n Beryl Palmer zit heel veel van mijzelf" e PAqO/TELEVISIE £cidóc Gouaaut WOENSDAG 7 TUNI 1989 PAGINA 17 uitgeT familiedag nTaaSfederland 1 le grat ge van XSUM De Evangelische Omroep I in haar uitzending vanavond volop Iaan de EO-familiedag, die op 3 Ajtne Jaarbeurshallen in Utrecht werd ien rijf" Het programma, vanavond van /an BoJ 21.50 op Nederland 1, geeft onder 720-208(n beeld van de samenzang onder lei- 1.30. 2in Arie Pronk, en van het optreden IROCIN koor van christen-zigeuners. Ook oo .'riets verteld over het congres van ïpmothïhristen-zigeuners dat in augustus in 21.30. dam gehouden wordt. Gospelzange- inema Knevel en sopraan Femmy van der L30, 2i^gen en Scheveningse ds. H.G. de r (StatPn EO-presentator Henk Binnendijk 39): Nak WO. ooi IO (St« Jongen uit Monster in NCRV-show HILVERSUM De vijftienja- rige scholier Dennis Pajic uit Monster krijgt in de komende aflevering van de NCRV-show G'Oud en Nieuw, zaterdag vanaf 20.20 uur op Neder land 1, de kans te bewijzen dat hij terecht door de NCRV wordt gezien als aanstormend talent. In elke aflevering van deze door Frank Masmeijer gepresenteerde show worden jonge talenten gezet naast oude bekenden. Dennis Pajic, die een ballad ten gehore zal bren gen, zal vergeleken kunnen worden met Koos Alberts, Ben Cramer en Rocco Granata. Operafragmenten op radio en tv HILVERSUM Het Holland Festi- val-concert dat vrijdag in de RAI door het Koninklijk Concertgebouw orkest wordt gegeven wordt door de KRO rechtstreeks uitgezonden op zo wel radio als televisie. Het gaat om het deel voor de pauze, dat duurt van 20.30 tot 21.30 uur. Op het program ma staan fragmenten van Donizetti's opera's Don Pasquale, L'Elisir d'A- more en Lucia di Lammermoor. So listen zijn Lucia Aliberti (sopraan), Giuseppe Sabbatini (tenor) en Paoli Coni (bas). Het geheel staat onder muzikale leiding van Riccardo Chail- ly. De uitzending is tegelijkertijd te bekijken en beluisteren op respectie velijk Nederland 1 en Radio 4. Politiek café KRO vanuit Schlemmer DEN HAAG KRO's Brandpunt begint op 26 juni met een politiek café vanuit het Haagse café Schlemmer, in de Lange Hout straat. Wekelijks worden van 21.55 tot 22.22 uur de politieke ontwikkelingen besproken met politici, parlementaire journalisten en vertegenwoordigers van maatschappelijke organisaties. De presentatie is in handen van Fons de Poel en Ton Verlind. Vast on derdeel wordt een column van een cabare tier, acteur of cartoonist, waarin deze rea geert op de politieke actualiteit. Vlak voor de Tweede Kamerverkiezingen zijn er vier extra lange uitzendingen waarin steeds een lijsttrekker van een politieke partij centraal staat. ■I'^A HAYES UIT „SONS AND DAUGHTERS' alibi I an alir 15. Dar 30. 21.1 i de vat, rianof 875): Tl )Ok 14. THE/- 01718- 21.15. 5. cityEYDe langlopende mond^iische serie „Sons ook daughters" was niet greï in eigen land een Fde mi- reeks< die daar 5. wo.i-een-half jaar op en,anl%cherm werd ge- LLiNGft, heeft ook een i 'n Rie schare fans in Eu- 1'stra1 Sinds de TROS de Rap elen rond de families llingt1" en Hamilton i4.oopte, is de Nederland- jker massaal overge- nother naar de BRT, die 18.45, werkdag een afleve- JJs^jitzendt. ing gii bae Centn ius li and Daughters" is in- 19.15, Is niet meer. Tenminste "Istralië niet, want daar 8i8gjp.de schrijvers en produ- 16.45, i net voor de duizendste 1 (Buiring een feit zou wor- lui'a %en punt achter de ge- i^0'* [nissen, terwijl de hoofd- TWi',jlers opgelucht adem- i. ook en. Maar in Europa