Mijn muzikale smaak is een beetje ouderwets lü TELEVISIE-PROGRAMMA'S Eeidóe Gou/umt ZATERDAG 8 APRIL 1989 PAGINA 21' NEDERLAND 1 I... Elisa- Kan- Du- elen- haar KRO/RKK SEucharistieviering in de St. Franciscus Xaverius- kerk te Amersfoort. 5 voor 12, religieus maga zine gepresenteerd door Ad Langebent. NOS i Nieuws voor doven en slechthorenden. Einde. VARA Waaldrecht Nederland se serie. Afl.: Gewoon een beetje leven. De 17-jarige Linda wordt verliefd op Mi- cha, de organist van een popgroep, en trekt bij hem in. Als ze zwanger blijkt te zijn wil Micha hier niet de verantwoording voor dra gen. TV-Werkjournaal. Presen tatie: Paula Patricio en Pieter Jan Hagens. i Uw mening graag, tv-film- pje van Heddy Honing- mann. Met: Anneke Blok en Titus Tiel Groenestege. I Het ontroerparcours. Bart Peeters en zijn team kijken achter de deuren van de Volkshogescholen. NOS l Journaal. VARA Nederland museamland. Vandaag: Puberteit. Pre sentatie: Dieuwertje Blok. I VARA's kindermenu: I Ovide en zijn vriendjes (Ovid and the gang), Bel gisch/Canadese teken filmserie. Afl.: De Japanse zwaardvechter. I De Freggels (Fraggle rock). Engelse tekenfilm serie. Vandaag: Een reus van een Freggel. De film van Ome Willem. Met Edwin Rutten en Pieke Dassen. Afl.: August kan het zelf. NOS Journaal VARA li Flying doctors, Austra lische serie. Afl.: Het zit in de lucht. Een zandstorm heeft het R.F.D.S.-vliegtuig ernstig beschadigd. De enige mogelijkheid voor Per seconde wijzer, spel- programma. Presentatie: Kees Driehuis. Fantastico, amusements programma gepresen teerd door Robert Long. m.m.v. Paul de Leeuw, Mona Alleman, Bam to Bam Bam en Mat Plendl. Achter het nieuws, actua liteitenrubriek. Golden Girls, Amerikaan se comedyserie. Afl.: De kunstenaar. Blanche is ly risch over het feit dat de beeldhouwer Laszlo haar heeft gevraagd voor hem te poseren. Over de resul taten is zij echter minder tevreden. 22.53 Welbeschouwd, praatpro gramma met Marjolein Uit- zinger. 23.33 Natuurmoment aan dacht voor Natuurmonu menten. Presentatie: Han- neke Kappen. NOS 23.38 Journaal. 23.43 Einde. NEDERLAND2 VPRO 09.00 Augusta. Hongaarse klei- animatieserie. Afl. 3: Au gusta maakt deeg. Augus ta is een keurige dame. Maar heb je ooit zo'n knoeipot gezien? 09.05 Apie van de Hoek, nieuws voor kleuters. 09.25 Mevrouw ten Kate, kin derserie. Afl. 17: Kat kwijt. Mevr. ten Kate haalt een kat uit het asiel. Dit beestje brengt haar in grote pro blemen. 09.45 Achterwerk uit de kast. Kinderen zeggen wat ze denken vanuit de kleinste studio ter wereld. Vanessa de speurneus, Franse serie. Afl. 3: Onder de zilveren maan. Vanes sa, haar vriendje Tom en zijn hond Frisco vermaken zich best bij mevrouw Per ron. Mevr. Perron is een rijke weduwe en vindt het leuk om hen te verwennen. Brillekoker. Cursus voor beginners in de liefde. Afl. 6: De kennis making, i Reiziger in muziek, live programma waarin Han Reiziger musici, experts, 12.00 13.00 20.00 20.10 20.30 fanaten en andere liefheb bers ontmoet. Einde. NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. VPRO Bij Lobith, talkshow ge presenteerd door Ivette Forster en Guilly Koster. NOS iïiJournaal. VPRO Van Kooten en De Bie's: Keek op de week. Belevenissen, programma het nieuws gedurende een aantal dagen onopvallend gevolgd worden. Diogenes, internationaal belangwekkende fenomen of gebeurtenissen worden op eigenzinnige wijze be licht. Pas a deux, animatie van Gerrit van Dijk en Monique Renault. (Bekroond met een Gouden Beer op het Filmfestival van Berlijn). 