55055 KOMFORTABEL EN VOORDELIG VAREN NAAR ENGELAND. Als klantgerichtheid uw tweede natuur is, kunt u bij ons flink doorgroeien. Rabobank D< VI Elektromonteur m/v ervaren commerciële bankmedewerk(st) ers nutsspaarbank ASTMA Giro medewerker kasbox/snelkas (m/v) Doe als de Portugezen en ga op ont dekkingsreis. va Crown Line LEIDSE COURANT ZATERDAG 8 APRIL 1989 PAGINA i Wed id S 10SK01 redev, di ige part iveede r en plaat lere achi het lehoort ;evitsj, leschuld zijn bt Tsjerr drukkerij SDU drukkerij is een van de grootste grafische bedrijven in Nederland. Met be hulp van moderne bedrijfsapparatuur en de vakkennis van onze medewerkers zijn wij in staat het uitgebreide orderpakket (zoals vierkleurenwerk, waardepa pieren, boeken, tijdschriften en officiële publikaties etc.) van o.a. de Rijksover heid te verzorgen. Aan de kwaliteit van deze produkten worden hoge eisen ge steld. De sleutel tot kwaliteit De afdeling Onderhoud Produktiemiddelen is verantwoordelijk voor reparatie en onder houdswerkzaamheden aan ons machine park dat voornamelijk bestaat uit drukper sen, zetapparatuur en bind- en afwerkings machines. Binnen deze groep hebben wij lijk zal zijn voor elektrotechnische onder- houdsw Als u in het bezit bent van een diploma MTS-E. of als u binnenkort examen doet. (o over een gelijkwaardige opleiding en erva ring beschikt) van zelfstandig werken houdt, afwisseling in uw werk belangrijk vindt en bereid bent tot het volgen van vak gerichte opleidingen, dan is dit wellicht d< Voor nadere informatie kunt u c Onderhoud Produktiemiddelen, i 070-78 96 82 Uw schriftelijke sollicitaties kunt drie weken na het verschijnen var N V SDU Afdeling Personeel Organisati Postbus 20014 2500 EA 's-Gravenhage. De Nutsspaarbank heeft 80 vestigingen in de regio Den Haag/Leiden/Noordwijk/Zoetermeer, verdeeld over 10 districten. Op het hoofdkantoor in Den Haag en in de vestigingen werken ruim 800 medewerkers. Als moderne bank voert de Nutsspaarbank een breed dienstenpakket, zowel gericht op de particuliere^- als de zakelijke dienstverlening. U hebt nu een bankfunctie, waarin u al enige tijd zelfstandig commerciële iontacten onderhoudt. In onze ogen betekent dat nogal wat. Het betekent om te beginnen, dat u volledig vertrouwd bent met het particuliere produktenpakket en wellicht iets weet van zakelijke bankdiensten. Het betekent ook, dat u het een en ander weet van administratie en transactieverwer king. Dat u geleerd hebt flexibel te zijn en te improvise ren. En dat klantgericht denken en handelen een tweede natuur is geworden. Tenslotte betekent het, dat u zeer waarschijnlijk toe bent een volgende stap in uw loopbaan. En wat zo'n stap bij de Nutsspaarbank kan betekenen, vertellen wij u graag in een nadere kennismaking. Wij zoeken contact met met als vooropleiding ten minste HAVO of VWO, zo'n 3 jaar ervaring en in het bezit van verschillende Nibe- diploma's. Wij bieden u een functie waarin het contact met klanten een belangrijke plaats blijft innemen, en die een nieuwe dimensie toevoegt aan uw huidige positie. Bij voorbeeld door een taakuitbreiding met organiseren en leidinggeven. Door zwaardere verantwoordelijkheden. En zeker door het grote beroep, dat wordt gedaan op eigen inbreng en initiatief. Wij bepalen in onderling overleg op welk niveau en in welke functie u bij ons uw loopbaan vervolgt. Uw ervaring, kwaliteiten en ambitie wegen daarin van zelfsprekend zwaar. Werken bij de Nutsspaarbank, betekent werken in een omgeving waar vernieuwing, professionalisering en daarmee ook opleiding en training veel aandacht krijgen. U kunt rekenen op een goed salaris en goede secun daire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, 8% vakantietoeslag, 25 vakantiedagen, goede studiefacilitei ten en korting op verschillende bankdiensten. Voor meer informatie en uw schriftelijke sollicitatie kunt u zich richten tot de heer A. Rohder, personeel- consulent. Nutsspaarbank, Jan Hendrikstraat 4, 2512 GL Den Haag. Telefoon 070-120911. Aan de scholengemeenschap 'Zuidwalland' voor feao-ihno-lhno-lto-mavo te 's-Gravenhage wordt voor zo spoedig mogelijk ter vervanging wegens ziekte gevraagd een DOCENT ENGELS (m/vj Inlichtingen bij en sollicitaties binnen 1 week aan de heer