3t o p Hazerswoude wil meer zeggenschap over monumenten MERKEN poggen pohlffl Volledige subsidie opknappen huizen in Zevenhoven Ik kom straks tijd tekort Kermis en braderie tijdens feestweek in Oude Wetering Jongerenwerker voor Ridderhof in Koudekerk Villen )y&Boch bruynzeel Bezwaar tegen fietspad dagpuzzel LEIDEN OMGEVING Qeidt&Qowumt DINSDAG 4 JULI 1989 PAGINA ZEVENHOVEN De opknapbeurt van 22 huizen in vijf complexen in Zevenhoven zal volledig wor- den gesubsidieerd. Dat heeft burgemeester J. Huigsloot meegedeeld in de laatste raadsvergade ring voor het zomerreces. In totaal betaalt het mi nisterie van volkshuisvesting 427.000 gulden. De raad stemde in met twee kredieten voor de op knapbeurt. Eén van ruim een halve ton voor tim- merwerkzaamheden aan de gemeentewoningen en een van 285.000 gulden voor de uitvoering van schilderwerk. Ook het raadhuis en de ambtswo ningen burgemeester en secretaris zullen opnieuw in de verf gezet moeten worden van het gestelde krediet. Nieuwveen heeft haast met aanleg industrieterrein NIEUWVEEN De ge meente Nieuwveen wil zo snel mogelijk een begin ma ken met de aanleg van een industrieterrein buiten de dorpskern. Burgemeester en wethouders gaan daarover in augustus praten met de provincie Zuid-Holland. Het industrieterrein is onder meer bedoeld om de bedrij ven die nu nog in de dorps kern zijn gevestigd te ver huizen. Gemeentesecretaris J. Hos pes kan op 30 juni nog niet zeggen waar het industrie terrein gevestigd moet wor den. „We gaan eerst onder handelen met de provincie. Dat zal nog niet zo makke lijk gaan, omdat Nieuwveen een landelijke gemeente is. In het algemeen staat de provincie argwanend tegen over elke aantasting van het landelijk gebied". Voor Nieuwveen staan ech ter weinig andere mogelijk heden open. Hospes: „Nieuwveen ligt omringd door agrarische gebieden. Als er een industrieterrein komt, gaat dat onvermijde lijk ten koste van het lande lijk gebied". Het nieuwe in dustrieterrein is volgens Hospes onder meer bedoeld om de vrachtwagens die nu nog midden in het dorp ge parkeerd staan te verplaat sen naar een nieuw parkeer terrein buiten het dorp. „De vrachtwagens zorgen voor steeds meer overlast. Dat komt ook doordat de bedrij ven steeds grotere wagens aankopen. Als die eenmaal weg zijn scheelt dat al een heel stuk". De eigenaars van de vrachtwagens hebben al eerder laten weten graag er gens anders te parkeren om dat ze nu veel te kampen hebben met vandalisme. Kunstwerk naar Hofbrouckerpark OEGSTGEEST Het kunstwerk „Doorgaande beweging" van Frans de Wit, dat een kruispunt in het Oegstgeestse Haaswijk heeft, krijgt een plaats in het Hofbrouckerpark. Een meerderheid van de commissie algemene en bestuurlijke genheden stemde daar gisteren in. Het beeld moet het veld ruimen voor een rotonde. Frans de Wit was daar om gevraagd een andere plaats te zoeken. Hij sprak zijn voorkeur uit voor het plantsoen aan dse Van Alekmadelaan. Het kunstwerk is daaraan aangepast en dus een „nieuw" werk geworden. De plaats werd door de landschapsarchitecte Mien Ruys, die het plantsoen heeft ontworpen, ook juist geacht. De kunstadviescommissie bestaande uit de heer Labordus en mevr. Vogel steunde de keuze van Frans de Wit. De bewoners in de omgeving van het plantsoen verzetten zich echter tegen het ,te dominante kunstwerk". Ook gisteravond gaven zij in de Oegstgeester raadszaal uitbundig van hun misprijzen blijk. Ze informeer den naar de mogelijkheid een refe rendum te houden. De leden van de kunstcommissie bleven echter bij hun uitgangspunt. Ook een meerder heid van de raadscommissie steunde dat. HAZERSWOUDE De gemeente Hazerswoude stelt een onderzoek in naar de monumenten in Hazerswoude-Dorp die beschérmd moeten wor den door ze op een ge meentelijke monumenten