)e Munnik, De Merenwijk Zee en Duin kampioen D E» Z EeidóaQoiuiaril SCYLLA VEROVERT TAFELTENNISBEKER Verlies voor ASC Frits Overing zorgt voor verrassing MAANDAG 12 JUNI 1989 PAGINA 19 lerzege Hagen - LE Ed- gespHagen, die phiag tijdens n depelerspekta- ibur Groot-Am- ;n d&enri Rui- metj voor op llaten gaan, ikt hjisteren als winr over de ?rijaaln Limmen. ^edstjenaar bleef enmje Evert !^e, bnthem en s 0 ei Ruitenberg Bestuur Foreholte doet concessie LEIDEN Het bestuur van de Voorhoutse handbalvereniging heeft in het conflict Plug een concessie gedaan aan de spelers groep. De speelsters, die weigeren door te spelen met An Plug als teambegeleidster (in ieder geval daar waar het gaat om de mentale begeleiding en het fungeren als spreekbuis van de speelsters naar buiten) mogen nu zoeken naar een tweede bege leidster, die die taken over neemt. Financiële middelen stelt het bestuur daarvoor niet beschikbaar. Daarmee lijkt het conflict uit de wereld, maar zolang er over die tweede begeleidster geen zekerheid is, is het nog altijd onduide lijk hoe het team van Foreholte er volgend jaar uit gaat zien. Het gros van de speelsters, dat per 1 juni geen lid meer was van Foreholte, heeft aangekondigd terug te willen komen bij de Voorhoutse ploeg. Voor speelsters als Marian Bult („Ik laat de zaak eerst maar twee maanden rusten") en Anita Seur is dat echter nog lang niet zeker. Foreholte, dat in de laatste fase van de sponsorbesprekingen met een regionaal bedrijf is gewikkeld, ziet zich geplaatst voor de lastige vraag: wat is een speelbare ploeg? Dat wil zeggen met welke spelersgroep gaat Foreholte de eredivisie en de Europacup in? MALDEN - Scylla heeft verrassend de nationale bekerfinale tafeltennis op haar naam geschreven. In de finale tegen streekge noot Avanti was bij 5-4 op basis van een voordelige gamestand (13-9) het pleit in Leids voordeel be slecht. Ondanks het feit dat de natio nale bekerfinale veel te laat na het al lang beëindigde sei zoen lag, werd er in de goed bezette sporthal De Veld- schuur in Malden toch met volle inzet gespeeld. Alle teams kwamen nauwelijks ge traind aan de start zodat pas in de slotfase van het toernooi de kwaliteit van de partijen beter werd. Scylla begon matig tegen Swift (7-3) maar beet vervol gens tegen bekerhouder De Veluwe goed van zich af. Heister en De Vrind gingen in het dubbele Daviscup-sy- steen; tegen Henk en Ron van Spanje met 4-1 ten onder. Maar Sjoerd Meijer en een on geslagen Mirjam Kloppenburg trokken met een gelijke score tegen Edwin Angenent en Jaap van Spanje de zaak recht. Een betere gamestand (14-13) bezorgde de Leidse equipe de onverwachte finale plaats. Tegenstander Avanti bereikte de eindstrijd door Shot met 6- 1 af te serveren. Scylla kwam tegen Avanti op een 5-4 voor sprong door winst in drie sleutelpartijen. Heister en De Vrind troefden Gerard Bakker Jr. af, terwijl Mirjam Kloppenburg nota bene de Hazerswoudse Chi nees Chen Song bedwong. Toen de Leidse in de laatste partij tegen De Groot de tweede game veroverde, was de beslissing een feit en werd er niet verder gespeeld. Uitslagen finale mannen: Scylla - Avanti 5-4, de Vrindt - Turk 1-2, Meijer - de Groot 2-1, dubbel: Heister/de Vrindt - Bakker/Turk 1-2, Kloppen burg/Meijer - Son/de Groot 1- 2, De Vrind - Bakker 2-0, Heister - Turk 2-0, Meijer - Song 0-2, Kloppenburg - de Groot 1-1 (niet uitgespeeld) LEIDEN In de vijfde competitiewed strijd hebben de cricketers