HTM nisterie van financien I)) polec JULIANA kinderziekenhuis Den Haag ALL-ROUND ADMINISTRATIEF MEDEWERKER SPD I II of HEAO-BE BDO ADMINISTRATEUR (m/v) hoofd v/mvan de sub-unit AFZ/IB/VB/D Directie-secretaresse Hoofd van het bureau beleidsvorming m/v JONGE ELECTROTECHNICUS M/V PAGINA 26 LEIDSE COURANT ZATERDAG 17 1 Technisch projectenbureau zoekt Afdeling Elektrotechniek Calculator Elektro ervaring op utiliteitsbouw PLC Engineer Tekenaar Telecommunicatie Technici Afdeling Bouwkunde W&W y> Bouwkundig Opzichter Adm./Bouwkundig medew. Tekenaar Werkvoorbereider Afdeling Werktuigbouwkunde Tekenaar Kassenbouw enige ervaring vereist Tek. Machine-/Apparatenbouw Tekenaar en Tek./constr. Alg. Werktuigbouwkunde MTS en HTS Schoolverlaters Ook schoolverlaters (MTS en HTS) worden uitgenodigd te Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec, Laan van Meerdervoort 178 2517 BH 's-Gravenhage. Telefoon (070) 45 14 00. Polec, Haagseveer 60-62 3011 DA Rotterdam. Telefoon (010) 411 71 11. Wij bieden een uitstekende honorering Op de afdeling Klinische Neurofysiologie van het Juliana Kinderziekenhuis te "s-Gravenhage bestaat een vacature voor een gediplomeerd (of binnenkort gediplomeerd) laborant(e) klinische neurofysiologie "bp part-time basis voor tenminste 8 uur per week De werkzaamheden omvatten EEG-, EMG- en EP-onderzoeken bij kinderen. Nadere inlichtingen worden verstrekt door Dr. A.W. de Weerd, bereikbaar onder telefoon 070-889393 (Westeinde Ziekenhuis, afd. KNF). Schriftelijke sollicitaties te richten tot de Directie Juliana Kinderziekenhuis. Dr. van Welylaan 2, 2566 ER 's-Gravenhage. In het Juliana Kinder- ziekenhuis staan kind en ouders/verzorgers centraal. Het zieken huis is gelegen in de duinen en goed bereikbaar. Mededeling voor de adverteerders van deze krant Het is helaas niet mogelijk van tevoren toezeg gingen te doen over de plaats waar de adver tenties in de krant zullen worden opgenomen. empop> e.M. van de Pol's Handelsonderneming b.V. gevestigd te Den Haag, is een sterk expanderende importeur van bouwmaterialen. De activiteiten hebben onder meer be trekking op de verkoop van bouwgrondstoffen, schoorsteen elementen en dakbedekkingsmaterialen. Bij deze onder neming zijn circa 50 mensen werkzaam. Geopereerd wordt in een dynamische en concurrerende omgeving, waarin snel beslissingen moeten worden genomen. Dit maakt effectieve administratieve vastlegging en doelgerichte management informatie onontbeerlijk. De afdeling administratie neemt binnen de organisatie dan ook een centrale positie in. Als gevolg van het vertrek van de huidige functionaris zoeken wij thans voor onze relatie een die gelijke tred kan houden met de groei van het bedrijf. U wordt eindverantwoordelijk voor het goed functioneren van de gehele financiële administratie. Uw eerste aandachtspunten vor men het budgetteren en calculeren, waarbij u alle interne en externe contacten onderhoudt. Het periodiek aanleveren van financiële gegevens ten behoeve van het management, is een essentieel onderdeel van uw werk. Naast een adequate registratie van de activiteiten wordt van u tevens een signalerende en adviserende inbreng verwacht. U geeft leiding aan 2 medewerkers en rapporteert recht streeks aan de directeur. Voor deze functie, die de mogelijkheid biedt tot een breder bedrijfsmatig opereren, zoeken wij een kandi daat die in het bezit is van het diploma Relevante administratieve ervaring is een 'must', evenals gebruikerservaring met geautomatiseerde informatiesystemen. Wij verwachten van u een flexibele, praktische instelling en goede communicatieve en representatieve kwaliteiten. Voorts