Marti ten Kate superieur Spel DIOK tegen DSRC verre van subliem Martine leMoignan onttroont Susan Devoy Philidor vei winst Sleutels herstelt traditie De Zijl/LGB maakt het Polar Bears lastig SPORT CeidócOoiumtt MAANDAG 13 MAART 1989 PAGINA i Twee finales Siemerink LEIDEN Met twee finales was Rijnsburger Jan Siemerink de meest succesvolle speler in het RICO A-toernooi in St. Willebrord. In het enkelspel was Freddy Sauer in drie sets te machtig. Het dubbelspel met Frederik Maris werd in drie sets in winst omgezet. In de eindstrijd tegen Sauer haalde Jan Sieme rink de eerste set via een met 7-4 gewonnen tiebreak binnen. In de tweede en derde set werd het eerste opslagspel van de Rijnsburger beide malen door Freddy Sauer gebroken. Om dat de break niet terug werd gepakt, eindigden de sets in 4-6 en 4-6. In de finale dubbelspel veroverde Siemerink samen met Eindhovenaar Frederik Maris wel de eerste prijs. Wim Groe- neveld en Chris Vermeeren werden met 6-2, 4- 6, 7-6 geklopt. DELFT DIOK kende gisteren weinig problemen tegen de Delft- se Studenten Rugby Club. DSRC werd met grote cijfers verslagen en dat terwijl het vertoonde spel van de aanstaande landskampi oen verre van subliem was. Uit slag 12-47. Theo Snijders, coach van beide clubs, sprak geen van de teams voor de wed strijd toe. „De beste zal winnen en ik kan geen partij kiezen", was zijn reac tie. Ondanks dat wisten de spelers van DIOK dat zij deze tegenstander niet mochten onderschatten. DSRC had na melijk nog een kleine kans om degra datie te ontlopen. Daarnaast speelt DSRC hetzelfde spelletje als DIOK. De trainingen van beide verenigen verto nen immers geen verschillen, al mist Delft de kwaliteiten om dit in de prak tijk even goed als DIOK uit te voeren. Met meer agressie zouden de Delftse studenten dit verschil kunnen compen seren en dat probeerden zij dan ook. DSRC was feller in het open spel en maakte het de scrum van DIOK, nor maal een gevreesd wapen, knap lastig. Dit kon echter niet voorkomen dat Rob Kamp al snel de score voor DIOK opende na een opgezette ruck van de voorwaartsen. De goed spelende kicker Godfried Bos benutte de conversie: 0-6. Kort daarop trok DSRC de stand gelijk na een aantal niet goed uitgevoerde tackles van de Leidse verdediging, 6-6. DIOK werd wakker geschud, al had dit niet direct meer try's tot gevolg. Fru stratie maakte dan ook plaats voor irri tatie en dat kwam het Leidse spel niet ten goede. Ook al omdat de zwak lei dende scheidsrechter niet voldoende optrad tegen spelbedervende overtre dingen van de Delftenaren. Scores van Godfried Bos, Diederik Renardel en Pieter Corver bepaalden de ruststand op 21-6. Met de wind mee en de overwinning bijna op zak begon DIOK i t hart aan de tweede helft. De wierp meer vruchten af goed uitgevoerde rucks neembaar. Try's konden daarom niet uitblijven. Gideon van der Born was de eerste, waarna winger Rob Kamp nog twee try's aan zijn totaal toevoegde, zo dat hij topscorer werd. Dick Altink wist vervolgens ook nog trylijn te vinden. Het feit dat de waartsen van DIOK evenveel scoord als de driekwarten, geeft aan dat de 1 lans in het team is gevonden. DSB dat de moed niet opgaf, bracht met e tweede try de eindstand van 12-47 het scorebord. Volgende week DIOK landskampioen worden, indi de thuiswedstrijd tegen Eemland nend wordt afgesloten. Voor DI( staat