t de vlietstede b.v. De Postbank vindt dat u de voordeligste hypotheek verdient. iivmsroHt In alle huizen thuis I Maak eerst eens een begroting die staat als een huis. <Ht) KANTOORGEBOUW 40 nadorp A makelaars PAGINA 20 LEIDSE COURANT ZATERDAG 21 OKTOBER 19 LEIDEN Oosterdwarsstraat 36. f 69.000,— Sfeervol hoekhuis, rustig gel. vlakbij cen trum en uitvalswegen. Voorz. v. dubb. glas op de parterre en gaskachels. Indel.: Woonkam. m. trapk., stookgel., keuken, toilet m. douche, wast., royale overdekte plaats, bijkeuk., berging, achterom. 1e et.: Overl., achterk. m. balkon, voorkam. m. dakkapel, vliering. Vrije vestiging mo gelijk. Paramaribostraat 135. f 110.000,— Perfekt onderh. parterre-hoekflat, bijzon der aantrekk. gel. m. uitzicht over de Zijl en grenzend aan tuinen. V.z.v. eigen C.V., berging, gedeelt. nieuwe kunststof ramen m. thermopane beglazing. Indel.: Woonkam. in open verb. m. de luxe (ei ken) keuken inkl. apparat. 3 slaapkamers, ruime badkam. m. douche en wasmach.- aansl., toilet, veel kasten. Alles werkelijk in prima staat, kan zó betrokken worden. Park die Leythe 9. f 295.000,— Hoekhuis m. garage en rondom zonnige tuin (Z/O), schuur en mooie rustige ligg. in besloten park vlakbij alle voorz. en uit valswegen. Uitstekend onderh. en v.z.v. thermopane in hardhout. Indel.: Zij ingang, L-vorm. gang, toilet, L-vorm. woonkam. m. open haard en schuifpui, gemoderniseerde eetkam./keuken. 1e et.: Ruime overl. badkam. m. douche, bi det, wasmach.aansl., 3 slaapkam. m. kasten, balkon en terras, 2e et.: Overl. m. C.V.-gasketel, geiser, zijkamertje, zol- derkam. m. dakkapel, kasten en berging. Utrechtse Veer 27-A. f 249.000,— Prima onderh. en gerenoveerde boven woning m. zonnig terras (Z) aantrekk. gel. in het centrum m. uitz. over de Nieu we Rijn. Indel.: Aparte opgang, hall, toi let, zeer gr. woonk. (50 m2), open h., schuifpui, groot terras (Z), nieuwe, luxe keuken, flinke berging/bijkeuk. Et.: 3 slaapk., zonnig balkon (Z), badkam. m. douche, 2e toilet, bergzolder m. C.V.- ketel. Op de parterre en geheel afzonder lijk, grote -bedrijfsruimte (ca. 97 m2) o.m. gesch. v. opslag (garage), werk plaats, winkelruimte e.d. Vondellaan 32. f245.000,- Royaal vooroorl. herenhuis m. diepe ach- tert., achterom en tuinhuis over de gehe le breedte. V.z.v. C.V.-gas, dakisol., dubb. glas parterre en parket in alle ka 's. Zeer centraal gel. vlakbij station en uitvalswegen. Indel.: Gang, toilet, kast, woonk. m. erker, open haard, open keu- m. apparat. (gedeelt. uitgeb.). Ie et.: Overl. m. toilet, 3 slaapk., ingeb. kasten, flink balkon, badk. m. douche (mog. v. ligbad). 2e et.: Ruime overl., 2 kamers, 2 dakkapellen, keukenblok m. kast. 3e et.: Flinke zolder, event, gesch. extra kamer. vernieuwde witte keuken met app. 1e et.: 2e toilet, 3 sl.kamers, badkam. m. ligbad. 