Computer bepaalt de muziek op Sky Radio I CeidaeSoiwtMit \R0 moeten 24 UUR NON STOP ACHTERGRONDMUZIEK Jensen weg 'den*m kind voor grapkening" i duikt in listorie O/TELEVISIE PAI DONDERDAG 8 JUNI 1989 PAGINA 17 1SUM Bij de KRO tog 39 arbeidsplaatsen Ijen. Het KRO-bestuur n instemming betuigd ft beleidsplan KRO Hierbij is voorzien iantal banen, momen- 350, naar 311 terug- ip die manier wordt 4 miljoen bespaard. „RO-televisiedienst ko ortere werkeenheden a radio is „een ontwik- ea.aaiodel" opgezet. De OR P£aKB.O heeft geëist dat "^gedwongen ontslagen °JUnaniem bevestigde uur dat de KRO een \e omroep wil blijven pstens 600.000 leden, Taar! A-status kan blijven .eg'ejaafd Aan de statutai- ?fn pngspunten zal niet >nop getornd. Hoewel 'r e'uw noodzakelijk fcacht zal het KRO-be- arover pas een beslis- aen als een uitgewerk te |tatie-prognose op tafel dei ienn J6'1)SCH Bij de KRO pich tot nog toe 12.000 gemeld voor de actie 'terpen kind voor uw re done gij deze actie van de ■k r 'Mensen in Nood' in PVh kan men voor twee anë in de maand kinder- 'asstp in de Derde Wereld ■r Het gaat om spontane nt °op het onlangs uitge- KRO-programma „Ie- n Kenia houdt van jesentator daarvan was erseü der Meer. Hij reisde i col Nederlandse kinderen aanenia. In dat Oostafri- ïterland werden drie ver- wórde projecten bezocht i vaNederlandse kinderen der tten leeftijdgenoten. Het in Nood-voorlichter lur. Hooglugt toonde zich gt Jgeri erg tevreden met iltaat. :SUM De NOS gaat In dertien uitzendingen it besteden aan de ge- lis van de popmuziek, e titel Get back wordt van 19.25 tot 19.51 op [nd 3 de eerste afleve- Jjezonden. Het gaat om eels nog niet eerder hden materiaal uit de Ichieven. -i HILVERSUM De vrees om toch vooral geen irri tatie bij zijn luisteraars op te wekken is diepgewor teld bij Ton Lathouwers, de 29-jarige directeur van Nederlands jongste satel lietproject. Sky Radio, een dochteronderneming van het gelijknamige tv-ka- naal, brengt 24 uur per dag non-stop muziek. De speellijsten worden dage lijks samengesteld door een uit Amerika gerïipor- teerde computer, die een keuze kan maken uit slechts 800 rustige pop werkjes. „Meer dan genoeg', verzekert Lathouwers. „In de Verenigde Staten heb je stations die put ten uit 300 platen, die voortdu rend voorbij komen. Dit is een nieuwe manier van radio ma ken. De mensen luisteren nu eenmaal liever een paar maal naar Imagine van John Len- non, dan dat ze voor de zo veelste keer Womack and Wo- mack voorbij horen komen. Wij spelen op zeker'. Gevolg van dit beleid is dat Duitse platen al uit het compu terbestand zijn. „We zitten op nogal >vat kabelnetten in Scandinavië en die mensen daar blijken helemaal niet van Duits en Duitsers te houden. Dat is ook de reden dat we voornamelijk Engelse muziek spelen. Het moeten internatio nale hits zijn. BZN, James Last en Hepie en Hepie komen niet op de zender. Ook moet het om rustige muziek gaan. Zeker de helft van de top 40, zoals Yazz, Bon Jovi en Europe, komt er bij ons niet in", aldus de voorheen bij Veronica's Nieuwslijn werkzame direc teur. De muziekstroom die Sky Ra dio door de bewust gekozen koers voortbrengt zal door sommigen omschreven wor den als „radio zonder kraak of smaak'. Er is sprake van een rechte muzikale vlakte. Men sen die van zo nu en dan „ber gen' houden kunnen beter een ander station opzoeken. Achtergrond „Wat in Amerika al jaren ge woon is en wat je