van ASC op nieuw verloren. Met 135 all out in 45 overs bleek Concordia uit Delft ditmaal te sterk. De cijfers maken duidelijk dat ASC tijdens het fielden de gasten nog redelijk onder druk kon houden. De thuisploeg vergat daar echter tijdens het batten van te profi teren. Zo viel het eerste wicket al zeer snel. Dirk Hensel kon met een totaal van nul punten weer de zijlijn opzoeken. Frits de Jong en topscorer Paul Haighton tilden de stand vervolgens naar 84 voor 3. ASC gokte op de ervaren batsmen Anton Jacobs en El- dert Frank om het karwei te klaren. Ver der dan 107 all out in 47 overs kwam het niet. Op de ranglijst bezet ASC momenteel een positie in de middenmoot met vijf pun ten uit vijf gespeelde wedstrijden. IN Drie eerste van tennisvereni- uit de Leidse regio den gisteren het jenschap en de n gekoppelde auto- jie promotie. Het dorpse De Munnik Leidse De Meren- kwamen tot deze ie in de overgangs- B, het Katwijkse Duin 'maakte' het weede klasse. In de llasse moest Uni- ?t Amsterdamse Po- JS III, het team van Jkijkerhoutse He in den Berg, met de Ée en de titel felici- Jklasse 11 - Popeye GS III 2-6 )g een 'Leids' tintje bij npioenschap van deze asseafdeling. Noord- 1enoutse Heieen van den teelde immers in deze VI en vormde met Kris- eert en Richard Kraji- basis voor de titel. jlRobert Phillips moest ;n eerste enkelspel de ^erliespartijen incasse- an)st Winnink volgde het r I0Lud van onder meer tok van Z'67 en Chris- ^Mi enstra van ^LTC en :n ML (je Amerik;aan in drie '"2 2,in de eerste set vrijwel il goed geraakt te heb- pfnl de mixed met Lisa Un veroverde de Peize- van den Berg versloeg Amsterdammers Lisa -met de duidelijke cij- en 6-3. Met Boogert 1|ok het dubbelspel na oeizame sets binnenge- waarmee de Noordwij- se opnieuw aangaf rijp /oor een internationale De Australische bi- rt in dit onderdeel zelfs de top-100 van de we- .aire Wegink pakte de let tegen Boogert met Ijht. maar liet na een pint de tweede set in de t liggen. De derde set ^lt 6-1 naar de Amster- vechtjas. Chris Ver- .verloor zoals verwacht j 1 vroegere jeugdtalent 'efd I Krajicek en kon ook 1 in ID met Winnink en het )ers Wegink niet tot winst atsel t bij dient Unicum de ver- g vot wedstrijd tegen Wa- r zaf te spelen, de Ooster- nassi zijn nog niet .veilig hog degradatie. De plaats /alpivandaag naar Wimble- e boi'trekkende Lisa O'Neill je ngenomen te gaan wor- Rel°r Teresa Catlin. De en nam in de eerste twee n ajden de honneurs van lae erste damesenkelspel Jag gisteren haar team lerr(°Peye GS ten onder veritf .aaar is zondag wel be- 'er. Met Warande speelt n<Jem van Voorschotenaar i-daiiemans, Detec/Mets II s hel degradatieplaats. ?t sl)ort I - Dekker War- d kl 8-0 plaaiv konden de Warmon- ille t traditionale eer niet vooi Michael van den Berg 1 kol weliswaar een uitste- jwdflkelspel tegen de oer- itel poger Warmenhoven, ërloor toch. Freek Ta- rkwam hetzelfde lot te- erinfri" Vissers. In de twee 'eekPkelspelen werd jen één game gewonnen, jn I de damesdubbel en de nixed werd zowaar een En'l bereikt, na 1. ^b^angsklasse A p" Ji II - Sittard III 3-3. cnstl 5ur^ers vochten als f, Ti om aan de degradatie rsnappen, maar lieten a in punt liggen Martijn j-Tas n'et opgewassen te- ndigaScai hos Marceline ner^rok tegen Marinka Ja de score gelijk. Jeanine ild 'moest na 7-5 derde set •en 4 Soons feliciteren, Wij- het "uyts maakte er twee de 'an. Het damesdubbel van>or de Leidenaars, die oorb achterstand