•i „Mijn hart breekt als ik niet meer kan schrijven" REVISIE-PROGRAMMA'S CcIdócSotnant ZATERDAG 24 JUNI 1989 PAGINA 21 RLAND 1 0 UlRo ucharistieviering, in de n apel van het St. Cathari- ilma-ziekenhuis te Eindho- rtizen. Voorganger: Pastores Blot Eisen en J. Körver. 'orJOS tmijieuws voor doven en krijechthorenden. der?nde- [ARA u,jKlaverweide serie. ]fl.: Met vallen en opstaan, luipers raakt verliefd op .Ie vrouw, die de directie ul£n het winkelcentrum 4>rmt. we le natuur en de mens Z0(|l hombre y la tierra), na- k tenurserie. Afl.: Het spel van waje jacht. aliëjopeye, tekenfilmserie, leckle en Jeckle, de spre- ende eksters, Ameri- ijaanse tekenfilmserie, ir ifl.: Vissen aan zee. IfilJOS lett.oümaal. Zomerro(c)k hoogte- unten uit Zomerro(c)k 988. Presentatie: Jan ouwe Kroeske. ARA's kindermenu: De daarote meneer Kaktus show er i het land van de Mini- ins (The Minikins), 12-de- ge jeugdserie. Afl. 1: De intdekking. Makelaar Her- ilmnan wil hotels en kam- plineerterreinen op een on- Adiewoond eiland bouwen, eenfcordat het zo ver is, gaat me|ij met zijn gezin het eiland ;en jékijken. ir MOS 'eefpurnaal De ARA i|°t elke prijs, (He shoots, zoe^ scores), 13-delige Ca en Jadese serie over een jon- ijshockeyer op weg Utt naar de top. Deel 3. Thuis is er voor Pierre een groot feest georganiseerd, maar Denis ontbreekt. Pierre gaat hem zoeken. 19.55 Durrell in Rusland, serie natuurdocumentaires van de Engelse schrijver en na tuurkenner Gerald Durrell. Afl. 2: Het Baikalmeer en de steppe. 20.44 Avonduur met Kappen, talkshow vanuit Artis in Amsterdam. Presentatie: Hanneke Kappen. 21.34 Philip Marlowe privé- detective. Engels-Ameri kaanse serie. Afl. 4: Doel wit: Marlowe. Na elkaar worden er enkele misda den gepleegd en ieder spoor leidt naar Marlowe. 22.26 Achter het nieuws, actua liteitenrubriek. 22.51 Herman Finkers Her man Finkers in zijn solo- programm EHBO is m'n lust en m'n leven, vanuit de Leidse Schouwburg. NOS 23.57 Journaal 00.02 Einde. NEDERLAND2 VPRO 09.00 Zeno, animatieserie over het onhandige kleimanne tje Zeno. Vandaag: pe spin. 09.05 De Charlie Brown Snoopy Show Vandaag: 1. Op kamp. 2. De kus. 09.20 ELaurel Hardy, slap stick. Vandaag: From soup to nuts. 09.40 Ans en Hans Gans, afl. uit de serie De mus met de lange poten. Afl. 2: Het ganzenfeest. 09.50 Vanessa de speurneus, Franse serie. Afl.: „Onmo gelijk" bestaat niet in het Frans. 10.05 Wat? Waar? Hoe laat? nieuws over culturele uit stapjes en vakantiezaken. Hals over kop, Duitse se rie. Afl. 1: De krachtpatser. Einde. NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. 55 Journaal. VPRO Zomergasten. Peter van Ingen ontvangt Joop van Thijn. NOS Journaal. Einde. NEDERLAND3 09.05 11.30 12.00 17.30 17.35 17.45 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. Weekjournaal. Het Capitool, directe uit zending waarin belangrijk binnen- en buitenlands nieuws wordt geanaly seerd en toegelicht. TELEAC Meer culturen, 3-delige documentaire. Afl. 3. De Trojaanse Oorlog Einde. NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Sportuitslagen W5. -Sesamstraat. TELEAC 18.00 De Trojaanse oorlog. Les 6. NOS 19.00 Studio Sport. 20.00 lïlJournaal. IKON 20.10 Verdacht Afl. "f: Jatten om te blijven. Presentatie: Stephan Sanders. De 17- jarige Turkse Semra heeft geld en cheques gestolen, zodat ze in Nederland kan blijven als haar familie te rugkeert naar Turkije. NOS 20.40 Panoramiek, achtergrond informatie bij actuele ont wikkelingen in de politiek. 