Kans op progressief college groter Goed zicht STAD OMGEVING erste paal voor De Twee Sleutels Woonwagenkamp Stevenshof te dicht bij Rijndijk romfietser verwondt rier voetgangers Zwemdiploma's massaal behaald Eigen onderzoek van medezeggenschapsraad AZL naar bezuinigingen j Postcode/plaats: j Telefoon j Deze ontvangt de krant de eerste twee weken gratis, j Daarna wordt het abonnementsgeld betaald per: CcicLc Sotwant DONDERDAG 7 SEPTEMBER 1989 PAGINA 13 ,EIDEN Een 80-jarige vrouw uit Leiden en drie scholieren ijn gistermorgen om half elf gewond geraakt bij een aanrijding eroorzaakt door een achttienjarige Leidse bromfietser die met eer hoge snelheid over de Oude Vest reed. Ter hoogte van de anVossenbrug stak de 80-jarige vrouw over. Ze onderschatte de nelheid van de brommer. Bij de aanrijding die volgde liep de rouw een verbrijzeld been en heupletsel op. Zij is overgebracht aar het. Academisch Ziekenhuis. )e 18-jarige jongen werd van zijn brommer geslingerd maar de rommer reed door en baande zich onbemand een weg in een roep van 40 scholieren die passeerden. Drie jongens van 12 jaar it Leiderdorp en Rijpwetering raakten gewond en zijn voor be- andeling overgebracht naar het Diaconessenhuis. lij nader onderzoek van de politie bleek de bromfiets onverze- erd en gestolen te zijn. De ongedeerde Leidenaar verklaarde chter het voertuig te hebben gekocht via een advertentie. Bijeenkomst over Leidse politiek LEIDEN De Stichting Burgerschapskunde houdt 19 september een bijeenkomst over de Leidse ge meentepolitiek- Burgemeester C. Goekoop opent deze politieke avond in de Stadsgehoorzaal aan de Bree- straat. Belangstellenden kunnen de gemeenteraad be stormen met allerlei vragen en opmerkingen. In verschillende ronden die tien minuten duren, spreken Leidenaars, raadsleden en wethouders met elkaar over onder meer Leidse politieke problemen. In de grote zaal van de Stadsgehoorzaal zitten wet houders en raadsleden klaar, ieder aan een eigen ta feltje, om bezoekers te woord te staan. Belangstellen den kunnen zich bij de ingang van de zaal opgeven voor een of meerdere gesprekken met de raadsleden of wethouders van hun keuze. In de gangen van het gebouw wordt een informatie markt gehouden. Hierop presenteren zich politieke partijen en jongeren- en vrouwenorganisaties. De bij eenkomst wordt geopend om 19.30 uur. Tussen 19.45 en 22.45 uur is er tijd vóór de gesprekken. Overval verijdeld en daders gepakt LEIDEN Oplettende omwonenden hebben er gisteren voor gezorgd dat een overval op het postagensschap aan de Cobetstraat kon worden verijdeld. De daders konden na een spectaculaire achtervolging worden ingerekend. Dat gebeurde na een tip van een buurtbewoner over een ver dachte auto die dinsdagmorgen al in de buurt reed. Het bleek dat de auto in Amsterdam was gestolen, maar de po litie kon de wagen niet aanhouden. Gistermorgen om 11.00 uur werd de wagen opnieuw in de omgeving gesignaleerd. De politie zette daarop de buurt af maar dat werd door de inzittenden van het voertuig be merkt. De auto verdween met grote snelheid via de Ka- naalweg in de richting van het Lammenschansplein terwijl het onderweg stoptekens van de politie negeerde. Op de hoek van de Sitterlaan en de Lammenschansweg richtte de politie een wegversperring op door een dienstwagen over dwars op het wegdek te zetten. Daar konden de drie inzit tenden worden aangehouden. De drie, 18 en 21 jaar oud waren afkomstig uit Haarlem en waren alle drie in het be zit van een vuurwapen en een bivakmuts. Ze hebben be kend een overval te willen plegen op het postagentschap. Giromaat bij Schipholweg LEIDEN Bij het postkantoor op de Leidse Schipholweg wordt dinsdag een nieuwe giromaat in gebruik gesteld. Het is na het veelvuldig gebruikte apparaat in de Breestraat de tweede geld