in de der- spripmbogen tot 7-6 winst. Het herendubbel- werd met 6-7 en 6-7 bij de Limburgers inge leverd. Zondag pas vallen de beslissingen. Hillegom I - Dash '35 I In de wedstrijd tussen twee veilig staande teams, behaalde Marcel Vink de door hem be geerde ongeslagen status in de competitie. De mixed met Cin dy Berkhout werd overigens pas in de tiebreak van de der de set gewonnen. Daarvoor was er winst in het enkelspel, tweemaal 6-2 tegen de sterke Ronald van Griethuysen en het herendubbel met Marco van Trigt, die eveneens tot singlewinst kwam. Met Made- Ion Verdegaal won Van Trigt de mixed met 6-3, 6-7, 6-4. Overgangsklasse B Maarssenbroeck I - ACL de Munnik I 1-7 Eindelijk is dan toch de fel be geerde promotie naar de over gangsklasse A binnen. Zoals telkens in deze competitie zon der noemenswaardige tegen stand. Bij de stand 5-0 had al leen 'invaller' Monique Lange- laan in de single een set afge staan en werd het damesdub bel als formaliteit uitgespeeld. De gemengde dubbels werden wijselijk gedeeld, zodat 'aan koop' Jacco van Duyn alleen in het herendubbel met Kees- Jan Schuilenburg in aktie kwam. De laatste bleef met Bert Bruin de gehele competi tie ongeslagen. Bionda Zonde- rop moest alleen een verlies- partij in het DD tegen het op de derde plaats staande Eg- mond accepteren. De indivi duele kwaliteiten waren voor ACL de Munnik dooslagge- vend voor de titel en de pro motie. TC Egmond I - Casino Noor- wijk I 1-2 Els Veentjer en Trudy Groen man verkregen uitstel van competitie, omdat zij voor Ne derland mochten uitkomen in de Young Cup. René van der Wilk moest Erik Tolhuizen fe liciteren, maar Cees Heems kerk trok tegen Mark Brasser de stand in evenwicht. Het he rendubbel was in twee sets voor Casino Noordwijk. De Merenwijk I - Capelle aan den IJssel I 6-2 Wie voor de aanvang van deze tennis-editie had durven voor spellen, dat De Merenwijk de concurrentie te slim af zou zijn, zou op zijn minst meewa rig zijn aangekeken. Toch had er maar één team recht op de titel en dat was de Leidse for matie. Doordat KSVV met 6-2 won, volstonden vijf winstpar tijen. Na vier soepele zeges in de singles (alleen Herman van der Capellen had drie sets no dig), maakten Van der Capel len en Tönjann in de 'heren dubbel aan alle onzekerheid een einde. Dat Irma van See- ters en Nathalie van der Voort een nederlaag leden in de da mesdubbel kon de pret niet drukken. De laatste twee par tijen werden in snel tempo ge deeld, omdat alles en iedereen bij De Merenwijk stond te po pelen om de promotie op pas sende wijze te vieren. Falcones II - OLTC I 6-2 OLTC geloofde het wel tegen Falcones, dat niet direct in nij pend degradatiegevaar ver keerde, maar de punten best kon gebruiken. Marco Visser wist als enige zijn single in winst om te zetten. Nadat ook de beide dubbels uit handen werden gegeven, besloot men de gemengde dubbelspelen broederlijk te delen, waarna OLTC slechts een lange terug reis restte. Heerenduin II - Dekker War mond II 0-8 Het 'tweede' van de Warmon- ders sloot de competitie met een maximale zege op het reeds gedegradeerde Heeren duin af. Het team bereikte daarmee een tweede positie op de ranglijst achter het onge naakbare Leimonias IV. Leimonias IV - Nieuw Ven nep I 6-2 Het 'veilig' staande Nieuw Vennep zag Marijke Outs- hoorn heel knap het enkelspel tegen Anneliek Blaauboer in drie sets tot winst brengen. Bij de stand 5-1 werden de ge mengde dubbels uiteraard ge