Ik heb de smaak te pakken gekregen' Nieuw fietspad bij Zevenhoven geopend CcidócSommit i* Scouts Zoeterwoude t eer in de lucht Drie jaar voor Sassenheimer DOEK VALT VOOR BIOSCOOP CITY BEIDEN OMGEVING ZATERDAG 21 OKTOBER 1989 PAGINA 15 ETERWOUDE Scouting Zoeterwoude is dit week- :inde voor de achtste maal present tijdens de Jamboree )n The Air (JOTA). De Zoeterwoudse scouts werken sa- nen met de zendamateurs van de VRZA-afdeling Kager- and. Tijdens het JOTA-weekeinde kunnen scoutingleden net zendontvangers contacten leggen met scouts van an- iere groepen in binnen- en buitenland. In voorgaande ja- en legden de scouts op die wijze vele contacten tot zelfs n andere werelddelen. Naast de zendactiviteiten vinden n en rond het jeugdhuis aan de Noordbuurtseweg tevens 2Ï.hllerlei andere evenementen plaats. Ook daarbij zijn de me endamateurs actief. Zo zijn zij vanmiddag vanaf twaalf j j taraat met hun portofoons bij het spel met de welpen en 14_ [abouters. Rond zeven uur vanavond staan de gidsen, 6.( verkenners, sherpa's en rowans paraat. Om drie uur van- Kk niddag begint in het jeugdhuis een spellenfestival. SASSENHEIM/DEN HAAG Een 30- jarige Sassenheimer is gistermorgen veroordeeld door het Haagse gerechts hof 'tot drie jaar gevangenisstraf waar van zes maanden voorwaardelijk en een proeftijd van twee jaar. Hij krijgt deze straf voor een verkrachting van een vrouw in zijn woning in Sassenheim na dat hij haar al eerder tot ontuchtige handelingen had gedwongen in het in validentoilet in een horeca-gelegenheid in Leiden. Ook had hij een ambtenaar van sociale zaken bedreigd. De Sassen heimer was eerder al door de rechtbank tot eenzelfde straf veroordeeld maar hij ging daartegen in beroep bij het hof. KATWIJKSE ROLSTOELBUS IN GEBRUIK KATWIJK Het verpleeghuis De Wilbert heeft gistermiddag een nieuwe rolstoelbus in gebruik ge nomen. De financiën voor de bus zijn bijeengebracht door middel van verschillende acties en giften. De bus werd vanmiddag overge dragen aan de bewonerscommissie. Hij wordt gebruikt voor speciale uitstapjes van de bejaarden zoals familiebezoek, korte uitstapjes en het brengen naar een vakantiea dres. Op het normale budget van het verpleeghuis is geen geld gere serveerd om hier een vervoers middel voor te kopen. Schenking voor speeltoestellen NIEUWKOOP De Commerciële Club van Nieuwkoop heeft de ge meente 10.000 gulden geschonken voor de aanschaf van speeltoestellen in het nieuwe wandel/recreatiege bied ten zuidoosten van het indus triepark. De schenking is gedaan in het kader van het 25-jarig bestaan van de club en de komst van de nieu we burgmeester van Nieuwkoop, me vrouw W. De Vreij-Vringer. De ge meente heeft inmiddels aan aanne mer Heidemij uit Hoofddorp op dracht gegeven het recreatieparkje aan te leggen. Er komt ook een twee tal bruggen. De totale kosten belopen 152.500 gulden. Buurtbus vervoert 35.000 passagiers ZOETERWOUDE Mevrouw S. Hoppenbrou wer was gisteren de 35.000e passagier van de Zoe terwoudse buurtbus. Zij werd in de bloemetjes ge zet door vervoersmaatschappij West-Nederland en kreeg verder een vrij-reizenkaart tot 1 januari en een doos bonbons uit handen van mevrouw A. Vreeburg, voorzitter van het Zoeterwoudse buurt buscomité. Mevrouw Hoppenbrouwer maakt als vanaf de eerste dag 15 november 1982 ge bruik van deze bijzondere vorm van openbaar vervoer. Zij woont aan de Weipoortseweg en is voor haar sociale contacten volstrekt afhankelijk van de buurtbus. Zij rijdt regelmatig vanaf haar woning naar de Grote Molen aan de Ommedijkse- weg om bij mevrouw Onderwater koffie te drin ken. 