automaat van de Postbank in Leiden. Ook bij het winkelcen trum de Kopermolen en in de Stevenshof zullen binnenkort deze onbemande, 24-uurs geldop- nemers verschijnen. „Een precie ze datum daarvoor is nog niet vastgesteld. Wel is zeker dat in de toekomst nog meer giromaten in Leiden zullen verschijnen", al dus J. van Leeuwen van de PTT. LEIDEN Ruim 1900 leerlingen van Leidse scholen behaalden in het seizoen 1988/1989 een zwemdiploma. Dat blijkt uit gegevens van de gemeentelijke directie sport en recreatie. Slechts één leerling zak te. Het afgelopen schooljaar konden de scholieren voor het eerst deelnemen aan een cursus Overlevingsbrevet. Totaal ble ken 599 kinderen te voldoen aan de eisen die daaraan zijn gesteld en die zijn gericht op noodsituaties op of om het water. In De Zijl en in het Vijf Meibad behaalden 540 scholieren het A-diploma, 513 kinde ren konden het B-diploma in ontvangst nemen en 275 scholieren slaagden voor het Basis Zwemdiploma. CDA MIKT OP TIEN RAADSZETELS IN LEIDEN LEIDEN Een pro gressief college in Lei den lijkt sinds gister avond weer een stapje dichterbij gekomen, ook al vindt fractievoorzitter J. Walenkamp van het CDA dat het hoog tijd wordt dat zijn partij gaat meeregeren in de sleu telstad. Op basis van de uitslag van de Kamer verkiezingen in Leiden, lieten lokale politici van PvdA, D66 en Links Leiden zich echter opti mistisch uit over een sa menwerking na de ge meenteraadsverkiezin gen in maart volgend jaar. „Als de uitslag van de raads verkiezingen er ook zo uit ziet, dan is er meer kans voor een coalitie van PvdA, Links Leiden en D66. Maar de huidige coalitie van PvdA, VVD en Links Lei den blijft dan ook mogelijk", zei wethouder P. Bordewijk van financiën nadat hij ken nis had genomen van de uit slagen van de 63 Leidse stembureaus. Het opkomstpercentage was in Leiden veel lager dan drie jaar geleden (78,3 pro cent tegenover 84 procent) maar week niet veel af van het opkomstpercentage bij de verkiezingen voor de Tweede Kamer in 1982, toen 78,6 procent van de kiesge rechtigde Leidenaars zich in het stemhokje begaf. D66 In Leiden kwam D66 giste ren als grote winnaar uit de bus. Deze partij vergaarde 3,2 procent meer stemmen dan in 1986. De overwinnin'g was echter net niet groot ge noeg om raadslid P. Langen- berg de verhuizing naar de groene bankjes aan het Bin nenhof te laten maken. Lan- genberg staat dertien op de, D66-lijst, terwijl de Demo craten aanspraak kunnen maken op twaalf zetels. Mocht D66 deelnemen in een nieuw kabinet, dan kan Langenberg wel de gang naar Den Haag maken. Links Leiden kreeg 1,2 pro cent meer van de stemmen (6,9 procent tegenover 5,7 procent in '86). Op het CDA stemde 22,2 procent van de kiezers, dat is 0,3 procent meer dan drie jaar geleden. Leiden wijkt niet af van het landelijke beeld als het gaat om verliezers: de PvdA zak te van 40,9 naar 38,0 procent en de VVD van 19,4 naar 16,1 procent. Meerderheid Als de gisteren gehouden verkiezingen zouden gelden voor de gemeenteraad, dan zou het CDA in Leiden er een zetel bij krijgen en op negen raadsleden uitkomen. D66 zou stijgen van twee naar vier zetels en Links Leiden zou zijn drie zetels behouden. De PvdA zou 16 van de 39 raadszetels blijven bezetten en de VVD zou te ruggaan van acht naar zeven zetels. De Socialistiese Partij keert niet meer terug in de raad omdat er te weinig stemmen zijn en de Cen trumdemocraten zouden ook niet in de Leidse gemeente raad komen. Op basis van deze uitslag be houdt het huidige college een meerderheid: PvdA, VVD en Links Leiden kó men gezamenlijk op 26 ze tels, een minder dan nu het geval is. De progressieve partijen hebben nu in" totaal 23 zetels. Het CDA heeft echter omge rekend twee zetels meer dan nu het geval is en wordt de tweede partij van Leiden. „Ik mik op