lijst te plaatsen. Aanlei ding daartoe is een in ja nuari 1990 verwachte re geling van het ministerie van WVC om de gemeen ten meer zeggenschap te geven bij de besteding van restauratiegelden. Monumentenspecialist Brug man van Hazerswoude voelt veel voor het invoeren van een gemeentelijke monumen tenverordening. Het rijk stelt geld beschikbaar voor de res tauratie van monumenten. Tot nu toe konden de gemeenten een verlanglijstje indienen waarna door hogerhand werd besloten welke projecten zou den worden uitgevoerd. Daar komt door de nieuwe regeling verandering in. „Als Hazerswoude geen eigen verordening heeft kunnen we onze prioriteiten niet hard ma ken. Dan blijft het rijk bepalen waar het geld naartoe gaat", aldus Brugman. Als de minis teriële beschikking er inder daad komt kan Hazerswoude bovendien zelf vergunningen afgeven voor de restauratie of juist sloop van monumenten. Die bevoegdheid berust nu nog bij de rijksoverheid. Inventarisatie Het onderzoek van Hazers woude loopt overigens parallel met een inventarisatie door de provincie Zuid-Holland. Als er geen gemeentelijke verorde ning wordt opgesteld krijgt de provincie de zeggenschap over de besteding van de rijksgel- den. Volgens Brugman kan Hazerswoude die bevoegdheid beter in eigen hand houden. „Maar dat is uiteraard een po litieke beslissing. Daar moeten de raadsleden zich over uit spreken". De ambtenaren ho pen binnen twee weken het eigen onderzoek af te ronden. De resultaten worden vervol gens naast die van de provin cie gelegd. Een onlangs door de Tweede Kamer doorgevoerde wijziging van de Monumentenwet heeft overigens volgens burgemees ter en wethouders voor Ha zerswoude gunstige gevolgen. Bedragen van minder dan een ton die gemeenten reserveren voor restauratieprojecten wor den waarschijnlijk overgehe veld naar de provincie. Die be slist vervolgens welk project in welke gemeente voorrang krijgt. Aanleiding voor de nieuwe regeling is dat er met bedragen van minder dan 100.000 gulden nauwelijks ge restaureerd kan worden. Het geld dat zo wordt verzameld zal voor grotere projecten wor den gebruikt, waarvan de kos ten ver uitstijgen boven wat de gemeenten kunnen betalen. Bovendien roomt minister Brinkman ook nog eens het to tale jaarlijkse restauratiebud get af voor echt grote projec ten. In het geval van Hazers woude komen in het vervolg alleen projecten in aanmer king die meer dan 250.000 gul den kosten. Han van Diemen, nu nog tussen zijn leerlingen, straks met de DOP. FOTO: WIM VAN NOORT HOOFDONDERWIJZER BUITENKAAG MET DOP: T) 55 BUITENKAAG De wo ning van de hoofdonder wijzer van Buitenkaag is inventief, origineel en bij zonder praktisch inge richt. Uit de hele inrich ting blijkt een voorkeur voor blank geloogd hout en smeedwerk. De wan den zijn opgefleurd met foto's. Het huis verraadt dat de bewoners een ge heel eigen stijl hebben. ,,Wij wonen alweer acht tien jaar in dit huis. Zowel de tuin als het huis moeten worden opge knapt en anders inge deeld. Daar heb ik straks alle tijd voor", zegt Han van Diemen (56), de hoofdonderwijzer van Buitenkaag, die morgen afscheid neemt van 'zijn' Willibrord school. Hij maakt gebruik van de DOP-regeling die er in voor ziet' dat de best betaalden in het onderweijs extra-vroeg uittreden om plaats te maken voor jongeren met een lager salaris. „Zodra ik van het ABP trek, heeft Minister Deetman weer een bezuiniging gereali seerd, zo simpel ligt dat", zegt Van Diemen met een grijns op zijn gezicht. Hij ziet in de rege ling de kans van zijn leven. „Dit is eenmalig. Normaal ge sproken kun je pas op rige leeftijd in de VUT' Toch is de energieke Van Die men een voormalig gmnas- tiekleraar zijn school, colle ga's en leerlingen na 29 jaar en vijf maanden nog lang niet zat. Hij heeft het eigenlijk