„Niets van belasting gehoord" (S^ Politieman wil voetbalvandalen laten boksen c Volleybalteams tegen Finland CONSTERNATIE BIJ FC GRONINGEN NA PERSBERICHTEN OYER FRAUDE Lendl vindt nieuwe plannen te vermoeiend li-P- Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! SPORT ÊcidócSoivuMit ZATERDAG 28 OKTOBER 1989 PAGINA 19 DEN HAAG Het Nederlands herenvolleybalteam speelt twee duels met Finland om één plaats in het eindtoernooi om het B-wereld kampioenschap, april 1990 in Ja pan. Ook de dames, die in mei in Spanje om de B-wereldtitel strij den, ontmoeten Finland tweemaal. In beide gevallen geldt Nederland als duidelijke favoriet. De data van de wedstrijden zijn nog niet be kend. De beste drie van beide B- wereldkampioenschappen mogen meedoen aan de mondiale toer nooien voor A-landen, in Brazilië (heren) en China (dames). Adriaanse moet zich rustig houden DEN HAAG Co Adriaanse, trainer van FC Den Haag, dient zich tot 1 juli 1990 rustig te houden op de bank. Adri aanse kwam op 15 oktober, tijdens FC Utrecht-FC Den Haag (2-1), zonder toestemming op het veld. Hij protesteerde tegen de openingstreffer van Erik Willaarts die volgens hem bui tenspel stond. Adriaanse moet 500 gulden boete neertellen. Als hij voor 1 juli over de schreef gaat, buigt de tuchtcom- missie zich over een schorsing. MVV werd door de tuchtcommissie van de KNVB veroor deeld tot een voorwaardelijke straf van het spelen van één duel zonder publiek. Op 30 september, in de met 5-1 verloren wedstrijd tegen Vitesse, gooiden supporters vuurwerk op het veld. De scheidsrechter moest het treffen tijdelijk onderbre ken. Pelleboer en Schenning (Go Ahead Eagles) werden voor vier duels geschorst wegens het trappen van een tegenstan der tijdens het duel met De Graafschap. Mulder (Feyenoord), Van der Zwan (DS '79), Schrijvers (NAC), Van Eek (PEC Zwolle) en Söllner (SC Veendam) kregen één duel aan hun broek. Georges Heylens trainer Charleroi CHARLEROI Voetbal- trainer Georges Heylens heeft gisteren een contract van anderhalf jaar getekend bij de Belgische eersteklasser Sporting Charleroi. Heylens trad begin dit seizoen in dienst van Beerschot als op volger van Barry Hughes. De opvolger van Heylens bij Beerschot wordt Aad Koudij- zer. De oud-speler van SVV, eerder al trainer bij Beer schot, KV Kortrijk en vier deklasser Herinis Gent, te kende een verbintenis tot het einde van dit seizoen. Feyenoord verhuurt Roos aan Excelsior ROTTERDAM Feye- noord heeft aanvaller Ed Roos voor de rest van het seizoen uitgeleend aan stadgenoot Excelsior. De 23-jarige Hagenaar, die bij Feyenoord geen basis plaats wist te bemachtigen, speelde vorig seizoen al op huurbasis voor PEC Zwol le. Excelsior mist de ko mende tijd doelman Ed win van Ooyen. Hij scheurde donderdag tij dens de training de enkel banden. FISA stelt besluit in beroep van Senna uit PARIJS? De internatio nale autosportbond (FISA) heeft nog geen besluit ge nomen in de beroepszaak van de Engelse formule 1- stal McLaren tegen de dis kwalificatie van zijn rijder Ayrton Senna bij de Grote Prijs van Japan. De FISA verklaarde giste ren in Parijs dat het be lang van deze zaak rijper beraad nodig maakt. Een besluit zal pas volgende week worden