's Middags keert zij weer per buurtbus naar huis terug. Volgens West-Nederland verloopt ver loopt het Zoeterwoudse buurtbusproject beter dan destijds werd verwacht. Het project wordt door vrijwilligers gedragen. Jaarlijks maken omstreeks 5000 mensen gebruik van de buurtbus. PETHOUDER DALHUISEN BURGEMEESTER BENNEBROEK VARMOND Mevrouw i6' I.E. Dalhuisen-Polano 49) u t Warmond is met ngang van 16 november str jenoemd tot burgemees- ir van de gemeente Ben- ïebroek. Mevrouw Dal- 9j luisen is nu wethouder en oco-burgemeester van de 19 emeente Warmond. Zij it namens Progressief pi Varmond in het gemeen- ibestuur en is lid van 66. Zij volgt in Benne broek drs. G.H. van Eger- jchot op, die een functie het bedrijfsleven heeft anvaard. J Ik zit nu vijftien jaar in de /armondse gemeenteraad en ben de laatste tien jaar wet- ouder geweest. Ik heb de naak van het besturen te ikken gekregen en was er :ht aan toe om burgemeester te worden", aldus de kersverse burgemeester. Bennebroek, met een grootte van 176 hecta re de kleinste gemeente van Nederland, krijgt voor het eerst een vrouwelijke burge meester. Mevrouw Dalhuisen verwacht dat de gemeente daar spoedig aan gewend zal zijn. „De gemeenteraad van Bennebroek heeft uitgespro ken dat er een burgemeester moet komen die tussen de be volking staat, een aanspreek punt, iemand die opgaat in het dorpsleven. Ze wilden abso luut geen manager aan het hoofd. Die manier van werken is mij in Warmond vertrouwd geworden". De nieuwe eerste burgeres van Bennebroek ziet veel overeenkomsten tussen de gemeenten. „Zowel War mond als Bennebroek zijn groene gemeenten. Warmond heeft 5100 inwoners, Benne broek heeft er 5600. Warmond is een recreatiegemeente met veel water, Bennebroek heeft de Linnaeushof als trekpleis ter". Mevrouw Dalhuisen heeft niet het idee dat zij Warmond- in de steek laat, ondanks het feit dat het dorp nog altijd op de nieu we burgemeester wacht en nu dus ook de loco-burgemeester verliest. „Het gemeentebestuur is sterk genoeg om dat op te vangen. Wethouder Van Scha- gen wordt loco-burgemeester en voor mij staat er een goede opvolger klaar: mijn fractiege noot Th. Duijnhoven". In de tien jaar dat zij wethouder was beheerde mevrouw Dalhuisen wisselend vrijwel alle departe menten, op financiën na. De afgelopen vier jaar was zij ver antwoordelijk voor woning bouw, openbare werken, ver keer en milieu. „Ik kan terug kijken op een leuke tijd in Warmond. Ik heb dit werk al tijd met veel genoegen gedaan. De ingebruikname van recrea tie-eiland Koudenhoorn was één van de hoogtepunten. Dat de doorgaande route geasfal teerd wordt vind ik jammer. Ik had liever gezien dat er ste nen waren gelegd, maar ie moet je bij het besluit van de meerderheid neerleggen. Ook is het jammer dat de sporthal er nog altijd niet is. Wat mij betreft mag die nog steeds in Overbos gebouwd worden". De nieuwe burgemeester zal straks de ambtswoning van de burgemeester in Bennebroek betrekken. „Ik heb die woning nog niet eens gezien. Als je in de race bent voor de burge- meesterpost kun je je