tien zetels bij de gemeenteraadsverkiezin gen", zei de huidige fractie voorzitter J. Walenkamp gisteravond in het stadhuis, waar een kleine tweehon derd mensen naar toe waren gekomen om kennis te ne men van de uitslag in Lei den. Walenkamp was tevreden over de Leidse uitslag. „Eind jaren zeventig waren we ook goed voor een dergelijk pre- centage. In het begin van de jaren tachtig kwamen we niet verder dan 18 a 19 pro cent van de stemmen. Óver het algemeen doen we het bij de gemeenteraadsverkie zingen iets beter dan bij de landelijke verkiezingen, dat geeft mij goede hoop" Aantrekkelijk Walenkamp benadrukte dat het volgens hem hoog tijd wordt dat de christendemo craten deel gaan uitmaken van het college van burge meester en wethouders in de sleutelstad. „Dat heeft op zich niet zoveel te maken met het aantal zetels. Ook nu we acht zetels bezetten, vind ik dat het college het CDA ten onrechte al een aantal jaren mist". „Het is een kwestie van: in hoeverre is er overeenstem ming over het te voeren be leid", zei wethouder Borde wijk over de vorming van een nieuw Leids college. „Voor de PvdA in Leiden is het tot nu toe steeds het aan trekkelijkst geweest om een combinatie met de VVD of met de linkse partijen aan te gaan. Als belangrijk argu ment tegen een combinatie met links heeft steeds gegol den dat het college dan zo zwak zou zijn. Dat argument zal minder zwaar wegen als de uitslag van de verkiezin gen in maart niet te veel af wijkt van deze uitslag. Tot nu toe is het steeds zo ge weest dat de PvdA en het Wethouder H. de la Mar, met links van hem diens bestuurlijk medewerker H. van Wirdum bij het bord met uitslagen in de Burgerzaal van het stadhuis. FOTO: WIM fVAN NOORT CDA in Leiden erg ver van elkaar af staan, daaraan ver andert het aantal zetels niets", aldus de PvdA-wet- houder die overigens „niet tevreden" is over het resul taat dat zijn partij in het land heeft gehaald. Wethouder H. de la Mar van Links Leiden „baalt" rond uit van de uitslag. „Zijn" combinatie heeft zes zetels in de Tweede Kamer be haald en dat valt hem tegen. „Ik heb me laten meeslepen door de opiniepeilingen", be kent hij. Hij hoopt dat de kleine linkse partijen in maart volgend jaar meer Leidenaars achter zich krij gen. „Leidenaars stemmen dan heel anders dan bij de landelijke verkiezingen", weet de wethouder. Blij De la Mar voorziet dan ook „kansen" voor een progres sief college. „En dat stemt me zeker blij". Wil een der gelijke coalitie het een paar jaar vol houden, dan moet er sprake zijn van een „werk bare meerderheid". „Misschien dat wij en D66 vijf zetels halen, en de PvdA 15. Dan komen we uit op 25 zetels, een ruime meerder heid, die aan de slag kan". Zijn fractie en D66 zouden in de visie van De la Mar beide een wethouder moeten leveren, terwijl er drie of vier wethouders van de PvdA moeten worden aan gesteld. „Het gaat niet om het aantal wethouders, het gaat om het programma, dat moet maximaal zijn. En", voegt hij eraan toe, „als dat college er eenmaal zit, dan gaat het nooit meer weg. Want dan is er een club die er echt zin in heeft, die lek kerder zal draaien dan het huidige college. Dat is heus niet zo slecht, maar de club is niet homogeen genoeg, niet zo enthousiast dat het constant als één blok ope- Regio Het CDA heeft bij de Ver kiezingen in Alkemade winst geboekt. In 1986 haal de deze partij 56,4 procent van de stemmen en nu 57,6. Ook de PvdA won - de soci alisten stegen van 15 naar 15,1 procent - maar zoals vrijwel overal moest ook de VVD in Alkemade fors inle veren. De liberalen zakten van 19,5 naar 16,2 procent. De partij vèn Janmaat kon in Alkemade rekenen op een half procent van de stemmen, in 1986 kreeg men er geen stemmen. Omerkelijk was de steun voor de partij van Janmaat in Koudekerk aan den Rijn Van de