tegenwoor dig ook ziet bij de commerciële radio in bijvoorbeeld Frank rijk is dat stations zich op een specifieke doelgroep richten. In Nederland kennen we dat niet. Hier wil Hilversum ie dereen bedienen; met als ge volg dat je een ratjetoe krijgt. Sky Radio is bestemd voor mensen tussen de 20 en 45 jaar. We brengen rustige ach tergrondmuziek. Op die ma nier willen we ons nadrukke lijk presenteren". „We hebben bijvoorbeeld ook al contacten met Albert Heyn. De bedoeling is dat binnenkort in alle supermarktvestigingen van dit bedrijf Sky Radio te beluisteren is. Wij leveren dan ook een decoder, die automa tisch tijdens een aantal van onze reclameblokken een bandje met de weekaanbiedin- gen start. Onderzoeken heb ben uitgewezen dat er in Ne derland 25 miljoen gulden om gaat in de achtergrondmuziek- bussines. Als wij daar wat van mee kunnen pikken, dan is dat mooi meegenomen', aldus Lathouwers, die nu al weet het niet langer dan twee jaar in zijn nieuwe functie te zullen uithouden. Overigens heeft Sky Radio op dit moment nog geen adver teerders: „Nee, het loopt geen storm. We willen niet aan een prijzenslag beginnen. Ons ta rief is gesteld op vier gulden per seconde en we gaan niet onder die prijs zendtijd verko pen". De directeur is er van over tuigd dat er in Nederland een plaats is voor zijn station: „Er is geen sprake van dat ons land te klein zou zijn en dat het na Cable One en Radio 10 vol is. New York heeft acht miljoen inwoners en 63 radio stations. Dan kunnen er op veertien miljoen Nederlanders ook nog wel wat zenders bij. Er is na Sky Radio zeker nog ruimte voor een 24-uurs klas siek station en een nieuwszen der". V ideorecorders „Sky! Sateliteradio with cd- music'. Dat is één van de in Amerika geproduceerde jin gles die het nieuwe satelliet station gebruikt. De muziek van Sky Radio komt allemaal van cd's. De cd-spelers worden overigens niet zo vaak ge bruikt, aangezien alle 800 nummers digitaal opgenomen zijn op videobanden. „We ge bruiken voor onze program ma's zestien digitale videore corders. Omdat ook het beeld- spoor wordt gebruikt kunnen we in totaal negen uur muziek op elke band kwijt. Die recor ders hebben ook het maximum van 800 bepaald. De computer zou maximaal 1600 nummers kunnen verwerken. Toen ik de computer in Amerika ging kopen schrok ik toen ik dat directeur van Sky Radio: „Er kunnen nog wel wat zenders bij. New York heeft ook 63 radiostations". FOTO: PR hoorde. „In ons muziekpavil- joen van de NOS in Hilversum hebben we wel 160.000 titels staan', zei ik. De Amerikaanse leverancier reageerde heel la coniek: „En draait u die ook allemaal?'. En hij had natuur lijk gelijk'. „Alle nummers hebben we met bépaalde codes, snel/lang zaam intro, mannelijk/vrou welijk vocaal, zestiger/zeven tiger/tachtiger jaren enzo, in de computer gestopt. De com puter weet dat hij niet meer dan vier top 40 hits in een uur mag draaien, dat we niet meer dan vijf mannelijke vocalen na elkaar willen en dat we niet meer dan één plaat van dezelf de artiest in een uur willen. Om de speellijst voor de vol gende dag te krijgen hoeven we maar op een knop te druk ken en na een paar seconden komt de komende 24-uur aan muziek uit de printer. En de computer stuurt verder de vi deorecorders. Terwijl de ene plaat loopt, zet hij de volgende band vast startklaar. Binnen kort sturen we de speellijsten ook via een modem naar Bu- ma/Stemra. Dan hebben zij