niet te veel in de gemeente gaan ver tonen. Bennebroek is niet al te ver weg, en dat is ook gunstig voor mijn echtgenoot, die in Leiden werkt". Het echtpaar Dalhuisen heeft drie zoons, die inmiddels al het huis uit zijn. De nieuwe burgemeester van Warmond zal, zo verwacht mevrouw Dalhuisen, pas in ja nuari 1990 benoemd worden. FRANK BUURMAN Wethouder mevrouw C. Dalhuisen foto: wim van noort zwemsters anderscheiden pe dames Van der Lans en )isseldorp zijn gisteravond ge- o mldigd door wethouder C. van der Klaauw omdat ze al 15 eer hebben meegedaan aan (le avondzwemvierdaagse in 't Ir (okkerbad in Noordwijker- erfiout. Hiermee werd de vijftien de avondzwemvierdaagse af- verplichte afstand af en incas- proberen te wiebelen. Winnaar gesloten. In totaal deden 201 seerden hun medaille. Gister- bij de jongens werd Bas Ho- zwemmers mee aan dit jaarlijk- morgen deden nog acht kinde- gervorst, bij de meisjes won se evenement. De meeste ren mee aan het surfplankwie- zijn zus Eveline, zwemmers legden donderdag- beien. Ze moesten proberen avond voor de laatste keer hun een surfplank naar de overkant foto: henk van den ende ZEVENHOVEN De ge deputeerden T. Jansen van Zuid-Holland en D. Kok van Utrecht hebben gistermiddag het nieuwe fietspad langs de Oude Spoorbaan tussen Zeven hoven en Mijdrecht offi cieel geopend. Zij deden dat in samenwerking met vertegenwoordigers van de gemeenten Nieuwveen, Zevenhoven en De Ronde Venen door een lint kapot te fietsen vlak voor de oude spoorbrug bij De Hoef. Het fietspad, sinds augustus al in gebruik, is vooral van belang voor de schoolgaande jeugd. On geveer 100 scholieren ma ken er dagelijks gebruik Aanleiding tot de aanleg van het fietspad was een aanrij ding in 1987 tussen een auto en twee scholieren. Er kwam een handtekeningenactie die uiteindelijk resultaat had. Twee provincies en drie ge meenten zijn jarenlang bezig geweest met het onderling verdelen van de kosten. De onderhandelingen werden ex tra vertraagd door de provin ciale herindeling, waardoor een deel van het fietspad in Zuid-Holland kwam te liggen. Het fietspad verbindt nu de gemeenten Zevenhoven en Nieuwveen enerzijds met De Ronde Venen en Uithoorn an derzijds. Gedeputeerde Jansen maakte bekend dat er nu ook geld be schikbaar is voor een aanslui tend fietspad langs de S10, via Zevenhoven naar Nieuwveen. Dat fietspad zal in 1990 gereed kunnen zijn. Verder streeft de gedeputeerde naar een fiets pad langs de T31 tussen Blok land en Vrouwenakker, maar daar is nog geen geld voor. Kok sprak de hoop uit dat de moeizame relatie tussen de fietspaden en de buurtbus er niet toe zal leiden dat de ge meentebesturen minder fiets paden gaan aanleggen. Deze busdienst krijgt namelijk min der klanten naarmate er meer fietsverbindingen komen. „Voortzetting van aansluiten de fietspaden in Zuid-Holland is een goede zaak", hield Kok zijn toehoorders gisteren voor. Ter weerszijden van de brug over de Kromme Mijdrecht zijn vernauwingen in de weg aangebracht. De snelheidsrem- mende ribbels die eerder al waren geplaatst voldeden niet: er werden met enige regel maat snelheden van 80 kilo meter per uur geregistreerd, terwijl er ter plaatse maar 50 kilometer per uur mag worden gereden. „Door de vernauwin gen wordt de automobilist ge dwongen van het rechte pad af te wijken en dat werkt", al