21.10 Nachten van de revolutie, documentaire serie. Afl. 3: De dag van de overwin ning. Op de vooravond van de eerste verjaardag van de Franse Revolutie biedt Restif onderdak aan aan een afgevaardigde uit de Champagne. RVU 22.03 Werken aan werk, 6-deli- ge serie over de transport sector. Afl. 6: Siërra, papa, lima - luchtvervoer. TELEAC 22.33 Geschiedenis en instel lingen van de Sovjetunie. Les 8. NOS 23.51 Journaal. 23.56 Nieuws voor doven en slechthorenden. 00.01 Studio sport met finale EK basketbal in Zagreb. 00.26 Einde. RICKY ROSS (DEACON BLUE): Sounds of Eden. Rockconcert met Deacon Blue. BBC 2 om 00.15 uur. Maandag. AMSTERDAM „Ik zou heel gelukkig zijn als ik de rest van mijn leven zou moeten slijten met schrijven. Als ik niet meer zou kunnen of mogen optre den is dat triest, maar als ik nooit meer een nummer zou mogen of kunnen schrijven, zou ik sterven aan een gebro ken hart", zegt Rick Ross, zan ger en tekstschrijver van de uiterst succesvolle Schotse groep Deacon Blue. Zangeres Lorraine Mcintosh, die samen met Ricky naar Ne derland is gekomen, laat daar op volgen. „Voor mij geldt het zelfde als het om het zingen gaat. Dat is echt mijn lust en mijn leven. Ik zing elke dag... Het best als ik in de keuken sta te koken. Dan denk ik wel eens, zo zou ik op het podium ook willen klinken. Ik ben dan op de een of andere ma nier wat avontuurlijker, waar schijnlijk omdat niemand luis tert. Hierdoor grijp ik naar no ten en sla ik muzikale brugge tjes, die ik normaal gesproken niet aandurf". Deacon Blue timmert sinds 1986 aan de weg. In die perio de namen ze twee elpees op „Raintown" erl „When The World Knows Your Name". Beide platen herbergen klas siek songmateriaal van een groep die even groot zou kun nen zijn als bijvoorbeeld Sim ple Minds. Het duurt alleen nog even voordat de hele we reld weet wie Deacon Blue is. Ricky: „Het is tot nu toe een heel gevecht geweest om ons in de schijnwerpers te spelen, al hebben we dat nooit zo ge voeld. Na het verschijnen van „Raintown" begin 1987, zijn we in eigen land constant on derweg geweest. We zijn in de kleine clubs begonnen en heb ben onszelf de grotere hallen ingespeeld". Lang Lorraine: „Het heeft lang ge duurd voordat we een naam hadden opgebouwd, ook omdat in de eerste twaalf maanden single-succes uitbleef. Pas een jaar nadat „Raintown" was verschenen, werden we door de radio opgemerkt en werden singles als „Dignity" en „Cho colate Girl", die voor een tweede keer door de platen maatschappij werden uitge bracht, hits. We verkochten Ricky Ross (met in de schaduw Deacon Blue): „Ik heb echt ontzettend veel plezier als ik schrijf. Ik lach veel". FOTO: CBS eind 1987 meer platen in Ne derland dan in Engeland. Maar voor ons gevoel boekten we toch elke keer weer nieu we successen". Ricky: „Dat hield ons op de been. Ik bedoel, speelden we bijvoorbeeld de eerste keer in Manchester voor honderd mensen, de volgende keer dat we er waren, was het aantal verdubbeld en dat vooral dankzij mond op mond recla me. Mensen die ons hadden gezien, vonden dat we op het podium een goede show weg gaven en vertelden dat hun vrienden. Pas op het moment dat Radio One (het nationale popstation van Engeland) ons oppikten en we hits kregen, kwam de doorbraak". Lorraine: „Maar dat mensen betaalden om naar ons te ko men