Massale afmelding van internationals Werklust niet genoeg voor hockeysters Connors blijft verbazen Pim Verbeek mag blijven Sport op tv Voetbalduels niet op tv .onder Maradona eindelijk in Italië SPORT fcidócSou/uMit DINSDAG 5 SEPTEMBER 1989 PAGINA 15 Zege Van Poppel TARREGA Jean Paul van Poppel heeft gisteren de derde etappe van de Ronde van Catalonië gewonnen. Hij was in de 198 kilometer lange rit van Le Vendrell naar Tarrega de snelste in een massaspurt. Steven Rooks werd lei der in het algemene klassement. Van Poppel is bezig aan een sterk na-sei zoen. De Tour-deceptie wordt met elke overwinning verder naar achteren ge- daal en nu ook succes in Spanje. „Ie dereen kijkt alleen maar naar de Tour. Ik heb dit seizoen betèr dan ooit gere den. In Frankrijk ging het dan mis, maar ik kan niet zeggen dat dit jaar mislukt is. In Giro heb ik óok bewezen de beste te zijn. De Tour was slechts een incident". ROTTERDAM Het bestuur van Feyenoord blijft onvoorwaardelijk achter trainer Pim Verbeek staan. Gisteravond werd in een spoedvergade ring ten burele van voorzitter Carlo de Swart de ernstige sportieve crisis bespro ken, die de Rotterdamse club op de laatste plaats in de eredivisie heeft doen belan den. „De positie van Verbeek staat niet ter discussie", benadrukte De Swart na af loop van de urenlange bijeenkomst. Het bestuur van Feyenoord hoorde aandachtig de uitleg van technisch coördinator Van der Gijp aan, bracht enkele adviezen ter tafel en stelde daarna Verbeek telefonisch op de hoogte van de uitkomst van het on derhoud. „Aan de bevoegdheden van onze trainer wordt niet getornd", verzekerde De Swart. Op bestuurlijk niveau moet er volgens De Swart bij Feyenoord wel het nodige veranderen. „Ik ben het eens met Martin Groenendijk (penningmeester en commissaris van de NV Stadion), dat de organisatie-structuur van Feyenoord ver eenvoudigd moet worden. De huidige structuur met een bestuur, beheerstichtig en een Raad van commissarissen is on doorzichtig en niet efficiënt. Op korte ter mijn zullen de drie machtsblokken met el kaar in overleg moeten treden, om een oplossing voor de bestuurlijke problemen te vinden". FIFA doet snel uitspraak over incidenten rond Brazilië-Chili ZURICH Een commissie ad hoc van de FIFA zal vandaag of morgen uitspraak doen over het incident tijdens de kwali ficatiewedstrijd voor het toernooi om het wereldkampioen schap voetbal tussen Brazilië en Chili. Het duel werd afgelopen zondag in het Maracana-stadion in Rio de Janeiro na zeventig minuten bij de stand 1-0 gestaakt nadat de Chileense doelman Rojas aan het hoofd gewond was geraakt door vuurwerk, dat vanaf de tribune het veld was ingegooid. Braziliaanse officials zijn ervan overtuigd dat de Chileense doelman Rojas komedie heeft gespeeld met zijn blessure. „De Chilenen zochten naar het geringste excuus om het veld te kunnen verlaten", verklaarde Eurico Miranda, vice-voorzit- ter van de Braziliaanse voetbalbond maandag. „Rojas was een geschenk uit de hemel. Iedereen kon zien dat hij de zaak be droog. De Chilenen waren er blij mee. Ze konden niet van 1, dus creeërden ze een grote scène". Veendam in beroep VEENDAM Het bestuur van SC Veendam gaat in beroep te gen de straffen, die de tuchtcom- missie van de KNVB heeft uitge sproken tegen drie clubtrainers. Na overleg met juristen heeft het bestuur van de eerste divisieclub dat gisteravond besloten. SC Veendam verzoekt de KNVB de straffen in afwachting van de be handeling van het hoger beroep op te schorten. Technisch direc teur Nienhuis werd voor vijf maanden geschorst, de jeugdtrai ners Korte en Bodewes voor res pectievelijk twee en een maand. In alle gevallen hadden de sanc ties betrekking op het opstellen van te oude spelers in de jeugd wedstrijd tegen en in Volendam op 18 maart. VANDAAG