deeld. Ouick-O. I - De Munnik II 3- NIEUWKOOP De hoofdnummers van het 35+ toernooi in Nieuwkoop werden veroverd door Annie Wahle en Frits Overing. In de fi nales van het eerste van de 84 toernooien die het district Leiden dit jaar telt, het 35+ toer nooi van Nieuwkoop, viel slechts weinig spanning te bespeuren. Slechts de eindstrijd in het herenenkel en gemengddubbel E wer den in de derde set beslist. Annie Wahle en Frits Overing wonnen met overmacht de ti tels in het DED1 en HED1. Annie Wahle pro longeerde met 6-2, 6-1 tegen Mary Houtkamp haat titel. Mijdrechter Frits Overing gooide het hele plaatsingschema door elkaar. In de finale kwam de als eerste geplaatste Wilco Spijker tot slechts éen game. Uitslagen 35+ toernooi Nieuwkoop: HED1: Finale: F Overing - W. Spijker 6-1. 6-0 DED1: Finale: A. Wahle - M. Houtkamp 6-2, 6-1 HDD1: Fina- Bakktr/Schoemaker - Onverwacht/Overing 6-4, 6-4. DDD1: Finale. Van Draanen/Houtkamp - De Roo- /Verkerk 7-5, 6-4. GDD1: Finale. Van 't Hoff/Pont - Blommers/Schoemaker 6-3, 6-2 HED2: Finale: F Ca- ren - R. Thjo 7-5, 6-4. DED2: Finale N v.d Broek - M v.d Haak 6-3. 6-0. HDD2: Finale De Jong/Van Par- reeren - Den Hartog/Smissaart 6-2, 6-4 GDD2: Finale Van Oyen 2x - Verbakel/Blommers 6-1, 6-1. HEE: Fi nale- F. v.d Meyden - L. van Buren 7-5, 1-6, 6-3 HDE: Finale: Schouten 2x - Kranenburg/Van der Weyden 6- 1, 6-4. DDE: Finale: Aartman/Visser - Rijnaarts/Rom- mers 6-2, 7-6. GDE: Finale: V.d Laan 2x - Peters 2x 6- 4, 2-6, 6-0. Bij Zee en Duin werd uitgegaan van een titel. De champagne, aan geboden door voorzitter Cor Min- née, vloeide rijke lijk voor Diane Padt, Carola Geer- lings, manager speler Jan-Willem Lugthart en Léon Damen. sets de Bl-opponentes felicite ren, maar namen in het dub belspel een verrassende revan che. Marcel Lolling kreeg in de eerste set de partij cadeau, Thomas Koemans won in twee delen. Het herendubbel vergde drie sets voor de winst'binnen was, de gemengde 'dubbels werden gedeeld. TEAN I - De Boekhorst I 8-0 Hoewel beide ploegen goede bekenden van elkaar zijn, werd besloten om echt voor de punten te spelen. Sportief, maar daardoor kwam wel aan het licht dat De Boekhorst ei genlijk alleen in de persoon van Onno van Paridon een speler in de gelederen heeft, die het overgangsklasse B-ni veau aankan. De Alphenaren, zonder de wegens studie-ver plichtingen afwezige Richard Oskam, hoefden geen set af te staan. Doordat Joy Mozaiek met een nogal gerenoveerd team flink uithaalde bij Zand- voort, 1-7, lijkt het lot van De Boekhorst bezegeld. Waddinxveen I - Hillegom II 4-4 Een plezierig gelijkspel tegen Waddifixveen heeft het 'twee de' van Hillegom niet aan de degradatie doen ontsnappen. De club uit de Bollenstreek wordt wel geconfronteerd met een gat tussen het eerste team en de rest van de vereniging. Unicum III - Thor RW IV 6-2 Wil den Hollander, Mirjam Siemerink (alweer!) en Koen van Bemmel kwamen tot sin glewinst, terwijl Maarten Kal lenberg het onderspit dolf te gen Ramon de Vries. De mixed van Kallenberg en Wil den Hollander werd het twee de verliespunt. Brederode I - Leidse Hout I 4-4 Leidse Hout deelde de punten bij Brederode in het duel van de geklopten. Henny Fehling en Anne-Jan van der Meer wonnen hun single, terwijl Van der Meer met Waldo Jan sen ook de herendubbel won. Zijn trilogie werd voltooid in de mixed met Fleur Meyer, waardoor Leidse Hout zijn po- Tweede klasse Heemstede I - Roomburg I 3- 5 Als Roomburg de