genomen. Guno Purperhart vecht voor nieuwe toekomst HEERENVEEN Guno Pur- perhart, voetballer bij Heeren- veense Boys, hoorde vorige week dat het ministerie van justitie hem wil uitwijzen. De 30-jarige Surinamer, neef van de eerste kleurrijke voetballer in Oranje, Humphrey Mijnals, kwam twee jaar geleden naar Nederland om de begrafenis van zijn broer bij te wonen en nam de gelegenheid te baat om zijn moederland, waar hij kort daarvoor drie broers had ver loren, te ontvluchten. Justitie wil dat Purperhart binnen dertig dagen werk vindt, zo niet dan moet hij een enkeltje Parimaribo bestellen. Een con- eventuele mogelijkheid. Olazabal neemt voorsprong in golf-Masters SOTOGRANDE José-Maria Olazabal heeft in de tweede ronde van het Europese Mas- ters-golftoernooi één slag voorsprong behouden op Welshman Ian Woosnam. De Spanjaard, eerder dit jaar win naar van het open Nederlands kampioenschap in Zandvoort, bleef alleen aan de leiding door een birdie op de laatste hole. Olazabal gebruikte in to taal 139 slagen, vijf onder het baangemiddelde. (Vervolg van de voorpagina) GRONINGEN De door persofficier mr. M.H. Geerds bekend ge maakte tussenstand in het onderzoek naar het zwart-geldcircuit bij FC Groningen heeft de no dige consternatie ge wekt. Niet alleen omdat de aangekondigde ver volging van de bestuurs leden Renze de Vries, Siebe van der Pruik en Wubbo de Boer niet na laat indruk te maken, maar mede omdat dit be sluit van mr. M.H. Seve- rein, officier van justitie, via de media bekend is geworden. Renze de Vries toont zich daarover hogelijk verbaasd. ,,Het is voor mij nieuw. Ook mijn advocaat mr. Schuur- mans weet nergens van. Eer lijk gezegd had ik wat anders verwacht. Gedacht dat wij, als amateurs die fouten heb ben gemaakt, buiten schot zouden blijven. Dat het meer zou terugslaan op de vereni ging. Ik kan niet ontkennen dat er fouten zijn gemaakt. Ik heb daar natuurlijk spijt van. Als het echter waar is dat de club niets met een na- heffing te maken krijgt, dan zou dat fijn zijn". Ook Wubbo de Boer kan zijn oren niet geloven. Hij moet lachen via de pers te verne men in staat van beschuldi ging te zullen worden ge steld. „Ik heb niets van de belasting gehoord. Ben zelfs voor geen enkel gesprek uit genodigd. Ik weet niet eens hoe het gebouw er uit ziet. Ik heb ze alleen gezien op de ochtend van die inval in ja nuari toen alle spullen zijn meegenomen". „Het klopt wel dat er een aantal spelers wordt ver hoord. Er zijn tien k twaalf jongens die tekengeld hebben gekregen. Om welke hoe veelheden het gaat, weet ik niet meer, want er is nooit genotuleerd. Het zou echter fantastisch zijn als de club vrijuit zou gaan", aldus De Boer die om persoonlijke re denen al maandenlang niet meer bij FC Groningen is ge weest. „Ik heb alleen telefo nisch af en toe even contact met mijn vriend Renze". De Boer vindt het wel een vreemde zaak dat slechts drie ex-bestuurders zullen wor den vervolgd. „Het is toch de verantwoordelijkheid ge weest van het hele bestuur. Van alle bestuursleden, ook van hen die zijn vertrokken". Proces verbaal Theo Groenewold, de „puin ruimer" die bij FC Gronin gen alle zaken op een rijtje zet en verantwoordelijk is voor de afwikkeling