Koudekerkse kiezers stemde 1,1 procent op de centrumdemocraten. Het CDA verloor licht in Koudekerk, terwijl de PvdA bescheiden en D66 flinke winst behaalden in deze plaats. In Leidschendam kreeg Janmaat 1,1 procent van de stemmen en i n Val kenburg 0,7 Noord wijk is een van de weinige plaatsen in de Leid se regio waar het CDA ter rein heeft moeten prijsge ven. De christendemocraten behaalden nu 40,9 procent van de stemmen, in 1986 was dat nog 41,5. Ook de PvdA en de VVD verloren in de badplaats. Grote win naars waren hier Groen Links en D66. Ook in Lisse moest het CDA inleveren. In 1986 had men 46,9 procent van de stemmen, nu 45,9. De derde bollenstreekgemeente waar het CDA minder suc cesvol was, is Voorhout. Men had er in 1986 50,6 pro cent van de stemmen, dit jaar was dat 48,5. De VVD verloor heel licht in deze ge meente en de PvdA steeg van 14,1 naar 14,2 procent. De PvdA behaalde winst in Oegstgeest. In 1986 haalde men 18,8 procent van de stemmen, nu was dat per centage 19,2. De socialisten werden ook sterker in Rijnsburg, daar was de stij ging van 10 naar 10,7 pro cent. ;EIDEN Wethouder H. 'an Dongen (onderwijs) laat morgen de eerste aal voor de ingrijpende erbouwing van het choolgebouw aan de lijnsburgersingel in Lei en. De school wordt al iren gebruikt door de De Vee Sleutels, een open- are school voor speciaal nderwijs aan kinderen net leer- en opvoedings- noeilijkheden. Op het innenterrein van de chool, op de hoek van de tijnsburgersingel en het ichuttersveld, worden feertig woningen ge- louwd. )e ongeveer 160 leerlingen 'an De Twee Sleutels zijn in- niddels uitgeweken naar ge- iouwen in de Stevenshof en an de Sumatrastraat. De ver achting is dat de verbouwing voor het schooljaar 1990/1991 is gerealiseerd. Het gebouw moet grondig worden aange past en gemoderniseerd. De to tale kosten hiervan zijn twee en een kwart miljoen gulden. Een flink gedeelte van het schoolgebouw moet worden afgebroken, onder meer de zes lokalen aan de voorzijde. Hier voor in de plaats komen een gemeenschapsruimte met keu ken, een handenarbeidlokaal, speellokaal en een leslokaal. In het gedeelte dat niet wordt afgebroken moet ook het nodi ge worden In de ruimte die na de verbou wing overblijft worden wonin gen gebouwd. Hiervoor liggen nog geen ontwerpen klaar. Wel is bekend dat het etage woningen worden. Er komen vier woonlagen aan de kant van de Rijnsburgersingel. Aan de kant van het Schuttersveld komen ongeveer zes lagen. Het ontwerp voor deze wonin gen wordt begin 1990 ver wacht. In de rij voor Victoria Regia Ruim 1300 mensen hebben gisteravond een kijkje geno men bij de bloeiende Victo ria Regia in de Leidse Hor tus Botanicus. Al om half negen gingen de deuren open van de grote kas, in plaats van om negen uur. De bloem, die twee nachten na elkaar bloeit, stond toen net open en was wit. „In het begin van de avond hebben we nog een doos over de bloem gezet, waardoor hij iets eerder open zou gaan", vertelde woordvoerster Stans van der Veen vanmor gen. Zij gaf gisteren uitleg bij de bloem. Het publiek, dat in groepjes de bloem mocht bekijken en daar soms een half uur geduld voor moest hebben, was erg onder de indruk. Van der Veen ging vanwege de grote belangstelling tot tegen middernacht door met rond leiden. Vanavond is de bloem rose. De lelie is dan echter niet te bezichtigen. Wie de Victoria graag wil zien, kan vrijdagmorgen om negen uur nog komen. „Dan is hij waarschijnlijk nog te zien, want de bloem sluit dan niet helemaal meer", al dus Van der Veen. FOTO: WIM VAN NOORT HEWONERSVERENIGING OP HOORZITTING: k )EN HAAG Het ge- m lande woonwagenkamp [wi het gewijzigde orit ur ferpbestemmingplan )obbedreef/Stevenshof noet daaruit verdwijnen. I let kamp ligt te dicht bij Ie bestaande huizen, het igt te dicht bij de spoor- >aan