kijken, vonden we een succes. Bovendien speelden we in clubs door het hele land. Voor we een platencontract hadden getekend, hadden we ons dat financieel niet kunnen veroorloven, dus ook dat was een overwinning". Ricky: „Als we na afloop van de concerten met mensen spraken, zeiden ze altijd: we vinden „Raintown" een goede plaat en jullie concerten zijn fantastisch, maar het lijken twee verschillende groepen. In eerste instantie dachten we: waar hebben die mensen het over, maar hun kritiek was te recht. Op het podium waren we meer direct, zat er een rau we rand aan het materiaal, terwijl de plaat juist heel glad jes klonk. Dus op „When The World Knows Your Name" hebben we getracht de energie van de concerten over te bren gen. Daardoor is deze plaat wat levendiger dan „Rain town". Of dat ook voor de tek sten geldt, weet ik niet. Op het debuut staan nummers die vooral mijn leven in Glasgow reflecteren, terwijl op „When The World Knows Your Name" dezelfde onderwerpen worden behandeld zoals de liefde en nummers of Schot land en Glasgow, maar dan met wat meer perspectief erin en dat komt vooral omdat we veel hebben gereisd en niet zo vaak in onze geboortestad wa ren". Geen spijt „Als ik nu terugkijk naar „Raintown" is er geen num mer waar ik spijt van heb, al zou er best het een en ander aan kunnen worden veran derd. Ik hou er echter niet van om steeds aan die teksten te blijven sleutelen. Door con stant op tournee te zijn en ze elke avond te moeten spelen, zijn ze wel wat gewijzigd na tuurlijk, maar ik ben niet zoals David Hefner, een goede vriend van mij. Hij haalt zijn oude nummers steeds maar weer te voorschijn om ze te veranderen. Voor mij zijn ze op een gegeven moment een gesloten boek. Maar elke regel heeft zijn uitzonderingen (lacht). Zo heb ik onlangs een nieuw couplet toegevoegd aan „Loaded" dat is terug te vin den op „Raintown". We spelen nu op het podium de zoge naamde 1989-versie". Sinds het laatste gesprek met Ricky in juni 1987 is Deacon Blue volgens de zanger uitge groeid tot een echte groep. Ricky: „Op het moment dat we „Raintown" opnamen, fun geerde Lorraine nog als sessie- muzikante Nu is ze mijn vriendin en een volwaardig lid van de groep. Bassist Ewen Vernal zat toen net drie maan den bij de groep en de rest had ik niet veel eerder bij elkaar gescharreld". Lorraine: „Het heeft tijd nodig om mensen te leren kennen, zowel persoonlijk als muzikaal. Er zijn echt maanden van con stant op het podium staan voorbij gegaan voordat het po tentieel aan talent tot bloei kwam. Zo heeft het anderhalf jaar geduurd voordat we er achter kwamen dat we de gi taar een meer dominante rol wilden geven. Graeme (Kel- ling, gitaar) had die tijd nodig om ons te overtuigen terwijl James (Prime, toetsen) zich re aliseerde dat hij beter wat minder kon spelen. Daar zijn natuurlijk de nodige woorden wisselingen over geweest, maar dat hoort bij het rijpings proces. We zijn nu een hechte familie. Het enige waar we in al die tijd nooit mochten aan komen, zijn de teksten van Ricky, al hebben we dat na tuurlijk wel geprobeerd". Plezier Ricky: „Dat schrijven geef ik niet uit handen. Ik heb echt ontzettend veel plezier als ik er mee bezig ben. Ik lach veel. Je stopt allerlei kleine verwij- zigingen in de teksten, die voor jouw een betekenis heb ben maar misschien door nie mand anders worden opge merkt. Dat geeft echter niet, zolang wat je