n Opnieuw „Zomergasten op VPRO-zondagavond lüJlO/TELEVISIE CcuWSornxmt I Binnenhof rubriek de AVRO mijdt echte Binnenhof Eindexamen journaal dagelijks op tv WOENSDAG 17 MEI 1989 PAGINA 11 ina's, achtergrondka- iommentaarrubrieken, actualiteitenru- journaal, Den Haag tot het jeugdjournaal nedia rolden de afge- ken verlekkerd over nenhofse gekrakeel ;t als smakelijk hoog- abdieatie van me- iit (achter haar naam we altijd -Kroes te [schrijven en zeggen, weet nooit zo goed [dat is). Ie televisierubriek die juist hét aange- jedium lijkt, in elk ge itel: AVRO's 'Op het if', de parlementaire an Marijn de Koning, 'van': de voormalige •er van het NOS- inmiddels meester in :n, lijkt alleen te zijn •d om de verschillen- |gramma-onderdeeltjes indigen, als een vere- roepster dus. van deze rubriek in vorige week op het if door afwezigheid. Vering van afgelopen *ig opende met het on- 'rassendiscriminatie voetbal' - tja. ituurlijk hoogst wrang in ons land donkere Irs met vieze neger aangesproken, maar me binnen de AVRO n onderwerp voor Te- of desnoods Sportpa- dan uitgerekend voor ementaire achtergron- ^"Amsterdamse wethou- vby- tulke aardige initiatie- li rieblooit om die discrimi- 1. Lain halt toe te roepen z'Jn: een 'onder- ian fPn nota een 'wei"k- i een 'vervolgonder- mPlej toch ook nauwelijks ner nenhofs 'item' te noe- had hij dan een stimu- ïbsidie gekregen uit ag- netsperikelen werden, het toe, ook even be- Door middel van een Au 8 T" gesprekje met een driedelig uitgemonsterde VVD'er op een bankje ergens bij het Catshuis (niet eens op het Binnenhof zelf dus). Het eerstekamerlid, dat net aanwezig was geweest bij beraad in het Catshuis (de camera bracht de ingemetselde naamsteen van het gebouw langdurig in beeld, alsof we getuige waren van een inge laste aflevering van 'Ontdek je plekje'), hulde zich in klassie ke wollige enerzijds-ander- zijds, en de leerling-Kuifje die door Marijn was afgevaardigd om hem te ondervragen liet het daarbij. Daarmee was de crisis afdoende behandeld en de AVRO ging over tot de orde van de dag. Al die aandacht van de media voor de politiek zou haast af leiden van de aandacht van de politiek voor de media zelf. Het meest spraakmakende on derwerp van de afgelopen we ken was natuurlijk de ma noeuvre van de Aalsmeerse spreekstalmeester Joop van den Ende, die onder de myste rieuze titel TV10 (waarom niet TV2000 of TV 100 of TV 1989; TV5 en TV3 zijn al bezet...) de oorlog verklaart aan 'het be stel' in het Gooi, datzelfde be stel waarin hij de kansen heeft gekregen en waaraan hij zijn roem te danken heeft. Dat is op zichzelf niet erg, wat daar viel al weet wat op aan te merken. Maar vooralsnog be houd ik enige twijfel over de mate aan objectiviteit en (jour nalistieke) integriteit waarmee Van den Ende straks ook nieuws- en achtergrondpro gramma's gaat (laten) maken. Hij heeft al paginabreed gead verteerd om tientallen nieuwe medewerkers te werven, en daar zal ook veel op worden gereflecteerd vanuit het Gooi. Krijgen die bij hem dezelfde status als ze bij de zuilen had den, of kijkt Joop ook bij hen in eigen persoon over de schouder mee, met de stop watch in de hand? RENÉ DE COCQ HILVERSUM - De drie zomermaanden hebben van VPRO-tv elk een ei gen bestemming gekre gen. De maand juni staat in het te ken van de „Zomergasten", in juli wordt er door de jaren '80 gefietst en augustus wordt de maand waarin de samenhang zal worden