Alphen sluit zich aan bij EWR 7 Beurs van Amsterdam Man van fiets geslagen Bedrijven moeten inbraak in computers vaker melden MARKTEN $EN& OMGEVING ftzidóeSommit MAANDAG 12 JUNI 1989 PAGINA 9 *remiuf m Jkman gezwaaid 'ENHEIM Mevrouw 'Ctmkman reikte zaterdag- in voor het laatst zwem- nna's uit aan leerlingen e tor haar werden opgeleid. 77J0S 14 zwemseizoenen bij b&embad Wasbeek werk- Jonkman leidde in die dfUim 2.500 kinderen op etfet zwemdiploma. Bij het jiojid waren er dankwoor- ttjUi Hans van der Heuvel, jn&ter van de Beheerscom- 15J Hij gaf haar, onder ap- ta,een cadeaubon en bloe- 4 Himelmarkt O1 succes ENBURG De rom- jrkt achter de Gerefor- i Kerk te Valkenburg is jot succes geworden. De pbrengst bedroeg 20.000 De helft ervan wordt aan festiviteiten ter hheid van het 50-jarig jl van de Gereformeerde jDe rest gaat naar een ;ehuis in Ethiopië. iden iaille ur dirigent eI fflQFARENDSVEEN f filerende dirigent Nieu- het gemengd dames- '"^Bnkoor van de Parochie Banden te Roelof- •een kreeg gisteren de medaille van de Sint iusvereniging. De uit vond plaats tijdens een jke eucharistieviering ;toor Wortel ter gele van het 40-jarig jubi- i de heer Nieuwint. :eptie in de zaal van lorst gistermiddag dan 200 parochia- ot) de been. De plaatselijke vereniging Liefde voor Ie bracht een serenade iore. Nieuwint was in •leden ruime tijd diri- n deze vereniging. Na- de koorleden overhan- heer C. van der Meer, dirigent, diverse ca- aan de jubilaris. Het tuur verblijdde Nieu- ;t een enveloppe met Ook de voorzitter van tolieke dirigenten- en mvereniging, de heer had een en ander in foor de jubilaris en echt- ALPHEN AAN DEN RIJN De gemeente Al phen gaat definitief deel uitmaken van de NV Energie- en Watervoorzie ning Rijnland (EWR). Burgemeester en wethou ders hebben nu overeen stemming bereikt met de andere gemeenten die zijn aangesloten bij het EWR. De definitieve aansluiting moet nog wel door de ge meenteraad worden be krachtigd. Het EWR is op 1 januari van dit jaar opgericht in het kader van de reorganisatie van de energie- en watervoorziening in noordelijk Zuid-Holland. De Alphense gemeenteraad ging al in 1987 akkoord met het onder te brengen bij de EW! In de nieuwe organisatie is een consumentenraad ingesteld waarin vertegenwoordigers van kleinverbruikers zitting hebben. Over een sociaal plan is inmiddels overeenstemming bereikt met de centrale vak bonden. Alphen stort in totaal ruim dertieneneenhalf miljoen gul den in de kas van het EWR. Dat is ongeveer een kwart van het totale vermogen. De reser ve van 2,7 miljoen gulden die nog resteert van het voormalig Gemeentelijk Energiebedrijf verdwijnt in de portemonnee van de gemeente. Voor het le veren van bedrijfsonderdelen voor de waterproduktie en waterwinning krijgt Alphen nog eens 3,5 miljoen gulden. Informatieavond over bebouwing LEIDSCHENDAM Het co- mité Vlietzorg dat zich bezig houdt met het nieuwe gezicht van de Vliet door de voorge nomen bebouwing tegenover de Leidsekade houdt morgen, dinsdag 13 juni, in De Witte Kakatoe aan de Damlaan in Leidschendam een gespreksa- vond over de ontstane proble men. Aanvang 20.00 uur. Na dere informatie is verkrijgbaar via telefoon 070-278355. Schouder uit de kom VOORSCHOTEN Een Voorschotenaar is gistermid dag om drie uur gevallen op het fietspad langs de Korte Vliet. Hij gleed uit over loslig gend grint. De schouder van de man schoot bij de val uit de kom. Hij is behandeld in het AZL. Sportvelgen gestolen ALPHEN AAN DEN RIJN Bij een inbraak in een kelder box aan de Preludeweg in Al pen werden vier sportvelgen ter waarde van 1200 gulden gestolen. Dieven trapten de deur van de kelderbox in. Trainingspakken gestolen ALPHEN AAN DEN RIJN Autokrakers hebben dit week einde elf trainingspakken en 48 paar witte sportsokken ge stolen. de inbraak werd ge pleegd aan de Schelfhorst. De waarde van de buit bedroeg ongeveer achthonderd gulden. De inbraak maakte deel uit van een golf auto-inbraken in Alphen. In totaal werden elf auto's gekraakt. Het ging de autokrakers voornamelijk om de autoradio's. Vianen en Huissen winnen brandweerwedstrijden VALKENBURG Teams van de brandweer van Vianen en Huissen hebben de brand weerwedstrijden in Valken burg gewonnen. De wedstrij den vonden zaterdag plaats op het Hanab-terrein in het kader van het 50-jarig bestaan van de vrijwilige brandweer in Valkenburg. Er namen 19 brandweerkorpsen deel. Er werd strijd geleverd in klasse 2 lage druk en klasse techni sche hulpverlening. Hoofd van de jury was brandweercom mandant M. Blok uit Ter Aar. adviesprijzen goud en zilver GOUD Nieuw