bv korthofah Wie de stoel past... MOBIELE FUNCTIES VOOR SPD-ERS im/vi Nationale Woningraad NW? ministerie van justitie Ministerie van Justitie Hoofd aankomend kommercieel managers verkooporganisatie m/v heao-ers (ce) PAGINA 32 LEIDSE COURANT ZATERDAG 18 MAART APOTHEEK HOUTWIJK in DEN HAAG vraagt: een enthousiaste, gediplomeerde APOTHEEK ASSISTENT (m/v) voor 38 uur per week. Zij, die de voorkeur hebben voor een deeltijdfunktie, worden echter uitdrukkelijk verzocht te sollicite ren. Tot aanbeveling strekken: - goede kontaktuele eigenschap pen; - belangstelling voor het werken in een wijkgezondheidscentrum; - interesse in het geven van kriti sche voorlichting m.b.t. genees- middelgebruik. De apotheek is 3Vz jaar oud en maakt deel uit van het Wijkgezondheidscentrum Hout- wijk. Vertegenwoordigers hiervan en van de gebruikersorganisatie zullen betrokken zijn bij de sollicitatieprocedure. Salariëring volgens de CAO voor apothe kersassistenten. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij André Wissenburg en Berend van Dooren, apothekers, Hildo Kroplaan 77, 2552 XM Den Haag, tel. 070-972746. Uitsluitend schriftelijke reakties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adver tentie aan bovenstaand adres. De Nationale Woningraad (NWR) is een belangenbe- hartigingsorganisatie op het terrein van de volkshuisves ting. De 700 aangesloten woningcorporaties en gemeente lijke woningbedrijven beheren gezamenlijk ruim 1,25 miljoen woningen. Vanuit het hoofdkantoor te Almere en de rayonkantoren te Assen, Baarn, Deventer, Schiedam en Tilburg wordt voor deze leden onder meer de advies- en dienstverlening verzorgd op sociaal, organisatorisch, juridisch, bouwtechnisch, administratief en financieel- economisch gebied, Wegens uitbreiding van de werkzaamheden vragen wij t.b.v, ons rayon West- Nederland (de provincie Zuid- Holland), standplaats SCHIEDAM, medewerk(st)ers op SPD-niveau. Onze sector Accountancy en administratieve dienstverlening (AAD) controleert administra ties, geeft financieel-economi- sche adviezen en verleent administratieve bijstand. Wat de functie inhoudt: De afdeling Accountancy contro leert administraties van woning corporaties en gemeentelijke woningbedrijven. Dit werk laat zich goed vergelijken met het werk van een accountant in het bedrijfsleven. Kennis van de volkshuisvesting en de over heidsregels met hun voort durende aanpassingen is bij ons onontbeerlijk. Dit maakt het werk zeer specialistisch. Overigens kunt u gebruik maken van de deskundigheid van collega's op andere terreinen. U werkt - in kleine controle- De afdeling Administratieve dienstverlening verleent admini stratieve bijstand en diensten aan woningcorporaties en gemeentelijke woningbedrijven. De administratieve bijstand heeft o.m. betrekking op het samenstellen van jaarrekenin gen, het opstellen van de finan ciële afwikkeling van bouw complexen, van begrotingen en planningen alsmede van exploi tatie-opzetten. De dienst verlening is o.a. gericht op de inrichting van administraties, administratieve automatisering en de opzet van investerings- en liquiditeitsplanningen. Het profiel: U heeft SPD (bent eventueel vergevorderd met deze studie) of HEAO-BE en als u kiest voor de accountancy HEAO-AC of u bent met de NIVRA-studie gevorderd tot AO. U spreekt ep schrijft goed Nederlands en u bent tussen de 25 en 35 jaar. Wat wij bieden: In de eerste plaats een zelfstan dige functie. U bent binnen het rayon mobiel en u krijgt steeds met andere opdrachtgevers te maken. Wij bieden u een salaris, afhan kelijk van opleiding en ervaring, tussen de 3.400,- en 5.100,- bruto per maand (verdere uitloop is mogelijk). Er zijn goede secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder een studie kostenregeling en een auto. Een medisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de