heb- ïarnegre nog zo'n tweehonderd 1 ma'te goed. Leila Hayes, die »d* au van Bery* Palmer speelt MP van de weinigen is, die he dan het begin tot het einde Mlas, vertelt telefonisch womat Sydney. „Het was een hebe/^'Hg toen het was afge" O Dl- Ik was een emotioneel si. 48 geworden en Beryl Pal- lal); keu. Het werd bovendien D,E9N|at ik weer eens mijn rol eon !"oeder op mij nam, want 5.45, lakte Scène uit de 546e aflevering van „Sons and Daughters", met rechts Leila Hayes. in al die jaren had mijn doch ter Melissa mij nauwelijks ge zien. Ik was vijf jaar lang ze ventig uur per week met die reeks beziggeweest. We draai den veelal vier afleveringen per week, waarbij we het script vaak pas de ochtend voor de opnamen in handen kregen. Mijn man heeft mij in die periode minder gemist, maar die was dan ook vaak zelf onderweg". Toeval Dat Leila in „Sons and Daugh ters" terecht kwam, was toe val. Van huis uit is ze eigenlijk schilderes en zangeres, maar via een omweg werd ze toch actrice met een liefde voor ko mische rollen. Daarvoor was in deze Australische reeks echter geen plaats, want wie „Sons and Daughters" ontleed, ziet dat het een opeenhoping van ellende is, al wordt er soms ook gelachen. „Nee, echt realistisch is de serie niet, maar dat kan ook niet. Hoewel een heleboel gebeurtenissen uit het leven zijn gegrepen, moet je om de aandacht van het kijkpubliek vast te hou den, de hoeveelheid belevenis sen in een wat sneller tempo laten passeren. Als ik zou moeten meemaken wat Beryl allemaal is overkomen, dan heb ik nog een goede twee honderd jaar te gaan. Maar wanneer je de werkelijkheid op televisie zou brengen, zou dat heel vervelend zijn. De schrijvers zijn dus wel ge dwongen om het in een paar uur samen te persen. Waar ik altijd wel naar heb gestreefd, is om het geloofwaardig over te laten komen en ik heb dan ook niet het idee dat mijn avonturen onaanvaardbaar zijn. Daar heb ik door de jaren heen wel hard voor moeten knokken, zelfs een paar keer mijn ontslag voor aangeboden, maar het resultaat is dat ik nooit voor schut heb gestaan. De rare wendingen die je on getwijfeld hebt opgemerkt in het verhaal, zijn te wijten aan de vermoeidheid van de sce naristen. Op een gegeven mo ment moesten ze dan wat noodgrepen toepassen om het verhaal weer wat vaart te ge ven en het interessant te hou den. Denk niet dat wij nooit eens tegen elkaar hebben ge zegd; maar wat er nu gebeurt is echt volkomen onzinnig". Sprookje „Je moet „Sons and Daugh ters" zien als een sprookje voor volwassenen. Daarin speelde ik, samen met Patricia Hamilton (Rowena Wallace) en Fiona Thompson (Pat Mc Donald) een sleutelrol. Het had veel weg van het spelen van cowboys en Indianen, waarbij Fiona het leger verte genwoordigde. Hopelijk wordt de serie bij jullie niet zo se rieus genomen, als bij ons wel eens gebeurde. Ik herinner mij de periode waarin Beryl een miskraam kreeg. Toen ik op een gegeven moment door de supermarkt liep, kwam er een vrouw naar mij toe die mij be gon te troosten. Die populari teit heeft, zoals je weet, voor- en nadelen. Waar ik op een gegeven moment niet meer te gen kon, was dat ik niet ge woon een restaurant kon bin nenstappen. Ik was altijd aan gewezen op de donkere tafel tjes in de hoek". „Doordat je constant wordt be keken als Beryl wordt het steeds moeilijker om haar te vergeten als je de studiodeur achter je dichtgetrokken hebt. Ook omdat de schrijvers mij constant om advies vroegen en ik op een gegeven moment in vloed kon