§N"iets nieuws onder de tv-zon na paleisrevolutie Joop van den Ende SC ale Haagse Adrie en zijn paarden a ïiADIO/TELEVISIE ÊfiidócSoiuant VRIJDAG 26 MEI 1989 PAGINA 19 .LSMEER Na de paleisre- 4* (lutie in Hilversum en het isten van een half dozijn tv- inten, moet men conclude- dat er behalve commercië- boodschappen niets nieuws it verschijnen onder de tv- i in de programmering van commerciële zender TV-10. iteren gaf Joop van den Ide in zijn eigen Aalsmeerse jdio enig inzicht in zijn nieu- ro. I opzet. We troffen daarin IS: h Hennie Huisman voor 50 urpriseshows" en de play- jq' f-kprogramma's, Jos Brink 3: or „Wedden dat" en met de do. nderen „Wedden datje", San to- b Reemer met „Showmas- V.J: k", Koos Postema met elke \a Dnd een talkshow (de men ie 11 en hun gevoelens), Tineke i Nooy met een praatpro- smma, Ron Brandsteder met Je. j „Honeymoonquiz" en nog ie, t namen, onder wie André \C ri Duin (Jaap Aap), die mid- 6); Is de bestaande zendgemach- pen aan landelijke bekend- id werden geholpen. Hiertoe ie- ig ook gerekend worden Jef 15, jdemakers van de Pin-Up ho ub, die eens in de week op de '°- e avond een erotische show ndraagt. ^ze reputaties worden nu aan yerteerders voorgehouden l met TV-10 in zee te gaan. schijnen daar volgens de te geruchten wel oren naar hebben Het startkapitaal 125 miljoen gulden dat >p van den Ende ter beschik- ig had, is inmddels verhoogd 200 miljoen, afkomstig van Venture Capital Investment, i beleggersgroep onder de ectie van M. Laqueur. TROS gaat als enige met -10 in zee. Gevraagd naar het waarom zegt TROS-voor- zitter mr. Minderop, dat TV-10 en de TROS om en om de „Ho neymoonquiz" zullen uitzenden in de presentatie van Ron Brandsteder. Dat maakt deze reeks goedkoper, zodat de TROS beter met de omroepgel- den kan omgaan. Mr. Minderop roerde de vraag niet aan of hij daarmee niet in strijd handelt met de Mediawet. Het is niet toegestaan aan zendgemachtig den om commerciëel profijt te trekken van derden. Mogelijk zal het Commissariaat voor de Media deze zaak in onderzoek nemen. TV-10 gaat op zaterdag 28 oktober van start met een horizontale programmering, vaste uitzendingen op vaste tijdstippen, 's middags voor huisvrouwen en jongeren, 's a- vonds voor een breder publiek met shows van de mensen als in de aanhef genoemd. Nieuw voor Nederland wordt het „Rad van avontuur", maar dat wordt overgenomen van de Vlaamse, commerciële maat schappij VTM. Op elk uur zal TV-10 nieuws flitsen geven, leidend tot een eigen nieuwsshow. Bekeken wordt nog hoe de toevoer van informatie wordt geregeld. TV- 10 kan niet beschikken over het beeldaanbod van de EBU, de Europese NOS. Dit geldt ook voor sport. Concurrent Veroni- que kan dit wel, omdat de Lu xemburgse RTL lid is van de. EBU. Naar verluidt wordt mo menteel in stilte gestudeerd op de vraag of de EBU-rechten aan derden doorverkocht kun nen worden. Zo ja, dan zou ook Joop van den Ende daar ge bruik van willen maken. Hij is al bij de KNVB geweest en is bereid geld te betalen voor voetbalbeelden. Geldschieter Pieter Jelgersma heeft intussen poolshoogte genomen bij de ka belmaatschappijen. Volgens hem zijn deze tegen een rede lijk tarief bereid de beelden van TV-10 over te nemen. Een gulden entree en een dubbeltje per aangeslotene per maand. Dit gaat niet meer dan enige miljoenen per jaar kosten. Op hoogtijdagen zal TV-10 er naar wezen, dat wil zeggen twee