van de geldzaken, reageert onder koeld op het nieuws. „Ik kan eigenlijk weinig zeggen. Er is nog geen proces-verbaal. Derhalve is er ook nog geen sprake van naheffingen. Dat de spelers zijn verhoord, is oud nieuws. Dat is al in een veel vroeger stadium bekend geworden". De door hem met de belas ting te voeren onderhande lingen over de hoogte van een eventuele navordering, zijn derhalve nog lang niet aan de orde. Dat karwei zal volgens een woordvoerder bij de fiscale recherchedienst waarschijnlijk toch tezijner- tijd plaats hebben. In deze *8L- Renze de Vries: „Spijt". FOTO: DIJKSTFtA kringen wordt het nog steeds als twijfelachtig beschouwd dat geen navordering zal worden opgelegd. Hans Westerhof is even stil als hem ter ore komt dat drie spelers van de huidige selec tie tegenover FIOD-recher- cheurs bekend hebben teken- geld te hebben ontvangen en dat niet te hebben opgege- Hans Westerhof: „Geen ver stoppertje". FOTO: DIJKSTRA ven. „Ik weet echt van niets", laat de trainer van FC Groningen weten. „Nee, ik speel geen verstoppertje. Ik ben gisteren om kwart voor zes uit het stadion vertrok ken. maar er is met geen woord over gerept. Het lijkt me daarom verstandig in dit stadium nog geen uitspraken over de zaak te doen. Ik wil eerst afwachten om welke spelers het gaat. Vervolgens moeten we er intern maar eens over praten". De huidige voorzitter Klaas Weide blijkt evenmin op de hoogte van de jongste ont wikkelingen. „Ik heb alleen gehoord dat het onderzoek van de FIOD weer iets lan ger gaat duren. Maar de FIOD-zaak is er niet één van het huidige bestuur. Bij de installatie hebben we al ver teld dat we geen bemoeienis met het verleden willen heb ben". Jan van Dijk, één van de drie nog in Groningen actie ve spelers, erkent te zijn ver hoord. „Voor de rest zeg ik niets. Dit is een persoonlijke aangelegenheid. Deze zaak gaat de pers niets aan", aldus de aanvoerder. Andere spe lers waren gisteren onbereik baar. Dat gold ook voor Frans Thijssen, Foeke Booy en Jurrie Koolhof die hoogst waarschijnlijk deel uitmaken van de categorie vertrokken spelers. ANTWERPEN Ivan Lendl wil de ATP-tour, de wedstrijdenreeks van de tennisprofs zelf, een jaar aanzien, maar sluit niet uit dat hij in 1991 zal afhaken omdat de opzet hem dwingt teveel evene menten af te werken. De nummer één van de we reld, die gisteren de halve .fi nales van het prestigieuze ECC-toernooi in Antwerpen bereikte door een zege op de Oostenrijker Horst Skoff (6-3, 6-3), reageerde op de uitlatin gen van zijn Tsjechoslowaakse landgenoot Miloslav Mecir. De olympisch kampioen stelde dat de toppers de vermoeiende ATP-tour, die in januari be gint, wel eens simpel zouden' kunnen laten vallen om zich geheel te concentreren op de lucratievere en sportiever in hoger aanzien staande Grand Slam-toernooien. „Ik denk daar ook serieus over", zei Lendl, „omdat het aantal toernooien, dat de ATP vraagt, een beetje te groot is. Als dat niet verandert, denk ik er sterk over de tour in de toe komst de tour- te laten". Hij voegde er wel aan toe het eer ste jaar mee te doen aan de evenementenreeks van de ATP en te kijken hoe het gaat. „Ik heb tenslotte getekend voor de ATP, omdat ik vond dat het plan