nagegaan tussen de tv en de vaderlandse geschie denis. De vier zomergasten be- helsen mensen die in de sa menleving een opmerkelijke rol spelen. Hiervoor zijn uitge nodigd in volgorde van ver schijnen op zondagavond dr. L. de Jong, Andrée van Es, Louis Andriessen en Joop van Tijn. In elk van deze gesprek ken staat steeds de vraag cen traal welke factoren de overle vingskansen van een tv-pro- gramma bepalen. Vorig jaar ontstonden hieruit leuke ge sprekken zoals met Pierre Jansen. Tijdens de gesprekken zullen fragmenten van tv-uit- zendingen worden vertoond, waarop de gast zal reageren. Zij zullen door presentator Pe ter van Ingen op hun voor keuren worden aangesproken. In de maand juli worden avondvullende op het scherm gebracht, waar in wordt teruggefietst en te ruggeblikt op de jaren '80. Elke avond zal een ander facet uit deze jaren worden belicht. Als thema's hiervoor zijn ge kozen voetbalvandalisme, kraakbeweging, het trouwen en andere relatievormen, de buitenstaanders in de samenle ving, Mariaverschijningen, vrouwenbeweging, sociale ide alen en Vlaanderen. Op elke avond zal een met het onderwerp samenhangende film worden vertoond, zullen gasten naar hun mening wor den gevraagd en betrokkenen om een oordeel. Het is de be doeling, dat al deze zaken zo afwisselend mogelijk op het scherm komen en liefst ook zo gedegen mogelijk. Onder de gasten op de verschillende avonden treft men namen aan als Jules Deelder, Lou de Graaf, Guy Mortier, Kamagur- ka en Iteke Weeda. In augustus zal aan de hand programma's van gesprekken met historici u* ajs cje professoren Bank, Blom en Van der Dunk worden be paald welk belang is gediend met het vertonen van de histo rie op de tv Niet alleen uit zendingen gewijd aan Willem van Oranje komen daarin aan bod, maar ook de hedendaagse geschiedenis en de wijze waar op deze wordt gepresenteerd. In dit opzicht heeft de VPRO in het verleden blijk gegeven van aanwezigheid, maar wat is de waarde ervan? Als hoofd onderwerpen op vier avonden zijn gekozen het koningshuis op film en tv, de ontwikkelin gen in Indonesië, de bezetting en de bewogen, niet ver achter ons liggende jaren in de vader landse geschiedenis. HILVERSUM - Een kwart miljoen leerlingen van aller hande scholen verschijnen de komende veertien dagen op examens, de tijd dus dat de ene helft van Nederland de andere helft examineert. In deze dagen zal op tv dagelijks verslag worden gedaan van de verwikkelingen op dit front, deze veldslag van kennis en onkunde. De hele familie leeft mee. KRO, NCRV, VARA en EO hebben de handen ineen geslagen. Elke dag op hetzelf de tijdstip kan men het eind examenjournaal bekijken, op Nederland 1 om 17.45 uur. Te beginnen vandaag, presentatie Pieter Jan Hagens. Er worden eerste reacties van examinandi gepeild, meningen en emoties geregistreerd. Ook zullen twee examens op hun moeilijkheidsgraad worden be keken. Vakdocenten zullen een oordeel geven. Er zullen ook tips worden verschaft om deze zenuwslopende dagen door te komen. Maurice de Hond biedt dagelijks een stem mingsindex, van loodzware dag tot makkie. Een bekende Nederlander komt dagelijks vertellen hoe hij het vroeger redde met examens. 15.42 Highlight programma waarin bekende artiesten aan het woord komen. 16.10 De natuur van Noord- Amerika (Profiles of natu re). Natuurfilmserie. Afl.: De zadelrob. 