dus Kok gisteren. De gemid delde snelheid schommelt nu rond de 43 kilometer per uur. KATWIJK De bioscoop City Katwijk wordt over enige tijd gesloten. De eigenaar, M. Kor net is bezig huurders voor de twee zalen aan de Badstraat te yinden. Zodra er overeenstem ming is met een gegadigde ver liest Katwijk na een halve eeuw zijn enige echte bioscoop. De Katwijkse bioscoop is vol gens de eigenaar niet meer ren- „Er worden te weinig films ge maakt. Dit jaar bijvoorbeeld zijn er drie grote produkties: James Bond, de nieuwe India na Jones en Batman. De weini ge kopieën van dergelijke films gaan eerst naar de grote biosco pen, zoals die in Leiden. Daar begint men ermee in een grote zaal en schuift de film vervol gens door naar een steeds klei ner zaaltje. Pas als er geen gul den meer mee valt te verdie nen kan Katwijk de film krij gen. De zaal zit dan niet eens meer voor de helft vol", vertelt Kornet. Kornet wijt de terugval van de belangstelling voor de Katwijk- se bioscoop tevens aan de op komst van de video. „Films zijn steeds sneller op video ver krijgbaar. Het heeft geen zin om een goede film nog een keer te herhalen want iedereen heeft hem dan al in Leiden en/of op video gezien". Ook het steeds grotere aanbod van films op televisie beschouwt hij als fatale ontwikkeling voor de bioscopen in de kleinere ge meenten. Kornet vindt het jammer dat aan vijftig jaar bioscooptraditie in Katwijk een einde is geko men. Zijn vader begon enkele jaren voor de Tweede Wereld oorlog met het Nova-theater in Katwijk. In 1960 kwam daar theater Musica bij. In 1980 be gon City Katwijk met vier za len. Drie jaar geleden werden twee zalen gesloten. Die ruim ten zijn inmiddels verbouwd tot winkel. „Bij de bouw van City is rekening gehouden met een eventuele andere bestem ming", vertelt Kornet die zich bezig gaat houden met de ex ploitatie van de bowling, de feestzaal en het hoteL-restau- rant in het Citycomplex. „Er valt een pootje van het com plex af. We hebben echter geen keus", zo stelt hij. Wintersalon brug tussen oost en west RIJNSBURG Wethouder W. Glasbergen van cultuur opende gisteravond de exposi tie „Wintersalon", een ten toonstelling van werk van Oosteuropese kunstenaars in het museum van het Genoot schap Oud-Rijnsburg aan de Oude Vlietweg. Getoond wor den schilderijen, beeldhouw werken en grafisch werk. Wethouder Glasbergen ging in zijn toespraak in op de toena dering tussen Oost en West en de noodzaak om begrip te kweken tussen de twee cultu ren. De expositie beschouwde hij als een goed instrument om dat doel te bereiken. De ten- tonstelling is er gekomen op initiatief van het Tsjechische echtpaar Van Zavrel. Kenmer kend voor de kunst uit Oost- Europa is dat het gaat om werk van en voor het gewone volk, in tegenstelling tot de meeste westerse kunst. De ex positie is tot en met 16 maart 1990 te zien op vrijdagen van 19.00 tot 21.00 uur en op zater dagen van 10.00 tot 16.00 uur. Onder redactie van Ton Pieters, Het was me wat, die zondag 13 oktober 1929. Daar gleed het wereldberoemde lucht schip de Graf Zeppelin, pas terug van een geslaagde tocht om de wereld, majestueus door het Nederlandse lucht ruim. Meer dan 6 uur lang. De Leidsche Courant besteed de er de volgende dag een hele voorpagina en een stel foto's aan. „Geheel Nederland heeft de Zeppelin gezien