beschikking had gehad over twee dames die een iets groter aandeel in de score-inbreng zouden heb ben dan Lisette en Lonneke van der Mey, dan was de titel naar Roomburg gegaan. Joost van Leeuwen, Bub van der Zee en Rob van Marwijk ble ven in Heemstede ongeslagen, maar zagen hun teamgenotes drie wedstrijden verliezen. Li sette van der Mey en Ilonka van Riet waren alleen in de mixed succesvol. Roomburg verwacht volgend jaar het rendement te zien van de er varing, die de zusjes Van der Mey dit jaar konden opdoen. Lisse I - Heemstede II 7-1 Degradant Heemstede kon ab soluut geen potten breken te gen Lisse, dat zich niet druk hoefde te maken om met 7-1 te winnen. Miranda Booms heeft nog steeds een beetje met aan passingsmoeilijkheden te kam pen en verloor als enige haar single. Met Elly Reeuwijk re vancheerde zij zich echter knap door in de damesdubbel geen game weg te geven. Onno Wempe en Peter Grim bergen hadden het in de he rendubbel een stuk lastiger en wonnen moeizaam met 6-1, 6- 0. Buitenveldert I - Forescate I 7-1 Forescate had het vege lijf al gered en zou daarom vrijuit kunnen spelen. Buitenveldert bleek verrassend genoeg veel te sterk voor de Voorschotena ren, die alleen in Marco Stals een winnaar telden. Natasha van Schaik en Monique Gijben mochten in de damesdubbel nog enige hoop koesteren op een winstpunt, maar werden in hun dadendrang gestuit. Zee en Duin I - Be Quick Gouda I 6-2 Na het logische kampioen schap van vorig jaar in de der de klasse, volgde nu een even zo logische triomftocht in de tweede klasse al was met name Be Quick Maassluis een ploeg, die de kwaliteit her bergde om Zee en Duin het le ven heel zuur te maken. Het surplus aan klasse van de Kat- wijkers betekende echter ook voor Be Quick, dat het al bij voorbaat kansloos was. Jan Willem Lugthart deed zijn faam ook in de kampioens wedstrijd alle eer aan door Henk Emnes maar drie games te gunnen. Leon Damen won met 6-2, 6-4 van Stefan de Ruiter, waarna Carola Geer- lings voluit ging tegen Carola van der Wiel: 6-0, 6-0. Diana Padt redde het niet tegen Stephanie Hartkoorn en ver loor in drieën. Na twee ruime dubbeloverwinningen loodste het koppel Lugthart/Geerlings de titel definitief in veilige Katwijkse haven. De laatste mixed werd de Goudse forma tie geschonken. Botesa I - Delftse TB I 6-2 De thuisclub liet zijn aanhang lang in spanning, want on danks de ruime 6-2 zege nam vrijwel iedere partij drie sets in beslag. Mark Rijnbeek en Marleen Vink kwamen in de single te kort, maar hun ne derlagen werden recht getrok ken door Richard Plomp en Bianca Plomp. De dubbelspe len, een sterk punt bij Botesa, leverden vier punten op, maar in drie partijen had het resul taat ook andersom kunnen zijn. Zoetermeer won met 7-1 van Unicum, waardoor Botesa eigenlijk niets wijzer wordt in de strijd om het kampipen- schap. Derde klasse Bennebroek III - TEAN Al phen II 2-6 Na een competitie met liefst vier 8-0 overwinningen was het tweede team van TEAN op de vijfde zondag, maar zonder het te weten, kampioen. De 6- 2 zege op Bennebroek III be vestigde nog eens de klasse van Irma van den Oudenrijn, De Merenwijk werd een niet ge programmeerde, maar wel een overduidelijke kampioen in de overgangsklasse B. V.l.n.r.: voorzit ter Henk Sierat, Irma van Seeters, Nathalie Van der Voort, Herman van der Capellen, ver zorgster Marijke Reiche, Hans Tön jann, Pascal Jong- mans. Petra Wille, Ronald Lammens en captain Jan-Arie