dagen lang kerstklanken en het binnenhalen van min stens vier Sinterklazen uit alle uithoeken van het land. NOB BV De bij het NOB overbodige mensen zijn door Joop van den Ende intussen in een eigen BV ondergebracht. Deze staat met behulp van de NOB-techniek uitsluitend ten dienste van TV- 10, dat als versiering de titel „Sterrennet" krijgt. Van den Ende: „We houden binnenkort audities voor kwiskandidaten. Daar gaan we eigen talent uit halen". Van den Ende maakt er geen geheim van, dat hij met TV-10 de 300 miljoen gulden reclamegeld die boven deze markt hangt binnen wil halen. De bedrijven willen hun pro- dukten verkopen, kunnen kor tingen bedingen en eigen doel groepen kiezen. Hij heeft daar voor Hans Suurlo weggekocht bij de STER en zegt daarvoor het artistieke potentiëel van zijn „eigen stal" nodig te heb ben. Hij haalde die weg bij de officiële zendgemachtigden, Joop van den Ende: „Laten de Hilversumse zendgemachtigden maar hun eigen geprofileerde programma's maken". foto: anp maar zegt nu daarover: „Laten die maar hun eigen geprofi leerde programma's maken. Daarvoor zijn ze destijds opge- TON OLIEMULLER JLVERSUM Adrie van Ijngaarden. alias De Kale, feft de hoofdrol in een vijftig piuten durende VPRO-repor- ;e over het snelle geld rond renbanen onder de titel: _iier Paarden Rond". Een aar- we documentaire van Rogier Éfkman, René van der Ploeg i Wim Schepens, dat de f'RO komende zondag om .10 uur op Nederland 2 engt. „Vier Paarden Rond" is in uitstekend stukje filmwerk •worden. Het is alleen jammer it het filmmateriaal veel te Veel zaken die de ma kers aan de kaak stellen, zijn dan ook allang achterhaald. Zo hebben ze het er in de film over dat de Engelse wedgigant Ladbroke dit jaar „het vijfen zestigste wedkantoor hoopt te openen". Ladbroke heeft er anno 1989 al honderd. Hage naar De Kale (die zijn bijnaam dankt aan weddenschappen die hij als jochie won door zich he lemaal te laten scheren) loopt als een rode draad loopt door de reportage heen. Van Wijn gaarden is een jongen uit de Haagse Schilderswijk die van zijn levensdagen nog niet heeft gewerkt. Hij verdient de kost met gokken op de draf- en ren banen. „Werken is voor paar den. Ik ben een sierpaard. Ik heb kijk op paardesport en daarom verdien ik er veel geld mee. Ze vragen zich weieens af op Duindigt of Hilversum: „waar doet De Kale het toch van?". Ik zie er altijd goed uit, want van de tien keer win ik negen keer. Gokken op paar den, dat is mijn beroep. Ik weet er alles van en praat met elke pikeur en jockey. Zonder regel matig een tipje van hun kant kom je er natuurlijk niet". De makers van „Vier Paarden Rond" zochten De Kale ook op in zijn ouderlijke woning en zijn jongste zuster maakte dui delijk dat hij vroeger een moei lijk kereltje was. Op school was hij al „niet te houden" en toen al wilde hij alleen maar naar de paarden. Hij weet er echt al les van. Adrie is populair. Niet alleen door zijn gokken. Als er een paard losbreekt op de banen, vliegt hij de baan in om het beest te vangen en weer aan de trainer-rijder over te dragen. Hij heeft ook liefde voor de paarden De Kale mag dan een jongen zijn met een grote mond, vol gens zijn zuster heeft hij een klein hartje. Hij zorgde ervoor dat er via het gokken voor zijn moeder een nieuwe wasmachi ne, een ijskast en een video-re corder konden worden ge kocht. „Vier Paarden Rond" geeft over de rug van Van Wijngaarden een leuk inzicht in de wereld van de paarde sport. Van hardwerkende pi keurs tot gefortuneerde eigena ren van wedkantoorhouders tot beroepsgokkers. ARTHUR VAN RIJSWIJK NEDERLAND 1 KRO 15.40 Centennial, Amerikaanse serie gebaseerd op het ge lijknamige boek van Ja mes A. Michener. Afl.: Het fortuin (2). 