lountdown" gaat op vakantie Ir unIO/TELEVISIE Ccidóc Qowumt WOENSDAG 21 JUNI 1989 PAGINA 11 EFhbledon en Duits voetbal naar NOS RSUM De NOS heeft giste- de Westduitse organisatie UFA Uidrechten voor Wimbledon ren voor de komende vijf jaar. jelse tennis zal hierdoor dit jaar litvoerig via Nederland 3 zijn te tft er lange tijd naar uitgezien hbledon niet meer via de Ne- \e televisie in de huiskamer zou Tot vorig jaar beschikte de lutomatisch" over de uitzend- (voor het tournooi omdat de Eu- Omroep Organisatie (EBU), l de NOS lid is, de uitzendrech- geheel Europa bezat. Dit jaar U er echter, ondanks een sterk bod, niet in geslaagd de Wim- echten te verwerven. De All Lawn Tennis Association ver kocht de rechten voor het Europese vasteland aan UFA, een dochteronder neming van het Westduitse Bertels mann-concern. De onderhandelingen tussen de UFA en de NOS hebben twee maanden geduurd. De NOS weigerde in principe hoger te gaan dan het be drag dat was uitgetrokken voor het EBU-contraet. Pas op het laatste mo ment - Wimbledon begint over een week - accepteerde UFA dit uitgangs punt. Tegelijk met de Wimbledon-rechten heeft de NOS van UFA voor de ko mende drie jaar ook de exclusieve uit zendrechten van de Westduitse voet balcompetitie gekocht, zodat in de ko mende seizoenen ook het Westduitse topvoetbal in „Studio Sport" zal kun nen worden gevolgd. Ruizbuiz op de buis DEN HAAG Ruizbuiz, een lokaal TV-programma waarin wordt samengewerkt door de Haagse stichting Werklozenini- tiatief en de Vrije Akademie, heeft vanavond haar eerste proef-uitzending op de Haagse kabel. Op het kanaal van Loka- tel, kanaal 66, is van 23.00 tot 24.00 uur onder meer werk van de Vrije Akademie en een docu mentaire te zien. In juli en au gustus volgen er nieuwe proef- uitzendingen. De bedoeling is dat Ruizbuiz een programma wordt waaraan alle Hagenaars die zelf videotapes produceren kunnen meedoen. Tapes moeten dan worden gestuurd naar 'Ruizbuiz', Da Costatstraat 42 in Den Haag. Nieuwe presentator voor „De Zalige Liefdeslijn" HILVERSUM Erna Sassen en Titus Tiel Groenestege stoppen met de presenttie van KRO's Radioprogramma „De zalige liefdes lijn". Op zondagmiddag 25 juni zullen ze voor het laatst te horen zijn op Radio 3. Titus Tiel Groenestege stopt omdat hij gaat beginnen aan een nieuwe theaterproductie in Groningen, wat hem vijf dagen per week kost. Erna Sas sen stopt omdat zij met een nieuw theaterpro gramma begint, dat bovendien door Titus gaat worden geregisseerd. Vanaf 2 juli wordt de Liefdeslijn gepresenteerd door Jeroen Koster man (24). De afgelopen twee weken heeft hij Jeanne Kooijmans (op vakantie) al vervangen in het programma „De wakkere wereld". Voorlopig gaat hij „De zalige liefdeslijn" in zijn eentje doen, naar een vrouwelijke collega wordt nog gezocht. Muziekprogramma. Ve evisie. Ned. 2 om 18.35 isdag. ISUM „Count- j gaat met vakantie. Dat [op 19 juli wanneer de |g laatste aflevering iitgezonden. Het bete- pter niet dat de lief- |de laatste week van tie woensdagen in au- onder muziek komt te yant door middel van tital speciale „Count- «ggifleveringen houdt Ve- |»§Ie vinger aan zijn mu- ade deze zes weken |e omroep met wat maar daarom niet vriendelijke artiesten |a's op de proppen. Op fordt het spits afgebe- ir „Rockballads", een >tie, die gezien de cij- )ij de