wilt zeggen, maar overkomt. Het verschil tussen een matig en een bril jant tekstschrijver is dat de eerste zichzelf en een deel van zijn publiek amuseert, terwijl laatstgenoemde in staat is om zelf lol te hebben bij wat hij schrijft, maar tevens een breed publiek in zijn greep te hou den. Het is echt een gave om nummers te kunnen neerpen nen die heel veel verschillen de mensen uit net zo veel ver schillende milieu's aanspre ken". HANS PIËT met om: sertje Colargol, kinderserie SCüropese volksverhalen (Eu- jpean Folk Tales), rouwtje Theelepel, Afl.: De jlix-tournee-plu. Des, tekenfilmserie. Afl. 24. choolslag Spelprogramma Barin twee scholen het tegen kaar opnemen. jke Box. Els zevende dag. Praatcafè Blikvanger: in het oog nieuwsbeelden; - pnfrontatie: politieke discus- Ie; Zeven op zeven: weekover- r11- Met studiogasten en bny van den Bosch lugdfilm uit 1978 van Carl chulz. Met: Hardy Kruger, Ireg Rowe, Elspeth Ballantyne ,a. Bill Pascoe, een Australi- phe visser op tonijn, is door et harde leven een moeilijk lens geworden. Zijn zoon pook dreigt hiervan het pchtoffer te worden. e speelvogels (The Persua- ers) Amerikaanse serie met loger Moore en Tony Curtis. jfl. 6: Take seven. Danny en ^Mett worden gevraagd een on- erzoek in te stellen of Mark Indley werkelijk de reeeds Ing vermiste boer van Jenny ialvira, poppenserie. Afl.25. lieuws. olieri'ik tak animatieserie. Afl. Ions e, kleuterprogramma. B.: Plons en het kuikentje, ma. te kinderen van Bolderburen, Children from Bullerbue Villa- 7-delige Zweedse jeugdse- le van Lasse Halström naar de peken van Atrid Lindgren Afl. De avonturen van een aantal uurkinderen In een klein prpje in een ogenschijnlijk ver brieden, toen de computer en beperktheid van het stads- Sven nog onbekende gege- ■y CfcconegT's serie. Met: Bob fanderveken, Nelly Rossiers, jessy Moerenhout e.a. Afl. 7: weekend. Aansl.: Ver- arstip: rijden op de auto- telweg. lat van beleg (Under Siege), lerikaanse tv-film uit 1986 i Roger Young. Met: Peter [trauss, Victoria Tennant, Hal olbrook e.a. Terroristen voe- diverse acties in Amerika. Garruy, hoofd van de f81, is getuige van een aanslag 'p het Capiiool en vervolgt de n door de straten van f/ashigton. Aangezien invloed politici ervan overtuigd dat het om Iraanse actie iat, wordt aangedrongen op tergeldingsmaatregelen... mf van het Westen (Tri- imph of the West), 13-delige Jritse documentaire van Chris ^artin over de invloed van de asterse beschaving op de i wereld. Afl. 8: De eeuw i de verlichting (The age of jht.). Plastische kunsten: De Konrad Klapneck [1965). (Kunstsammlung Nord- 'i Westfalen - Düsseldorf.). BRT 2 15.00-16.20 Wielrennen, Belgische Kampioenschappen voor profs. Rechtstreekse reportage van uit Waregam. 20.55 Basketbal, Rechtstreekse re portage van de finale van het EK van landenploegen vanuit Zagreb. Verslaggever: Louis de Pelsmaeker. 22.30 Einde. RTBF 1 Terre et soleil, agrarisch ma gazine Presentatie: Albert Moulin. La pensèe socialiste H.Mis te Carleroi. Faire Ie point. Actualités a la une. Journaal. Einde. Variétés a la une. Wielrennen: Belgische Kam pioenschappen te Waregem. Sous Ie croissant (Under the Crescent moon), documentai refilm over de uitbreiding van de Islam in West-Afrika. Dimanche musique. hoogte punten uit het Internationale Koningin Elisabeth Concours. Vandaag: De tiende prijs Le Zhang uit China. Cinémaa la une. Papa