Judith Anema van tv-ki jkster tot finaliste Ook teleurstelling over mislukking van voetbalpas Wereldrecord Barrios hoogtepunt Nijdam in tang van renners Post SPORT SoidwOowuwt ZATERDAG 19 AUGUSTUS 1989 PAGINA 11 I Poloploeg ontredderd BONN Zelden heeft een waterpoloploeg zich zo volko men ontredderd uit het water gehesen als de Nederlandse gisteren na het belangrijke duel tegen Roemenië. De dure nederlaag van 9-7 kostte Oranje de directe kwalificatie voor de wereldtitelstrijd in Perth en was bovendien alleen te wijten aan onvoorstelbaar geknoei in de vierde periode. Die brak nog aan met een Ne derlandse voorsprong van 6-5. De zenuwen knapten echter onder die weelde. Roemenië voelde de naderende instorting feilloos aan en maakte de ei gen slechte wedstrijd in enkele minuten tot een onvergetelij ke. In de beslissend fase werd vooral de inbreng van routi niers, die overzicht konden houden, gemist. De Nederlandse waterpolos- ters hebben in Bonn de zege reeks na een vrije dag voortge zet. Gisteren werd Italië, twee jaar geleden nog niet goed ge noeg om een afvaardiging naar het Europees kampioen schap te kunnen sturen maar inmiddels redelijk bijgekomen, het slachtoffer: 15-3. Het zonnebad van de voor gaande dag had de Nederland se selectie geen goed gedaan. De Italiaanse meisjes bleven in de eerste periode zelfs bij: 1-1. Een Nederlandse tussensprint in het tweede en vierde kwart was echter royaal voldoende de weerstand te breken. Dekker na record gediskwalificeerd BONN Voor René Dekker lagen gisteren in de series van de 200 meter schoolslag van de Europese zwemkampioen- schappen in Bonn voldoening en verbijstering dicht bijeen. Voldoening was er, toen hij in zijn serie aantikte in de nieu we Nederlandse recordtijd van 2.19,88. Het oude stond op zijn naam met 2.20,84. De verbij stering volgde, toen de Deven- ter-zwemmer even later werd gediskwalificeerd. De te hulp geschoten ploegleiding moest vernemen dat het ging om een door twee man geconstateerde borstcrawl-beweging na de start en bij het laatste keer punt. Een waarneming waar tegen een protest zinloos zou zijn, hoewel niemand in de ploeg de gewraakte overtre ding had gesconstateerd. Austria Wien-Ajax naar de donderdag AMSTERDAM Ajax zal zijn eerste wedstrijd in de eerste ronde van het toernooi om de UEFA-beker tegen Austria Wien in Wenen op donderdag 14 september spelen. Beide clubs hebben dit vrijdag beslo ten. Aanvankelijk stond het duel voor dinsdag 12 septem ber op het programma. Ajax had hiermee problemen, om dat de ploeg twee dagen eerder in de competitie tegen PSV speelt. De KNVB zag echter geen kans een nieuwe datum voor deze topwedstrijd te vinden, zodat Ajax op zoek moest naar een alternatief. Revanche voor Oostduitse achtervolgers LYON De Oostduitse ach tervolgers hebben in Lyon hun revanche op de Sovjetunie gekregen. Zowel voor de ne derlaag in het individuele nummer van de titelstrijd in Lyon als voor het veel zwaar der tellende verlies van het viertal vorig jaar bij de Spelen van Seoul. De goedmaker is het resultaat van keihard werk van een ploeg, die in het voorjaar bui tenlandse etappekoersen af werkt, in Nederland bijvoor beeld Olympia's Ronde reed en won (Liese), maar die niet valt of staat met vier renners. Zes man werden ingezet. Doordat de balans in de groep perfect was, werd de Sovjetu nie in de finale duidelijk ver slagen. Jekimov, zonder twij fel de snelste achtervolger, bleek een slechte aflosser, Mi- chail Orlov nog te licht voor dit zware werk. Door een ruim (financieel) ge baar van de KNWU is Neder land ook met vier professio nals op de baan vertegenwoor digd. De aanwezigheid van de helft van hen was uitsluitend van representatieve aard. Theo Smit en Tommy Post fi gureerden