Vorige ZILVER onbewerkt 26450 - 26950 26530 - 27030 onbewerkt bewerkt 28850 28630 bewerkt Opgave Drijfhout. A'dam ZWAMMERDAM Een 25-jarige man is in de nacht van vrij dag op zaterdag van zijn fiets geslagen. De man liep 's nachts, met bebloed gezicht en enkele losse tanden, op de Steekterweg. Daar werd hij opgemerkt door een automobilist die op weg was naar Zwammerdam. Toen de automobilist hem aansprak reageerde de man nauwe lijks. De automobilist zette hem daarop in zijn auto en bracht hem naar het politiebureau in Zwammerdam. Daar bleek dat de jongeman eerder in de nacht van zijn fiets was geslagen, maar hij kon zich van het gebeurde niets meer herinneren. De fiets is later in de nacht terug gevonden in de buurt van zijn woning. Een omwonende heeft de politie gemeld in de bewuste nacht drie jongens te hebben gezien in het bezit van vier fietsen. De politie zoekt nog andere getuigen. De automobilist die de jongen naar het politiebureau bracht wordt ook verzocht zich te mel den. De man reed in een witte gesloten bestelbus van het merk Nissan. In het kenteken kwamen onder meer de letters VD voor. Telefoon: 01720-84690. DEN HAAG Bedrijven zouden vaker aangifte moeten doen van compu tercriminaliteit. Dat kan als het bedrijfsleven ener zijds en politie en justitie anderzijds hun ervaringen met en inzichten in deze vorm van misdaad uitwis selen. Nu nog zijn bedrij ven te terughoudend bij het doen van aangifte. Dit zei minister Korthals Altes van justitie bij de on dertekening van een samen werkingsovereenkomst tussen overheid (politie en justitie) en bedrijfsleven over de oprich ting van het Platform Compu tercriminaliteit. Doel van het platform, dat zijn werkzaam heden op 1 oktober begint, is via onderzoek meer inzicht te krijgen in de mogelijke ver schijningsvormen van compu tercriminaliteit. Daarvoor zal het Instituut voor Informatica en Recht van de Vrije Univer siteit bij het bedrijfsleven in formeren naar ervaringen met computercriminaliteit. Bedrij ven kunnen daarbij anoniem blijven als ze dat willen. Op basis van de door dit on derzoek verkregen inzichten zal het Platform de gebruikers aanbevelingen doen voor vei ligheidsmaatregelen. Justitie en politie zullen hun deskun digheid op dit terrein kunnen vergroten door kennis te ne men van de resultaten van het onderzoek. Onderzoek Het Platform is geen opspo ringsdienst. Als een zaak van computercriminaliteit al straf rechtelijk wordt onderzocht, zal het Platform zich er niet mee bemoeien Het Openbaar Ministerie zal geen opsporings onderzoek beginnen op basis van gegevens die het van het Platform krijgt. Maar als de politie op een andere manier aanwijzingen krijgt dat er sprake is van computercrimi naliteit, blijft een onderzoek tot de mogelijkheden behoren. Het Platform zal dan zijn werkzaamheden stoppen, zo is in de overeenkomst afgespro ken. Het Platform is voorlopig voor één jaar ingesteld. Het is nu al, voor de officiële startdatum, begonnen met het inventarise ren van voor nader onderzoek en analyse in aanmerking ko mende zaken. Na afloop van het jaar zal worden bekeken of de activiteiten van het plat form op een of andere manier moeten worden voortgezet. De basis voor het Platform is gelegd in het rapport van de Commissie-Franken. Die werd in 1985 door Korthals Altes in gesteld om de vraag te beant woorden of de bestaande wet telijke bepalingen nog wel vol doende mogelijkheden zouden bieden om tegen crimineel ge bruik van computers op te tre den. De commissie constateerde on der meer dat er sprake was van geringe bereidheid tot aangifte. Bedrijven zouden bang zijn dat afbreuk wordt gedaan aan hun goede naam als ze zouden toegeven dat ze slachtoffer zijn geworden van een computerdelict. Ook zou den politie en justitie te weinig ervaring hebben op dit gebied. Door deze twee aspecten zou de bestrijding van de compu tercriminaliteit in een neer waartse spiraal kunnen ko men. VNO-voorzitter Van Lede zei bij de ondertekening van het convenant dat de computercri minaliteit ook in Nederland flink stijgt. Amerikaanse cij fers wijzen op een „exponen tiële toename" en er is volgens de werkgeversvoorman „geen enkele reden om aan te nemen dat dit verschijnsel zich in Ne derland in mindere mate zou voordoen" In de officiële cijfers over computercriminaliteit in ons land is deze ontwikkeling ech ter (nog) niet terug te vinden: vorig jaar vond in slechts 18 gevallen een strafrechtelijk vooronderzoek plaats naar aanleiding van computerfrau de. Terwijl uit onderzoek is gebleken, aldus Van Lede, dat 82 procent van de bedrijven geen