„Ik ben niet uit op Soundmix-publiek TELEVISIE-PROGRAMMA'S ËeidócSotncuit ZATERDAG 1 JULI 1989 PAGINA 23 NOS 13.00 Nieuws voor dovgn en slechthorenden. VARA 17.01 Thuis in de dierentuin (Zoo family), Australische serie. Afl. 1: Even kennis maken. Dokter Mitchell is dierenarts en hij werkt in de dierentuin van Mel bourne. Hij woont er ook, samen met zijn kinderen Nick en Suzie. NOS 17.30 Journaal. VARA 17.36 Nederland museumland Vandaag: Provincie Noord-Brabant. Presenta tie: Hanneke Kappen. Gast: John Leddy. 17.59 De verzameling, verzame ling uit eerdere afleverin gen van De Kunst ligt op straat. 18.06 VARA's kindermenu: De grote meneer Kaktus show 18.34 In het land van de Mini kins (The Minikins), 12-de- lige jeugdserie. Afl. 2: In de val. De Minikins hebben Paul Herman verkleind tot hun eigen afmetingen. 19.00 19.07 22.24 22.49 NOS Journaal VARA Tot elke prijs, (He shoots, he scores), 13-delige Ca nadese serie. Deel 4. De journaliste Linda Hébert ziet Pierre op het reserve bankje zitten en ruikt een sensationeel verhaal... Durreli in Rusland, serie natuurdocumentaires van de Engelse schrijver en na tuurkenner Gerald Durreli. Afl. 4: Van Tien Sjan naar Samarkand en de Rode Woestijn. Avonduur met Kappen, talkshow met Hanneke Kappen vanuit zwembad de Papiermolen in Gronin gen. Philip Marlowe privé- detective. Engels-Ameri kaanse serie. Afl. 5: De uit gekookte moordenaar. Wanneer een dode filmster aangetroffen wordt met het pistool nog in zijn hand, is voor de politie al les duidelijk. Maar waarom zou je, als je zelfmoord wilt plegen, het pisltoolnum- mer wegvijlen? Achter het nieuws, actua liteitenrubriek. Bijl hoogtepunten uit de tweede theatershow van Martine Bijl, opgenomen in het nieuwe De la Mar thea ter in Amsterdam. NOS Journaal. NEDERLAND2 VPRO 09.00 De Charlie Brown Snoopy Show teken filmserie. Afl.: Snoopy's truc/Snoopy's vlucht. ELaurel Hardy, slap stickserie. Afl.: Habeas corpus. Kikker gaat uit eten, kort filmpje van Gary Temple- 09.10 09.30 09.45 ton. Leporello, programma waarin een thuisreiziger vanuit zijn linnenkast 's werelds wonderbaarlijkste monumenten bezoekt. Afl.: De Niagarawaterval- len. 09.50 Vanessa de speurneus, Franse jeugdserie. Afl.: Heb je mijn planeet niet gezien. 10.05 Knutsel je mee? Ja... of nee? Doepra (doen/praat)- programma. Presentatie: Skip. 10.25-11.00 Hals over kop, Duit se serie. Afl. Weggesleept. NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. [TlJournaal. VPRO Fietsen door de jaren '80, 5-delige serie over de ont wikkelingen in het Neder landse taalgebied tijdens het afgelopen decennium. Afl.: Fuck the world. Met om 20.13 Historisch over zicht, 20.20 Tien jaar kra ken, 20.28 Jules Deelder, 20.36 Claw Boys Claw, 20.41 Streetgangs, 20.47 Soap-opera: 'De familie Hazelrug', 21.02 Seymour likely, 21.08 Koos van Dijk, manager van Herman Brood, 21.16 Sluts, 21.22 Kong, 21.27 A. Moonen, 21.37 Voetbalvandalisme. Sid Nancy, Engelse 13.00 20.00 20.10 speelfilm uit 1986 van Alex Cox over de fatale roman ce van Dis Vicious, de bas sist van The Sex Pistols en de groupie Nancy Spun- gen. Met: Gary Oldman, Chloe Webb, Drew Scho- field. NOS 23.38 Journaal. NEDERLAND3 NOS 09.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 11.00 Weekjournaal. 