adjunct-directeur Personele zaken van de Nationale Woningraad, postbus 50051, 1305 AB Almere. Centrale Hoofdafdeling Huisvesting, Materieel en Beveiliging i.o. Het ministerie van Justitie is thans bezig met een ingrijpende interne reorganisatie, teneinde adequaat in te kunnen spelen op de eisen die een snel veranderende samenleving daaraan stelt. Een belangrijk aspect hierin is de huisvesting van de medewerkers en van cliënten van het Ministerie, hetgeen zich uitstrekt van het Departement in 's-Gravenhage tot de Paleizen van Justitie en van Huizen van Bewaring tot Districtskantoren van de Rijkspolitie. Ten behoeve van een efficiënt gebruik van deze aan de zorg van het ministerie van Justitie toevertrouwde gebouwen, opstallen en materieel wordt binnenkort opgericht de Centrale Hoofdafdeling Huisvesting, Materieel en Beveiliging. Een sterk accent zal liggen op een integrale benadering van huisvestingsaangelegenheden en facility-management. Binnen deze Centrale Hoofdafdeling i.o. bestaan met ingang van I april a s. de onderstaande vacatures lil .Xp. Medewerker civiele verdediging en beveiliging v/m ,PM-I 3 '0167 Functie-informatie: de medewerker Civiele Verdediging en Beveiliging draagt bij aan de ontwikkeling van een integraal civiel verdedigings- en bevei ligingsbeleid Hij toetst de naleving van relevante voorschriften en participeert in werkgroepen waarin hij een stimulerende rol speelt bij het realiseren van de taakstelling. Hij verricht onderzoek en doet "veldstudies" op deelterreinen van het vakgebied en rapporteert daarover Hij beheert een geclassifi ceerde documentatie en draagt er zorg voor dat deze docu mentatie actueel blijft en goed toegankelijk. Wij vragen HBO-opleiding en grote affiniteit met het vakgebied. U kunt werken met een grote mate van zelfstandigheid, flexibiliteit en creativiteit zonder het werken in een teamverband uit het oog te verliezen. U heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en u bent analytisch en inventief Kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking en data- systemen strekt tot aanbeveling Wij bieden: een salaris van maximaal f 4 757,- bruto per maand, exclusief 8°ó vakantie-toeslag. over goede contactuele vaardigheden en een goede monde linge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid U kunt omgaan met medewerkers van alle niveaus binnen een overheids organisatie en u heeft ruime ervaring met leidinggeven. Kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking en data-systemen strekt tot aanbeveling Wij bieden: een salaris' van maximaal f 6 107.- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-toeslag Ie Medewerker Bill bedrijfsbureau v/m f" H (coördinatie en uitbesteding) PM-I 5/0167 llllll iiiiifc Hoofd afdeling Facilitaire zaken v/m Onder de afdeling Facilitaire Zaken ressorteren het Bedrfjfs- bureau. de Pantry, de Telefoondienst en Receptie, de Onder houdsdienst. het Personenvervoer en het Magazijn Functie-informatie: het hoofd van de afdaling Facilitaire Zaken geeft leiding aan de hierboven genoemde afdelingen Hij is verantwoordelijk voor de ontwikkeling van het beleid mbt de aanschaf, het beheer en de vervanging van kantoormeubilair, -machines, benodigdheden, technische installaties/voorzieningen en vervoermiddelen Hij is verantwoordelijk voor de huisvesting van de medewerkers van het ministerie en voor een optimaal gebruik van gebouwen welke door justitie worden gebruikt Hij bereidt nieuw-, aan- en verbouwprojecten voor en bege leidt deze in de ontwerp- en bouwfase Hij is verantwoordelijk voor een goede dienstverlening. Wij vragen: HBO-opleiding (Hogere Hotelschool of Toegepaste Huis- houdwetenschappen) aangevuld met algemene bedrijfsecono mische/bedrijfskundige kennis en commerciële kwaliteiten. U kunt werken met een grote mate van zelfstandigheid