16.30 Avontuur! Ring of Fire, serie. Afl. 4: De binnenlan den van Borneo. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.45 Eindexamenjournaal. Na beschouwing van de van daag gemaakte eindexa mens. Vandaag Waren kennis en Fries. Presenta tie: Pieter Jan Hagens. KRO 18.00 Henderson Kids. Australi sche serie. Afl. 8. De kinde ren pesten Trevor, omdat hij bang is zijn handen te bezeren. 18.47 Tom en Jerry. NOS 19.00 Journaal. KRO 19.19 Lekker weg, magazine met aandacht voor minder bekende toeristische en recreatieve mogelijkheden in eigen land. Vandaag: Emmen en omgeving. Pre sentatie: Vivian Boelen. 19.45 Father Dowling, Ameri kaanse misdaadserie. Afl.: De vondeling. Paster Dow ling en zuster Steve ver troetelen om de beurt de kleine baby die ze in de kerk gevonden hebben. 20.30 Hints, spelprogramma. Spelleider: Frank Kramer. Vanavond de winnaars van de twee halve finales. 21.11 Mini saga, kort verhaal van James Scott met Ro ger Daltrey. Rothman is een professionele huur moordenaar, die er achter komt, dat hij een heel spe ciaal contract heeft afge sloten. 21.30 Brandpunt. Actualiteiten rubriek. NOS 22.30 Journaal. KRO 22.40 In 't holst van de nacht, serie. Afl.: Whitey is erbij. Whitey is getuige van een moord. En er bestaat een link naar een diefstal van een grote lading smarag den. NCRV 23.30 In the heat of the night, Amerikaanse speelfilmm uit 1967 van Norman Jewi- son. Met: Sidney Poitier, Rod Steiger, Warren Oates e.a. Inspecteur Tibbes is op doorreis in een klein dorp en raakt betrokken bij een moordzaak, de plaatselijke sheriff staat erg wantrouwend tegen over deze stadse recher cheur. Bovendien is Tibbs zwart en de bewoners van het dorp moeten daar niets van hebben. 01.20 Einde. NEDERLAND2 TROS 16.00 TROS Telearchief, serie programma's bestaande uit beeldarchiefmateriaal van de Tros. Vandaag: 1. Tv - Privé met Johnny Kraayka.p. 2. De Johnny Kraaykamp SHow. Pre sentatie: Willy Dobbe. 17.00 Derrick Duitse misdaad serie. Afl.. Zuster Hilde. Kusich wordt vermoord en blijkt geen onbescgreven blad te zijn. De politie komt erachter dat hij bezoek heeft gehad van twee da mes, die tijdens het ver hoor bevestigen de ver moorde man te kennen uit de wereld van de prostitu tie. TROS 18.00 Aquila, kort filmpje over steenarenden in de vrije natuur van Schotland. 18.08 Familie Oudenrijn Ne derlandse serie. Afl. 7. Martin en opa ontvluchten Vanavond presenteert Frank Kramer de laatste aflevering van „Hints". Ned. 1, 20.30 u. FOTO: DIJKSTRA 20.00 20.29 het huis als er een baby komt logeren en Cor komt de scheiding met Clara re gelen. Suske en Wiske Teken filmserie. Afl.: Suske en Wiske en de Regenboog prinses (3). Bassie en Adriaan, kin derserie. Afl. 6: de beste stuurlui hangen aan de Knight rider. Amerikaanse serie. Afl. 2: De geur van rozen. Michael Knight raakt ernstig gewond en na herstel lijkt zijn geest gebroken. Hij neemt af scheid van KIT en ontmoet een oude liefde. NOS t Journaal. TROS Te land, ter zee en in de lucht, spelprogramma. Vandaag Fiets 'm d'r in. Jongbloed en Joosten, praatprogramma gepre senteerd door Astrid Joos ten en Jaap Jongbloed. TROS Sport. TROS weekendfilm: Over spel (The other woman), Amerikaanse tv-film uit 1983 van Mei Shavelson. met: Hal Linden, Anne Maera, Madolyn Smith, e.a. Na de dood van zijn vrouw trouwt Lou Chad- way met een vroegere ka mergenote van zijn doch ter, maar het huwelijk is niet erg gelukkig. Dan ont moet hij Peg Gilford. NOS Journaal. Einde. NEDERLAND 3 17.