en jij onze ömstige aankomend unitleid(st)er o MANPOWER administratief medewerker Hoofd Algemeen Beheer Gemeente jjg Wassenaar plv. Hoofd (v/m) Enthousiaste leidinggevende in het onderhoud nc Huisbediende STICHTING „DE THUISHAVEN" Wie wil na een opleiding van een jaar zelfstandig gaan pionieren? lenniriklnof - modehof MODE-ADVISEUSE assistent^} „duizendpoot LEIDSE COURANT ZATERDAG 15 APRIL If x De afdeling welzijnszaken van de hoofdafdeling Welzijn is belast - met jeugd- en sportzaken, kunst-, cultuur- en emancipatiezaken, zorg, welzijnsplanning en accommodatiebeheer. Ten behoeve van kunst-, cultuur- en emancipatiezaken kan, vooralsnog voor de duur van 1 jaar, worden geplaatst een voor 20 uur per week. Functie-Inhoud: assistentie bij: - behandelen van subsidieverzoeken; - financieel afwikkelen van voorstellingen in cultureel centrum "de Warenar"; - uitvoeren van het gemeentelijk emancipatie beleid; - voorbereiden, verslaglegging en afhandeling van diverse vergaderingen. Functie-eisen: - een opleiding op minimaal Havo-niveau alsmede bezit van het diploma machjne- schrijven; - goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, accuratesse en gevoel voor financiële werk zaamheden; - ervaring met genoemde of soortgelijke werk zaamheden strekt tot aanbeveling. Salariëring: - het salaris bedraagt, afhankelijk van oplei ding, leeftijd en ervaring, maximaal f 1.450,— bruto per maand (niveau 4; 20/38 x f 2.755,—); - de vakantietoelage bedraagt 8%. De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Nadere informatie omtrent deze functie wordt u gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling welzijnszaken, de heer J.P.M. Wessels (tele foon 01751-22305). De werving vindt gelijktijdig intern en extern De gemeente Wassenaar streeft naar vergro ting van het aantal vrouwen in gemeentedienst. Vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen, worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, wordt u uitgenodigd uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, te zenden aan de directeur van de hoofdafdeling Interne-, Personeels- en Organisatiezaken van de gemeente Wassenaar, postbus 499, 2240 AL Wassenaar. Uitzendbureau Content - momenteel 40 vestigingen - is de grootste werk maatschappij van-de Content-groep en zendt uit in de administratieve, techni sche, industriële en horeca sector, als mede in de sector gezondheidszorg. Wat wij vragen. Content zoekt voor de vestiging in Rijswijk een service-gevoelige, actieve aankomend unitleid(st)er van ca. 23 jaar. Je taken bestaan o.a. uit het op deskun dige wijze interviewen, begeleiden en aan de juiste baan helpen van onze sol licitanten, terwijl je contacten onder houdt met onze relaties. Tevens ver zorg je de unitadministratie. Als aankomend unitleid(st)er beschik je over een aantal uiteenlopende eigen schappen: je bent dienstverlenend, mensgericht en commercieel, je hebt teamgeest en gevoel voor humor en je bent enthousiast, representatief en on dernemend. Een VWO-opleiding, typediploma en ervaring in het bedrijfsleven zijn een must om deze boeiende, dynamische baan goed in te kunnen vullen. Wat wij bieden. Binnen onze sterk uitbreidende organi satie met een prima werksfeer krijg je alle kans om initiatieven te ontplooien en kan je rekenen op een goed salaris en dito emolumenten. Interesse? Stuur dan een sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae en pasfoto aan J.M. Frenay, personeelsfunctionaris Content Beheer n.v. -z=-\ uitzend Bezuidenhoutseweg 273 bureau 2594 AN Den Haag rnntnnt rnntont content Wij zijn pas content als jij het bent. vraagt t.b.v. de Centrale Directie Personeelszaken, Hoofdafdeling Personeelsinformatie en Salarisadministratie (PISA), een afdeling Financiële Rechtspositie Aangelegenheden (FRA) 38 uur per week Taak: geeft in samenwerking met het hoofd leiding aan de afdeling; is verantwoordelijk voor de interne coördinatie tussen de onderafdelingen onderling en de overige afdelingen binnen PISA; vertaalt nieuwe ontwikkelingen de afdeling aangaande naar de onderscheidene onderafdelingen toe; ontwikkelt procedures c.q. beleid t.a.v. de diverse deel terreinen van de afdeling; fungeert als vraagbaak op alle terreinen van de afdelingen. Gevraagd: opleiding op HBO-niveau (bv. HEAO) met bij voorkeur ruime kennis en ervaring op het terrein van de ambtelijke financiële rechtspositie; leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; goede verbale en redactionele