woensdag eerst nog de kracl strijd tegen Castricum op het prograij; ma. Deze bekerwedstrijd (halve fina speelt zich af op het i Vei No* maal de Bassets in Sassenheim. DEN 1 land i. zien gt gen te. die allt ALPHEN AAN DEN RIJN Al na vijf van de twintig kilometer wist Aart Stigter dat hij niet binnen het uur terug zou zijn bij startplaats 'Nieu we Sloot'. Tegen het ge weld van Marti ten Kate en John Vermeulen was ook de sterke ex-Ter Aarder niet opgewassen. Adri Hartveld had als in spirator van de Engelse World Runners teveel aandacht voor zijn mede lopers uit Engeland om zelf hard te gaan. Hij bleef nog wel Theo van der Veer voor, die op zijn beurt weer een minuut voor Jaap van Duiven voorde binnenkwam. Voor het eerst kon de Twin- tig van Alphen als een per- f3 fecte wedstrijd in de boeken genoteerd worden. Een forn ix loze organisatie kreeg in Marti ten Kate een ideale winnaar, het parkoursrecord van Cor Lambregts werd na zes jaar verpulverd, vijf na tionaliteiten konden in de top tien genoteerd worden, bij de veteranen won de vermaarde Herman Parmentier, bij de dames was het opnieuw Alli son Gooderham en niemand treurde meer over het niet op komen dagen van zowel de Keniaanse als de Marok kaanse „publiekstrekkers" Voor Aart Stigter zat er ech ter weinig plezier aan deze wedstrijd. Vorige week had de Leiderdorpse politiespor- tinstructeur tijdens een dertig kilometer wedstrijd al erg veel gegeven zodat hij dit weekeinde al na vijf kilome ter wist dat hij niet voor het eerst onder het uur zou dui ken. Hij beperkte zich dan ook tot „lekker de wedstrijd uitlopen" wat op het finish- gedeelte wel heel duidelijk zichtbaar werd gemaakt. Dat hij toch nog 1.01.25 uur liep, geeft slechts aan hoe sterk Stigter op dit moment is. Toch had Stigter nauwelijks nog iets te klagen: „Ik kom hier toch om onder het uur te lopen en dan ben ik ook niet tevreden als het zo dik niet lukt". Voor Adri Hartveld la gen er andere belangen op de wegen rond en door Alphen en Tar Aar. Jaren terug be gonnen als stimulator van de World Runners om ook in deze wedstrijd actief te zijn, startte er dit jaar opnieuw een record aantal Britse lo pers tegen de honger. Hart veld kwam als 24e binnen en wist zich toen geklopt door onder andere de man die vo rig jaar tweede werd (Carl Harrion nu vierde) en de nummer drie van '85 (John Boys). Beste Leidse atleet werd toch weer Theo van der Veer die in zijn voorberei ding op de Zilveren Molen een uitstekende indruk ach terliet met 1.05.00 uur. Tien plaatsen achter hem kwam de nieuwe marathoncrack van Bataven, Jaap Duiven voorde, over de streep in 1.06.15 uur, bijna op de voet gevolgd door NSL-er Paul Barnhoorn. Met vijf lopers bij de eerste honderd kwam De Bataven opnieuw als sterkste regioclub uit de bus. Luuk Steenbergen verraste velen met zijn 1.06.52 uur, zeven seconden voor Sjaak van Schie. Jan Kortekaas bleef slechts vier seconden achter op Van Schie en werd daar mee netjes 72e. Rob van Schooten bleek de tweede lo per van AAV'36. Getooid met een „Ten-Kate-bril" kwam hij na 1.07.46 uur over de streep, amper een halve minuut voor Hans Koene koop die indruk maakte door niet alleen de wedstrijd uit te lopen, maar dit ook nog in 1.08.13 uur te doen. Erik van Tooren maakte de vijf Bata ven vol door na 1.08.38 uur de AAV-er Freek Buikema 10 en Hollander Fred Regeer 37 