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.30 Journaal. 17.45 Sesamstraat. FEDUCO/VARA 18.00 Medelanders, Nederlan ders, voor Turken. Afl.: Een lange weg....de moeite waard. TELEAC 18.30 Financieel management, les 4. NOS 19.00 t Het klokhuis. 19.15 t Jeugdjournaal. 19.25 TV-3, gevarieerd magazi ne. 20.00 Journaal. 20.29 s Avondvoorstelling: Lisztconcours 1989 I, rechtstreekse reportage van de eerste finale-avond van het pianistenconcours. Vanavond drie finalisten begeleid door het Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Matthias Bamert. 22.12 Gesprek met de minister president. 22.30 Journaal. 22.40 Avondvoorstelling: ver volg Lisztconcours. 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden. 23.30 Einde. 35 1.0 .00 Moviola .00 Flipper. Amerikaanse jeugdse- .25 Juke Box. .30 Arnold (Diffrent Strokes). Amerikaanse serie. Afl. 57: De atleet. (55 Niéuws. .00 Tik Tak animatieserie. .05 Plons. .10 Schoolslag, spelprogramma voor middelbare scholieren. |55 Langs Vlaamse wegen, reeks van vier programma's waarin het aksent wordt gelegd op beschermde monumenten en landschappen in Vlaanderen. Vandaag: Aalst, een stad met vele gesichten. Mededelingen en programma overzicht. j Extra politieke tribune. Nieuws. Buren (Neighbours), Australi- Juke box. Story of S.O.E. 8-delige Britse serie van Dominic Flessati over èèn van de meest geheime oorlogsorganisaties. Deel 8: Arms and the dragon. Mijn moederspraak. Afl. 10: Al de ziele luistert. Kunst-zaken. Nieuws. 5 Weerbericht. Aansl.: Paarden- koersen. De machten van de revolutie (Nuits révolutionnaires), 7-deli- ge Franse serie van Charles Brabant naar het leven en werk van Nicolas Restif de la Bretonne. Afl. 1: De nacht van 11 op 12 juli 1789 (La nuit de 11 a 12 juillet 1789). Coda. Brittle new world, van Renaat Ramon. FIT 2 .45 Babel, wekelijkse nieuwsbrief oor Marokkaanse migranten. 100 Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische serie. .23 2 x 7, tv-spelletje. .28 Programma-overzicht. :30 Nieuws. k00 Filmspot, achtergrondinforma tie bij de filmactualiteit. \30 O lucky man, Engelse speel film uit 1973 van Lindsay An derson. Met: Malcolm McDo- l well, Ralph Richardson e.a. Mick Travis wordt van spiona ge beschuldigd en moet vluch- 10 Première - Filmnieuws met Jo Ropcke. 40 Einde. TBF 1 I Einde. Vacaturebank. I Nouba nouba, met De Smur fen en Popeye. I Jamais deux sans toi, geva rieerd informatief programma. I Journaal. I Ce soir, Waalse actualiteiten. I Journaal en Weerbericht. I Grand écran: Urgence, Franse speelfilm uit 1984 van Gilles Bèhat. I Calandres, auto-magazine. Presentatie: Guy Lemaire. l Journaal en weerbericht. i Miss Marple, Engelse detecti ve serie. Afl.2: La plume em- pousonnèe. DUITSLAND 1 15.30 Tagesschau. 15.35 Die fliegende Windmühle. Poppenfilm. 16.55 Inspektor Knurrig und Co. Te kenfilm. 17.15 Tagesschau. 17.25 Das Buschkrankenhaus, serie. Afl.: Jason und das Goldene Vlies. 18.26 Tagesschau. 18.30 Hier und heute, actualiteiten. 