en gekiekt. Reeds lang voordat de Zeppelin boven Leiden in het zicht kon komen waren reeds duizenden op pad om een goed plaatsje uit te zoe ken. De daken genoten na tuurlijk de voorkeur, evenals den Burcht. Zij die een radio hadden, haastten zich niet. Zij wisten, dat de Zeppelin tus- schen half elf en elf uur ko men zou. Daar het luchtschip van uit de verte gezien vrij langzaam vooruit ging, was het nauwelijks te onderschei den van de nevelbanken. Als een schimmige snoek gleed het gevaarte langzaam langs de kustlijn, zilver glim mend aan de bovenzijde en nevelig blauw onderaan. De Zeppelin kwam juist over de stad, toen in onze kerken de predicatie onder de Hoogmis werd gehouden. In een der kerken, zoo vernamen we, liep een deel der toehoorders ineens voor enkele minuten de kerk uit, toen van buiten het gegons van het vliegtuig klonk. De predikant liet zich echter niet afleiden en ging kalm door met zijn preek..., waarschijnlijk 't dien we gloopenden toehoorders ver gevend, dat zij voor dezen keer hem niet met den gewo nen aandacht volgden. Sassenheim had bij de Graf Zeppelin een streepje voor. Zes van de een en twintig passagiers, die aan de rond vlucht boven Nederland deel namen, waren inwoners van deze gemeente, namelijk de heer en mevrouw Arentshorst en de heer en mevrouw Ko ning met twee hunner kinde ren. Sassenheim was in span ning, want men had zoo'n stil le hoop dat de Graf Zeppelin op even hoffelijke wijze blijk zou geven van zijn belangstel ling voor Sassenheim, als de Sassenheimers blijk van be langstelling hadden getoond voor de Graf Zeppelin. En, zooals te verwachten was, heeft het luchtschip Sassen heim niet vergeten. In een wijden boog kwam het lucht schip op Sassenheim aanglij- den. Het was een indrukwek kend gezicht. De zon, die tot nu toe achter grauwe wolken verborgen was, brak door en bescheen het omhulsel van den reuzen-sigaar, dat als zil ver straalde. Zeven ronkende vliegtuigen hoe" min en klein in verge lijking met de zilver-geschub de luchtvis! vormden het eere-geleide, zwenkten en zwierden er onder-door en boven-over en koersten het vooruit alsof .het werkelijk een oceaanschip was dat door sleepbooten naar veilige ha ven werd getrokken. Het luchtschip heeft, door in twee groote bogen over het dorp te varen, kennelijk een bezoek aan deze gemeente willen brengen, wat voor Sassen heim wel een eervolle onder scheiding is". „Tijdens de vergadering van de gemeenteraad van Veur werd in een ingekomen schrijven van den heer Raap horst gewezen op geruchten die er loopen, dat met 1 Janu ari 1930 de gemeenten Stompwijk en Veur zullen vereenigd worden. Het raads lid vroeg of B en W hier iets van weten en zoo ja, of B en W dit dan willen mededeelen. De voorz. antwoordde dat B en W er niets van weten, doch B en W zullen zoodra hun hiervan iets bekend is, den Raad zoo spoedig moge lijk bijeenroepen". GRAF ZEPPELIN: het vermaarde luchtschip glijdt voort boven de Haagse Hofvijver. sche kopje „Het eerste post vliegtuig terug". En daaron der het verhaaltje: „Het eerste postvliegtuig, de PH-AEZ, heeft gisteren nabij Huize Vrijland te Arnhem een tus- schenlanding moeten maken wegens gebrek aan benzine. De landing geschiedde vlot. Doordat het vliegtuig bij Neu renberg met hevige winden te kampen had gehad, was de benzinevoorraad, toen de