DE NISSAN SUNNY *89 IMISSAN 100000 LEIDEN OMGEVING CcidócSomotit DONDERDAG 15 JUNI 1989 PAOT Gemeentelijke Scholengemeenschap Albanianae, Alphen a/d Rijn. MAVO: Eelco v.d. Aar. Antoine van Alst. Liesbeth Arlman, David van Baarle. Hanne van Baarle, Stephan Beereboom. Danièlle Benes, Michel Benne, Erik v.d. Berg, Onno v.d. Berg, Marcel Berkhout, Paco Beulink, Patrick Bever, Astrid Boer, Mascha Borst. Rowena v.d. Bosch, Christel Breuseker, Jan Willem Brink, Yvonne Brouwer, Cindy Buljs, Natasja Corne- lisse, Remco Crama, Harrie Decher- ing, Miranda Devlin, Esther Doren bos, Kitty Egberts, Dennis van Eg- mond, Bianca van Emmerik, Emile van Es, Peter Fles, Marc d' Fonseca. Jeroen Gans, Martijn v.d. Graaf, Rai- mond van Greuningen, Nancy Groe- newegen. Erik Groen in 't Wout, Den ny Harmes, Roland Harms, Sven v.d. Haven. Diana de Heij, Mltchel Heitin- ga, Marc Hekking, Sandra Hengs- tmengel. Arjan van Heusden, Peter van Holstein, Natalie Holtrop, Michael Hoogervorst, Mathijs Hoogland, Rico Idelenburg, Martin Jacobs. Patricia v.d. Jagt, Sander Jansen, Fatin Kara- koca, Ron Keijzer, Dirk Kelder, Ger- dien Kikstra, Rene Klepke, Bastiaan Krijgsman, Alexander Kruma, Frank lin Leers, Marianne van Leeuwen, Barbara Lek, Bobby Louwen, Mark Mallpard, Melisande Markman, Krista Meesterburrie, Carolien v.d; Meulen, Anneloes Muller. Rachel van Munste- ren, Rogier Noomen, Dirk-Jan Noor- bergen, Michel Noorduin, Jurgen Nu- man, Tino Oostdam. Anna-Marie Op- dam. Jeroen Osthoff, Marianne Ouds- hoorn, Dave Pastoor. Dmitri Peters, Marcella Petersen, Jennifer v.d. Pol, Bart-Jan Raaphorst, Astrid Remmers waal, Frank Rozman, Daniëlle San ders, Mirjam Schagen, Maureen Schijven, Debby Schreuder, Merel Siere, Graciel Slof, Mariska van Soldt, Remon Stephan, Nicole Striek, John Tegelaar, Marco Tepper, Erik van Velzen, Corne Vergeer, Colinda Verhage, Egon Verlooij, David Vlaar, Michel v.d. Vlugt, Samantha de Waal, Mathilda de Wal, Claudia Webbers, Remco Wensveen, Dave Wertheijm, Daphne van Westen, Robert van Westing, Maaike Westra, Jennifer Widmer, Els Marij Wierda, Jeroen van Wijk, Edwinvan Wittmarschen, Rogier Wooning. HAVO: Carlo Amahorseya, Peter van Asch, Salima Azaknouni, Michel Bal, Tosca Bartels, Lisette van Beest, Kisa v.d. Berg, Ivor Bergsma, Sven Bier- wolf, Jolanda Bleijl, Sandra Blom, Mi chelle Boekhout v. Soli. Andres v.d. Born, Kresimir Bozic, Tanja de Bruin, Corina Cicuttini, Patrick Cicuttini, Pa trick Cornelisse, Maarten Doornik, Ni cole van Duijn, Paul Eeckman, Bou- dewijn Floor, Babette Franken, Rem- mert Fruitema, Sebastian Galewicz, Monique Gerritsma, Richard v.d. Graaf, Nico Grisel, Olaf Groet, Sanne Groot, Friso v.d. Ham, Sandrine van Hedel, Stephanie de Heij, Esmé Hen driks, Edwin Hengstmengel, Marco Hofman, Astrid Hoogervorst, Eddy Hus, Soenita Jainath, Miranda Jan sen, Nathalie Jansen, Miranda de Jong, Paul de Jong, Marina Juriaans, Jacqueline Karus, Priskilla Kat, Pa trick Keizer, Saskia Kempen. Manuela Kerkhoff, Ciska van Kessel, Cindy van Kins, Mirjam Klarenbeek, Frank Kooi- stra. Pieter Kroon, Silvia Kuijf, Corin- ne v.d. laan, Yuri Lausberg, Ruben van Leeuwen, Natasja Lek, Annemie- ke Lieverse, Natasja v.d. Lint, Nico Louwen, Sandra May, Angela v.d. meer, Sylvia Meijer, Jasminka Mika- novic, Jamshid Mousavi, Heiko Mu- chall, Onno Muchall, Ronald Nikkels, Dennis Nolte, Margreth Noordhoek, Pascal van Noort, Louise Numan, Ragna Ouwerkerk, Marco van Pesch, Maaike Peijs, Rosita Pieterse, Ptrick Posthuma, Maarten Postma, Hilma Prins, Martijn van Puffelen, Roland van Raaijen, Marjolein Rattink, Da nielle Rijnsburger, Sonny Schellinger hout, Serge van Schie. Marlijne Schlermeier, Martin Scholtz. Linda v.d. Starren, Cindyu Stello, Sandy van Stokken, Martijn Stol, Erik van Straaten, Miranda Straathof, Piet Timmerman, Marleen Tlmmermann, Ingeborg Schout, Rene van Seuren, Rens Sluis, Claudia Sluitman, Yvette Smiet, Erik van Smoorenburg, Laura v.d. Star, Ingrid Toet, Harriet Tromp, Leo