16.35 Lassie, Amerikaanse se rie. Afl.: Een gevaarlijjke ries. Ranger Corey Stuart vraagt de baas van een sleepbootbedrijf hem te helpen bij een transport. Wanneer de oude voor man onderweg een hart aanval krijgt, waarschuwt Lassie Corey. 17.00 D'r kan nog meer bij, kin derprogramma. NOS 17.30 Journaal. EO 17.45 Eindexamenjournaal, na beschouwing van de van daag gemaakte eindexa mens. Vandaag o.a. Ne derlands en Handelsken nis. Presentatie: Pieter- Jan Hagens. 18.00-18.15 Tijdsein buiten land. Commentator: Aad Kamsteeg. 18.30 Jody en het hertejong (Yearling), tekenfilmserie. Afl. 47: De jeugddroom. NOS 19.00 Journaal. EO 19.19 Ronduit Radar, jongeren magazine. 19.45 Bunkeren, actualiteiten programma. 19.55 De Campbells, Canadese serie. Afl.: Karakters in conflict. James ontmoet Molly, een woudloopster die erg op haar vrijheid ge steld is, maar kan helaas niet goed met haar op schieten. 20.20 De Okavango, sieraad van de Kalahari, natuurfilm over deze rivier (1). 21.21 Om Sions wil, koor-en so lozang op locaties in en om Jeruzalem t.g.v. het 40-ja- rig bestaan van de staat Is raël. Solisten: Femmy van der Weg, sopraan en Hans Scheijen, bariton. NOS 22.30 Journaal. EO 22.40 Tijdsein, actulaiteitenma- gazine. Onderwerpen: Spanning in Nederlandse gevangenissen. Volgens prof. mr. C. Kelk verkilt de sfeer in de gevangenissen. Het ideaal om van de ge vangene een brave burger te maken in opgegeven. Oorzaken: teleurstelling ovèr de resultaten en be zuinigingen. Rolstoelbas ketball Nederland-USA. De laatste wedstrijd in een serie na-Olympische re- vanchematches. Tweede St. Pieter in Ivoorkust. De president liet daar een ka- Nancy Thompson (Heather Langenkamp) ziet haar nachtmerrie werkelijkheid worden in 'A nightmare on Elm Street'. Ned. 2 om 22.30 uur. FOTO: PR thedraal van twee maal de omvang van de St. Pieter bouwen in het oerwoud. Hij betaalde dat uit eigen middelen. Het land is ech ter wel bijna failliet. Pana ma. Een eigen reportage die de intimidatie en daad werkelijke verkiezingsfrau de aantoont. 23.10-23.40 Mag ik es met je praten, mensen aan het woord met hun levensver haal. NEDERLAND 2 16.00 16.10 16.25 20.00 20.29 VOO My little pony teken filmserie. Afl. Crunch, de steenhond (1). Superted, tekenfilmserie. Afl.: Superted en het tover woord (1). The last starfighter, Ame rikaanse speelfilm uit 1984 van Nick Castle. Met: Lan ce Guest, Dan O'Herlily, Catherine Mary Stewart e.a. De 18-jarige Alex, zeer bedreven in videospelle tjes, komt in aanraking met een centauri, die op zoek is naar nieuwelingen. Voor hij het beseft bevindt Alex zich in de kosmische ruimte met als doel de strijd aan te gaan om het heelal te redden. Brommer en motor, 10- delige serie over brom mers en motoren in Neder land. Presentatie: Caroline Tensen. Afl.2: De techniek van 4-takt naar 2-takt. 1 Countdown, Europe's no. 1 rockshow, gepresen teerd door Wessel van Die pen. Family Ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: De wed strijd. Alex en Mallory doen als eikaars concur renten mee aan een wed strijd. Beiden zijn vastbe sloten te winnen. NOS SJournaal. VOO Miami Vice, Amerikaanse politieserie. Afl.: Hebben en houden. Nadat Louis door sluipmoordenaars is vermoord, stemt Tubbs erin toe voor de familie van Louis te gaan werken. Voor Tubbs is dit een idea le manier om te infiltreren en informatie aan Castillo door te spelen. 21.25 VOO Satellite, program ma over de ontwikkeling van de satellietomroep in de afgelopen jaren, het he den en de toekomst. 