bonheur, Amerikaanse serie. Afl. 9: Rimmel et rouge lèvres. Met: Bill Cosby, Physi- cia Rashad, Malcolm-Jamal Warner e.a. De kinderen Hux- table ontplooien allerlei activi teiten: zo slaat Vanessa het verbod van haar ouders om make-up te gebruiken in de wind en komt zwaar opge maakt uit school; en volgt Theo een brandweercursus, waardoor hij de rookdetectors thuis ineens niet meer trouwt... Noubanimé, tekenfilms met de Smurfen. Le week-end sportif, sportma- gazine. Presentatie: Michel Le- comte. Voorbeschouwint paarden- koersen. Journaal en Weerbericht. Cinema a la une Saga de la Chanson Franchi se: Juliette Gréco, portret. Les poneys sauvages, 5-deli- ge serie naar de roman van Michel Dèon. Met: Jacques Weber, Michel Duchaussoy, Yvès Beneyton e.a. Afl. 3: Tor res brülantes (1960-1981). (2). Dit keer stuurt Poulet, Georges naar Algerije; zijn zoon Daniel mag mee. De hele onderne ming blijkt echter een bittere tegenvaller te worden: de on derhandelingen waarvan Geor ges op verzoek van kolonel Petitpierre getuige is, misluk ken en zijn artikel zal wederom niet gepubliceerd worden... Afl. 4: La chaleur d'Eden (1962- 1967). Georges" zoon Daniel neemt Michels uitnodiging, naar Griekenland te komen, aan. Hij ontmoet daar Dèlla, die overtuigd Is dat haar broer Cyril vermoord Is, en zichzelf gezworen heeft hem te wreken. Daniel wordt verliefd op haar. Intussen is hem echter de waarheid over Cyrils dood ter ore gekomen. Laatste journaal en weerbe richt. Einde. DUITSLAND 1 09.30 Programma-weekoverzicht 10.00 ARD-Fest8piel8ommer: Kem- nade international in Bochum, amusementsprogramma. 11.30 Die Sendung mit der Maus, kinderprogramma. 12.00 (s) Presseclub. 12.45 Tagesschau met Wochenspie- gel. 13.10 Magazin der Woche, regionaal magazine. 13.40 Diese Woche im Ersten. Pro gramma-weekoverzicht. 13.45 Allein durch die Wildernis, 5- delige jeugdserie. Afl. 1: Ein verzweifelter Entschluss. 14.15 45 Fieber, das Magazin aus Berlin, mensen, meningen en muziek. 15.00 Sternstunden: BDie Gentle men bitten zur Kasse (1) 3- delig tv-spel van Henry Kolarz. 16.20 Komische Geschichten met Georg Thomalla: Tommi be- kommt Besuch Comedy-se- 17.00 ARD-Ratgeber: Geld. 17.30 Jetzt sterben auch die Eiche, documentaire over de milieu vervuiling, waardoor nu ook de eiken dood gaan. 18.00 Tagesschau. 18.05 Wir über uns. .18.10 Sportschau. 18.40 Lindenstrasse, serie. Afl. 186: Vitamin B. 19.09 Die Goldene 1, winnaars van de ARD tv-loterij. 19.10 Weltspiegel, reportages van buitenland-correspondenten. 19.50 Sportschau-Telegramm. 19.58 Heute im Ersten. 20.00 (STages8chau. 20.15 Schleswig-Hotstein Musik Festival 1989. 21.40 Kulturweltspiegel, cultureel magazine. 22.10 Tagesschau. 22.15 Hundert Meisterwerke. Van daag: Bauernfamilie, van Louis of Antoine Le Nain. 22.25 Ich pflege tote Patiënten, Transplations-Medizin am Schneldeweg? Documentaire over transplantatie van orga nen van gestorven mensen. 23.10 Detektiv Rockford: Anruf ge- nügt, Amerikaanse detective- serie. 23.55 Tagesschau. 00.00 Nachtgedanken. Beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampf. 00.05 Einde. DUITSLAND 2 09.00 Csl Programma-weekoverzicht. 09.30 Eucharistieviering vanuit Ber- lin-Lichterfelde. 10.15 Mosaik, magazine voor senio ren. 11.00 IS) ZFD-Fernsehgarten, amuse mentsshow. Gasten: Davld Hasslehoff, Klaus Lage, Tony Marshall e.a. 12.45 Heute. 12.47 Sonntagsgesprach. 