van Veen, llja Veenman, Frank Vergeer, Sharon Vermond, Marco Veth, Auke Vingerhoed, Ed v.d. Vlies, Patrick de Vogel, Dennis Vonk, Trang-Dai Vu, Martlne Walstra, Arno van Weizen, Barbara Wielders, Petra Wijs, Mareille de Wilde. Peter-H de Wit, Ronny v.d. Wouden, Jeroen van Zijp, Mireille v.d. Zon, Edwin Zwanen burg. VWO: Maurice Aalders. Marion Aker boom, Serge van Amstel, Carla van Ardenne, Rogier Baneman, Ad v.d. Berg. Mark Beuk, Claudia Bindraban, Shangita Bose, Fred Broekhuizen, Jacco Brummelhuis, Ines van Cleef, Yvonne Clement, Frank Cohen, Bar bara Cornelissen, Anton Diedrich, Martijn den Duijn, Ingrid van Eg- mond, Angela Gesman, Gerard Groe- newegen, Iwan van Hagen. Andre Handgraaf, Hugo Hecht, Lisette v.d. heuvel, Sjoerd Hlemstra, Nathalie Jaarsma, Mare v.d. Jagt, Elke Kaas- kooper, Suzanne van Kinderen, Thijs van Koppen, Ankie Koster, Mariska de Kruif, John van Lammeren, Mark Leemans. Ronald Lenting, Dennis Maat. Jiri Machek, Jeroen Haljers, Bart Mooy, Sander Mulders. Leon Piepqts. Bas Postma. Richard Schop, Robert Smit, Marion v.d. Spek, Bar bara van Staveren, Arjan Steffelaar, Mirjam Stomp, Karin Stone, Susan Sukkel, Steven Tolsma, Rex Toorn vliet, Mark Vergeer, Elles Visser. Paul Voets, Monique Voortman. Stephanie de Wal, Ellen van Wijk. Huib Willem- sen, Rudy Zevenhoven, Robert v.d. Zwaan. Agrarische School te Oegstgeest Leiderdorp: Rico Anker, Andrë van Dongen, Davy de Witt, Marco Marijt, Corien van Tongeren, Nicole Polak, Petra van Zundert. Warmond: Nancy Bakker, Jessica Ro- cha, Sandra Roest, Barbara van Seg- gelen. Leiden: Bianca Koster, Brigitte van Gasteren. Edwin Griekspoor, Anne- marieke van der Linden, Jacky Kop- pe, Eugenie van Leeuwen, Yvonne Bervellng, José Broers, Gerda v.d. Groep, Hedwlg Haitsma, Jessica Ho- genes, Natalie Kettenls, Carole La- brujre, Sandra Oexman, Natasha Smits, Rudl Spiering, Saskia Teleng, John van der Velden, Wilfred Waas dorp, Stefan Donders, Maurice Flele- mon, Rob Fuchs, Tommy Moesker, Christie de Ridder, Matthljs Schi- paanboord, Dldier Deleau, Roger van Duivenbode, Arjen Moolbroek. Oegstgeest: Natasha van den Bosch, Bas Smit. Nieuw-Veenep: Madeion Vreken, Ka- rina Dljst, Petra de Vlieger. Wassenaar: Jeffrey Bellekom, Robert van der Valk. Noordwijk: Roy Formanek, Tamara Zoetemelk. Rijnsburg: Ellis Frauenfelder, Rudi Zandbergen, Joost de Monyé. Amstelveen. Sjoerd Hiddinga. Voorhout: Henk Geerlings, Alexander Jirka, Eric Kromhout. Hoofddorp: Jacqueline Groenendaal. Katwijk: Mirelle Groenendijk, Jolanda Jonker, Mike Messemaker, Renè Var- kevisser, Martin van Dijk. Oud-Ade: Klaas Heemskerk, Cees Los. Sassenheim: Silvia den Hollander, Sonja Meeuwissen, Roderik ter Linde, Patrick van der Schatte Olivier. Roelofarendsveen: Peter Hoogen- boom, Joy van der Zwet, Mirella Krij ger, Sjaak Rachenberger, Jan Aker boom. Koudekerk a.d. Rijn: Lucy Koene. Woubrugge: Willem Smit. Hillegom: Marco de Jong, Corien Warmenhoven, Marcel Spierings. Lisse: José Martin, Miranda van Smaalen, Eric te Boekhorst, Maarten Lefeber. Noordwijkerhout: Willem Meeuwe noord, ChantaJ van Dam. Angelique Flierman, Wilbért van Gerven. Buitenkaag: Marcel Pennings. Voorschoten: Marco Plug, Marco Bui telaar, Niels Wassenaar, Ton Hoog straten, Matthijs Noppe. Het Rijnlands Lyceum Oegstgeest VWO: OEGSTGEEST: Yvette van Aarle, Sabine Anthony, Alex Bakker, Carolien Belksma, Leon Blonk, Mar- got Boot, Liesbeth Boschloo, Marieke Breimer, Mijke Chandon Janssens, Wouter Creyghton, Johan Draulans, Jan Dunselman, Frank Gerritsen, Mi- chiel Gevers, Cynthia Go, Arja Haags- ma. Sietske van Harte, Barbara van Hellemond, Maarten van Hellemond, Francine Hermans. Lennard Hilter- mann, Christiaan van der Hoeven, Haco van der Houwen van Oordt, Ari- anne in 't Veld, Michiel Kal, Cyriel Kluiters, Siegfried de Leeuw, Heieen Liera, Arianne Maandag. Eveline Megchelse, Jari Mdller, Mark Nauta, Jeroen van de Poll, Jeroen Radema ker, Carola van Rijn, Harmen Roest, Miranda Schouten, Edo