kijker in gaan als leel mensen zwijmelen p een mooie zomera- l geef ze eens ongelijk, ügustus staat de Ierse 12 centraal. Geen echt Inde keuze misschien in de andere kant zijn h kornuiten niet van Bïierikaanse) hitfront laan, dankzij een strak ittend tourschema, de ittle Hum" en een Irukwekkende singles, de laatste „All I want 5, een titel die Veroni- lastreeft. ina -jjustus volgen wat rest- van „Rock over Eu- len soort songfestival eldsterren, die in mei nd waren in verband |n Amsterdam gehou- Media Conferen- Rob Stenders neemt de plaats in van Wessel van Diepen in „Countdown". FOTO: DIJKSTRA ce. Live gezongen wordt er niet omdat dat technisch niet haalbaar bleek met zoveel ar tiesten. Op 16 augustus bezet nog een superster het scherm: de Ame rikaanse zangeres Madonna. Vanavond is in „Countdown" een interview met haar te zien. In dit Amerikaanse vraaggesprek lucht ze haar hart en praat ze openhartig /over haar ex-man Sean Penn en de elpee „Like A Prayer". Op 23 augustus staat de „Clip Top Tien Allertijden" te kijk, waarbij iedereen al zo'n beetje kan raden waaruit hij zal be staan. Het laatste programma lijkt heel erg op een zwakte bod, zo'n show waar niemand op zit te wachten tenzij je van dansen houdt en dat ook regel matig voor de televisie doet. Die uitzending op 30 augustus staat namelijk in het teken van twee Amerikaanse dans- varianten: de disco en de rap. Oude draad Vanaf zes september wordt de oude draad weer opgepakt, nou ja, oude draad. De presen tatie van de Nederlandse ver sie van „Countdown" zal dan in handen zijn van Rob Sten ders, die hiermee zijn radio maatje Jeroen van Inkel („Top 40") volgt naar de televisie studio. Als Rob net zo leuk is als op de radio, kan het nog la chen worden. En als hij vra gen zoekt voor zijn interviews kan hij putten uit diverse tie nerbladen. Wessel van Diepen neemt op 19 juli afscheid van zijn kijkers. Hoewel... een echt afscheid kun je het niet noe men, want vanaf november wordt „Countdown" met Wes sel van Diepen vier keer per week door het nieuwe satel lietstation Véronique uitgezon den en kan de kijker die Sky Channel ontvangt, de video jockey wekelijks zes keer in het Engels aan het werk zien. Rob de Boer profiteert overi gens, net als tv-producenten zoals Han Peekei, René Stok vis, Harry de Winter, Harry Prins en John de Mol jr., van de komst van TV10, Radio Télé Véronique en de forse uitbreiding aan zendtijd voor de Nederlandse kijker. Nu bij na alle omroepen Joop van den Ende en daarmee zijn stu dio's in Aalsmeer de rug heb ben toegekeerd, zijn ze door de verschillende zendgemachtig den aangezocht de opengeval len gaten te vullen en nieuwe ideëen en formules aan te le- Madonna wordt geportretteerd op 16 augustus. foto: wea le klein plaats die wekelijks wordt in genomen door het kinderpro gramma „Boos" en de ruimte die Sky Radio in beslag neemt, heeft er zo langzamerhand voor gezorgd dat het (gezelli ge) pand in Bussum te klein is geworden voor Rob de Boer Productions. Er worden elke week uren besteed aan het op bouwen en afbreken van de verschillende decors. „Boos" wordt namelijk na „Count down" in dezelfde ruimte vastgelegd. Er gaat dus veel kostbare tijd verloren, die pro ductiever zou kunnen worden gebruikt. Rob de Boer is mo menteel dan ook op zoek naar nieuwe studio-ruimte in de buurt van Aalsmeer. Als alles vlot verloopt, bestaat dus de mogelijkheid dat de nieuwe reeks „Countdown"-afleverin- gen vanaf september ook van uit een nieuw onderkomen wordt gepresenteerd. HANS PIËT 16.00 De schoonheid van de zo mer (The beauty of sum mer), natuurfilm over een Deens natuurreservaat. 