11.30 Studio Sport, rechtstreeks verslag van de Tour de France. TELEAC 12.45-13.35 Milieu, documentai reserie. Afl. 1 NOS 16.30 Studio Sport, Tour de France. 18.20 Nieuws voor doven en slechthorenden. 18.48 Malvira, Belgische pop penserie. IKON 20.10 ^Verdacht serie. Afl.2: Radiopiraterij. NOS 26.40 Panoramiek, achtergrond informatie bij actuele ont wikkelingen in de politiek. 21.10 Nachten van de revolutie, 7-delige serie geïnspireerd door de Franse revolutie. Afl.4: Verkrachters van de Vrijheid, de nachten voor afgaand aan 17 juli 1791. RVU 22.03 Werken aan werk: De prijs van een rug TELEAC 22.33 Geschiedenis en instel lingen van de Sovjetunie. Les 9. NOS 23.52 Journaal. 23.57 Nieuws voor doven en slechthorenden. FONS DE POEL BRENGT BORRELPRAAT-OP-NIVEAU Politiek café. Praatprogramma. KRO-televiaie. Ned. 1 om 21.50 uur. Maandag. DEN HAAG „Politiek is ja renlang slaapverwekkend ge weest. Vergelijk de situatie van nu maar eens met de da gen van Den Uyl, Van Agt en Wiegel. Daar was het persoon lijke element ook nog veel kleurrijker dan tegenwoordig. De tijd van de grote ideologi sche scherpslijperij ligt achter ons. Ik bedoel, kijk naar de verkiezingsprogramma's van CDA en PvdA... die liggen toch heel dicht bij elkaar. Okee, ze proberen zo af en toe nog wel eens het onderscheid aan te geven, maar die pogin gen hebben iets wanhopigs. De contouren van het politieke conflict zijn minder helder dan vroeger. Of ik dus een se rie van dertien politieke café's op een zinvolle manier kan vullen, weet ik niet. Ik vind het een onvoorstelbaar aantal, waar ik overigens niet als een berg, maar als een uitdaging tegenaan kijk", zegt Fons de Poel, verslaggever bij KRO's „Brandpunt", maar sinds vori ge week uitbater van een poli tiek café. Voor Fons werd een jongs- droom werkelijkheid. Nou ja, jongensdroom... De verslagge ver kreeg zijn kans toen de verwikkelingen rond TV10 tot een breuk leidden tussen de KRO en Van den Ende. Fons: „Op dat moment bleek het be drijf plotseling over meer denkkracht te beschikken dan we in lengte van jaren hadden aangenomen. Allerlei pro grammamakers kwamen plot seling met ideeën aanzetten. Nou met de verkiezingen voor de deur zeiden we tegen el kaar waarom zouden we niet de hele zomer door een poli tiek café gaan maken. Een dag later zei de programma-lei- ding: doe maar". „In opzet is het een televisie serie met het gemak waarmee radio wordt gemaakt. We hul digen de opvatting dat een voud het kenmerk van het ware is. Gewoon lekker in een café zitten praten over politiek en dat op een bespiegelende, vrijmoedige, geestige en anali- tische manier. Daarbij ben ik heel blij dat ik in het hart van de avond over politiek mag praten van de KRO. We zijn eigenlijk een mooie voorloper op de toekomst-plannen van het eerste net. Op termijn moet Nederland 1 namelijk het keurmerk van informatie dragen. Het wordt het wapen in de strijd tegen al het andere televisie-geweld dat op ons af komt. Daarom gaan „Brand punt", VARA's „Achter het Nieuws" en later ook „Hier en Nu" van de NCRV vanaf okto ber tweemaal per week uitzen den, dus elke avond van de week horizontaal geprogram meerd informatie op de Ne derlandse televisie brengen". Gewapend beton „Dat we die politieke café's kunnen brengen, komt omdat het kabinet is gevallen. Hier door is de politiek weer wat aardiger geworden. De laatste jaren