2e et.: Overl. m. berging en wasmach.aansl., grote kam. m. dakkapel en berging. OEGSTGEEST Jan v. Ruusbroecln. f 362.500,- V.O.N. Prachtig 4-kam.appartement m. ruim uitz. over de Haarlemmertrekvaart. Gel. in splinternieuw en luxe gebouw m. gara ge, ruime hall, lift, videobeveiliging enz. Indel.: Flinke-hall, toilet, woonkam. m. luxe open keuken m. alle apparat., bad kam. m. ligbad, 2e toilet en wastafel- comb., 3 slaapkam. (waarvan 1 met extra douche), terras aan de woonkam. en slaapkam. en extra balkon aan de voorzij de. Voorz. v. 1e klas betegelingen, alle stofferingen en vele extra's. Eigen c.v. in stall. (4e etage). ROELOFARENDSVEEN lepenstraat 10. f 149.000,— Modern woonh. ('65) m. voor- en zonni ge achtert. (Z/O), schuur, achterom en gunstige ligg. vlakbij scholen, winkels en de Braassemmermeer. Indel.: Hal, toilet, woonk. (7,30 x 3,80), halfopen nieuwe, witte keuken met app., uitgeb. bijkeu ken. 1e et.: Overl. m. kast, 3 ruime ka mers, badkam. m. ligbad. 2e et.: Ruime overl., berging, grote kam. m. dakkapel. Voorz. v. C.V.-gas en geïsol. kap. VOORHOUT Beukenrode 304. f 265.000,— Modern hoekhuis (bouwjr. '76) gel. in rustige, groene omgev. op loopafstand van winkels en scholen. V.z.v. voor- en achtert. m. achterom en flinke schuur. Indel.: Entree opzij. Hall, toilet, royale U- woonkam. m. open h., aparte eethoek, royale open keuken. De parterre heeft parket. Ie et.: Overl., 3 royale slaap kam., zeer grote badkam. m. ligbad, aparte douche, 2e toilet en wasmach. aansl. 2e et.: Ruime overl., flinke kam. m. zijraam, wastafel, bergkam., aparte stookruimte m. C.V.-ketel en nieuwe gasboiler. V.z.v. dubb. glas op de parter re en 1e et. (voor), dak- en spouwisol. WARMOND LEIDERDORP Marijkestraat 2. f 199.000,— Uitgeb. hoekh. m. garage, voor-, zij- en vrije achtert. Prima onderh. en voorz. v. nieuwe C.V.-combiketel. Indel.: Vesti bule, gang, toilet, kelderk., uitgeb. L- woonkam. m. schoorsteen en schuifpui, V. Mathenessestraat 19. f 196.000,— Hoekhuis (bouwjr. '69) m. voor-, zij- en achtert., schuur en aantrekk. ligg. in rustige groene omgeving. Indel.: Gang, toilet, kelderk., woonkam. m. open haard en parket, open keuken, aangeb. bijkeuk. en hobbykamer. 1e et.: Overl., 3 slaapka mers, badkam. m. ligbad, douche, 2e toi let. 2e et.: Overl., zolderkam. m. dakka pel, aansl. v. wasmach., C.V.-ketel en MAKELAARDIJ 071 - 17 51 51 e Ned Ver van M< nroerende goedere GEVERSSTRAAT 63 OEGSTGEEST i,d Makelaars D.ensten Centr G Mahlerstraat 48 Ideaal voor starters! 3-kamer topappartement op de 4e etage met kel derberging. Balkons voor ien achter (zuid). Indeling: woonkamer, 2 slaapka mers, keuken, douche, vaste kasten. C.v. moe- derhaard systeem. Servi cekosten bedragen 248.- per kwartaal. Vraagprijs 79.000.- k.k. G Mozartatrut 151 Mooi 4/5 kamerapparte ment met kelderberging. Indeling: hal, moderne keuken met app., grote doorgebroken woonka mer., 3 slaapkamers, dou che, tollet, balkon. Gas haardverwarming. Gehele flat is klassiek verbouwd. Service kosten slechts 100.- per maand. Vraagprijs ƒ98.000.- k.k. VG Apollolaan 428 Uniek aanbod, enig In z'n soort. Op 2e etage gele gen. Royaal 5/6 kamerap partement op hoek gele gen met fraai uitzicht over park. Ind.: entree, hal, nieuwe woon-/eetkeuken met dlv. inbouwapp., gro te, geheel vernieuwde badkamer met vaste was tafel en douche, nieuwe I eigen boiler, toilet, grote woonkamer plm. 35 m2 slaapkamers, veel vaste kastruimte aanwezig. Ser vicekosten bedragen 540.- p.m. incl. stook kosten, water, verzeke ring en onderhoud van de lift. Oplevering in overleg. Vraagprijs ƒ220.000.