16.25 Lassie, Amerikaanse se rie. Afl.Heb je witte wol? Lassie redt een verloren zwart lammetje. Als Lassie het lammetje naar een wit te kudde brengt blijkt dat deze niets van haar moet hebben. 16.50 Kinderkrant, kinderpro gramma. NOS 17.30 Journaal. 17.44-18.00 Tijdsein Buiten land, commentaar op de buitenlandse politiek door Aad Kamsteeg. 18.30 Hong Kong, portret van de 11-jarige Wi Seng die op een vissersboot woont. NOS 19.00 Journaal. EO 19.18 Highlight, maandelijks programma over bekende aritesten in huislijke sfeer. 19.45 Bunkeren, actualiteiten programma. 19.55 De Campbells, Canadese serie. Afl.: Mrs.Stevenson. Als er een belangrijk politi cus langs komt organi seert captain Sims een grandioze ontvangst. Alles gaat goed, totdat blijkt dat de politicus een bedrieger is... 20.20 Heaven Heroes (Op pa trouille), Amerikaanse tv- film uit 1978 van Donald Thompson. Met: David Ralphe, Heide Vaughin, James O'Hagen e.a. Twee politiemensen in Des Moi nes (USA) gaan samen op patrouille. Een van hen komt om als ze in een hin derlaag worden gelokt. 21.32 EDe Hugenoten van de Ardeche, documentaire serie. Afl. 3: Protestantis me in de Vivarais. 21.57 Finale talentenjacht. Vijf liedjes gezongen door Sa- muël Jonkheere, Barbara Lok, Lenette Barten, Belin da van der Loo en Jack Poetiray. NOS 22.30 Journaal. EO 22.40 Tijdsein, actualiteitenma gazine. 23.10 Toren van Babel, discus sie over het thema: Is kie zen voor het milieu kiezen voor links? Gesprekslei der: Andries Knevel. 23.35-23.50 Tenslotte, slot woord door ds. A. Beeftink uit IJsselmuiden. NEDERLAND2 VOO 17.00 dl My little pony teken filmserie. Afl. Heldere lich- NEDERLAND 3 Hans Leendertse en Elsje de Wijn in 'Een totnogtoe onvervuld verlangen'.^NED 3 20.30 uur. ten (4). 17.10 Superted tekenfilmse rie. Afl. Superted en de walvissen. 17.25 Magnum Amerikaanse detectiveserie met Tom Selleck in de hoofdrol. Afl.: De terugkeer van Luther Gillis. Higgins en Blanche, de secretaresse en vrien din van de privé-detective Luther Gillis, worden ont voerd. Waarschijnlijk zit hier iemand uit het verle den van Gillis achter. 18.20 Brommer en motor, 10- delige serie over brom mers en motoren in Neder land. Presentatie: Caroline Tensen, Afl. 7: De diverse sportmogelijkheden. 18.35 H Countdown, Europe's no. 1 rockshow, gepresen teerd door Wessel van Die pen. 19.25 Family Ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: Geheu genverlies. Tante Rosema ry blijkt aan geheugenver lies te lijden. Een bezoek aan de dokter brengt duid- lijkheid. VOO 20.29 Miami Vice, Amerikaanse politieserie. Afl.: De ver dwenen Madonna. Croc ket en Tubbs gaan under cover als twee kunsthan delaren om op deze nanier een belangrijke drugs vangst te doen. 21.25 Nieuwslijn, actualiteiten rubriek. Presentatie: Jaap van Meekren en Joop Daalmeijer. 22.10 Veronica Film Video. 22.55 China Beach, Amerikaan se serie. Afl.: Het feest. McMurphy, compleet overwerkt, neemt een paar dagen vrij. Samen met de jonge soldaat Hyers heeft ze de tijd van haar leven. 