lagen er ijzeren coalities en metalen regeer-akkoorden, waardoor de politiek enige monotom ie kreeg. Die ijzeren regels zijn in „Politiek Café" niet terug te vinden. Het is geen programma van gewa pend beton. We nodigen we kelijks wat parlementaire journalisten uit, mensen die het terrein rond Het Binnen hof op de vierkante centimeter afgrazen. Zij mogen de politiek bespiegelen in het bijzijn van politici. Verder proberen we altijd een live-schakeling tot stand te brengen met een poli tieke manifestatie in het land en we hebben telkens een co lumnist zoals Drs. P., Adèle Bloemendaal, Ivo de Wijs en Midas Dekker. Zij kijken met volkomen andere ogen naar die politieke wereld en kun nen er mogelijk wat zinnige, gekke of idioten dingen over zeggen. Hopelijk prikkelen ze de mensen om te blijven kij ken. Maar wij zullen niet altijd kunnen ontsnappen aan dis cussies op terreinen, waarvoor mensen niet automatisch be langstelling hebben. Politiek beweegt zich nu eenmaal ook op een niveau, dat soms ver van de mensen staat. Wij pro beren daar doorheen te breken door de taal van de mensen te spreken. Het programma moet analistisch zijn, er moeten nieuwe feiten worden gemeld, maar het moet ook een podi um zijn voor mensen die wat vrijmoediger over politiek wil len praten, noem het maar borrelpraat-op-niveau. Van daar dat we ook voor een café en niet voor een ijskast, zoals Fons de Poel: ,,ln Hilversum luidt het motto zo langzamer hand: beter goed gestolen, dan slecht bedacht". FOTO: HENNY MILTENBERG/ KRO Clausule „Wat het hele gebeuren voor mij erg spannend maakt, is dat het om rechtstreekse uitzen dingen gaat. Er moet constant met camera's worden gereden, want het ene gesprek vindt bijvoorbeeld plaats aan de leestafel terwijl de volgende ontmoeting bij de bar is. De kans dat er iets mis gaat, is dus aanwezig, maar dat is de char me van live-televisie. Zelf hou ik heel erg van die manier van werken omdat er geen ont snappingsclausule is. Als je het opneemt, kun je altijd knip pen. Door het rechtstreeks te doen, dwing je jezelf tot een ongelooflijke concentratie. Dat maakt het tot een spannend kijkspel en dat missen we nog wel eens op de Nederlandse televisie. Ik bedoel, als ik twee thema's bespreek, moet ik er toch voor zorgen dat ze beide redelijk aan de orde komen, moet ik zorgen dat ik niet in de tijdklem terecht kom en ta melijk onbevredigend moet roepen: dit was „Politiek Café", goedenavond". „Een proef programma hebben we nooit gemaakt. Vorige week was gewoon de allereer ste uitzending. Ik had dus vre selijk op mijn gezicht kunnen gaan, maar dat is de spanning van televisie. Als je alles risi coloos gaat programmeren wat in Hilversum zo langzamer hand gewoonte is, vind ik het een ontzettende bevrijding dat er een omroep als de KRO is, die tegen jonge mensen zegt: probeer maar... Hier is zend tijd, ga je gaan maar. In Hil versum luidt het motto zo langzamerhand: beter goed ge stolen, dan slecht bedacht. De Nederlandse televisie-wereld hangt van jatten, aan elkaar en dat veelal door de onnatuurlij ke strijd om de kijkcijfers". „Wij worden niet gebonden aan kijkcijfers. We hoeven het programma niet te popularise ren in een poging een „Sound- mix"-publiek te trekken. Doel is veel eerder om mensen die in politiek en actualiteit zijn geïnteresseerd of