Bakker. Hillegomse TC V - KLTV I 4-4 KLTV verzuimde te profite ren van het gevecht, dat de concurrenten Sassenheim en De Merenwijk in Sassenheim afwerkten. Misschien, dat de Katwijkers toch iets te afhan kelijk zijn van de inbreng van Loek Verhees? Sassenheim I - De Meren wijk II 4-4 Nog steeds is niet duidelijk wie volgende week bij de eindafre kening iets te vieren heeft. Roy Mooiman en Jelle Rinze- ma waren duidelijk te sterk voor Carlos Jongmans en Dave Wijn veldt. Trees van der Voort verraste als invalster voor Wilma Zeilmaker door evenals haar nichtje Nicoline de single winnend te besluiten. De Leidenaars kwamen daar mee wel op 2-2. Alle vier dub belspelen werden broederlijk en zusterlijk gedeeld. Hoofddorp IV - Hazerswou- de I 5-3 Hazerswoude speelde zich te gen Hoofddorp in veiligheid en daar was het best content mee Jurgen Peters en Karin Reeuwijk stonden hun manne tje en vrouwtje in het enkel spel en wonnen zoals zij wil den. Karin Reeuwijk voegde xn de mixed met Richard Ze venhoven nog een puntje toe aan het totaal. Titia van den Berg werd drie maal met ver lies geconfronteerd. Laatjes Kaai II - Zoeterwou- de I 5-3 Tiny van Velzen blijft met het grootste gemak haar puntjes bijeensprokkelen. Ook nu was de Zoeterwoudse routinier weer—goed voor twee maal winst en dat zijn wapenfeiten, die haar team heel goed kan gebruiken. Harold van Offe ren bleef in zijn single ook aan de winnende hand, maar daar bij bleef het dan ook wel. Vierde klasse Lisse II - Buitenveldert III 7-1 Nancy en Sandra Faas bleven voor Lisses tweede ongeslagen. Slechts Marcel Langelaan le verde het enkelspel in. De 're serves' zijn daarmee slechts één punt van de titel verwij derd. De Faas-Tandem mag op de finaledag van het open toernooi het karwei tegen Fo rescate afmaken. Zee en Duin II - S'70 Wou- brugge I 8-0 Met de maximale zege op S'70 zijn de reserves van Zee en Duin dicht bij de titel en is de Woubrugse formastie gedegra deerd. Marianne van Woerden bracht opponente Mariëlle van der Bent onverwacht nog in de problemen. Artesia - Zee en Duin III 3-5 De Koudekerkers misten Taco de Vries, die geveld is door een schouderblessure. Peter Swart heette zijn waardevolle invaller, die van zich deed spreken door met Valentijn Weber te heersen in de dubbel na eerst te hebben gezegevierd in het enkelspel. Marit Ver- steegen nam het derde punt voor haar rekening. Leimuiden I - Leeuwenbergh VI 7-1 De thuisclub toonde weinig consideratie met de Leid- schendammers. Zeven maal mochten de Leimuidenaars de felecitaties in ontvangst ne men. René van der Meer voel de mee met Leeuwenbergh en gunde zijn opponent een pun tje. Dineke Klein verloor in drie partijen het luttele aantal van twee games. Overgangsklasse heren Victoria I - Unicum I 0-6 De 6-0 overwinning op het Rotterdamse Victoria maakt dat het herenteam van Uni cum weer meetelt in de race om het kampioenschap. Mare Mellema en Tom Giberius ze gevierden in drie sets, de 'meesters' Bart Krans en Mar cel van Paridon deden in twee delen hun rechten gelden. De ongeslagen status van meester Bart kwam met de 7-6 winst in de derde van het dubbelspel wel even, maar toch niet in gevaar. PETER KLEIN JELLE RAAP Landelijke competitie zondag Hoofdklasse Afd. 1: HLTC Hilversi out I 5-3, Z'67 Rolt. - Det /Mets Sc .■/Uni n 1 5-3, GTR/NIP I Geit evemngen II 5-3, Noorl, n I - Popeye GS A'd; 11-35. 