seconden voor te blijven. Bij de veteranen een sterk optreden van Isaac Florijn (derde bij de veteranen 3), Martin Hoogenboom, Fer Koeleman en Arie van Tol bij de veteranen 1 en Frans Jansen bij de veteranen 2. Bij de dames smaakte de binnen kort in Leiden woonachtige („Eindelijk definitief naar Leiden, heerlijk") Joke Kley- weg het genoegen om Carla Beurskens voor te bijven. Voor de 15 kilometer had de Sparta atlete ruim een mi nuut minder nodig dan vorig jaar (52.12) en had daarmee een halve minuut voorsprong op een voorzichtig lopende (na een ernstige blessure) Beurskens. Beste echt Leidse atlete werd Caroline Rijke- lijkhuizen die opnieuw onder het uur bleef met 59.25 minu ten. In Etten Leur kwam Leide- naar Hans Post in de Lies bosch cross tot een uitsteken de dertiende plaats. De 11 ki lometer lange met enorme stukken blubber bezaaide veldloop werd gewonnen door Jack van Bladel (36.01 minuten) terwijl voor Post 38.27 minuten genoteerd werd. In de Haagse Houtrusthallen gaf de prilste jeugd van De Bataven aan dat de toekomst op vele terrein verzekerd is. Met enig geduld kunnen Daan Hendriks, Ruud Leuge- ring, Roel de Vries, Wouter Oosterholt en Floris Gijzenij de toppers van nu doen ver geten. Bij de meisjes zijn Jis- FOTO: HENK SNATERSE ka Horn, Eline Timmerman, de zusjes Spiegeler en het duo Nathalie Volwater-Leja Kuin de toppers van straks. Formule Vermeulen neemt genoegen met tweede stek LEIDEN Bowlingteam Formule Vermeulen heeft zich neergelegd bij het missen van de titel in de eerste klasse B van de na tionale league. Tijdens de zevende speeldag won de Leidse équipe slechts twee van de negen punten en staat nu negen punten achter op koploper Bowltech uit Vlaardingen. Tweedeklasser Holland Oasis Travellers is nog wel in de race. Door het dagresultaat van zes punten in Scheveningen staat het Noord- wijkerhouts vijftal met Lom merrijk uit Rotterdam op de gedeelde tweede plaats en ziet Strike Hellevoetsluis daar vijf punten boven staan. Formule speelde in Amstel veen en begon met een roem loze nederlaag tegen degrada tiekandidaat Toyota uit Den Haag. Met 941 tegen 947 en 891 om 918 eindigde de openings wedstrijd in 0-3. Tegen Schal kwijk uit Haarlem ging de eer ste game eveneens verloren (891-959), maar werd de eer tijdens de tweede gered: 885- 878. Zelfs het onderaan staan de en bijna gedegradeerde Ge orge's Bowling Store uit Sas senheim won met 2-1 (833-878, 884-854) van Vermeulen. Frank Scheffer was met 1110 over zes games de beste Leide- Holland Oasis Travellers won in de tweede klasse F eerst van de Rotterdamse rivaal Lommerrijk (3-0) en rekende vervolgens af met BT Den In- kel uit Breda: 2-1. Omdat het Zoetermeerse Westerpark wel met 1-2 sterker bleek dienen de „reizigers" voorlopig genoe- naast Lommerrijk gedeelde tweede positie. Strike Helle- voetslkuis, dat ook zes punten pakte blijft aan kop en heeft vijf punten meer. Wil Lange- veld en Mark Traas waren de beste Noordwijkerhouters. Bei de scoorden 186 gemiddeld, terwijl Langeveld met 255 de hoogste game voor zijn reke ning nam. LEIDEN Na een jaar afwezig te zijn geweest, zijn de goalbal- Icrs van De Sleutels weer terug in de nationale bekerfinale. In Amersfoort plaatste het team van coach Marcel Schaaij zich uit eindelijk nog eenvoudig voor het vervolg op de vorig jaar door hen zelf perfect georganiseerde