die op het randje zitten, naar ons toe te halen. Als dat lukt, is het een geslaagd programma". Waakhonden „Daarbij zijn we natuurlijk af hankelijk van de bereidheid van onze gasten. En politici la ten het vaak afweten als ze in de problemen zitten, dan word je door waakhonden van voor lichters buiten de deur gehou den. In augustus gaan we vier lange uitzendingen van vijftig minuten maken Ze zullen zich geheel concentreren op de lij strekkers van D'66. PvdA, VVD en CDA Ook in deze uitzendingen is de inhoud be langrijker dan de vormgeving, maar er is wat meer ruimte om te koekhappen over van alles en nog wat" HANS PIET BRT 1 09.00 Beertje Colargol, kinderserie. Afl.43. 09.15 Europese volksverhalen (Eu ropean Folk Tales). Vandaag: Een pechvogel (The unlocky boy), Tjechische bijdrage van Jiri Brdecka. Lenartowicz. 09.25 Vrouwtje Theelepel, Afl.: Bas ontspringt de dans. 09.40 Boes, tekenfilmserie. Afl. 25. 10.00 Eucnharistieviering, vanuit de kerk O.L.V. Bijstand te Brus sel. 11.00 Israëlitische Eredienst, Bnoth- Mitzwahfeest vanuit de Grote Synagoge te Brussel. 12.00 Einde. 15.15 Billy Turf, het dikste studentje ter wereld. Nederlandse jeugd film van Hend van der Linden. Billy wordt door meester Kwel betrapt als hij een dutje doet. Een flinke portie strafwerk is het gevolg en Billy zint op wraak. Hij oefent zich in de kunst van hypnotiseren om op deze manier de leraar een hak te zetten. 16.50 De speelvogels (The Persua ders), Amerikaanse serie met Roger Moore en Tony Curtis. Afl. 7: Brett belandt op onver klaarbare wijze in een soort ziekenhiuis. Als blijkt dat dit geen ziekenhuis is en dat hem niets mankeert, vraagt hij zich af wat dit te betekenen heeft. 17.40 Malvira, poppenserie. Afl.26 (slot). 17.55 Nieuws. 18.00 Tik tak animatieserie. Afl. 218. 18.05 Plons kleuterprogramma. Afl.: Plons en het vissersmeis je. 18.10 De kinderen van Bolderburen, Children from Bullerbue Villa- ge), 7-delige Zweedse jeugdse rie van Lasse Halström naar de boeken van Atrid Lindgren Afl. 2. 18.35 De collega's serie. Met: Bob Vanderveken, Nelly Rossiers, Tessy Moerenhout e.a. Afl. 7: De ideèenbus. 19.25 Mededelingen en programma overzicht. 19.30 Nieuws. 19.45 Sportweekend. Aansl.: Ver- keerstip: Kinderen spelen op 20.15 Blue Grass, Amerikaanse tv- film in twee delen. Deel 2. Met: Cheryl Ladd en Wayne Rogers. 21.45 Matlock, Amerikaanse serie met Andy Griffith. Afl. 1: De vieze bende (The Pat Pack). De succesvolle Adam Gardner wordt gearresteerd wegens moord op een filmsterretje in Hollywood. Matlock heeft de indruk dat men Gardner in de val wil lokken en gaat naar Ca- liforniè om de ware schuldige op te sporen. 22.30 Nieuws. Aansl.: Ritverslag Ronde van Frankrijk. 22.50 Triomf van het Westen (Tri umph of the West), 13-delige Britse documentaire van Chris Martin over de invloed van de Westerse beschaving op de hele wereld. Afl. 9: Pijlers van de vooruitgang (Monuments to progress). 23.40 Coda, Plastische kunsten. 23.50 Einde. BRT 2 11.30 Wielrennen, Ronde van Frank rijk, rechtstreekse reportage van de eerste *(halve) etappe: Luxemburg-Luxemburg. 13.00 Einde. 16.30 Wielrennen, Ronde van Frank rijk, rechtstreekse reportage van de eerste (tweede halve) etappe: Luxemburg-Luxem burg. Commentaar: Mark Van lombeek en .Mark Uytterhoe- 18.00 Einde. RTBF 1 11.20 Motorsport: Grand Prix van Belgiè vanuit Francorchamps Verslaggever: Michel Lecomte. 