13.15 Damals. Vor vierzig Jahren. Serie oude weekjournaal. Van daag: Noch Chancen für die deutsche Einheit? 13.30 031 -2 oder 3, spelprogramma voor kinderen. Presentatie: Biggi Lechtermann. 14.15 Hals über Kopt, Duitse jeugd serie. 14.45 Deutsche Erbschaften: Und heute wider „Walzertraum" Szenen auf und hinter einter Kleinstadtbühne, documentai re over de grote schouwburg Verlieben (The Perfect Speci men), Amerikaanse speelfilm uit 1937 van Michael Curtiz. 16.50 Danke Schön, verslag van de actie Sorgenkind. Aansl.: Der grosse Preis, bekendmaking van de winnaars van deze week. 17.05 Heuta. 17.10 Die Sport-Reportage. Van daag: Autorally: Duitse kampi oenschappen op de Nürbur- gring; Paardeport: Hansa-prijs van Hamburg; Voetbal: 2e kwalificatiewedstrijd voor de Bundelsliga. 18.10 ML - Mona Lisa, vrouwenma gazine met Maria von Welser. 18.50 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.10 Bonn direkt, politiek magazi- 19.30 SDas süsse Leben -kein Ho- niglecken. Vier Bienenjahre, documentaire over wat er zich afspeelt in een bijenkorf. 20.15 Sommerfestival im ZDF: Fac- keln im Sturm (North and South). 21.45 Heute. Aansl.: Sport am Sonn- tag. 22.00 (s) Horton's kleine Nachtmu- sik, muziekprogramma met Flairck, Manfred Maurenbre- cher, Richard Wester e.a. 22.55 Das falsche Wort, Wiedergut- machung an Zigeunern (Sinte) in Deutschland? documentaire over de discriminatie van Zi geuners in Duitsland. 00.15 Heute. DUITSLAND 3 Telekolleg II cursus Engels. Les 24. Telekolleg aktuell, cursus-in formatie. Telekolleg II cursus schei kunde. Les 24. Telekolleg II cursus econo mie. Les 11. Sehen statt hóren, weekma- gazine voor doven en slechtho renden. Ihre Heimat - unsere Heimat, programma voor Grieken, Spanjaarden en Joegoslaven. Tele-Akademie: Alles ist Kunst - Zur Emanzipation der Kultur, door Prof. Dr. Martin Gose- bruch. Höhlenabenteuer, 4-delige do cumentaireserie over speleolo gie. Musik in West 3: Wege zu Beethoven (7) Wiener Phil- harmoniker. Premiere: der Meister und Margarita, reportage van de opvoering van een Duitse ope ra naar een roman van de Rus Michael Bulgakow in de Gran de Opéra van Parijs. Reisewege zur Kunst, reistips. Vandaag: Hoog-Bourgondië. Freizeit-Frisuren '89, kappers magazine. Hollymünd, gesprekken en muziek. Die Besucher, 16-delige jeugdserie. Gott und die Welt, religieus magazine. Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws. (19.30 Sport im Westen.). Bahnhof Rolandeck: Gaste aus Moskau. West 3 aktuell. Das Chaplin-Jubiliium: OEIne Frau in Paris (A woman in Pa ris). Amerikaanse speelfilm uit 1923 van Charlie Chaplin. NDR Talk Show, met Horst Wolfgang Bremke. Laatste nieuws. BBC 1 07.45 Open University. 09.50 Einde. 09.55 Playbus kinderprogramma. Afl.: Tent stop. 10.15 Making sense, religieus pro gramma. Vandaag: Of crea tion. 10.30 This is the day, religieus pro gramma. Vandaag: Aberdeen. 11.00 Look, stranger) I talk to the 11.25 It's my city. Afl. 6. 11.55 Bussiness matters. Peak per formance. 12.20 Parent programme 12.35 Who cares?, Informatieve se rie. Afl. 5: Otherwise I'll explo de. 13.05 Sign extra. 13.30 Country file, magazine over het buitenleven. 13.55 Weerbericht voor de land bouw. 13.58 Country File, vervolg. 