voorlichtingsassistent (e) CuRsUsSeN osch-Duin KRAANMACHINISTEN TM» I)) polec Hoofd civiele dienst p.vv.a Assistent projectleider (m/v] Chef Personeelsinformatie en -administratie docenten (m/v Jfo4e£fiêcu\ VAN MARWIJK KRAANVERHUUR PAGINA 16 LEIDSE COURANT ZATERDAG 8 JULI TNO zoekt voor de Personeelsinformatie en -administratie in de regio Delft een HBO'er als chef m/v voor de Personeels administratie. Taakstelling is het leiding geven aan een team van medewerkers van de personeelsadministratie en het zelfstandig meewerken aan de uitvoering van de administratieve werkzaamheden. Verder past u de TNO-arbeidsvoorwaarden, uitwerkingsregelingen, interne regelingen en sociale en fiscale wetgeving toe. Daarnaast verstrekt u hierover inlichtingen aan de TNO-medewerkers Werkomgeving is de Personeelsinformatie en -administratie, onderdeel van de Centrale Stafafdeling Sociale Zaken en Personeelsdiensten. Personeelsinformatie en -administratie verzorgt het personeelsbeheer en de personeelsadministratie ten behoeve van voor medewerkers van diverse hoofdgroepen van TNO. Vereist is een relevante opleiding op HBO-niveau. U beschikt verder over een gedegen kennis van de sociale en fiscale wetgeving en ervaring met administratief werk op een personeelsafdeling. Ervaring met een geautomatiseerd personeelsinformatiesysteem en tekstverwerking (WordPerfect) strekt tot aanbeveling. Ten slotte dient u te beschikken over aantoonbare leidinggevende ervaring, goede contactuele en redactionele vaardigheden, organisatievermogen, zelfstandigheid en flexibiliteit. Informeren/solliciteren: Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M. Knoppers-Borsjé, hoofd van de afdeling, telefoon (070) 49 64 07. Schriftelijke sollicitaties kunt u, onder vermelding van vacaturenummer hc-2 131-18, binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, zenden aan de Personeelsdienst Centrale Staven en Diensten tno, Postbus 297, 2501 bd Den Haag, t.a.v. mevrouw T.G. Selhorst, hoofd Personeelszaken. TNO Research voor de praktijk Zaterdag 19 augustus bij deze krant de bijlage Zoekt u leergierige leerlingen voor uw onderwijsinstituut, of medewerkers die een vakopleiding in uw bedrijf willen volgen? De bijlage Cursussen biedt u kansen. Mieke Zuidwijk, bereikbaar onder nummer 071 - 122.244, informeert u graag nader over de adverteermogelijkheden. I I I I I CeidóeSouiaiit De Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf (SVB) organiseert opleidingen en cursussen voor schoolverlaters en voor mensen die al in dé bouw werken. De praktijk in de bouw speelt daarbij een belangrijke rol. Zo'n 155 personen, in dienst van de SVB, werken dagelijks aan een goede vakopleiding. De bouw kent een groeiende behoefte aan vakman schap. Voorlichting en PR spelen daarom een steeds belangrijker rol. Uiteraard kunnen zowel mannen als vrouwen naar deze functie solliciteren. De afdeling voorlichting/PR omvat zes personen, waarvan er vier werkzaam zijn op het centrale kantoor te Den Haag. Door het vertrek van een van de huidige medewerkers is er op korte termijn behoefte aan een full-time voorlichtingsassistent(e), standplaats Den Haag. Tot zijn of haar taken behoren onder meer: - Het schrijven van folders en teksten. - Het organiseren van bijeenkomsten en excursies. - Het geven van schriftelijke en mondelinge voorlichting. - De planning van bijeenkomsten en het bijhouden van voorlichtingsmiddelen. - Het vervangen van het afdelingshoofd in voorkomende gevallen. Voor deze afwisselende functie zoeken wij iemand die: - een middelbare opleiding heeft met aanvullende opleiding en ervaring op het gebied van voorlichting/PR, - gemakkelijk leesbaar Nederlands schrijft, - Zelfstandig kan werken, organiseren en goed met mensen om kan gaan, - circa 25 jaar is en - in het bezit is van een rijbewijs. De Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf biedt goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en een plezierige werkomgeving. Er wordt gewerkt aan een nieuw systeem van functieclassificatie en salaris schalen. In verband met vakanties verzoeken wij u snel te reageren. Brieven gaarne