in het veld van achttien keirin-rijders, die de kampioen sprint Claudio Goli- nelli als favoriet in hun mid den hebben. Jeannie Longo (31), die al ge neraties wielrensters heeft overleefd, behaalde haar zesde wereldtitel. Na drie opeenvol gende wegkampioenschappen werd ook de trilogie van de achtervolging voltooid. Petra Rössner, uit de DDR, wegren- ster met een Knol-sprint in de benen, kwam een tiental me ters te kort om te voorkomen dat de Marseillaise werd ge speeld. Het eerste volkslied overigens dat tot de laatste maat weerklonk. Timman-Speelman begin oktober LONDEN De schaaktwee kamp tussen Jan Timman en Jon Speelman zal op maan dag 2 oktober in het Sadler's Wells Theatre in Londen be ginnen. Aan een belendende tafel openen ook de Russen Karpov en Joesoepov hun match. Beide tweekampen vormen de halve finales van het kandidatentoernooi met als inzet een plaats in de eindstrijd. De winnaar daar van heeft het recht wereld kampioen Kasparov uit te dagen. Beide matches gaan over acht partijen. Romario duel geschorst ZURICH De tuchtcom- missie van de FIFA heeft Romario voor een wedstrijd geschorst, naar aanleiding van de rode kaart die hij zondag kreeg in de kwalifi catie-wedstrijd Brazilië-Chili (1-1). De aanvaller van PSV werd al na (wee minuten uit het veld gestuurd, wegens het slaan van een tegenstan der. Hij mist daardoor het komende weekeinde de wed strijd tegen Venezuela. BONN Judith Anema, met haar 22 jaar de oud ste van de huidige gene ratie Nederlandse zwem sters, onderging in Bonn een metamorfose. Van te- levisie-kijkster naar grote zwemtoernooien werd de Amersfoortse zowaar fi- naliste op het Europees kampioenschap. De vierde serietijd op de 100 meter verleende haar toegang tot de top drie van Europa, maar die werd haar niet ver leend. Anema rekte zich naar de vijfde plaats en was ver guld met een persoonlijk re cord: 1.01,48. „Als je niet in een derde plaats gelooft, win je die ook nooit", was het motto geweest van het pro beersel dat desondanks faalde. Bij het WK'86, het EK'87 en de Olympische Spelen had Anema zich zitten te verbijten voor de beeldbuis. De voor al die ontmoetingen op het hoogste niveau te licht bevon den zwemster zag keer op keer tot haar ontsteltenis dat de finale-entrees boven haar beste verrichtingen lagen. Bondscoach Ton van Klooster hield de doorzetster uit de Keistad in de eindfase van haar loopbaan achter de tv weg. En gisteren werd Anema, ja renlang gedwarsboomd door Annemarie Verstappen, Con- ny van Bentum en niet in de laatste plaats de onwillige KNZB, bevorderd tot een soli de finaliste op haar voorkeur slag, de 100 meter vlinderslag. „Zelf vond ik het niet raar dat ik de finale haalde", riep de zwemster van AZPC de uren in herinnering die zij tanden knarsend voor het te levisie-toestel had doorge bracht de laatste jaren. De rechtenstudente, aan wie sinds het EK van 1983 geen internationale titelgevechten waren besteed, kreeg in Bonn de waardering voor de in spanningen die zij zich de af gelopen seizoenen had ge troost, en voor de teleurstel lingen die zij te verwerken had gekregen. Verwoestend De nieuwe Europese titel- houdster op de 100 meter vlinderslag bezit niet de Oost duitse nationaliteit. Met ver woestende schaarbewegingen forceerde de 21-jarige Fran- caise Catherine Plewinski een scheur in de aaneenschake ling van het DDR-succes op het kampioenstreffen in Bonn. Jacqueline Jacob en Kathleen Nord werden met de mindere medailles afge scheept. Plewinski verdiende het goud in 59,08 seconden, slechts achthonderdste secon de boven het vorig jaar door De Brit Nick Gillingham op weg naar het Europees record op de 200 meter schoolslag. de Oostduitse alleskunner Kristin Otto in Seoul geves tigde Europese record. De