het direct in hun computer. Scheelt ze heel veel romp slomp. Alleen op deze manier kan je goedkoop radio maken. Wij hebben maar vijf mensen in dienst en zijn toch etmaal op etmaal te beluisteren'. SANDER LINDENBURG VARA 16.01 Kermis der ijdelheid (Vanity fair), 16-delige En gelse serie naar de gelijk namige roman van William Makepeache Thackeray. Afl. 14: Na de slag. Raw- don komt achter de affaire van Becky en neemt haar ontrouw hoog op. 16.31 Gevaarlijk computerspel (Dead entry), 3-delige En gelse jeugdserie. Afl. 1: Charlie Armstrong zwerft met zijn vriendje Daniel door het havengebied. Daar zien ze hoe een dode duiker aan land wordt ge haald. 16.57 Neighbours, Australische serie. Het lukt Helen na tuurlijk toch om Jim aan het praten te krijgen en zo hoort ze, dat hij niets met Gloria's vader te maken wil hebben. 17.20 Heckle en Jeckle, de spre kende eksters, tekenfilm serie. Afl.: De getemde kat. NOS 17.30 Journaal. VARA 17.44 VARA's kindermenu: De avonturen van Pippa de hen, Tsjechische kinderse rie. Afl.: Pippa maakt schoon. 17.52 De avonturen van Teddy Ruxpin, tekenfilmserie. Afl.: Het nieuwe lid van de M.E.S.O. VARA 18.14 De Smurfen, tekenfilm serie. Afl.: Het oranje paardje. 18.37 Boes, tekenfilm. Afl.: De vos is de klos. 18.48 Europa 1992/3, humoristi sche vooruitblik op de ko mende eenwording van Europa. NOS 19.00 Journaal. VARA 19.19 Europa 1992/3, humoristi sche vooruitblik op de ko mende eenwording van Europa. 19.23 Een klas apart (Head of the class), Amerikaanse comedyserie. Afl.: De lie velingsdochter. Sarah's prestaties laten eensklaps nogal wat te wensen en niet alleen bij geschiede nis. Charlie wil op zijn ei gen wijze haar problemen begrijpen. 19.47 Lingo, spelshow gepre senteerd door Robert ten Brink. 20.20 Doet ie 't of doet ie 't niet, spelprogramma met Peter Jan Rens. 21.35 Cagney and Lacey, Amerikaanse serie. Afl.: Protectie. Al een poosje proberen Chris en Mary- Beth een woekeraar te la ten opbergen, maar de man schijnt hoge connec ties te hebben. Het rechtstreeks servicemaga zine TV-3 wordt gepresenteerd door Carl Huybrechts. NED 3 19.25 uur. - FOTO: DIJKSTRA NOS 22.30 Journaal. VARA 22.40 De getuige (Witness), Amerikaanse speelfilm uit 1985 van Peter Weir. Met: Harrison Ford, Kelly McGilles, Lukas Haas e.a. Rachel Lapp, net weduwe en lid van de Amish, een sekte die alle geweld af zweert, reist met haar zoontje Samuel naar haar zuster in de stad. Daar is haar zoontje getuige van een moord in een toilet. Rachel wil niet dat Samuel wordt verhoord. 00.28 Einde. NEDERLAND2 AVRO 15.45 Kokkerellen, culinair pro gramma. Afl.: Rouget en papillotte. 16.05 ECondemned, Ameri kaanse speelfilm uit 1929 van Wesley Ruggles. Met: Ronald Colman, Louis Wolheim, Wiliam Elmer e.a. 17.35 Airwolf, Amerikaanse se rie. Afl. 53: Echoes from the past. AVRO 18.25 HI David, de kabouter, serie naar het boek De Ka bouter van Rien Poortvliet en Wil Huygen. Afl. 11: Het magische doktersmes. 18.50 Ik had een gouden toe komst achter mij...- Gesprek met Soldaat van Oranje Erik Hazelhoff Roelfzema. NOS 20.00 ISJournaal. AVRO 20.29 Growing pains, serie over de beslommeringen in het gezin Seaver. Afl. 2: Springsteen. Mike heeft er alles voor over om nog kaartjes voor het Bruce Springsteenconcert te krij gen. Niets lukt echter, tot pa er een oplossing voor heeft. 