Pastiche van „Let It Be ?ADIO/TELEVISIE £eidóe@outfvnt WOENSDAG 30 AUGUSTUS 1989 PAGINA 15 Van den Bos ^djunct- directeur TV10 \MSTERDAM Mr. E. van len Bos (36) is benoemd tot tdjunct-directeur van de com- nerciële satellietzender TV10. n deze functie wordt hij ver- ntwoordelijk voor de organi- atie en continuïteit van de da- jelijkse uitzendingen, het aan koopbeleid en de co-producties yan TV 10. Van den Bos komt ran de AVRO waar hij van 982 tot en met 1986 werk- aam was als beleidsmedewer ker. Sinds 1987 was hij pro- jramma-organisatie manager >ij de AVRO. Hij wordt verder I'ezien als een specialist in het luteurs- en mediarecht. Van len Bos sloot een studie be- Irijfskunde af aan het IBO in feist met een project over de ïaalbaarheid van commerciële elevisie in Nederland. De uit komst van het project was dat lommerciële televisie mogelijk Is- B.O.O.S. op Super Channel JUSSUM Super Channel Start binnenkort met het uit- tenden van B.O.O.S. (Bart Dmroep Organisatie Stich- ing), waarmee presentator lart de Graaff in ons land bij Veronica de jeugd aan de buis gekluisterd hield. Het nieuwe, luropese jeugdmagazine wordt op zaterdag- en zondag- norgen van 07.00 tot 11.00 uur ïitgezonden en zal drietalig ;ijn (Nederlands, Duits en En- >els). Het programma is, sa- nen met het „Super Channel Nieuws" een van voorlopers 'an meertalige uitzendingen >p de satelliet. Bij B.O.O.S. is jekozen voor een vorm waar- jij Bart de Graaff driemaal in jeeld is. Iedere Bart spreekt ;en andere taal. Daarbij zullen te ook onderling met elkaar Converseren. NCRV heeft nieuw middagmagazine HILVERSUM De NRCV Drengt vanaf zaterdag een nieuw middagmagazine. On- jer de naam „Passage" wordt dit licht-informatieve pro gramma rechtstreeks vanuit de hal van het NCR V-gebouw uitgezonden. Presentatoren lijn Ati Dijckmeester en Klaas Drupsteen, die niet alleen de ictualiteit volgen, maar ook bog hebben voor zaken die tich aan de rand van het nieuws afspelen. Vaste gast is Klazién Rotstein uit Zalk die op haar eigen wijze het weer pal voorspellen. „PUT IT THERE" TOONT PAUL MCCARTNEY IN DE STUDIO Put it there. Documentaire. Veroni- ca-televisie. Nederland 2 om 21.45 uur. Woensdag. HILVERSUM „Put It There" is de promotie film, die Paul McCartney maakte om zijn nieuwe el pee „Flowers in the dirt" onder de aandacht te brengen. Dat scheelt Paul een hoop werk. Zo hoeft de ex-Beatle geen dagen uit te trekken om, mid dels interviews, over zijn nieuwe plaat te vertellen. Een paar persoonlijke ge sprekken gecombineerd met deze documentaire is voldoende. En bang dat dit werkstuk het scherm niet haalt, hoeft hij niet te zijn. De vijftig minuten durende film is namelijk van zo'n hoge kwaliteit dat elke omroep hem graag wil hebben. Je zou „Put It There" een pas tiche van The Beatles-film „Let It Be" kunnen noemen. Ook nu weer wordt de kijker toeschou wer in de studio waar McCart ney, samen met zijn nieuwe groep en wat sessie-muzikan ten, aan het werk is. „Put it there" is zo'n film, waar elke popgroep jaloers opf is en waarvan vooral de McCartney- fan intens zal genieten. Niet dat de financiële investering er vanaf druipt, maar wie kan zich veroorloven om een film ploeg een aantal maanden de gebeurtenissen in de studio te lateiï volgen. Dat is toch een knappe investering, zeker als je daar topkrachten voor inhuurt. Het eindresultaat is dan ook ui terst smaakvol en voor Paul McCartney zeker egostrelend. Het biedt hem de mogelijkheid een beetje de filmster uit te hangen, terwijl hij geen echte ambities heeft voor het