aangifte zou doen. Een aantal problemen speelt daarbij een rol. Zo is „hac king", het binnendringen in een computer en daar rond snuffelen in databestanden, in Nederland nog altijd niet straf baar. Van Lede meent verder dat justitie en politie relatief ondeskundig zijn op automati seringsgebied. Er zijn gevallen bekend, aldus de VNO-voor- zitter, dat de politie het voor onderzoek nodig achtte om de computer van een bedrijf stil te leggen. Dat kan de bedrijfs voering zeer ernstig verstoren. Westland-West afd Poeldijk, maan dag 12 juni 1989. Alfalfa 57-79. Andij vie 23-58. Asperges 300-850. Auber gines 210-370. Bleekselderij 75-190. Bloemkool 50-180, groen 160 Bosui en 90-116. Cherry tomaten 139-174. oranje 187-245, rood 140-147. geel 420-50. Chinese kool 110-125. Cour gettes groen 72-124. geel 23-95, rond 100. Druiven frankenthaler 1090- 1820. golden champion 3240. Eike- bladsla 23-45 Komkommers mini 13- 37. Koolrabi 26-68 Kouseband 360 Krulandijvie 16-66. Lollo rosso 44-80. Meloenen net 50-390. oog geel 40- 350, suiker 220-580, charentais 70- 330 Paksoi 49-67 Paprika geel 390- 590. groen 280-360, oranje 480-620. paars 430-970. rood 610-740, punt- paprika lila 320-570. wit 390-490. Pa- tisson 40-86. Pepers groen 510-570, rood 1300-1670 Peterselie 15-40. Prei 280-390. Rabarber 23 Radijs 35-56. witpunt 48-55. Satellite's 120. Selderij 8-15 Snijbonen 850-900. To maten 127-176. Tuinbonen 120-125. Venkel 115-205 Vleestomaten 124- 151. Witlof 190-300. Ijspegels 33-40. Katwijks bedrijf bestolen KATWIJK Een bedrijf aan de Smitstraat in Katwijk is af gelopen zaterdag voor 16.000 gulden bestolen. Bij het bedrijf meldden zich rond het mid daguur twee mannen. Zij kwa men een garnalenschutzeef en een koperen, 200 kilo zware bronzen schroef halen. De mannen zeiden reeds betaald te hebben en kregen het mate riaal mee Later bleek dat van betaling geen sprake was. Opbrengst collecte De Rode Kruis-colleete in Sas- senheim heeft ruim 8471 gul den opgebracht. Dat is onge veer evenveel als vorig jaar. Joyrider pikt vrachtwagen ALPHEN AAN DEN RIJN Een 27-jarige inwoner van Al phen is gistermorgen in Arn hem aangehouden nadat hij met een glaasje te veel op met een vrachtwagen door het land was gaan toeren. De man had 's nachts de vrachtwagen gestolen bij een bedrijf aan de Energieweg in Alphen. Daar bij nam hij bovendien de fooi- enpot van het personeel mee. Geen krant ontvangen? Bel tussen 18.00 en 19.00 uur, zaterdags tussen 14.00 en 15.00 uur telefoonnummer 071-122248 en uw krant wordt nog dezelfde avond thuisbezorgd. oilege, "loten José Arkestein, Maurice v.d. Miriam van den Berg. Jeroen Aan, Simone Braun, Mirella •iee, Claudia Diergaarde, Maar- ;/an Egmond, Leon v.d Goor- J Estrella de Graaf, Margrit gil, Edgar Held, Marco Hendriks, w Heus, Esther Hollander, An- loogervorst, Dennis Knijnenburg, TO van der Krogt, Wolfert de 8, Marco Ie Large, Joyce Leen- 1 Marjolein Lijklema, Annemarie iter, Michel Meijster, Daphne de I Pol Morssink, Jan-Peter Mul- Louis Oudshoorn, Frank van der Wim van der Poel, Mariska >ma, Sjors Ruinard, Anneke van Bn, Aletha Tensen, Bianca Ten- Janneke van der Valk. Petra van }n, Miranda Verboon, Eveline van ■Paul van der Voorst, Alander velt, Tommy Witteman, Judith Woude, Maudy Zweekhorst. P: Mariëlle v.d. Assem, Mark L Oda Beckers, Dave van den 1-Bart Bosch, Anoeschka Brag- I Dennis Cos, Bernard Duiven- Be, Inge de Graaff, Martine Ha wker, Martin de Heer, Swennia '™win van der Helm, Thierry Ho- 9, Richard Jansen, Viviane Key- *9. Arthur Koch, Paul Leenders, inne Mank, Maarten Muntenaar, Muntenaar, Bianca Neervoort, Hotte Nieuwenhuizen, Hilgo van Men, Petra de Reede, Helen Se- Denise Spaans. Mariska Taal, von Vefcen. Anja van der Vliet, MAVO: Umit Arikdogan, Edward Je roen Coster, Chouka Hofman, Susan- ne van Eijgen, Wessel Gans, Lisette van der Greft, Ivonne den Haan, Ma riska Hakkaart, Rudolf van Ipenburg, Babette Jiskoot, Dennis Paul Kempff, Marco Kleijn, Thijs Kohlbeck, Bert Nieuwenburg, Nabil Omari, José Plu, Roderick Rijsdam. Deborah de Roo, Shirley Sahebdien, Natasja Smits, Bi anca Uiterdijk, Ronald de Vink. Corri- ne van Wezel, Liesbeth de Wit. Wil- bert van Zeist. HAVO: Theo Bloem. Simone Brandt, Jeanet Brienesse, Erik Dienske, Den nis v.d. Drift, Marcel Ellert, Remco Horsman, Linda Huisken, Sebastiaan Janssen, Dennis Keur. Xander Kluts. José Kooreman, Mauril Kraaij, Jolan- da Laterveer, Andrè Mathlener. Betty Neuteboom, Nico Nievaart, Wido Noordermeer, Roy Planje, Diana van Putten, Erik Robbertsen, Petra Smit, Sam Teunissen, Monique Wagema- ATHENEUM: Ellen