20.55 SGrijpstra en De Gier: Het lijk uit Friesland, mis daadserie naar De Ratelrat van Jan Willem van de We tering. Met: Rijk de Gooij- er, Peter Faber e.a. Afl. 3 (slot). Grijpstra en de Gier zijn er inmiddels achter dat Scherjoen bij de onderwe reld zat. De Gier gaat nu op weg naar Ameland, en Grijpstra doet 's nachts een ontdekking in de tuin van mw. Scherjoen. 21.53 L.A. Law, Amerikaanse se rie. Afl. 51: Victor Victori- us. Abby zit in financiële moeilijkheden en krijgt ru zie met Stewart en er komt een baby uit de lucht vallen voor Ann en Stuart. 22.37 [s] Ontdek je plekje. «Van avond: Muiderslot. NOS 22.52 Journaal. 22.57 Einde. NEDERLAND 3 18.15 18.30 19.00 19.15 19.25 20.00 20.20 20.27 20.52 Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Sesamstraat. NOS Paspoort, wekelijks pro gramma in het Servokroa- tisch en het Nederlands. IOS Marokkaanse veteranen. TELEAC Van Quantum tot Quark. Les 8. NOS IS Het klokhuis. t Jeugdjournaal. TV-3, gevarieerd magazi ne. PP Uitzending van SGP/GPV/RPF. NOS Journaal. PP 22.55 23.25 23.30 Uitzending van de Partij van de Arbeid (PvdA). RVU Bert Haanstra, documen taireserie. Afl.2: Opdracht films. Brugman, maandelijks discussieprogramma ge presenteerd door Jetske Mijs. Vandaag: Derde We- reld-toerisme. NOS Uit de kunst, wekelijkse kunstrubriek gepresen teerd door Leoni Jansen. DVG Uitzending van de Vrije Gedachte. PP Uitzending van Centrum Democraten (CD). NOS Journaal. Den Haag Vandaag, parle mentaire rubriek. Studio Sport. Tennis: Ro land Garros. Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. per, Amerikaanse jeugdse- k Tak, animatieserie, ing Fu, Amerikaanse serie 5t David Carradine, Keye Ike, Philip Ahn e.a. ivende aarde (Living planet), -delige Britse documentaire- rie van David Attenborough 'er het ontstaan van de aar- I en het aardoppervlak. Bdedelingen en programma- (erzicht. dra Politieke Tribune: PVV jren (neighbours), Australi- ;he serie. termezzo. «e Dirtwater Dynastie, (The rtwater Dynastie), 10-delige ustralische serie. Met: Hugo 'eaving, Victoria Longley, leve Jacobs e.a. unst-zaken. ieuws. e Koreaanse oorlog (Korea, ie unknown War), 6-delige figelse documentaire serie tn Philip Whitehead over de ïrzaken, het verloop en de svolgen van de Koreaanse Drlog (1950-1953). oda. Standchen, van Richard |rauss, uitgevoerd door Ca- lerine van Loo, piano, en puisXanduyt, bariton, inde. onen en dochters (Sons and pughters), Australische serie, x 7, spelletje met Mark De- lesmaeker. ■frogramma-overzicht. r- iieuws. J let machtig reservoir. Tv- pel van Peter Terson in een Ifertaling van Alice Toen, onder rjgie van Jan Matterne. Met: ■■larleen de Vos, René Verreth lenri Matisse, documentaire an Didier Baussy. linde. F 1 I'acaturebank. boïte aux images, teken- ilms met o.a. Jimbo Jet en Gadame Pepperpote. journaal. ïe soir, Waalse actualiteiten, lournaal en weerbericht, tutant savoir, consumenten magazine. •e mal d'aimer, Franse speel- Hm uit 1986 van Giorgio Tre- 'es Met: Robin Tenucci, Isa- Jelle Pasco, Carole Bouquet j.a, In het begin van de 16e teuw besluit de kerk in Frank- 'ijk om de steden schoon te haken. Dat betekent dat ie- lereen die Syfiulis heeft wordt jeïncarneerd. Zo belandt de onge prostituée Marie Blanche n Saint-Clément. courts métrages beiges: Portrait de mon père aquarel- Sste, film van Jean-Noël Go- bron en Parade de quarte, film fan Luc Petit. «9-oterij-uitslagen, laatste ■iieuws en weerbericht. ÏEinde. DUITSLAND 1 16.00 Die Trickfilmschau. 