I KW Mzmmw Pensioenadviseurs met HBO en zo mogelijk ervaring zijn in Den Haag e.o. verzekerd van commerciële kansen INTERPOLIS NOG IETS LEUKS OP TV? KIJK IN DE KRANT. SECRETARESSE M/V AVONDJE UIT? KUK INDE KRANT. medewerker m/v economie en administratie (sr) systeem analist (m/v) SALES REPRESENTATIVE (m/v) SERVICE ENGINEER (m/v) ft ASSISTENTE Over jaarprijzen gesproken: PAGINA 20 LEIDSE COURANT ZATERDAG 8 JULI 1989 Centraal Beheer is een Cofiperatiere Vereniging die zich rechtstreeks richt op haar markten verzekeringen, beleggingen en automatisering Wij zijn daarmee de grootstednvct writer m Nedeiiand en behoren tot de top rijf ran de grote terzeke- ringsmaatschapinjen. Bij ons teer rond 2000 mensen ran wie de mee Apeldoorn Centraal Beheer bestna 80 jaar, de gemiddelde leeftijd run mensen is rond de 14 en de jaairnn bedraagt ca 2 nu!ja ril De divisie Pensioenen ontwikkelt nieuwe produkten voor het bedrijfsleven, verkoopt en administreert collectieve, individuele levensverzekeringen en arbeids ongeschiktheidsverzekeringen. Een van onze nieuwe produkten is het Renteniersplan. In de pensioenwereld neemt het een unieke plaats in. By de divisie werken ruim 450 mensen. De afdeling Verkoop Deze afdeling is opgesplitst in drie regio's: het noorden, het zuiden en de Randstad. Elke regio heeft een eigen manager, ondersteund door 3 pensioenadviseurs/verkopers. Uw werkterrein strekt zich uit over Den Haag, Leiden, Delft en omgeving. Daarby werkt u vanuit huis, dus zeer zelfstandig. Contacten met het hoofd kantoor in Apeldoorn zyn er via onze binnendienst. Zy maken uw afspraken en geven ze door, waarna u de bezoeken aflegt. Gesprekspartners zyn directies van kleine en grote bedryven. De werkwyze is heel direct, recht streeks met de relatie. Een belangrijke plus, want zo komt u in aanraking met het hele adviestr^ject. Anders gezegd: een prima vertrekpunt om breed en diepgaand met het vakgebied om te gaan. Van onze kant krijgt u gedegen, professionele onder steuning van marketingspecialisten en verkoopbinnendienst. Wat wij van u vragen en waarop u knnt rekenen U beschikt overeen HB(I-oplei ding, bijvoorbeeld HEAO-EJ, en liefst al enige ervaring in de pensioen branche. Wellicht werkt u al enige tyd by een bank en bent u toe aan een volgende stap in uw carrière. Belangrijk is dat u gemakkelijk contac ten legt, analytisch bent ingesteld en vertrouwen uitstraalt. Flexibiliteit en een commerciële instelling zyn onmis- .baar en het spreekt u aan om vanuit uw positie verder vorm te geven aan de werkwijze van de Commerciële Dienst. U bent bereid in uw werkgebied te gaan wonen. Van onze kant kunt u rekenen op een goed, vast salaris, onkostenvergoeding en een auto. En natuurlijk een goed pakket secun daire arbeidsvoorwaarden zoals een premievry pensioen, studiekostenver goeding, eindejaarsuitkering, gunstige hypotheekregeling en korting op onze verzekeringen en diensten Uw reactie Als u belangstelling hebt, kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan Centraal Beheer, divisie Pensioenen, t.a.v. de heer F H. Overman, Personeelszaken, postbus 700, 7300 HC Apeldoorn. Als u eerst nog wat meer wilt weten, kunt u bellen met de heer H. Kok, hoofd Verkoop divisie Pensioenen, telefoon 055-792453 of 's avonds 03434-56899. "Even Apeldoorn bellen" PLACID INTERNATIONAL OIL, LTD. houdt zich bezig met de opsporing en winning van aardgas op de Noordzee. Voor ons hoofdkantoor in Den Haag vragen wij voor spoedige indiensttreding een De functionaris zal belast worden met de uitvoering van de correspondentie, het maken van contracten en rapporten, veelal in het Engels. Daarnaast zal ondersteuning worden gegeven aan de activiteiten van de manager; zoals behandeling tele foongesprekken, bijhouden van agenda's en filing. Voor deze functie vragen wij: opleiding MEAO secretariële richting talen goede kennis van de Engelse taal is vereist ervaring ruime kantoorervaring is gewenst leeftijd 22 tot 27 jaar. Indien u belangstelling hebt voor deze functie nodigen wij u uit schriftelijk te solliciteren bij Placid International Oil, Ltd. Personeelszaken Koningin Julianaplein 15, 2595 AA 's-Gravenhage N.V. Interpolis is één van de grotere schade- en levensverzekeringsmaatschappijen