Duitsland 3, 19.00 uur: Aktuelle Stunde met sport. Sky Channel, 19.00 uur: Eurosport met paarde- sport, golf, autosport en waterskiën. Super Channel, 20.00 uur: Sportsnight. MORGEN Duitsland 2, 17.10 uur: Tele-lllustrierte BBC 2, 12.20 uur: Cricket. Super Channel, 7.00 uur: World News and Business met onder meer sport. RTL+, 17.45 uur: Wielren nen. id< NeCeDo staat al bij oprichting ter discussie AMSTERDAM „Een afgewogen dopingbeleid, met de nadruk op voor lichting en preventie". Dat is het streven van het Nederlands Centrum voor Dopingvraagstukken (Ne CeDo), dat gisteren offi cieel werd opgericht. Zo'n beleid is harder nodig dan ooit, zeggen de oprichters, nu berichten over doping in de topsport steeds va ker opduiken. Naast het geven van voorlich ting over het gebruik van do ping aan (top)sporters wil het NeCeDo volgens voorzitter prof. T. B. van Wimersma Greidanus ook gedragsregels voor begeleidende artsen op stellen en ten behoeve van wetenschappelijk onderzoek landelijke coördinatie rond do- pingkwesties verrichten. Staatssecretaris Dees van WVC steekt de komende twee jaar in totaal 450.000 gulden in het project. Het initiatief viel niet bij ie dereen in goede aarde. Prof. J. van Rossum, alom gerespec teerd autoriteit op het gebied van dopingkwesties, noemde het NeCeBo „geldverspilling aan bureaucratie". Hij toonde zich nogal verbolgen over het feit dat hij niet onafhankelijk en objectief genoeg bevonden werd om zitting te hebben in het bestuur van het centrum. Van Rossum twijfelde aan de genoemde „expertise" van de huidige bestuursleden. „Ik heb de indruk dat het NeCeBo niet meer is dan het voldoen aan een verplichting als gevolg van het internationale doping- congres in Reykjavik, eerder dit jaar. Nederland stond in zijn hemd en kon niet achter blijven met een dergelijke or ganisatie", aldus Van Rossum. ,,U denkt toch niet dat sporters of artsen eerst naar het NeCe Bo zullen bellen om te vragen of ze een bepaalde stof mogen gebruiken?" vroeg Van Ros sum zich af. Scirea verongelukt BABSK Bij een auto-onge luk in het Poolse plaatsje Babsk is afgelopen weekeinde de vroegere Italiaanse interna tional Gaetano Scirea (36) om het leven gekomen. Hij was in Polen om de tegenstander van Juventus in de eerste ronde van' de strijd om de UEFA- cup, Gornik Zabrze, te bekij ken. NOORDWIJK Het is, dat de bewogen trainers carrière Thijs Libregts reeds grijze haren heeft bezorgd, anders was zijn kapsel voorafgaand aan de interland tegen Dene marken spektaculair ver kleurd. Met bosjes vielen de internationals voor de wedstrijd van morgen af. Nadat AC Milan al liet weten, dat het trio Gullit, Van Basten (inmiddels ondergingen beiden een knieoperatie en zijn gerui me tijd uitgeschakeld) en Rijk aard competitieverplichtingen had, begon het verhaal van de tien kleine negertjes serieuze vormen aan te nemen. Hans van Breukelen raakte gebles seerd in de voorbereiding en het Mechelse duo Erwin Koe- man/Wim Hofkens meldde zich af. Bij de kneusjes voegden zich gisteren ook Berry van Aerle, Fred Rutten en René Eijkel- kamp, die werden bevangen door een hardnekkig griepvi rus. Van Aerle kon zich gister ochtend niet eens verstaan baar maken tijdens een tele foongesprek met Libregts, Rutten liet het afmelden aan zijn vrouw over en René Eij- kelkamp kroop ziek, zwak en misselijk in zijn auto, maar •moest bijkans bij elk benzine station stoppen voor een be zoek aan het toilet. Vandaar dat de aanvaller van FC Gro ningen rechtsomkeert maakte en thuis in Zuidlaren onder de wol kroop. Ook Vanenburg is met een kuitblessure afge haakt. Desalniettemin- slaagde Li bregts er toch nog in om 13 spelers te begroeten in het grand hotel te Noordwijk. Dat aantal is inclusief Erwin Koe- man/Wim Hofkens, die op verzoek van Libregts toch maar