O LANDIS GYR technisch commercieel medewerker m/v bewaarder/penitentiair inrichtingswerker v/m bon BROUWER OFFSET administratief medewerkster e.g. kerkhof b.v. volslagen en halfwas loodgieters RRS ELECTROTECHNICUS m/v PAGINA 20 LEIDSE COURANT ZATERDAG 1 JULI 1989 in het Huis van Bewaring in Den Haag In het Huis van Bewaring aan de Van Alkemadelaan in Den Haag verblijven ca 285preventief (voorlopig) gehechte volwassen mannen. Voor deze penitentiaire inrichting zijn wij op zoek naar enthousiaste vrouwen en mannen, die interesse hebben in de baan van bewaarder/penitentiair inrichtingswerker. Aanstelling kan op korte termijn plaats vinden. Het werk De functie van bewaarder/penitentiair inrichtingswerker is in de eerste plaats beveiligingswerk, zoals het voorkomen van ontvluchtingen. Maar er is meer. Gedetineerden zijn mensen in een moeilijke situatie, die het recht hebben straks weer normaal in de samenleving te worden opgenomen. Dus bezig zijn met gedetineerden in arbeid, vormings-, sport- en ontspannings activiteiten is ook een taak. Het is een baan die niet altijd even gemakke lijk is, maar die wel veel voldoening kan geven. En u krijgt er een gedegen opleiding voor. In diensttijd. Wij bieden Bij aanvang van uw opleiding begint u direct te verdienen: minimaal 2238,- en maximaal 2755,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Na die opleiding kunt u na enige jaren een salaris van 2993,- bruto per maand bereiken met een uitloop op grond van diensttijd tot 3152,- bruto per maand. Bevordering is onder bepaalde voorwaarden mogelijk. Deze bruto salarissen zijn exclusief 8% vakantie-toeslag en een toelage voor het verrichten van onregel matige diensten. Wij vragen een leeftijd van mm. 24 en max. 50 jaar een opleiding op MAVO-niveau danwel een gelijkwaardig werk- en denkniveau een MBO-IW-opleiding of studerend hiervoor wordt op prijs gesteld bereidheid: in Den Haag of omgeving te wonen te werken in een volledige baan op onregelmatige tijden mee te werken aan psychologisch, genees kundig en antecedentenonderzoek. Meer weten over de functie? Stuur dan de onderstaande bon (in een enveloppe als brief gefrankeerd) aan: de Directeur van het Huis van Bewarmg, Postbus 90719, 2509 LS Den Haag. U krijgt dan een informatiepakket met sollicitatieformulier toegestuurd. Na selectie van de geretourneerde sollici tatieformulieren zullen de hiervoor in aanmer king komende kandidaten worden uitgenodigd voor een voorlichtingsbijeenkomst op zaterdag 29 juli a.s. Bij voldoende respons zal nog een 2e voorlichtingsbijeenkomst worden gehouden op zaterdag 19 augustus a.s. De bon moet uiterlijk 14 juli 1989 binnen zijn. Justitie wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van leden van etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. inzenden in enveloppe, gefrankeerd als brief Wilt u mij een informatiepakket toezenden. Naam: Straat en huisnummer: Postcode en plaats: Geboortedatum: Project: HvB Den Haag 7/1989 Man O VrOUW O vacnr. 9-0105/0167 MINIS Brouwer Offset is een onafhankelijke grafische onderneming met vestigingen in Delft en Utrecht, waar 310 personeelsleden werkzaam zijn. In onze moderne bedrijven wordt met geavanceerde apparatuur een breed scala van produkten vervaardigd. Door visie, vakmanschapen nauwe samenwerking met onze opdrachtgevers behoren wij tot de toonaangevende drukwerkproducenten in Nederland. In de Delftse vestiging (ca. 230 medewerkers) wordt op rotatieve wijze een groot aantal periodieken vervaardigd, gecombineerd met een omvangrijk pakket reclamedrukwerk. De Utrechtse vestiging is een middelgrote vellen- offsetdrukkerij met 80 medewerkers. De onderneming heeft zich eveneens toegelegd op de vervaardiging van tijdschriften en reclamedrukwerk. In de drukkerij van Delft is binnenkort plaats voor twee rotatie-drukkers of vellendrukkers ter omscholing m/v Wat wij u vragen opleiding op het niveau van grafisch technicus; vellen of rotatie) ervaring met vierkleuren- en Z/W-produkties bereidheid om in 3-ploegendienst te werken een grote mate van accuratesse en vakmanschap Wat wij u kunnen bieden een gevarieerd orderpakket, dat een uitdagend beroep doet op uw vakmanschap en inzet omscholing van vellen- tot rotatiedrukker aantrekkelijke beloning en regelingen voor reis-, studie-, verhuiskosten en winstdeling In de afdeling AFWERKING is een vacature ontstaan voor de funktie van vouwer/snijder m/v De werkzaamheden aan de Stahltassen vouwmachine wor den in een tweeploegendienstrooster verricht en vereisen de opleiding en ervaring van een grafisch technicus. Sollicitatieprocedure: Voor meer informatie over de funkties kunt u tijdens kan tooruren kontakt opnemen met de heer E. Lonte, hoofd Personeelszaken, telefoon: 015-611211. Een schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen aan hem adresseren: Schieweg 932627AT Delft. Wij zijn de Nederlandse dochter van het in Zwitserland gevestigde internationale concern Landis Gyr AG. In eigen vestigingen in zo 'n 100 landen werken meer dan 18.000 medewerkers. De jaaromzet bedraagt ruim 2,5 miljard gulden. Landis