Both, Atilla Boz- kurt. Marcel Dongelmans, Niels Door- duijn, Sebastiaan Geerinck, Martin v.d. Kerkhof. Karin Kraan, Frank de Leeuw, Edwin Lepelaar, Robert Mole naar, Arnold Nieuwenhuijs. Lorraine Rusche, Suze Sjardijn, Erna Stoffels. Nathalie v.d Thillart, Nasco v.d Zan- de, Tarquinia Zeegers. R.K. Mavo'Johannes XXIII', Roelofarendsveen ominicu8 Savio Mavo, Lisse 0: Johanna Arrachart, Patrick Btinus, Frangois van Beek, Erik Chantal van der Bent. Miran- aooms. Wendy Buschman. Ri- van Diest. Sander Dofferhoff, iy Driessen. Leonie Duivenvoor- Hlldegard Göbel. Meindert van Gul'k Eric de Haas." Lucas van «er Saskia van der Ham. Angela k Dagna Hoogkamer, Sadin Ya- t Diana Kasantaroeno, Brenda Johan Langedijk. Marco van Ais. Monica van der Lans. Hans leeuwen, Daniël Nederpel. jrï 0nos- Mirande de Reqt Vd Rooyakkers, Fred van Rooy- twsan Schoone, John Slobbe, jy van Tol. Thuy Tran Thi. Theo Velzen, Cynthia Verburg. Norma Mr Nancy Vertuin, Patrick Vrij- I Bianca Warmerdam. Linda "Adam, Natascha van Weeren, aa van Wienngen, Herbert de Edwin ter Wolbeek, Sandor eveld Va" d6r Zi,den' Paul Bianca Akerboom, Frank Akerboom, Irene l'Ami, Kitty l'Ami, Léon Bakker, Susan Bakker, Marcella Bartels, Ser ge Barto, Bianca Boers, Diana Dob- be, Brian Egberts, Raymond v.d. Geest, Jerry van Heek, Mark Hoogen- boom, Jeroen Hoogeveen, Mirjam v.d. Hoorn, Anja Horsman, Mariska v.d. Hulst, Anouk Jansen, Bianca Kerkvliet, Mary Kerkvliet, Marco Kes- ter, Ramon van Klink, Suzanne van Klink, Richard Koek, Adri Kortekaas, Anne Claire Kraan, Paul Krispijn, Sandra van Leeuwen, Ben Lemmers, Arlo v.d. Meer, Cynthia v.d. Meer, Hans v.d. Meer, John van der Meer, Nina v.d. Meer, Richard v.d. Meer, Tom v.d. Meer, Natasja Olierook, Marjo Pecht, Liesbeth v.d. Poel, Hans Renee, Christel van Rooijen, Liane van Ruiten, Judith Schrama, Remco Schrijvers, Prosca Stockmann, Arjan Straathof, Coen Straathof, Coriene Tilma, Chantal van Tol, Sander van Veen, Rudi van der Veer, Lisette Ver- gunst, Björn Vesseur, Gea Volwater, Monika Willems, Bibi van Wordragen, Astrid v.d Zwet, Colette v.d. Zwet. Don Bosco Mavo, Sassenheim SASSENHEIM: Fred Cornelisse, Ste fan de Goeij, Cynthia van der Kraan, Elbert van Putten, Peter Reijngoud. Paul Steenkist, Casper Vaes, Sonja Waasdorp, Naomi v.d. Wagt, Jacco van Wieringen, Jasper Zwarts, Sylvia Hoogervorst, Annemieke van Steijn, Sandra Tilma, Judith Wouters, Erwin van Hage, Nathalie Landwer Johan, Ingo Lenting, Daniela Martens, Yvon ne Matze, Carola van de Roer, Iwan Verlaan. Martijn van Kerkhof. Siebe Duivenvoorden. Willem van der Voorn. VOORHOUT: Chantal van Gerven. Remco Groenen. Gert-Jan Bel. Kyra van Duin, Erik van Kampen, Ingrid Prins, Christian de Waard. Rianne de Jong. LISSE: Stephanie Buikstra, Monique Bergman Sjaak Rewijk. Daniëlle derSlot olyn Sickin9. Henk van WARMOND: Frans Bunck, Hans Burk, .va" Gerven, Evelien van der Kerkhof, Pauline Kervllet, Yvonne :»SCara van der Vl|est. Barry a"ÏÏ"vArienne van Tongeren. LEIDEN: Esther van der Hoorn, Davld Bronsgeest. Oranje Nassau MAVO, Hillegeom. Hillegom: Marco Alders, Laura v. Ba- kel, Wolter Brama, Annemieke Brink man, Marielle Choy, Kim van den Dobbelsteen, Edwin Heemskerk. Astrid Heij, Patrick Hoogkamer, Dax Neefjes, Ruben Prins, Petra Pijnaker, Leonie Rodewijk, Pauline Schutgens, Marcia Seijsener, Wouter Slingerland, Martin Slootweg, Ursula Stijger, Ri chard Verbeek Lisse: Wendy Beentjes. Haarlemmermeer: Ramon Bootsman, Edith Braakman, Claudia v.d. Plas, Iris van der Wolf. Bennebroek: Danny Bijlenga, Fred Chr. Mavo - Rijnsburg, 1989 eerste tijdvak. RIJNSBURG: Wim-Jan Beekhuis. Dick Blom. Gabrielle Bosman. Niels Brussee, Marianka van Delft, Fred van Delft. Marion van Delft, Monique van Delft. Carola Driebergen Monique Driebergen. Richard den Duik. Chantal van Duyne. Karin van Egmond, Henk Jan v.d. Eijkel, Hen drik Glasbergen, Karin v.d. Gugten. Anette Heemskerk, Angelique den Heijer. Niels den Heijer. Enrico Hoog duin, Hendrik van Iterson, Jannet van Iterson. Jack Jonkers, Annuska Kell- ner, Jessica v.d. Krogt, Diane Krom hout. Lianne v.d. Kwaak, Albert v.d. Meij, André v.d. Meij, Charlotte v.d. Meij. Henk v.d Meij, Bram de Mooij, Gert-Jan de Mooij, Jan de Mooij, Sandra de Mooij. Niels Mulder," Alexander van Nieuwkoop, Corina Noort. Christina de Rover, Jolanda Schaddè van Doornen, Mirijam Schrama, Conrad Smit, Robby Stam per, Maarten Strootman, Kees Tij- sterman, Rieke Vianen, Ewout v.d. Vijver. Wilco v.d. Vijver, Rian Vletter, Marieke Vliegenthart, Peter van Vliet, Petra Westra, Jerry van Wijk, Bianca Winkelman, Erik Wolthuis, Roelof