gezonde zeelucht en oranjesfeer kwamen proeven in de badplaats. Nuttig „Dat zij erbij zijn is heel nut tig", meent Libregts. „Wegens clubverplichtingen kunnen de buitenlanders toch al niet overal bij zijn, vandaar dat het goed is dat zij erbij zijn. Niet alleen voor de groep, maar ook voor de medische staf is het contact met de buitenlanders goed. Nadat een speler in bui tenlandse dienst zich gebles seerd heeft afgemeld, komen er alijd vragen bovendrijven. Dat is geen wantrouwen, maar wij willen gewoon precies we ten wat er aa'n de hand is. Vandaar dat het goed is dat de dokter zelf even kan kijken". De vriendschappelijke inter land tegen Denemarken is bij het grote publiek absoluut niet in trek. Het aantal verkochte toegangskaarten is voor de eeuw oude voetbalbond ramp zalig. Het publiek lijkt alleen nog warm te lopen voor wed strijden, waarin het echt om de knikkers gaat. Oefeninter lands zonder de aanwezigheid van de meest aansprekende voetballers en tegen een ook al uitgeholde tegenstander zijn alleen interessant voor experi menterende coaches en zeker niet voor de massa, die als dank voor de interesse ook nog een fors moet dokken voor een entreebewijs. De KNVB verwacht hooguit 15.000 Oranjeklanten, maar dat aantal zou nog wel eens NOORDWIJK De interland tussen Nederland en Denemar ken en de competitietopper PSV-Ajax zullen niet rechtstreeks op de Nederlandse televisie worden uitgezonden. De KNVB geeft geen toestemming. Er zijn voor Oranje nog vrijwel geen kaarten verkocht voor het duel in het Olympisch stadion. De wedstrijd zal slechts op de Deense televisie zijn te volgen. In Ne derland zijn tot nu toe slechts enkele duizenden kaarten in de voorverkoop aan de man gebracht. De verwachting is dat niet meer dan 15.000 toeschouwers naar het Olympisch stadion zul len komen. Ook de topper uit de eredivisie tussen PSV en Ajax, die zondag in Eindhoven wordt gespeeld, zal niet rechtstreeks op de televi sie worden uitgezonden. De twee clubs en de NOS zijn finan cieel niet tot overeenstemming kunnen komen. De wedstrijd be gint zondag normaal om 14.30 uur. De selectie voor het Nederlands elftal bereidde zich gisteren rustig voor op de interland tegen Denemarken. FOTO: ANP aanzienlijk lager kunnen uit vallen. „Voor de buitenwereld is de wedstrijd tegen Dene marken misschien niet inter essant, voor ons is het wel de gelijk een serieuze test", sprak Libregts. „Door blessures en de schorsing van Van Tiggelen voor het duel tegen Wales zul len wij toch het één en ander moeten proberen. Ja, het is in derdaad de bedoeling, dat ik Fraser probeer op de stek van Van Tiggelen. Dat hij nogal eens onbesuisd kan zijn, is mij bekend. Hij moet zich leren te beheersen". Ronald Koeman, de libero die in Eindhoven node wordt ge mist en die de aanhang van Barcelona nu al lijkt te willen missen als kiespijn, voegt zich pas morgenvroeg bij de selec tie. Hij moet op last van de clubleiding vanavond in Nou Camp opdraven in een ere- wedstrijd voor Migueli. RICHARD THANNHAUSER Libregts heeft morgenavond de be schikking over de volgende spelers: Hiele (Feyenoord), Menzo. Wouters, Winter, Roy. Van 't Schip (Ajax), Koot. Kieft (PSV). Ruties, Bosman (KV Mechelen), Ronald Koeman (Barcelona), Huistra (FC Twente), Reekers (Boehum), Krtlzen (KV Kortriik). Fraser en Van Loen (Roda JC) Wel bij de selectie, maar niet in zetbaar: Erwin Koeman, Hofkens (KV Mechelen), Vanenburg (PSV). Jimmy Connors op weg naar de zoveelste gedenkwaardige zege uit zijn loopbaan. FOTO: NEW YORK Jimmy Connors heeft bij de open Amerikaanse tenniskam pioenschappen gisteren de Zweed Stefan Ed berg ver nederd. De Amerikaan, die afgelopen weekeinde nog werd geteis terd door kramp en dank zij een infuus en een vocht- en koolhydraatrijk dieet sneller herstelde dan menigeen