22.03 Nauwgezet en wanhopig, 4-delige tv-vertelling waar-, in mensen verhalen over de belangrijkste episoden uit hun leven. Afl. 2: Niets is zo leerzaam als de erva ring dat ze je naar het le ven staan. 00.04 Journaal. 00.09 Einde. NEDERLAND3 NOS 09.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. 09.05 Einde. FEDUCO 10.35 Wat in wurk 4-delige se rie over beroepen. Afl. 1: De wijkverpleegkundige. 11.00 Open Universiteit: Gemis aan geborgenheid. NOS 11.30 Weekjournaal. 12.00 HetCapitool. FEDUCO 12.45 Europa komtl 30-delige serie over de Europese Gemeenschap. Afl. 12: Munt slaan uit Europa. NOS 15.30 fSStudio Sport. Wielren nen: Parijs - Roubaix. 17.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.30 Journaal. 17.35 Sportuitslagen W5. 17.45 Sesamstraat. TELEAC 18.00 De jaren dertig. Les 7: Rampspoed over China. 18.30 Effectief omgaan met conflicten. Les 2: Diag nostische kenmerken. NOS 19.00 Studio Sport. 20.00 Journaal. 20.10 Studio Sport. IKON 20.25 Sjappoo, jongeren praten in jongerencentrum Drie luik in Zaandam over trends, tragiek en triom fen. Presentatie: Cees Grimbergen. NOS 20.55 Panoramiek, achtergrond informatie bij actuele ont wikkelingen in de politiek. IKON 21.25 Drie Vrouw Sterk, 3-deli- ge serie over hulpverle ning. Afl. 1: Afscheid. RVU 22.10 Werken aan werk, 6-deli- ge serie over de verzor gende sector. Afl. 1: Het ziekenhuis. TELEAC 22.40 Praten of vechten, serie over het thema Vrede. Les 4: Ruzie in de wijk. NOS 23.10 Journaal. 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 23.20 Einde. ZANGER CLIVE GRIFFIN KIEST VOOR GEVOEL Tineke. Amusementsprogramma. dag. AMSTERDAM „Geld is niet belangrijk voor mij. Ik heb mijn hele leven heel aardig verdiend als sessie-zanger, maar was toch het gelukkigst als ik bijna blut was. Er zijn be langrijker dingen dan geld. Gelukkig zijn, een goede relatie hebben met de mensen om je heen en gewoon lekker leven zijn er een paar. Okee als je geld hebt, zijn er geen zorgen over de afbetaling van je huis, of waar het volgende brood vandaan moet komen, maar dat ik in de muziek-industrie werk heeft puur een mu zikale reden. Ik hoef niet zo nodig direct een hitsin gle", zegt Clive Grif fin (25). De Engelse muzikant, die op krachtige wijze debuteert met zijn elpee „Step By Step", verpakt zijn veelal op de liefde gebaseerde teksten in opvallende soul- en rhythm blues-zang. De op namen daarvoor vonden plaats in Londen en Los An geles. Clive: „Ik heb gebruik kunnen maken van de beste musici uit de industrie. Een aantal was met Michael Jackson op tournee door Eu ropa. Overdag stonden ze bij mij in de studio Clive Grif- fin-materiaal te spelen, ter wijl ze 's avonds op het podi um het applaus deelden met Michael". Clive heeft een leven vol sport en zang achter de rug. „Ik was een fanatieke sport- fan. Ik schermde, speelde hockey, zwom, golfde en was voetballer. Het enige dat er van is overgebleven, is het golf. Voor de rest heb ik geen tijd meer. Golf is een goede sport om in conditie te blijven. Je moet veel lopen en die oefening kan ik ge bruiken. Bovendien