nog pri ma naar zijn zin, maar wil meer tijd hebben om zich met andere (onderwijs)zaken bezig te houden. Zo wil hij zich meer tijd steken in zijn be stuursfunctie in het ROPO (Regionaal Overleg Primair Onderwijs) en in een catechese project waarin hij als lid van een werkgroep actief is. Bijbaantjes Net zonder trots vertelt Van Diemen dat hem inmiddels al zes nieuwe bijbaantjes zijn aangeboden. „Ik zet ze maar op een lijst, dan kan ik straks kiezen", vertelt hij lakoniek. Maar Van Diemen is meer van plan. Hij wordt lid van de Kaagse bridgeclub. Daarnaast houdt hij het voorzitterschap van de Kaagse IJsclub. „De Hijsclub noemen mijn zoons dat". Ook het bestuurslidmaat schap van de Haarlemmer- meerse Nierstichting houdt hij aan. Van Diemen vertelt: „Toen ik bijna 30 jaar geleden als hoofd onderwijzer in de Kaag kwam werken, probeerden de men sen mij samen met de pastoor en de dominee op een voetstuk te plaatsen. Ik heb snel ieder een duidelijk gemaakt dat ik daar niet van hield. Ik wilde mijn eigen leven leiden en dat accepteerden de mensen ge lukkig". Van die eerste jaren herinnert Van Diemen zich vooral de oude controverse tussen de kinderen uit Binnen- en Bui tenkaag en die van Abbenes. „Vroeger gingen alle katholie ke kinderen uit Abbenes naar de school van de Kaag, terwijl de protestantse kinderen uit de Kaag de school van Abbe nes bezochten. Dat gaf vaak hele knokpartijen als zij elkaar onder het viaduct tegenkwa- Het knokken zat hem niet zo zeer in het verschil in gods dienst want ook op de scholen school lagen kinderen uit de beide dorpen ook dagelijks met elkaar overhoop. Nu gaan de kinderen over het alge meen in hun eigen dorp naar school, hetgeen de rust in de beide Haarlemmermeerse ker nen ten goede is gekomen. De leerlingen van de Willibror- dusschool in De Kaag zijn nu dan ook een gemeleerd gezel schap qua godsdienst. „Het is echt een gezellicge school", vindt Van Diemen. Hij is blij dat het bestuur een goede op volger voor hem heeft gevon den in de persoon van Hans Stoop uit Ter Aar. Over zijn afscheidsfeesten morgen en vrijdag weet hij zo goed als niets. Alleen dat de kinderen geen brood hoeven mee te ne men en „voor het overige gonst het van de geheimzin nigheid op school". Han van Diemen wacht met nauwelijks verholen nieuwsgierigheid af. Leiderdorpse middenstand Leerlingen RIO analyseren Drie leerlingen van het Rijnlands Instituut voor Ondernemersonderwijs hebben gisteren het eindverslag van een enquete onder plaatselijke ondernemers aan het bestuur van de Leider- dorpse Ondernemers Vereniging (LOV) over handigd. Het rapport met de eindconclusies is het resultaat van een anderhalve maand durend onderzoek naar het reilen en zeilen van de mid denstand. De enquete was opgezet in samen werking tussen de LOV en het RIO. De Leider- dorpse ondernemers toonden zich bijzonder in genomen met de nauwe samenwerking, die tot een grote respons onder de geënqueteerden heeft geleid. Ruim 75 procent van de onder vraagde ondernemers beantwoordde de gestel de vragen. In totaal zijn er 170 ondernemers be naderd. De bevindingen van de leerlingen van het RIO zullen worden betrokken bij het uitstip pelen van het beleid van de'LOV voor de ko mende jaren. De samenwerking is voor de Leiderdorpse mid denstandsorganisatie zo geslaagd dat wordt overwogen om het volgend schooljaar ook weer aan Mavo-scholieren de kans te bieden een sol licitatie-training te volgen. Voorgaande trainin gen werden toen zeer door de scholieren ge waardeerd. FOTO: HENK VAN DEN ENDE Snooker Pub Alphen moet overlast beperken ALPHEN AAN DEN RIJN De Snooker Pub aan de Hooft- straat in Alphen moet maatre gelen nemen tegen de geluids overlast. Omwonenden van de pub klagen al lange tijd over de herrie die de gasten van het