12.20 Actualités a la une, actualitei- 12.25 Onbekend. 12.45 Autosport: Grand Prix vanuit Chimay. 13.00 Motorsport: Grand Prix van Belgiè vanuit Francorchamps. Verslaggever: Michel Lecomte. 14.10 Monty Python's flying circus. Engelse serie. Met: Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam e.a. Afl. 24. 14.40 Variétés a la une. 14.45 Motorsport: Grand Prix van Belgié vanuit Francorchamps. Verslaggever: Michel Lecomte. 16.00 Tekenfilms, (onder voorbe houd). 17.45 La fièvre des Mayas, docu mentaire over de cultuur van de Maya's. 18.15 Cinémaa la une. 18.20 Papa bonheur, Amerikaanse serie. Afl. 9: Rimmel et rouge lèvres. Met: Bill Cosby, Physi- cia Rashad, Malcolm-Jamal Warner e.a. Afl. 11: Etudes en peril. Denise is ervan overtuigd dat ze een goed cijfer voor een proefwerk heeft, maar als ze een slecht cijfer krijgt, merkt ze dat er wel verschil is tussen de middelbare school en de universiteit. 18.45 Noubanimé, tekenfilms met de Smurfen. 19.00 La week-end sportif, sport ma gazine. Presentatie: Gaëton Vigneron. 19.25 Voorbeschouwint paarden- 19.30 Journaal en Weerbericht. 20.00 Wielrennen, Tour de France, samenvatting van de 1e en 2e etappe. Verslaggever: Frank Baudoncq. 20.10 Cinéma a la une 20.15 Saga de la Chanson Francai- se: Charles Aznavour, portret. 21.15 Les poneys sauvages, 5-deli ge de i Michel Dèon. Met: Jacques Weber. Michel Duchaussoy, Yves Beneyton e.a. Afl. 5: Ter ras promises (1968-1969) George ontmoet Sarah in Is raël en in Parijs wacht Joseph hem op. George hoort dat De- wagh dood is, maar dat is niet het enige dat hem te wachten 22.45 Laatste journaal en weerbe richt 23.20 Einde. 60 Ondertiteling via Teletekst Tweetalige of stereo-uitzending Zwart/wit-uitzending ■H Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels 3 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Herhaling DUITSLAND 1 Programma-weekoverzicht ARD-Festspielsommer: Land- huter Fürstenhochzeit 1475, historisch toneelspel. Die Sendung mit der Maus, kinderprogramma. I li Presseclub. Tagesschau met Wochenspie- Magazin der Woche, regionaal magazine. Diese Woche im Ersten. Pro gramma-weekoverzicht. Allein durch die Wildernis, 5- delige jeugdserie. Afl. 2: Un- heimliche Begegnung. H Spruchreif, talkshow voor de jeugd. Sternstunden: BDie Gentle men bitten zur Kasse (2) 3- delig tv-spel van Henry Kolarz. Vespa-Fieber, documentaire over de opkomst van de scoo ter. ARD-Ratgeber: Heim und Gar ten. Presentatie: Gabriele Voc- ke en Diether Ebeler. Eingeladen zu Gott - Gesandt in die Welt, Protestantse kerk- dienst vanuit Faurndau bei Göppingen. Tagesschau. Wir über uns. Sportschau. Lindenstrasse, serie. Afl. 187: Streik. Die Goldene 1, winnaars van de ARD tv-loterij. Weltspiegel, reportages van buitenland-correspondenten. Sportschau-Telegramm. Heute im Ersten. T!Tagesschau. Gauner, Gauner: Der Clou. (The Sting). Amerikaanse speelfilm uit 1973 van George Roy Hill. Met: Paul Newman, Robert Redford, Robert Shaw Kulturreportage: Filmfest München 1989. Verslag van het Filmfestival te München en de uitreiking van de Duitse ac teursprijs. I Tagesschau. Hundert Meisterwerke. Van daag: Fantasieansicht der grossen Louvre-Galerie als Detektiv Rockford: Anruf ge- nügt, Amerikaanse detective serie. Afl.: Kettenkarussell. Met: James Garner, Noah Beery, Julie Sommars e.a. I Tagesschau. i Nachtgedanken. DUITSLAND 2 09.00 1 Programma-weekoverzicht. 