14.00 Nieuwsoverzicht. Bonanza, serie. Afl.: The initia tion. i Great British birdwatch. i Eastenders Omnibus, feuille ton met Michael Robartes, Gerry Hoxham e.a. i Connecticut Yankee in King Arthur's Court, Amerikaanse speelfilm uit 1949 van Tay Gar- nett. Met: Bing Crosby, Rhon da Fleming. William Bendix e.a. Go for it, spelprogramma ge presenteerd door Gloria Hun- niford. i International Air Show '89, vanuit Biggin Hill. i The big E, Afl. 3. (1). Lifeline, The Woodland trust. i Nieuws en weerbericht. Val Doonican's homeward bound. Een op locatie gefilmd programma, waarin Doonican aan de hand van muziek en gesprekken de ziel en de schoonheid van Ierland pro beert te schilderen. Afl. 6 (slot). Only fools A horses 5-delige comeyserie. 3 Supersense 6-delige serie over zintuigelijke waarneming bij dieren Afl 2: Het gezicht. 3 It's my city awards. 3 Nieuws en weerbericht. That's life, consumenteninfor- 23.15 Heart of the matter, religieus programma met Joan Bake- well. Afl. 2. 23.50 The odd couple, serie met Jack Klugman en Tony Ran dall. Afl: A grave for Felix. 00.15 The big E Afl. 3. (2). 00.40 Network East. 01.20 Weerbericht. 01.25 Einde. BBC 2 s 10. Sunday Grandstand, sport programma, met triathlon, mo torraces vanuit Cadwell Park en cricket. One man and his dog. Rough guides: Bangkok Three of a kind, comedyserie. 22.15 Alexis Sayfe's stuff, Afl. 1: From Avrogade to Ava Gardner. Second sight. Clodagh. Introduction Moviedrome. THX-1138, Amerikaanse speel film van George Lucas uit 1971. Einde. FOTO: DIJKSTRA SKY CHANNEL Bailey's Bird. Hour of Power. Fun Factory. International Motor Sports. Motor Sports News. Fashion TV. Sunday Movie Matinee. Beyond 2000. Big Valley. Close. Golf. Tennis. Basketbal. Einde. SUPER CHANNEL 07.00 Boogaloo Poo per Doo. 11.00 Coca Cola Eurochart. 12.00 Video Fashion. 12.30 Today's World. 13.00 It's written. 13.30 Blake's Seven. 14.30 Salvage One. 15.30 Euro Magazine. 15.45 The Mix. 17.30 The World Tomorrow. 18.00 European Business weekly. 18.30 Roving Report. 19.00 Tracking Music. 9.55 Weather. 20.00 The UK Top 50. 21.00 Convicts Piano /The Card. 21.55 Weather Rerpot. 22.00 NBA Today Basketbal. 22.25 An Early Frost. 00.30 The Mix. MTV EUROPE 07.00 Marcel Vanthilt. 11.00 Kristiane Backer. 13.30 MTV Spotlight: Swing out Sister 14.00 MTV's European top 20. 15.00 Week in rock 15.30 MTV Classics. 16.30 Ray Cokes. 18.00 Kristiane Backer. 20.00 Kino, fllmmagazine met Chris Salewicz. 21.00 Marcel Vanthilt. 00.00 XPO, nieuwe videoclips met Maiken Wexe. 01.00-07.00 Night videos. TV 5 12.00 L'Assiette Anglaise. 12 45 De La Cave Au Grenier. 13 00 Journal télévisé. 13 15 Richelieu ou la Journée des 14.45 Apostrophes. 16.05 Bréves. 16.10 Histoires Naturelles. 16.30 Aventures Et Sports. 17.55 Bréves Et Météo Européene. 18:00 J'ai comme une Musique dans la Tète. 19.00 Ushuaia. 19.30 Flash Varicelle. 20.00 Avis de Recherche. 21.30 Trente Millions d'Amis. 22.00 Journal Télévisé. 22.30 Météo Européenne. 22.35 7 Sur 7. 23.30 Ex Libris. 00.30 Le Quart D'heure Du Procope. 00.45 Fin de Programme. RTL+ 08.00 Li-La-Laune-Bar, met: Heath- cliff, tekenfilmserie. 09.15 DAndreas Schlüter Duitse speelfilm uit 1942 van Herbert Maisch naar de roman Der Münzturm van Alfons von Czl- bulka.Met: Heinrich George, Olga Tschechowa. Mlla Kopp 11.00 Spiegelei spelprogramma. 11.30 Dance dansshow. 12.05 Die Holidays aus Rom Ame rikaanse tekenfilmserie. 12.30 Klassik am Mittag, met het RTL-orkest. 13.00 Heute bei uns. 13.05 Buck Rogers Amerikaanse sf-serie. 13.55 Gut geht's uns, gezondheid- stips. 