21.45 Nieuwslijn, actualiteiten rubriek. Presentatie: Jaap van Meekren en Ruud Hendriks. 22.30 Nightmare on Elmstreet, Amerikaanse speelfilm uit 1986 van Wes Graven. Met: Amanda Wyss, Hea ther Langenkamp, Robert Englund e.a. Vier klasge nootjes blijken door de zelfde angstdroom te wor den gekweld. Kort daarop sterven er drie van de vier en blijft alleen Nancy over. Zij ontdekt dat de griezel uit hun gemeenschappelij ke droom alleen toeslaat, als zij in slaap valt. Concs- lusie: wakker blijven. NOS 00.16 Journaal. NEDERLAND 3 NOS 17.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.30 Journaal. 17.45 Sesamstraat. FEDUCO/VARA 18.00 Hollandse nieuwe. Afl. 7: Sport. TELEAC 18.30 Rechtwijzer. Les 1: Samen wonen. NOS 19.00 t Het klokhuis. 19.15 t Jeugdjournaal. 19.25 TV-3, gevarieerd magazine gepresenteerd door Carl Huybrechts. 20.07 Studio Sport: Voetbal. Rechtstreeks verslag van de UEFA Cup-finale tussen Vfb Stuttgart en Napoli. In de pauze: Socutera en evenementen STER-blok). 22.30 Journaal. 22.40 Den Haag Vandaag, parle mentaire rubriek. 22.55 Nieuws voor doven en slechthorenden. Smurfen, tekenfilmserie. rian. 4-delige Westduitse jdserie van Ivan Daskalov. |l 3. lold (Diff'rent strokes), erikaanse serie. Afl. 50: )p doet leven. ^ws. tak animatieserie. ■rlina detectiveserie voor lieren Afl. 37: Dubbelspel. It: Paul Ricour, Lea Couzin, Jk Reusens e.a. manjaro, nieuwsmagazine ir jongeren. de '89: Blikvanger, mode- mroöaz'ne- Presentatie: Ghislai- Nuytten. overzicht. 12, zaak voor twee (Ein Fall zwei), Duitse misdaadserie Günther Strack, Claus Gartner, e.a. Afl. 44: Fa ils droom. Dankzij dr Renz' /r^enkomst wordt Rainer Fa- ^-Tls gevangenisstraf vn zes Vjer jaar teruggebracht, lat hij vrijkomt. Bovendien kt hij er nog een tapvergun- g bovenop te krijgen. r Quiz gepresenteerd door V-man van Molle. Voedsel voor de geest pan: Food for the spirit), se cocumentaire van Shir- Booth over de traditionele janse keuken die een reflec- de harmonieuze ver- idlng van de Japanner met -^✓-ntainer, praatprogramma /Vjr beschaving. Thema: De ^-Overde wereld van Art :o. Presentatie: Lieven de jter en Bart Verschaffel. ;hanWn en dochters (Sons and fighters), Australische serie. X V7, spelletje met Mark De- iramma-overzicht. rtavond. Met o.a. Voetbal: j Stuttgart - Napoli, finale JFA-Cup, rechtstreekse re- itage. Commentaar: Frank a Nouba kindermagazi- nais deux sans toi, geva- ïrd informatief programma, irnaal. soir, Waalse actualiteiten, irnaal en weerbericht, ness news, zakennieuws. n dernier rêve sera pour is, 6-delige serie naar het rk van Jean d'Ormesson, jr het leven van de schrijver ateaubriand. Afl. 2: Pauline La Gloire (1800-1803). Met: mcis Huster, Danielle Le- (n, Ludmila Mikael e.a. up de film, filmmagazine, ssentatie: Terry Focant. vgo de nuit, muziek en cul- r met Jean-Louis Sbille. ardenkoer8en, journaal en erbericht. psstl>10 La pensée et les hom- tvqjgo DUITSLAND 1 i Frauengeschichten: Lady Bump, portret van Gertrude Wischinger als popzangeres Penny McLean, i Die Trickfilmschau. Zirkusgeschichten. Geschichten von anderswo, kinderserie over verre landen. i Tagesschau. i Philip Marlowe, serie. Afl.: Der König in gelb. i Tagesschau. i Hier und Heute, actualiteiten. Felicitas auf leisen Pfoten, se rie Afl.: Das Testament. Polizeiinspektion 1, serie. Afl.: Schlafstorungen. Programma-overzicht, i ffïTagesschau. i