Schrikkema, Hylke van Sprundel, Eltjo Timmer man, Joan Tuinenburg, Ingrid Vink, Frank van Voorst, Vivian de Waard, Harald Walkate, Patrick Wisse, Caro la de Wit. KATWIJK: Diederick Barendsz, Anne Huigen, André Koelewijn, Jaap-Jan van Mlerlo, Pieter van Rijn, Marike van Schaik, Rik Woestenenk. VOORHOUT: Simone van Beek, Joost Brummelkamp. NIEUW VENNEP: Anouk de Been. Erik Buining, Jacobien Ellerbroek, Vasco Groeneveld. Arda Janssen, Hil- ko de Jong, Jacobine Koetsier, Pa trick Laan, Meike Lemmens, Friso Muller, Erik Nijssen, Marco Silvestre, Henriette van Weezei Errens. LEIDERDORP: Ivar Bekker, Bas van Grieken, Irene Ponec, Raymond Schiffelers. LEIDEN: Joeno van den Berg, Karen Bevers. Robert Cromheecke, Danielle Idema, Stephanie de Jong, Miriam Kreulen, Piethein Leune, Frans de Lorme van Rossem, Martijn Moerdijk, Rogier van Oosten. Marielle Schaar. Arnoud van Sterkenburg, Ellis Széke- ly, Britta Tasseron, Felix Timmerman, Francisca van der Velde. Justus de Wit. NOORDWIJK: Folkert Blok. Nanko de Bruin. Petra den Duik, Robbert de Groot, Saskia Klein, Sander Lange, Stephanie Monfils, Ralph Paap, Mir jam Peereboom, Heieen Punt, Geert Steenmeijer, -David Steenvoorden, Darja Verhoeff, Alexander Weissink. WARMOND: Luuk de Gijzel, Nel Naaktgeboren, Liesbeth Oostergetel. RIJNSBURG: Ronald Hogewoning, Jan van Overloop, Klaus Peeman, Ra chel van Rijn, Fred van Soest, Ivo van der Vlis. SASSENHEIM: Natascha Linssen, Harm Saeijs. WASSENAAR: Saskia Lombardo. DEN HAAG: Mariken Tannemaat. HAVO OEGSTGEEST: Maurice Abcarius, Thijs Dijksma, Hester Fernhout, An- nemarle de Groot, Bert Heemskerk, Karen Hesper, Willem van de Kerk hof, Sascha Olthof, Taco Petri, Rei- nier Posthumus Meyjes, Jan Willem Sterk, Johanna van Strien, Petra Stroethoff, Leendert-Jan Veldhuyzen. Hendrik Jan Vis, Floris Wesseling. LISSE: Michelle Benjamins. NOORDWIJK: Heidi Bogaards. Mela- nie Paymans. KATWIJK: Carla van den Bos, Jolan da Wagemaker. Warmond: Kirsten Bresser, Dennis Disseldorp. Chilo Oostergetel. LEIDEN: Minke Grobben, Jancko van der Heiden, Martijn Schouten. VOORSCHOTEN: Marthe Brunsveld, Denny Stouten, Ruth Timmerman. VOORHOUT: Martijn Dekker, Jan- Jaap van Dijk, Saskia van der Eist, Mayke van der Linden, Laurens Si- monis. VALKENBURG: Harmen Post. NIEUW VENNEP: Paulien Maassen, Jurg Neve, Dineke Zuidema. RIJNSBURG: Michael Korbee, Johan van der Mey, Katelijne Werkhoven. Willibrord Mavo Noordwijk KATWIJK: Sascha Gossen, Gert-Jan Koetsier, Claudia van der Meije, Ed van Paridon. LISSE: Jeroen van der Geest. NOORDWIJK: Suzanne Baas, Robert Barnhorn, Lourens Bekkering, Pascal van Belle, Mlchaél van den Berg, Mi reille Beuk. Pauline van Bohemen, Titi Smit, Esther Brama, Brigitte Brouwer, Paul de Bruin, Bianca Buijs, Erwin Caspers, Anke Cramer, Angelique van Dijk, Rob Donker, Fleur van Doorn, Olaf Gips, Angela Goddijn, Sandra Goddijn, Gert-Jan van Goo- zen, Pascalle Grootendorst, Tom de Haas. Johan Haasnoot, Belinda van der Ham. John Hermans, Peter Her mans, Mitchel van Herpe, Daniëlle Hoek, Stephan Hulsebosch. Mark van Kesteren, Margreet Kleton, Claudia Koelewijn, Esther Koeman, Michiel de Kremer, Etienne Kromhout, Sandy Lammers, Daniëlle Lange, Blanchef- leur Langeveld, Kim de Leeuw, Mar cel Marijt, Gerdine Martens, Claudia van de Meer, Anita van der Meer, Bob Meijer, Martijn Meskers, Richard Molenkamp, Anja Mooijekind, Jeroen Mooijekind, William van Munsteren, Alexander Nijenhuis, Koos Nulkes, Sandra Oostdam, Herman Oude Veldhuis, Ton Peschier, Saskia Quat- fass, Paul de Ridder, Dave van Rijn, Richard van Rooyen, Patrick Scheur water, Stephanie Larsen, Monique van Schooten, René van Schooten, Marco van der Schrier, Eric Smit, Ma rion Smit, Marion Stark, Joyce Steen voorde. Nicole Steenvoorden. Pascal Steenvoorden, Henri van Steijn, Lars Streur, Mark-Jan Sweers, Kim van Urk, Tesca Verbeek, Marco Verhoe ven, René van Vink, Lisette Vink, Ro bert Vink, Jan de Vink, Manolito van der Vlugt, Roosje van Vugt, René