biedt het mij de gelegenheid mijn vrienden weer eens te zien en even niet aan mijn carriè re te denken. Die neemt ei genlijk al mijn hele leven in „Zo werkte ik als tiener al samen met Burt Bacharach. Door de jaren heen heb ik ook heel wat platencontrac ten aangeboden gekregen. Die maatschappijen zagen in mij een produkt, waar zij heel veel geld aan konden verdienen. Maar ik was nooit zelfverzekerd genoeg om mijn handtekening onder zo'n contract te zetten. Bo vendien heb ik nooit zanger "en muzikant willen worden om zo snel mogelijk een pop ster te zijn. De muzikale kant heeft mij altijd veel meer aangesproken. Muziek ma ken is mijn levenswerk en ik voelde er niets voor om in een situatie terecht te komen dat de platenmaatschappij zou kunnen zeggen: het ma teriaal dat je hebt geschreven is niet goed genoeg, hier zijn wat andere nummers. Ik wil geen composities van ande ren zingen. De dag dat ie mand tegen mij zegt: hier is een nummer en dat nemen we op, anders wordt er geen plaat gemaakt, dan zeg ik: okee dan nemen we niet op. Misschien kan ik 't het ge makkelijkst uitleggen door te zeggen dat ik nooit een Stock, Aitken Waterman nummer zal zingen, om de simpele reden dat ik hun materiaal niet erg muzikaal vind. Bovendien zie ik mij zelf als een elpee-artiest. Ik hou van veel muziekstijlen en die wil ik gebruiken. Mo derne popmuziek heeft daar bij niet direct mijn hart ge stolen. Eigenlijk is mijn mu zikale smaak een beetje ou derwets. Mijn invloeden ko men van musici zoals Mi chael McDonald, Steely Dan, Quincy Jones en Luther Vandross. Als ik een platen zaak binnenwandel, kijk ik ook niet naar de posters aan de wand, maar loop ik direct naar de bak met aanbiedin gen. Daar zit meestal wel iets tussen voor mij. Ik hou van elpees waar ik over tien jaar nog met plezier naar kan luisteren. Met veel heden daagse popmuziek heb ik er na een maand meer dan ge noeg van". Handtekening „Ik ben nog altijd een echte muziekliefhebber. Veel ar tiesten verliezen die eigen schap als ze hun eerste plaat Clive Griffin: „Ik hoor liever iemand die zijn hart blootlegt, dan een technisch briljante opname zonder gevoel'L^ PHONOGRAM hebben gemaakt. Ze zijn te veel bezig met hun eigen ego om zich druk te maken over wat andere artiesten doen. Ik ben nog altijd een fan. Door mijn werk kom ik heel veel musici tegen die ik echt be wonder, dan moet ik mij in houden om geen handteke ning te vragen. Op het mo ment dat ik dat gevoel ver lies, stap ik uit de muziek-in dustrie". „Ik wil tot mijn dood kwali- teitsprodukten uitbrengen. Zo kijk ik in elk geval tegen mijn carrière aan. Natuurlijk wil iedereen een succesvolle single, maar het is voor mij belangrijker om over vijftig jaar nog platen te maken, dan mee te lopen met een bepaalde trent, waardoor je deze week succes hebt en de volgende maand bent verge ten. De geschiedenis leert dat er heel veel artiesten enorm succesvol zijn geweest, zon der dat ze de ene na de ande re hit hadden. Het liefst werd ik de Frank Sinatra van de een-en-twintigste eeuw en dan bedoel ik na tuurlijk dat ik het net zo lang wil volhouden als hij". Voordelen „Als ik geen platencontract had gekregen, zou ik gewoon sessie-muzikant zijn geble ven. Ik heb inmiddels ge merkt, dat er duidelijk voor delen zitten aan het sessie- muzikantschap. Als