voor mogelijk hield, versloeg de ex- Wimbledonwinaar in drie sets. In de kwartfinales speelt Con nors (37) nu tegen één van zijn jonge landgenoten, André Agassi. Deze heeft echter bij het Amerikaanse publiek noch de media veel krediet opge bouwd, ondanks zijn successen en vrome gedrag. In de kwart finales, die hij bereikte door een simpele overwinning op zijn landgenoot Jim Grabb, staat hij voor de uiterst on dankbare taak een einde te maken aan de zegereeks van Connors. Voor het eerst in het toernooi werd Ivan Lendl getest. De als eerste geplaatste Tsjechoslo- waak, op weg naar zijn achtste opeenvolgende finale, diende tegen de Sovjet Andrei Tsjes- nokov al zijn kwaliteiten aan te spreken om te winnen. Pas na vijf sets capituleerde de Rus, die echter grote bewonde ring afdwong bij zijn tegen stander. ..Het is ongelooflijk hoe goed hij beweegt op de baan. Ballen waarvan je denkt dat het punten zijn, heeft hij nog terug". De winst voor Lendl was pas zeker toen hij meer naar het net kwam. „Van de achterlijn kon ik niet winnen vandaag. En omdat ik niet zonder alles te hebben gedaan tenonder .wilde gaan, moest ik wel meer naar voren. Het pakte goed uit", stelde de Tsjechoslowaak tevreden. In de strijd om een plaats bij de laatste vier ont moet hij Tim Mayotte, die Mi chael Chang versloeg. Manon Bollegraf en Tom Nijs- sen bereikten in het gemengd dubbelspel de laatste vier. Het tweetal versloeg in de kwart eindstrijd de Amerikaanse combinatie Mary Joe Fernan dez en David Wheaton met 6- 4, 6-3. Het Nederlandse duo was niet j S3 OBi „Op het vliegveld belde Aouita me al meteen op. Hij wilde mij en niemand anders. Zo vreemd is dat niet, gezien die race van vijfjaar geleden.- Daarnaast ben ik één van zijn weinige vrienden in de atletiek. Zo ga ik de komen de winter waarschijnlijk bij hem in Marokka trainen. En toen er ook nog eens een be hoorlijk bedrag (enkele dui zenden guldens, red.) tegen over bleek te staan, kon ik dus haast geen „nee" meer zeggen. Het leven is al duur genoeg, ik krijg niets voor niets. Dan laat je zo'n mee valler niet schieten". „Haas" Rob Druppers in Atletiek Wereld „Het vaste ritme van trainen, spelen en aandacht, dat plot seling plaats maakt voor een periode dat je 24 uur thuis bent. Met niks om handen. Ik kwam in situaties terecht, waarvan ik altijd had ge dacht, dat die mij niet zouden overkomen. Ja, vooral privé en dat was nog de grootste schok. Ik ben inmiddels ge scheiden en mensen kunnen daar over oordelen of het veroordelen, neem maar van mij aan, dat het voor buiten staanders nauwelijks te bere deneren valt". Ex-doelman Jan van Beve- ren in De Telegraaf „Het is natuurlijk zo dat ik met mijn talent het voortouw moet nemen. Misschien laat ik soms te snel het hoofd hangen. Een van mijn pro blemen is de concentratie. Op een werper als McGinnis sla ik beter en tegen een ploeg als Nicols speel ik attenter. FOTO: MILAN KONVALINKA Dat hoop ik te veranderen. Vooral omdat ik meer wed strijden moet spelen en te maken krijg met concurren tie. Dat is ook een deel van de uitdaging. Hier ben ik Eenhoorn. In North Carolina gewoon een honkballer". Honkballer Robert Een hoorn in de Volkskrant „Er moet een soort gevoel ontstaan dat FC Den Haag van de hele stad is. In de be leving van de Hagenaar is het Zuiderpark nog altijd ge koppeld aan die ene kant van de stad, aan wijken als de Schilderswijk, Spoorwijk en Laakkwartier. Met dat soort dingen moet je toch bezig zijn, vind ik. Vanuit die cul turele verschijnselen denk ik dat je zo'n club als de onze moet besturen en verder moet brengen naar een posi tie waarin ze goed kan mee draaien. Wij de derde stad van Nederland, dat is mede een fundament voor de be wering dat FC Den Haag niet achter mag blijven. Er hoort hier een fantastsiche club te