uitoefenen op wat er voor Beryl werd geschre ven, werden we bijna een-en dezelfde persoon. Het enige dat Beryl miste, was mijn ge voel voor humor". Geen spijt Ik heb geen spijt dat ik aan de serie heb meegewerkt, maar het laatste jaar was het toch wel gewoon werken gewor den. Er werd toen ook veel minder gelachen dan in het begin. Nu ik terugkijk, is het niet vreemd dat de produktie- maatschappij ermee is gestopt. De laatste maanden werden de scripts steeds slechter. Hier door haakten de meeste be kende gezichten af, waardoor er een groot verloop in acteurs kwam. We waren ooit een gro te familie geweest, maar nu stond iedereen daar zijn boter ham te verdienen en als geld de drijfveer wordt, dan is het einde nabij. Geld is namelijk dodelijk voor de inzet en dat is ook wel gebleken. Vandaar dat de producers begin 1988 er een einde aan hebben ge maakt. Een gelukkig einde na tuurlijk, zoals in alle sprook jes". HANS PIET NEDERLAND 1 15.25 16.30 17.30 17.45- 19.00 19.19 19.45 Wings in the wildernis, Canadese speelfilm uit 1975. Lassie, Amerikaanse se rie. Afl.r Veilig over de ri vier. Een hertenfamilie krijgt het steeds zwaarder te verduren door een aan tal jagers. Lassie besluit ze naar veilig gebied te bren gen. SIKinderkrant, kinderpro gramma. NOS Journaal. EO 18.00 Tijdsein Buiten land, commentaar op de buitenlandse politiek door Aad Kamsteeg. Jody en het hertejong (Yearling), tekenfilmserie. Afl.: Afscheid doet pijn. NOS Journaal. EO Gospelmagazine. Presen tatie: Jan van de Bosch. Bunkeren, nieuwspro gramma door Smyrna en Sir Geoffrey. 19.55 De Campbells, Canadese serie. Afl.: Door het ijs ge zakt. Als Neil Campbell door het ijs zakt, wordt hij gered door een gezochte boef. 20.20 EO Familiedag, verslag van de EO familiedag van 3 juni j.l. in Utrecht. Presen tatie: Feike ter Velde. 21.56 Orkaan op komst, natuur- documentaire. NOS 22.30 Journaal. EO 22.40 Tijdsein, actualiteitenma gazine. 23.10 xDe Hugenoten van de Ardeche 3-delige docu mentaireserie. Afl. 1: De val van Privas. 23.35-23.40 Tenslotte, slot woord. NEDERLAND 2 VOO 17.00 My little pony teken filmserie. Afl. Heldere lich ten (2). 17.10 Superted tekenfilmse rie. Afl. Superted en Moe der Natuur. 17.25 Magnujn, Amerikaanse detectiveserie met Tom Selleck in de hoofdrol. Afl.: Het hart vol van Holmes. 18.20 Brommer en motor, 10: delige serie over brom mers en motoren in Neder land. Presentatie: Caroline Tensen. Afl. 6: Techniek en de verschillende Merken Motoren. 18.35 Countdown, Europe's no. 1 rockshow, gepresen teerd door Wessel van Die pen. 19.25 Family Ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: Alex valt voor Lauren (1). Alex Caroline Tensen presenteert „Brommer en motor". Ned. 2., 18.20 u. FOTO: ANP wordt verliefd op Lauren Miller, een studente psych-- logie op de universiteit van Leiand. Maar hij probeert zichzelf van het tegendeel te overtuigen. NOS 20.00 t Journaal. VOO 20.29 Verona, compilatie van Verona-uitzendingen van het afgelopen seizoen. 21.25 Nieuwslijn, actualiteiten rubriek. Presentatie: Jaap van Meekren en Ruud Hendriks. 22.10 In concert: Genesis - Invi sible Touch, registratie van het live-concert dat in 1987 in het Wembley-sta- dion werd gehouden. 23.10 China Beach, Amerikaan se serie. Afl.: Vergeefse strijd. Als dr. Richard zijn echtscheidingspapieren onder ogen krijgt, werkt hij zijn verdriet weg door de kinderen in een naburig Vietnamees dorp te be handelen. 00.00 Pin up club, erotisch ma gazine. NOS 00.40 Journaal. NEDERLAND 3 NOS 12.00 Studio Sport. 