artiest moet je heel veel dingen doen die niets met muziek hebben te maken. Neem al leen maar het feit dat we hier met elkaar zitten te pra ten. Als je sessie-muzikant bent, zoals ik dat was, ben je de hele dag bezig met mu ziek, met zingen, spelen en creëren. Nu is het enige mu zikale aspect de concerttour nee die voor de deur staat. Ik mis het dagelijks in de studio bezig zijn. Daarom doe ik nog regelmatig sessies. Er is wel het een en ander veran derd. Vroeger werd ik als zanger gevraagd omdat ik thuis was in bijna elke stijl. Als een groep een rock-ach- tergrondzanger wilde, was dat geen probleem, moest ik soul zingen dan kwam ik ook opdraven. Ik heb daar enorm veel van geleerd. De reden dat ik ermee ben opgehou den is, omdat ik vond dat ik mijn eigen identiteit verloor. Als ik nu word gevraagd, is dat omdat ik Clive Griffin ben. Ik heb net met James Ingram gewerkt. Hij heeft wat achtergrondvocalen ge daan voor mijn elpee en de bedoeling is dat ik hem de zelfde dienst bewijs op zijn elpee. Ingram is een van mijn helden. Ik zou graag in zijn schoenen staan en dan bedoel ik dat ik best zo'n car rière wil. Hij is heel succes vol, wordt gerespecteerd maar is geen megaster. Hi] kan rustig over straat lopen Ik heb onlangs ook wat ach tergrondzang gedaan bij Bob by Womack en Tears For Fears. Ik ken Curt (Smith) en Roland (Orzabal) erg goed en hun nieuwe materiaal is echt briljant. Ik selecteer dus wat meer dan vroeger, maar het zingen van andermans materiaal kan heel verfris send zijn. Het geeft je de kans je eigen composities even te vergeten en dat heeft meestal een positieve uitwer king als je er weer mee aan het werk gaat. Ik zou ieder een ook aanraden om eerst een tijdje als sessiemuzikant te werken alvorens voor een carrière in de muziek-indus trie te kiezen. Nergens heb je betere studie-mogelijkheden dan in de studio. Ik heb er ontzettend veel geleerd, vooral als zanger". „Nou moet ik zeggen dat ik geluk heb gehad. Ik heb nooit hoeven bedelen voor een baan, maar kreeg hem aangeboden en als de produ cers eenmaal je kwaliteiten kennen, zit je eigenlijk niet meer zonder werk. Dat komt omdat tijd geld is. Ze kiezen dus iemand van wie ze we ten dat hij het werk aankan. Nee, zangles neem ik niet meer, daar ben ik mee opge houden toen ik twaalf jaar was. De reden is simpel: door mijn sessiewerk had ik ge noeg oefening. Bovendien bestaat het gevaar dat als je te lang doorgaat je te veel als je zangles gaat klinken. Er zijn heel wat zangers van wie je kunt horen dat ze zan gles hebben. Ze klinken te geoefend, te volmaakt en perfect betekent niet altijd goed. Ik hoor liever iemand die zijn hart blootlegt, waar bij hij er misschien eens een nootje naast zit, dan een technisch briljante opname zonder gevoel. Het gaat er tenslotte om dat je de luiste raar in zijn hart raakt, hem warm maakt van binnen". HANS PIËT ockpro- nington i serie. Giedo. weekover zicht met representatieve stu- diogasten en Tony Van Den i Sunday Proma. Symfonie nr. 1 in D, C.P.E. Bach. 2. Symfonie nr. 1 in G, benda. Uitgevoerd door eht Ensemble Sinfonla o.l.v. Dirk Vermeulen. Presen- Veerle Keuppens. zatine), Tsjechische jeugdfilm van Joramil Jires. Met: Lucle Patikova en Blanka Bodhano- va. De 14-jarige Marta is ten gevolge van een ongeval blind geworden. Wanneer