witte doek en te praten over onder werpen die hem nauw aan het hart liggen, zonder dat hij echt lastige vragen hoeft te beant woorden. Doordat Paul zelf het geld op tafel legde voor deze documentaire, was hij tenslotte ook degene die bepaalde wat wel en wat niet door de beugel kon. Zo hou je een mooi, maar nauwelijks ^evenwichtig pro- dukt over. Niet dat Paul McCartney daar allemaal aan heeft gedacht toen Paul McCartney (m) met zijn nieuwe groep in „Put it there", een documentaire waarvan de fan intens zal genieten. FOTO: EMI hij opdracht gaf voor deze do cumentaire. Hoewel... In de da gen van The Beatles was hij al de meest publiciteitsgerichte musicus van het kwartet. Paul was altijd voorkomend, goed~ voor een grap en nooit op z'n mondje gevallen. Nu een tour nee voor de deur staat, de eer ste sinds 1976 (de vruchten daarvan zijn terug te vinden op „Wings Over America"), werd het tijd die publiciteitsmachine weer in volle gang te zetten. In „Put it there" zien we dan ook een McCartney die de televisie kijker even bijpraat. Zo van: waar ben je al die tijd geweest Paul? „Nou ja, ik heb twee jaar gedaan over „Flowers in the dirt" en tussendoor heb ik ook nog „Choba B CCP" gemaakt, een elpee voor mijn Russische fans. Tijdens de produktie er van heb ik zelf misschien het meest mijn hart kunnen opha len, want het gaat om een plaat vol klassiek rock roll-materi- aal. Dat speel ik graag". Hij snijdt ook het ecologische probleem aan dat de wereld teistert. Zijn tournee staat dan ook in het teken van „Friends of the earth", waarvan vegeta riër McCartney er een is. Maar Paul grijpt ook terug naar The Beatles-periode. Zo vertelt de bassist hoe hij op aandringen van Elvis Costello weer zijn be roemde Hofner-basgitaar heeft gebruikt tijdens „Flowers in the dirt" en hoe hij naar com pact-discs van The Beatles luis tert. Paul: „Het is alsof je oude vrienden ontmoet". Souffle Dat George Harrison, Ringo Starr en Paul samen met Juli an Lennon (als vervanging van de in 1980 vermoorde John) ooit nog als The Beatles een plaat zullen maken, houdt hij niet voor mogelijk. „Je kunt een gebakken soufflé niet op nieuw De aardigste beelden zijn de fragmenten waarbij hij met zijn groep aan het werk is in de stu dio en de opname van Elvis Costello, die een snellere versie speelt van „My brave face". Over Costello zegt hij: „Elvis deed mij heel erg denken aan John. Hij heeft eenzelfde soort humor en maakt gebruik van eenzelfde soort stembuigin gen". Behalve dat McCartney uitleg geeft bij een aantal nieuwe nummers en die ook laat ho ren, duikt hij muzikaal ook in zijn Beatles-verleden en komen nummers als „The long and winding road" over het voet licht. Bovendien zijn de beel den grafisch soms knap uitge dacht. De eerste repetities voor de we reldtournee zijn inmiddels ach ter de rug. Een ervan was met publiek, gewoon om tekijken hoe de reacties zijn. Voor het podium van het te kleine Play house Theatre in Londen speel den zich Beatles-a'chtige tafere len af. McCartney en zijn groep bestaande uit Hamish Stuart, Robbie Mcintosh, Wix, Chris Whitten en Pauls vrouw Linda, vonkten als .vanouds, al haper de „Jet" nog een beetje. McCartney klonk fel en genu anceerd: suikerspinzoet in de ballades, hees in de rockers en middle of the road in de nie mendalletjes. Heerlijk om ie mand aan het werk te zien, die zich zelfs na duizend hits, niet te beroerd voelt om studentiko ze onzin uit te kramen. „Put it there" toont het allemaal Best Paul McCartney is zo'n beetje de best gedocumenteerde pop muzikant van