in ieder geval een jaar mijn steun verdiende. En dan zie ik in 1991 wel verder". Mecir vindt de richtlijnen van de ATP-tour, georganiseerd t door de spelers zelf, te strikt en dat het Grand Slam-circuit de tennissers beter past. „We zouden meer tijd hebben om te trainen en uit te rusten en zo goed voorbereid te zijn voor de Grand Slam-toernooien", al dus Mecir. De Grand Slam-tour behelst de open Australische kampi oenschappen, Roland Garros, Wimbledon en Flushing Mea dow plus een nieuw evene ment om de Grand Slam Cup die zal zijn gevuld met een prijzengeld van liefst zes mil joen dollar. Volgens Mecir is zo'n agendavulling, nog uitge breid met Davis-Cupwedstrij- den, demonstratietoernooien en enkele andere bijzondere evenementen, interessanter dan de ATP-tour. De Grand-Slambeker is een initiatief van de internationale tennisfederatie (ITF) en de or ganisatoren van de Grand- Slamtoernooien en zal volgend jaar (10-16 december en twee weken na de finale van de ATP-tour) in West Duitsland worden betwist door de beste tien spelers in" genoemde grote evenementen. De winnaar verdient ruim vier miljoen gulden. De twee reserves krij gen voor hun komst nog altijd ruim anderhalf ton. Geen krant ontvangen Bel'tussen 18.00 en 19.00 uur, zaterdags tussen 14.00 en 15.00 uur, telefoonnr.071-122248 en uw krant wordt nog dezelfde avond nabezorgd. Nijssen bij laatste vier Tom Nijssen balt zijn vuist als hij zich verzekerd weet van een plaats bij de laatste vier van het Grand Prix- tennistoernooi in Frankfurt. De 25-jarige Limburger, die zich eerst door het kwalificatie toernooi had moeten werken, won gistermiddag in de kwartfinales van de Westduitser Eric Jelen: 6-0, 2-6, 7-5. In de halve finales komt Nijssen vandaag uit tegen de Tsjechoslo- waak Petr Korda. De andere halve finale gaat tussen de Amerikanen Kevin Curren en Richard Matuszewski. FOTO: AP JAN SIEMERINK GEEFT OP NA VOEDSELVERGIFTIGING LISSABON Jan Siemerink heeft in de halve finales van het Portugese Satelliet Masters-toernooi moeten opgeven wegens voedselvergiftiging. De eerstejaars prof, die ook de finale van het dubbelspel haalde, hield het tegen de Amerikaan Faille één set vol: 6-4. Als de Leidenaar had gewonnen, had hij de Masters- titel op zijn naam gebracht. Nu moet hij zich troosten met acht tien ATP-punten. Jacco van Duyn is doorgedrongen tot de kwartfinales van een toernooi op Hawaii. De Nederlander, die wordt getraind door Frits Don, won in twee sets van de als derde geplaatste Ameri kaan Barba: 7-5, 6-3. sportuitslagen GOLF Europese Masters in Sotogrande (Spa) Stand na 2 ronden: 1. Olazabal (Spa) 139 slagen; 2. Woosnam (Wal) 140; 3. Rafferty (Nir), Parry (Aus) 141; 5. Faldo (Eng) 142; 6. Clark (Eng) 143; 7. Cooper (Eng), Chapman (Eng), McNulty (Zim), Carbonetti (Arg) 145.' PAARDESPORT Koersen van Schaesberg 1e koers, 2100 m: 1. Cuivre (H. Grift) 2.51,9 - 1.21,9, 2. Chaunty Top, 3. Vic Flame. Niet gestart: Caline des Sources. Toto; win nend 1,90, plaats 1,20 1,40, koppel 4,20, trio 34,40. 2e koers, 1609 m: 1. Dryade (W. Veils) 2.09,2 - 1.20,3, 2. Vivace Malta, 3. Baron. Toto: winnend 2,90, plaats 1,30, 1,20, koppel 4,30, trio 16,20. 