16.15 Auf und davonl, kinderserie. Afl. 4: Wettlauf gegen die Zeit. 16.40 Tiere in Spanien, natuurserie. Afl. 17: Die Gartenschlafer (2). 17.05 Hexe Lakritze, kinderprogram ma. Afl. 4. 17.15 Tage8schau. 17.25 Columbo, Amerikaanse serie. Afl.: Tödliche Trennung. 18.26 Tagesschau. 18.30 Hier und Heute. 18.52 Die Wiesingers, serie. Afl.: Dof junge Herr Ferdinand. 19.58 Programma-overzicht. 20.00 SI Tagesschau. Aansl.: Die Par- teien zur Europawahl. 20.15 H Europa - Heute abend. Live uitzending over de toestand en de toekomst van de twaalf lan den van de Europese Gemeen schap. Presentatie: Ulrike Wolf en Reinhard Kleinmann. 21.45 Der 7. Sinn..Aansl.: Die Partei- en zur Europawahl. 21.55 Hl Singen ist die Antwort. Mu zikaal programma met de Fi- scher-Chore, Lena Valaitis en het Symfonie Orkest van Stutt gart o.l.v. Ernst Muller. 22.35 Tagesthemen, actualiteiten. 23.05 ARD-Sport extra. Tennis: Open Franse Tenniskampioen schappen te Roland-Garros. Halve finale dames-enkelspel, samenvatting van vandaag. Commentaar: Volker Kottkamp en Heribert Fassbender 23.35 Einmal Ku'damm und zurück, Tv-film van Jürgen Engert. Met: Ursula Monn, Christian Kohlund, Peter Schift e.a. De Oost-Duitse Ulla Haferkorn leert per toeval Thomas Stuffer kennen, de kok van de Zwitse- re ambassade in Oost-Berlijn. Omdat Ulla door haar functie te veel weet, moet ze de vriendschap voor de autoritei ten geheim houden. 01.10 Tagesschau. 01.15 Nachtgedanken. Beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff. 01.20 Einde. DUITSLAND 2 15.25 Hl Teletekst-overzicht. 15.45 ZDF-lhr Programm. Wer kennt sich aus in diesem Haus? spel programma. 15.55 Heute. 15.58 Indian River. Bij de Forest Rangers in Canada, tv-serie. Afl.: Der Wolf. Met: Graydon Gould, Michael Zenon, Ralph Endersby e.a. 16.20 Logo, jeugdjournaal. 16.55 Heute. Aansl.: Aus den Lën- dern, Regionaal nieuws. 17.10 Hl Tele-lllustrierte. Actualitei it Fischer- löre staat der leiding n Gotthilf scher. DLD 1 5 uur. FOTO: PR ten, sport en amusement. 17.45 Ein Engel auf Erden, Ameri kaanse tv-serie. Afl.: Das Lied vom kleine Glück (1). Met: Mi chael Landon, Victor French, Carrie Snodgress e.a. Aansl.: mein Butler und ich, Duitse tv- serie. Afl.: Kunstwerke. Met: Volker Brandt en Günther Ferschke. 18.58 Programma-overzicht. 19.00 Heute. Aansl.: Die Parteien zur Europawahl. 19.35 Aus Duisberg und Moskau: (S)Lieder, die wie Brücken sind, amusementsprogramma met muziek uit Rusland en Duitsland. Met: Die Fischer- Chöre, Heinz Hoppe, Ensemble Jornalist, Pesnochorki e.v.a. Presentatie: Carolin Reiber en Jurij Petrow. 21.00 Kinder Kinder. Afl. Eine Auf- gabe verëndert sich. Neue Va- ter braucht das Land, docu mentaire over de manier waar op moderne vaders omgaan met hun vrouw en kinderen. 21.45 Heute-journal. Aansl.; Parteien zur Europawahl. 22.15 Madrid im Tunnel: Europas neue Metropole,- documentai- 23.00 Wieviel Zeit haben wir noch In het kader van de Evangeli sche Kerkendag, een discus sieprogramma vanuit het café „Zeit-Zeichen" in Berlijn. Aansl.: Heute. DUITSLAND 3 i Telekolleg II: cursus scheikun de, les 22. i Die Sendung mit der Maus. i Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws. (19.40- 19.55 Raamprogramma van de Landesstudio.) I Rose Bernd, Duitse speelfilm uit 1956 van Wolfgang STaud- te. Met: Maria Schell, Raf Val- lone, Kathe Gold e.a. Rose Bernd werkt na de oorlog als huishoudster bij Chrisoph