G.A.C. Donker, directeur, de la Reyweg 168, 2571 GG 's-Gravenhage, tel. 070-458900. Vrijblijvende informatie Schoonheidsspecialiste Dag- en avond beroepsopleiding Inclusief manicure. Rijkserkende docenten. Leerperiode 2 jaar Opleiding voor het Stivas diploma Make-up/visagie Dag- en avond beroepsopleiding Leerperiode 1 jaar Voor informatie/inschrijving: Opleidingscentrum BIOSTHETIEK Alexander Gogelweg 32 - 's-Gravenhage, nabij Groot Hertoginnelaan, tram ÏO en bus 4 15 min. van NS-station - Tel. 070-468802. Genezen karkiet. Helpen wel Astma Fonds K0LLEKTE 8-14 MEI r Rabobank Oudewetering is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobankorganisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De Portugezen hebben de wereld ontdekt. Nu is "t aan u om Portugal te ontdekken, een land dat zelfs de meest verwende vakantieganger alles te bieden heeft, vriende lijke mensen, onbedorven natuur, kleurrijke markten en een groot historisch besef, zichtbaar in de vele kerken, kastelen en kloosters. Natuurlijk is het ook het land van de stralende zon, de blauwe zee en de daarbij behorende gastronomische genoegens zoals zeeverse vis en schaaldieren; spranke lende 'Vinho Verde's' of gloedvolle Ports. Het sfeer volle decor voor een melan cholieke fado. Laat ook eens een mooi stukje 'azulejos' door uw handen gaan Prachtige authentieke aardewerk tegels. Ook typisch Portugal. Ontdek ook de andere regio's van Portugal, geniet van de veranderende landschappen en de streekgebonden tradi ties. Eer* unieke ervaring. Zowel de kuststreek rond Lissabon, de Costa Verde, de Costa de Prata, Montanhas, Algarve als de eilanden Madeira en de Azoren. Acht Portugese provincies, acht maal anders. Ook voor een sportieve ontdekkingstocht is Portugal de bestemming bij uitstek. Surfplank, golfclub en tennisracket zorgen ervoor dat u in topvorm terugkomt. Puur Portugal. De perfecte bestemming. po* Lugul Het land der ontdekkingen met BON informatie j Doe deze bon in een open envelop, vermeldt daarop uw naam en adres en stuur die aan het Portugees Nationaal f Verkeersbureau, p/a Postbus I 4370. 2003 EJ Haarlem I Voor België, Ravenstein 50 De gevraagde functionaris zal werkzaam zijn op ons hoofdkantoor in Oude Wetering en is verantwoor delijk voor het beheer van de volledige geldvoorraad. Hij of zij bedient vanuit de kasbox, met behulp van de buizenpost, de collega's aan de balie. Bovendien bedient hij of zij direct cliënten als het gaat om snelkasopnames. Voor deze functie denken wij aan een jonge man of vrouw tot circa 20 jaar met een HAVO/MAVO-oplei- ding. De bereidheid tot het 1000 Brussel. HC-P1-14I volgen van verdere studies dient aanwezig te zijn. Een groot verantwoordelijk heidsbesef, een grote mate van zelfstandigheid en goede contactuele eigen schappen zijn van wezen lijk belang voor een goede functie-uitoefening. Kandidaten dienen van nature plezier te hebben in de omgang met n De Rabobank biedt een goede honorering en uit stekende secundaire voor waarden, waaronder een dertiende maandsalaris, interessante studiefacili- der Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer F.J.H Meer, hoofd Particulieren telefoon 01713 - 15600. Clw schriftelijke sollicitatie wordt binnen twee weken met belangstelling verwacht door de directeur van de bank, de heer P. het Lam, Veerstraat 38, 2377, AP Oude Wetering. De komfortabele verbinding Hoek van Holland - Harwich is met alleen de ideale route naar Engeland, u reist óók nog eens extra voordelig met de Crown Special Tarieven Crown Special Tarieven inklusief aanhanger of Ook voor uw verblijf bieden wij voordelige arrangementen, zoals: camping-, hotel- en herbergcheques, hotelrond- reizen en vakantiehuisjes. U ziet het, Crown Line is de ideale partner voor uw Engeland-vakantie. vraag uw ANVR-reisburo of reizenverkopende bank naar de Crown Lirje Engeland brochure 1989 of stuur de bon op +max. 6 1 va f245,-* Hoek van Holland - Harwich C R 0 W_N_L INE ZET DE KROON JD P U W REIS. [bon ij de Crown Line Engeland brocht S-8/4 Lopsturen naar Crown Line, Postbus 2, ,5150 aa Hoek van Holland Bellen kan ook: 01747-4140 AMST Marja het Rc gelopei leeftijd te bekt halve len, a trien van B:

Leidse Courant | 1989 | | pagina 30