19.00 19.15 19.25 21.56 22.30 22.40 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Sesamstraat. FEDUCO Hollandse nieuwe. Afl. 12: Tussen de IJssel en de Zwarte Zee, portret van de enige vrouwelijk Hoca in Nederland. TELEAC Rechtswijzer. Afl. 6. NOS ij Het Klokhuis. T Jeugdjournaal. Get Back, serie terugblik ken op de popjaren '60 en '70. Eerste trekking van de Staatsloterij. Journaal. Een totnogtoe onvervuld verlangen, tv-spel naar het gelijknamige toneel stuk van Moniek Kramer. Met: Han Römer, Elsje de Wijn e.a. Een echtpaar op een piepklein onbewoond eilandje in een vrijwillig verkozen ballingschap. Kan een relatie tegen een tekort aan spanning? Het maken van de ma- habharata, documentaire over de tot standkoming van de televisiebewerking van dit Indiase Epos. Studio Sport. Journaal. Den Haag Vandaag, parle mentaire rubriek. RVU Werken aan werk, 6-deli- ge serie over de transport sector. Afl. 5: Dag en nacht, gespecialiseerd vervoer. NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. ipar, jeugdserie. Box. Kiold (Diff'rent strokes), erikaanse serie. Afl. 79: ,uw«. 3IQItak animatieserie. ni Afl.: Plons en de jmtrein. lina detective-reeks voor leren. Afl." 42: Bokkevlie- jprt boven Bokrijk (2). Met: 1 c,l Ricour, Lea Couzin, Jan ovenaar van Oz (The wi- of Oz), Japanse animatie- i naar de boeken van k Baum. Afl. 4: Droezels oedels. ►nding door derden. Pro- ima van de Katholieke Te- ie- en Radio-Omroep, iramma-overzicht. Irs. i zaak voor twee (Ein Fall (Zwei), Duitse detective-se- Ayla. Met: Günther lek, Claus Theo Gartner e.a ;Kwis, gepresenteerd door an Molle. Culinair magazine J| Nest Mertens. Vandaag: i salades, ht-zaken. i paardenkoersen. i Hals van Antwerpen |imentaire over leven en deze grote schilder 9ln en dochters (Sons and -flhters), Australische serie, jsrkat en Supermuis. Te- ^Imserie. Afl. 8. de mensaarde, 14- fle serie over weer en kli- over de invloed die ze jen op het leven van de zowel in de industrie- i de ontwikkelings- iele mensen - auto, pro- de auto. Met: fortage over o.a. Taxi's en Belgisch wegennet; -auto- int: Uit goede bron i impressies uit de Ipese kuuroorden Spa, r Ano, Terme, Bath, Vichy en Kreuznach. it? Fragmenten uit het Jazz Middelheim 1987. Karen Lowe - David linck (1). Verkeerstips. I. Waalse actualiteiten, nkoersen. weerbericht, au de la couronne (Je- the crown), 15-delige serie naar een roman aul Scott. Afl. 1: Au-delè rivière (1). ng nationale loterij, de la musique, geva- muziekprogramma met klassiek, afro en chanson, nieuws en weer. ur et l'esprit. DUITSLAND 1 Die Trickfilmschau. Eine phantasticshe Reise, do cumentaire van Michel Masc-, hke met vier verhalen van Tomi Ungerer. Met: Wolfgang Haussmann, Franz-Michael Schwarzmann, e.a. Tagesschau. Funkstreife laar 12, serie. Afl.: Ernster Einsatz. Einsatz in Manhattan, serie. Afl. 2: Der Mann im Hlnter- grund. Tagesschau. Hier und Heiite, actualiteiten. Felicitas auf leisen Pfoten, se rie. Afl.: Die Versuchung. Polizeiinspektion 1, serie. Afl.: Nachtgeschafte. Heue im Ersten. (STagesschau. Unter der Trikolore, 3-delige van Claude Brulé. Met: Anne Canovas, Bernard Giraudeau, Christine Wodetzky e.a. Afl. 3: Ende des Schreckens. Judith wil met Nicolas trouwen om Anne en de Malhougues van het schavot te redden. Mathieu loopt in een valstrik van Nico las. maar hij weet zich te red den en keert terug naar Judith. Aansl.: Tagesschau. lm Brennpunkt. Tagesthemen, actualiteiten. ARD-Sport extra. Voetbal: kwalificatiewedstrijd Bundesli- 23.30 Ein Abend auf dem Schift. Programma met de acteur en regisseur Ricgard Münch. 