18.52 WWF-Club, live uit de stu- 19.58 Programma-overzicht. Aansl.: Die Parteien zur Europawahl. 20.00 QüTagesschau. 20.15 Tödliches Golde (Assignment: Munich). Amerikaanse speel film uit 1972 van David Lowell Rich. Met: Roy Schneider, Ri chard Basehart, Lesley Ann Warren e.a. Na een spectacu laire goudroof komt Harry Lan ge in het bezit van 5 1/2 mil joen Mark. Als Lange na zijn vrijlating dodelijk verongelukt, trachten zijn handlangers het geld op te sporen. De één na de ander vindt hierbij de dood Aansl.: Die Parteien zur Euro pawahl. 21.55 Gott und die Welt, Sie nennen mich Priesterhure - Frauen brechen mit einem Tabu, do cumentaire over vrouwen, die een priester als minnaar heb- 22.30 Tagesthemen, actualiteiten met Bericht aus Bonn. 23.00 [s] Heut'abend...ARD-talkshow met Joachim Fuchsberger. gast: Pierre Brice. 23.45 Hollywood Boulevard: |]Stadt der lllusionen (The bad and the beautiful), Amerikaanse speel film uit 1952 van Vincente Min- nelli. Met Lana Turner. Kirk Douglas, Dick Powell e a. Een film over de harde mentaliteit van de Hollywood-producent Jonathan Shields, die links en rechts mensen kwetst teneinde zijn ambitieuze doel te berei- 01.40 Tagesschau. Joachim Kulen- DUITSLAND 2 16.00 Bon appétit Paul Bocuse, culi nair programma. Presentatie: Petra Schürmann en Heinz Winkler. (Twee kanalen.). 16.25 Freizeit...und was man daraus machen kann, magazine over vrije-tijdsbesteding, gepresen teerd door Gerd Mausbach. Vandaag: 1. Leestips voor de vakantie. 2. Modieuze sieraden uit de oven. 3. Reizen met de Lana Turner en Kirk Douglas in „The Bad and the Beautiful" (Stadt der lllusionen). Did. 1. 23.45 u. FOTO: ANP 17.10 H Tele-lllustrierte, sport, actu aliteiten en amusement. 17.45 Quiz nach Quoten (1), cijfer- spel, gepresenteerd door Gre- gor König. Na 18 uur 18.20 Quiz nach Quoten, (2). 18.58 Programma-overzicht. 19.00 Heute. Aansl.: Parteien zur Eu ropawahl. 19.30 Auslandsjournal, reportages van buitenland-corresponden ten. Presentatie: Horst Schatt- le. 20.15 Der Alte, Duitse politieserie. Afl.: Der Schuss. Met: Rolf Schimpf, Michael Ande, Charly Muhamed Huber e.a. Tijdens een inbraakmelding wordt agent Wolf per ongeluk neer geschoten door een collega. Kress ontdekt echter dat Wolfs vrouw al een jaar lang een ver houding heeft met deze colle ga. 21.15 Vorsicht, Falie!, magazine over misdaadpreventie. 21.45 Heute-Journal. Aansl.: Partei en zur Europawahl. 22.15 Aspekte, cultureel magazine. 22.55 Die Sport-reportage. Sport programma met o.a. voetbal en tennis. 23.25 KTeufel in Seide, Duitse speelfilm uit 1955 van Rolf Hansen. Met: Lilli Palmer, Curd Jürgens, Winnie Markus e.a. Thomas heeft een vreselijk ja loerse vrouw die steeds dreigt met zelfmoord als hij niet doet wat zij zegt. Als ze sterft aan een overdosis slaaptabletten wordt Thomas wegens moord aangeklaagd. 01.05 Heute. DUITSLAND 3 Teletekstoverzicht. Schooltelevisie. Telekolleg II, cursus econo mie. Les 7. Hallo Spencer, kinderpro gramma. Afl. 108: Ein Song - Ein Lied. Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en Blick- punkt Dusseldorf. Zu Gast bei Emil Schuma- Das Missverstandnis, docu mentaire over de auteursvere niging Gruppe 47. West 3 aktuell. ZAK. [ISchwarz und weiss (Noir et blanc), Franse speelfilm uit 1^85 van Claire Devers. MetL Francis Frappat, Jacques Mar tial, Josephine Fresson e.a. De schuchtere Antoine Is boek houder, zingt in een koor en voert met zijn vriendin Edith een rustig, onopvallend leven. Maar dan leert Antoine In een sportcentrum de zwarte Domi nique kennen. (Originele versie met Duitse ondertiteling). Das Halbneuntheater (4). BBC 1 16.20 Onbekend. 