etablissement veroorzaken. De overlast wordt vooral veroor zaakt door het gebruik van de trap, het stoten met biljart- keuen op de vloer en door het rollen met biervaten. Als de toegangsdeuren open gaan is de herrie nog erger. Burge meester en wethouders willen het bedrijf nog niet sluiten. De eigenaar heeft inmiddels een brief ontvangen waarin hij wordt gesommeerd wat aan de overlast te doen. De eigenaar wordt ook gevraagd zijn klan ten bepaalde gedragsregels in acht te laten nemen. Autobrand snel geblust OUDE WETERING Een beginnend autobrandje is gis termorgen vroeg geblust door de brandweer van Alkemade nadat twee auto's in de Hool- boomstraat op elkaar waren gereden. Bij de botsing raakte de accu van een van de auto's in brand. Kinderopvang vraagt garantie ZOETERWOUDE De stich ting Kinderopvang heeft de gemeente Zoeterwoude ge vraagd garant te staan voor een lening van 35.000 gulden. Dat geld is nodig voor een ver bouwing van één lokaal van de Hellebellen-kleuterschool en de inrichting daarvan. De commissie welzijn buigt zich vanavond over dat verzoek. In september gaat het kinder dagverblijf onder de naam ,,'t Waterhoentje" van start. Voor zover nu bekend is de bezet ting bij de start 75 procent. Daardoor mist de stichting een belangrijk deel aan inkomsten. Het begrote tekort voor het laatste kwartaal van1989 be draagt 8.000 gulden. Het gemeentebestuur van Zoe terwoude vindt dat in de start fase de stichting moet probe ren met vrijwilligers voor de opvang te zorgen. Na een be paalde periode kan de levens vatbaarheid van het dagverbljf worden bepaald. OUDE WETERING De braderie wordt het hoog tepunt van de traditionele feestweek in Oude Wete ring. Deze begint morgen 5 juli en duurt tot en met zaterdag. Centraal staat dit jaar de ingebruikname van het nieuwste stuk be schoeiing langs de Veer- straat. De festiviteiten beginnen woensdagavond met de ope ning van de vierdaagse kermis om zeven uur en met de Wete ringloop. De start hiervan is om zeven uur voor kinderen tot en met 12 jaar en om kwart voor acht voor volwassenen nabij Felix Kanosport aan de Kerkstraat. Inschrijven kan vanaf half zeven ook bij Felix. Kinderen lopen 1300 meter en betalen een gulden voor deel name. Voor volwassenen be draagt de te lopen afstand 5800 meter en zij moeten een rijks daalder betalen. De kermis begint donderdag om zeven uur. Tevens vindt de jaarlijkse Ballonoptocht dan plaats met medewerking van Muziekvereniging Liefde voor Harmonie. De start is op het marktplein aan de Meerkreuk. De kinderen kunnen daar vanaf kwart over acht hun ballon afhalen tegen inleve ring van een speciaal kaartje. Deze kaartjes zijn voor één gulden te koop bij De Houttuin aan de Veerstraat, Fietsenhan- del Weven en Kapper Van Staveren aan de Kerkstraat en bij Woninginrichter Van Tol in Weteringbrug. Vrijdag wordt vanaf vier uur een wedstrijd straattekenen gehouden nabij de nieuwe be schoeiing. 's Avonds is het feest voor volwassenen. Vanaf negen uur brengen twee bands en de Alkemadese disco Power Wave Disco Show afwisselend muziek op het terrein van Bouwmaterialenhandel De Wetering aan het einde van de Kerkstraat. De optredende bands zijn^ de plaatselijke for matie Weird Performance en de Leidse groep Ugly Walter and the Fuzz. De braderie wordt zaterdag van tien tot vijf uur gehouden. Dat gebeurt in de Kerkstraat. In het water van de wetering worden net als in voorgaande jaren kano-polowedstrijden ge houden. 