Gyr geniet wereldwijd bekendheid als leverancier van hoogwaar dige elektrische en elektroni sche apparaten en systemen voor meting, verrekening en regeling van energie. In Nederland hebben we een hoofdkantoor in Gouda en een produktiebedrijf in Waalwijk. Samen werken hier ongeveer 350 mensen. Bij de verkoop van onze produkten is technische voorlichting aan de klant onmisbaar. De binnendienst van onze verkoop verstrekt deze in de vorm van telefonische of schriftelijke adviezen en offertes. Op deze afdeling "binnendienst verkoop" staat een stoel klaar voor een Onze organisatie in Gouda omvat vier divisies. Eén daarvan, de divisie Elverwerk, levert beveiligings- en regelapparatuur en regelsystemen voor centrale verwarming, luchtbehandeling en (computergestuurd) gebouwbeheer. Ze doet daarbij zaken met installateurs en fabrikanten alsmede met adviseurs en eindgebruikers. Binnen deze divisie hebben we een vacature. die in een hecht samenwerkend team rug gesteun verleent aan de collega's van de buitendienstverkoop. Wij vragen: bij voorkeur enige ervaring op het gebied van centrale verwarming en luchtbehan deling; interesse in meet- en regeltechniek; MTS-elektrotechniek of gelijkwaardige opleiding; leeftijd omstreeks 25 jaar; kennis van de Duitse taal; commercieel inzicht en initiatief. Wij bieden o.a.: gratificatieregeling; variabele werktijdenregeling; 8% vakantietoeslag; premievrij pensioen; vergoedingsregeling voor studiekosten. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer L.L.M. van Duuren van onze afdeling Personeelszaken, 01820-65435. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan: Landis Gyr B.V. Afd. Personeelszaken Postbus 444,2800 AK GOUDA. Knap in meten, regelen, tellen en besturen. Nutproduct Plastics b.v. zoekt voor spoedige indiensttreding een Functie-eisen: - HAVO/VWO met secr.-opleiding. - Goede beheersing van de moderne talen. - Grote zelfstandigheid. - Goede contactuele vaardigheden. - Kennis van tekstverwerkende apparatuur. Wij bieden: - Een veelzijdige werkkring. - Een goede salariëring. - Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatiebrieven gaarne binnen één week zenden aan: Nutproduct Plastics b.v. t.a.v. mevrouw A. van der Eijk-Spaan, Van der Valk Boumanweg 174, 2352 JD Leiderdorp. Voor Inlichtingen over deze funktie kunt u bellen 071-890200 en 890201. CENTRALE VERWARMINGS- EN TECHNISCH INSTALLATIEBURO Gevraagd: C.V.-TECHNIKER AANKOMEND C.V.-TECHNIKER Indien u interesse heeft kunt u telefonisch kontakt opnemen met: dhr. B. Schulte, tel. 02522-11306. BERNARD SCHULTE b.v. loodgietersen verwarmingsbedrijf en dakwerken korte brinkweg 37a - 3761 ec soest - tel. (02155)-14332 voor diverse werken in Leiden. aanmelden bovengenoemd adres van 7.00-16.30 uur. 's avonds bij m. v. westerlaak, tel. 03425-1721. Wj) Riool- Reini gings-| Service RRS Nederlands grootste sneldienst voor het opheffen van verstoppin gen in afvoerpijpen of rioleringen met vestigingen in geheel Neder land, vraagt wegens uitbreiding voor haar vestiging in Zuid- Holland: SERVICE-MONTEURS Zij dienen te beschikken over goede omgangsvormen, doorzet tingsvermogen, telefoon en (groot-)rijbewijs. Zij dienen geen bezwaar te hebben tegen onregelmatige werktij den en bereid zijn storingsdiensten te nemen volgens rooster. Aan sollicitanten met een technische opleiding en/of enige loodgie terservaring wordt de voorkeur gegeven. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen aan: R.R.S., Postbus 4, 2270 AA Voorburg. Sijthoff vraagt voor haar afdeling Electrotechniek, een die na een ruime inwerkperiode zelfstandig storingen aan diverse installaties kan verhelpen, onderhoudswerkzaamheden uitvoert en apparatuur en/of machines kan modificeren. De werkzaamheden worden verricht in een 2-ploegendienst. De kandidaat beschikt over: - het MTS-E diploma; - kennis van PLC-technieken en PC; - kennis van vermogenselectronica; - ervaring op onderhoudsgebied; Om de funktie adequaat te kunnen vervullen verwachten wij voorts van de kandidaat dat hij of zij: - de Engelse taal beheerst; - 'stressbestendig is; - bereid is tot het volgen van opleidingen; - beschikt over sociale/contactuele vaardigheden. Leeftijdsindicatie: tot ca. 30 jaar. Nadere informatie over de funktie verstrekt de heer H. Heezemans, Chef Afdeling Electrotechniek, telefoonnummer 070-190510. Schriftelijke sollicitatie te richten aan: Sijthoff Pers B.V., Afdeling Personeel Organisatie t.a.v. de heer P. Hallewas Postbus 16050 2500 AA Den Haag Gaarne op de brief en enveloppe het vacaturenummer T-099 vermelden. Sijthoff Por* I* oon grot* moderne uitgeverij. Zij maakt de dagbladen Haagach* Courant, Hat Binnenhof, Goudsch* Courant, Leid** Courant an Daarnaast is Sijthoff P*r* actief op het gebied van ning. Het hoofdkantoor an hat grafisch badrijl ■taan in de Plsspoalpolder in Rijswijk an zijn uitstekend bereikbaar. Totaal werken rond da 1.500 meneen bij Sijthoff Pars, van wie ongeveer 300 in een dertigtal vestigingen vatapraid over Zuid-Holland. ^SIJTHOFF PERS Sfcf# TiXHlMIQP-1

Leidse Courant | 1989 | | pagina 20