ze in een blindeninstituut verneemt dat ze nooit meer zal kunnen zien vormt dit de aanleiding tot het .50 Sinja Mom, Braziliaanse serie met Lucelia Santos. Afl. 102. .40 Malvira, poppenserie. Afl. 14. .55 Nieuws. .00 Tik tak animatieserie. Afl. 134. .05 Plons Afl.: Plons en de ra- .10 Leven en laten leven, milieu programma. Met o.a.: -Vragen- spel over plant, dier en leefmi lieu; -Actualiteitenrubriek; r Film: De Amerikaanse havika rend; -Studio-onderwerpen: Pekelkreeftjes en het Europees ah/altransport; -Bijdrage kij- kersvragen. Presentatie: Chil 9.25 Mededelingen en programma overzicht. 9.30 Nieuws. '.45 Sportweekend. Aansl.: Ver- keerstip: Verkeersveiligheid op havenpolitie met Karei Vlnger- hoets, Arnold Willems, Frans van de Velde, e.a. Afl. 3: De straatrover. .30 Journal Brut, een filmpro gramma bert Nijssen en Chris Faes. Presentatie: Ivo Michiels. 2.30 Nieuws. 9.45 Stijl, programma waarin het publiek de kans heeft om an tieke obnjecten aan te bieden aan een kern van experts. Deze 8e afl. komt vanuit het stadhuis van Mechelen. Pre sentatie: Christlane Struyven i-Plerre de Bruyn. IRT 2 3.25 Wielrennen: Parijs - Roubaix. rechtstreekse reportage van de doortocht op de kassei- strook van Arenberg. com- Niet alleen in België, ook Ne derland is dit in heel wat gezin nen een dagelijks terugkerend beeld, wanneer om 18 uur op de BRT 1 „Tik tak" te zien is. FOTO: PR aankomst. Commentaar: Mark Valombeek en Mare Uyt- RTBF 1 10.00 Indépendants a vortre service 13.00 Actualitéa a la une e. 13.05 Journaal. 13.25 Jeunes solistes, muziekcon cours met jonge amateursocia listen. Presentatie: Georges Dumortier. 14.20 Variétés la une 14.25 Ma cousine Rachel, 4-dellge serie naar de roman van Daph ne du Maurier. Afl. 1. Met: Ge- raldine Chaplin, Christopher Guard. Chalres Kay e.a. 15.20 Onder voorbehoud: Visa pour Ie monde, documentaireserie. Vandaag: China. Presentatie: Fabienne vande Meersche. 16.00 Cinéma a la une. 16.45 La véritable histoire de Spit s Al- Australische 17.35 Noubanimé, kinderprogramma met tekenfilm en Malvira. 18.00 Poivre et sel, serie. Afl. 26 (slot): Poudre blanche. Met: Patachou, Henri Virlogeux, Ca therine Lachens e.a. 18.30 Le week-end sportif, sportma- gazine gepresenteerd door Ri chard De' PronostU 19.30 Journaal. 19.57 Weerbericht. 20.05 Cinéma a la une. 20.10 Le Tatayet show, amuse mentsprogramma. Presentatie: Michel Dejeneffe en Tatayet, Bernard Faure. 21.25 Théétre club: Emballage per- du, toneelstuk van Daniel Sca- halse. Met: Hélène Theunlssen en Patricia Ide. Julie en Lena delen samen een kamer, maar hebben veel verschillende te rugkomst van Kerros, gazine. 23.45 Laatst# nieuws en weerbe- DUITSLAND 1 40 P- -yramma-overzicht. 14.15 I 1 15.00 i nis te Dortmund, finale enkel spel voor dames en finale en kelspel voor heren. Commen taar: Friedrich-Karl Brauns en Hans-Reinhard Scheu. ARD-Rstgeber: Geld. IS Katholieke Vespermis van- 18.40 SLindenstrasse, serie. Afl. buitenlandcorrespondenten. Sportschau-Telegramm. Programma-overzicht. 22.20 Tagesschau. 22.25 Die Kriminalpolizei rat. Pro gramma met tips ter voorko ming van misdrijven. 22.30 Jede Menge Stoff. Reportage 23.15 Deutsche. Hermann Kant in gesprek met Günter Gaus. 00.00 Bronk, misdaadserie. Afl.: Un- ter falschem Verdachgt. Paul Tedesco. de jongere broer van Mafia-baas Victor, wordt gear- r moeilijk verkrop- 00.45 Tagesschau. Ehüto. DUITSLAND 2 09.00 :s: Programma-weekoverzicht. 