en de woonwagen- •ewoners zullen door hun •edrijfsactiviteiten voor iluidoverlast zorgen. Jat zijn samengevat de bezwa- fen die J.J. de Niet gisteren gitte tijdens de hoorzitting van ïdeputeerde Staten in het Provinciehuis in Den Haag. De Niet trad op namens de be wonersverenigingen Rijndijk- buurt. Het kamp moet komen aan de Rijndijk ten westen van de Dobbewatering op de hoek van de Dobbedreef. Al sinds februari 1988 liggen gemeente en omwonenden met elkaar overhoop over de vestiging van een woonwagen kamp in de Stevenshof. Voor naamste bezwaren zijn altijd geweest dat er een geprojec teerd wijkpark opgeofferd werd voor de aanleg van het kamp, waardoor er te weinig groen over zou blijven, dat er onoverkomenlijke cultuurver schillen zijn tussen de Stevens- hofbewoners enerzijds en de woonwagenbewoners anders- zijds en dat alternatieve vesti gingsplaatsen die de bewoners aandroegen niet serieus beke ken werden. De Niet meende dat de ge meente bij het opstellen van het bestemmingsplan in 1981 al rekening had moeten hou den met het vestigen van een woonwagencentrum. „Dat is toen echter niet gebeurd, ter wijl de problemen met het verkleinen van de grote kam pen als die bij het Trekvaart plein al sinds 1975 spelen", meende hij. „Nu moet ineens het bestemmingsplan gewij zigd worden om een kamp in te kunnen stellen. Er werd plotseling een plek in vlek 8 en 9 aangewezen waar in de directe omgeving al gebouwd was. Alle varianten die be dacht waren door de gemeente grensden aan bebouwing". Geen verschil G. Schramm, van de directie Ruimteljke Ordening van de gemeente Leiden, ontkende dat het kamp te dicht bij de bestaande bebouwing en de spoorbaan zou liggen. „Wat de ruimte betreft maakt het niet uit of je het hebt over ruimte tussen twee huizen of ruimte tussen een huis en een woon wagen. En tussen woonhuizen zit ook geen 75 meter ruimte". Ze wees het beroep van De Niet op een Koninklijk Besluit over de situatie van woonwa gens in Breda van de hand. Daarin was een tussenruimte van 30 meter opgenomen. „In de Stevenshof praten we over een ruimte van 40 meter, waarin opgenomen zit een groenstrook en een waterpar tij". Van geluidhinder door trein verkeer was evenmin sprake: „Er komt een scherm van pre miekoopwoningen tussen het kamp en de spoorbaan. Die woningen zijn overigens al verkocht". Over de parkeer problemen meldde ze dat een in 1980 opgestelde norm ge hanteerd was. „Die is zo laag omdat ruimte schaars en duur is, terwijl de Stevenshof door de bus- en spoorvoorzieningen goed ontsloten is". Schramm hoopt dat binnen een maand met de aanleg van het kamp begonnen kan worden. „Alle plannen zijn klaar". Tijdens de zitting maakte ook L. van der Poel bezwaar tegen het bestemmingsplan. Hij is het niet eens met êen pad dat over zijn terrein moet worden aangelegd voor bewoners van twee woonboten. Door dat pad zou hij vanuit zijn te bouwen huis aan de Rijndijk 46 geen toegang meer tot het water hebben. BESTUUR HOUDT VAST AAN OMSTREDEN PLAN LEIDEN „Wij vragen ons af of het echt nodig is structureel 14 miljoen gul den per jaar te bezuinigen zoals de bedoeling is vol gens het concept-beleids plan Herprofilering van de raad van bestuur van het AZL. We gaan een ex tern adviseur inschakelen om de financiële onder bouwing van het plan te onderzoeken. Het gisteren gepresenteerde plan ver baast ons niet, er is weinig veranderd ten opzichte van de eerste ideeën. Als je vasthoudt aan de bezui niging van 14 miljoen zo als de raad van bestuur doet, kan dat ook niet an ders". Dat zei R. Thieme Groen, voorzitter van de Medezeggen schapsraad van het AZL, van morgen over het gisteren ge presenteerde conceptbeleids plan Herprofilering. Dat plan wijkt heel weinig af van de eerder gepresenteerde bezuini gingsplannen in de Nota Her