- k.k. G Brahmalaan 113 Goed onderhouden 3-ka- merappartement 1e eta ge. Vrij uitzicht aan ach terzijde op park. Berging begane grond. Ind.: en tree, gang met kasten, keuken met koelkast (evt. ter overname), balkon, badkamer met wastafel en douche, nw. c.v.-wand- ketel, toilet, slaapkamer met vaste kasten aan achterzijde met zonnig balkon. Woonkamer aan voorzijde. Servicekosten bedragen 275.- per kwartaal. Vraagprijs ƒ99.000.- k.k. G Govert Flinckplantaoen 28 Op hoek gelegen 2-kamer parterreappartement met leuk uitzicht op plantsoen. Ind.: entree, hal, keuken, toilet, woonkamer, slaap kamer, badkamer met douche. Servicekosten 200.- p.m. Vraagprijs VG Sir Winston Churchillwag 39 In hartje centrum gelegen modern 3-kamer top-ap- partement met kelderber ging. Lift en gesloten por tiek. Indeling: hal, toilet, bad kamer met douche, woon kamer, balkon, luxe open keuken, 2 slaapkamers. C.V.-gas. Blokverwar- ming. Dubbel glas. Totaal geïsoleerd. Vraagprijs 179.000.- k.k. - Servicekosten incl. ver warming 200.- p.m. VG Ferd. Boliaan 6 Perfect onderhouden en uitgebouwde eengezins woning met voor- en ach tertuin (zuid), stenen ber ging, uitzicht op kinder speelweide. Indeling: gro te woonkamer, hal, mo derne open keuken, bij keuken, 1e et.: 3 slaapka mers, badkamer met zit bad, vlizotrap naar vlie ring. Eventueel balkon mogelijk. C.v.-gas, ge deeltelijk dubbel glas. Hardhouten kozijnen. Vraagprijs 198.000.- k.k. V Generaal Spoorlaan 4 Helft van twee onder een kap villa met voor-, zij- en achtertuin (z.w.) met ter rassen, garage voor twee auto's achter elkaar. Ind.: hal, royale keuken, toilet, grote L-vormige li ving met plavuizen vloer. 1e et.: grote hal, 3 slaap kamers, balkon, badka mer met ligbad, 2e ba- druimte met douche. 2e et.: slaapkamer en werk kamer, veel bergruimten. Nieuwe c.v.-ketel. Dubbel glas. Diverse extra's inbe grepen. Vraagprijs 575.000.- k.k. Q Raadhuislaan 94 Moderne top-etagewo- ning met 3 kamers en blij vend vrij uitzicht. Ind.: en tree, gang, ruime badkamer met toi let, vaste wastafel en lig bad, slaapkamers zowel aan voor- als achterzijde, allen voorzien van vaste kastruimte, keuken met rvs-aanrecht en nieuwe badgeiser, grote woonka mer met zonnig balkon. Ged. dubbel glas. Woon kamer en gang zijn voor zien van hardhouten stro ken vloer. Electra recen telijk vernieuwd. Berging op parterre. Inwoners of economisch gebondenen van Voor schoten genieten de voor keur. Vraagprijs 105.000.- k.k. Servicekosten 75.- p.m. Z0ETERW0UDE- RIJNDIJK V Rijndijk 199 Te huur in bedrijfsverza melgebouw, ruimten voor showroom, expositie, kantoor, magazijn of ver koop aan particulieren, tot 500 m2 begane grond en 1e etage. Huur van onderdelen mo gelijk. Huurprijzen in overlag. V Hoge Rijndijk 161 Professioneel, recentelijk gemoderniseerde halfvrij- Wist u: dat Makelaardij de Vlietstede niet half doch geheel opereert op basis van het no cure - no pay systeem? dat dat impliceert dat wij u nooit advertentie-, publi catie- of andere kosten berekenen bij de verkoop van uw huis of appartement, maar uitsluitend het wettelijk vastgestelde courtage-tarief bij een ge