3e koers, 1609 m: 1. Upper State Road (H. Grift) 2.04,8 - 1.17,6, 2. Ewing Lobell, 3. Ber muda S. Niet gestart: Ustorio, Chess Darby, Dean Boszorg. Toto: winnend 1,50, plaats 1,00, 1,10, koppel 1,30, trio 1,50. 4e koers, 2100 m: 1. Raise a Bird (D. Der- wael) 2.54,7 - 1.14,0, 2. Dyan Lichtenberg, 3. Cherle VB, 4. Arloy GM. Toto: winnend 1,70, plaats 1,30, 1,30, 11,40, koppel 4,00, trio 190,20, kwartet 5695,90. 5e koers, 2100 m: 1. Zarathoestra (W. van Buytene) 2.55,1 - 1.23,4, 2. Charlotta V, 3. Slffleur. Niet gestart: Carla Crown, Cid Olym pic. Toto: winnend 2,10, plaats 1,30, 1,40, koppel 1,50, trio 15,50. 6e koers, 1609 m: 1. Yvette Nubar (W Janssen) 2.07,0 -1.18,9,2. Cora de Bloomerd, 3. Catch Me Jacky. Toto: winnend 11,40, plaats 4,80, 2,10, koppel 9,20, trio 137,40. 7e koers, 2100 m: 1. Anton Aldorp (H. Grift) 2.50,6 - 1.21,2, 2. Brigitte G, 3. Yviena Odilia, 4. Yshamo Lerona. Niet gestart: Zinga- ro Last. Toto: winnend 1,40, plaats 1,10,1,30, koppel 3,10, trio 11,30, kwartet 21,90. 8e koers, 2100 m: 1. Baba T (G. Berg- hmans) 2.52,0 -1.21,9, 2. Anjo Renka, 3. Arina V. Niet gestart: Cherie Boszorg. Toto: winnend 11,80, plaats 4,40, 1,80, koppel 14,00, trio 123,70. W-5: 5-8-3-5-2. Uitbetaling: 74,00. Omzet totalisator: 102.433,00. CSIO in Washington Landenwedstrijd: 1. Verenigde Staten 0 strafpunten; 2. Groot-Brittannië 20; 3. Neder land (Ehrens, Kommera, Nijhof, Zoer) 52,4; 4. Canada 64. TENNIS Toernooi in Frankfurt Herenenkelspel, kwartfinales: Nijssen (Ned)-Jelen (Wdl) 6-0, 2-6, 7-5, Curren (Vst)- Layendecker (Vst) 7-6, 7-6, Korda (Tsj)-Stlch (Wdl) 6-4, 6-4; Matuszewski (Vst)-Wöhrmann (Wdl) 6-4, 6-4. Herendubbelspel, kwartfinales: Al- drich/Visser (Zaf)-Nijssen/Bath (Ned/Gbr) 6-3, 6-7, 7-6. ECC-toernooi in Antwerpen Herenenkelspel, kwartfinales: Lendl (Tsj)-Skoff (Oos) 6-3, 6-3; Chang (Vst)-Mancini (Arg) 6-4, 6-3; Mecir (Tsj)-McEnroe (Vst) 1-6, 6-1, 6-1. VOETBAL West Duitsland: FC Sankl Pauli-Bayern München 0-2, Werder Bremen-FC Kaiserslau- Belgische beker, 2e ronde, 1e wed strijd: Club Luik-KV Kortrijk 4-0. WATERPOLO Heren eredivisie: Polar Bears-HZC De Robben 10-8. AMSTERDAM „F-si- ders moeten in hun sup portershuis boksen en op Spartaanse manier wer ken aan hun conditie. Zo raken ze agressie kwijt. Dat lukt niet met bier drinken, darten en biljar ten". Op persoonlijke titel heeft de Amsterdamse politieman IJz van der Weerd de nota „Van dalisme en de bestrijding daar van" geschreven. Het is een opvallend rapport over bok sen, sociale controle, werk als straf en rechtvaardigheid. De staafgooier van Ajax- Austria Wien is een lieve, aar dige jongen. Alleen, er is iets mis met hem. „Ik ken hem", aldus Van der Weerd. „Hij is helemaal leip van Ajax. Een aardige jongen, maar in een groep verandert hij. Dan is hij anoniem". De knaap, die de naaste Europese toekomst van Ajax vergooide, wilde bij Ajax klusjes opknappen. De club ac cepteerde dit voorstel niet. „Begrijpelijk, maar niet goed", vindt de 47-jarige agent. „Laat hem hele tribunes opknappen. Los gerukte staven lassen, schilderen. Als iemand anders de volgende keer hetzelfde wil doen, zal hij naar voren stor men en hem tegenhouden. Zeggen, dat hij geen zin heeft weer veertien dagen te wer- IJz van der Weerd is