rustdag van kanjer Mari anne Muis werd in tweeërlei opzicht een rustdag. Er vielen geen Nederlandse medailles te begroeten. „Het was een dag de geld waren er drie Neder- zonder ijs", vatte Van Kloos- landse records geweest Om- ter de sessie van de vrijdag dat we in Nederland geen cryptisch samen. „Er zijn wedstrijden over meer dan geen medailles, dus denk je: drie dagen gewend zijn, kon het zal wel waardeloos ge- je een terugval verwachten", weest zijn. Maar voor hetzelf- HANS VOS Heimwee rode draad door loopbaan Bert Oosterbosch LEKKERKERK Wiel renner Bert Oosterbosch, die gisteren overleed aan een hartstilstand, was nog maar een paar jaar be roepsrenner, toen vele in siders al beweerden dat hij uit zijn enorme talent veel te weinig rendement haalde. Die beweringen werden altijd rondge strooid bij huldigingen na indrukwekkende presta ties van de rossige Bra bander. Als hij er zin in had, was zelfs de beste Hi nault niet tegen hem op gewassen. De overigen waren altijd kansloos. Als geen ander bezat hij het vermogen de pedalen te laten „draaien". Hij was geen woeste stamper op de trappers, Oos terbosch „draaide rond" en ontwikkelde zo zijn snelheden. Zijn beste overwinning werd door weinigen waargenomen. In een tijdrit over 45 kilometer in de Dauphine Liberé van '81 was hij weer eens beter dan Hinault. Die zege kreeg de vier nakomende dagen relief; Hinault was in zo'n supervorm dat hij de resterende vier etap pes allemaal won. Oosterbosch zat toen al lang weer thuis. Bij zijn moeder in Eindhoven of bij zijn vrouw en kindje. Heimwee liep als een rode draad door zijn loop baan. Hij hield het nergens in Bert Oosterbosch droeg in 1985 in de Ronde van Spanje twee dagen de gele leiderstrui. het buitenland lang uit. Slechts in eén Tour de France haalde hij Parijs. In de Ronde van Spanje 1985 won hij de proloog met een ge middelde snelheid van boven de 52 kilometer per uur. Dat was nooit eerder vertoond. Oosterbosch droeg trots de gele trui, verspeelde na twee dagen de leidende positie en was drie dagen later thuis. Zo ging het vaak met hem. Wankel Zijn gezondheid was ook te wankel en zijn karakter te on evenwichtig om hem een aan val op het werelduurrecord te laten ondernemen. Wat de Ita liaan Francesco Moser op de baan in Mexico presteerde, had Oosterbosch in aanleg ook gekund Bert Oosterbosch reed de meeste jaren bij de beroeps renners in de ploeg van Peter Post. De ploegleider was altijd zeer gecharmeerd van zijn kwaliteiten als wielrenner. Post genoot zelden zo van een overwinning als die van Oos terbosch in de 64 kilometer tijdrit in de Tour van '84 van Chateaubriant naar Nantes. Post zal Oosterbosch ook her inneren als de coureur op wie hij het meest op heeft inge- De fragiele tijdrijder werd daar een keer zo ziek van, dat hij midden in het seizoen ont slag nam, een paar weken met vakantie ging en in augustus persoonlijk het complete Post- bastion uit het wiel reed. In tussen had hij gezien, dat de werksfeer bij andere ploegen ook niet altijd geweldig was In het nieuwe seizoen reed hij weer voor Post. Eind '87 ging Oosterbosch toch weg. Hij vond de aanbieding van Post, na een slecht sei zoen, te laag en tekende voor Cees Priem. De Zeeuwse ploegleider kreeg hem nauwe lijks in actie te zien. Ooster bosch was maandenlang ziek en maakte in september '88 een abrupt einde aan zijn loop- Hij werd nergens meer gesig naleerd. Bij de Nederlandse kampioenschappen in Rheden schudde hij deze zomer weer de handen van vele bekenden en kreeg hij de smaak weer te pakken. Een paar dagen later zat hij weer op de fiets en schreef hij in voor amateur- koersen. Met de overwinning in Bladel was zijn onmisken bare klasse direct weer te zien. WEST-BERLIJN Artu- ro Barrios