Ne- derlandsche grens was gepas seerd, uitgeput. Het vliegtuig werd na de tusschenlanding van 20 bussen benzine voor zien en spoedig steeg de PH- AEZ weer op om het laatste gedeelte van de reis af te leg gen. Om 4.38 uur werd op Schip hol geland, waarmede de eer ste der geregeld^ postvluchten Nederland-Indië vice versa was volbracht. Enkele hon derden belangstellenden wachtten de komst af van de piloten Smirnoff en Beekman, den mecanicien Veenendaal en den eersten passagier uit Indië, den heer Grabau, chef van de firma Wellenstein, Krause Co te Weltevreden voorwaar een moedig man. Om half 5 deed het bericht de ronde dat het vliegtuig Soes- terberg was gepasseerd. Eeni- ge minuten later reeds liet de sirene van het vliegveld drie korte stooten hooren: het sein dat de PH-AEZ in zicht was. Vlak daarop snorde de groote Fokker boven de gebouwen om te 4.38 vlot te landen. De postzak werd te voorschijn gebracht en even later ver trok de auto der posterijen haast-je-rep-je naar Amster dam. aangezien het in de be doeling lag de post nog met de foto: sp avondbestelling mee te geven. De heer Alb.Plesman, direc teur der KLM, wees er in een toespraak op, dat de KLM geen bijzondere aandacht aan de thuiskomst had willen schenken indien de PH-AEZ niet den eersten pasagier uit Indië behouden had overge bracht. Het verheugde spr. dat de heer Grabau, ondanks het weinige gerief dat thans nog te bieden valt, over zijn reis tevreden is. Spr. zegde toe, dat in de toekomst de KLM alles in het werk zal stellen om de accommodatie te verbeteren". Uit de Vragenbus. „Vraag: Wanneer is de modelboerderij te Warmond te bezichtigen? Antwoord: Wij kennen geen modelboerderij in Warmond. Bedoelt u wellicht Boerderij Meerrust? Maar dat is een café-restaurant, waar men al tijd voor u klaar staat". BURGERLIJKE STAND LEIDEN Geboren: Stephanie Caroline d.v. J. W. M. Loeft en A. L. Brown, Nata- scha d.v. J. Petiet en J. C. van Rootselaar, Thomas Tim Maximiliaan z.v. L. P. Dries- sen en L. M. Jansen, Hillie Joukje d.v. R. Bosma en G. C. Been, Sven z.v. M. J. Preij en A. G. Seljmonsbergen, Denise Mariska d.v. F. J. van Sliedregt en I. Boumans, Boys z.v. R. J. Heijnekamp en A. van Hal, Frederik Franciscus z.v. A. Kuijper en H. van Rooljen, Jeremy z.v. M. C. F. M. Kop pen en M. C. Bouwmeester, Ramona Fa- blola Rosaline d.v. C. Biesot en P. Nijdam, Claudia Marl|e d.v. F. A. W van der Kroft en M. van Egmond, Merijn z.v. M. H. Hoo- geveen en J. H. M. M. Lathouwers, Ghlzlan d.v. Y. Dahhane en H. Mokhtfa, Mathijs Je roen z.v. M. A. de Waard en W. van Leeu wen, Annoeska d.v. G. L. van den Ende en S. Lenos, Anna Cornelia d.v. C. J. M. Wol vers en G. D. Raterman, Stephan Jan-Wil lem z.v. R. Lamboo en S. J. Bodijn, Hafida d.v. T. Berdal en F. Tahiri, Isabella Debo rah Nini Marie d.v. J. W. Tieleman en J. I. Shamier, Caspar Leo Hendrik Geert z.v. L. J. Valk en A. M. Schreuder, Rein z.v. R. Messemaker en A. J. Plokker, Elisabeth Laura Maria d.v. F. R. van Rooijen en M. A. A. Erkens, Maud Renèe d.v. P. F Bekink en M. T. Renckens, Bob Theodoor z.v. M. M. Hölscher en J. E. M. Roeleven, Jaap z.v. W J. M. Vleeshouwers en A. M. van der Meij, Oliver James z.v. M. W. J. Beck en E. A. Davall, Yakup z.v. H. I. Tas en F. Tas, Irene Julia d.v. A. H. W. T. Staphorst en E. J. M. Scheffers, Cornelis Maarten z.v. G. van