dient u in staat te zijn tot zelfstandig werken en het nemen van initiatieven. Wij bieden de juiste kandidaat een interessante en afwisselen de functie in een sterk groeiend bedrijf. Het niveau van de arbeids voorwaarden is uiteraard geheel in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatiebrief, voorzien van curriculum vitae, richten aan onderstaand bureau ter attentie van dp heer drs. H.A. Braamse, die desgewenst ook nadere telefonische informatie kan verstrekken. BDO CampsObers Management Consultants Postbus 757, 5000 AT Tilburg, 015-685968. CampsObers management consultants Van Gijnstraat 13 2288 GB Rijswijk Postbus 208 2600 AE Delft Drukkerij Dima is een kleine, maar sterk groeiende drukkerij, waar momenteel 6 mensen werkzaam zijn. Vanwege het sterk groeiende orderpakket zijn wij onlangs verhuisd naar een grotere bedrijfsruimte. In onze drukkerij is er ruimte ontstaan voor een: ervaren offsetdrukker m/v Hij/zij zal zorg moeten dragen voor een juiste uitvoering van ons orderpakket, dat hoofdzakelijk bestaat uit 1- en 2-kleuren drukwerk. Onze drukkerij heeft hiervoor de beschikking over een Fuji 50, Fuji 52 en een Hamada. Gezien de omvang van ons bedrijf zal hij/zij ook bereid moeten zijn andere werkzaamheden (o.a. in de afwerking) te verrichten De drukker (m/v) die wij in gedachten hebben is ca. 30 tot 40 jaar oud. Bent U geïnteresseerd in deze funktie, dan wordt U verzocht zo spoedig mogelijk Uw schriftelijke sollicitatie te richten aan ons bedrijf t.a.v. dhr. D. Neeleman. Heeft U eerst nog vragen, neem dan telefonisch kontakt met ons op, tel. 070 - 99 35 23. De Stichting Bejaardenhuisvesting Zevenhuizen Z.H. vraagt voor haar bejaardenverzorgingste huis De Zevenster een De te benoemen funktionaris zal in staat moeten zijn om zelfstandig de administratie van het plm 90 bewoners tellende tehuis te voeren. Hij of zij zal tenminste in het bezit moeten zijn van het diploma M.B.A. of hiervoor in een ver gevorderd stadium studerend. Daarnaast wordt van de kandidaat - ervaring met pc - goede contactuele eigenschappen en - oog voor organisatorische zaken verwacht. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Bejaardentehuizen. Het salaris zal afhankelijk van bekwaamheid en ervaring minimaal 2.490.- en maximaal ƒ4.117.- per maand bedragen. Eigenhandig geschreven sollicitaties met uitvoe rige inlichtingen en referenties te richten aan het Bestuur van de Stichting, Leliestraat 3, 2761 HD Zevenhuizen, binnen 10 dagen na het verschij nen van dit blad. Centrale Directie Personeel en Management afdeling Algemene Secretarie vraagt een De Algemene Secretarie stelt zich ten doel gestalte te geven aan de ondersteuning en advisering van de (plv.) Secretaris-Generaal inzake het geven van centrale sturing aan het departement in zijn geheel en van de directeuren-generaal met hun directeuren inzake de onder hun verantwoordelijkheid uitgevoerde administratieve processen, in het bijzonder op het terrein van de documentaire informatievoorziening, waaronder de verwerking van interne en externe documenten, de dossier vorming en de archivering met inachtneming van de daarvoor geldende formele grondslagen De afdeling bestaat onder meer uit vijf multifunctionele units die ieder ten dienste staan van één der Directoraten-Generaal, de Generale Thesaurie, de Centrale Directies en de Algemene Leiding. Deze sub-unit is werkzaam voor de Directies Algemene Fiscale Zaken (AFZ), Indirecte Belastingen (IB), Verbruiksbelastingen (VB) en Douane (D) en maakt deel uit van de multi functionele unit die werkzaam is voor het Directoraat-Generaal der Belastingen. Het