16.35 Tekenfilm. 16.50 Laurel Hardy, tekenfilm. 17 00 Caterpillar, tekenfilm. 17 35 Film special: The boy who ne- 18.35 Neighbours, Australische serie met Anne Charleston, Kylie Mi- nogue, Fiona Corke e.a. 19.00 Nieuws en weerbericht. 19.30 Regionaal nieuws. 20.00 Wogan, talkshow van Terry Wogan met Sue Lawley. 20.40 Every second counts, spelpro gramma met Paul Daniels. 21.15 Dynasty, Amerikaanse serie met John Forsythe, Linda Evans, John James e.a. Afl.: Tailor the tape. 22.00 Nieuws. 22.28 Regionaal nieuws en week end-weerbericht. 22.30 Fort Apache - The Bronx, Amerikaanse speelfilm uit 1981 van Daniel Petrie. Met: Paul Newman, Edward Asner, Ken Wahl. e.a. Het leven van een politieman in een verwoeste wijk van New York. 00 30 Whicker's World Living with waltzing Mathilda, 10-delige documentaire serie. Vandaag: Sydney. 01.20 I Jack the Ripper, Engelse speelfilm uit 1960 van Robert S. Baker en Monty Berman. Met Lee Patterson, Eddie By rne. betty McDowall e.a. Film over de beruchte moordenaar en de inspanningen van Scot land Yard om hem te vinden. 02.40 Weerbericht. 02.45 Einde. 16.00 Nieuws en weerbericht. Aansl.: Golf PGA Kampioenschappen. 16.50 Nieuws en weerbericht. 16.53 Regionaal nieuws en weerbe- 17.00 Golf. PGA Kampioenschappen. 18.30 Film '89. 19.00 IJThe Errand boy, Amerikaan se speelfilm uit 1961 van Jerry Lewis Met. Jerry Lewis, Brian Donlevy, Howard McNear e.a Een behanger verdwaalt in een studiocomplex. Het oog van een producer valt op hem en deze huurt hem als komiek in om met Jerry Lewis te concur- 20.35 I Bilko, serie met Phil Silvers in de rol van sgt. Bilko. Afl.: The art lover. 21.00 Weekend. 21.30 Gardeners world, tuinierru- 22.30 Right and reactions, Ameri kaanse documentaire over de American Gay RightsBbill in 1986 en de reacties van de kij kers hierop. 23.30 Newsnight, actualiteitenmaga- 00.15 Weerbericht. 00.20 Tommy Smith, serie van 6 specials met de briljante 21-ja- rige Schotse saxofonist Tom my Smith. Afl. 4. Met Hue and Cry and the John Rae Collectl- 00.50 Voyage beyond, Indiase speel film uit 1988 van Goutam Gho- se over het Bengalen in 1830. met: Shatrughan Sinha, Pro mode Ganguly e.a. Een tach tigjarige man ligt op sterven. Terwijl hij de eeuwigheid ziet naderen ontvangt hij een op zienbarend advies. 03.00 Einde. SKY CHANNEL Family Affair. Countdown By Sony Tape. Rugby Union. Major League Basball. Golf. Motorracen. Basketbal. Close. Arts Channel Programmes From Sky. Landscape Channel Program mes From Sky. SUPER CHANNEL 16.30 Hot Line. 18.30 The new music show. 19.30 Richard Diamond. 20.00 Touristic Magazine. 20.25 Angela Lansbury. 20.50 Transmission. 21.45 World News. 22.00 In Concert Specials. 00.00 The Mix. 10.00 I.O. op zaterdag, met om: 10.00 Mens en maatschappij. 12.15 Babel. 1230 Kilimanjaro 12.55 08.15 Nouba nouba. 09.30 Schoolte levisie. 10.30 Einde. 11.40 Interwal- lonie 12.20 Interwallonie - Ciao ami- ci. 13.00 Prèsence protestante DUITSLAND 1 MTV EUROPE 17.00 The Coca Cola report. 17.15 3 From 1 at 5: Paul Simon. 17.30 Maiken Wexo. 18.30 Club MTV. 19.00 MTV at the movies. 19.30 Remote control. 20.00 XPO. 21.00 YO! 21.30 Ray Cokes. 