09.30 Die Blüte des Lebens. Prote stantse kerkdienst vanuit Gu- densberg/Hessen. 10.15 Mosaik, magazine voor senio ren. Vandaag: Am Goldenen Horn und am Mosesbaum, do cumentaire over bejaarden in Turkije. 11.00 ZFD-Fernsehgarten, amuse mentsshow. Gasten: Peter Kraus, Volker Lechtenbrink, Ralph Paulsen e.a. Presentatie: llona Christen. 12.45 Houte. 12.47 Sonntagsgesprach. 13.15 Damals. Vor vierzig Jahren. 13.30 Guckloch, Blik achter de schermen van de voorberei ding van kinder- en jeugdpro gramma's. i Gruey - Der Held, der immer fallt, 6-delige jeugdserie. Afl. 1: Der Laufer mit der Maske. (Twee kanalen.). Neues aus Uhlenbusch, Duit se jeugdserie. Afl.: Der Wald- geist. Met: Erich Will, Bernhard Beith, Hildegard Wensch e.a. Wo Berlin Begann, Aus der Frühgeschichte einer Gross- stadt, documentaire over het ontstaan van Berlijn. CVor Sonnenuntergang, Duit se speelfilm uit 1956 van Gott- friend Reinhardt. Met: Hans Al- bers, Annemarie Düringer, Martin Held e.a. Danke Schön, verslag van de actie Sorgenkind. Aansl.: Der grosse Preis, bekendmaking van de winnaars van deze Heute. Die Sport-Reportage. Van daag o.a.: Paardesport: Duitse derby in Hamburg; Wielrennen: Tour de France; Roeien:inter- nationale regatta in Essen. Presentatie: Christa Gierke- Wedel. ML - Mona Lisa, vrouwenma gazine met Maria von Welser. Programma-overzicht. Heute. Bonn direkt, politiek magazi- 19.30 Sommerlestival im ZDF: Won derbare Planet, 7-delige Ja panse documentaire serie. Afl. 1: Die Wüste wandert. 20.15 Sommerfestival im ZDF: Fac- keln im Sturm (North and South), 12-delige Amerikaanse tv-serie. Afl. 4: Liebe und 21.45 Heute. Aansl.: Sport am Sonn- 22.00 Die Verfolgung und Ermorde- rung Jean Paul Marats, dar- gestellt durch die Schaus- pielgruppe des Hospizes zu Charenton unter Anleitung des Herrn de Sade (The per secution and the assassination of Jean Paul Marat as perfor med by the inmates of the asy lum of Charenton under the di rection of the Marquis de Sade), Engelse speelfilm uit 1967 van Peter Brook. Met: Patrick Magee, Glenda Jack son, Clifford Rose e.a. 23.55 Brief aus der Provinz, Reis per postkoets langs de Niederr- 00.00 Heute. DUITSLAND 3 Telekolleg II cursussen. Teletekstoverzicht. Sport im Westen extra: NK paardespringen in Berlijn; fina le EK voetbal voor dames; mo torrijden - GP van België. Hollymünd. Die Besucher, 16-delige jeugdserie. Afl. 3: Kontaktl Xerxes, 6-delige jeugdserie. Afl. 1. Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws. (19.30 Sport lm Westen.). Musik im West 3: opera- en balletgala vanuit het Royal Opera House in Londen. West 3 aktuell. Ich stelle mich: Otto Flimm, president vande ADAC. Puzzle, spelprogramma. Sommer Jazz: 11. Kölner Jazzhaus-Festlval. Laatste nieuws. BBC 1 07.45 Open University. 09.50 Einde. 09.55 Playbus Afl.: Why bird stop. 10.15 Making sense, religieus pro- gramma. Vandaag: Of com passion. 10.30 OB Service, vanuit Cranmer Lancaster Priory. 11.15 Open University. 12.05 Killing fields. 12.35 Who cares?, informatieve se rie. Afl. 6: A better for carers. 13.05 Sign extra. 13.30 Country file, magazine over het buitenleven. 