maar bent ook bereid om in teamverband te werken. U beschikt Functie-informatie: de I e medewerker Bedrijfsbureau bestelt en beheert (administratief) meubilair, kantoormachines e.d Hij contro leert de feitelijke aanwezigheid van de voorraad alsmede de verbruikscijfers van de pantries Hij begeleidt en houdt toezicht op de juiste uitvoering van werkzaamheden door derden (verbouwingen, installatie- en onderhoudswerkzaam heden en niet routinematige schoonmaakwerkzaamheden) ter plaatse Hij houdt steekproefsgewijze controle op routine matige schoonmaakwerkzaamheden en andere verzorgings taken binnen het gebouw Schedeldoekshaven. Hij ziet toe op de naleving van overeengekomen procedures m.b.t het gebruik van vergaderzalen, verhuizingen en de afvoer van materieel U bent in staat tot het opzetten en beheren van een databank betreffende voor de afdeling noodzakelijke gegevens en documentatie Wij vragen: MBO-opleiding (MTS. MEAO) met enige jaren werkervaring, bij voorkeur in een overeenkomstige functie U heeft een goed inzicht in administratieve procedures en u bent accuraat en inventief. U kunt zowel in een team werken als volledig zelfstandig U heeft goede contactuele eigenschappen en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking en data- systemen strékt tot aanbeveling Wij bieden: een salaris van maximaal f4.14 maand, exclusief 8°ó vakantie-toeslag. declaraties en is belast met de administratieve verwerking van inkoopojxJrachten Hi| houdt relevante gegevensbestanden bij m.b.t. gebruikers, locaties, in- en externe aanbieders e d als databank t b v facilitaire beleidsbeslissingen. Hij houdt toezicht op de naleving van aangegane verplichtingen door leveranciers en hij fungeert als centraal meldpunt in de telefo nische dienstverlening t.b.v. de gebruikers Wij vragen: HAVO-niveau met affiniteit voor het vakgebied U bent accu raat. zelfstandig en creatief en u heeft organisatorische talenten en een dienstverlenende instelling Daarnaast beschikt u over een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid Indien u beschikt over enig technisch inzicht en ervaring met het werken met geautomatiseerde gegevens verwerking en data systemen dan strekt dat tot aanbeveling. Wij bieden een salaris van maximaal f 2 993,- bruto per maand, exclusief 8°o vakantie-toeslag, met een uitloop- mogelijkheid op grond van diensttijd Voor alle functies geldt: De standplaats is 's-Gravenhage De vermelde salarissen zijn de maximaal haalbare salarissen voor genoemde functies en zijn gebaseerd op een 38-urige werkweek. Inpassing in de salarisschalen is afhankelijk van opleiding en ervaring Schriftelijke sollicitaties kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer in linkerbovenhoek van brief en enveloppe, binnen 14 dagen richten aan het ministerie van Justitie, t a v het hoofd van de Hoofdafdeling Personeel Ministerie. Postbus 203012500 EH 's-Gravenhage Justitie wil een bi|drage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van gehandicapten en leden van etnische minderheidsgroepen Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Illll Administratief medewerker v/m Functie-informatie: deze medewerker voert een beheersadministratie t b v. het onderhoud van het wagenpark voor het personenvervoer en houdt een rooster bij t b.v de inzet van de wagens voor personenvervoer Hij verifieert en administreert de ingediende vraagt t.b.v. de Directie Jeugdbescherming en Reclassetf een (v/m) hoofdafdeling Personeelszaken 38 uur per week vac.nr PM 17/0167 Taak: het adviseren van het management omtrent het gevoerde te voeren sociale en personeelsbeleid; het zorgdragen voor een adequate personele informatievoo ziening (in-on uitstroom, ziektecijfers, vergelijkende analyse van de opbouw van het personeelsbestand in de Raden voor de Kinderbescherming, opleidingen