heeft gisteren voor het absolute hoogte punt van de Grand-Prix- wedstrijden in West-Ber- lijn gezorgd. De 25-jarige Mexicaan verbeterde het wereldrecord op de tien kilometer. Barrios noteer de een tijd van 27 minu ten en 08,23 seconden. Dat is vijf seconden sneller dan de oude toptijd, die sinds 1984 in het bezit was van de Portugees Fernan do Mamede. Barrios had in West-Berlijn weining steun van de concur rentie. Al halverwege de 25 ronden had hij zijn tegenstan ders ver achter zich gelaten. De nummer vijf van de olym pische tien kilometer had dit seizoen in Stockholm al een vergeefse poging gedaan het record van Mamede te verbe teren. Lichtgewicht Barrios (60 kg) bekommerde zich niet om de betrekkelijke eenzaamheid waarin hij moest rondgaan. „Het publiek heeft mij goed geholpen. De fans zijn hier werkelijk fantastisch". Kingdom liet opnieuw blijken veruit s werelds beste horden loper te zijn. De beter starten de Brit Colin Jackson kon de tweevoudige olympische kam pioen tot de zesde hindernis bijbenen. Daarna heerste Kingdom, die in de laatste me ters niet extra aanzette. Nelli Cooman lijkt hard op weg een seizoen dat dreigde te mislukken goed te maken. In West-Berlijn behaalde zij haar eerste belangrijke zege van het atletiekjaar. De Rotterdamse atlete toonde haar groeiende vorm door de 100 meter af te leggen in 11,23 seconden. Dat is zes-honderdste sneller dan haar woensdag in Zürich gevestigde beste seizoentijd. Cooman versloeg in het Olym pisch stadion de Amerikaanse Sheila Echols en de Westduitse Ulrike Sarvari. EINDHOVEN De ene dienst is de andere waard. Jean-Paul van Poppel veroverde twee etappeze ges in de Profronde van Nederland, met behulp van Eric Vanderaerden. Gisteren in Eindhoven volgde voor het PSV-sta- dion de wederdienst. Bij de vierde massasprint kneep Van Poppel in de rem men. Nijdam, die het wiel van de super-sprinter had gekozen, was geklopt. Vanderaerden kreeg het gaatje dat hij nodig had. Nijdam ging als derde over de streep en moet van daag op de slotdag in de Lim- Eric Vanderaerden gaat als eerste over de finish. Achter hem neemt Jean-Paul van Poppel genoegen met de tweede plaats. burgse heuvels een seconde goedmaken op leider Thierry Marie. Van Poppel remde doelbe wust. Vanderaerden had de af gelopen dagen hand-en-span- diensten aan de Nederlander verleend en wilde daarvoor worden beloond. Van Poppel was tevreden met twee ritze- ges en zegde zonder dralen zijn medewerking toe. De sprint vormde een aardig sluitstuk van een saaie etappe, waarin de renners al rekening hielden met de „zware" slot dag in Limburg en het Kampi oenschap van Zürich, de we reldbekerwedstrijd die morgen op het programma staat. „Het blijkt wel weer, dat Van Poppel een stuk menselijker is dan Vanderaerden. Andersom was dit nooit gebeurd", meen de John Talen, die overduide lijk aangaf dat de Belg niet Anderson en Skibbv zoek EINDHOVEN Phil Ander son en Jesper Skibby hebben de jury van de Profronde van Ne derland de nodige hoofdbre kens bezorgd aan het einde van de vijfde etappe in Eindhoven. Het tweetal uit de ploeg van Cees Priem stond niet op de filmfoto bij de finish, maar had officieel ook niet opgegeven. De foto werd diverse keren hele maal onderzocht, maar het duo bleef onzichtbaar. Een telefoon tje naar ploegleider Cees Priem bracht uitkomst. Anderson en Skibby, die zondag beide in het Kampioenschap van Zurich uit komen, hadden bij de eerste doorkomst in bij het PSV-sta- dion de fiets ingeleverd en en waren direkt vertrokken. echt is geliefd bij zijn collega's. Nijdam was nauwelijks teleur gesteld. De pupil van Raas acht zich nog steeds goed ;n vorm. Zelfs om Marie op de slotdag uit de leiderstrui te rij den. De coureur uit Zundert begon de afgelopen