Wolthaus, Margreet Zandbergen. VALKENBURG: Helga Betgen, Marij ke van Dijk, Pieter van Duijvenvoor- de, Gertjan v.d. Eijkel, Bart Grimber gen, Sabine Imthorn, Jolanda Ooms, Mark Peursum, Hans Polane, Marco Schouten. KATWIJK: Linda v.d. Does, Anne- Greet van Duijvenvoorde, Robert Ie Feber, Jeroen de Nooijer, Jaco Os kam, Hanno v.d. Plas, Peter Spieren burg, Sjaak v.d. Vijver. OEGSTGEEST: Karin van Amersfoort, Dorinda Dekker, Didi Hoetmer, Fran ca Plug, Arien Verhaar. NIEUW-VENNEP: Lenny Lindhout. VOORHOUT: Warren Schofield. Chr. Mavo 'Uitermeer', Fazantstraat 66, Lisse. Allen uit Lisse: Mariette van Amster dam, Ruud Balkenende, Dick van Bie zen, Paulus Blees, Erwin Booy, Merijn de Buisonjè, Monique Butter. Nils Christoffersen, Nicole van Duyven- voorde. Krijn van Dijk, Patrick Dijks, Andrew Filipowicz, Mirjam van Gent, Monique van Gerven. André Hobo, Rob van der Hoek. Peter Holt. Walter Hoogenboom. Robert van Iperen. Bart de Jongh, Lennard Kapiteijn, Gabriëlle Kardol, Hugo van Keimpe- ma, Nancy Keijzer, Daniëlle van der Klaauw, Edwin Koelewijn, Jolanda Kriek, Gerard Leeuw, Marco Leeuw, Chantal Lefeber. Marcel Ligtenberg. Renate Ligtenberg, Viviane van Loon. Werner Moens, Henk Mooijekind, Eric Niessen, Rubert Nieuwenhuis, Ron Onos, Sander Piket, Ronald Pot, Arie Reeuwijk, Jaco Schippers, Michael Sira. Paulien Stuurwold, Monique in "t Veld, Guido Veldman, Charlotte Ver meulen, Joyce Vermond. Walter Ver- ra, Marlëtte de Visser, Arno van der Vleuten, Corine van Weesel, Simon van Went, Peter Wildeman, Renè de Winter. Patrick -Witteman, Natasha Wijnhof, Wieteke IJtsma. Louise de Coligny Scholengemeenschap Leiden MAVO: LEIDEN: Remco Beekman, Ramon Bekooij, Mustafa Berkant, Khaled Dadi, Jirska Deegenaars, Johnny Donker, Floris Fransen, San dra van Giezen, Eddy Klom, Wouter Koet, Miranda Kromhout, Remco de Kruyff, Miranda v.d. Mey, Camile Mul ler. Leone Prins, Yvonne Prins, Belin da v.d. Reijden. Danielle v.d. Reijden, Dion de la Rie, Esther Siebert, Jac queline Sierat. Tjltske Spaan, Mark Teijgeler. Gregor Tomaschek, Nicole Veldhuis, Esther Verstraaten, Ralph van der Wal, Leonie Zandbergen, Bas Zonneveld. LEIDERDORP: Tamara van Amster dam, Richard Brakema. Gwenny Buij- teweg, Jaap Dooper, Wilbur Gans, Tim van Gelder. Olav Groot. Rene Holland. Daniel Kok, Petra Koster. Sonja Koster, Michel van Latesteijn. Joyce Lugthart. Ronald Zierikzee. OEGSTGEEST: Michel Feleus. Laura Langeveld, Dennis van Maren RIJNSBURG Patrick de Vogel. Ingrid van de Zande. KATWIJK: Dennis Duif, Rosalyn Duif, Ivo ten Hove, Sydney de Koning, Ma rielle Rovers. Bianca van Vugt. Ivar Zantinge. NOORDWIJK: Dorien van Dijk, Kha- dija el Haouari. NOORDWIJKERHOUT: Tertius Kuij- ROELOFARENDSVEEN: Brenda Don gelmans. HAVO: LEIDEN: Fatima Ait El Houssi, Marian Aniba, Monique Bakker, Elisa beth Bijl. Sharon Bonnet, John v.d. Bos, Eveline Calsijn, Inez van Duijl. Yoessef Eddini. Bianca Geijsman, Kim v.d. Heijden. Nathalie v. Houten, Jeroen Keyzer. Jacqueline Kleyn, Pa tricia Kortmann, Chantal Krekelaar. Paul Lagendijk. Onno Laman, Arnoud Lambooy, Michel de Lange. Suzanne Mekking, Dave Mooi|aart. Karin Mul der. Michel van Oosten, Peter Peters. Arno Rijsbergen, Angeline Schreu- ders, Vera van Seggelen. Angela Ver meulen, Ester Verwey, Patrick Vijl- brief, Iwan Vis, Joette de Vries, Roel van Weeren, Bob Witteveen. LEIDERDORP: Andrè van Albada, Nathalie van Amsterdam, Llnda Bijle- veld, Marcel Brouwer, Heieen van der Helm, Sandra Huigsloot, Martijn de Jong, Richard Klippel, Barbera Kooi man, Jaap Luchtenborg, Savitri de Miranda, Eelco Ostendorff, Erik Pe- schier, Diane Scherer, Siska van Ul- den, Ingrid Vermond. OEGSTGEEST: Joffrey Bavelaar, Ro- derik Geirnaert, Hans de Roode, An- nelies Schipper, Roland Tetteroo, Mark Thiele. KATWIJK Monique Lange, Anne- miek Mulder. VOORHOUT Rutger Borst, Mari anne den Heyer. NOORDWIJK Winnie van Beveren, Angelique Droogh, Rogier Duijndam, Dick Star. ZOETERWOUDE: Malou Koperdraat OUD ADE Mirja Krieger. HAZERSWOUDE: Shwa Yin Man. ROELOFARENDSVEEN: Marco Op dam. Judith Versteeg. HOOGMADE: Lucas Scheelbeek. VWO: LEIDEN: Erik Bink. Erwin Breedveld. Jamila Eddini, Brenda Fi- lippo. Sabine van Gestel. Marald van Haasteren. Victor van Hoorn. Nadia El Jaouhari, Nanine Kleijn, Luuk La gendijk. Simone v. Meurs. Jella van der Nat. Michiel Ober. Arjan Paauw. Wike Pouw. Natasja van Remoortere, Soraya de la Rie, Claudia Sprengers. Lamberdine Tegelaar. Nicole v.d Tweel. Brenda Venema, Margreet Vermeer, Perry Vermeulen, Annuska Vogelezang. Sacha van Weeren, Mar greet Zeilmaker LEIDERDORP: Renè Abbink, Bas