Flamm en verzorgt diens ver lamde vrouw. Christoph en zij voelen zich echter tot elkaar aangetrokken, wat de nodige moeilijkheden met zich mee brengt, i West 3 aktuell. I Lander - Menschen - Aben- teuer: die Papua - ein Volk ohne Zulunft, documentaire, i Ausgestossen, Franse 5-delige tv-serie. Met: Charles Azna- vour, Judy Winter, Hans Clarin e.a. Afl. 3. Einer will nicht mehr mitma- chen: Friedrich Glauser (1896- 1938), portret van deze schrij- BBC 1 Mr. Forbush and the pen guins. Engelse speelfilm uit 1972 van Al Viola. Met: Arne Sucksdorff, John Hurt e.a. Children's BBC, met Andy Crane. Met: Janosch. Jonny Briggs, kinderserie met Richard Holian. King of the castle.- Kinderprogramma. Newsround, Jeugdjournaal Blue Peter, kinderprogramma. Neighbours, Australische se rie met Anne Charleston, Kylie Minogue, Fiona Corke e.a. Nieuws en weerbericht. Newsroom South-East. Top of the pops, Engelse hit parade. Eastenders, familiefeuilleton met Peter Dean, Mike Read, Nick Berry e.a. Last of the summer wine, comedyserie. The Rues Abbot Show. Co medy met Russ Abbot. Politieke Partijen: The Green Party. Nieuws. Newsroom South-East. Crimewatch U.K., Politie en justitie vragen kijkers om hun medewerking bij het oplossen van misdrijven. Question time. Crimewatch U.K., Stand van zaken. Cricket, Overzicht 1st Cornhill versus Australië. Weerbericht. Einde. BBC 2 Cricket, 1st test versus Autra- lië, Headingly (dag 1/5). Nieuws en weerbericht. Aansl.: Cricket, 1st versus Australië. Nieuws en weerbericht. News Room South-East. Cricket, 1st test versus Au stralië. Dlntermezzo, Amerikaanse speelfilm uit 1939. Who cares?, 6-delige Informa tieve serie over mensen die zorgen voor langdurig zieke fa milieleden of vrienden. Afl. 5. Connoisseur. Kunsthistoricus Bamber Gascoine tracht met zijn 1989 quiz de kunstkenner van het jaar te vinden. Afl. 4. The Europeans, 10-delige se rie over de Europese samenle ving en cultuur, zoals de Euro pese TV ze ziet. Afl. 1Portrait. Foreign bodies, 6-delige co medyserie. Under the sun. Vandaag: Spi rits of defiance. Politieke Partijen: The Green Party. Newsnight, actuallteitenmaga- The late show. (slot). Weerbericht. Open University. Einde. IB Ondertiteling via Teletekst HI Tweetalige of stereo-uitzending I] Zwart/wit-uitzending ■3 Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst El Bij niet-Nederlandstallge zen ders: uitzending In orginele ver sie met ondertitels ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Herhaling SKY CHANNEL 15.45 Loving. 16.15 The Lucy Show. 16.45 The Littles. 16.00 Countdown. 19.00 Mobil Motorsport. 19.30 Surfen. 20,00 Tennis. 22.00 Atletiek. 23.00 Indy cart races. 24.00 Australian rules football. 01.00 Einde. SUPER CHANNEL 18.30 Nino Firetto. 19.30 Richard Diamond. 20.00 Cargo to Capetown. 21.45 World News and Weather. 22.00 Convinced: A Mother's Story. 00.00 World news and Weather and The Mix. MTV EUROPE 15.30 Marcel Vanthilt. 17.00 The Coca Cola report. 17.15 3 From 1 at 5: ZZ Top. 17.30 Maiken Wexo. 18.30 Club MTV. 19.00 MTV at the movies 19.30 Remote control. Spelprogram- 20.00 Kristiane Backer. 21.00 MTV's Metal Hammer, har- drockprogramma. 22.00 Kristiane Backer. 22.45 The Coca Cola report. 23.00 MTV at the movies 23.30 Marcel Vanthilt. 00.00 Your scene: Away from the pulsebeat. 