ARD-Sport extra. UEFA-cup voetbal: Vfb Stuttgart - SSC Napels, i lm Brennpunkt. i Tagesthemen, actualiteiten. I H Anton Dvorak. Celloconcert in b opus 104 van Dvorak. Uit gevoerd door het Omroep Symfonie Orkest van Saar- brücken, o.l.v. Myung-Whun Chung en Mischa Maisky, cel lo. i Tagesschau. i Nachtgedanken, beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff. DUITSLAND 2 ZDF - Ihr programm: Wer kennt sich aus in diesem Haus?, spelprogamma. Heute. Die Charlie Brown und Snoopy Show, tekenfilmserie. Afl.: Das überfahrene Lineal. Logo, jeugdjournaal. Hals über Kopf jeugdserie. Afl Gummibarchen. Heute. is] Tele-lllustrierte, actualitei ten, sport en amusement. Matlock, Amerikaanse detecti ve-serie. Met: Andy Griffith, Nancy Stafford, Kari Lizer e.a. Afl.: Der Mördertrick. Lottotrekking. Programma-overzicht. Heute. s Hitparade im ZDF, muziek programma met Viktor Worms. Studio 1: Spuren - Fakten - Hintergründe. Vandaag: Nor- wegische Kriegskinder, portret van en vrouw die tijdens de oorlog geboren is uit een Noorse moeder en een Duitse vader, die ze na jarenlang zoe ken opspoort. Presentatie: Bodo H. Hauser. „Die Zwei" (The Persuaders), Engelse serie met Tony Curtis, Roger Moore, Suzanna Leigh e.a. Afl.: Der Mann mit dem Kdfferchen. Heute-journal. Kontext. Vandaag: Frieden in Gerechtigkeit, gesprek met Carl Friederich von Weizsacker n.a.v. de Europese Oecomeni- sche Vergadering die in mei 1989 in Bazel plaatsvindt. Filmfest am Mittwoch: Wun- derbare Visionen auf dem Weg zur Hölle - Das Kino und die Kampte des Martin Scor sese, portret van deze be roemde filmregiseur. Martin Scorsese: Boxcar Ber tha - Die Faust der Rebellen (Boxcar Bertha), Amerikaanse speelfilm uit 1972 van Martin Scorsese. Met: Barbara Her- shey, David Carradine, Barry Primus e.a. Arkansas in de dertiger jaren: Vakbondsman Barbara Hershey is te zien in de speelfilm 'Boxcar Bertha'. Duitsland 2 om 23.25 uur. FOTO: ANP en spoorwerker Big Bill en zijn zwarte vriend Van Morton moeten toezien hoe een groot grondbezitter uit winstbejag ie mand de dood in drijft. Zij en nog een paar anderen komen in opstand tegen de lijke omstandigheden w der zij moeten wereken. 00.50 Heute. DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie. 18.00 Telekolleg II, cursus Engels. Les 19. 18.30 Sesamstrasse. 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met sport en nieuws. 19.40 Raamprogramma van de re gionale studio's. 20.00 Mittwochs urn 8. 21.30 West 3 Aktuell. 21.45 Wissenschaftsshow: Sehen und gesehen werden, populair wetenschappelijk magazine. 22.30 Rückblende, documentaire over Vincent van Gogh, die 100 jaar geleden in de inrich ting van St. Rémy werd opge borgen. 22.45 I Der Dieb und die Blondine (Hold that blonde), Amerikaan se speelfilm uit 1945 van Geor ge Marshall naar het toneel stuk van Paul Armstrong. Met: Eddie Bracken, Veronica Lake, Albert Dekker e.a. De geschie denis van Ogden, die handig gebruik maakt van zijn klepto- manische aanvallen. Als hij van zijn spychiater te horen krijgt dat hij als therapie verliefd moet worden, gaat hij naarstig op zoek en ontmoet Sally, die niet alleen door de politie wordt gezocht, maar ook nog wordt gechanteerd door een gangsterbende. 00.00 Laatste nieuws. Aansl.: Muslk zur Nacht. BBC 1 16.05 On the house, 6-delige serie. Afl.2. 16.35 Pink Panther, Amerikaanse te kenfilmserie. 16.50 Childrens BBC, kindermagazi ne gepresenteerd door Andy Crane. Aansl.: Corners. 