22.45 The Coca Cola report. 23.00 MTV at the movies e. 23 30 Marcel Vanthilt. 00 00 Your scene: Erotika. 01.00 Club MTV 01.30 Kino. 02 30-07.00 Night videos. 16.05 Brèves. 16.10' Le Mariage De Mille Agathe. 16.30 La cuisine des Mousquetai- Recreation. Des chiffres et des lettres. Breves et Mètèo Européene. Johnny Monroe. Papier Glacé. Montagne. Bresil, Derniere frontière. Musique. Journal Tèlvisè Meteo Européene. Sommet Francphone De Da kar. i Le Magazine Culturel Oceani- Sports loisirs. i Du cöte de Chez Fred, i Fin de Programme. 15.45 Netto: Ihre Wirtschaft heute. 15 55 RTL aktuell. 16.00 Die Springfield Story. 16.50 Reich und Schön, serie. 17.15 Der Preis ist heiss 17.45 Tekenfilm. 17 55 RTL Aktuell. 18.00 Die zwei mit dem Dreh 18.45 RTL aktuell. 19 02 Karlchen. 19.10 Der Engel kehrt zurück. 20.00 Weerbericht. 20.10- Der total verriickte Autobus. 21.45 RTK aktuell. 22 05 Der Windhund 23.55 Mannermagazin M e. 10.00 Tagesschau und Tagesthemen. 10.23 Die Sportreportage. 10.55 si Die goldene 1 -ARD-tv-loterij e. 11.40 Vorsicht, Falle. 12.10 Aus landsjournal. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Tagesschau. 13.15 Program maweekoverzicht. 13.45 Mit 15 for- DUITSLAND 2 09.30 s Programma-weekoverzicht. 10.00 Tagesschau und Tagesthemen 10.23 Die Sport-Reportage. 10.55 s Die Goldene 1, ARD-loterij 11.40 Vorsicht, Falle. 12.10 Nachbarn in Europa. 13.40 Diese Woche. DUITSLAND 3 08.50 Telekolleg II, cursus Duits. 09.20 Telekolleg II, cursus wiskunde. 09.50 Tele-Gymnastik e. Afl.36. 10.00 News of the week. 10.15 Actu- alites 10.30 Avantil Avantil. 11.00 Wer hat Angst vorm kleinen Chip? 11.30 Sport im Westen extra: Tennis World Team Cup. BBC 1 07 45 Open University. 09.25 Einde. 09.30 Roobarb, tekenfilm. 09.35 Rac- cons. 10.00 On the waterfront. 11.37 Weerbericht. 1140 Grandstand: 1 International cricket. One day - Trent Bridge; Engeland - Australië. 2. Inter national golf Volvo PGA kampioen schappen vanuit Wentworth. SKY CHANNEL 06.30 Fashion TV. 07.00 Pop Formu lae. 08.00 Fun Factory. 12.00 Mazda Eye on Sport. 13 00 World Wrestling Federation Super Starts '89. SUPER CHANNEL 07.00 Boogaloo Pooper Doo. 11.00 The Mix. 12.00 Touristic Magazine. 12.30 The Mix Continues. 13.00 Hol lywood Insiders. 13.30 The Mix Con- x Ondertiteling vla Teletekst s Tweetalige of stereo-uitzending L Zwart/wit-uitzending ■E Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst Bij niet-Nederlandstalige zen ders uitzending in orginele ver sie met ondertitels ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Herhaling RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.06 VARA: Radio I Vrijdageditie. 19.30 NCRV: Bulletin. 20.03 Weekend blues. 21.03 Jazz time. 22.03 NCRV Vrijdag sport. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 De stemband. 02.02 Oh, wat een nacht. 05.02-07.00 Ook goeiemorgen. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 AVRO: AVRO's radiojournaal. 19.04 Hobbyvitaminen. 20.00-07.00 Zie Radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: Driespoor. 19.03 VOO: Stenders en van Inkel. 22.03 Countdown Café. RADIO 4 18.02 NOS: Aspecten van de Kamer muziek. 19.00 De Bovenbouw. 20.00 Nieuws. 20.02-00.00 Lisztconcours 1989 (1). Vanaf 20.29 gelijktijdig op Ned. 3. RADIO 5 18.10 VPRO: Euroburo 18.20 Pol. partijen: PvdA 18.30 Euroburo (vervolg). 19.00 NOS Voor buitenlanders. 20.30 EO: De bijbel open. 20.55 België totaal. 