13.55 Weerbericht voor de land- 13.58 Country File, vervolg. 14.00 Nieuwsoverzicht. 14.05 Bonanza, westernserie met Lorne Green, Michael Landon, Mitch Vogel e.a. afl.: Forever (1). 15.00 Eastenders Omnibus, feuille ton met Michael Robartes, Gerry Hoxham e.a. 16.00 Guns of the magnificent se ven, Amerikaanse speelfilm uit 1969 van Paul Wendkos. Met: George Kennedy, Monte Mark ham, James Whitmore e.a. 17.55 Go for it, spelprogramma ge presenteerd door Gloria Hun- 18.25 Our house, Afl. 1. 19.15 The big E, Afl. 4. (1). 19.25 Nieuws en weerbericht. 19.40 Praise bel, met Thora Hird. Afl 1. 20.15 Only fools horses, 5-delige comeyserie met David Jason. Nicholas Lyndhurst, Buster Merryfield e.a. Afl. 2: The mira cle of Peckham. 20.45 Supersense 6-delige serie over zintuigelijke waarneming bij dieren. Afl. 3: Het gehoor. 21.15 All creatures great and small, serie met Christopher Timothy, Robert FHardy, Peter David son e.a. Afl. 2: Place of Ho- 22.05 Nieuws en weerbericht. 22.20 That's life, consumenteninfor- 23.05 Heart of the matter, religieus programma met Joan Bake- weil. Afl. 3. 23.40 The big E, Afl. 4 (2): The throw away society. 00.05 The odd couple, serie met Jack Klugman en Tony Ran dall. Afl: Fêlix, the calypsosin- 00.30 Sky at night, The c worle of Pluto. 00.50 Weerbericht. 00.55 Einde. 3 little BBC 2 l Open University. I International Bridge Club, cursus les 11. i Sunday Grandstand, sport programma, met Sunday cric ket. i One mgn and his dog. I Rough guides: Afl. 2 Istanbul. I Three of a kind, serie discus sies tussen drie miensen die hetzelfde beroep uitoefenen. Afl. 4: Opera producers, i Alexis Sayle's stuff. Second sight. Nancy David- i Introduction Moviedrome •.- Aansl.: Moviedrome: Stardust memories. Amerikaanse speel film uit 1980 van Woody Allen. Met: Woody Allen. Charlotte Rampllng, Jessica Harper e.a. Einde. SKY CHANNEL 06.30 Bailey's Bird. 07.00 Hour of Power. 08.00 Fun Factory. 12.00 International Motor Sports. 13.00 Motor Sports News. 13.30 Fashion TV. 14.00 Sunday Movie Matinee. 16.00 Beyond 2000. 17.00 Big Valley. 18.00 EUROSPORT: 18.00 Programma-overzicht. 19.00 Irish Derby. 19.30 Tour de France. 22.00 Mororcycling. 23.00 Golf. 01.00 Programma-overzicht. 02.00-06.30 LANDSCAPE CHAN NEL. Non-stop muziekpro gramma met klassiek, jazz, pop en New-Age-muziek, met beelden uit de natuur en com puter-animaties. SUPER CHANNEL Boogaloo Pooper Doo. Coca Cola Eurochart. Video Fashion. Documentary TBA. It's written. Blake's Seven. Salvage One. Euro Magazine. The Mix. The World Tomorrow. European Business wee Roving Report. Tracking Music. Weather. The UK Chart Show. Shoestring. Weather Rerpot. NBA Today Basketbal. A far Cry from Home. The Mix. MTV EUROPE 07.00 Marcel Vanthilt. 11.00 Kristiane Backer. 14.00 MTV's European top 20. 15.00 Week in rock 15.30 MTV Classics. 16.30 Ray Cokes. 18.00 Maiken Wexe. 20.30 MTV Spotlight: Rod Stewart. 21.00 Marcel Vanthilt. 00.00 XPO, nieuwe videoclips met Maiken Wexe. 01.00-07.00 Night videos. TV 5 Trevor Eve als detective Eddie Shoestring en Debbie Farrington als Cleo. Super Channel om 21.00 uur. FOTO: ANP 16.45 Immédias. 17.15 Apostrophes. 18.30 Bréves Et Métèo Europèene. 18.35 l'Épingle noire. 19.30 Flash Varicelle. 20.00 Avis de Recherche. 21.30 Histoires Naturelles. 22.00 Journal Télévisé. 22.30 Météo Européenne. 22.35 7 Sur 7. 