17.10 Mysterious cities of gold 17.35 The movie game, filmquiz voor de jeugd gepresenteerd door Philip Schofield. 18.00 Newsround, jeugdjournaal. 18.05 TDegrassi Junior High 8- delige serie. Afl. 1. 18.35 Neighbours Australische se rie met Anne Charleston, Kylie Minogue, Fiona Corke e.a. 19.00 Nieuws en weerbericht. 19.30 Newsroom South East, regio naal nieuwsmagazine. 20.00 Wogan, praatprogramma met Sue Lawley. 20.40 El No place like Home 4-de lige comedyserie. Afl. 2. 21.10 T Dallas, Amerikaanse tv-serie met Barbar^ Bel Geddes, Pa trick Duffy, Linda Gray e.a. Afl.: April showers. 22.00 Nieuws, regionaal nieuws en weerbericht. 22.30 t Inside story, documentaire serie. Afl. 2: Subway, docu mentaire over misdaad in de Londense metro en de aanpak van de British Transport Poli ce. 23.30 Sportnight, met o.a. aandacht voor de finalewedstrijd om de UEFA-Cup tussen Vfb Stutt gart en Napoli. 00.55 Weerbericht. BBC 2 16.50 Nieuws en weerbericht. 17.00 Summer journey, serie infor matieve programma's over lan delijke streken in Engeland, gepresenteerd door Angela Rippon. 17.30 Robbie. Afl. 2: A ripe old age - Norman Parkinson. 18.00 Impossible dream. 18.30 Gardener's world, tuiniertips. 19.00 DEF II: Buck Rogers in the 25th century, Amerikaanse sf- serie met Gil Gerard. Erin Gray, Tim O'Connor e.a. Afl.: Flight of the war witch (1). 19.45 DEF II: Rapido, hoogtepunten uit deze Franse rockshow. Pre sentatie: Antoine de Caunes. 20.15 DEF II: Rough guide to Euro pe informatieve serie. Afl.: Ljubljana. 21.10 Chronicle. Afl.: Skeletons of Spitalfields. Aan de hand van meer dan 1000 skeletten trachten doktoren, tandartsen, archeologen en antropologen het leven van mensen, die 100 jaar geleden zijn gestorven, te reconstrueren. 22.00 M*A*S*H* Amerikaanse co medyserie met Alan Alda e.a. Afl.: Temporary duty. 22.25 iTj Shalom, Salaam, 5-delige serie van Gareth Jones, gesi tueerd in de Engelse Midlands. Twee jonge mensen, één Joods, één Mohammedaans worden tegen alle regels in verliefd op elkaar. Afl. 4. 23.30 Newsnight, actualiteitenmaga zine. SKY CHANNEL NEDERLAND 1 16.00 Loving. Dramaserie. 16.30 Family Affair. Dramaserie. 17.00 Countdown. Popprogramma. 18 00 EUROSPORT: 18.00 Programma-overzicht. 19.00 Trans World sport. 20.00 Tennis. Italian Open in Rome. 22.00 Voetbal. Kwalificatie-wedstrijd WK. 00.00 Judo. EK in Helsinki. 01.00 Programma-overzicht. 01.30-06.30 THE LANDSCAPE CHANNEL. VARA 16.01 Neighbours. 16.24 Kermis der ijdelheid. 16.54 TV-Werkjournaal 17 19 Europa 1992/3 NOS 17.30 Jour naal. VARA 17.46 Eindexamenjournaal NEDERLAND 2 AVRO 07.25-09.00 Good morning Ame rica. 15.45 Kokkerellen. 16.05 isl Servi ce Salon. 17.40-18.25 Airwolf. BRT 1 SUPER CHANNEL 16.30 Hot Line live. 18.30 The New Music SHow. Pop programma. 19.30 Cannes Film Festival. 20.00 EFeature film: Tokyo Joe. Amerikaanse speelfilm. 21.45 World news. 22.00 Dempsey Makepeace. Poli tieserie. 23.00 The professionals. 00.00-02.00 The Mix. 15.00 De Drie Wijzen 15.40 50 Prij zen van Jos Ghysen 16.25 Camera 17.00 Flipper. 17.25 Juke Box. DUITSLAND 1 MTV EUROPE 09.45 ZDF-info Arbeit und Beruf. 10.00 Heute. 10.03 TUEFA-cup voetbal. 11.40 Kontext: Frieden in Gerechtig keit. 12.10 Studio 1. 12.55 Persover zicht. 13.00-13.15 Heute. 15.00 Tages schau. 15.05 Sinha Moca 15.30 Penny McLean - Mein Schutzgeist und ich, portret. 16.00 Die Trickfilmschau. 