Wij- nands, Eric van Willegen, Sandra Wy- nands, Antoinette van der Zalm, Dave Zappeij. NOORDWIJKERHOUT: Hendrika Hoogervorst, Brechtje Phernambucq, Catja Pluijmaekers, Natasja van Rui- VOORHOUT: Wilma van der Zwaluw, Ingrid Zwanenberg. Mondriaan SG, Leiden Afd. Motorvoertuigentechniek: Ha- mid Arab, Marcel Baak, Michel Belle- kom, Wim Blansjaar, Richard van Dorp, Edward van der Geest, Marco van der Heijden, Erik Hoek, Ruud van der Horst, Ronald van der Meer, Ed win Monfils, Robert van Schaik, Erik Vermeer, Martin van der Weijden. Mi chel van Zutphen, Peter van den Ak ker, John Dijkhuizen, Chris Driessen, Bert Habraken, Mare Hoogervorst, Ricus Koek, Dennis Luyten, Arie Ou wehand, Ben van der Plas, Peter van der Plas, Bastiaan van Rijn, Kees Vis, Patrick van Es. Afd. Bouwtechniek timmeren: Mario Benning, Marcel Regeer, Paul Vlaanderen, Ed Beijersbergen, Ro nald Benning, Barry van Dam, Hugo de Groot, Marco Hulsbos, Frans Kokshoorn, Ferry Martijn, Michel de Ridder, Denny van 't Riet, Richard Schroef, Ben Teske, Richard Duynis- veld, Michel Houthoff, Marco Kriek, Philip Pijnnaken, Richard Remmers waal, Renzo van Stralen, Ronald Bet gen, André Herbst. Afd. Bouwtechniek/stukadoren: Ge rard Honsbeek, Michel Nievaart, Mi chel Polane, Marco de Roode, Renè Goddijn, Koos van Helden. Henk-Jan Vooys, Remko de Vries. Afd. Elektrotechniek: Stefan van Bemmelen, Ruud van der Bijl, Eelco Chaudron, Patrick Daleman, Seth van Diem, Pim van der Haven, Dennis Kasterop, Martin Moerman, Ard de Mooy, Patrick Overdevest, Raymond Smeele, Stijn Swerts, Rutger van Veen, Hans Zandbergen, Jeroen Zijl, Wilco Zintel, Huibert Baak, Michael Bellekom, Marcel Blikman, Michel van Bommel, Leendert van Duyn, Renè Eikerbout, Arjan den Hollander, Ro bert Holswilder, Marcel Hoogenraad, Roland Ju, Johan Nijhuis, Marcel On- vlee, André Pont, Jaco Reinders, Elzo van Seggelen, Harald Thomassen. Je roen van Tongeren, Eelco Tromp, Pa trick Vermeulen. Wim van der Wal, Ronald Weeber, Sidney Wolf, Ron van Zanten, Eric Borreman, Chris van Duuren, Peter Cuno van Eijk, René Janssen, Erwin Nagy, Stan Vlasveld, Richard van der Voort. Afd. Consumptieve techniek/brood banketbakken: Wouter Hendriksen, Martin Janmaat, Ronald de Jong, Sa bine Kortekaas, Marcel Roovers, Marcel van der Star, Wendy Steen bergen, Ronald van Tongeren, Mark Weers, Arjan Bavelaar, Peter van Cassel, Michael Droge, Erwin Maas. Afd. Consumptieve techniek/koken serveren: Dennis Bellekom, Sandra den Boef. Edwin Dietz, Roel Hoogen- boom, Dennis Kreuger, Jeroen Kroes- meyer, Richard Lagas, Dennis van der Logt, Koen van der Meer, Jeroen Nijp, Alfred Noort, Marcel Ouwerkerk, Bram van der Plas, Wilfred Tegelaar, Ingrid Valentijn, Sander Wassenaar, Udo Bonte, Jan Pieter van Borssum Waalkes, Robin Hensing, Arjan Lam- boo, Edwin Neuteboom, Jaap Plug, Stephan Pouw, Marco Smit, Alexan der Vijlbrief, Thomas Wegman, Bian ca Willemsen, Gerrie Zandvliet. Afd. Mechanische techniek: Said Ahannay, Lucien van Daalen, Al- parslan Elmastas, Michael Hoogen- boom, Pierre Meeuwissen, Arno Noord, Sinisa Rietkerken, Harry Ro denburg, Robert Sladek, Marino Stik- kelorum, Richard Vogelzang, Angelo van Zylen. Saul Bente, Minne de Boer, Arjan Hartevelt, Paul Kempers, Erwin Kraan, Serge van der Kraats, Marco Spies. Jeroen Brandt. Mare Hoogendoorn, Arles Melet, Marcel de Rooy, Ruud van den Berg, Johan Cuypers, Dennis van Strater. Afd. L.H.N.O.: Barbara van Abswou- de, Renske Adema, Maria Azzahid, Claudia de Boer, Jolanda de Bruin, Jolanda Fuchs, Bianca Gladpootjes, Anita de Graaf, Nofke de Gunst, Pa tricia van der Laan, Bianca van Leeu wen, Nastasja Meijer. Marijke van der Pijl, Chantal Prijs, Marijke Rhijnsbur- ger, Paulien Riem, Jennifer Ruljgrok, Miranda van Westbroek, Diana de Graaf, Manuele Knol, Corina van Leeuwen, Heidi Ligtvoet, Miranda van der Luit, Corina Melet, Petra de la Rie, Sonja de Wit, Richard Bakker, Debby van der Blom, Teunie Blom, Arjan van Dijk, Remco Haasnoot. Renè