1. Tennis op Roland Garros. 2. Wielren nen: Ronde van Italië. 17.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.30 Journaal. 17.45 Sesamstraat. FEDUCO 18.00 Medelanders Nederlan ders: Hollandse nieuwe. TELEAC 18.30 Rechtswijzer. NOS 19.00 SHet Klokhuis. 19.15 ^Jeugdjournaal. 19.25 TV-3 PP 19.55 Uitzending van D'66. NOS 20.00 Journaal. PP 20.20 Uitzending van God met Ons. NOS 20.27 Avondvoorstelling: De vrek, toneelstuk van Mo lière over de oude Harpa- gon die zich gedwars boomd ziet door zijn kin deren en de liefde zelf. Met: Nolle Versyp, Karen de Visscher, Peter van As- broeck, e.a. Regie: Dirk Tanghe. 22.13 Nachten van de Revolu tie, promo. PP 22.20 Uitzending van het CDA. NOS 22.30 Journaal. 22.40 Den Haag Vandaag, parle mentaire rubriek. 22.55 Studio sport. Tennis op Roland Garros, samenvat ting. 23.50 Nieuws voor doven en slechthorenden. 9.30. 21.45Flipper, Amerikaanse serie. 21.45Juke Box. |io in Arnold (Diff'rent strokes), /enonAmerikaanse serie. INGEINieuws. n de Tik tak animatieserie. WETRMerlina detective-reeks voor loger kinderen. Afl. 40. De tovenaar van Oz (The wi- _zard of Oz), Japanse animatie- serie. Afl. 2: Lappie lapt 't 'm. T Levende aarde (Living planet), 24-delige Engelse documentai- re serie van David Attenbo- rough. Afl. 4: Bevroren aarde program- *(2). Mededelingen im ma-overzicht. Extra Politieke Tribune: VU. itoffe Nieuws. kten Een zaak voor twee (Ein Fall af für Zwei), Duitse detective-se- |us rie. Afl. 46: Over de dood j heen. Na een woordenwisse- ling met de nieuwe vriendin 'OOrt van haar Karl, wordt llona n in dood aangetroffen in zijn huis. IO.0Ö Aansl.: Uitslagen Nationale Lo- 1 terij. lartifi '-Q- Kwis. D 00( ®Pec'a' Moskou. Een reporta- 9e van het RTBF-Magazine irci- „Cargo de nuit" over de jon- er gerencultuur in Moskou. Reac ties van de jeugd op de nieuwe hart vrijheden. i Kunst-zaken. -h- Nieuws. Aansl.: Paardenkoer- et sen Helicopters (Televox). Pro- gramma over helikopters in het Oer" Belgische leger, i varj Coda. Verkenning, van Gerrit het Achterberg. ig- !T 2 Tennis. Open Franse kampi oenschappen in Roland Gar ros. Kwartfinales (rechtstr.) Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische serie. 2x7, spelletje. Programma-overzicht. Nieuws. [Sergeant York. Amerikaanse speelfilm uit 1941 van Howard Hawks. Met: Gary Cooper e.a. Mobiele mensen - auto. Twee wekelijks programma. Verkeerstip. Rijden met een geladen voertuig. ;BF 1 •0 Vacaturebank. -,,.„5 La boïte aux images, teken- 'llns. Tt6j0 Journaal. ;t p Ce soir, Waalse actualiteiten. •0 Journaal en weerbericht. >0 Mon dernier rêve eera pour I vous, 6-dellge serie naar het werk over het leven van de 1 schrijver Chèteaubriand. Afl. 5: Cordelia ou Le Pouvoir (1823- -11 1828). ■S+B Revolution heureuse - Liège 1789, filmdocumentaire over de Luikse Revolutie in 1789. -I:15 Loterij-uitslagen, t 50 Concert. Registratie van een ;ozl concert van het Filharmonisch we Orkest van Luik o.l.v. Pierre v) Bartholomée m.m.v. Pascal Si- J 9rist, piano. 1. Ouverture Le 1 voïvode, Tsjalkovsky. 2. Con- De cert nr. 4 voor piano en orkest, n I Rachmaninov. '5 Paardenkoersen, laatste nieuws en weerbericht. 23.50 Le coeuret l'esprit, ka- ne40.; :ir tholiek magazine. DUITSLAND 1 Orson Welles in „Someone to love" (Ein Tag für die Liebe). Did. 2. 22.45 u. FOTO: PR 19.00 Heute. Aansl.: Partelen zur Eu- ropawahl. 19.35 IS Doppelpunkt. 