Henk Werkhoven FOTO: CEES VERKERK spelen met een goed imago. Ik houd van die stand, daar om wens ik geen ordeversto ringen, noch in de stad noch in het stadion. Alle Hage naars moeten sympathieke gevoelens voor FC Den Haag gaan koesteren, omdat ze er veilig heenkunnen, omdat er goed gevoetbald wordt, om dat het er gezellig is, enzo voort". Voorzitter Henk Werkho ven van FC Den Haag in Voetbal International „De conditie was beter dan ooit, maar ik was gewoon niet in staat goed te functio neren. Tijdens de Cooper-test was ik voortdurend met mijn gedachten bij het werk en hoe ik het in mijn hoofd kon halen dat uitgerekend toen in de steek te laten. Misschien een misplaatst verantwoorde lijkheidsgevoel, maar toch. Het ging gewoon niet. Fysiek was ik er, mentaal niet. Kijk, iedereen maakt wel eens fou ten, maar als je weet dat je niet helemaal bij de les bent, moet je zelf een conclusie trekken en even afstand ne men. Dan moet je de fouten niet moedwillig gaan opzoe ken". V oetbalscheidsrechter/ hoofd arbeidsvoorwaarden Frico Minne Modderman in het Algemeen Dagblad „We hebben geen middelen om grote of kleine bedragen te betalen. We sponsoren ma teriaal, maar we zorgen er wel voor dat spelers het beste materiaal hebben. Er is een bepaalde fideliteit geweest, bijvoorbeeld van Astrid van der Knaap. Die heeft ook in een periode dat we moeilijk zaten gezegd: ik wil met Yo- nex blijven spelen. Het enige dat we toen konden was rac kets geven, verder niets. Wel heb ik toen beloofd dat als de zaken goed zouden gaan, ze wat meer zou krijgen. Inder daad hebben we samen met Yoneyama toch een paar keer voor een vliegticket kunnen zorgen". Belgische ex-badmintonner en zakenman Herman Moens in Badminton „CDA-campagneleider Cees Bremmer heeft voor zijn par tij en lijsttrekker Ruud Lub bers voor de komende Twee de Kamer-verkiezingen de slogan „Samen ten aanval, samen slagen" bedacht. Deze tekst zou Bremmer voor de georganiseerde sport in Ne derland hebben kunnen be denken, want de NSF gaat tijdens het slot van de ver kiezingscampagnes massaal in de aanval en hoopt óók te. slagen. Wat dat betreft zit de NSF op dezelfde lijn als het CDA, maar de realiteit is héél anders. De NSF meent dat de grootste politieke groepering in Nederland, evenals de andere partijen, te weinig voor de georganiseer de sport doet. En dat moet politiek Den Haag maar eens weten". Eindredacteur Wil van der Plas in Nationaal Sportma- gazine ROME Diego Maradona is terug in Italië. Om 15.35 uur zette hij gisteren op het vliegveld Fiumicino bij Rome voet op Italiaan se bodem na een gepro longeerde vakantie van bijna twee maanden. derden Napolitaanse suppor ters, 120 verslaggevers en foto grafen en diverse televisie crews. „Ik ga overleg voeren met Corrado Ferlaino, de voorzitter van Napoli, om een oplossing te vinden voor de huidige situatie", antwoordde hij op vragen over zijn toe komst. De 28-jarige Argentijn, die vorige week in zijn geboor teland aankondigde zijn con tract met Napoli naar het hoofd van Ferlaino te gooien, zei dat hij voorbereid was op een stormachtige ontvangst. „Ik verwacht geen vriendelijk welkom, ik verwacht zelfs een buitengewoon slecht. Maar na mijn gesprek met Ferlaino zien we wel verder". DEN HAAG De resultaten van de sportprijsvragen van het afgelopen weekeinde zijn: Lotto: le prijs: geen 2e prijs: 3 x 100.00. 3e prijs: 74 x 2817,60, 4e prijs: 4090 ƒ50,90. 5e prijs: 64.259 x ƒ5,00 Cijferspel: Zes cijfers goed: geen ijf cijfers goed: 4 v vier cijfers goed: 19 winnaars, drie cijfers goed: 222 winnaars, twee cij fers goed: 2211 winnaars. Toto 35: le prijs: 8 x ƒ2772,40, 2e prijs: 220 x 47,80, 3e prijs: 2484 x 10,50. Toto-gelijk: le prijs, geen winnaar. 