van Nederland. Voor Interpolis Concerndiensten West-Nederland gevestigd in Leidschendam, waar ca. 250 medewerkers werkzaam zijn zoeken wij een voor de afdeling Binnen deze afdeling vindt de financiële verslaglegging plaats van de divisies De twaalf Gewesten Verzekeringen en Hagelunie Agrarische Verzekeringen. Tot de funktie behoren de volgende taken: het coderen en vastleggen van het groot boek: de kontrole op de debiteuren- en crediteu renadministratie; het mede verzorgen van kwartaal- en jaar verslagen; het bewaken van de liquiditeit; verantwoordelijk voor het uitgaande beta lingsverkeer; het uitvoeren van vereiste kontroles. Onze gedachten gaan uit naar een kandi daat in de leeftijd van 25 tot 30 jaar, die goed in team-verband kan werken en de opleidingen PD-Boekhouden en MBA heeft voltooid. Ervaring met een Personal Computer is een pré. Interpolis biedt u een uitstekende primai re en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over de funktie kunt u zich wenden tot de heer J.A. de Bruin, Hoofd afdeling Economie en Administra tie, telefoon: 070-575620. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Interpolis Concerndiensten West-Ne derland, t.a.v. afd. Personeelszaken, Dr. van der Stamstraat 4,2265 BC Leidschen dam. Administratie Sociale Regelingen ASR verleent administratieve en uitvoerende diensten op het gebied van pensioen-, vut- en opleidingsfondsen, al of niet voortvloeiend uit collectieve arbeids overeenkomsten. ASR is in 1979 opgericht: een jonge gezonde organisatie met 375 medewer kers, voortgekomen uit het Bedrijfspensioenfonds voor de Metaalnijverheid. Van de dien sten van ASR maken reeds 25 fondsen gebruik. Bij het voeren van de administratie wordt gebruik gemaakt van een computerinstallatie van BULL t.w. een DPS-7000. In verband met de verdere ontwikkeling van de au tomatisering zoeken wij een Voor deze funktie denken wij aan een cliëntge richte man of vrouw (25-35 jaar) met enige jaren analyse-ervaring. De systeemanalist ontwerpt (complexe) geauto matiseerde informatiesystemen en onderzoekt in dit verband welke informatiesystemen op welke wijze geautomatiseerd kunnen worden, een en an der in nauwe samenspraak met in- en externe ge bruikers. Daarnaast komen ook zaken als dokumentatie en onderhoud aan de orde. Aan een goede voor lichting aan en ondersteuning van de systeemge bruikers hecht onze toekomstige kollega grote waarde. Vereist wordt een vooropleiding op VWO-nivo, liefst aangevuld met een Hogere Beroepsopleiding en ervaring op het gebied van moderne operating- systemen. Betrokkene zal bereid moeten zijn interne en ex terne kursussen te volgen. Voorts dient hij/zij in staat te zijn zelfstandig te werken. Wij bieden een leuke, zelfstandige baan met uit stekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaar den. In onze organisatie zijn ontwikkelings- en doorgroeimogelijkheden aanwezig. De mogelijkheid tot kinderopvang is aanwezig. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een cur riculum vitae kunt u richten aan mevrouw K.M. Lina onder vermelding van "sollicitatie" in de linkerbo venhoek van de enveloppe. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Administratie Sociale Regelingen Burg. Elsenlaan 329, Postbus 5210 2280 HE Rijswijk tel. 070-160591. Administratie Sociale Regelingen Integraal Kankercentrum West Het IKW is een samenwerkingsverband kankerbestrijding in de regio Den Haag, Delft, Gouda en Leiden. Wij zoeken voor het bureau Kankerregistratie een: registratie medewerker m|v Functie-informatie De werkzaamheden bestaan uit het verzamelen en administratief verwerken van gegevens over patiënten met kanker volgens vastgestelde procedures, in verschillende ziekenhuizen in de regio. Functie-eisen - een opleiding tot verpleegkundige, medisch registratiemedewerker of een opleiding in de para medische sector - een goede kennis van de medische (oncologische) terminologie - een redelijke kennis van de engelse taal - goede contactuele eigenschappen - belangstelling voor administratief werk. Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Als u zich voelt aangesproken, en u wilt meer informatie dan kunt u zich wenden tot mevrouw J.A. Stuart, hoofd registratiemedewerkers, telefoon 071-25 97 59. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie zenden aan de directeur van het Integraal Kankercentrum West te Leiden. fabrikanten van: laboratoriuminstrumenten - glas - metaal - elektronica EUROGLAS, een groeiend bedrijf, producent van apparatuur op het gebied van milieu analyse en daarnaast technisch glaswerk, heeft plaats voor een opererend in Nederland en België. De buitendienstfunktie bestaat uit het adviseren van potentiële klanten omtrent aanschaf en toepassing van Euroglas produkten. Daartoe wordt in eigen bedrijf een opleiding verzorgd om de produkten en mogelijkhe den grondig te leren kennen. De man of vrouw die deze funktie gaat vervullen rapporteert aan de Managing Director. Euroglas biedt reële doorgroeimogelijkheden naar hogere funkties in het jonge verkoop team zowel binnen Nederland als in Europa. Voor deze funktie denken wij aan iemand met een marketing gerichte opleiding, een goede kennis van chemie liefst aangevuld met ervaring in de milieu analyse techniek. Uiteraard is voor deze funktie een bezit-van rijbewijs B noodzakelijk evenals kennis van de Duitse en Engelse taal. heeft plaats voor een opererend in Nederland en België. Om de toenemende vraag naar onze produkten de juiste ondersteuning te bieden is er bij EUROGLAS plaats voor een Service Engineer in buitendienst. De werkzaamheden zul len voornamelijk bestaan uit het installeren van verkochte apparatuur en tevens het uit voeren van preventief en correctief onderhoud aan reeds geplaatste apparatuur. Kortom een verantwoordelijke job die een hoge mate van zelfstandigheid eist. Voor deze funktie denken wij aan iemand op MTS-niveau met een goede kennis van electronica, een redelijk inzicht in chemie maar bovenal gevoel voor service. Uiteraard is voor deze funktie het bezit van rijbewijs B noodzakelijk evenals kennis van de Duitse en Engelse taal. WAT HEEFT EUROGLAS TE BIEDEN? Een dynamische baan aan de juiste man of vrouw - in een 40 jaar jonge onderneming met 18 medewerkers - in een enthousiast team - een salaris in overeenstemming met leeftijd, ervaring en opleiding - met uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder 13e maand, premievrije pensioenvoorziening, etc. Denkt u de persoon te zijn die wij zoeken, dan zien wij uw schriftelijke sollicitatie graag tegemoet binnen drie weken na verschijning van dit blad. t.a.v. de heer P. Langstraat Buitenwatersloot 341 2614 GS Delft De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen, een vrouwenvereniging met ongeveer 78.000 leden, vraagt voor het landelijk bureau, Jan van Nassaustraat 63 in Den Haag een voor de financiële administratie voor 20 uur per week. Op de financiële administratie, die door twee personen wordt gevoerd, wordt de boekhouding handmatig verricht door middel van een doorschrijfsysteem. In de nabije toekomst zal de boekhouding geautomatiseerd worden. Wij vragen: - opleiding op havo/mavo-niveau - praktijkdiploma boekhouden. Sollicitaties - binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad - te richten aan: Hoofdbestuur Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen t.a.v. mevrouw B. de Haan, Postbus 90652, 2509 LR 's-Gravenhage. Over Jaarprijzen gesproken, we laten u liever wat zien. De meest creatieve wervingsuitingen, die dit |aar in aanmerking kwamen voor een Nominatie of Bekroning van de Stichting Jaarprijzen Personeelsadvertenties, zi|n namelijk bijeengebracht in het Jaarboek 1988 Van de totaal 150 ingezonden werkstukken, passeerden er ditmaal 25 de strenge selectie van de |ury 19 daarvan kregen een Nominatie en 6 werden onderscheiden met de felbegeerde Magneet We kunnen ons dus voorstellen dat u het boek graag eens wilt inzien. Maar eigenlijk mag het bij geen enkele reclamemaker in de kast ontbreken Het Jaarboek 1988 kunt u dan ook als volgt bestellen stort f 25,- op rekeningnummer 21 35 78.735 (Mees Hope, Amsterdam) of 587 22.92 (Postbank) t.n.v. Stichting Jaarprijzen Personeelsadvertenties (SJP) te Haarlem en vermeld op uw overschrijving, Jaarboek '88, plus uw naam en adres. Als u dat laatste niet vergeet, regelen wij dat het boek z.s m. bij u wordt bezorgd. gTICHTlNG jfJtARPRUZEN PERSONEELSADVERTENTIES

Leidse Courant | 1989 | | pagina 20