werk in de multifunctionele unit omvat o.a. informatieverstrekking en uitlening van dossiers; actieve voorlichting en begeleiding van beleidsmedewerkers en secretaresses over de inrichting van het administratieve proces; dossiervorming en advisering over de dossiervorming bij de Directie; functioneel beheer van dossiervorming en archivering bij buitendiensten; opstellen van vernietigings- lijsten; postregistratie, verblijfsregistratie en rappeleren Functie-informatie: - geeft leiding aan de sub-unit van 11 mede werksters, - levert bijdragen aan de beleidsontwikkeling van de unit; - iventariseert de documentaire informatie behoefte van de lijn; - onderhoudt vanuit een dienstverlenende instelling contacten met de lijn. Vereist: - algemene opleiding op HAVO-niveau; - vakopleiding op SOD ll-niveau; - kaderopleiding, eventueel ervaring in leidinggeven; - goede contactuele eigenschappen. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: maximaal f 3.641,- bruto per maand, excl. vakantietoeslag Telefonische informatie over de functie kan worden verkregen bij mevrouw Y.M E van der Hoeven-Schouten, onder nummer 070-428790 (doorkiesnummer). Schriftelijke sollicitaties kunt u inzenden (bin nen 14 dagen na datum plaatsing), onder vermelding van vac.nr PMO/CD-36/0167 in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en richten aan het ministerie van Financiën, Centrale Directie Personeel en Management/ afdeling Personeel en Management ondersteuning, Postbus 20201, 2500 EE 's-Gravenhage. De rijksoverheid wil meer vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van de kandidaten genieten zij de voorkeur. Daarnaast kan het voorkomen dat bepaalde vacatures gereserveerd zijn voor leden van etnische minderheidsgroepen. adverteer meer! De Vereniging Nederlandse Kerftabakindusti gevestigd aan het Toernooiveld in 's-Gravenhi behartigt de belangen van haar leden, fabrikai van shag en pijptabak. Voor spoedige indiensttt zoeken wij contact met een U werkt met een grote mate van zelf standigheid in een klein team van vier medewerkers, hetgeen betekent dat u een breed en afwisselend werkterrein beheert. Een ingewikkeld nationaal en internatio naal overlegcircuit geeft uw functie boven dien een dynamisch karakter. U bezit, naast een vooropleiding op HAVO/VWO-niveau, een secretaresse opleiding (bij voorkeur ook Schoevers Europees). U bent vertrouwd met Word Perfect en u hebt een goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal. Organisatievermogen en goede con- GITP, adviseurs voor werving en selectie, personeelbeleid, opleiding en training, management, organisatie en informatica. tactuele vaardigheden zijn verder baar voor deze functie. Uw leeftijd lii sen de 28 en 35 jaar. Indien u (m/v) belangstelling wordt u uitgenodigd uw schriftelijke l j tatie met curriculum vitae te zende drs. W.J. Doornen van GITP, Heemj singel 91, 3022 CA Rotterdam, bij desgewenst nadere informatie kan te gen (010-4254000). Een psycholf' onderzoek kan deel uitmaken selectieprocedure. De referentiecuj. VWS. F ►te 'g i Bedrijfspsychologie jk< Amsterdam, Breda, Nijmegen, d Rotterdam, Tilburg, Zeist. 