2e prijs: 1 x ƒ249,10, 3e prijs: 10 x 124,50, 4e prijs: 322 x ƒ6,10. FRANKFURT Het is zaak de Ne derlandse hockeys- ters, die door de ne derlaag tegen Groot-Brittannië (3- 2) de Champions Trophy gisteren al afstonden, de tweel edigheid van het be grip „uitdelen" snel duidelijk te maken. Oranje zal enerzijds, zeker tegen een fy siek sterke tegen stander, moeten le ren zich niet te laten weg blazen of af bluffen. Smekend kijken naar de arbi ters haalt op het huidige niveau toch niets uit. Voor een goed resultaat is het anderzijds noodza kelijk defensieve so berheid te betrach ten en niets weg te geven. De werklust, die door de meesten de laatste 40 minuten werd opge bracht, bood onvoldoen de compensatie voor de goedkope cadeautjes. Het Nederlands team had een half uur nodig te wennen aan de snelle achterstand door een treffer van Karen Brown. De enige prik keling ging in die fase uit van Ingrid Wolff, die ondanks haar spier blessure in het centrum van de aanval was ge posteerd en het 23 mi nuten volhield. Alleen haar aanwezigheid werd door de Britse verdediging al als be nauwend ervaren. Suc ces bleef evenwel uit omdat de aanvoerroutes geblokkeerd waren. „Het was de moeite van het proberen zeker waard", becommenta rieerde Wolff haar kortstondige optreden. „Maar het ging niet. Ik kon niet voor 100 pro cent aanzetten. Waarde loos. Ik ben nog nooit geblesseerd geweest. En net nu je zo belangrijk bent, gebeurt dit". De enige troost voor Wolff was de aantekening van haar 50e interlandwed strijd. Zelf was ze ge neigd deze als voorlopi ge laatste te beschou wen, maar bondscoach Gijs van Heumen liet haar niet vroegtijdig naar Nederland ver* trekken. „Ze blijft hier. Ze is gewoon onmisbaar voorin. Wolff is inter nationaal zo sterk, dat ze hard nodig is. Ook al is ze maar 60 procent". Beperkt Van Heumen had de technisch beperkte maar met een harde klap gezegende Helen van der Ben als rechts buiten naast Wolff neergezet. Zijn hoop op striemende voorzetten werd evenwel niet be waarheid. Toch bewees de strafcornerspecialiste van Amsterdam, die gisteravond wel naar huis vertrok om te gaan werken en zaterdag te rugkeert in Frankfurt, de zin van haar verblijf waar dan ook in het veld. Een rechtstreekse straf hoekslag en een naar Suzan van der Wielen doorgeschoven variant zorgden voor de Neder landse doelpunten op zeven mogelijkheden. Geen slecht gemiddel de, maar vergeleken met momenteel nog re validerende Lisanne Lejeune, die in Seoul tegen dezelfde Britse ploeg vier van de vijf keer raak sloeg, toch het verschil tussen winst en verlies. Hoewel het spel na rust iets beloofde, werd de wedstrijd wel uit han den gegeven. Kate Par ker mocht drie keer uit halen om Jacqueline Toxopeus, die bij Britse corners rustig ging lig gen zonder daarvoor te worden bestraft, te pas seren en Jane Sixsmith werd even later ook al niets in de weg gelegd. Met de late komst van Terry Sibbing en Simo- ne van Haarlem voor de verpieterende links buiten Wietske de Rui ter en verdedigster Wil- lemijn Duyster werden in de slotfase meer aan vallende activiteiten ontplooid, maar te wei nig profijt getrokken. De herhaling van de olympische finale in Frankfurt is onbeslist geëindigd. De hockeys ters van Australië en Zuid-Korea deelden met 3-3. Nederland-Groot-Brit- tannië 2-3 (0-1) 5. Ka ren Brown 0-1, 40. Van der Ben 1-1 (s.c.), 52. Parker 1-2, 59. Sixsmith 1-3, 61. Van der Wielen 2-3 (s.c.). Scheidsrech ters: Schewe (BrD), Da- villa (Spa). Toeschou wers: 150. Nederland: Toxopeus; Koenen, Nieuwenhui- zen, Leenders en Duys ter (56. Sibbing); Ap pels. Van der Wielen en Fokke; Van der Ben. Wolff (23. Wouters) en De Ruiter (56. Van Haarlem). Groot-Brittannië: Hal lam; Jill Brown, Mes senger (43. Fry), Dixon en Atkins; Karen Brown, Ramsay en Fra ser; Sixsmith, Nevill en Parker (56. Sterling).

Leidse Courant | 1989 | | pagina 15