vaardigheid; goede contactuele eigenschappen; kennis van geautomatiseerde salarissystemen strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: maximaal f 4.757,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Bijzonderheden: de werkzaamheden van de afdeling FRA strekken zich uit tot: uitkeringen na ontslag; loonbeslag; uitvoering diverse rechts positionele regelingen zoals o.a. verplaatsingskostenbesluit/ -beschikking, ziekteverzuimregistratie, correspondentie m.b.t. PISA-aangelegenheden. L Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer PM 20/0167 binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan het hoofd van de Hoofdafdeling Personeel Ministerie, Postbus 20301, 2500 EH 's-Gravenhage. Justitie wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van gehandicapten en leden etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. J BEJAARDENCENTRUWoftb „DE THUISHAVEN" deg Neptunusstraat 1 2586 GP Scheveningen 070-502900 „De Thuishaven" is een Nederlands Hervormd huis met 53 bewoners in de verzorging en 173 zelfstandige aanleunwoning (verdeeld over 2 gebouwen). Het verzorgingshuis ligt centraal //fedt Scheveningen en is gezien het aantal verzorgingsplaatsen een klein en gezellig huis. In ons huis wordt op een goede en prettige manier samengewerkt. Wij beogen een fijn leef- en werkklimaat voor onze bewoners en onze medewerkers(sters). Openheid staat voorop en wij vragen een eigen inbreng van een ieder die bij ons werkt. Gevraagd: drsch Adege 'nieuwe in Vi werkzaj niet j nieuwe dt onde 12.00 allwed Jt de ci |e Alph wordt Adegee selis z£ pen bij (monteur vakman B schaal 7) full-time functioneert direct onder de directeur, ruime ervaring in alle facetten van het werk, o.a. computerkennis inzake W.K. installatie, bij voorkeur opleiding M.T.S. SEÏ\ De ja; Kon tóen j duin; de i niet feels, 2 irlijke (schaal 2/3) voor diverse taken in te roosteren zoals: - kleine reparaties, - ophalen huisvuil bij voorkeur opleiding L.T.S. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor Bejaardenhuizen. D pensioenregeling van het P.G.G.M. is van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Neptunusstraat 1 - 2586 GP Scheveningen Gaarne zien wij uw reaktie tegemoet! jkomei en jtiever ji niet t gene |fd wc het fcngt. Manpower is 's werelds grootste uitzendorganisatie met bijna 1400 vestigingen in 34 landen. In Nederland heeft zij momenteel 27 vestigingen. Manpower wil graag geschikte kandidaten ontmoeten die - na een jaar interne opleiding - een vestiging kunnen gaan leiden of starten op een nader te bepalen locatie in Nederland. Met name denkt Manpower hierbij aan de vestiging in Leiden. Hiervoor zoekt Manpower kandidaten die: - verkoopervaring hebben, bij voorkeur in de dienstverlenende sector - meer willen en aankunnen dan een 9 tot 5 baan - de handen uit de mouwen steken - affiniteit hebben met de administratieve c.q. technische sector - leidinggevende capaciteiten bezitten - plm. 28 jaar zijn - in het bezit zijn van een rijbewijs B - over tenminste een MBO /HBO opleiding beschikken UITZENDORGANISATIE Manpower kan u, als geschikte kandidaat het volgende bieden: - een uitgebreid opleidings begeleidingstraject - de know how van 's wereld grootste uitzendorganisatie - een ruime mate van zelfstandigheid - een goede werksfeer - goede doorgroeimogelijkheden Interesse? Dan kunt u binnen 7 dagen uw schriftelijke sollicitatie met c.v. richten aan de heer T. Udema, Hogehilweg4,1101 CC Amsterdam. Onder referentienummer: 1272. ALGEMENE HAAGSE STICHTING VOOR VERZORGING EN VERPLEGING IN TEHUIZEN De Algemene Haagse Stichting voor Verzorging en Verpleging in Tëhuizen (A.H.S.) exploiteert 3 verpleeghuizen, 3 verzorgingstehuizen en 1 pensiontehuis, in en rond Den Haag. Het Verpleeghuis Sammersbrug - met 350 medewerkers - maakt deel uit van de A.H.S. en is gevestigd op de grens van Den Haag en Rijswijk. Sammersbrug - in 1974 in gebruik genomen - is met haar 368 bewoners één van de grootste psycho-geriatrische verpleeghuizen in Nederland en als organisatie sterk in ontwikkeling. Het beleid van Sammersbrug is erop gericht om de thuissituatie voor haar bewoners zo lang mogelijk in stand te houden; behalve vaste bewoning, kan het verpleeghuis o.a. dagbehandeling en vakantie-opname verzorgen en wil ondersteunend optreden in situaties waarin opname (nog) niet noodzakelijk is. Het managementteam van Sammersbrug bestaat uit de Algemeen Directeur en 4 Hoofden van Dienst