deze eeuw cn niet alleen op plaat. Behalve een eindeloze reeks Beatles-op- namen, is ook zijn solo-carrière, door middel van videoclips, privé-filmpjes, een concertfilm en televisie-specials als „James Paul McCartney" (1973) in alle geuren en kleuren vereeuwigd. En als het allemaal wordt be waard, zal niemand zich in de eenentwintigste eeuw afvragen wie die Paul McCartney toch was. RANS PIËT i Vrouw zijn, informatief magazine van Henk Bin nendijk en Tonneke Bijker. i Portraits of America, do cumentaire serie. Afl.5: Montana, i Lassie, jeugdserie. Afl.: Een beklemmende situa tie. Terwijl Lassie hulp haalt om de onder een boom bedolven Corey te helpen, wordt hij gekid napt. Job en zijn pa, jeugdpro gramma. NOS Journaal. Einde. EO Scouting europe. Nawaka '89. Ontmoeting van zee verkenners in Roermond. NOS Journaal. 19.19 19.45 PP Verkiezingsuitzending van de Democraten '66 (D '66). EO Gospelmagazine, muziek programma. Avonturenbaai (Danger Bay), Canadese serie. Afl.9: Gevaar onder water. Grant helpt bij het opspo ren van gestolen vaten met brandstof voor een atoom centrale. Het Nationaal Toernooi voor gehandicapten. Re portage van dit op 16 en 17 juni jl. in Hilversum gehou den evenement. De bergrede program ma voor jongeren, waarin Henk Binnedijk een uitleg geeft van de bergrede. Afl.5: Laat je ja, ja zijn. 22.40 Tijdsein, actualiteitenru briek. 23.10 Marskramers, serie ont moetingen met mensen die in de meest uiteenlo pende omstandigheden met hun religie bezig zijn. 23.40 Einde. NEDERLAND2 18.35 19.25 VOO 17.00 My dear secretary, Ameri kaanse speelfilm uit 1948 van Charles Martin. Met: Kirk Douglas, Laraine Day e.a. VOO Countdownspecial: Disco Rap. Afl.6. Family Ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: De scheiding (2). Rob weet zich geen houding aan te meten tegenover zijn dochter. NOS ffi Journaal. PP: Verkiezingsuitzending van de Communisten van Nederland. (V.C.N.). VOO xRun the gauntlet sp^rtspektakel in een serie van vier alfleveringen. Nieuwslijn, actualiteiten rubriek. Special: Paul McCartney, muziekspecial. Apollo 11, de eerste mens op de maan, documentai- 20.30 21.20 21.45 22.40 23.05 I re. NOS 23.45 Journaal. 23.50 Einde. TELEAC 18.00 Voorlichtingsprogramma Effectief omgaan met con flicten. 18.15 Voorlichtingsprogramma Por favor, Spaans voor be ginners. NOS 18.30 Sesamstraat. 18.45 Bruintje Beer, Engelse te kenfilmserie. Afl.: Bruintje en de kangoeroe. 18.54 Nacht en dag (Palet reeks), filmportret van de Amsterdamse kunstschil der Dick van der Meijden. 19.49 Midlotto. 19.55 PP: Verkiezingsuitzending van de Vrouwen Partij (V.P.). Journaal. PP: Verkiezingsuitzending van de partij Realisten Ne derland (R.N.). Avondvoorstelling: D.H. Lawrence's doorbraak (Coming through), tv-film van Peter-Barber Fleming. Met: Kenneth Brannegh, Helen Mirren e.a. Een ou dere studente wordt tij dens haar onderzoek naar D.H. Lawrence bijna ver leid door een jongeman die zich uitgeeft voor Law rence expert. Studio Sport. PP: Verkiezingsuitzending van het Gereformeerd Po litiek Verbond (G.P.V.). Journaal. Den Haag vandaag. Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. 