van Koppenhagen, Frans Miere- met, Lucienne van Mourlk, Marjolein Oerlemans, Dionne de Tombe, Trudy Vletter. MVOS.G. Lisse. LEAO 1989: Pamela Biervliet Abbe- nes, Roelina Meijer Abbenes, Bianca Peter Bennebroek, Monique Doek Bergen op Zoom, Maliwan Pansawat Heemstede, Enrico Chaudron Hille gom, Patty Hoogendam Hillegom, Yvonne Keijzers Hillegom, Miranda Konneman Hillegom, Yvone van Ley- den Hillegom, Ron Pijpers Hillegom, Chris van Snippenberg Hillegom, Ni cole van Stein Hillegom, Erwin de Vries Hillegom, Remco Warmerdam Hillegom, Ahmet Vildiz Hillegom, Bi anca Rozenhart Hoofddorp, Brigitte Bakker Lisse, Ghlslaine Diersman Lis- se, Edgar Dissel Lisse, Anita van Eeu- wijk Lisse, Sharon Hartman Lisse, Sa bine Hilliger Lisse, Lisette van Hoven Lisse. Arjen Imthorn Lisse, Saskia Koster Lisse, Corine de Lange Lisse, Jolanda Meijer Lisse. Pascale Meijer Lisse. Claudia Miedema Lisse, Michel Paardekooper Lisse. Dimitri Rands- dorp Lisse, Brenda Roks Lisse, Ald- win Smidt Lisse, Marion Vink Lisse, Silvia Witteman Lisse, Bruno van Es Nieuw-Vennep, Caroline Hardenberg Nieuw-Vennep, Mathilda Stroomer Nieuw-Vennep, Sandy van Voorst Nieuw-Vennep, Han-Shing Man Noordwijkerhout, Stephanie Boekho ven Sassenheim, Corina Christiaanse Sassenheim, Desi Dofferhoff Sassen heim, Ferry Noya Sassenheim, Astrid Bakker Voorhout, Antoinette Frank Voorhout, Nicolien Heemskerk Voor hout, Heieen Meijer Voorhout. LHNO: Bianca van der Voort De Zilk, Heidy Duivenvoorden Heemstede, Anja van den Broek Hillegom, Niama Chellaf Hillegom, Cindy Dekker Hille gom. Gitta de Groot Hillegom. Esther van der Lans Hillegom, Monique van der Lans Hillegom, Esther van de Reep Hillegom, Nathasja Rozendaal Hillegom, Constance Ruigrok Hille gom. Heieen Vledder Hillegom, Es ther van der Voorn Hillegom, Brigitte Waasdorp Hillegom, Astrid van der Wolf Hillegom, Carola van der Zande Hillegom, Sabine Blokker Lisse, Mil dred Brakel Lisse, Esmaralda Bus- chman Lisse, Mariska Duivenvoorden Lisse, Sandy Duivenvoorden Lisse, Tanja Faas Lisse, Marielle Hoogen- bosch Lisse, Susan Jongman Lisse, Elly Koot Lisse, Thea Lagendijk Lisse, Rebecca van Noort Lisse, Corina Op- pelaar Lisse, Patty van Rooijen Lisse, Ingebord Ruigrok Lisse, Brenda Schenk Lisse, Petra Slobbe Lisse, Jo landa van Steijn Lisse, Danny van Steijn Lisse, Brenda Vermeer Lisse, Sonja Warmerdam Lisse, Lidy Wes- sels Lisse, Sandra Weijers Lisse, Wil- leke Weijers Lisse, Samantha van der Wolf Lisse, Karin van 't Wout Lisse, Marielle Zuiderduin Lisse. Claudia Vester Lisserbroek. Lies Wijninga Lis- serbroek, Bianca Guttmann Nieuw- Vennep, Helga Kaptein Nieuw-Ven nep, Renate Kolman Nieuw-Vennep, Lonneke Meijer Nieuw-Vennep, Eve lien van de Pieterman Nieuw-Vennep, Sandy Braam Noordwijkerhout, Mi randa Dobbe Noordwijkerhout, Vera van Elen Noordwijkerhout, Marielle Geerlings Noordwijkerhout, Petra Heemskerk Noordwijkerhout, Annet Hulsebosch Noordwijkerhout. Wendy van der Voort Noordwijkerhout, Heidi van der Kraan Oegstgeest, Claudine Jansen Sassenheim, Natasja van Kesteren Sassenheim, Hjordis Olsen Sassenheim, Diana Ruigrok Sassen heim, Peggy van Zoen Sassenheim, Kitty Bergman Voorhout, Angela van der Hulst Voorhout. Annemarie van Kesteren Voorhout, Anita Kortekaas Voorhout. Miranda van der Luijt Voorhout, Natasha van der Wilden Voorhout, Corinna Regeer Warmond, Sandra van Soest Warmond, Anne- mieke Versluijs Warmond, Ilse de Groot De Zilk, Toria Amenkour Hille gom, Miranda Griekspoor Hillegom, Jeffreij Reeb Hillegom, Carola Rotte veel Hillegom, Cora Verkerk Hillegom, Helena Winkelaar Hillegom, Petra van der Aart Lisse, Petra Duwel Lisse, Sandra Faas Lisse. Anita Landman Lisse, Brenda van der Linden Lisse, Nancy van der Meer Lisse, Gabriëlla Mosk Lisse, Tamara Timmers Lisse, Tanja Warmerdam Lisse, Eduard van de Weerd Lisse. Yvonne Wesseling Lisse, Miranda Penning Nieuw-Ven nep. Erika van Staveren Nieuw-Ven nep, Chantal van der Velde Nieuw- Vennep, Melanie Driessen