finale. Jaren lang plaatste de Sleutels zich niet alleen verrassend voor de finaleronde van de strijd om de nationale goalballbeker, ook in die finale kwam de ploeg vaak erg ver. Vorig jaar was Leiden aan de beurt voor de organisatie en prompt leek het erop alsof captain Cees Smit en zijn mannen hun aandacht teveel bij het uitwerken van stunts hadden: ze kwalificeerden zich niet, maar zorgden voor een bekerfinale waar nog lang over nagepraat werd. Dit jaar is de finale in Utrecht zodat ook De Sleutels weer tijd vrij kon nemen voor de extra voorbereiding. In de eerste wed strijd bleek al direct hoe ambitieus de ploeg weer was na het verloren competitieseizoen. Met 8-1 werd geen spaan heel gela ten van de vorig jaar zo verrassende finalist Peperbus 2. Thuis ploeg Amersfoort werd na een incidentrijke wedstrijd met 3-2 verslagen en in de derde wedstrijd toonde De Sleutels van de sterkste teams Zeist werd niet zoals ve koekje werd BSV Tegen landskampioen BSV uit bele cijfers verschil ver- i eigen deeg opgediend. Snel spel gesteund door een ouderwets sterke verdediging, zorg de voor veel spektakel. Dat BSV uiteindelijk met 4-3 won, dank te de Zeister ploeg voor een groot deel aan het latwerk dat liefst vijf maal werd geraakt. Hierna was de spanning weg zodat tegen EGS 2 bij de rust een 1-2 achterstand werd genoteerd. „Marcel Schaaij sprak ons toen even vaderlijk toe en die donderspeech heeft geholpen", was de verklaring van Cees Smit voor de uit eindelijke 7-2 overwinning. Op 15 april wordt in Utrecht de fi naleronde afgewerkt FOTO: ANDRÉ HAASTE REN LEIDEN LZ '86 benut te het dubbelprogramma van dit weekeinde om (verrassend) twee punten aan het totaal toe te voe gen. De tegen degradatie strijdende Leidse hoofd klasser klopte de nummer zes op de ranglijst, AZ&PC, met 13-6. LZ ver loor wel van VZC: 9-13. AZC/Tarvo behaalde, zo als mocht worden ver wacht, vier punten. Rot terdam werd met 15-4 verslagen en DZV met 18- 8. De Zijl/LGB kon niet op tegen koploper Polar Bears: 7-5. Van Belkum c.s. bleven wel met 14-12 nipt de baas over Bran denburg. LZ '86, verkerend in de onder ste regionen, behaalde een rui me zege op het aanzienlijk sterker geachte AZ&PC. De Leidse ploeg trok met dit re sultaat de stijgende lijn van de laatste weken door. Behalve LZ zelf, werkten ook de scheidsrechters mee aan de overwinning van de ploeg van Hans Parrel. Tevens werd tij dens het treffen duidelijk dat AZ&PC LZ schromelijk had onderschat. Na de eerste perio de al bezaten de Leidenaars, die de gehele wedstrijd een press handhaafden, een voor sprong van vier doelpunten (5- 1). Ook al omdat Ruud Muusse grote man Jaap Lucas goed in bedwang hield, kwam de voorsprong van LZ, met de weer van een blessure herstel de Rob de Wit weer in de gele deren, nooit meer in gevaar. Tussenstanden: 5-1, 7-2, 11-3, 13-6. Doelpunten: Wilco van de Zeeuw 5, Bobby Brebde 4, Ruud Muusse 3, Rob de Wit 1. Het press-systeem werkte be duidend minder tegen VZC. In de tweede periode werd de partij al beslist in het nadeel van LZ '86. De ploeg benutte met een man-meer situatie, wat een achterstand opleverde van vier doelpunten. Dit ver schil bleef de rest van de wed strijd gehandhaafd. Tussen standen: 2-3, 7-3, 9-5, 13-9. Doelpunten: Wilco van de Zeeuw, Michel van de Zeeuw, Bobby Brebde, Ruud Muusse 2, Frans van de Brink 1. De Zijl/LGB