09.30 Du bist bei mir. Protestantse kerkdienst vanuit de Christus- kirche in Heppenhelm/Berg- m. Romy Schneider (hier in haar gewone doen) is om 20.15 uur op Duitsland 2 te zien in „Mad- schenjahre einer Königin" uit 1954. 1.15 Konrad Lorenz: van ethnoloog Konrad Lorenz, een herhaling van een portret dat t.g.v. zijn 70e verjaardag in 1973 uitgezonden v 12.45 Haute. 12.47 Sonntagsgesprach. 13.15 Damals, vor vierzig Jahren, serie oude weekjournaals. Vandaag: England '49. Presen- Das gebrochene Herz. Keymeulen. Met: Madi Mutam- van Ernmest Claes. Met: Eric Clerckx, Willy Vandermeulen, Blanka Heirman e.a. 17.00 Danke schön. Verslag van de actie Sorgenkind. Aansl.: Be- Christa Gierke-Wedel. 18.10 ML - Mona Lisa, gazine met Maria von Welser. 18.50 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.10 Bonn direkt, politiek magazi- Wolfgang Her- Oostenrijkse speelfilm uit 1954 Romy Schneider, Magda Schneider 9 wil. Zo gaat ze zelf 22.00 Heute. Aansl.: Sport am Sonn- Sjostakovitsj. Uitgevoerd door het Orkest van het Festival van Sleeswijk-Holstein. 23.00 Die Sport-Reportage. Golf Masters Toernooi vanuit Au gusta, VS. Verslaggever: Harry DUITSLAND 3 I Telekolleg II: Cursus Engels Les 13. i Telekolleg aktuell, cursus-In formatie, l Cursus chemie. Les 13 l Cursus geschiedenis, les 26 slechthorenden. I Ihre Heimat - unsere Heimat, programma voor Portugezen, Italianen en Turken. Tele-Akademie: Vom Rund funk zum elektronischen Ver- - rechtliche Aspek- 13.15 (K+ZW) Bilder der Js ..nun- dertwende: Das Go"darj Zei- talter der Kinematogra'te do- 'e gescmede- trap, dè bezienswaardigheid van de Wereldtentoonstelling in Parijs in 1900. 15.00 Musik in West 3: Die Oboe muzikaal programma. 16.00 Radio Symphonie Orkest van Debussy en Stra- Eiszeit für ein Jahr, 3-delige Oostduitse documentaire serie over het Russische station Bel- linghausen in Antarctica. Afl. 1: Frühling auf Kina-George. Falcon Island, 13-delige jeugdserie. Afl. 10: Der Beweis. 19.45 Sport lm Westen). West 3 TV-Spiel: Nachtdienst, tv-spel van Krzysztof Zanussie en Edward Zebrowski. Met: Elisabeth Bergner, Jadwige Jankowska-Cieslak, Sky Du- mont. Een oude barones be sluit de rest van haar teven In bed te blijven en zich door een nachtzuster te laten verzorgen. Na talrijke mislukkingen blijkt de Joegoslavische vrouwelijke arts Milena bestand tegen haar nukken en cynische opmerkin gen en er ontstaat een soort machtsstrijd tussen beide De I ontdekt 21.01 West 3 aktuell. 21.10 Ich stelle mich: Der Unterneh- mer, gesprek met Graaf Anton Wolfgang Faber-Castell. 22.40 Experiment#: Traumhaft. Im provisaties door het Oostduit se toneelgezelschap "Zlnno- 23.25 Jazz vor Mitternacht: Töne zur Zeit. Afl. 5: The Art of the Trio. Met het Duits/Oostenrljks- /Noorse trio Pepl/Joos/Chris- tensen en het Amerikaanse trio 00.25 Laatste nieuws. BBC 1 Open University. Playbus. Tent stop 5. Articles of faith. Prayer...Using the imagination. This is the day. Vandaag van uit Newcastle. Handmade. Informatieve serie. Business matters. Informatie- Family history. Informatieve 12.20 Help your child with maths. Afl.: A place to begin. 12.35 Having a baby. Afl.: What to expect. 