twee jaar steeds als klassementsleider aan de laatste etappe. Nu staat hij een seconde achter op Ma rie. „Ik heb er wel vertrouwen in. Als er een grote groep in Gul pen bij de streep komt, heb ik een kans op de eindzege. Dat hebben de sprints van deze week wel bewezen". de VVD hebben gisteren te leurgesteld gereageerd op de voorlopige mislukking van het experiment met de voetbalpas. Tegelijkertijd stelden de woordvoerders van beide par tijen niet verbaasd te zijn over wat Dijkstal (VVD) desge vraagd een „knullig opgezette en uitgevoerde" onderneming noemde. Volgens Dijkstal dienen de clubs in het betaald voetbal en het ministerie van binnen landse zaken zich nu terdege bewust te zijn van de „grote verantwoordelijkheid" die zij dragen om de komende maan den de rust bij de wedstrijden te handhaven. De VVD'er heeft hiervoor „enige vrees". Dijkstal denkt dat steeds meer Nederlanders zich zullen afke ren van het betaald voetbal met al zijn randverschijnselen. CDA'er Van der Heijden ver klaarde dat zijn partij steeds geaarzeld heeft over het effect van de voetbalpas. Het experi ment is volgens hem „slecht uitgewerkt". De christendemo craat bepleit op dit moment, in navolging van geluiden uit de politiewereld, voor het „snel oppakken en berechten van de echte raddaaiers". Worrell, woordvoerder van de PvdA, vond het terecht dat niet is geprobeerd met de in voering van de pas „de hoof den door de muur te ram men". Dat het experiment „niet uitvoerbaar" zou zijn heeft de PvdA steeds staande gehouden, aldus Worrell. Zijn partij blijft voorstander van een pas voor de supporters van alle betaalde clubs. Ieder die zich misdraagt, zou de toegang tot wedstrijden ontzegd moeten worden. De voorzitter van de suppor tersvereniging FC Utrecht, J.Brand, zei „erg gerustge steld" te zijn. De pasjesregeling werkte volgens Brand wille keur in de hand, terwijl de raddraaiers toch buiten schot blijven. „De regeling zou de doodsteek voor het betaalde voetbal zijn geworden. Bij FC Utrecht-Feyenoord kwamen vorige week uit angst al dui zenden mensen minder dan vorig jaar", aldus Brand. Een toegangsregeling had vol gens de supportersvoorman vijf of zes jaar geleden nog zin gehad, omdat toen het voetbal vandalisme op zijn hoogtepunt was. Niettemin wil de Utrecht se supportersvereniging graag met alle belanghebbenden („dus niet de bobo's") om de tafel gaan zitten om een slui tend systeem te bedenken „waarbij je niet als een halve crimineel wordt behandeld". Ajax zei in een reactie begrip te hebben voor de beslissing van minister Van Dijk. „Ge zien de ervaringen van de laatste twee weken is dit de verstandigste oplossing", aldus algemeen directeur Van Eij- De vraag hoe het nu verder moet, kon Van Eijden niet be antwoorden. „We willen ons daar nog eens op beraden. Het belangrijkste lijkt me dat we blijven proberen de contacten met de supporters zo goed mo gelijk te houden. Al pratende zullen we een oplossing moeten vinden". KNVB-woordvoerder Fred Racké meent dat het een goe de zaak is dat er weer in brede kring zal worden nagedacht over het probleem van het voetbalvandalisme. In een verklaring zegt de KNVB erop te vertrouwen dat de burge meesters, in afwachting van het nadere overleg over de passenregeling, zullen mee werken aan het bespeelbaar houden van de competitie door het verbieden van wedstrijden zoveel mogelijk achterwege te laten. Het opschorten van het veilig heidsexperiment betekent niet dat de KNVB-clubkaart ver dwijnt. De uitgifte van de voetbalvoordeelkaart door het aanvragen via de PTT-pstkan- toren zal onverminderd door gaan. aldus de KNVB. Sport op tv VANDAAG Nederland 2, 16.30 uur: Wielren nen: Prof ronde van Nederland. Nederland 3, 17.50 uur: Zwem men: EK in Bonn. Nederland 3, 22.05 uur: Studio Sport. België Nederlands, 16.45 uur: WK baan-wielrennen in Lyon. België Nederlands, 22.45 uur: Sport op zaterdag. België Frans, 22.25 uur: Match 1. België Frans, 23.55 uur: WK baan-wielrennen Duitsland 1, 13.45 uur: Docu mentaire over Turkse voetbal club in West-Berlijn. Duitsland 1, 16.45 uur: Sport- schau. Duitsland 2, 22.00 uur: Das ak- tuelle Sport-Studio. Duitsland 3, 19.35 uur: Sport im Westen. Duitsland 3, 22.00 uur: Schaken. BBC 1, 13.30 uur: Grandstand Sky Channel. 