00.30 Tagesschau. 00.35 Nachtgedanken. Beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff. DUITSLAND 2 15.50 Der Stein des Marco Polo, tv- serle voor de jeugd. Afl.: Der Diebstahl. Met: Nicola di Pol, Chiara Dorado. Giuseppe Toni- 16.25 Hals über Kopf, Duitse jeugd serie. Afl.: A wie Adoption. Met: Richard Gutmann, Biels Hansen, Sabine Herken e.a. (hehr.). 16.55 Heute. 17.10 1 Tele-lllustrierte, Actualitei ten, sport en amusement. 17.45 Schlnss zu vermieten, Franse tv-serie. Afl.: Bitte recht freundlich. Met: Annie Girar- dot, Jean-Luc Bideau, Patrick Prejean e.a. 18.56 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.25 Sommerfestival im ZDF: Die Didi-Show. Gags en sketches met Dieter Hallervorden. Gast: Hans-Dietrich Genscher. 20.00 s: Na siehstel. Talkshow met Gunther Jauch. Gasten: David Hasselhoff, Klaus Lage en Kool The Gang. 20.45 Kennzeichen D. Nieuws uit Oost/ en West-Duitsland. 21.30 Heute-Journal. 22.00 Die 2 (The Persuaders), Ameri kaanse serie. Afl.: Die tote Tanzerin. Met: Tony Curtis, Roger Moore, Annette Andre e.a. Aan de Franse riviera ont dekken Lord Sinclair en Danny Wilde het lijk van een meisje. Ze zijn ervan overtuigd dat ze vermoord is en ze krijgen te maken met de millionair Koestier. 22.45 Kontext; Basel i.San Antonio. 'Unterwegs zur Ökumene,' do cumentaire over de toekomst van de kerk. 23.15 Sommerfestival im ZDF - Peppermint-Frieden, Duitse speelfilm uit 1983 van Marian ne S.W. Rosenbaum. Met o.a. Saskia Trolier, Gesine Strom pel en Hans Peter Korff. 01.00-01.05 Heute. DUITSLAND 3 Telekolleg II, cursus Engels. Les 24. Sesamstrasse. Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport. Raamprogramma van de re gionale studio's. In Sachen Natiir, magazine over het milieu, gepresenteerd door Prof. Adolf Weber. Zu Gast bei Daniel Goeude- vert, portret. West 3 aktuell. Wissenschaftsshow: Leben im Takt: biologische Uhren, reportage over een experimen tele methode om iemands bio logische klok te bestuderen. Rückblende: Dicke Luft schon damals, documentaire over de eerste zure regen, die al 125 jaar geleden werd gemeten. Die erste Vorstellung (Ope ning night), Amerikaanse speelfilm uit 1977 van John Cassavetes. Met: Ben Gazzara, Gena Rowlands, John Cassa vetes e.a. Na de proefvoorstel- ling van een nieuw toneelstuk in het stadje New Haven, ver ongelukt een jonge fan van de hoofdrolspeelster Myrtle Gor don. Zij raakt hierdoor zo van de kaart, dat zij haar rol niet meer kan instuderen zonder aan de drank te raken. Laatste nieuws. 53 Ondertiteling via Teletekst H! Tweetalige of stereo-uitzending C Zwart/wit-uitzending ■n Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst [Q] Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Herhaling BBC 1 15.00 Paardenraces. Royal Ascot r Tekenfilm. Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane. Aansl.: Sg- perted en The Snorks. The Movie game, speelfilmquiz voor scholieren, gepresenteerd door Philip Schofield. Newsround, jeugdjournaal. EDegrassi Junior High 8- delige serie. Afl. 6. Neighbours Australische se rie met Anne Charleston, Kylie Minogue, Fiona Corke e.a. Nieuws en weerbericht. News Room South-East. Wogan, praatprogramma met Terry Wogan. SThrower report. Weten schappelijk programma. Afl. 2. T.Dallas, Amerikaanse serie met Barbara Bel Geddes, Pa trick Duffy, Linda Gray e.a. 'Afl.: Mission to Moscow. Nieuws. Newsroom South-East. Tllnside story, documentaire serie Afl. 7 (slot): False wit ness, documentaire over de MacDonald moorden, die Amerika teisterden in het be gin van de jaren '70. Hoewel Dr. MacDonald, wiens vrouw en kinderen ook vermoord wa ren, zelf in staat van beschuldi ging was gesteld, blijkt nu dat een plaatselijke bende waar schijnlijk schuld was aan de moorden, getuige het in deze aflevering te vertonen Inter view met een van de bendele den. It's my city, serie over het leef baarder maken van steden. dl. 4. Cagney and Lacey Ameri kaanse politieserie. Afl.: Pop uses to work Chinatown. Paardensport: Royal Ascot, samenvatting. Weerbericht. BBC 2 16.05 Wildworld. Afl.: Year of the green centre. 16.50 Nieuws en weerbericht. 16.53 Newsroom South-East. 17.00 Paardenkoersen te Ascot. 17.35 Look stranger Afl. 3: The fa king of the crown jewels. 18.00 Film '89 Speelfilmmagazine met Barry Norman. 19.00 DEF II: Buck Rogers in the 25th century. Amerikaanse science-fictionserie. 19.50 DEF II: Rapido. Frans popma gazine met ditmaal o.a. aan dacht voor Peter Gabriel 20.20 DEF II: Rough guide to Istan bul. Serie toeristische pro gramma's over Europese ste den. 21.10 Bookmark. Vandaag: Vladimir Vojnovitsj, documentaire over het bezoek aan Rusland verle den jaar van deze Russische schrijver. 22.00 M*A*S*H* e. Amerikaanse co medyserie met Alan Alda e.a. Afl.: B.J. Pappa Sam. 22.25 IxlBoys from the blackstuff, 5- dellge serie met Gary Bleasda- le, David Ross, David Nellson, e.a. Afl.4: Yosser's story. 23.30 Newsnight, actualiteiten. 00.15 Tomorrows film-makers. Afl. 2. 00.45 Building nights. 00.55 Weerbericht. 01.00-01.55 Open University. SKY CHANNEL NEDERLAND 1 16.15 The Lucy Show. Comedyserie. 16.45 The Littles. 17.00 Countdown. Popprogramma. 18.00 EUROSPORT: 18.00 Programma-overzicht. 19.00 Transworld Sport. 20.00 Paardensport. 21.00 Rugby. 22.00 Voetbal. 23.30 Basketbal. 01.00 Programma-overzicht. 02.00-06.30 LANDSCAPE CHAN NEL. VARA 16.01 Kermis der ijdelheid. 16.36 Gevaarlijk computerspel. 17.00 Neighbours. NOS 17.30 Jour- NEDERLAND 2 DUITSLAND 1 SUPER CHANNEL 19.30 Richard Diamond. Detective serie. 20.00 My Favourite Wife. Speelfilm. 21.35 Euromagazine. 21.45 World news. 22.00 Burke's Law. 22.55 The professionals. Misdaad- 00.00-02.00 The Mix. 09.45 ZDF-info. 10.00 Tagesschau. 10.23 The King of Comedy. 12.10 Kennzeichen D. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tagesschau. 14.40 Teletek- stoverzicht. 15.00 Tagesschau. 15.05 Sinha Moca 15.30 H! Super Drumming II. 16.00 Die Trickfilm schau. 16.15 Auf und davonl 16.40 Tiere in Spanien. 17.05 Hexe Lakrit- ze 17.15 Tagesschau. DUITSLAND 2 MTV EUROPE 17.00 The Coca Cola report. 17.15 3 From 1 at 5: Beach Boys. 17.30 Maiken Wexe. 18.30 Club MTV. 19.00 MTV at the movies. 19.30 Remote control. 20.00 US Top 20 Countdown. 22.00 Kristiane Backer. 22.45 The Coca Cola report. 23.00 MTV at the movies. 23.30 Marcel Vanthilt. 00.00 Your Scene: Yol 00.30 Your scene: Funk mix. 01.00 Club MTV 01.30-07.00 Night videos. 