22.30 22.40 22.55 BRT 1 DUITSLAND 1 ïal tiek. j haar j lang Jan l bij 1968 ritse (raaf t be de De woudlopers (The forest rangers), Britse jeugdserie. Afl.22: De kidnappers. (Kidnap Nieuws. Tik tak, animatieserie. Afl.2. Plons, jeugdserie. Merlina, detective-reeks voor kinderen. Afl. 51: De gemas kerde jockey. De tovenaar van Oz (The wi zard of Oz), 52-delige Japanse animatieserie. Afl. 14. Uitzending door derden. Pro gramma van de Katholieke Te levisie- en radio-Omroep. Mededelingen en programma overzicht. Nieuws. Een zaak voor twee (Ein Fall für Zwei), Duitse detective-se rie. Afl.58: De man op de foto (Der Mann auf dem Foto). Her- bert Lersch is spoorloos ver dwenen. Op een dag komt hij nog even terug en laat een briefje en 5000 Mark voor zijn vrouw achter. De volgende dag blijkt de filiaalhouder van een bank vermoord te zijn... Aansl.: Uitslagen Nationale Loterij. Begin de revolutie maar zon der mij (Start the revolution without me), Amerikaanse speelfilm uit 1970 van Bud Yorkin. Met: Gene Wilder, Do nald Sutherland e.a. In een dorpje in revolutionair Frank rijk groeien twee tweelingen op. De Di Sisi's komen in een adelijk milieu terecht en de Coupé's worden opstandige boeren. Een persoonverwisse ling leidt, tot bizarre en hilari sche toestanden. Kunst-zaken. Nieuws. Aansl.: Paardenkoer- 15.00 Internationale Funkausstel- lung berlin 1989: 1 jst Trumpf, amusementsprogram- 17.15 Tagesschau. 17.25 Funkstreife Isar 12, serie. Afl.: Achtung Kinderfreund. 17.44 Einsatz in Manhattan, serie. Afl.: Ein zweifelhaftes Ge schaft. 18.26 Tagesschau. 18.30 Hier und Heute. 18.52 Bulman, serie. Afl.: Rufmord. 19.58 Programma-overzicht. 20.00 HjTages8chau. 20.15 August '39, documentaireserie over 11 dagen tussen oorlog en vrede. Vandaag: Woensdag 30 augustus 1939. 20.30 OFliictitige Liebe, Engelse tv- film van William Nicholson. Met: Miranda Richardson, Liam Neeson, Alex Pakenham e.a. Martin en Julia leiden met hun dochtertje Katie een ge lukkig leven totdat er een brief komt van een vroegere stu dente van Martin met wie hij kort een relatie had. Zij is aan drugs verslaafd en nadat hij zich geschrokken heeft laten testen blijkt Martin sero-posi- tief te zijn. 21.40 lm Brennpunkt. Rechtstreekse reportage vanaf de IFA te Ber lijn. Presentatie: Michael Rutz. 22.30 Tagesthemen, actualiteiten. 23.00 Ein Abend auf dem Schift. Filmportret van de Duitse ac teur Heinz Reincke. 00.00 Tagesschau. 00.05 Nachtgedanken. Beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff. 00.10 Einde. DUITSLAND 2 BRT 19.00 Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische serie. 19.23 Superkat en Supermuis. 19.28 Programma-overzicht. 19.30 Nieuws. 10.00 Rondom de mensaarde, 14- delige serie over weer en kli maat. Vandaag: Is er een gat? 10.50-21.35 De geest en de vorm (Spirit and form), 10-delige Ja panse serie waarin de kunst criticus Shuichi Kato toont hoe de Japanse cultuur onstaan en ontwikkeld is. Afl.3. Aansl.: Verkeerstip. RTBF 1 18.00 Vacaturebank. 18.15 l'Ecran des vacances, teken films. 19.00 Journaal. 19.03 Ce soir, Waalse actualiteiten. 19.30 Journaal en weerbericht. 10.00 Le joyau de la couronne (Je wel in the crown), 15-delige Engelse serie. Afl. 11. I0.55 L'oeil des autres, documentai reserie. Afl.6: Un pays chan ger. 11.50 Uitslagen Nationale Loterij. 11.55 Coup de film, filmrubriek. Pre sentatie: Terry Focant. I2.05 Symfonie Orkest, vocaal en semble en koorvereniging RTBF o.l.v. André Vandernoot Aansl.: Laatste nieuws en weerbericht. |3.20-23.30 Le coeur et l'esprit, ka tholiek magazine. 15.00 Die Ungezahmten (Running wild), Amerikaanse speelfim uit 1973 van Robert McCahon. Met: Lloyd Bridges, Dina Me- rill, Pat Hingle e.a. De fotogra fe Whit Colby heeft de op dracht gekregen om een foto sessie te maken over de laat ste wilde paarden in het Cala- masse-reservaat. daar merkt zij hoe de beesten door een vliegtuig worden opgejaagd in opdracht van de rijke rancher Quentin Hogue. 