toonde zich weer eens van de goede kant tegen koploper Polar Bears. De ploeg uit Ede stelde teleur, mede door het sterke tegenspel van het collectief imponerende De Zijl. De koploper miste maar liefst twee van de vijf straf- worpen. De man-meer situa ties werden door beide ploegen nauwelijks benut. Van Belkum c.s hadden de pech dat scheidsrechter Van de Kolk niet direct voor De Zijl floot. Keeper Harm Jager toonde zich in uitstekende vorm, na een slechte wedstrijd tegen Brandenburg. Tussenstanden: 2-0, 3-3, 6-4, 7-5. Doelpunten: Anton Heiden 3, Mark van Belkum en Edo den Boef 1. In dat duel tegen Brandenburg stonden nauwelijks nog belan gen op het spel. Brandenburg zal in de degradatie play-offs van de partij zijn en voor De Zijl staat een plaats bij de bo venste zes vast. Dit zou enig verschil in kracht doen ver moeden, maar beide ploegen ontliepen elkaar nauwelijks. Het doelpuntenverschil in de derde periode kon de Welling équipe niet handhaven. Pas in de laatste minuten stelde de ploeg, via treffers van Mark van Belkum en Paul Belt, de eindzege veilig. Tussenstan den: 2-3, 7-6, 10-10, 14-12. Doelpunten: Anton Heiden en Mark van Belkum 3, Gabor Kiss, Edwin Redegeld, Paul Belt en Edo den Boef 2. AZC zal bij de komende week be ginnende play-offs versterkt aantreden. Hoewel het bestuur van de KNZB eerst niet wilde instemmen met de komst van de Joegoslaaf Petrovic, stemde het uiteindelijk toch toe. In de wedstrijd tegen Rotter dam drukte de Alphense ploeg in de derde en vierde periode door en werd ruim afstand ge nomen. Dit resulteerde in de eindstand 15-4. Tegen DZV zat de spanning er in het begin nog even in. De Delftse ploeg kwam zelfs op een voorsprong van 5-4. Daarna namen de Al- phenaren het initiatief over en scoorden maar liefst negen maal op rij. AZC, met de grie perige Ruud Misdorp en Erik Noordergraaf, realiseerde zo doende toch nog een ruim ver schil: 18-8. John Janssen werd topscorer met acht doelpunten. Tussenstanden Rotterdam- AZC: 1-2, 2-5, 3-10, 4-15. Doel punten: Jurien Thomas 4, John Janssen en Arco Ver boom 3, Ewoud van Winssen en Gijsbert van der Leeden 2, David Witteboon 1. Tussen standen AZC- DZV: 3-2, 9-5, 13-6, 18-8. Doelpunten: John Janssen 8, Erik Noordergraaf en Ewoud van Winssen 4, Remco Pielstroom 2. WARMOND/LEIDEN Met een zege in vier ga mes, veroverde Martine leMoignan in een hoog staande finale de indivi duele titel bij de wereld kampioenschappen squash voor dames. De Engelse onttroonde daarmee in het Dekkercentrum in Warmond de tweevoudige Nieuwzeelandse titelhoud- ster Susan Devoy. Van Nederlandse zijde boekte Babette Hoogendoorn het beste resultaat met een plaats bij de beste zestien. Het WK wordt deze week voortgezet met de landen- wedstrijden. Met squash van een niveau wat in Nederland feitelijk nooit te zien valt, schotelden de Engelse Martine leMoignan en de regerende wereldkam pioen Susan Devoy het dui zendkoppige publiek een fina le voor die een passend ge schenk vormde voor de dit jaar vijftigjarige Nederlandse Squash Rackets Bond. De Nieuwzeelandse, die eerder in 1985 en 1987 de hoogste mon diale eer greep, won de eerste game met 9-4. De Engelse sloeg in de tweede game met 9-4 terug, waarna de derde en beslissende vierde game een verlenging kenden. Martine leMoignan onttroonde de ook nog met vijf Britse titels gelau werde