binnen één week richten aan de afdeling personeelszaken van de Stichting Vakopleiding Bouwbedrijf, Postbus 16256, 2500 BG Dèn Haag, onder vermelding van V/VA. Verdere inlichtingen worden graag verstrekt door Ed Zeelt, hoofd afdeling voorlichting/PR, telefoon (070) 441171 STICHTING VAKOPLEIDING BOUWBEDRIJF Technisch projectenbureau zoekt Afdeling Elektrotechniek Tekenaar Elektro Opl MTS met 2 jaar ervaring HTS-ers Energietechniek Langdurig project op CAD-systeem Werkvoorbereider Utiliteit Hoofd Calculator Elektro Afdeling Bouwkunde W&W Aankomend Tekenaar Bouw Opl MTS/HTS Bouwkunde Assistent Calculator Opl. MTS Bouwkunde ol W&W Beton Constructeur Uitvoerder Bouw Afdeling Werktuigbouwkunde Techniker/Calcuiator AC/CV Opl MTS-WTB met erv op ingenieursbureau Tekenaar/Constructeur Staal Erv. in petrochemie ot constr. staalbouw Tekenaar/Constructeur WTB Tekenaar/Constructeur Piping MTS en HTS Schoolverlaters worden uitgenodigd te solliciteren Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec, Haagseveer 60-62 3011 DA Rotterdam. Polec, Laan van Meerdervoort 178 2517 BH 's-Gravenhage. Telefoon (010) 411 7111. Telefoon (070) 45 14 00. Wij bieden een uitstekende honorering De Stichting 'Bosch en Duin' in Den Haag zet zich in voor de geneeskundige behandeling, de verpleging en de revalidatie van zieken, alsmede voor de verzorging van hen die bijzondere hulp nodig hebben. Hiertoe be heert de Stichting een verzorgingstehuis en een verpleeghuis (met een afdeling voor dagbehandeling), waar 250 medewerkers zich inzetten voor het welzijn van 280 bewoners van alle gezindten. De Stichting voert een actief beleid, gericht op nieuwe ontwikkelingen in de gezondheidszorg. Zo worden voor bewoners individueel bepaalde zorg- en behandelplannen ontwikkeld die multidisciplinair worden uitgevoejd en wordt het leefklimaat voor de bewoners geopti maliseerd. Binnen de civiele dienst is de laatste jaren mede vorm en inhoud gegeven aan een doelmatig stelsel van ondersteu nende diensten ten behoeve van een goede behandeling en verzorging van patiënten en bewoners. Om deze activiteiten professioneel verder uit te bouwen zijn wij op zoek naar een enthousiaste kandidaat (m/v) voor de functie van meteen zakelijke inbreng én betrokkenheid bij dienstverlening De functie: - U wordt belast met de organisatie van de civiele dienst in al zijn facetten: u geeft leiding aan 50 medewerkers in de huishoudelijke dienst, de technische en agrarische dienst, de voedingsdienst en de receptie. - U draagt zorg voor een doelmatig onderhoudsbeheersysteem voor gebouwen, installaties en inventaris sen. - U coördineert de werkzaamheden van de civiele dienst en ontwikkelt de verdere integratie van de civiele dienst met andere diensten, gericht op het welzijn van patiënten en bewoners. - U bent verantwoordelijk voor de verde re kwaliteitsverbetering van de hotel functie binnen Bosch en Duin. - U bent lid van het managementteam; van u wordt een wezenlijke inbreng in beleidsaange- legenheden verwacht op basis van uw specifieke deskundigheid. Gevraagd wordt: Natuurlijk vragen wij een specialist voor dit (complexe) vakgebied, iemand met een HBO-opleiding (bv. Hogere Hotel school, THW, Bedrijfskunde), een leeftijd tussen 33-40 jaar; liefst iemand met ervaring in een soortgelijke functie in het instellingswezen en (in ieder geval op termijn) wonend in de regio Den Haag. Maar misschien wel het belangrijkste voor Bosch en Duin is, dat het Hoofd Civiele Dienst een positief ingestelde persoonlijkheid heeft, iemand is met warmte, hartelijkheid en flexibiliteit, die klaar staat voor loyale ondersteuning ten behoeve van haar patiënten en bewoners. Geboden wordt: Een verantwoordelijke baan in een gecombineerd verzorgingste huis/verpleeghuis waar daadwerkelijk gestreefd wordt naar het optimale welzijn, van patiënten en bewoners in een sfeer zoals die hierboven is beschreven. Een organisatie die wat dat betreft veel van u verwacht. Een goed salaris (FWG 60). Spreekt deze uitdagende baan u aan? Schrijf dan een brief met c.v. (waarin u zo mogelijk ook uw vakantieweken aangeeft) onder vermelding van ref.nr. 