Noordwijk, Stefanie Straver Noordwijk, Paula van den Burg Noordwijkerhout, Ingrid Duivenvoorden Noordwijkerhout, Je- annette Jansen Noordwijkerhout, Guido Strik Noordwijkerhout, Nadia Aouladsellam Sassenheim, Astrid Luijten Sassenheim, Eveline Duijnho- ven Warmond, Edith Sikking War- Stedelijk Gymnasium, Leiden N. C. A. van Asselt, V. C. Bendeler, A. H. Berends, B. Bertina, J. H. Blom, A. T. Bol, G. H. van Bolhuis, M. A. Botta- ro, B. W. Brandt, M. A. Burger. D. M. Bus, C. C. Chorus, A. van Delft, R. J. R. Devilee, M. C. van Diepeningen, M. T. van Dongen. J. Dijkhuis, I. L. Dijk stra, S. van Eeden, S. K. Ferwerda, Q. M. Foppe, H. P. van der Gaag, N. G. Geelkerken, A. B. Geerts, W. L. Ghijsen, E. Goedegebuure, O. B. Goslings, B. M. Gumbert. A. Hartloo- per, E. A. F. Heenk, H. J. Hobbes, D. J. Hofstede, D. Holt, M. W. Houwer. D. G. D. van Hoytema, A. M. Huis man, G. M. van Iperen, J. M. Janssen, R. G. Jolly, A. S. Junge, P. C. Kamp huis, O. D. H. Karres, W. F. J. Kar stens, J. M. van de Kerk, S. J. C. Kes, F. W. Kneefel, K. K. van der Laan, D. F. van Laar, M. C. "Laterveer, I. B. Lekkas, W. van der Meer, J. B. Mein- ders, J. Meijvogel, G. C. A. H. C. M. Mooren, A. E. Nagtegaal, I. W. Nele man, A. P. Nienhuis, R. S. Noè, A. F. Noest, E. J. M. Oomen, J. Ottes, Y. N. van der Paardt, K. Pajcin, J. M. Pleij- sant, G. J. D. Portheine, E. van der Post, B. Prud'homme v. Reine, J. A. Reedijk, H. M. Rispens, P. E. Roelofs- en, J. H. van Roijen, W. van Schaick, M. Schraven. G. Sekeris, B. van Selm, J. C. A. Sevenster, Q. M. Snij ders, V. B. D. van der Steen, A. H. M. van den Steenhoven, S. A. Stegger- da, E. R. W. Storm van Leeuwen, S. Taal, K. Tabbers, J. A. Talman, O. B. J. van Thull, I. Y.' van der Touw, R. M. Troost, E. A. Verdoold, R. Verel, S. E. S. de Voogd, F. C. Vossepoel, A. W. J. Vreeling, J. D. Wallaart, E. Wasse naar, F. M. J. Westhof, G. Wintzen, K. Wintzen, A. F. Zanen, R. G. van Ze venbergen, E. van Zwet. R.K. S.G. „Duinzigt", Oegstgeest MAVO: Suzanne de Bakker, Marja van Bakkum, Sandra van Balen, Stephanie Barnhoorn, Erik Bege- mann, Judith Bekelaar, Leander van der Bent, Suzanne Beugelsdijk, Ro nald Blom, Wilco Boelen, Miriam de Boer, Linda Bol, Marco van den Bosch, Marcel Botermans, Danielle v.d Pluijm, Eugenie Breedijk, Wybe Buitenbos, Sandra Chaudron, George van Dam, Arthur van Delft, Ron Did- den, Marian van Diemen, Sjaak van Duijvenvoorde, Mirjam van Duuren, Patrick Ouwel, Saskia van Egmond, Petra van den Eijkel, Esther Entho ven, Danielle Franses, Ritske Geerts- ma, Erwin Gorthuis, Richard de Grauw. David Groeneveld, Margot van der Gugten, Ellen de Haas, Jan Haasnoot, Corina van de Ham. Corri- na Hardy, Constance Harteveld, Kris tel den Hartog, Brigitte Haver, Hen riette Heyl, Egbert Hoekstra, Christi ne Hoftijzer, Remco Holtzer, Pascal Roman, Yvo Huntjens, Fester IJpen- ga, Onno Jansen, Annemarie Jonge- dijk, Elly Juffermans, Marietta van de Kamp, Dimitri Keupe, Joyce Kipping, Liesbeth van Klaveren, Marko Kleijn, Fred van der Kooij, Marjolein Koot, Petra Korswagen, Irene Laan, Tamara van der Laan, Willem Lagemaat, Lian- ne van Leeuwen, Marijtje van Leeu wen, Charmaine van der Lelie, Floor Leyenaar, Manon van der Linden, Yvonne van der Linden, Willemieke van der Meij, Michiel van der Meij- den. Bob Meijer, Joris-Jan Menken, Roel Mennes, Ruud Mieremet, Chris tiaan Mohlmann, Volmer Montsma, Rudy de Muynck, Anouk van Nieu- wenburg, Irma Noest, Fred van den Oever, Rick Ouwehand, Paula Over- beek, Niels Overdevest, Saskia Peer enboom, Esther van der Ploeg, Es ther Raaphorst. Jean-Paul Wagema ker, Danny van der Reyden, Arnout de Ridder, Carina de Ridder, Remco Romeijn, Volkert Roosen, Bram du Saar, Irma van der Salm, Carla Schaap. Aschwin Schenk, Mynra Schotemeijer, Saskia Schrier, Janne- ke Schrikkema, Wybe Schuitema, llja Seur, Paul Slats, Danielle Slijkhuis, Hein van der Steenhoven, Jacqueline Stijger, Tjeerd van Tol, John van Tol, Jeanette van Tol, Robert van