14.25 Gesucht wird Johnny (Profe tul, Aurul, Ardelini), Roemeen se speelfilm uit 1979 van Mir- cea Veroid. Met: llarion Cioba- nu, Ovidiu moldovan, Mircea Diaconu e.a. 16.05 Die Vergeltung des roten Kor- saren, (II figlio del Corsaro ros so), Italiaanse speelfilm uit 1959 van Primo Zeglio. Met: Lex Barker, Silvia Lopez, Vira Silenti e.a. 17.45 Heimatmelodie, volksmuziek gepresenteerd door Maria en Margot Hellwig. 18.45 RTL aktuell. 19.00 Ich will Manhattan (I'll take Manhattan), 8-delige Ameri kaanse serie. Afl. 2. 20.00 Warum hab ich bloss 2 x Ja gesagt, Duits-Italiaanse speel film uit 1969 van Franz Antel. Met: Terry Torday, Raffaella Carra, Peter Week e.a. 21.35 RTL-Spiel, spelprogramma. 21.40 Kunst und Botschaft. Van daag: Der verlorene Sohn van Emil Scheibe. 21.45 Spiegel TV, actualiteitenmaga- 22.20 Finale - Die Sportsendung am Sonntagabend. 23.05 Catch up, Amerikaanse show gevechten gepresenteerd door Joe Williams. 23.35 Sexy Folies, erotisch pro gramma. 00.10 Betthupferl. 00.15 Einde. Efi Ondertiteling via Teletekst D Tweetalige of stereo-uitzending O Zwart/wit-uitzendlng ■E Zwart/wit-ultzending met onder titeling via Teletekst Bij nlet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orglnele ver sie met ondertitels KI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Herhaling ^FV^Maanda^J NEDERLAND 1 NOS 13.00-13.05 Nieuws KRO 15.55 Neighbours. 16.20 Henson's place. 17.16 Algemene Loterij Nederland. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.44 Pro fessor Poopsnagle. NEDERLAND 2 NOS 13.00-13.05 Nieuws AVRO 16.00 CChristopher Strong. 17.20 Ondek je plekje: Goes. 17.30 Bluf fers: Omhooggevallen dromen 17.55 Foofur tekenfilmserie. BRT 1 DUITSLAND 1 09.45-13.00 Zie DLD 2. 14.15 Tages schau. 14.20 5) Aus der Disney- Werkstatt. 15.50 Sinha Moca. 16.15 Die Sendung mit der Maus. 16.45 Allein durch die Wildnis 17.15 Ta gesschau. 17.25 Achse, serie DUITSLAND 2 09.45 ARD-Ratgeber. 10.00 Heute. 10.03 Gott und die Welt.» 10.40 Errol Flynn. BEin Kerl zum Verlieben. 12.10 Vorsicht, Fallel 12.25 Jetzt sterben auch die Eichen. 12.55 Per soverzicht. 13.00 Heute. 13.15 Elf Lander, ein Land - die Bundesrepu- blik. 13.45 Einde. 14.55 s Teletekst- overzicht. 15.15 ZDF - Ihr Pro- gramm. 15.25 Heute. 15.28 Die Mup- pet-Show. 15.50 Der Stein des Mar co Polo. 16.15 Logomobil. 16.30 Ali ce im Wunderland 16.55 Heute. 17.10 Mein Name ist Hase. 17.15 Sommerfestival im ZDF. BBC 1 07.00 Teletekst overzicht. 07.30 The Flintstones. 07.55 Weerbericht. 08.00 Breakfast time. 09.55 News Room South-East. 10.00 Nieuws 10.30 Harding trail 11.00 Nieuws 11.25 Children's BBC. 11.30 Play bus. 11.50 The adventures of Spot 11.55 Five to eleven 12.00 Nieuws 12.30 It's my city 13.00 Nieuws 13.50 The Historyman. 13.55 News Room South-East. 14.00 Nieuws 14.30 Neighbours. 14.50 Wimbledon '89. 17.10 Children's BBC 17.35 Popeye and son SKY CHANNEL 06.30 European Business Channel. 07.00 The DJ Kat Show. 09.30 Panel Pot Pourri. 11.00 The Sullivans. 11.30 Sky By Day. 12.30 A Problem Shared. 13.00 Another World. 13.55 Landscape Channel. 14.50 As the World Turns. 15.45 Loving. 16.15 The Lucy Show. 16.45 The Littles. 17.00 Countdown. MTV EUROPE 07.00 MTVI 12.00 Remote control 12.30 Week in rock 13.00 MTVI 15.00 Yol Mix. 15.30 Marcel Vanthilt. 17 00 The Coca Cola report. 17.15 3 From 1 at 5: Wet Wet Wet. 17.30 Maiken Wexe. I

Leidse Courant | 1989 | | pagina 21