'Sind wir ei- gentlich alle doof? - Junge Mütter werden laut...', discus sieprogramma over moderne moeders. Presentatie: Michael Steinbrecher. 20.15 Kennzeichen D. Duits nieuws uit Oost en West 21.00 Die 2, (The Persuaders), Ame rikaanse serie. Afl.: Das Alp- traumschlösschen. Met: Tony Curtis, Roger Moore, John Ro- nane e.a. Danny heeft een bouwval in Engeland gekocht en zijn nieuwe buurman wil het direct overkopen. Danny wei gert en dan gebeuren er hele vreemde dingen. 21.45 Heute-Journal. Aansl.: Partei- en zur Europawahl. 22.15 Kontext: Perestrojka und die Christen. 'Braucht Gorbat- schow die Kircben?', docu mentaire over de invloed van de Perestrojka op de Russi- 22.45 |CF?lmfest am Mittwoch: Ein Tag für die Liebe (Someone to love). Amerikaanse speelfilm uit 1987 van Henry Jaglom. Met: Henry Jaglom, Orson Welles, Andrea Marcovicci e.a. De filmmaker Danny organi seert voor zijn broer Mickey een feest, waar alleen maar al leenstaanden voor uitgenodigd zijn. Hij discussieert met hen over liefde en het alleen zijn en filmt hun reacties. 00.30 Heute. Die Trickfilmschau. Hallo, hier ist Jochen. Kinder programma. Links und rechts vom Aqua- tor. Kinderprogramma met verhalen en reportages vanuit- de hele wereld. Tagesschau. Philip Marlowe, serie. Afl.: Bekanntschaft auf Noon- Street. Tagesschau. Hier und Heute, actualiteiten. Felicitas auf leisen Pfoten, se rie. Afl.: Der Blinde. Polizeiinspektion 1, serie. Afl.: Nackte Tatsachen Heue im Ersten. Tagesschau. Aansl.: Die Par- teien zur Europawahl. Das Milliardenspial (1). Twee delige Duitse tv-film van Peter Keglevic. Met: Ulrich Tokur, Sissy Höfferer, Nicole Heesters e.a. Op zijn 31e verjaardag confronteert Gerd Asselt zijn chef en vaderlijke mentor John Sternberger met het verlangen naar een eigen concern. Deze stemt er in toe. dat Gerd mag beginnen om het grote geld te verdienen. Aansl.: Die Parteien zur Europawahl. lm Brennpunkt. Tagesthemen, actualiteiten. Showgaschichten. Portret van de acteur Günther Pfitzmann. Presentatie: Gerhard Schmitt- Thiel. Tagesschau. Nachtgedanken. Beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff. DUITSLAND 2 15.55 Heute. 15.58 Die Charlie Brown und Snoopy Show. Tekenfilmserie. AflDer grosse Kürbis. 16.20 Logo, jeugdjournaal. 16.25 Hals über Kopt jeugdserie. Afl.: Tierische Ferien. 16.55 Heute. 17.00 Schloss zu vermieten. Franse tv-serie. Afl. Der Prinz und sein Star. Met: Annie Girardot, Jean-Luc Bideau, Patrick Pre- jean e.a. 18.00 Protestantse kerkdienst. Ope ning van de 23e Duitse Evan gelische Kerkendag te Berlijn. Thema: Unsere Zeit in Gottes Hënden. 18.58 Programma-overzicht. DUITSLAND 3 Telekolleg II, cursus Engels. Les 22. Sesamstrasse. Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport. Raamprogramma van de re gionale studio's. Gesucht - getunden. West 3 Aktuell. Hobbythek, hobbymagazine. Vandaag: Wasmiddelen. Rückblende, documentaire over de 170 jaar geleden be staande kinderarbeid. Minnie und Moskowitz (Minnie and Moskowitz), Amerikaanse speelfilm uit 1971 van John Cassavetes over de liefdesge schiedenis van Minnie en Mos- kowlcz, twee mensen uit heel verschillende werelden. Met: Gena Roslands, Seymour Cas- sel, Val Avery e.a. Laatste nieuWs. BBC 1 16.00 On the house. Afl. 5. 16.30 Pink Panther. Amerikaanse te kenfilmserie. 16.50 Children's BBC, kindermaga zine gepresenteerd door Andy Crane. Aansl.: Ratman 17.10 Mysterious cities of gold 17.35 The Movie game. Filmquiz voor scholleren gepresenteerd door Philip Schofield. 18.00 Newsround, jeugdjournaal. 