Amesz, Yvonne Goorman. Asha de Miranda. David van Peursen. Cynthia v.d. Plaat, Leontine Sltee, Edwin Tee- pe OEGSTGEEST: Edwin Belonje, Mari anne van Dockum. RIJNSBURG: Susanne Jacobs. KATWIJK: Jerry Zevenhoven. HAZERSWOUDE: Sandor Volwerk. HOOGMADE. Michael Jansen. ROELOFARENDSVEEN: Edit Leijen- dekker, Eric v.d. List, Menno Misset, Remco Misset. Agnes College, Leiden MAVO: Mohamed Amia, Judith v. Amsterdam, Robert Blanken, Jet Bos, Marieke Dienske, Tamara Filippo, Isa bel Hensing, Esther Hoogervorst, Sander Huizenga, Nathalie Kessels, Wouter Koppers, Marion Laarhoven, Simone v. Leeuwen, Rachid Maac- hou, Dominique v. Oosten, Bas Osse- weijer. Abel Roskam, Tamar Salim, Ab Willem Sonnenberg, Kiki Stam, Bart v.d. Wagt, Marcha Zori. HAVO: Sandra v Abswoude, Marjon v. Abswoude. Lilian Allard, Tanja l'Ami. Natasja Bavelaar, Natasja Be- zemer. Jacomine Bonnet. Miranda Borst. Janneke Bouhuis, Leonie Bouwknegt. Michelle Braams. Anne marie Brands, Hyke v.d. Broek, Bar bara Buitenbos, Melanie v Cruijsen. Sytske Damsma. Priegel Dijkema, Cristine v. Emmerik. Geert Jan v. Et- ten. Astrid Frens. Hanneke Godding, Mariette Goosen, Anouk de Groot, Carlo v. Haastrecht, Patricia den Har- tog. Branko Heemskerk. Sabine Her- uer. Irene Hin, Alders de Jongste. Hans Kerkvliet, Astrid v. Kesteren, Ronald Kluivers. Agnes Koster. Emiel v Laarhoven. Marien v. Leeuwen. Danny Noordermeer, Inge Offringa, Perry Olijerhoek, Jeanette Ouwer- kerk, Sandhya Panday, Anita Petit. Taco Pino, Vera v.d Poel. Wendy Reeuwijk. Mascha v Roijen, Jaco v. Rooden, Erma Rotteveel, Elsbeth Sanchez Nievaart, Thijs v Schade wijk, Ingeborg Schavemaker, Anneli- ze v Seggelen, Saskia v. Slogteren, Corina Straathof, Dennis Stuifzand. Renco Teitler. Tonny v. Ulden. Vero- nique Verhoeven. Peter Vonk, Clau dia v.d. Voort, Petra v.d. Voort, Arco de Vos, Taco de Vries, Luclen v. Wouw. VWO: Nils Addink, Wenda Adriaanse, Gabrielle Arink, Maaike Barel, Karen de Beer, Myra Behrendt, Marieke v.d. Berg, Richard Citteur, Claudia Corne- lissen, John Daalmeijer, Caroline v. Dalen, Reinilda Dernison, Miranda Deutekom, Afelonne Doek, Angelique Gal, Karei van Gorp, Annemarie Gra- vesteijn, Ingrid Hamakers, Kristel Heemskerk, Astrid v.d. Helm, Dieke Hogenboom, Dennis Hoogervorst, Christine Hopman. Shandra Jawala- persad, Marie-Janne de Jong, Reyne- ke Kamphuis. Marco Koppers, Sylvia Koster, Francis Leenhouts, Corine Lindhout, Paul v. Loe, Brenda Mark, Monique v Meegen, Heidi v.d. Meer, Marijtje Mulder, Richard Noorder meer, Jolanda v.d. Poel, Monique v.d. Poel. Onno Prillwltz, Andre Scholten, Majorie Telgt, Liesbeth v. Tol. Yvonne v Tol, Jeroen v. Veen, Monique Vel- zeboer, Hubert Versteegen, Lucienne Vonderbank, Arjan Vork, Donald Vos kuil, Tjallin de Vries, Robin Vrijbloed, Maickel Wand, Karin Westerburgen, Ingrid Willemsen, Arthur Ravensc- hlag. R.K. Mavo 'De Leeuwenhoritschool', Noordwijkerhout. Noordwijkerhout/De Zilk: Ted Bader. Maartje Beniers, Michèle van den Berg. Marielle Boots. Max Broekhof. Naomi de Crook, Yvonne van Denzen. Marjon Dijkstra. Marcel Dobbe, Sam Doeven, Nathalie Duindam, Dirk-Jan den Elzen, Chantal van Gooi, Vivienne van Haaster. Renè Heemskerk, Sabi ne Hermans. Ingrid Indorp. Suzanne Jansen, Ellis van Kampen. Mariëlle Kaptein, Sheila Klinkenberg. Dick Kol, Marja van der Linden, Yvonne van Oosterhout, Cecilia Peters. Ro nald van der Ploeg. Robert Schreurs, Henk van der Slot, Sandy van der Slot, Jasper van der Steen. Robin Stevenhagen, Sven Vogel. Petra Wij- nands. Monique Zandwijk. Noordwijk. Angela de Lange, Mireille Verhey, Monique Zandwijk. Lisse: Suzanne van Burken. Voorhout: Alexandra van Wieringen. Haduard Mavo - Hazerswoude. Mimi Bakridi, Carla Bax, Michel Berk, Anowara van Berkel, Pascal Boers, Sandra ten Brummeler, Jolanda Bur gers, Jessica Cornelissen, Elma Corts, Ingrid Droogh, Lodewijk Duij- vestein, Jurgen Dijkstra, Jolanda van Egmond, Wendy van Eijk, Marjan Gouw, Lion Griffioen, Reinder Groot huis, Barbara de Haas, Ronald Hak- kenbrak, Ariënne v.d. Hoeven, Mireil le Huls, Carla Janssen, Egbert Kers bergen. Sandra Koot. Remco Kreft, Sharon Kroll, Annelies de Lange, Joost Langeveld, Patrick v.d. Meer, Michel v.d. Meij, Erik Molenaar, Ma scha v.d. Niet. Petra Noordam, Alexander Omzigt, Diana Pels, Moni que Prins. Elja Qualm, Simone Rade maker, Aimèe Rietveld. Jessica Riet veld, Lisette de Ruiter, Pieranna van Rijn, Natasha Schoonderwoerd, Karin van Schravendijk, Liane Slegtenhorst. Greg Sno, Dick Sol, Marjolein van Strien. Angela Strijk, Renè Tromp, Derk Verdoold, Esther Verkerk. Koen Versseput, Remco Verwoerd. Marco