der Plas en W. van Beelen, Stephan z.v. J H. A. van Veen en H. J. M. van der Wert, Stèphanie Celine d.v. F A. de Groot en A. M de Bloois. Babete Alissa d.v. J. J. M. Beijersbergen en D. M. E. Peeters, Mi chelle d.v. J. van der Boon en I. M. van Leijden. Mariëlle d.v. S. Meijers en I. C. B- zinga, Steven Johan z.v. J. W. Tromp en E. G. M Klaren. Leonard z.v. L. van Velzen en N Ouwehand. Yarden d.v. R. Nieboer en K. Nieboer, Nassira d.v. E. B. M'Jahad en F. Khidous. Jenniter Jane d.v. J. L. Meerburg en J. E. van der Torren. A. van Rumste geb 13 dec. 1923 man. I. van Unen geb. 7 mei 1955 vrl. echtg. van L. A. Kraak. H. C. Woerde geb. 2 mei 1921 man. A. M. O. Marchal geb. 16 mrt. 1910 vrl. R. Fast geb 11 juli 1932 man. H. van Leeuwen geb. 25 juli 1911 vrl. geh. gew. met A. G. Assiè. L. J. den Holder geb. 19 dec. 1910 man. C. A. Ouwerkerk geb. 19 mei 1912 man. A. C. Tomelj geb. 5 nov. 1893 vrl. geh. gew. met J A. Kranendonk Duffels. P. Keller geb. 3 aug. 1910 man. B. A. M. Captein geb. 15 dec. 1938 man. W J. Schouten geb. 24 dec. 1901 man. D. Bentley geb 3 jan. 1926 vrl. S. L. Steen- voorden geb. 12 mel 1927 man. J. B. Ma- der geb. 27 sept. 1922 man. W. Bijl geb. 2 juni 1900 vrl. geh. gew. met L. de Zwaan. P. Massaar geb. 23 nov. 1899 man. L. Brouwer geb. 31 mrt. 1970 vrl. J. Monster geb. 31 okt. 1903 man. F. A. de Reuver geb. 6 juni 1931 man'. B. J. M. Rlppe geb. 17 mrt. 1928 man. A. T van der Zalm geb. 29 dec. 1908 vrl. M. A. Schreuder geb. 9 jan. 1924 man. C. Bleiji geb. 8 juni 1907 vrl. geh. gew. met P. C. de Haan. C. Jan- sen geb. 23 juli 1910 man, H. Vlieland geb. 13 nov. 1920 man. A. Keereweer geb. 18 jan. 1907 man. R. J. Crowson geb. 23 okt. 1951 man. M. A, F. Rotteveel geb. 17 nov. 1932 vrl. echtg. van G. W. M. Lefeber. C. A. Blok geb. 24 mrt. 1927 vrl. L. J den Bleker geb. 16 aug. 1906 man. T. A. Blok geb. 6 mrt. 1938 man. N. A. von Felde geb. 7 mei 1918 vrl. geh. gew. met F.Tiele- man. J. L. Smit geb. 20 febr. 1917 man. L C. van Leeuwen geb. 27 jan. 1907 man. C. Spee geb. 12 nov. 1918 man. A. C. Heemskerk geb. 29 aug. 1906 vrl. Gehuwd: W. F. W. Brouwer en R. A. Ceda- no Gervaclo A. J. M. Groothengel en G. de Wolff. A. Neuteboom en J. E. Gubler. J. A. A. Truijers en P. H. S. Hoogervorst. C.. M. van Schie en K. E. van de Meeberg. J. van der Wert en M. W. G. Weenlnk. H. C. M. Timmerman en I. C. J. M. Raadsen. S. C. H. Fu en I. Y. Trouwee Ondertrouwd: H C. van der Velde en G. S. M. Nikken M. F Pelle en C Suradee. J. A. Dijkman en C. E. Vermeeren. W. J. Noord- hof en I. van der Bent R. de Koning en H. J. Monnee. G. F. Bodijn en M. A. J. Smlt. F. M. Schuit en M, H. van Berge Henegou wen. D. L. G. Martis en C. M. A. Garcia. G. Regter en I. C. van der Waal. R. P Heems kerk en A. M P. Groenevefd. A. A. P. Adang en M. S Driesen. an der Reijden geb. 12 mrt. 1908 vrl. M. van Schie geb. 8 aug. 1905 vrl. geh. gew. met J. van der Plas. G. E de Wlndt geb. 28 jull 1943 man. C. Schönhage geb 18 nov. 1928 vrl. R. M. Baros geb. 30 mei 1914 vrl. geh. gew. met J. S. Schermr Voest. G. Bronkhorst geb. 26 april 1923 vrl. geh. gew. met D. Smit. J. Geen krant ontvangen? Bel tussen 18.00 en 19.00 Our, zaterdags tussen 14.00 en 15.00 uur, telefoonnummer 071-122248 en uw krant wordt nog dezelfde avond thuisbezorgd.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 15