111 Zo'n 2200 HTM-ers verzorgen het openbaar vervoenu Den Haag en aangrenzende gemeenten. Met ruim n f trams en bussen vervoeren ze zo'n 350.000 reizigien per dag. R' Openbaar vervoer staat volop in de belangstelling De HTM werkt graag mee aan het uitwerken van toekomstbeeldenDit is een van de taken van onii afdeling VervoersontwikkelingHiervoor zijn wij zoek naar een ern kt 1 iki -El 12 r.ssw- Functie-informatie De functie is een nieuwe uitdaging voor een ervaren (project)leider die toe Lzj volgende stap. Als bureauhoofd brengt u de samenhang tussen de diverse (vis lingen in beeld en vertaalt deze in een practische visie op de toekomst van nz.it1 baar vervoer in de Haagse regio. Dit gebeurt in nauwe samenwerking met qj"ls| medewerkers van het bureau. Voorts behoort tot uw takenpakket: Lnc - deelname aan projecten op het gebied van strategisch openbaar vervoerbei g< - ondersteuning van de (vervoers)afdelingen van de HTM; tv - voeren van overleg met de ambtelijke en politiek-bestuurlijke omgeving; Ple - het uitdragen van de toekomstvisie voor het openbaar vervoer. L :ns' Producten van het bureau zijn adviezen, vervoerkundige meerjarenplannerndv studies en marketingplannen. hi Het bureau bestaat thans verder uit twee projectleiders en twee medewerkaait he bt ld. Functie-eisen Wij verwachten van u: - academische studie of HBO opleiding bij voorkeur op het gebied van marke vervoers economie, - uitstekende contactuele eigenschappen; - minimaal driejaar relevante werkervaring waaronder het leiden van en/of di aan projecten; !rF - leidinggevende capaciteiten gericht op delegeren, stimuleren, motiveren er teambuilding, Hl( - kennis van en gevoel voor politiek-bestuurlijke processen. Rg loi Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. tSc ree Het salaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. .je Overige arbeidsvoorwaarden zijn o.a.; opname in het Algemeen Burgerlijk (n fonds, verhuiskostenregeling, vrij vervoer op alle HTM-lijnen, goede studiefj^J Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer drs. J.M. varl^' hoofd afdeling Vervoersontwikkeling, telefoon 070 - 84 85 31 ed Indien u geïnteresseerd bent kunt u uw sollicitatie binnen twee weken na hihc verschijnen van deze advertentie richten aan de afdeling Vervoersontwikkelln mevrouw K E.M Priem, Dynamostraat 10, 2525 KB Den Haag, onder verrrj re vacaturenummer 1 5.26. ïlo -1st J1V€ De afdeling Electrotechniek, een van onze Bedrijfstechnische Afdelingen krijgt door de verdergaande modernisering van ons bedrijf steeds meer te maken met automatisering (o.a. pe's) en moderne besturingstechnieken (o.a. ple's). Voor het in teamverband en (na een inwerkperiode) ook met grote zelfstandigheid verhelpen van storingen, verrichten van onderhoud en modificeren van apparatuur binnen onze produktieafdelingen zijn wij met spoed op zoek naar een (die deze maanden het diploma MTS-E gaat behalen) De werkzaamheden worden verricht in een twee-ploegendienst, dat wil zeggen per week wisselend van ochtend- naar avonddienst. De werktijden zijn als volgt: week 1 (4 werkdagen): 07.30 uur - 15.15 uur (incl. 1/2 uur pauze) week 2 (ma t/m vr): 15.15 uur - 22.45 uur (incl. 1/2 uur pauze) (zaterdag): 07.00 uur - 10.00 uur Functie-eisen: - (Binnenkort) in het bezit van het diploma MTS-E; - Interesse in de toepassing van de wat meer traditionele onderhoudstechnieken; - Daarnaast belangstelling voor automatisering en moderne besturingstechnieken; - Bereidheid tot het volgen van relevante opleidingen; - Daartoe is een goede kennis van de Engelse taal noodzakelijk. Leeftijd: tot 25 jaar. Relevante ervaring is niet noodzakelijk. De functie wordt gehonoreerd volgens de Grafisch Technische CAO. Inlichtingen betreffende deze funktie zijn te verkrijgen bij de heer H. Heezemans, chef Electrotechniek, telefoonnummer 070-190510. Schriftelijke sollicitaties richten aan: Afdeling Personeel Organisatie T.a.v. de heer P. Hallewas Postbus 16050 2500 AA 's-Gravenhage Gaarne op brief en envelop het vacaturenummer T-038 vermelden.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 26