- 1 Z n VRIJDAG 9 JUNI 1989 VANDAAG 9IUN11992 Bent u van plan een nieuwe auto te kopen? Doe dat dan niet voordat u zich de automarkt in 1992 heeft voorgesteld. Verplaats u dus even 3 jaar in de toekomst. Om precies te zijn, naar 9 juni 1992... Waarom? Omdat 'n nieuwe auto gemiddeld na 3 jaar wordt ingeruild. Zodat u nü, in 1989, moet kunnen voorspellen welk model er in 1992 nog goed in de markt ligt. Nu kunnen er natuurlijk de komende 3 jaar veel dingen veranderen. De brandstofprij zen wegenbelasting.elektronische tolheffing. Stuk voor stuk onzekere faktoren. Voeg daarbij het feit dat in 1992 met het opengaan van de grenzen vrije konkurrentie mogelijk is, en het zal duidelijk zijn: een auto merk zal sterk in z'n schoenen, of liever, op z'n wielen moeten staan om te overleven. Eén ding is zeker... Met een net werk van maar liefst 7.000 dealers (daar staat de wereld van General Motors achter) is Opel klaar voor Europa 1992. Om die reden doet u er goed aan de nieuwe Opel Kadett bovenaan uw verlanglijstje te plaatsen. Nu zijn er maar liefst 100verschillende Kadett-uitvoeringen. Met 'n Katalysator- of Euro normmotor, 'n Diesel of 'n Thrbo-Diesel, 'n 3-, 4- of 5-deurs model, 'n Stationwagon of'n GS/i met 16 kleppen. U krijgt 'n goed inzicht van de vele mogelijkheden met de Kadett 1.6i GL. Deze auto staat, precies zoals u 'm op de onderste foto ziet, bij iedere Opel-dealer klaar voor een nietsverhul lende proefrit. De 1.6i GL is standaard reeds voorzien van een injektiemotor met geregelde 3-weg-katalysator, KADETT Stationwagon 2.0i GT. Over 3 jaar heeft de komhinatie van ruimte, prestaties en komfort nog steeds een ongelooflijke inruilwaarde. KADETT 2.0i GS/i. Ongelimiteerde prestaties en formidabel komfort maken dat in 1992 z 'n inruilwaarde nog net zo hoog is als z 'n topsnelheid. 5-versnellingsbak, in hoogte verstelbare veiligheidsgordels vóór, twee van bim\ nen uit verstelbare buitenspiegels,* gelaagde voorruit waarschuwings J- zoemer verlichting, tweetonige L claxon, een in delen neerklapbare achterbank, opvallend veel opberg-f vakken en velours bekleding. Daarnaast is deze Kadett uit-k gerust met allerhande extra's om u eer inzicht te geven in het ongelimiteerde optiepakket van Opel. U kunt dus, volkomen naa eigen inzicht, uw favoriete Kadett ontwerpen. De Kadett 1.6i GL koppelt met z'n injektiemotor}zai idat hoge prestaties aan een zeer gunstig brandstofver- bruik. Bovendien garandeert z'n oerdegelijke konstruktie lage onderhoudskosten en vol doet z'n geregelde 3-weg-katalysator aan de strengste milieu-eisen. Maar welk model Kadett u ook kiest.Stuk voor stuk zij n ze voorzien van de zorgeloze betrouwbaarheid en het grenzeloze rijplezier dat u van Opel bent gewend. Mede daarom zijn inmiddels 9.000.000 Europeanen u voorgegaan. Zij hebben de Kadett op z'n solide (inruil)waarde weten te schatten. Waarom zou u dan nog risico nemen? En om u alvast in de stemming te brengen, Met de Kadett L3i rijdt u al injektie voor f 22.474,- KADETT 1.6i GL. Een proefrit overtuigt u direkt! Met z'n injektiemotor en 3-weg-katalysator is ook deze Kadett klaar voor 1992! (Om in de sfeer van 1992 te blijven... dat is nog geen 9600 ECU!) Blijf daarom vandaag, op 9 juni 1989, met beide voeten op de grond. En zorg dat u, voordat u volgende week gaat stemmen voor Europa 1992, eerst voor de Opel-dealer hebt gekozen. Samen met hem bent u dan de komende jaren goed op weg... DAAR STAAT DE WERELD VAN GENERAL MOTORS ACHTER

Leidse Courant | 1989 | | pagina 20