Voets, Hella de Vries. Kitty Weijers, Marlies Wichertjes, Bianca de Wit, Remy Wolswijk, Thierry Zuydwijk, Anouschka v.d. Zwaan. Anita Zijlstra. Petra Zijlstra. Rijnlands Lyceym Wassenaar Gymnasium: Lonneke de Boer. Aure lia Brandt. Cynthia Copius Peere boom, Eric Copius Peereboom, Caro line Dekker, Pieternella van Gulik, Tjalling halbertsma, Aglaia Henseler, Herman Klein Wassink, Antoinette Kouwenaar, Mascha van der Marei, Willemijn Milders, Florentine Schnei der, Maarten Tjebbes, Wietske Vrie zen, Jeroen Vugts, Gerlof Winkler, Elke Wright. Atheneum: Pom Balledux, Dirk Ba zuin, Focko van Berckelaer, Hanneke Berndsen, Ivo Bloys van Treslong, Petra van Bohemen, Kirsten Bos, Dennis Bron, Uyk Butt, Gabrielle Claessens, Rienske Cotterlnk, Mark Dorsteen, Jeff Duijndam, Jurjen Duintjer, Mare Engelbrecht, Myra Es- kes, Mark van Gennep, Remco Gou- looze, Saskia Goulooze, Bart de Graaff, Katinka de Graaff, Boudewijn Halbertsma, Marcella Hallemeesch, Marjoleine Havik, Johanna Heijn, Ro derick van Helsdingen, Mark-Jan Ho- zee, Alexander Israel, Prlscilla Jans- sens, Simone Janssens, Tjalke Jansz, Gerbrand van "t Klooster, Daphne de Kluis, Thomas van Leeuwen, Willem- Jan de Lint, Erik Louwman, Sebasti aan Meeuwis, Dora Moret, Danielle van Mourik Broekman, Esther van Opstal. Kirsten Peijpers, Enno Pentin- ga. Jacomijn Pluimers, Jan-Willem Poelmann, Lida Potjer, Erik Poutsma. Timothy van Reeth, Philippe Reg- nault, Marjoleine Schimmelpenningh. Jan-Willem Siebers. Niels Slikker. Pieter Smits. Rudolf Steegman, Jan- Paul Steenbergen, Florence Tordoir, Susanna Veeneman, Timotheus van der Ven. Catherine Verbeek, Menno Verhoeff, Selly Vermeijden. Marianne Visser. Gijsbrecht de Vries. Adriaan Weber. Linda Weber, Michelle-Anne Weijnen. Pieter Wouters, Mark Wright, Robbert Zijl. Bart Zwijnen- HAVO: Eric Bijleveld, Franklin van den Bos. Caroline van den Bosch, David Bosman, Deborah Brekelmans, Rogier de Bruijn, Alice Couvreur, Rut ger de Gooijer, Leontine Hoogewee- gen, Nicole Hupkes, Birgitta Jaarsma, Alexander Jansen, Franciscus Kann, Catharina Kaptein, Mieke Karman. Dolf Kars, Gijsbrecht Kerkhoven, Astrid Kortekaas. Rogier Lanting. Mariette Levert. Guido Lombardo. Mariette de Mol van Otterloo. Berry Mulder. Mariska Pas. Catharina Pi laar, Ingetje Pols. Nicolaas Pols, Wil- helmina Roerade, Henk Rusting, Ma riska Sauerbier Couvee, Mark Sier. Menno Smits, Jeroen Steenbergen, Aleida Tadema, Eric Welling. Govert van den Wittenboer. Johan Zijlmans. S. Adelbert College, Wassenaar VWO Danny Barnhoorn, Mike de Boer, Hido Boom, Alexander Bruning, Elsemarij Buijs, Bas van Buuren, Gui do Dubbeld, Monique. Edelaar, Bar bara van Eeuwijk, Elaine Foster, Maud Geurtsen, Monique Gijben, Budi Gonzalez de Chaves, Carla den Hartog, Eelco den Heijer, Niek Her- tsenbert. Marc van der Holst, Ellen Janmaat, Ingrid Janmaat. Jeroen Janmaat, Nico Konings, Peter de Kort. Kristel van Kuijen, Wouter van der Land, Imke Lempers, Sabine Lin- nebank, Miranda Looljestein, Onno Mooij, Marion Muetstege. Ineke Nag- tegaal, Sigrid Niersman, Denise Noordover, Patrick Oudshoorn, Pieter Overdevest. Marieke Pruljs. Marco Rijnbeek, Petra de Ruiter. Caspar Schoorl, Gijs van Schouwenburg. Kir sten Schugard, Astrid Slats, Monique Slats, Jennifer Spiegeler, Karin Stef- fens, Harry Teuben, Sabine Turk. Marcel Uljee, Hugo de Valk. Mandy van Veen. Marcel Veenstra, Annema rie Veldman, Marieke Venema, Karin van de Venne. Sandra Vlieland. Wou ter Vosmeer. Roosmarijn Waaijer, Pe ter Weizenbach, Ralph Wisse. José Zapico HAVO: Remok van Abswoude. Kim van Adelberg, Ronald Barnhoorn, Pascal Belfroid, Nancy Bellekom, Gaby Beuk, Frank van Beusekom, Bob Blóte, Kees-Jan Bol. Hester Ca- lis, Jeen Doing, Maarten van den Dries. Arlen Driesen, Helga van der Drift. Henk Eisen, Koert den Elzen. Sabien Engelenburg. Peter van Es- veld, Maarten Ie Grand, Nicky Grazio- si, Leonie van Grinsven, Claudia Heemskerk, Rob Hoedemaker, Mela nie ter Hofstede. Mirjam Jansen, Marco de Jong, Frans Kerstens, Mar cel de Kleine, Guido Klomp. Martin Knijnenburg, Marcel van der Kolk. Edwin Krol, Richard van der Laan, Ri anne van Lelyveld, Annelie Lochten- berg. Jaap van der Marei, Alexander Meijer, Esther Menken, Nathalie Ost- winkel, Saskia Oudshoorn, Anne Ma rieke Ouwehand, Barbara Piper. Jaco Putker, Renata Rethmeier, Noekie Ruijs, Barry Schalkers, Lisette Schou- man, Daniëlle Schröder, Duncan Smit, Feri Tóth, Anton Varekamp, Gabina Veltkamp, Leendert-Jan Ver haar, Wietse van der Voort, Pascual Wawoe, Babette van Wechem, Hessel Westera, Corrie van Winden, Bas van Zuilen, Yolanda