18.10 LT]Degras8i Junior High 8- delige serie. Afl. 4. 18.35 Neighbours Australische se rie met Anne Charleston, Kylie Minogue, Fiona Corke e.a. 19.00 Nieuws en weerbericht. 19.30 Newsroom South-East. 20.00 Wogan, praatprogramma met Terry Wogan waarin ditmaal o.a. te gast Ronnie Corbett. 20.40 Mastermind - the finale five. Portretten van de vijf finalisten van 'Mastermind', die zondag tegen elkaar uit komen. 21.10 Dallas, Amerikaanse serie met Barbara Bel Geddes, Pa trick Duffy, Linda Gray e.a. Afl.: The sound of money. 22.00 Nieuws en weerbericht. 22.28 Newsroom South-East. 22.30 lil Inside story, documentaire serie. Afl. 5: The Steinberg tri al, een reportage van het pro ces tegen de Amerikaanse ad vocaat Joel Steinberg, waarbij gewelddaden, kindermishan deling, drugsmisbruik en adop tie-zwendel aan het licht wer den gebracht. 23.20 Sportsnight. Met WK Voetbal: samenvatting Denemarken - Engeland. 01.00 Weerbericht. BBC 2 16.00 Nieuws en weerbericht. 16.03 Wild world: Forest in the clouds. 16.50 Nieuws en weerbericht. 16.53 Newsroom South-East. 17.00 Champion bands. Afl. 4. 17.30 Film '89 filmrubriek gepre senteerd door Barry Norman. 18.00 One in four. 18.30 Gardeners' world tuinier- tips. 19.00 DEF II: Buck Rogers in the 25th century, Amerikaanse se rie. Afl.: Buck's duel to the death. 19.45 DEF II: Rapido, Frans poppro gramma met o.a. interviews met Yazz en Peter Gabriel. 20.15 DEF II: Rough guide to Euro pe Informatieve serie. Afl.: London. 20.45 Tekenfilms. 21.00 Antenna, wetenschappelijk magazine. 22.00 M*A*S*H* Amerikaanse co medyserie met Alan Alda e.a. 22.25 xBoya trom the black stuff. Vijfdelige dramaserie over zwartwerkers In de bouw. Afl. 2: Moonlighter. 23.20 Tan by ten: Running the bulla. 00.15 The late show. IS Ondertiteling ^ia Teletekst 111 Tweetalige of stereo-uitzending E Zwart/wit-uitzendlng U Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst S3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending In orglnele ver sie met ondertitels KI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-ultzending in orginele versie met ondertitels Herhaling SKY CHANNEL 16.15 The Lucy Show. Comedyserie. 16.45 The Littles. 17.00 Countdown. Popprogramma. 18 00 EUROSPORT: 18.00 Programma-overzicht. 19.00 Paardensport. 19.30 Transworld Sport. 20.30 Tennis op Roland Garros. 22.00 Motorsport. 23.00 WK Voetbal. Kwalificatiewed strijd. 00.00 Australian Rugby League. 01.00 Programma-overzicht. 01 30-06.30 THE LANDSCAPE CHANNEL. SUPER CHANNEL 16.30 Hot Line live. Popprogr. 18.30 Transmission. Popprogr. 19.30 Richard Diamond. Serie. 20.00 EFeature film: Scarlet Street. Am. speelfilm uit 1945. 21.35 Euromagazine. Actualiteiten. 21.45 World news. 22.00 Dempsey Makepeace. Se rie. MTV EUROPE 15.30 Marcel Vanthilt. 17.00 The Coca Cola report. 17.15 3 From 1 at 5: Wendy Lisa. 17.30 Maiken Wexe. 18.30 Club MTV. 19.00 MTV at the movies. 19.30 Remote control. Spelprogr 20.00 US Top 20 Countdown. 22.00 Ray Cokes. 22.45 The Coca Cola report. 23.00 MTV at the movies. 23.30 Marcel Vanthilt. 00.00 Your Scene: Yol 00.30 Your scene: Funk mix. 01.00 Club MTV 01.30-07.00 Night videos. TV 5 16.05 Bréves. 16.10 Tennis op Roland Garros. 17.55 Bréves et Mótèo Européene. 19.30 Papier Glacé. 20.00 Temps Présent. 21.00 Portrait d'artiste Suisse. 21.30 L'Homme a la recherche de son passé. 22.00 Journaal. 22.30 Europees weerbericht. 