's Avonds verzorgt de Eaglemoor Jazzband muziek bij een barbecue op het terrein van Felix aan.de Kerkstraat. KOUDEKERK AAN DEN RIJN Er komt een jonge renbegeleider in Koudekerk die zich enkele uren per week gaat bezighouden met jonge ren in Ridderhof die niet zijn aangesloten bij jeugdorganisa ties. De gemeenteraad krijgt binnenkort een voorstel- om daarvoor 10.000 gulden per jaar uit tetrekken. Daarbij komt ook een taakomschrij ving. De leden van de commissie welzijn, onderwijs en milieu gingen gisteravond akkoord met dit plan. In het voorstel wordt er van uitgegaan dat er geen sprake is van ben echt jongerenprobleem. Dat is ge bleken uit overleg met alle partijen die bij het Honk in de Ridderhof betrokken zijn. Het gaat meer om een accommoda tie- en een beheersprobleem. De jeugdorganisatie Wammes, die evenals de Stichting Jeugdvakantiewerk huur be taalt om gebruik te kunnen maken van het Honk, maakt de laatste tijd maar weinig ge bruik van de ruimte. Daardoor staat het Honk wel eens leeg op de tijden dat de „ongebon- denen" de Ridderhof bezoeken en zij daar zonder toezicht ver blijven. Dat geeft'irritatie bij de andere gebruiker van het Honk, de Stichting Jeugdva kantiewerk. (ADVERTENTIE) BADKAMER SANITAIR keukens kasten keukens badkamers ALKMAAR Edisonweg 1, Industrieterrein Oudorp, Tel. 072 - 18 1300. ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Industrieweg 14, De Grote Polder, Tel. 071 - 89 92 06. RUIME PARKEERGELEGENHEID DEN HAAG/LEID- SCHENDAM - De aanleg van een fietsenpad tussen de Meer- en Geerweg en de Stompwijkseweg in Leidschendam is landbou wer H. van Santen en de gewestelijke raad voor Zuid-Holland van het Landbouwschap een doorn in het oog. Gisteren werd hun beroep tegen de herziening van het be stemmingsplan, Leid schendam landelijk ge bied, waarin het omstre den fietspad is opgenomen behandeld door de afde ling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. Het fietspad is onderdeel van de fietsver- binding tussen Zoeter- meer en de kust. Het Landbouwschap en Van Santen menen dat het voorge nomen trace voor het fietspad botst met de belangen van de landbouw. Zo komt het fiets pad rakelings langs de boerde rij van Van Santen te liggen, waardoor zijn huiskavel wordt aangetast. Tevens zou er vanaf het fietspad veel ongewenste inkijk op zijn bedrijf zijn. Het Landbouwschap wil daarom dat er alternatieven voor het fietspad, waarvoor een stuk grond van veertien meter breed afgestaan moet worden, worden gezocht. Een mogelijk alternatief is vol gens het Landbouwschap om halverwege de Dr. Van Noot- straat niet naar links maar naar rechts af te buigen. Deze oplossing vindt in de ogen van de provincie echter geen gena de. Omdat het fietspad zijn voortzetting moet vinden op de Kniplaan, zou de oversteek met dr. Van Nootstraat zo kort mogelijk moeten worden ge houden. Aanleg van een fiets pad langs de dr. van Noot straat is niet mogelijk omdat de weg direct langs de vaart ligt. Het Landbouwschap vecht ook de vrijstelling voor windmolens in het bestem mingsplan aan. De adviseur van de Raad van State, die de situatie bestu deerd heeft, deelt het stand punt van de provincie. Het Zuidhollandse Landschap heeft ook moeite met het be stemmingsplan wel omdat hierin een deel van de cam ping Buitenlust op de grens met Zoeterwoude is opgeno men. Het Zuidhollands Land schap meent dat de camping middenin de Groote Westeind- sche Polder een aantasting van dit vogelrijke veenweidege- bied betekent. De stichting vindt dat verplaatsing naar Vlietland mogelijk moet zijn. Volgens Gedeputeerde Staten is daar geen geld voor. Tartaartje met spinazie en aardappelen - amandelgriesmeelvli Een tartaartje hoort bij d afdeling vlot klaar te mi ken en makkelijk te ete vlees. Er is met weinig moe te - een paar plakjes augur\ en wat zilveruitjes - een a, der 'gezicht' aan te geven. Als u met z'n beiden bei dan heeft u nodig: 2 tartaai tjes, 30 g margarine, zoui peper, uitje of sjalot, 1 thee\ epel azijn, worcestersaus, augurk, paar zilveruitjes; 1 kg spinazie, zout, 5 g mat garine, beschuit, hardge kookt ei; 