Zwaan. MAVO: Carla Blankespoor, Rebecca Blokzijl, Ed de Boer, Maarten Bollen, Evelien van Bommel, Sandy Carlier, Randal Dietrich, Jilles van Dijk, Nata scha van Dinten, Bianca Doorneveld, Els Driedonks, Fatime Elshout, Van essa Faas, Dafne Greeven, Maroesja Haasnoot, Sanneke Janson, Nynke de Jong, Alexander Jongeneel. Peter van Kampen, Mandy van Kleef. Ri chard van Kleeff, Nathalie Kneijber, Alexander Kraan. Marielle Kroon, Ri chard van Leeuwen. Ruby Lubach, Pascal Maramis, Hans Oosterveer, Mascha Oudshoorn. Dagmar Ouwe hand, Taeco Rakemann. Sander Roe- leveld. Moweena Roessingh van Iter son. Sabina Roessingh van Iterson. Marius Savelbergh, Anja Schalier, Bi anca Schneiders. Berit Schugard. Mandy Smulders, Stevens Straete- mans, Danielle Swanen, Sandra Turk. Dennis de Vlieger. Ivo Vreeburg, An- kie de Vreugd. Robbert van de Vrugt, Patrick van der Wal. Vanessa Welter. Martine Wensveen, Marcia Winnubst. Sander Wubbolts. Chr. Mavo Juliana, Katwijk MAVO: Martina Berkheij. Corien Boekling. Gertjan Buis. Wendy Der nee. Martin Dibbets. Ellen Dubbelaar Corne van Duijn. Mariëlle van Duljn, Anjo Ehlhardt. Mariëlle Guljt, Karin den Heijer, Peter van der Hoeven, Adriena van Houten, Ilse van leperen, Angelique de Jong. Corina Korpels- hoek. Arene Kossen, Tamara Kruis, Yvonne van Leeuwen, Diana de Mooij, Claudia Ouwersloot. Leonie Paauw, Clazina van der Plas, Gijs van der Plas, Lia van der Plas, Wim van der Plas, Marco Ravensbergen, Wim Remmelzwaal, Ingrid Schaap, Joke Schipper, Gysèle de Vreugd en Mar leen Zuijderduijn. Schout bij nacht Doormanschool, Wassenaar MAVO: Robin Bakker. Gwenny v.d. Bent. Lynn v d. Berg. Heieen v.d. Berg, Sabine Berkefeld, Richard van Berkel. Pieter B. Berkhout. Mathieu Borsboom, Patrick v.d. Bos, Edwin van Brecht, Beate v.d. Burgh. Conny v. Duyvenvoorde, Bas Funken. Rolf Groeneveld, Patricia de Haas, Ri chard v.d Ham, Eric van Hattum. Ge rard Hoekstra, Elise v.d. Holst, Guy- onne van Hoof, Helma Hoogendoorn, Raymond Hoogendoorn. Beerend J Kepinski. Arjan Kleinveld. Natascha v.d. Krogt. Rody v.d Lichte, Marco v. Lochem. Martijn Mewissen. Joop Par- 'evliet. Harco Pieterse, Tamara Ren- kema. Caroline v.d. Roemer, Hilko Schravenhof. Sandy Slot, Tjerrie Smit. Wendy v.d. Stap, Peter Stoute. Wendy van Veen. Ellen Veltman, Noud van der Ven. Svenja Vermeu len. Haags Montessori Lyceum Sabine Balk. Ilona Brandwijk, Michel van Deursen, Freya van Dien. Karin Dijkstra, Casper van der Ende, Demi- an Hartman, Angelique Hoorn, Nien- ke Houwen, Ruben Kerkhoven. Bar bara Kuethe, Sergej van 't Oosten. Kari Ruitenberg. Cyril van Vliet. Jiska Wennink, Jeroen Wijnants, Sabine van Zijl, Titia van Zuijen, Bart Etteko- HAVO: Michelle Aalbertsberg, Carla Ammeraal, Niels Batstra, Sabine Beerbaum, Diane Blancke, Jimke Blans, Claire de Bosch Kemper, Enid van Diest. Yvette Dijkman, Anouk Driessen. Chris van Eijk, Maaike Fer- man. Marcel de Geus, Robbert de Groot, Mascha de Haas. Ewdokya Hesselbach, Nathalia van Hutten, Ro land de Jong, Nathalie Kaas, Samant- ha van de Kamp, Tessel van Klave ren, Belinda Kleer, Albert-Jan Klein Haneveld, Daphne Kuylenburg, Jurjen Lasschuit, Berend van Loon, Wendy Lucassen, Ton Meeuse, Astrid Meijer, Charlotte Oostdijk, Len Pulles, Mark Radder, Sebastiaan Rijks, Remy Ro denhuis. Indra Scheen, Remco Schouten, Marco Schürmann, Erwin Stevels, Karin Tiedemann, Maureen van der Togt, Judith Uitvlugt, Floortje Ulrich, Manya Veenstra. Femke de Vries. Kim Wennink. VWO: Emmeke Bakker. Olivier te Boekhorst. Elpine de Boer. Jeroen de Boer. Veronique Bolhuis. Anouk Brink. Ike Brouwer. Saskia van Delft, Blide Duk, Rachel van Dullemen. Ulla Ellens, Marcel Eswllder, Frauke Fer- man, Hester Gleijm, Joeri Gorter. Lijsje Groenendaal. Michiel Gussen. Miranda de Haan, Marthe de Hartog, Lise Heeneman. Steffen Hendriks. Li lian van Herpen. Laurian Jongejan, Philip Kars. Randy Koek. Merlijn van Kroonenburg, Isobel van der Kuip, Mariette Kuyper, Tonko Leemhuis. Jorien de Leeuw. Cynthia Leters, Francisca Lever. Rodger Llnse. Sas kia Nijs, Branko van Oppen. Antoinet te Otto. Joris Peters. Gieneke Pieter se. Annebel Poot, Marjolljn Prlllwitz. Petra Pronk. Camilo Ramada, Ria Ruitenberg. Tessel Rutgers v.d Loeft. Bart Schmitz, Anne-Mara SiUevis Smitt, Manon van der Sluljs. Heimon Smits. Marije Swets, Oscar Toetenel. Gijs in 't Veld. Leonie Verhoeven, An nemarie de Vet, Geesje van der Vij ver. Patrick de Vries. Carolijn Wils, Jan-Willem Wissema, Tanya de Wit, Annerieke Zeyl, Mirjam van Zoest, Menno van Zuijen, Madeion Zwart.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 9