Tricht, Evelien Tuk, Tresja Turenhout, Saskia Het succes van de Sunny collectie krijgt steeds meer glans. De Sunny was al kampioen roestbesten- digheid, ongeëvenaard in prestaties en uitrustingsniveau ën houder van diverse verkooprecords. En voor I I '89 hebben we zowel interieur, styling en Hz' «w techniek verder geperfec tioneerd. De nieuwe 1.4,en 1.6 benzine motoren leveren 15 resp. 6 pk meer ver mogen en zjjn voorzien van de meest geavanceerde 12-kleppen tech nologie. Daardoor werken ze nog soepeler, Uljee, Claudine van der Veen, Shira Verhagen, Sonja Verhoef, Miriam Versluijs, Edwin Vletter, Machiel de Vogel, Irma de Vos, Tanja van der Wal, Naomi Weenk, Dave Wiegerink, Merijn Roukens, Marianne Zandber gen, Corine Zandbergen, Jeroen Zie- rikzee, Linda Zonneveld, Bianca Zwetsloot. Bonaventuracollege, Leiden Gymnasium: Emmeline Backhuijs, Jan-Pascal van Best, Mariska van Beukering, Hanneke de Boer, Jan- Bart Broekhuis, Karin Droogh, Bart van der Geest, Marie-José Geradts, Caroline van der Ham, Ingeborg van der Heijden, Ciska Hoogeveen, Jessi ca de Klerck, Myriam van der Kolk, Dennis Kriek, Marion van der Krogt, Mariette van der Krogt, Camilla Moonen, Sonja Nauta, Annemarie Rotteveel, Alex Sieval, Marjolijn van Son, Antoinette Timan, Marjolein Vij verberg, Daniëlle Vollering, Belinda van der Zeeuw, Lydia Zeijlemaker, Mirjam van der Zwet. Atheneum: Irene van Amsterdam, Serge Bakker, Sandro Bernardon, Daphne Bes, Michel Bijleveld, Marlijn Blansjaar, Leonie de Bont. Olaf Bos man, Esther van Breugel, Irene Broekhuis, Githa de Clerck, Desiree van Diepen. Ronald Doeswijk, Claudia Donders, Mijni van Doorn. Ellen Droogh, Mark Elstgeest, Robert-Jan Fase, Leslie van der Fits. Raynond Frohwein, Erik Gios, Jan Groot, Elwin de Groot, Mark Groothuis, Gisela de Haas, Eugene la Haye, Marlies van Heiningen, Charlotte Holtgrefe, Kitty Hoogenboom, Coen Huisman, Theo Janson, Dirk Janssens, Joris de Jong, Paul de Jong, Nathalie Klein, Martijn Koek, Gerard van der Krogt, Serge van der Kruijk, Marieke van Leeuwen, Peter Minnee, Ellen Molenaar, Niels Nieuwenhuizen, Patrick van Noort, Dirk-Jan Peters, Floris Pijnse van der Aa, Arjan Pont, Ed van der Post, Rene Preenen, Gina Ramsden, Mark Rijnbeek, Maarten Pieter Schinkel, Rowdy Schouten, Marianne Schrama, Wanda Schrijvers. Yoeri Spadon, Bri gitte Spiegeler, Richard Strijk, Clau dia Stuit, Pieter Toor, Sandra Vense- laar, Lucie Veselka, Geeske Vogelaar, Esther Weijers, Jan Wenting, Gerrie van der Wereld, Mechteld Wisse, Sandra van Zaal, Karin Zoet, Piet Zwetsloot. HAVO: Susanne Akkerman, Marcel Ammerlaan, Pauline Ammerlaah, Shirley Baak, Astrid Bakker, Yvonne van den Berg, Karin van der Blom, Antoinette Boers, Babette Bosman, Angelique van der Burg, Fons Crijns, Ineke Dittmer, Jacqueline Ellis. Su sanne van Es, Erik Fasseur, Sandra Gerrese, Sander Gerritsen, Birgit Goddijn, Bram Gordijn, Detlef la Grand, Claudia de Haas, Clara Har- kes, Hein Hoogduin, Monique Jacobs, Rene Kaizer, Jeroen Kalkers, Reni van Kasterop, Marco Kerkvliet, Guus Klijn, Michel Laterveer, Leon van Leeuwen, Francis van der Maden, Ta- tiana Mallee, Jeroen Mantel, Dennis Mark, Kirsten van der Mark, Peter van Marwijk, Kitty Moerkerk, Kees de Nie, Edith van Nierop, Jan Ouds hoorn, Theresia Pielaet, Milja Platz- becker, Monique Pouw, Ricardo Prangers, Martine Rijnsburger, Ilse Schellingerhout, Renata Schreuder, Martijn Sies, Fred Slingerland, Vivlën- ne Smits. Patricia Spek, Jolanda Straathof, Dennis Thur, Patricia van Tricht, Sonja Turk, Marco van der Veer, Marlou van der Veer, Edwin van Velzen, Erik Verdegaal, Freek Ver meulen, Monique Vermeulen, Sonja Versaevel, Joyce-Gracia van der Wal- le, Mischa van de Water, Femke Wel vaart, Saskia van der Werf, Mirjam van der Werff, Marcel van Westing, Patrick Wobbe, Anita van der Zon, Pascal van der Zwaan, Diana Bartels, Marielle Bollen, Audrey Bonnet, Kris tel Borremans, John Bouwmeester, Wouter Brink, Jolanda Bruines, Anne- mieke