2. Vollev Eindhoven 1 26-6, Noorderlicht I 11-21 - 20-28. Topspinners I 10-22 - 16-30. Detec/Mets III 8-24 - 14-28, Barendrecht I 8-22 - 13-29. Pellikaan Tennis III 4-28 Stand: Afd. 2: Lancome/Manege II 23-9, Shot Zeist I 21-11, Deventer I 21-11. Am- stelpark III 16-14, Strokei Harderwijk I 13- 17. TION Hengelo 1 13-17. Bennebroek I 13- 17. Cream Crackers I 4-28 Stand. Afd. 3: Sittard I 29-3. Nashua/Son II 27-5. Fiissel- stein I 26-7. Overburg I 22-8, Leeuwen bergh II 10-22. Popeye GS IV 7-23, Z"67 Rotterdam II 3-29, Pellikaan Tennis II 2-30 Stand: Afd. 4: Zutphen I 21-11. Tilburg I 19-13. Joy-Mozaiek II 19-13. Thor RW Den Haag II 19-13. ALTA Amersfoort I 17-15. Racketeers I 14-16. Osram Bosheim II 8-20. Markendaal I 7-23 Overgangsklasse A Afd 5: Juliana Hoorn I - Victoria R'dam II 3-2. Noorlander Bouw, Unicum II - Sittard III 3-3 afg CC Zeeland I - BTCI Breda I 5- 3. TV Zandvoort II - Heerenduinen IJmui- den I 8-0 Stand: TV Zandvoort II 41-9. Juliana Hoorn I 27-20. Victoria Rotterdam II 25-22. Noorlander Bouw/Unicum II 24- 24, BTCI Breda I 23-27. Sittard III 25-29. verburg A veen II - Brunssum I 1-7, Oud Beyerland I - Thor RW Den Haag III 5-3. ELTV Eindhoven III - Nijmegen Quick I 3-5. Hillegomse TC I - Dash "35 Dordrecht I 5-3 Stand: ELTV Eindhoven III 36-12, Hillegomse TC I 30- 20. Dash '35 Dordrecht I 31-25. Nijmegen Quick I 30-26. Brunssum I 24-26, Thor RW Den Haag III 23-25. Oud Beijerland I 25-29, Overburg A veen II 9-45 Overgangs klasse B Afd. 6: Seghw i A da i III 7-1. Maa eek I - ACL de Munnik I 1-7, Thor V - Victoria R'dam IV 4-4, TC Egmond I 7 Casino Noordwijk I 1-2 Stand: ACL de Munnik Leiderdorp I 49-3. Casino Noord wijk I 41-10, TC Egmond I 30-13, Maarssen- ;ck I 26-28. Seghwaert Zoetern 31. Vic: a R'da i IV 1 i I - Ora TC Haag V 12-40. Fes 12: Hambakei Den Haag I 4-4, De Merenwijk Leiden I - Capelle aan den IJssel I 6-2, Falcones Val- kenswaard II - OLTC Oegstgeest I 6-2. KSVV Schiedam - Shaile Helmond II 6-2 Stand: De Merenwijk Leiden I 41-10, KSVV Schiedam I 32-16. OLTC Oegstgeest I 25-26, Oranje TC Den Haag I 25-22, Capel le Han ch I 13-35. Afd. 13: enduinen IJmuiden II - Dekker Ten- II 0-8. Topspin Dekker Tennis Warmond II 35- Sport/de Munnik II 34-22. Quick Oldenzaal I 30-26, Topspinners Enschede II 25-23, Nieuw Vennep I 25-25, Suthwalda Zuidwol- de I 14-40. Heerenduin IJmuiden II 7-49 Afd. 14: TEAN Alphen aan den Rijn - de Boekhorst Noordwijkerhout I 8-0, Falcones Valkenswaard I - Oranje TC Den Haag II 7-1. TV Zandvoort III - Joy-Mozaiek IV 1- 7. DUNO Doorwerth I - De Helze Geldrop I 4-4 Stand: Falcones Valkenswaard I 41- 8. de Helze Geldrop I 35-21. TEAN Alphen TV 7 Rijn I 30-: Jov Mozaiek A dam IV 21-28. Oranje TC Den Haag II 21-29. DUNO Doorwerth I 19- 29. de Boekhorst Noordwijkerhout I 14-34 Afd. 15: Waddinxveen I - Hillegomse TC II 4-4, Unicum Leiden III - Thor RW Den Haag IV 6-2. Merlenhove Heemstede II - Marquette Heemskerk I 6-2. Vredenburch Rijswijk I - Juliana Hoorn II 5-3 Stand: Vredenburch Rijswijk I 38-14 Waddinx veen I 31-25. Merlenhove Heemstede II 29- 20, Noorlander Bouw Unicum III 27-22. Marquette Heemskerk I 26-23, Juliana Hoorn II 28-28. Thor RW Den Haag IV 13- 36. Hillegomse TC II 15-38 Afd. 16: Castn- cum I - Gendt I 3-5. Brederode Santpoort I - Leidse Hout I 4-4. Warande Oosterhout II - Badhoevedorp II 6-2. Thor RW VI Edese TC II 2-6 Stand: Warande Oosterhout II 43-13, Gendt I 31-21. Badhoevedorp II 27-22. Edese TC II 30-26. Brederode Santpoort I 26-23. Leidse Hout l 29-27. Castncum