sinds 1963 in dienst van de gemeen tepolitie Amsterdam, hij werkt nu bij het bureau verkeers technische zaken. Veel meer is hij een harde militair. Opge leid in Roosendaal als com mando. Sinds 1965 hoofdtrai ner van de Amsterdamse boks- en ontspanningsvereni ging Ter Meulen, de grootste boksclub van Nederland. Waar jongeren met een criminele achtergrond regelmatig over de vloer komen. Ajax is voor Van der Weerd de enige voet balclub in Nederland. Hij le verde ooit zijn seizoenkaart in, toen Hans Kraay zijn idool Piet Keizer uit de selectie ver wijderde. Hij houdt van de club in de Meer, wil helpen de problemen met fans oplossen. Pasjesregeling De inwoner van Kwadijk gruwt van een pasjesregeling. „Een doffe ellende, daar komt niets van terecht. Regels moet je kunnen handhaven", spreekt hij uit ervaring. „Stel dat tienduizend mensen zon der pasje bij een stadion ko men. Wil je die allemaal terug sturen?". Het schrijven zat al lang in zijn hoofd. Naar aanleiding van Ajax-Austria stuurde hii vorige week een brief naar de voetbalclub. Afgelopen maan dag zette hij de nota op papier en zond een exemplaar naar de gemeente. Alles op persoon lijke titel. Omdat hij vindt dat het rechtvaardiger kan. Niet alleen in het voetbal, in de hele maatschappij. „Alleen voor verkeerd parkeren krijg je de volle mep. Ik ken een jongen die iemand heeft dood gestoken. Hij kreeg twee jaar. Dat kan toch niet". Handvat Bij de Amsterdamse boks- en ontspanningsverening, 300 le den sterk, gaat het Spartaans toe. Keihard trainen, alles op mentaliteit. „Ik ben de baas", aldus Van c Weerd. „Moei lijke jongens rorden makke lijk. Je moet z in hun waarde laten, iedereen heeft een eigen handvat". Zo zou het ook in het supportershome van Ajax moeten. Een trainingscentrum in plaats van een veredeld café. „Op een andere manier de agressie kwijt raken dan met het vullen van glazen bier". De boksers van ABOV zouden de activiteiten kunnen bege leiden. Noodzakelijk is dat de spelers van Ajax-1 zich regel matig laten zien. Aan een trai ning meedoen. „Dan zien de F-siders, dat Bryan Roy zich misschien geen vijftig keer kan opdrukken. Wat zij wel kunnen. Dat is goed voor hun gevoel van eigenwaarde". Na verloop van enkele maan den gaan leden van de vereni ging of supporters, in speciale kledij, op de tribune van de F- side staan. Zij plegen sociale controle. „Een boefje kijkt op tegen een mede-boefje, niet te gen een politieagent", meent Van der Weerd. Uitzendbureau Fans die over de schreef gaan, Overtreders van de wet wor den meteen veroordeeld of vrijgesproken. Eventueel die nen ze te werken op tijden dat Ajax speelt, verplicht te arbei den om de schade terug te be talen. Via civiele procedures worden ze gedeeltelijk aan sprakelijk gesteld voor de ge leden schade. „Confronteren met hun eigen stommiteiten", noemt de agent dat. Een soci aal uitzendbureau zou één en ander kunnen regelen. Via al lerlei werkjes stroomt geld binnen, dat besteed kan wor den aan het betalen van scha de". Van der Weerd heeft nog geen reactie van Ajax op zijn brief gehad. Verwacht die ook niet meteen. „Ik kan me best voor stellen dat ze denken: wat is dat voor een dwaas". Sponsor Lambert voor de rechter