Burggraaf, Peter Bus, Wilma van Cleef, Erna van Diemen, Martine Epskamp, Rosita Fase, Remon Fran- ken, Raymond Gianotten, Dennis van Graas, Saskia Groothuis. Bas de Haas, Carl van Hees, Manon den Hol lander, Robert Hoogduin, Horstink, Mowle Hu, Annetjjjgt Sasja Hulscher, Carlos 1 Frank Kalisvaart, MarielljsS Amy Keller, Alwin Koek, 1 hoff, Edwin van der Kraangn van der Kroft, Ingrid Lanj van Leeuwen, Wouter van n Gerard van der Meer, Rose- u' er, Pascal van Paridon, Roiavec de Pijper. Alex van de Ptcott van der Poel. Stephan tjge Navien Ramasrav, Davie fL Stephan Rijkers, Sandjai S sad, Yvonne Schelleken} vai Strijk, Wouter van Teylinggolc van Thull. Carlo Tilma, Anjop c der Valk. Linda van der zjj Willem van Velsen, Maria Mona Vermij, Kitty Verste/ dra van der Vet, Henk V"'1 Wesselman, Petra Wildenk K hia Witsenburg, Riana van, pro MAVO: Gerbert Alkemade,iomi louch, Debby Bakker, Jef Joyce v.d. Berg, Ingrid vy1? ren, Sabine v.d. Born, B| ble mers, Monique Devilee, i aar van Doorn, Henk Ebbink, Wiek ferich, Leon Fakkel, Rico I kia Gottenbos, Kevin la Gi Heemskerk, Moniek Jansoi de Jong. Paul de Jong, B Nanda Verplancke, Danië Karlatt v.d. Kuil, Annabel tijn v.d. Laar, Silvana Lancfl van Leeuwen. Wilco LuMJ Luyten, Astrid v.d. Maat, ris, Sonja van Marwijk, Ca en, Mariska Mulder, Patri Adri Onderwater, Simone F per, Patrick v.d. Ploeg, l| Peter-Bas van Rijn, Petra Shirley Rolfes, Michel v.dk"M sette v.d. Sanden, Richard den, John Schouten, Esthi/ Kirsten Snel, John var^ St» Jan-Joost Steenvoordeq Turk, Saskia Turk, Petra T»tiva Verheugd, Suzan Verkleij, iuwo steegen, Bernice Schmal, i Har Winter. Marcel Zwetsloohubs van Zwieten, Dedre de Bri«n. Aarts, Rogier Blansjaar. 5uw, develd, Roger Burgerhou Deutekom, Kim Dirkse, E<t0lai kers, Peter Galled, Mariec v kerk, Sonja Hogenboom, F, fermans, Fred Klein, Leonl."el Linda Lemmers, Rinse jisie Mandy v.d. Meer, Ed Meijpn I Olijerhoek, Bianca Staat?vasi van Triet, Majella v.d. VeeL Velsen, Patrick Vincenten,? Werff, Bionda Zonderofna Zandbergen. F1 Bernardus-mavo, Hillegom jrt ii Tanja v.d. Aardwegh, Suz»uac; Saskia Bergman. Desmonc Miranda Blokker, Frankval John Boot, Nathalie vatfink Dick van Dooren, Natasjgest ven, Krista Glas, Ingrid dejc^u talie de Groot, Sander u t Brain v.d. Hulst, Barbara Liesbeth van Kampen, Stef m< ver, Wendy Kortekaas, E Leeuwen, Alexandra Lomnhij bel Maas, Heidi Meiland/or(ji v.d.Mey, Rianne Oorthuij, Peetoom, Paricia v.d. Pols". pers, Remke van RoodePlie* Ruigrok, Raymond Ruigr|von< Seleski, Ellen Smit, Jacquénrii William Stroombergen, St tenhout, Remy Veelentul Veelenturf, Angeline Verdtfl J an v.d. Vossen, Remco de I tijn Walkers, Nicole Warm|_J grid Wester, Margret Winti IAM val GRATIS ELKE WOENSDAt vr: BIJLAGE BIJ UW KRANl eer INFORMATIE OVER FILMS^Hjn THEATER, RECREATIE,EXP EN EEN COMPLETE AGE Alphen a/d Rijn, Autobedrijf Van Le\jden B.V., Koperweg 1, tel. 01720-40366. Leiden, Auto Heemskerk E.V., Lammenschansweg 128, tel. 071-310811. Noordwyk, Garage Abswoude B.V., Nieuwe OfTemweg 2, tel. 01719-19246/13150. Roelofarendsveen, Auto Heemskerk, Alkemadelaan 1, tel. 01713-12866. Prijs incl. BTW, excl. afleveringskosten. Wijzi injectie, goed voor 125 pk. Eri natuurlijk bljjven ook de gerenommeerde 1.7 diesels als vanouds leverbaar. Voeg bü de tech nische vernieuwingen de nieuwe grille en achterlichten èn de nieu we stoffen bekleding in sportief dessin en u heeft alle reden om bij ons langs te komen voor 'n nadere kennismaking Of 't nu gaat om een 3-, 4- of '^3 5-deurs, een stationcar of coupé, diesel of benzine, met de Sunny is autorijden er gegarandeerd 'n stuk leuker op geworden. Vanaf met 'n beter rendement en 'n schonere verbranding. Bovendien werd de 1.6 voorzien van een 12-kleppen voortaan uitgerust met 'n 1.8 liter 16 kleppen motor met mo- en multi-point met motormanagementsys- teem en single-point I injectie plus gere gelde driewegkatalysator. De Sunny GTi is

Leidse Courant | 1989 | | pagina 14