16.30 Pippi Langstrumpf, 21-delige jeugdserie naar de verhalen van Astrid Lindgren. Met: Inger Nilsson, Për Sundberg, Maria Persson e.a. Afl.: Plppis neue Freunde. 16.55 Heute. Aansl.: Aus den Lën- 17.10 Internationale Funkausstel- lung Berlin 1989: LSJ Der Super- flip, spelprogramma. Presenta tie Michael Carl. 17.50 SjDa8 Erbe der Guldenburga, Duitse tv-serie. Afl.: Die grosse Liebe (1). Met: Brigitte Horney, Christiane Hörblger, Jürgen Goslar e.a. 18.15 Lottotrekking. 18.20 SDaa Erbe der Guldenburgs, Duitse tv-serie. Afl.: Die grosse Liebe (1). 18.54 s. Lottotrekking. 18.58 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 [s] Die blauen Jungs vom Schwarzen Meer, het marine koor van de Russische Zwarte Zee-vloot op toernee door Duitsland. 20.15 Kennzeichen D, nieuws uit Oost- en West-Duitsland. 21.00 Die 2 (The Persuaders), Ame rikaanse serie. Met: Tony Cur tis, Roger Moore, Diane Cilen- to e.a. Afl.: Der grosse Lomax. Danny Wilde komt nietsver moedend op het vliegveld van Londen aan. Hij merkt niet dat er een kleine akte-tas tussen zijn bagage wordt geplaatst. Wel valt het hem op dat een jonge onbekende dame hem ineens omarmt en kust. 22.10 Kontext: Freunde im Osten. Documentaire over de katho lieke kerk en de Duits-Poolse betrekkingen. 22.40 Filmiest am Mittwoch: Insel der Liebe (twee kanalen) (A llha dos Amores), Portugese speelfilm uit 1982 van Paulo Rocha. Met: Luis Miguel Cin- tra, Clara Joana, Zita Duarte e.a. De jongen Portugese schrijver Wenceslau de Moraes komt terug uit Mozambique en besluit radicaal met zijn familie en zijn geliefde Isabel te bre ken. Hij gaat naar het eiland Macao en trouwt daar met de Japanse Oyone. Zij sterft ech- laat DUITSLAND 3 15.00 Sport im Westen extra: Uni- versiade aktuell met atletiek en Paardesport. 17.30 Politik aktuell. 17.45 Bonner Nauten. Afl. 2: Das Kanzleramt. 18.00 Telekolteg II cursus Engels. Les 26. 18.30 Sesamstrasse. 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport. (19.40-19.55 Raamprogramma van de regionale studio's.). 20.00 In Sachen Natur, milieumaga zine met Prof. Adolf Weber. 20.45 Bürgerforum. Thema: Bürgeri- nitiative - für Oder gegen die Bürger? Presentatie: Stefan Quante. 21.30 West 3 aktuell. 21.45 Universiade-Magazin, samen vatting van dit sportevenement met Atletiek en Slotmanifesta tie. 22.05 Wissenschaftsshow: Risiko Leben, programma over de belangrijkste levensrisico's in de loop ter tijden en de be scherming hiertegen. 22 50 Rückblende Vor 50 Jahren: Warschau 1939 - Die ersten Bomben des 2. Weltkriegs, do cumentaire over de Duitse aanval op Polen in 1939. 23.05 Der schwarze Falke (The sear chers), Amerikaanse speelfilm uit 1956 van John Ford. Met: John Wayne, Jeffrey Hunter, Vera Miles e.a. Texas 1868: Na het einde van de burgeroorlog keert Ethan Edwards terug naar de ranch van zijn broer. Maar voor hij de kans krijgt om in de familie te aarden, wordt de ranch tijdens zijn af wezigheid overvallen door Indi anen. ledereen vindt de dood; alleen de 2 dochters worden meegenomen. Voor Ethan be gint een lange zoektocht 01.00 Laatste nieuws. S Ondertiteling via Teletekst Tweetalige of stereo-uitzending B Zwart/wit-uitzending ■T Zwart/wit-uitzending met onder- titeling via Teletekst 89 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels E3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Herhaling BBC 1 15.20 Knots landing comedyserie. Afl.: And Teddy makes three. 16.10 Sportz crazy. 16.55 Tekenfilm. 17.10 Children's BBC. Presentatie: Andy Crane. Met The Snorks, tekenfilmserie 17.30 Bad boys Afl. 6. 