etc.), alsmede een gebruikersvriendelijke presentatie van de gegevens; het geven van leiding aan de hoofdafdeling, het in dit kader superviseren van de planning, voortgang en kwaliteit van de werkzaamheden en het bepalen van de uiteindelijke priori- het geven van leiding aan het werkoverleg; het participeren in de Bijzondere Commissie van overleg me de Ambtenarencentrales. Gevraagd: academisch werk- en denkniveau; voor de functie noodzakelijke theoretische/praktische kenn en technische/sociale vaardigheden; bedrijfseconomisch en financieel inzicht, ervaring in leidinggevende functies (managementkwaliteiten) Bijzonderheden: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de select procedure. .Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: maximaal f 7.063,- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering. Sollicitaties onder vermelding van bovenstaand vacaturenummer binnen 14 dagen na verschijning van deze publicatie te richten aai het hoofd van de hoofdafdeling Management Development. Postbus 20301, 2500 EH 's-Gravenhage. Justitie wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van gehandicapten en leden van etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodi\ te solliciteren. |T_ I vormingscentrum „de vonk" LJ| P westeinde 94, 2211 XS noord wijkerhout I01719-16500, giro 102303 De Vonk is een vormingscentrum in internaatsverband. We organiseren 3- en| daagse kursussen voor met name vrouwen en meisjes die deelnemen aan: LBO, MAVO en MBO Leerlingstelsels Opleidingen uit de gezondheidszorg(inservice) Primaire Beroepsgerichte Volwassenenedukatie(PBVE) Met ons werk dragen we bij aan de persoonlijke en maatschappelijke vorming leerlingen. Wij zoeken ter versterking van ons bestuur: een BESTUURSLID voor de funktie van PENNINGMEESTER (v/rr Wij verwachten: Belangstelling voor het werk van De Vonk. Kennis en érvaring op het gebied van financieel beleid van instellingen uit non-profit sector. Deze financiële deskundigheid inzetten voor het behoud van onze doelgroep (vrouwen/meisjes, etnische groepen). Bereidheid mede gestalte te geven aan de demokratische struktuur van De Vor Het bestuur vergadert 6 maal per jaar op een door de weekse daq van 19.00-21.30 uur. De reiskosten worden vergoed. Telefonische informatie: vragen naar een van de leden van de ledenraad. Schriftelijke reakties voor 31 maart 1989 richten aan: Bestuur en staf van Vormingscentrum De Vonk Westeinde 94, 2211 XS Noordwijkerhout, telefoon: 01719-16500. B.V. Körthofah is een nationaal en internationaal opererende, goed renderende fabrikage- en handelsonderneming. De aktiviteiten zijn ondergebracht in profit-centers. De direktie beoogt een verdere uitbouw en is daarom op zoek naar: Na een zorgvuldige opleidingsperiode wordt na enkele jaren zelfstandig funktioneren verlangd. Betrokkene rapporteert rechtstreeks aan de direktie en geeft leiding aan een klein team binnen- en buitendienstmedewerkers. Hij/zij is binnen de met de direktie overeengekomen richt lijnen o.m. verantwoordelijk voor een efficiënte bedrijfsvoering, het verhogen van de kommerciële effektiviteit van de medewerkers en het realiseren van de beoogde verkoopdoelen. Voor deze positie gaan onze gedachten uit naar: Funktie-eisen: bedrijfsekonomische kennis management ambities kommercieel inzicht goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid, ook in de moderne talen representatief voorkomen leeftijdsindikatie: 25 jaar. Kandidaten moeten in de eindselektie bereid zijn deel te nemen aan een funktiegericht psycho technisch onderzoek. Sollicitatiebrieven met relevante gegevens dienen te worden gezonden aan: B.V. Korthofah, Postbus 3040,2220 CA Katwijk, t.a.v. afdeling Personeels zaken. Lageweg 39, Postbus 3040,2220 CA Katwijk (ZH) Telefoon (01718) 29201*

Leidse Courant | 1989 | | pagina 32