09.45 ZDF-info Arbeit und Beruf. 10.00 Taj Comedy. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Heute. 13.15 ZDF-info Arbeit und Beruf. 13.30 Einde. 14.55 E Teletekst-over- zicht. 15.15 ZDF-lhr Programm. 15.25 Heute. 15.28 Die Muppets- Show. 15.50 Der Stein des Marco Polo. 16.15 Logomobil. 16.30 Alice im Wonderland. 16.55 Heute. 17.10 111 Tele-lllustrierte. BBC 1 TV 5 16.05 Bréves. 16.10 La Porteuse de Pain. 16.30 Terroir En Bouche. 16.45 Rècréation. 17.30 Des Chiffres et des Lettres. 17.55 Bréves et Météo Européene. 18.00 Richelieu Ou La Jounée Des Dupes. 19.30 Papier Glacé. 20.00 Viva. 20.45 Dossiers Carabine. 21.20 Les Visiteurs Du Soir. 21.50 Facéties Musicales. 22.00 Journaal. 22.30 Europees weerbericht. 22.35-00.00 Musiques Au Coeur. 07.30 The Flintstones. 07.55 Weer bericht. 08.00 Breakfast time. 09.55 Newsroom South-East. 10.00 Nieuws 10.30 It's patently obvious 11.00 Nieuws. 11.25 Children's BBC. 11.30 Playbus 11.50 The ad ventures of Spot. 11.55 Five to ele ven. 12.00 Nieuws. 12.30 It's my city. 13.00 Nieuws. 13.50 The His- toryman. 13.55 Newsroom South- East. 14.00 Nieuws 14.30 Neigh bours. 14.50 Town portraits 15.00 Paardenraces. 17.00 Tekenfilm. SKY CHANNEL RTL+ 06.30 Business Channel. 07.00 DJ Kat Show. 09.30 Panel Pot Pourri. 11.00 Sullivans. 11.30 Sky By Day. 12.30 A Problem Shared. 13.00 Ano ther World. 13.55 Landscape Chan nel. 14.50 As The World Turns. 15.45 Loving. 16.15 Lucy Show. 16.45 The Littles. 17.00 Countdown. Reich und Schön, serie. Der Preis ist heiss, spelpro- gramma. Braut und Brautigam. RTL Aktuell. Die Zwei mit dem Dreh, mis daadserie RTL Aktuell. Karlchen. Weerbericht. Kampfstern Galactica, Ameri kaanse serie. Die Schwarze Serie bei RTL plus, serie misdaadfilms. Van daag: Eine verhangnlsvolle Nacht. L.A. law, Amerikaanse serie RTL Aktuell. Die Woche, talkshow. Betthupferl. MTV EUROPE 07.00 Kristiane Becker. 12.00 Remo te control 12.30 MTV Playback 13.00 MTVI 15.00 Yol Mix. RTL+ RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.06 EO: Tijdsein. 18.45 Waar waren we ook alweer? 18.57 Metterdaad 19.04 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 22.02 Podium van de Nederlandse lichte muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance 02.02 Clair-Obscur. 04.02 Nachtexpress 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07-07.00 Vandaag... donderdag RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 De wereld zingt Gods lof. 18.54 NCRV: In 't voorbijgaan. 19.04 Water en vuur 20.00-07.00 Zie radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor 19.03 Het front. 20.03 La stampa. 21.03 Wereldontvanger 23.03-00.00 Stompin'. RADIO 4 18.02 AVRO: Cèdea. 20.00 Nieuws 20.02 NOS: Holland Festival journaal. 20.10 Holland Festival '89. Heden daagse muziek uit de Sovjet- Unie. 22.30 AVRO: Voor het stil wordt en wat later. RADIO 5 18.10 TROS: Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van de WD. 18.30 TROS: Tempo Doeloe 19,00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 TELEAC: Supermachten 2. 21.00 Financieel managemant. 21.30 Van quantum tot quark. 22.00-22.30 Trojaanse oorlog. REGIONAAL Radio West: (Vla FM-frequentie Radio 1) 16.02-18.00 Tot zesl SOR: (via ka bel. FM 92.9 MHz) 18.00-19.00 Rijs- wijkse Rockgolf Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op woensdag. 