17.55 Newsround. Jeugdjournaal. 18.05 BTutterfly Island 8-delige kinderserie. Afl. 8. 18.35 Neighbours Australische se rie met Anne Charleston, Kylie Minogue, Fiona Corke e.a. 19.00 Nieuws en weerbericht. 19.30 Regionaal nieuws en weerbe richt. 20.00 Wogan, talkshow. 20.40 Sorry 6-delige comedyserie met Ronnie Corbett, Barbara Lott, Wiliam Moore e.a. Afl. 6: Up, up and away. 21.10 Paradise, westernserie met Lee Horsley, Sigrid Thornton, Dehl Berti e.a. Afl.: A private Nieuws. Regionaal nieuws en weerbe- News '39, nieuws uit archief materiaal gebracht in heden daagse stijl door Sue Lawley. Inside story. Afl.: The red web. Operatie Serpico was de code naam voor de geheime Balti- sche actie in 1945, waarbij de Westerse Wereld het Russisc- ghe requim van Stalin Trachtte te ondermijnen. Cagney and Lacey, Ameri kaanse politieserie met Sharon Gless en Tyne Daly. Afl.: Inter nal affairs, (hehr.). The odd couple, comedyserie. Weerbericht. Einde. BBC 2 15.20 Separate tables. 16.00 Nieuws en weerbericht. Aansl.: World about us. Afl. 1: A girl named Yumi. 16.50 Nieuws en weerbericht. 16.53 Regionaal nieuws en regionaal weerbericht. 17.00 Attic archives. 17.30 Hardy's Wessex. Afl. 2. 18.00 One in four. 18.30 Gardeners world, tuiniertips. 19.00 DEF II: Buck Rogers in the 25th century, Amerikaanse se rie. Afl.: Mark of the Saurian. 19.50 Guns and roses, live at the Ritz. 20.20 I'd like to teach the world to sing, 4-delige serie waarin Ian Adams amateurzangers advie zen geeft. M.m.v. Michael Crawford en Sian Philipps. Afl. 21.00 Climate in crisis. 22.00 M.A.S.H., Amerikaanse come dyserie, Met Alan Ladd, Loret- ta Swit e.a. Afl.: An eye for a tooth. 22.25 Screenplay: Beyond the pale, tv-spel van William Trevor. Met: Prunella Scales, Annette Crosbie, Robert Lang e.a. Vier mensen van middelbare leef tijd gaan jaarlijks samen op vakantie. Deze zomer gaan zij naar Ierland, waar één van hen iets geheimzinnigs ontdekt. 23.30 Newsnight, actualiteiten. 00.15 Snub TV meets Yellow. 00.55 Weerbericht. 01.00 Open University. 01.55 Einde. 4 Satelliet-TV l SKY CHANNEL 16.15 The Lucy Show. 16.45 Sylvanians. 17 00 Countdown. 18.00 Close. 19.00 Trans World Sport. 20.00 Volleybal. 21.00 World Cycling Champion- 23.00 World Cup Football. 00.00-01.00 Asian Open Snooker. SUPER CHANNEL 16.30 On the Air. 18.30 Transmission. 19.30 Lenny Henry. 20.00 Lonewolf in Mexico. 21.30 Euromagazine. 21.50 World news. 22.00 Burke's Law. 22.55 Barnaby Jones. 00.00 World News and Weather fol lowed by The Mix. MTV EUROPE 15.30 Marcel Vanthilt. 17.00 The Coca Cola report. 17.15 3 From 1 at 5. 17.30 Maiken Wexo. 18.30 Club MTV. 19.00 MTV at the movie». 19.30 Remote control. Spelprogr 20.00 US Top 20 Countdown. 22.00 Ray Cokes. 22.45 The Coca Cola report. 23.00 MTV at the movies. 23.30 Marcel Vanthilt. 00.00 Your Scene: Yol Met Sophie Bramly. 00.30 Your scene: Funk mix. 01.00 Club MTV 01.30-07.00 Night videos. TV 5 16.05 Le Grand Echiquier. 18.05 Bréves et Mètèo Europóene. 18.10 Récrèation. 18.30 l'lmagination au galop. 19.00 Des Chiffres et des Lettres. 19.30 Les Animeaux du Monde. 20.00 Les ascensions célèbres. 20.50 Jazz in. 21.25 Echo. 22.00 Journal Tèlévisè. 22.30 Métëo Européene. 22.35 La Suisse et la guerre. 23.20 Pour une chanson. 00.10-00.40 Musique classique. RTL+ Die Springfield Story, serie. Reich und Schön, serie. Inspektor Gadget, tekenfilm serie. RTL-Spiel. Aansl.: Tekenfilm. RTL aktuell. Die Zwei mit dem Dreh (Switch), Am. serie. RTL aktuell. Karlchen. Weerbericht. Kampfstern Galactica (Batt- lestar Galactica). Am. serie. 