13.05 Sign extra. 13.30 Country file, magazine over 14.00 Nieuwsoverzicht. Aansl.: On 15.00 Eastenders Omnibus, feuille- 16.00 Le Mans, 19.15 I 19.25 I 19.40 J The animals roadshow. 22.10 Nieuws en weerbericht. 22.25 That's life special: Trouble ii programma over men 01.05 Network East, magazine v Aziaten. 01.45 Weerbericht. 01.50 Einde. BBC 2 07.50 Open University. 14.10 Bridge Club, cursus. 14.40 40 Minutes Vandaag: Knic kerbockers in Knightsbridge. 18.05 Rugby special. 19.00 Music in Camera. Mayumi speelt het vioolconcert. KV 216 20.15 Harvest of despair, documen- Roemenië Opzoek naar spo- SKY CHANNEL 08.00 Fun Factory. 13.00 Mobil Motor Sports News. 14.00 Sunday Movie Matinee. 16.00 Beyond 2000. 17.00 Pop Formulae. 01.30 Arts Channel. 04.30 Landscape. SUPER CHANNEL 1.00 The Mix. 2.00 Video Fashion. 2.30 Roving Report. 3.00 Georges Vandeman. Salvage One. The Mix. The World Tomorrow. European Business weekly. The Benny Hill Show. The Twilight Zone. NBA Today. MTV EUROPE Week in rock MTV Classics. I Ray Cokes. Kino. Kristiane Backer. MTV Spotlight I0-07.00 Night video#. TV 5 12.00 L'Assiette Anglaise. 12.45 De La Cave Au Grenier. 13.00 Journal télévisé. 13.15 Mademoiselle B. 14.45 Apostrophes. 16.05 Bréves. 16.10 Histoires naturelles. 16.30 Aventures et Sports. 19.00 Ushuaia. 19.30 Flash Varicella. 20.00 Avis de Recherche. 21.30 Trent# Millions D'Amis. 22.00 Journal télévisé. 22.30 Météo Européenne. 22.35 7 Sur 7. 23.30 Ex Libris. 00.30 L'Art Roman en Beigique. 01.00 Fin de Programme. 11.00 Spiegelei spelprogramma 11.30 r 12.05 i 12.30 I 13.00 I 13.10 I Der Colt 1st das Gesetz RTL Musikrevue. London ruft Nordpol RTL Kurz und Bündig RTL sktuell. Mein VAter. Programma-overzicht. NEDERLAND 1 NOS 13.00 Nieuws. 13.05 Einde. KRO 15.30 Neighbours. 15.55 Nog- ges. 16.35 Er was eens... het leven. NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws 13.05 Einde. AVRO 16.00 S AVRO Service Salon. 17.20 Chinese Chef. NEDERLAND 3 EDUC.OMR./NOT 10.00 Huisje, boompje, beestje. 10.30 Jonge on derzoekers. 11.00 Nederland na 1945. 11.30 NL en de Navo een kwestie van vrede? 12.00 Einde. NOS 13.00 Nieuws. 13.05 Einde. EDUC.OMR./NOT 14.00 Op zoek naar je eigen verhaal. 14.30 Einde. NOS«17.15 Nieuws. BRT 1 6.30 Mode '89 e. 17.00 Flipper. DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau. 10.03 SRivalen der Rennbahn e. 10.50 H P.I.T. 11.50 Umschau. 12.15 Weltspiegel. 12.55 Presseschau. 13.00 Tages- echau. 13.15 Einde. 14.40 Teletek- stoverzicht. 15.00 Tagesechau. 15.05 Sinha Moca 15.30 10 graden östliche Lange. 16 00 Die Trickfilm- achau. 16.15 Die Sending mit der Maus. 16.45 Ferien mit Sllvo. DUITSLAND 2 10.00 Tagesschau. 10.03 9 Rivalen der Rennbahn 10.50 S P.I.T. e. schau. 13.15 Elf Linder 15.25 IS Te letekst overzicht. 15.45 ZDF - Ihr Programm. 15.55 Heute. 15.58 Die Kinder von Bullerbü. 16.20 Logo. 16.30 Grosser spass mit kleinen Pferden. 16.55 Heute. BBC 1 10.00 Nieuws 10.20 Kilroy. 11.00 BBC 2 10.00 TeleteksL 11.30 On the i 13.15 One man and his dog. 13.55 Another six English towns. 14.30 Gran Gran Gliding. 14.40 Under sail 15.00 Nieuws 15.35 The collectors 15.50 Play chess. 16.00 Nieuws 16.05 An Indien summer. 16.50 Nieuws 16.53 Regionaal nieuwe. 17 00 Life in the slow lane.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 21