01.00 Club MTV 01.30-07.00 Night videos. TV 5 Tournoi De Tennis De Roland- Garos. Breves et Meteo Européene. Tournoi de Tennis de Roland- Garros. Papier glacé. Champs-Élysées. Aquitaine. Journal Télévisé. Meteo Européene. Apostrophes. Médiations. Fin de Programme. RTL+ 15.45 Netto: Ihre Wirtschaft heute. 15.55 RTL aktuell. 16.00 Die Springfield Story, Ameri kaanse serie. 16.50 Reich und Schön, Am. serie. 17.15 Der Preis ist heiss, spelpro gramma. 17.45 Braut und Brautegam. 17.55 RTL aktuell. 18.00 Die Zwei mit dem Dreh (Switch), Am. misdaadserie. 18.45 RTL - aktuell. 19.10 Karlchen. 19.12 Weerbericht. 19.20 Reporter des Verbrechens Amerikaanse serie. 20.15 Die Sieben-Millionen-Dollar- Frau (The bionic woman). 21.10 Flug aus der Holle (Last plane out), Amerikaanse speelfilm uit 1982 van David Nelson. 22.50 RTL aktuell. 23.00 Tagebuch eines Ehebruchs (Diary of a mad housewife), Amerikaanse speelfilm uit 1970. 00.35 Betthupferl. 00.40 Einde. NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws. 13.05 Einde. KRO 15 20 Centennial. 16.10 Avon tuur! 17.00 Er was eens...het leven. NOS 17.30 Journaal. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws. 13.05 Einde. TROS 16.00 TROS Telearchief 17.00 Derrick NEDERLAND 3 EDUC.OMR./NOT 09.00 Ik zoek, ik zoek een kinderboek. 09.30 Einde. 11.00 Schooltv-weekjournaal. 11.30 Einde. NOS 12.00 Studio sport. 17.15 Nieuws. BRT 1 BRT 2 DUITSLAND 1 10.23 Hl Lieder 11.55 Umschau. 12.15 Neue Vater braucht das Land. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tages schau. 13.15 Nag Panchmi 14.00 Sesamstrasse. 14.30 Die Rosen von Dublin, 15.30 Tagesschau. 15.35 Hereinspaziertl. DUITSLAND 2 10.00 Tagesscau 10.23 Hl Lieder 11.55 Einde. 12.00 Die Sport-Repor- tage. Open Franse tenniskampioen schappen. DUITSLAND 3 09.40 Telekolleg II, 10.10 School televisie. 11.40 Einde. 16.35 Teletek- stoverzicht. 17.00 Schooltelevisie. BBC 1 09.55 Newsroom South-East. 10.00 Nieuws. 10.30 It's patently obvious. 11.00 Nieuws. 11.25 Children's BBC. 11.50 Cricket. 13.55 Newsroom South-East. 14.00 Nieuws 14.30 Neighbours 14.50 Cricket. 15.20 To night and every night. 16.50 Laurel and Hardy 17.00 Caterpillar Trail. 17.10 Mysterious cities of gold BBC 2 11.00 Schooltelevisie. 12.50 Tele tekst. 13.20 Schooltelevisie. 14.25 Mr. Benn 14.40 Schooltelevisie. 15.00 Nieuws. 15.15 Open Universi ty: Weekend-outlook. 15.20 Cricket. 16.50 Nieuws. 17.00 Cricket. SKY CHANNEL 11.30 Sky By Day. 12.30 A Problem Shared. 13.00 Another World. 13.55 Landscape Channel. 14.50 As the World turns. 15.45 Loving. 16.15 The Lucy Show. 16.45 The Littles. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.06 KRO: Echo-Magazine. 18.35 Man en paard. 19.04 Onder tafel. 19.55 Column. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 EO: True light. 01.02 Country uur. 02.02 Voor wie niet slapen kan. 03.02 Gospel van toen. 04.02 Ochtend-mix. 05.02-07.00 Wakker op weg. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.04 VOO: Hollandse hits. 19.04 NOS: Jazzplatform. 20.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: Driespoor. 19.02 TROS: Dance trax. 21.02 De CD Show. 23.02-00.00 Sesjun. RADIO 4 16.00 VPRO: De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 NOS: Holland Festival journaal. 20.10-00.00 Het podium. RADIO 5 18.10 KRO: Lezen voor de lijst. 18.40 IOS: Turks programma. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Twaalf provincies. 