20.15 Mad mission - Heisses Pflaa- ter Unterwelt (Mad mission - aces" go places). Hong Kongse speelfilm uit 1982 21.40 Staranwalte, Tricks, Prozesse - L.A. Law (LA Law), Am. se- 22.30 RTL aktuell. 22.40 Charles Bronson's Reihe: Murphy's Gesetz (Murphy's law), Am. speelfilm uit 1986. 00.15 Sketchhotel, serie. Afl.: Sport- Hotel. 00.40-00.45 Betthupferl. NEDERLAND 1 VARA 17.01 Neighbours, Australi sche serie, 17.24 Popeye, tekenfilm. NOS 17.30 Journaal. VARA 17.41 VARA's kindermenu: Teddy Ruxpin NEDERLAND 2 BRT 1 DUITSLAND 1 09.45 ZDF-lnfo Arbeit und Beruf. 10.00 Tagesschau. 10.23 Sonntags- besuche tv-spel. 11.25 Jonas 11.55 Umschau. 12.10 Kennzeichen D. 13.00 Tagesschau. 13.15 Interna tionale Funkausstellung Berlin 1989: 1 bis drei. 15.00 Die Campbells, se rie. 15.25 Frauengeschichten, film portret v d. actrice Ruth Niehaus. 15.55 Die Trickfilmschau. 16 05 Auf und davon! Jeugdserie. 16 30 In ternationale Funkausstellung Berlin 1989: s Top 1. amusementsprogr. 17.15 Tagesschau 17.25 Columbo, serie (WDF). BBC 1 07.00 Teletekst. 07.30 The Flintsto- nes. 07.55 Weerbericht. 08.00 Bre akfast time. 10.00 Nieuws. Aansl.: But first this. 10.05 Bosscat 10.25 Why don't you? 11.00 Nieuws. Aanl.: But first this... 11.05 Tom Jerry show. 11.30 Playbus. 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuws. Aansl.: Popeye double bill. 12.15 The O- 2bne. 12.25 Handles. 12.50 Banana- man 13.00 Nieuws. Aansl: The gar den party. 14.00 Nieuws. 14.30 Neighbours, serie. 14 50 I Affair in Trinidad, Am speelfilm. 16.25 Te kenfilm. 16.40 Gardener's direct line. 17.10 Children's BBC. 17.20 Si mon and the witch Afl. 12. 17.35 Mysterious cities of gold SKY ONE 06.30 European Business Channel. 07.00 The DJ Kat Show. 09.30 Panel Pot Pourri. .11.00 The Sullivans. 11.30 Sky By Day. 12.30 A Problem Shared. 13.00 Another World. 13.55 Pages from Sky text. 14.50 As The World Turns. 15.45 Loving. 16.15 The Lucy Show. 16.45 Sylvanians. 17.00 Countdown. RTL+ 06.00 Hallo Europa. 09.10 Die Springfield Story serie. 10.00 Reich und Schön serie. 10.25 In spektor Gadget tekenfilmserie 11.00 Die zwei mit dem Dreh, serie. 11.45 Staranwalte, Tricks, Prozess - L.A Law serie. 12.30 Klassik am Mittag. 13.00 Heute bei uns. Aansl.: Dennis, tekenfilmserie. 13.25 Califor nia Clan (Santa Barbara), serie 14.15 Kampfstern Galactica sf-se- rie. 15.00 Messe - Markt - Meinung, live vanaf de IFA. 15.45 Netto: Ihre Wirtschaft heute. 15.55 RTL aktuell. 16.00 Die Springfield Story, serie 16.50 Reich und Schön, serie 17.15 Inspektor Gadget, tekenfilmserie. 17.45 RTL-Spiel. Aansl.: Tekenfilm. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.06 EO: Tijdsein. 18.45 Waar waren we ook alweer? 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 22.02 Podium van de Nederlandse lichte muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance 02.02 Clair-Obscur. 04.02 Nachtexpress 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07-07.00 Vandaag... donderdag RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 De wereld zingt Gods lof. 18.53 NCRV: In 't voorbijgaan. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.03 Het front. 20.03 La stampa. 21.03 Wereldontvanger 23.03-00.00 Stompin' RADIO 4 18.02 AVRO: Zomereditie Cèdea. 20.00 Nieuws 20.02 Pianorecital. 22.00 Voor het stil wordt en wat later. RADIO 5 18.10 TROS: Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van het CDA. 18.30 TROS: Tempo Doeloe extra. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. REGIONAAL Radio West: (Via FM-fre- quentie Radio 1) 17.02-18.00 Tot zes! Avondbladen, sport, agenda en column. SOR: (via kabel: FM 92.9 MHz) 18.00-19.00 Rljswijkse Rockgolf. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op woens dag. 18.30 Moker 19.00-20.00 Rijnsburg Lokaal. Verder als Radio 1. Radio Rijn mond: 17.03-19.00 Erik Post. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT Combo. 19.10 Actueel. 19.30 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 Open doel: muziek en sport. 22.10 Crooners en soft music. 23.30 Nachtradio. BRT 2 17.05 Rijswijckfoon. 20.00 Funky Town. 22.05 Jazzkaffee 23.30 Nachtradio. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 Deszoe Ranki, piano. 19.00 Symposium. 20.00 Muslca Antiqua. Hoogtepunten Holland Festival Oude Muziek Utrecht 1989. 23.15 Luister: poëzie en muziek. 24.00 Nachtradio. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 AVRO Radiojournaal. 09.06 Arbeidsvitaminen 10.50 Leuterkoek en zandgebak. 12.06 De burgemeester is jarig. 12.55 NOS: mededelingen voor land en tuinbouw. 13.09 AVRO Radiojournaal. 14.06 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 16.06 KRO: Echo-Magazine. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 NCRV: Het levende woord. 07.11 Vandaag... donderdag. 08.04 Hier en Nu. 08.53 Ontmoeting. 09.04 Willem Wever. 10.04 Plein Publiek. 11.04 Onvoltooid verleden tijd. 12.04 't Blijft Hollands. 12.40 Middagpauzedienst. 13.04 Hier en nu. 13.20 Skip Voogd presenteert. 14.04 De tafel van vier 15.04 Coup soleil. 16.04 De familieshow. 17.04 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 06.02 TROS: De havermoutshow. 09.04 Gouden uren. 12.04 Vijftig Pop of een envelop. 14.04 De nationale hitparade top 100. RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VOO: Ochtendstemming. 09.05 Veronica's meesterwerken (1). 10.30 Muziek voor miljoenen. 12.00 Veronica's meesterwerken (2). 13.00 Nieuws. 13.02 Ned. Muziekland Klassiek. 14.00 EO: Metronomium in concert. 16.00-00.00 VPRO: Op bezoek bij RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden 09.30 RVU: Het verdwijnen der soor ten. 10.00 KRO: Zonnebloem. 11.00 De 50+ seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Wat je van verre haalt. 13.00 Nieuws. 13.10 Boekenwijsheid. 13.30 Da Capo. 14.00 Klasse 15.00 150 jaar Limburg. 16.00 NOS Cultuur. REGIONAAL Radio Weit: 06.02 Mogge provincie. 09.02 Speurwerk, muziek, repor tages en actualiteiten. 14.02 le wie West weg. Zuid-Hollanders op vakantie in Ne- •derland 16.02-17.00 Gesprek van de dag. Omroep Rijnland: 10.30-12.00 Voor senio ren Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 07.03 Ochtendmagazine. 09.03 Hans van Vliet en Drs. P Leen (tussen 10.00 en 1100 Ruilbeurs). 12.03 Lunchprogramma. 14.03 RR-Express: nonstop muziek. 16.03- 17.00 Getapt, cultureel café. BRT 1 06.00 Om het nieuws. 08.10 Klaarwakker 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.15 Tussendoor. 14.03 Klapstool: hekserij. 15.03 Dit waren toen ook hitsl. 16.05 Neem je tijd. 18.10 Actueel. BRT 2 06.05 De eerste ronde. 08.10 Bistro Co. 10.03 Parkeerschijf. 12.00 (FM) Antwerpen apart. 13.10 Jos Ghijsen. 13.15 Buitenbenen. 14.00 Hitbox. 17.00 Focus. 17.05 Amazone. 18.10 Over stuur. BRT 3 06.00 Om het nieuws. 07.10 Klassiek om het nieuws. 08.15 Prelude 09.15 De muziekwinkel. 10.45 Radio Symfonie Orkest Saar- brücken. 12.15 Tafelmuziek. 13.10 Divertimento. 14.00 De verkochte bruid, opera van Smetana. 16.30 Sibelius 18.10 Actueel.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 15