profilering. Het totale aantal arbeidsplaat sen dat moet verdwijnen is verminderd met tien procent. Werd in het eerdere rapport nog gesproken over het schrappen van 230 formatie plaatsen, thans wordt een ver mindering van 210 formatie eenheden aangekondigd. AZL- woordvoerder P. van Dam sprak gistermiddag de ver wachting uit dat dertig tot veertig gedwongen ontslagen zullen vallen. Volgens de MR kan de bezui niging anders. Thieme Groen: „Zelf hebben we te weinig fi nancieel inzicht om de plan nen te kunnen narekenen. De in te schakelen adviseur moet dat doen om antwoord te kun nen geven op vragen als hoe het in te lopen tekort van 19 miljoen is ontstaan, of de te korten blijven bestaan en of de 14 miljoen wel moeten worden bezuinigd op de manier waar op het bestuur dat wil". Geruchtenstroom Volgens Thieme Groen is met het ministerie van Onderwijs en Wetenschappen afgespro ken dat tekorten weggewerkt worden. „Maar die 14 mijoen is een structurele jaarlijkse be zuiniging. Het tekort is 19 mil joen, dat moet dan toch in vier jaarlijkse ronden van 5 miljoen weg te werken zijn". Thieme Groen vindt het nog te vroeg voor acties. „Dit plan is nog een beleidsvoornemen. Er kan nog commentaar op worden geleverd door het stafconvent en de afdelingshoofden. Pas dan komt er een definitief plan". J. Bartels van de ambtenaren bond AbvaKabo zei gisteren dat personeel van het AZL niet de dupe mag worden van het slechte financiële beleid dat de afgelopen jaren door het bestuur van de instelling is gevoerd. „Als blijkt dat meer wordt bezuinigd dan door het beleid van het kabinet noodza kelijk is, dan gaan we acties voeren". Pijnkliniek De Raad van Bestuur heeft be sloten de afdelingen Psychia trie en Revalidatie niet op te heffen, omdat daarmee ook de opleidingen verloren zouden gaan. De Pijnkliniek wordt wel gesloten. Dat kost totaal vijf formatieplaatsen. De ver- pleegafdeling van Psychiatrie wordt teruggebracht van ne gen tot vijf bedden, terwijl ook het aantal formatieplaatsen iets wordt verminderd. Bij de poliklinieken verdwij nen 48,5 in plaats van 59 for matieplaatsen en bij de func tie-afdelingen Longziekten, Keel-, Neus- en Oorheelkunde en Klinische Neurofysologie verdwijnen totaal 12,7 in plaats van 15 banen zoals eerst werd aangekondigd. Verder heeft de Raad van Be stuur besloten laboratoria sa men te voegen en een Facili taire Dienst in te stellen. Die bestaat uit de huidige Com merciële Dienst, de Hotel- dienst en de Technische Dienst. Bij deze diensten wor den totaal 66,4 arbeidsplaatsen geschrapt. Nieuw in de plannen is de op heffing van de Interne Ac countantsdienst. De werk zaamheden worden uitbesteed aan een extern bureau. De instelling wil zich meer profileren als academisch zie kenhuis. Patiënten met een voudige aandoeningen moeten vaker naar andere ziekenhui zen in de regio gaan. Bovendien is het de bedoeling dat het AZL meer geld be steedt aan nieuw beleid om te kunnen concurreren met an dere academische ziekenhui- Dat het AZL er financieel slechter voorstaat dan verge lijkbare ziekenhuizen komt volgens de voorlichter door de nieuwbouw die erg veel geld heeft gekost en doordat „op te grote voet is geleefd". Met deze handige zaklamp ziet u niet alleen goed in het donker, maar u wordt óók g gezien. In een handomdraai maakt u er een alarmlamp van. Dit handige apparaat voor in huis en in de auto wordt van u na het opgeven van een nieuwe abonnee. Noteer als nieuwe abonnee ingaande Naam: Voorl.: Adres: (voor controle bezorging) j I maand automatisch betalen f 24,24 kwartaal per acceptgiro f 72,34 Stuur als dank de (alarm)lamp naar: Naam: Postcode/plaats: Stuur deze bon in een open envelop - postzegel niet nodig - naar Leidse Courant. Antwoordnummer 998.2501 VC Den Haag. E2Ü

Leidse Courant | 1989 | | pagina 13