I 18- 38. Thor RW Den Haag VI 10-43 Tweede klasse afd 9: Hillegomse TC III - Vleuten- de Meern I 3-5 Afd. 10: De Munnik Lei derdorp III - Aemstelspelers III 2-6 Afd. 11: Spatter Wormer I - WOC Overveen I 5- 3. Heemstede I - Roomburg Leiden I 3-5. Amsteiland III - Merlenhove Heemstede V 8-0. TV Zandvoort IV - Assumburg I 4-4 Stand: Amstelland III 38-18, Spatter Wor mer I 33-16. Roomburg Leiden I 35-21. WOC Overveen 29-21. Heemstede I 24-25, Zandvoort IV 22-28. Assumburg I 15-34. Merlenhove V 8-41 Afd. 12: LTC Lisse I Heemstede II 7-1, Brederode Santpoort II - Dash A dam III 6-2, Buitenveldert I - Fo rescate Voorschoten I 7-1, Zoetermeer III - De Munnik Leiderdorp IV 3-5 Stand: Zoe termeer III 46-10, LTC Lisse I 36-20. De Munnik Leiderdorp IV 32-24, Buitenveldert I 27-21. Brederode Santpoort II 29-27, Fo rescate Voorschoten I 23-33, Dash A 'dam III 12-36. Heemstede II 11-45 Afd. 13: Ca pelle aan den IJssel II - Be Quick Maassluis I 2-6, Krimpen aan den IJssel I - Seghwaert Zoetermeer II 5-3, Metselaars Scheveningen VI - OLTC Oegstgeest II 6-2, Zee en Duin Katwijk I - Be Quick Gouda I 6-2 Stand: Zee en Duin Katwijk I 43-6, Be Quick Maassluis I 36-15, Krimpen a d IJssel I 32- 15. Be Quick Gouda I 24-32. OLTC Oegst geest II 18-30. Capelle ad IJssel II 19-37, i VI 21-31. Segh- 2-6 Stand: Popeye GS A'dam III 40-11, Z'67 Rotterdam I 33-17. Hilversumse LTC I 29-22. Noorlander Bouw/Unicum I 26-23. GTR/NIP Geleen I 19-29. Detec/Metselaars II 19-32, Warande Oosterhout I 18-31. Vic toria R'dam I 15-33 Afd. 2: ELTV Eindho ven II - Osram/Bosheim Bussum I 5-3, TV Zandvoort I - Dekker Tennis Warmond I 8- 0. Joy-Mozaiek A dam I - Pellikaan Tennis I 3-5. Leeuwenbergh Leidschendam I - Thor RW Den Haag I 6-2 Stand: Leeuwen bergh Leidschendam I 51-5, Thor RW Den Haag I 34-18, TV Zandvoort 1 35-21. ELTV Eindhoven II 26-26. Pellikaan Tennis I 27- 29. Osram/Bosheim Bussum I 25-31. Joy- Den Haag III 4-4, Botesa Bod. Delftse TB I 6-2, Be Quick M; II 5-3, Zoet. II - Casino Noordwijk II 5-1 Unicum Leiden IV 7-1. Stand Zoetern II 40-10, Botesa Bodegraven I 35-17. Be Quick Maassluis II 25-23, Delftse TB I 22- 26. Leeuwenbergh Leidschendam IV 23-25, Casino Noordwijk II 21-31, Oranje TC Den Haag III 20-32. Unicum Leiden IV 15 33 Derde klasse afd. 20: Bakkum V - Hille gomse TC IV 4-4 Afd. 21: Bennebroek II - TEAN Alphen a d Rijn II 2-6. Afd. 22: Hil legomse TC V - KLTV Katwijk I 4-4. Sas mat —e TV I - De Merenwijk Leiden II lerd I - Fore Heemstede VI - Nieuw Vennep II 7-1. Oude Eik Wassenaar II - Van Nispen De Zilk I 4- 4. Hoofddorp IV - Hazerswoudse TC I 5-3. Oranje TC Den Haag V - Unicum Leiden V 0-8 Afd. 27: Waddinxveen II De Munnik Leiderdorp V 6-2. CC Dordrecht II - E 68 Brielle I 6-2. Laatjes Kaai Pernis II - Zoe terwoudse TC I 5-3. Schiebroek I - Thor RW Den Haag VII 1-7 Vierde klaase afd. 35: LTC Lisse II Buitenveldert III 7-1 Afd. 37: Zee en Duin Katwijk II - S'70 Wou brugge I 8-0. Afd. 41: Artesia Koude kerk a d Rijn I Zee en Duin Katwijk III 3-5. Afd. 44: Leimuiden I - Leeuwenbergh VI 7-1 Vijfde klasse Afd. 36: Roomburg Leiden IV Ter Aar I 3-5 Heren Over gangsklasse Afd. 3: Victoria Rotterdam I - Unicum Leiden I 0-6^Districtscompetitle Noordwijk I 24-11. De Kikkers Nieuw Vennep I 23-12, Unicum Leiden I 20-15 Bo tesa Bodegraven I 19-16, De Merenwijk Lei den II 18-15, De Boekhorst Noordwijker hout I 18-17, Boskoop II 11-24. OLTC Oegstgeest 11 7-26

Leidse Courant | 1989 | | pagina 19