21.05 Schoolagenda. 21.20 Zicht op Israel 21.40-22.00 Theologische verkennin- REGIONAAL Radio West: (Via FM-frequentie Radio 1) 16.02-18.00 Tot zes! (16.02 Gesprek van de dag 17.02 Avondbladen, sport, agenda en column). SOR: (via kabel: FM 92.9 Mhz) 18.00-19.00 Een uur cultuur. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Van daag vooraf 17.30 Vandaag de dag op vrijdag 19.00 Leiden Lokaal 21.00- 22.00 Gettotone. Verder als Radio 1 Radio Rijnmond: 17.03 Erik Post met tv-overzicht, 'Kwls en waarachtig', sport en vanaf 18.03 Post aan de te lefoon (010-4334433). BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT Ensembles. 19.10 Actueel 19.35 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 Podium: folk. 21.03 Folk. 22.05 Crooners en soft music. 23.30 Nachtradio BRT 2 18.10 Hitriders. 20.00 Zig Zag. popmuziek 22.05 Countryside. 23.30 Nachtradio. BRT 3 18.10 Actueel 18.30 Recital: Brahms. 19.00 Kroniek 2. 20.00 Liedrecital. Ileana Cortrubas zingt Debussy, Berg en Enes- 22.00 Orkestmuziek van Bruckner. 23.15 All that jazz. 24.00 Nachtradio. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 TROS: TROS nieuws show 11.04 Den Haag in Europa. 12.04 Oud plaatwerk RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 VARA: Non-stop oude hits. 08.04 De opening. 11.04 Bal op 't dak 12.04 Spijkers met koppen. 14.04 Typisch Hollands. RADIO 3 teder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Rabarbara. 08.04 Drie voor negen. 09.04 Gospel-rock. 10.04 Popsjop. 12.04 Paperclip-Radio. 14.04 Popstation. RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 AVRO: Wakker worden met... 09.00 Toppers van toen klassiek. 10.00 Caroline. 11.00 Kurhausconcert. 12.00 Strauss Co, operettemuziek. 13.00 Nieuws. 13.02 VOO klassiek. RADIO 5 09.00 Nieuws 09.02 NOS Sportief 09.25 Waterstanden. 09.30 TELEAC/FEDUCO: Cursussen 9.30 Meer culturen in een land (4), 10.00 Hollandse nieuwe (7). 10.15 EO: De muzikale fruitmand. 11.15 Tijdsein thema. 12.00 Nieuws. 12.05 Meer dan een lied alleen 12.45 Vragen naar de weg. 13.00 Nieuws. 13.10 Hallo Nederland. 13.30 Opo doro (Open deur). 14.00 AVRO: Jazzspectrum REGIONAAL Radio West: 09.02 Zaterdagmagazine, uitgaanstips, muziek en gasten 11.02 Pop. Hits door een regionale d) 12.02 Jong voor jongeren 13.02-14.00 Jazz met Fred Rackè. Omroep Rijnland: 12.00 Hindoestaans/Surinaams pro gramma 13.00 Noordwijk Lokaal 15.00-19.00 Vandaag de dag op zater dag. Radio Rijnmond: 10.03 Rijn- monds diep. achtergronden. 11.03 Jazz met Deelder 12.03-13.00 Gezel lig programma met Jan Rietman en gasten BRT 1 06.00 Om het nieuws. 08.10 Klaarwakker. 09.10 Voel je thuis, voor migranten. 10.03 Onze keuze. 11.03 Het kraaienest. 13.10 Matinee 16.05 Brosbisnis. jongerenprogr 17.10 Rij- en vliegwerk 18.10 Het goede doel. BRT 2 06.05 Welkom weekend. 08.10 Te bed of niet te bed. 10.03 Buitenspel. 11.30 Vlaamse top 10. 12.00 Top 30 14.00 Radio Rijswijck. 17.05 Fris van Lefever. BRT 3 06.00 Om het nieuws. 08.15 Prelude: Mendelssohn, Mozart. 09.20 De Muziekwinkel in de dames afdeling. 10.00 Het Chazaarse woordenboek van Milorad Pavic. 11.00 Harmonies en fanfares 11.30 Internationale kr ji wedstrijd Bela Bartok: mannenkoren 12.00 Tafelmuziek: Toreili. Vivaldi, De Grote. Bach, Sammartinl. 13.10 Muziekmakers. 14.30 Op verzoek 16.30 Keuze voor discofielen. 18.15 Jazzmagazine

Leidse Courant | 1989 | | pagina 19