slaagde transactie? dat onze actieve aanpak een succesvol resultaat waarborgt en daarom regionale faam geniet? dat reeds velen hun woning op succesvolle wijze verkochten door bemiddeling van Makelaardij de Vlietstede? dat uw vertrouwen de bekroning van onze inspan- ning is? De Vlietstede makelt meesterlijk; bel voor een des kundige aan- en/of verkoopbegeleiding. staande woning met aan 3 zijden tuin. Mogelijkheid voor garage of carport. Indeling: entree, gang met berging onder de trap en meterkast met aard- leksch. Toilet met fontein. Keuken, bijkeuken en berging. Ruime woonka mer, c.v. door de gehele woning. 1e etage: 3 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met ligbad en 2e toilet. Zolderetage: bereikbaar via vlizotrap, aparte bad geiser. Isolatiemaatrege len: thermopane begla zing, dakisolatie. Hard houten kozijnen. Vraagprijs 205.000.- k.k. VG Burgemeester Verheullaan 10 Goed onderhouden tus senwoning met voor- en achtertuin (ZW), stenen berging, achterom. Ind.: woonkamer met open haard, mod. keuken met app., toilet, trapkast, me terkast, 3 slaapkamers, douche, overloop, vaste kasten. Vaste trap naar zolder met slaapkamer met dakkapel, bergruim te, nieuwe c.v.-gas, bad- Zuidhof 31 Uniek gelegen uitgebouw de hoekwoning met drie zijden tuin (achter zuid). Blijvend vrij uitzicht over de polder. Indeling: hal, toilet, woonkamer, grote woon-eetkeuken met alle apparatuur, grote inpan dige berging. 1e etage: badkamer, 3 slaapka mers, vaste trap naar zol der met slaapkamer. C.v.- gas, dubbel glas, hard houten kozijnen. Vraagprijs 270.000.-k.k. HYPOTHEEK U heeft nog weinig hypotheek op uw huis, en de overwaarde is behoorlijk? Verbouwingsplannen of zou u zo graag eens een lange, verre reis maken? Laat dan nu uw hypotheek omzetten in een spaar hypotheek bijvoorbeeld! Ook als u 65 bent is dat mogelijk en zelfs fiscaal voordelig als u een goed pensioen hebt! Vraag vrijblijvend informatie aan onze hypotheekdeskundige! Fax 01717-7806 f Voor de met een V gemerkte f M W panden geldt vrije vestiging! W f f G gemeentegarantie mogelijk f makelaardij in onroerende goederen Leidseweg 37 2252 LA Voorschoten telefoon: 01717-4684/7142 telefax: 01717-7806 Lijnbaan 1 Leiderdorp 071-41.44.01 LC 21-10- 8! HAZERSWOUDE, Dorpsstraat 16 Geheel vrijstaande vooroorlogse woning op ca. 98 m2 eigen grond. Indeling: entree/hal, woonk., achterk., keuken, bijkeuken, toilet. Verd.: grote overloop, 2 slaapk. Woning moet geheel gerenoveerd worden. Vraagprijs slechts 79.000.- k.k. GOUTMND VASTGOED Hertzogstraat 10 2806 EN Gouda Tel. 01820-26861 alsmede gezamenlijke voorwaarden ei Als u een huis laat bouwen kan het gebeuren dat u niet helemaal uit komt met uw geld. Dat kan heel verve lend zijn. Daarom is het slim om eens met een erkende Livingstone-aanne- mer te praten. Liefst vooraf. Zodat u vanaf de eerste steen exact weet wat u kunt verwachten. En dat is per klant en per huis verschillend bij Living stone. Elk huis is dan ook in evenzoveel variaties verkrijgbaar als er wensen zijn. Maar op sommige punten zijn alle Livingstone-woningen gelijk. Ze zijn allemaal optimaal geïsoleerd, van oer degelijke kwaliteit, worden snel