en is ondermeer belast met de beleidsontwikkeling en -afstemming. Ter versterking van het managementteam van Sammersbrug zijn wij op zoek naar kandidaten(m/v) voor de functie van een spilfunctie voor een manager in één van de grootste psycho-geriatrische verpleeghuizen De functie: U geeft als diensthoofd gestalte en leiding aan de dienst Algemeen Beheer. Bij deze dienst werken 50 medewerkers. Aan U rapporteert ondermeer het hoofd van de Civiele Dienst, die op zijn beurt verantwoor delijk is voor o.a. de centrale keuken, de linnenkamer, het magazijn, de receptie, het transport en het schoonhouden van het verpleeghuis. U zorgt voor de coördinatie van de activiteiten van de technische dienst. Als diensthoofd bent U verantwoordelijk voor het budget van Uw dienst. In samenwerking met een personeelsconsu lent draagt U zorg voor een adequaat perso neelsbeleid binnen Uw dienst. Het beheer van het gebouw valt eveneens binnen Uw takenpakket. U zult veel aandacht besteden aan de functionele indeling van het huis en aan renovatieprojecten. Van U wordt verwacht dat U de verdere ontwikkeling van de automatisering stuurt. U wordt niet alleen nauw betrokken bij het bewaken van administra tieve procedures, maar ook bij het bewaken van het totale budget van het verpleeghuis. Als lid van het managementteam levert U een belangrijke bijdrage aan de beleidsontwik keling in de komende jaren. U zult Sammers brug in voorkomende gevallen naar buiten vertegenwoordigen en onderhoudt de veelvuldige contacten met de A.H.S. U rapporteert rechtstreeks aan de Algemeen Directeur. Gevraagd wordt: - Opleiding op minimaal HBO-niveau, ervaring opgedaan in de gezondheidszorg is niet noodzakelijk. - Een organisator met visiedie mede door een praktische instelling, de juiste priori teiten weet te stellen. - Een zelfstandige manager die niet alleen i weet te stimuleren, maar ook inhoud kan geven aan het mede door hem vastgestelde beleid. - Leeftijd circa 40 jaar. Geboden wordt: - Een zelfstandige, afwisselende functie op managementniveau, waarin U Uw organisa tietalent volledig kunt benutten. - Een uitdaging voor iemand met een flexi bele en praktische instelling. - Een spilfunctie in één van de grootste verpleeghuizen in Nederland. - Een goed salaris met bijpassende secun daire arbeidsvoorwaarden overeenkom stig CAO ziekenhuiswezen. Bent U geïnteresseerd? Schrijf dan een brief met c.v. onder vermelding van ref.nr. 4.3949 Mercuri Urval B. V. Westblaak 136, 3012 KM Rotterdam. INTERNATIONAL MERCHANDISING (IM) BV Wij zijn een snel groeiende internationaal georiënteerde handelsonderneming, die zich be zig houdt met het ontwerpen, de im- en export alsmede de groothandel van agenda's, school- artikelen, luxe lederwaren, acryl fotolijsten en fotokubussen. Ons assortiment onderscheidt zich van dat van de collega's in smaak en vormgeving. ADMINISTRATIEF/COMMERCIEEL MEDEWERKSTER Haar job zal bestaan uit: - typewerkzaamheden in de Nederlandse en Engelse taal (evt. Frans en Duits) - administratieve werkzaamheden - bediening van telefoon/telex/telefax - secretaressewerkzaamheden - bediening van computer (Nixdorf) Gavraagd wordt: - leeftijd 20-25 jaar - Havo-opleiding, incl. Engels - enige kennis van de Duitse en Franse taal - Rijbewijs B-E - typediploma (evt. secretaresse-opleiding) werkervaring en computerkennis is een pré Indien deze uitnodiging tot solliciteren je aan spreekt, verzoeken wij Jouw schriftelijke sollici tatie (met recente pasfoto) te richten aan: INTERNATIONAL MERCHANDISING (IM) BV. t.a.v. de Direktie, Postbus 96814, 2509 JE Den Haag zoekt ter versterking van haar verkoop team een full-time en een part-time nieuw; mocht troffer lezers Voor deze beide funkties, gaan onze ge dachten uit naar een jonge vrouw, weet wat mode is, hoe het wordt gedra gen en die het compléét met accessoires als schoenen, ceintuurs en bijoux aany< onze klanten weet te presenteren. Ervaring in het verkoopgebeuren is een vereiste. Voor beide functies, kunt U zowel schrifte lijk als mondeling solliciteren. Wij zien uw sollicitatie met belangstellini tegemoet. '9 insla; Gevraagd voor direct m met havo, contactuele eigenschappen 3 geïnteresseerd in technie1' en ervaring jij tekstverwerken, lichte produktionele er boekhoudkundige werkzaamheden, i.b.^ jij rijbewijs, beheersing van Engels. Inl.: Ijl Combitel BV Rijswijk 1 Treubstraat 1 b, tel. 070-954595 dhr. J. M. v. Velzen.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 24