22.35 Ciné Club: Une partie de plai- sir. 00.10-01.00 Continents Francopho- RTL+ 16.00 Die Springfield Story, Am. se- Reich und Schön Am. serie. Der Preia ist haias, spel. Braut und Brautigam. RTL Aktuell. Die Zwei mit dem Dreh (Switch), Am. serie. RTL Aktuell. Karlchen. Weerbericht. Kampfatern Galactica, Am. serie. Die Schwarze Serie bei RTL plus, serie misdaadfilms. Van daag: Die alte Fee (La fée ca rabine), Franse speelfilm. Staranwalte, Tricks, Prozesae - L.A. law, Am. serie. RTL Aktuell. Die Woche, talkshow. NEDERLAND 1 13.05 Einde VARA 16.01 Kermis der ijdelheid (Vanity fair). 16.31 Gevaar lijk computerspel (Dead entry). 16.57 Neighbours. 17.20 Heckle en Jeckle. NOS 17.30 Journaal. NEDERLAND 2 13.05 Einde. AVRO 15.45 Kokkerel len. 16.05 ECondemned, Amerikaan se speelfilm. 17.35 Airwolf. BRT 2 14.00 Tennis. Open Franse kampi oenschappen in Roland Garros. Halve finales DUITSLAND 1 09.45 ZDF-info Arbeit und Beruf. 10.00 Tagesschau und Tagesthemen. 10.23 T:Grossalarm. 12.00 ARD- Sport extra. Tennis: Open Franse Tenniskampioenschappen te Roland Garros. Halve finale dames-enkelspel. 16.00 Die Trickfilmschau. 16.15 Aut und davont. 16.40 Tiere in Spanien. 17.05 Hexe Lakritze. 17.15 Tages schau. 17.25 Columbo. BBC 1 07.00 Teletekst. 07.30 The Flinsto- nes, tekenfilm. 07.55 Weerbericht. 08.00 Breakfast time. 09.55 News room South-East. 10.00 Nieuws. Aansl.: Swim. 10.30 It's patently ob vious. 11.00 Nieuws. Aansl.: Dr. Kila- re 11 25 Children's BBC. 11.30 Play- bus, Patch Stop. 11.50 Cricket. 1sdt Cornhill test versus Australië vanuit Headingley. Met om 11.55 en 13.00 Nieuw en weerbericht. 13.55 News room South-East. 14.00 Nieuws en weerbericht. 14.30 Neighbours. 14.50 Cricket, 1st Cornhill test versus Au stralië vanuit Headingley. 15.15 Mr. Forbush and the penguins. Speel film. 16.50 Children's BBC, 17.20 Jonny Briggs (Slot). 17.35 King of the castle. SKY CHANNEL 06.30 European Business Channel. 07.00 The DJ Kat Show. 09.30 Panel Pot Pourri. 11.00 The Sullivana. 11.30 Sky By Day. 12.30 A Problem Shared. 13.00 Another World. 13.55 Landscape Channel. 14.50 Aa The World Turns. 15.45 Loving. 16.15 The Lucy Show. 16.45 The Littles. 16.00 Countdown. TV 5 16.05 Brévet. 16.10 Tournoi De Ten nis De Roland-Garos. 17.55 Bréves et Météo Européene. RTL+ 06.00 Hallo Europa. 08.30 California Clan, 09.15 Dia Springfield Story, 10 00 Reich und Schön, 10.25 Der Preia iat heiaa, e. 11.00 Die zwei mit dem Dreh, 11.45 L.A.Law e. 12.30 Klaasik am Mittag. 13.00 Heu te bei una. Aansl.: Inspektor Gadget. 13.25 California Clan. 14.15 Kampfa tern Galactica, 15.00 Zahn urn Zahn. 15 45 Netto 15.55 RTL aktuell. 16.00 Die Springfield Story. 16.50 Reich und Schön. 17.15 Der Preia iat heiaa. 17.45 Braut und Briutegam. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.06 EO: Tijdsein. 18.45 Waar waren we ook alweer? 18.57 Metterdaad 19.04 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 22.02 Podium van de Nederlandse lichte muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance 02.02 Clair-Obscur. 04.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07-07.00 Vandaag... donderdag RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 De wereld zingt Gods lof. 18.54 NCRV: In 't voorbijgaan. 19.04 Water en vuur. 20.00-07.00 Zie radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.03 Het front. 20.03 La stampa. 21.03 Wereldontvanger 23.03-00.00 Stompln'. RADIO 4 18.02 AVRO: Cédea. 20.00 Nieuws. 20.02 NOS: Holland Festival journaal. 20.10 Holland Festival 1989. Filhar monisch Orkest van Leningrad. 