21.00-21.30 Rechtswljzer. REGIONAAL Radio West: (Via FM-frequentie Radio 1) 16.02-18.00 Tot zes! (16.02 Gesprek van de dag 17.02 Avondbladen, sport, agenda en column). SOR: (via kabel: FM 92.9 Mhz) 18.00-19.00 Edi tie Rijswijk. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Van daag vooraf 17.30-19.00 Vandaag de dag op donderdag. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond:. 17.03-19.00 Erik Post. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 Isr. uitz.: Pinksterfeest. 19.10 Actueel. 19.33 BRT Combo. 20.03 Jazz Middelheim. 21.03 In de club: jazz. 22.05 Crooners en soft music. 23.30-06.00 Nachtradio BRT 2 18.10 Over stuur. •20.00 Orgeltje van yesterday. 22.05 Boem Boem 23.30-06.00 Nachtradio. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 Quatuor Linhares, gitaarmu ziek. 19.00 Dossier. 20.00 Intermezzo: Delus, Dowland. 20.30 Laureatenconcert Kon. Elisa- bethconcours. 23.15 Jazz crlss-cross. 24.00-06.00 Nachtradio. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 VPRO: Het Gebouw. 13.09 NCRV: Hier en nu. 13.35 Kerk Vandaag. 14.06 NCRV-V.I.P - roem. 16.06 VARA: Radio I Vrijdageditie. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 KRO: Het levende woord. 07.15 KRO's Ontbijtshow. 08.50 Postbus 900. 09.04 Adres Onbekend. 10.04 In antwoord op. 11.50 Postbus 900. 12.04 De honderd minuten van Frank Kramer. 14.04 Ratel plus. 15.30 TROS: Gerard de Vries draait op verzoek. 17.04 Nederlands hitwerk. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 06.02 VOO: Ook goeiemorgen. 09.04 Goud van Oud. 11.04 Van Diepen draait door 12.04 D'Rob of d'ronder. 13.04 Erik de Zwart 15.04 De Top 40. RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 VARA: Vroeg Ochtendconcert. 08.00 Nieuws 08.02 Vroeg Ochtendconcert (2). 09.00 Int. concertcircuit. 10.15 John Eliot Gardiner dirigeert. 11.15 Carl Czerny. 11.45 De dirigent Jevgeny Mravinski. 12.30 Jazz-op-vier-concert. 13.00 Nieuws. 13.02 Promenade-concert. 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.30 In klein bestek. 15.30 Hoofdletters en schone tonen. 17.00 Tafelmanieren. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: De vertellers. 10.00 AVRO: Meer dan muziek. 11.00 Een leven lang. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.00 Nieuws. 13.10 VPRO: Het Gebouw. 14.00 SNS: Schoolradio. 15.00 VPRO: Het gebouw. 16.45 Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio West: De hele dag staat een gemeente centraal. 06.02 Mogge pro vincie. 09.02 Maatwerk met Elibert Maathuis. 12.02 Van twaalf tot drie. 15.02 Muziek 16.02-18.00 Tot zes! Ra dio Rijnmond: 07.03 Ochtendmagazi ne met Jan Eikelboom. 09.03 Hans van Vliet en Drs. P. Leen, met tussen 10.00 en 11.00 Ruilbeurs. 12.03 Lunchprogramma. 14.03 RR-Express 16.03-17.00 Getapt. BRT 1 06.00 Om het nieuws. 08.10 Klaarwakker. 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Pol. tribune: Vlaams Blok. 13.35 Tussendoor 14.03 Welkom in Vlaanderen. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 06.05 Dag en dauw 08.10 Brussel X. 10.03 Platenpoets. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Goed op vrijdag 14.00 Pluche en plastiek. 17.00 Focus. BRT 3 06.00 Om het nieuws. 08.15 Prélude. 09.15 De Muziekwinkel. 10.45 Vocale en Instrumentale ka mermuziek. 12.23 Tafelmuziek. 13.10 Actueel. 13.25 Vierhandige pianomuziek van Gottschalk. 14.00 Componistenportret: Kurtag. 15.05 Serenade in D, Mozart. 16.10 Wel thuis.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 17