18.30 Moker 19.00-20.00 Rijnsburg Lokaal. Verder als Radio 1 Radio Rijnmond: 17.03- 19.00 Erik Post. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Combo. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel. 19.30 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 Open doel. 22.05 Crooners en soft music. 23.30-06.00 Nachtradio. BRT 2 17.10 Rijswijckfoon. 20.00 Funky Town. 22.05 Jazzkaffee. 23.30-06.00 Nachtradio. BRT 3 18.30 Aktueel 18.30 Pianorecital: Cyprlen Katsaris. 19.00 Symposium: Franse Revolutie. 20.00 Musiqua Antiqua 23.15 Luister: Poözie en Muziek. 24.00-06.00 Nachtradio 06.00 Hallo Europa 08.30 California Clan.» 09.15 Springfield Story. 10.00 Reich und Schön.* 10.25 Der Preis ist heiss 11.00 Die zwei mit dem Dreh.* 11.45 L.A.Law, 12.30 Klassik am Mittag. 13.00 Heute bei uns. 13.25 California Clan. 14.15 Kampfstern Galactica. 15.00 Zahn um Zahn. 15.45 Netto. 15.55 RTL aktuell. 16.00 Springfield Story. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 AVRO Radiojournaal 09.06 Arbeidsvitaminen 10.50 Leuterkoek en zandgebak. 11.50 Ken Je dat gevoel? 12.06 De burgemeester is jarig. 13.09 AVRO RadiojournaaL 14.06 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 16.06 KRO: Echo-Magazine. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.04 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting. 09.04 Willem Wever 10.04 Plein publiek. 11.30 Heer en meester. 12.40 Middagpauzedienst. 13.04 Hier en nu. 13.20 Skip Voogd presenteert. 14.04 De tafel van vier. 15.04 Coup soleil. 16.04 De familieshow. 17.04 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 06.02 TROS: De havermoutshow. 09.04 Gouden uren. 12.04 Vijftig Pop of een envelop. 14.04 De nationale hitparade top 100. RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VOO: Ochtendstemming. 09.00 Veronica's meesterwerken (1). 10.30 Muziek voor miljoenen. 12.00 Veronica's meesterwerken (2). 13.00 Nieuws. 13tf2 Ned. Muziekland Klassiek. 14.00 EO: Metronomium in concert. 16.00 VPRO: De Beweging RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: De vervuiling van de ruimte. 10.00 KRO: Zonnebloem. 11.00 De 50+ seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Wat hebben we gelezen? 13.00 Nieuws. 13.10 De derde wereld. 13.40 Da Capo. 14.00 Klasse 15.00 Damokies. 16.00 NOS Cultuur. REGIONAAL Radio Weat: 06.02 Mogge provincie. 09.02 Maatwerk met Elibert Maathuis. 12.02 Van twaalf tot drie 15.02-16.00 Muziek. Omroep Rijnland: 10.30- 12.00 Voor senioren. Verder als Radio I. Radio Rijnmond: 07.03 Ochtend magazine. 09.03 Hans van Vliet en Drs P Leen. 12.03 Lunchprogramma. 14.03 RR-Express. 16.03-17.00 Ge tapt. BRT 1 06.00 Om het nieuws. 08.10 Klaarwakker 08.10 Uit de band II.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor. 14.03 Klapstool 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 06.05 De eerste ronde. 06.10 Bistro Co. 10.03 Parkeerschijf 12.00 Regioprogramma. 13.10 Het schurend scharniertje. 13.15 Roddelradio. 14.00 Hitbox 17.00 Focus. BRT 3 06.00 Om het nieuws. 06.15 Prelude. 09.00 Nieuws. 09.15 De muziekwinkel. 10.45 Zomer-oren. 12.25 Tafelmuziek. 13.10 Actueel. 13.25 The Musical Snuff-Box. 14.00 Oberon, opera van Von Weber. 16.30 Wel thuis.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 11