22.30 AVRO: Voor het stil wordt en wat later. RADIO 5 18.10 PP: Uitzending van de Regen boog. 18.20 Uitzending van SGP/GPV/RPF. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Voor buitenlanders 20.30 TELEAC: Supermachten 2. 21.00 Financieel managemant. 21.30 Van quantum tot quark. 22.00-22.30 Trojaanse oorlog. REGIONAAL Radio West: (Via FM-frequentie Radio 1) 16.02-18.00 Tot zesl SOR: (via ka bel: FM 92.9 MHz) 18.00-19.00 Rljs- wljkse Rockgolf. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105.7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op woensdag. 18.30 Moker 19.00-20.00 Rijnsburg Lokaal. Verder als Radio 1 Radio Rijnmond: 17.03- 19.00 Erik Post. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT Combo. 18.45 Protestants-godsd. ultz.. 19.10 Actueel. 19.30 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 Open doel. 22.05 Crooners en soft music. 23.30-06.00 Nachtradio. BRT 2 17.10 Rijswijckfoon. 20.00 Funky Town. 22.05 Jazzkaffee. 23.30-06.00 Nachtradio. BRT 3 18.10 Actueel 18.30 Alfred Brendel, piano. 19.00 Symposium. 20.00 Musica Antiqua. 23.15 Luister: pöezie en muziek. 24.00-06.00 Nachtradio. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 AVRO Radiojournaal. 09.06 Arbeidsvitaminen 10.50 Leuterkoek en zandgebak. 11.50 Ken je dat gevoel? 12.06 De burgemeester is jarig. 13.09 AVRO Radiojournaal 14.06 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 16.06 KRO: Echo-Magazine RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag 08.04 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting. 09.04 Willem Wever 10.04 Plein publiek. 11.30 De trommelslager. 12.04 't Blijft Hollands. 12.30 Middagpauzedienst. 13.04 Hier en nu. 13.20 Skip Voogd presenteert. 14.04 De tafel van vier. 15.04 Coup soleil. 16.04 De familieshow. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 06.02 TROS: De havermoutshow. 09.04 Gouden uren. 12.04 Vijftig Pop of een envelop. 14.04 De nationale hitparade top 100. RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VOO: Ochtendstemming. 09.00 Veronica's meesterwerken (1). 10.30 Muziek voor miljoenen. 12.00 Veronica's meesterwerken (2). 13.00 Nieuws 13.02 Ned. Muziekland Klassiek. 14.00 EO: Metronomium in concert. 15.30 Zeggen en schrijven. 16.00 VPRO: De Beweging. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Toerisme en milieu. 10.00 KRO: Zonnebloem. 11.00 De 50+ seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Wat hebben we gelezen? 13.00 Nieuws 13.10 De derde wereld. 13.40 Da Capo. 14.00 Klasse. 15.00 Damokles. 16.00 NOS Cultuur. REGIONAAL Radio Weat: 06.02 Mogge provincie. 09.02 Maatwerk met Elibert Maathuis. 12.02 Van twaalf tot drie 15.02-16.00 Muziek Omroap Rijnland: 10.30- 12.00 Voor senioren. Verder als Radio 1 Radio Rijnmond: 07.03 Ochtend magazine. 09.03 Hans van Vliet en Drs P Leen. 12.03 Lunchprogramma. 14.03 RR-Express: nonstop muziek. 16.03-17.00 Getapt. BRT 1 06.00 Om het nieuws. 08.10 Klaarwakker. 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel, 13.30 Pol. tribune: Regenboog. 13.35 Tussendoor. 14.03 Klapstoel. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 06.05 De eerste ronde. 08.10 Bistro Co 10.03 Parkeerschijf. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Jos Ghijsen. 13.15 Roddelradlo. 14.00 Hitbox. 17.00 Focus. BRT 3 06.00 Om het nieuws. 08.15 Prélude: Relcha. Clementl. 09.15 De Muziekwinkel. 10.45 Zomer-oren. 12.23 Tafelmuziek. 13.10 Actueel. 13.25 Musical Snuff Box. 14.00 Maometto Secondo, opera van Rossini

Leidse Courant | 1989 | | pagina 17