0,5 tot 1 kg aardappelen; 0,5 liter melk, 30 g griei meel, 30 g suiker, 1 lepel gi roosterd amandelschaafsel jam of 1 aardbei. Bak de taftaartjes in vit nuten bruin in de margarine leg ze op een warm bord ei strooi er zout en peper ovei Fruit de kleingesneden ui sjalot lichtbruin in het overgeI bleven vet, roer er de bloen door en bak het mengsel nol een minuut. Voeg weinig wd ter en de azijn toe. laat de ju nog twee minuten zacht koket en maak hem op smaak af ma zout, peper en worcestersaui Garneer de tartaartjes mó plakjes augurk en zilveruitjesi Kijk de spinazie na op wortel delen en onkruid en was haal zo vaak dat het spoelwater geen zand meer bevat. Zet c/j uitgelekte groente op met ht aanhangende water, laat haa onder een enkele keer omleg gen slinken en daarna in ee minuut gaar koken. Zet de spi nazie even in een vergiet or uit te lekken en snijd of ma, haar vervolgens zo fijn als lekker vindt. Warm de groen te nog heel even door met zou en margarine en bind losgeko men vocht met fijngewreve beschuit. Garneer de spi nazi met plakjes of partjes ei. Breng de helft van de mei. aan de kook en strooi er roerende een mengsel v griesmeel en suiker in. Laat d vla - onder af en toe roeren vijf minuten zacht koker Voeg van het vuur de overge beleven melk toe en zet de pai in een bak met koud watei Roer tijdens het afkoelen af ei toe in de vla. Rooster ht amandelschaafsel al omschep pende lichtbruin in een drog koekepan, laat het koud woi den en meng het door de vl, Garneer met jam of stukje aardbei. JEA NNI dienstverlening APOTHEKEN De avond- en nach diensten van de apotheken in de r< gio Leiden worden waargenome door de apotheken die ook weekent dienst hebben. ONGEVALLENDIENST ZIEKENHU ZEN LEIDEN Ongevallendien elke dag Academisch Ziekenhuis tx halve van dinsdag 13.00 u. tot woeni dag 13.00 u. (Diaconessenhuis polikl nieken tel 155543, afdeling S.C.U. t 175639) en van vrijdag 13.00 u. t( zaterdag 13.00 u. (Elisabeth-zieker De Geneeskundige Dienst Leiden verhuisd van de Roodenburgerstra in Leiden naar de Cronesteinkad 18a in Leiden. VERENIGING BESCHERMING Of GEBOREN KIND Hulpverlening b ongewenste zwangerschap voor moi der en kind. Bel tel. 071-896309; 07 897762; 033-620244 (dit laatste nun mer is dag en nacht bereikbaar). STICHTING VRIJWILLIGERS CEI TRALE Pallasstraat 1, Alphen aa den Rijn. Tel. 01720-33033. Begele ding en opvang van mensen, die oi welke reden dan ook, tijdelijk hu nodig hebben. Bovendien wordt info matie verstrekt over andere mogelijl heden van hulpverlening en de bi reikbaarheid daarvan. Horizontaal: 1 boordsel van goud of zilverdraad; 8 cowboyfeest; dreumes; 11 gelofte; 12 muziek noot; 13 soort bergkristal; 15 deel baar door 2; 17 levensonderhoud 18 vogelwoning; 19 symbool vai neon; 20 sportevenement (afk.); 2 aanspreektitel; 23 werktuig va grasmaaiers; 25 gemalen produki 26 eer bewijzen; 27 eerstkomend! (afk.); 28 gek; 30 symbool van sele nium;: 31 achterste deel van de rui v.e. haan tot de staart; 33 werve (ongunstig). Verticaal: 1 hoofdbedekking va valse haren; 2 senior (afk.); 3 plaat! in Utrecht; 4 plaats in Gelderland 5 volk in de Oudheid; 6 en omstre ken (afk.); 7. gelaatskleur; 10 jaar boek; 12 kleurling; 14 rivier i' Frankrijk; 16 rijgsnoer; 21 vetti zelfstandigheid; 22 Franse land streek; 23 plaats van vestiging; 2' schampere opmerking; 29 lofdicht 31 zoon (afk.); 32 muzieknoot. OPLOSSING e| ZZ :'"Z 10 tepo 62 Uaeus K t|0iez zz '-SBZI3 zz Lieeuis iz ueia 91 :ej9S| h :s8|iseuj zv :>|e!uo/ 01 Uupi l o b 9 :uepaw S f qseos G '-»S 2 :MinJd i :|eeo!pefl jeeiesuoj '.|0f -BZ te oe uoz 82 :->re lz 92 :|eeiu 52 :s|0z e2 te-MS VZ '11 02 ;9N 61 'iseu 81- ;lso>| LI "9* SI ;S|J| Zl =iw ZV :ps9 VI I toepoj s Uuewassed 1 :|ee)uozjJ0|

Leidse Courant | 1989 | | pagina 12