23.30 Sport. 00.30 Le Quart D'heure Du Procope. RTL+ Li-La-Laune-Bar, met: Heath- cliff, tekenfilmserie. i DDas Madchen aus der Süd- see, Westduitse speelfilm uit 1950 van Hans Muller Met: Angelika Hauff, Madeion Truss, Hardy Krüger e.a. Bornemanns Nahkastchen. Heathcliff, der Kater Die Holidays aus Rom Ame rikaanse tekenfilmserie. Klassik am Mittag, met het RTL-orkest. I Heute bei uns. Buck Rogers Amerikaanse sf-serie. Gur schmeckt'a uns, culinair magazine. Tekenfilm. Johnny schiesst quer (Arista dolari si ardeleni(, Roemeense western uit 1977 van Dan Pita. Met: llarion Ciobanu, Ovidiu lu- liu Moldovan, Mircea Diaconu Unser kleines Theater Liebe macht blind, klucht van Rldi Walfried. Met: Anton Feicht- ner, Florian Kern, Eva-Maria Weiser e.a. Regie: Lothar Kern. Kunst und Botschaft. Die Heimsuchung, van Rogier van der Weyden. j Musikrevue, schlagers. Pre sentatie: Frank Papke. i RTL aktuell. Ich will Manhattan (I'll take Manhattan). 8-delige Ameri kaanse serie. Afl. 3. Wimbledon - Spezial. Lass das, ich hass' das, Duit se speelfilm ut 1983 van Horst Hachler. Met: Michael Schan- ze, Beatrice Richter, Gunther Philipp e.a. Spiegel TV, actuallteitenmaga- Glitzernder Asphalt (Street Smart), Amerikaanse speelfilm uit 1987 van Jerry Schatzberg. Met: Christopher Reeve, Kathy Baker, Mimi Rogers e.a. Catch up, Amerikaanse show gevechten gepresenteerd door Joe Williams. Betthupferl. NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws. 13.05 Einde. KRO 15.50 Neighbours 16.15 De fa milie Perwanger. 17.05 Poppen kraam. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.40 Professor Poopsnagle NEDERLAND 2 NOS 13 00 Nieuws 13.05 Einde. AVRO 16.50 The real Ghostbusters e. 17.13 Foofur 17 35 Bluffers NEDERLAND 3 DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau. 10.03 s Grand Prix der Volksmusik 1989 11.50 Umschau. 12.15 Weltspiegel. 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Heute. 13.45 Tagesschau. 13 50 Aus der Disney-Werkstatt 15.20 Sinha Moca 15.45 Die Sendung mit der Maus 16.15 Allein durch die Wild- nis. 16.45 ARD-Sporl extra: Wielren nen: Tour de France. 17.15 Tages- DUITSLAND 2 10.00 Tagesschau. 10.03 s Grand Prix der Volksmusik 1989 11.50 Umschau. 12.15 Weltspiegel. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tagesschaqu. 13.15 Elf Lander, ein Land - die Bun- desrepublik. 13.45 Einde. 14 55 (f Teletekst-overzicht. 15.15 ZDF - Ihr Programm 15.25 Heute. 15.28 Die Muppets-Show. 15 50 Der Stein des Marco Polo 16.15 Logomobil 16.30 Alice im Wunderland. 16.55 Heute. 17.10 Mein Name ist Hase BBC 1 10.00 Nieuws. Aansl When in Spain 10.30 Harding trail 11.00 Nieuws. Aansl Laverne Shirley e. 1125 Children's BBC. 1130 Play bus. 11.50 The adventures of Spot 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuws Aansl.: Rockschool 12.30 Through the garden gate 13.00 Nieuw. Aansl.: Dallas 13.50 Tekenfilm. 13.55 News Room South-East 14.00 Nieuws. 14 30 Neighbours. 14 50 Wimbledon '89. 17.10 Children's BBC BBC 2 10.00 Teletekst. 11.00 Castles of Scotland. 11.30 Praise bel 12.05 We dive at dawn 13 40 Chock a block 13.55 Wimbledon '89. 15 00 Nieuws Aansl.: Wimbledon '89 1600 Nieuws. Aansl. Tennis Wimbledon 16.50 Nieuws 16.53 Regionaal nieuws. 17.00 Tennis Wimbledon.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 23