12.00 en 18.00 uur: Trans World Sport. Sky Channel, 13.00 uur: Worste- Sky Channel, 19.00 uur: Zwem men. Sky Channel, 20.00 uur: Skiën Sky Channel, 21.00 uur: Paarde- sport. Sky Channel, 22.00 uur: Atle tiek. Sky Channel, 23.00 uur. Wiel- MORGEN Nederland 3, 14.40 uur: Paarde- sport (EK springruiters in Rotter dam). wielrennen (Grote Prijs van Zürich) en zwemmen (EK in Nederland 3, 19.00 uur: Studio Sport België Nederlands 1, 19.45 uur: Sportweekend. België Nederlands 1, 22.45 uur. WK baan-wielrennen in Lyon. België Nederlands 2, 14.25 uur: Wielrennen. België Nederlands 2, 16.05 uur Paardesport. België Frans, 14.25 en 23.35 uur: Wielrennen. België Frans, 18.30 uui TV 5, 23.30 uur: Sport. Duitsland 1, 18.10 uu schau. Duitsland 1, 19.40 uu schau-Telegramm Duitsland 1, 22.25 uu mentaire over reclame, sponso ring en sport. Duitsland 2, 15.30 uur Paarde sport en zwemmen Duitsland 3, 14.00 uur Sport Duitsland 3, 19.30 uur Sport im Westen. BBC 2, 14.25 uur: Sunday grand- Sky Channel, 00.00 uur: Zwem- r: Sport- r: Sport- Docu- Sky Channel, 12.00 uur: Auto- en motorsport Sky Channel. 18.00 en 23.00 uur: Wielrennen Sky Channel, 19.00 uur: Zwem- Sky Channel, 20.00 uur Skiën Sky Channel, 21.00 uur: Paarde- Sky Channel, 22.00 uur: Atle- BBC 2, 01.15 uur: Cricket. Sky Channel, 00.00 uur Zwem- BETAALD VOETBAL Vanavond Haarlem-FC Utrecht Morgen Ajax-Sparta NEC-FC Twente Roda JC-MVV Willem ll-PSV BW Den Bosch-RKC FC Groningen-Volendam Feyenoord-Fortuna S. FC Den Haag-Vitesse Eerste divisie Vanavond FC Wageningen-Veendam SC Heerenveen-PEC Zwolle VVV-Sc Cambuur Emmen-SW Eindhoven-AZ Helmond Sport-NAC GA Eagles-SC Heracles Telstar vrij. Morgen RBC-Excelsior De GraafschappS 79 KOERSEN DEN HAAG Onze tips voor de koersen te Duin- digt (morgen aanvang 13.30 uur) en Alkmaar (maandag aanvang 16.30 uur) luiden als volgt: Duindigt le koers 1 Donna Uithuizen. 2. Daisy Boshoeve, 3. Dallas Cede (5-1-10) 2e koers 1 Ballora, 2 King Sailor, 3 Knaapje (2-6-10-) 3e koers 1 Zenith B, 2 Zorba Hano ver. 3 Cora de Bloomerd (4-1-7) 4e koers 1 Highly Esteemed, 2. Jules Favre, 3. Anthony's Dream (6-1-3) 5e koers 1 Dustin Morgan. 2 Bon- heres Zimbri, 3. Cinderella Crown (3- 10-5) 6e koers 1 Ambar, 2. Wing Weber, 3 Allez Frans (6-5-10) 7e koers 1 Jackie Bright (Ire), 2 Boxberger imago. 3 Blue Lightning (11-1-8) 8e koers 1 Alfa Nora, 2. Timmer, 3. Amazone Cede (7-1-9) 9e koers 1 Glad Laurelton, 2 Brahms Melodie, 3 Zipper Spencer (6-9-7) Alkmaar le koers 1 Dean Worthy Boy. 2. Duke of Thijssen. 3 Damza Cassm- dra (8-1-7) 2e koers 1 Brownie Flower. 2 Cer tainly Fnsia, 3 Benelux (4-8-1) 3e koers 1 Diola, 2 Buterblum, 3. Duke Ruimzicht (6-3-10) 4e koers 1 Zodiac, 2 Zaffra Voltary, 3. Anne Snoeiing (3-8-7) 5e koers 1 Andrew'Westland. 2 Bob by R. 3 Bobo Batavus (1-6-4) 6e koers 1 Casimir Durban. 2 An- miek Harvester. 3 Cindy Crown (4- 6-9) 7e koers 1 Chromoskrommenie, 2 Carin Boshoeve, 3 Chamil Marathon (2-5-8) 8e koers 1. Atze van Medem, 2. Rittas Star, 3 Desiree Nuova (2-6-4) 9e koers 1 Charmeur A. 2. Zitella, 3. Capital Pride (10-1-2) 10e koers 1 Zuncasindra. 2 Wish of Thijssen, 3 Winston Jac (2-5-7) 11e koers 1 Barbara Fox. 2 Allard Morgan. 3 Morgan Power (2-8-7)

Leidse Courant | 1989 | | pagina 11