BRUGGE De Belg Francois Lambert, sponsor van de suc cesvolle wielerploeg ADR, is voor de rechter gedaagd. De zaak staat maandag op de rol van het gerechtshof in De aanklagers zijn de Neder landse wielrenner Fred Rom- pelberg en de Amerikaanse autocoureur Rick Vesco. Het duo deed in oktober van het vorig jaar in de Amerikaanse staat Utah twee aanvallen op het wereldsnelheidsrecord fietsen. De renner droeg des tijds kleding van Lambert's wielerploeg. Beiden eisen een betaling van 54.000 dollar aan Vesco die met zijn racewagen als gangmaker fungeerde. De ongeveer 125.000 gulden zijn de kosten van het snelheid sproject op de zoutvlakten van Bonneville. BETAALD VOETBAL VANDAAG Eredivisie BW Den Bosch-Roda JC Fortuna S-Sparta FC Groningen-NEC Eerste divisie Emmen-SC Heerenveen Eindhoven-FC Wagenlngen Helmond Sport-De Graafschap Go Ahead Eagles-RBC SC Heracles-Telstar NAC-Excelsior AZ-DS '79 SW-SC Veendam SC Cambuur-PEC Zwolle MORGEN Eredivisie Haarlem-Ajax FC Utrecht-FC Twente Volendam-MW RKC-PSV Vitesse-Willem II Sport op tv VANDAAG Nederland 2, 23.20 uur: Veronica Sport. Nederland 3, 22.30 uur: Studio Sport. Veronique, 12.10 uur: Voetbal quiz. Veronique, 12.40, 15.00, 19.50 en 22.30 uur: Match. België Nederlands 2, 15.00 en 20.00 uur: Tennistoernooi Ant werpen. België Nederlands 2, 22.45 uur: Sport op zaterdag. België Frans, 22.25 uur: Sport. TV 5, 13.20 uur: Sport en ont spanning. Duitsland 1, 18.00 uur: Sport- schau-Telegramm. Duitsland 1, 18.15 uur: Sport- schau Duitsland 2, 14.45 uur: Tennis toernooi Frankfurt. Duitsland 2, 22.05 uur: Das ak- tuelle Sport-Studio. BBC 1, 12.15 uur: Grandstand. BBC 2, 16.40 en 23.50 uur Bowls. BBC 2, 22.20 uur: Snooker. Eurosport, 12.00 uur: Honkbal. Eurosport, 13.00 en 22.00 uur: Golf. Eurosport, 15.00 en 20.00 uur: Eurosport, 17.00 uur: Trans World Sport. Eurosport, 18.00 uur: Speedway. Eurosport, 19.00 uur: Rugby Super Channel, 20.30 uur: Snooker. MORGEN Nederland 3, 18.45 uun Studio Sport. Veronique, 15.00 en 20.20 uur Match. België Nederlands 1, 18.45 en 19.45 uur: Sportweekend. België Nederlands 2, 15.00 uur Tennistoernooi Antwerpen. België Frans, 18.30 uur: Sport. TV 5, 13.15 uur Avontuur en Duitsland 1, 15.05 uur: Tennis toernooi Frankfurt. Duitsland 1, 18.10 uur Sport- schau. Duitsland 1, 19.50 uur: Sport- schau-Telegra Duitsland 2, sport en tennis BBC 2, 15.40 li Eurosport, Eurosport, Eurosport, Eurosport, Eurosport, Eurosport, Eurosport, 20.00 ui torsport en tennis. Super Channel, Snooker. MAANDAG Veronique, 00.05 ui BBC 2, 01.25, 16.02 Eurosport, 0 Eurosport, Eurosport, 11.00 uur: Golf. Eurosport, 14.00 uur: Tennis. 3 uur: Voetbal^ KOERSEN DEN HAAGOnze tips voor de koersen van Wolvega (van avond om 18.00 uur), Duindig{ (morgen om 13.30 uur) en Nootdorp (maandag om 18.00 uur) luiden als volgt: 4c koers: 1. Brach, 3. Zisj 5e koers: 1 Aja> huizen. 3. Bo! 6e koers: 1 E meiaar. 3. Cll 7e koers: 1 Am che Se> 8e koers: 1 Att Benny W (4-6-9) 10e koers: (final. Cedam D (8-5-1). es 3. Carbith S 2e koers: 1 Dance Blushing Eve 11c koers: 1. Vri. Zvetlana Hanover (f 12e koers: 1 Ho H Thijssen. 3. Cor 4e koers: 1 Co; Boszorg, 3 Cli 5e koers: 1 Z. 3 Alibi F (2-3-1)

Leidse Courant | 1989 | | pagina 19