39.4072 naar Mercuri Urval B. V., Westblaak 136, 3012 KM Rotterdam. Hotelplan Internationale Reisorganisatie bv be hoort tot de grootste reisorganisaties van Neder land. Een voortdurend streven naar kwaliteit, inno vatie, beheerste groei en afnemersgerichtheid zijn sleutelwoorden. Door de groei van onze organisatie zijn wij op zoek naar een jonge enthousiaste Medewerker Boekhouding m/v Voldoet u aan de volgende eisen: Havo-diploma met Handelskennis of Meao- diploma met Bedrijfsadministratie Leeftijd tot 23 jaar Enthousiast en flexibel Stressbestendig Akkuraat LEIDEN Prins Willem. Alexander- school voor Chr. MAVO Diepenbrocklaan 2324 VW Leiden Telefoon (071) 76.40.32 Voor het nieuwe cursusjaar gevraagd voor: SCHEIKUNDE 8 uur BIOLOGIE 13 uur WISKUNDE 6 uur HANDELSKENNIS 10 uur (of 4 uur) Combinatie van vakken is mogelijk; e gedeelte van het aantal uren is ook mogelijk. In verband met de vakantie graag zc spoedig mogelijk telefonische reaktie aan de directeur, de heer G. J. Jansi Zo ja, dan bieden wij u een afwisselende werkkrir met spontane kollega's voor wie het overnemen van eikaars werkzaamheden een vanzelfsprekem heid is. De boekhouding bestaat uit een team van 14 personen, waarvan 4 uw direkte kollega's zullen zijn. Trekt deze funktie u aan, schrijft u dan een uitgebreide sollicitatiebrief en C.V. en stuurt u deze voor 15 juli a.s. naar: Hotelplan Internationale Reisorganisatie b Verrijn Stuartlaan 25 2288 EK Rijswijk t.a.v. Frank van Steenis vakantie VOOR HETZELFDE GELD KIES JE KWALITEIT. Een aantal medewerkers heeft de laatste tijd bij ons een baan gevonden, maar gezien de meerde machines waarmee ons bedrijf is uitgebreid kunnen wij nog enkele plaatsen of personen die met enige technische basiskennis dit vak zouden willen leren. Het werk bestaat uit het bedienen van een hydraulische autokraan, waarmee hoofdzakelijk werl zaamheden worden uitgevoerd in de bouw. Degenen die belangstelling hebben, moeten in het bezit zijn van een groot rijbewijs. Heeft u intéresse voor deze zelfstandige baan? Bel dan voor een afspraak, dagelijks (van ma. t/m vrij.) tussen 8.00-17.00 uur. ijjfrriYftTrtUJ Produktieweg 36 - Zoeterwoude v^/ Telefoon 071-899344 SIEMENS werkgebied: beveiliging Bi/ Siemens Nederland zijn circa 2400 medewerkers acliel op alle gebieden van de elektronica en de elektrotechniek. Met een omzet van ruim I miljard gulden behoort hel bedrijf tol de 100 grootste ondernemingen van ons land. Het concern twereldwiid) besteedt per dag ruim dertig milioen gulden aan de verbetering van beslaande en aan de ontwikkeling van nieuwe produklen. alsmede aan de opleiding en verdere scholing van medewerkers Elektronica waarmee we dagelijks werken. Siemens Siemens Nederland NV neemt een vooraanstaande plaats in op he gebied van elektrotechniek en elektronica. Haar kennis en ervarint haar apparatuur en componenten, produkten en systemen dragen ster bij tot de nieuwste ontwikkelingen. Uw werkkring: Binnen de afdeling Beveiliging, groep Realisatie, is door uitbreiding di vacature ontstaan voor een assistent-projectleider. De groep Realisatii houdt zich bezig met het realiseren van brandmeld-, brandblus- ei securitysystemen, alsmede van bejaardenalarmeringssystemen. De werkzaamheden bestaan onder meer uit - het met grote mate van zelfstandigheid realiseren van kleine projectef - de opvang en afhandeling van technische projectproblematieken; - het verlenen van ondersteuning bij omvangrijke pilotprojecten, - het zelfstandig per project de kwa.liteits- en kostenaspecten bewakef Wij vragen: - een MTS-Elektronica opleiding; - organisatorische kwaliteiten; - belangstelling voor het thema beveiliging en de bereidheid zich daa in intensief te verdiepen. - bereidheid te verhuizen, - commerciële instelling. Richt uw sollicitatie onder vermelding van G120-08 aan mevrou M. Verkouteren Jansen van de hoofdafdeling Personeelzaken. bij wie tevens nadere informatie kunt inwinnen, telefoon 070-782350. Siemens Nederland N.V. Wilhelmina van Pruisenweg 26. Den Haag. Correspondentie-adre Postbus 16068. 2500 BB Den Haag.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 16