16.15 Auf und davonl 16.40 Tiere in Spanien 17.05 Hexe Lakritze. 17.15 Tages schau. 17.25 Remmington Steele. DUITSLAND 2 pa. 19.00 MTV at the movies. 19.30 Remote control. 20.00 US Top 20 Countdown. 22.00 Ray Cokes. 22.45 The Coca Cola report. 23.00 MTV at the movies. 23.30 Marcel Vanthilt. 00.00 Your Scene: Yol 00.30 Your scene: Funk mix. 01.00 Club MTV 01.30-07.00 Night videos. 09.45 Zie Duitsland 1. 13.00 Die Sport- reportage. Tennis vanuit Berlijn. Achtste finale. 15.45 ZDF - Ihr Programm. 15.55 Heute. 15.58 Uhli und Wuhli: Tierische Begegnungen. 16.10 Logo 16.20 Pfiff 16 55 Heute. 17.10 I Tele-lllustrierte BBC 1 TV 5 16.10 Sylvie Des Trois Ormes. 16.30 Cuisine Des Mousqouetaires. 16.45 Récréation. 17.30 Des chiffres et des lettres. 17.55 Bréves et Météo Européene. 18.00 Entre chats et loups. 19.30 Papier Glacé. 20.00 Temps Présent. 20.50 Portrait d'artiste Suisse. 21.30 L'Héritage de L'Homme. 22.00 Journaal. 22.30 Europees weerbericht. 22.35 Continents Francophones. 23.30-01.00 Edition spéciale. 07.30 The Flintstones. 07.55 Weerbe richt. 08.00 Breakfast time. 10.00 Nieuws. 10.03 Betty Boop. 10.20 Kilroy 11.00 Nieuws. 11.03 Dr. Kildare 1125 Children's BBC. 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuws. 12.03 House and home. 12.30 The journey. 13.00 Nieuws. 13.03 Dallas 13.50 Travel show traveller. 14 00 Nieuws. 14.30 Neighbours. 14.50 In love with an older woman. Speelfilm. 16.25 Gardeners di rect line. 16.50 Children's BBC. SKY CHANNEL RTL+ 06.30 Business Channel. 07.00 DJ Kat Show. 09 30 Panel Pot Pourri. 11.00 Sullivans. 11.30 Sky By Day. 12.30 A Problem Shared. 13.00 Another World. 14.00 Landscape Channel. 15.00 As The World Turns. 16.00 Loving. 16.30 Family Affair. 17.00 Countdown Die Springfield Story Reich und Schön. Der Preis ist heiss, spelpro- gramma. Tekenfilm. RTL Aktuell. Die Zwei mit dem Dreh, Ame rikaanse misdaadserie. RTL Aktuell. Karlchen. Kampfstern Galactica, Ameri kaanse serie. Ihr Wetter. Die Schwarze Serie: Der Kampf einer Mutter, Franse speelfilm uit 1987 Kino-Premieren, filmrubriek. RTL Aktuell. Die Woche, talkshow. Mannermagazin „M". Betthupferl. SUPER CHANNEL 0700 World News. 08.00 The Mix. 15.00 Cannes Filmfestival. 15.30 Trac king. 16.30 Hot Line. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.06 EO: Tijdsein. 18.45 Waar waren we ook alweer? 18.57 Metterdaad 19.04 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 22.02 Podium van de Nederlandse lichte muziek. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance 02.02 Clair-Obscur. 04.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07-07.00 Vandaag... donderdag RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 De wereld zingt Gods lof. 18.54 NCRV: In 't voorbijgaan. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.03 Het front. 20.03 La stampa. 21.03 Wereldontvanger 23.03-00.00 Stompin'. RADIO 4 18.02 AVRO: Cèdea. 20.00 Nieuws. 20.02 Familieconcert. 22.00 Voor het stil wordt en wat later. 23.00-00.00 NOS: Liszt-journaal. RADIO 5 18.10 TROS: Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van de PPR 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 TELEAC: Supermachten 2. 21.00 Financieel management 21.30 Van quantum tot quark. 22.00-22.30 Trojaanse oorlog. REGIONAAL Radio West: (Via FM-frequentie Radio 1) 16.02-18.00 Tot zesl SOR: (via ka bel: FM 92.9 MHz) 18.00-19.00 Rijs- wijkse Rockgolf. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op woensdag. 18.30 Moker. 19.00-20.00 Rijnsburg Lokaal. Verder als Radio 1 Radio Rijnmond: 17.03- 19.00 Erik Post. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT Combo. 18.45 Protestants-godsd. ultz. 19.10 Actueel. 19.30 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 Open doel: sport en muziek. 22.05 Crooners en soft music. 23.30-06.00 Nachtradio. BRT 2 17.10 Rijswijckfoon. 20.00 Funky Town. 22.05 Jazzkaffee. 23.30-06.00 Nachtradio. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 Jozef De Beenhouwer, piano. 19.00 Symposium. 20.00 Musica Antiqua." 23.15 Luister: poëzie en muziek. 24.00-06.00 Nachtradio. RTL+ 06.00 Hallo Europa 08.30 California Clan 09 15 Die Springfield story 10.00 Reich und Schön 10.25 Der Preia is heiss 11.00 Die zwei mit dem Dreh 11.45 Rapido 12.30 Klassik am Mittag. 13.00 Heute bei uns. 13.10 California Clan. 14.05 Kampfstern Ga lactica 14.50 Heimatmelodie 15.45 Netto. 15 55 RTL aktuell. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 AVRO Radiojournaal 09.06 Arbeidsvitaminen. 10.50 Leuterkoek en zandgebak. 11.50 Ken je dat gevoel? 12.06 De burgemeester is jarig. 13.09 AVRO Radiojournaal. 14.06 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 16.06 KRO: Echo-Magazine. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag donderdag. 08.04 Hier en Nu 08.54 Ontmoeting. 09.04 Willem Wever 10.04 Plein publiek. 11.30 Heer en meester 12.40 Middagpauzedienst. 13.04 Hier en nu. 13.20 Skip Voogd presenteert. 14.04 De tafel van vier. 15.04 Coup soleil. 16.04 De familieshow. 17.04 VOO: Hollandse hits. RADIO 3 teder heel uur nieuws (NOS). 06.02 TROS: De havermoutshow. 09.04 Gouden uren 12.04 Vijftig Pop of een envelop. 14.04 De nationale hitparade top 100. RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VOO: Ochtendstemming. 09.00 Veronica's meesterwerken (1). 10.30 Muziek voor miljoenen. 12.00 Veronica's meesterwerken (2). 13.00 Nieuws 13.02 Ned Muziekland Klassiek. 14.00 EO: Metronomium in concert 15.30 Zeggen en schrijven. 16.00 VPRO: De Beweging. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Stadsarcheologie. 10.00 KRO: Zonnebloem. 11.00 De 50+ seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Kruispunt. 12.20 Tussen de regels. 12.30 Als in een spiegel. 12.53 In gesprek met de bisschop. 13.00 Nieuws 13.10 De derde wereld. 13.40 Da Capo. 14.00 Klasse 15.00 Damokles. 16.00 NOS Cultuur. REGIONAAL Radio West: 06.02 Mogge provincie. 09.02 Maatwerk met Elibert Maathuis. 12.02 Van twaalf tot drie. 15.02-16.00 Muziek. Omroep Rijnland: 10.30- 12.00 Voor senioren Verder als Radio 1 Radio Rijnmond: 07.03 Ochtend magazine met Jan Eikelboom 09.03 Hans van Vliet en Drs. P Leen 12.03 Lunchprogramma. 14.03 RR-Express 16.03-17.00 Getapt BRT 1 06.00 Om het nieuws. 08.15 Klaarwakker. 09.05 Uit de band 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel 13.30 Tussendoor 14.03 Klapstoel 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 06.05 De eerste ronde. 08.10 Bistro en Co. 10.03 Parkeerschijf. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Jos Ghijsen. 13.15 Roddelradio. 14.00 Hitbox. BRT 3 06.00 Om het nieuws. 08.15 Prelude. 09.15 De Muziekwinkel Vocaal. 10.30 Schoolradio. 11.30 Matinee 12.20 Tafelmuziek 13.10 Actueel 13.25 Kon. Elisabethconcours voor viool. 14.30 Athalia, opera van Handel.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 11