gebouwd. En tegen een scherpe prijs. Heeft u meer wensen of vragen? i Bel even, wij sturen u graag informatief over ons gevarieerde huizenaanbod. MET LIVINGSTONE GEEFT U UW WENSEN DE RUIMTE RIJNSBURG HAZERSWOUDE-DORP ALPHEN a/d RIJN NOORDEN Van Esmond Bouw- Aann.bedr. D. Vonk AARLANDERVEEN Aann.bedr. en exploitatie Zn. BV Jac. van Vliet BV P.M. Pieterse Mij. B.V. 01728:9636 01725-71330 01724-8662 01718-21327 OUD ADE (tussen ROELOF ARENDSVEEN en LEIDEN) r Aann.bedr. Fa. J.A. v.d. Geest 01712-8223 BUILDING INDUSTRY-BREDA Een huis is waarschijnlijk de grootste aanschaf die u ooit zult doen. Het is dus de kunst om dat huis zo voordelig mogelijk te maken. Nu. Maar ook over een x-aantal jaren. Dat maakt het belangrijk te zoeken naar een hypotheek die zo voordelig moge lijk is. En blijft. De Postbankspaarhypotheek is zo'n hypotheek. Dat zit zo. Bij de spaarhypotheek leent u een bedrag, maar: u lost niet af. Uspaart daarentegen. Met maandelijkse bedragen bouwt u een spaartegoed op, waarover u bovendien iedere maand een hoge spaarrente krijgt. Dat is heel voordelig. Want u krijgt rente op rente (dat bouwt lekker snel op) en die rente is belastingvrij (dat scheelt nogal). Met dit spaartegoed plus alle rente lost u aan het einde van de looptijd uw hypo theek ineens af Over het hypotheekbedrag betaalt u Met een Fostbankhypotheek woon je beter. rente, maar die is volledig aftrekbaar van de belasting. Het resultaat is verbluffend. De netto woonlast is al snel lager dan bijvoorbeeld bij een annuïteitenhypotheek. Over de hele looptijd kan het voordeel oplopen tot tien duizenden guldens. Er is nog veel meer te vertellen over de PostbankSpaarhypotheek, bijvoorbeeld dat de gunstige voorwaarden die normaal zijn bij Postbankhypotheken ook hier gelden. In de folder 'PostbankSpaarhypotheek' worden alle aspecten uitgebreid besproken. Bel voor die folder gratis 06-0400. Heeft u concrete koopplannen? Praat dan eens met één van de Postbankhypotheek adviseurs op de grotere postkantoren. Die kunnen u het voordeel direct met de computer voorrekenen. Of informeer bij uw makelaar of uw verzekeringsadviseur. POSTBANK Jan van Duuren Zn. B.V. Adm. Banckertweg 6 Leiden 071-225999 'ERKENDE VERHIMRS BRANDT LEIDEN VERHUIZERS VAN HUIS UIT!! B.tongarag.s S.Ï:a,m 2.500.. Betontuinschuran 1.250.- Betonachuttingen 2mtr. hoog perstr mtrfOa" Minder d k Te l< i 10 rt 15% r de zelfbouw. Wij leveren ook steenmotiel kleuren grijs, rood of geel. NIEUW! Nu ook betonpla ten in houtmotief. (Rabatdelen) Diverse modellen te bezich tigen aan de fabriek A&B Befonindustrie, Heipolder straat 6 te Heeze (N.Br.). Telefax: 04907-3805. A. A B. BETONBOUW- INDUSTRIE Barrierweg 239, 5622 CN Eindhoven Tel. 040- 434643- 430871- 815559 Telefax: 040-439962. TE KOOP Totaal ca 2.800 m2 netto-vloeroppervlak verdeeld over 6 geschakelde kantoorpanden, waarin karaktèristieke details en modern comfort op efficiënte wijze zijn gecombineerd. Gesitueerd aan de Javastraat 76 t/m 86 in Den Haag, direct bij Koninginnegracht/ Utrechtsebaan, Centrum en NS station Den Haag Centraal. Oplevering ultimo 1990. Voor informatie en bezichtiging: 070-655950

Leidse Courant | 1989 | | pagina 20