Susan Devoy met twee maal 10-8. -Maar niet alleen leMoignan en Devoy toonden squash van ab solute wereldklasse. Ook de nummers drie en vier, de bei de 'Aussies' Liz Irving en Sa rah Fitzgerald zijn kandidaat voor een toekomstige wereld titel. Tussen dit geweld hield Nederlandse Babette Hoogen doorn zich knap staande. De Brabantse verloor bij de beste zestien pas in de vijfde game van de Australische Robyn Lambourne, die op haar beurt door leMoignan het verder spelen werd ontzegd. Neer- lands hoop Hoogendoorn maakte met dit resultaat in ie der geval haar plaatsing waar. Cees van Meurs, de directeur van het in Warmond zetelende bondsbureau toonde zich uiter mate content met de grote pu blieke belangstelling. „Met dit evenement heeft het squash zich bij de Nederlandse maat schappij van een enorm cre- diet verzekerd. We hopen, dat het Hollandse squash daarmee de stijgende lijn in zowel re sultaat als ledental zal kunnen voortzetten. Een pluim voor toernooidirecteur Paul Meijs en zijn staf van min of meer vrijwilligers, die dit toernooi hebben opgezet en met succes leidden" PETER KLEIN LEIDEN In de zevende ronde van de KNSB-com- petitie stelde het eerste schaakteam van Philidor haar plaats in de hoofd klasse na een 3V2-6V2 over winning op BSG uit Bus- sum veilig. In de eerste klasse won LSG 2 verras send gemakkelijk van WGM 2; het werd 3-7. Philidor 2 verloor een klasse lager met 3-5 bij MEMO, terwijl LSG 2 in Den Bosch de punten deelde met HMC 2. In de derde klasse moest Lisse opnieuw zijn meerdere er kennen. Tegen het Haagse DD 3 werd het 3-5. LSG 3 won met de kleinst moge lijke cijfers van Alphen. Met nog twee ronden te gaan heeft Philidor 1 nu vijf ploe gen onder zich, zodat degrada tie uitgesloten geacht mag worden. Het team begon met een V/2-V2 voorsprong. Stehou- wer won tamelijk simpel van Riemersma en in de andere vooruitgespeelde partij dwong Van Halderen remise af. Teamleider De Graaf voegde daar als eerste een halfje aan toe, waarna invaller Van Of- wegen won. Met 2Zi uit 3 par tijen doet deze het in het eer ste beter dan in het tweede. De zo goed begonnen Nico Kuyff verloor voor de tweede maal achter elkaar en waar schijnlijk onnodig. Bakker stond slecht, maar won, daar entegen verprutste Van Maar- en een goede stelling. Hans Kuyff won vanuit gelijke en Gelpke speelde remise vanuit een mindere stelling. Van der Spek bracht de stand op ZVi- 61/.-. LSG 1 is na de winst van kop loper Utrecht kansloos voor promotie, maar zegevierde wel. Wiley stond weer lange tijd minder, maar bereikte toch een remise-achtig eind spel. Zoals in al zijn partijen melkte hij dit weer bekwaam uit en bracht zijn score op een fenomenale 6'/2 uit 7. Duchêne stond nog onder de vijftig pro cent, wat hij niet op zich liet zitten. Clubkampioen Van der Vorm blijft het behoorlijk doen aan het eerste bord, ook hij won. Van Putten blies de stelling van zijn tegenstander fraai op en invaller Bakker kreeg een toren cadeau. Van Moorsel overschatte zijn stel ling, maar als de tegenstander daar geen gebruik van maakt, levert dat toch een punt op. Kuipers bood snel remise aan en kreeg dat ook, evenals Cle mens. Verliespunten waren er voor Baart, die een stuk weg snel remise, gaf in tijdnood en voor inv j a Vi"k- tenad! Philidor 2 moest met vier v'et vallers spelen. Deze verloi fun J? alle vier. Nu het eerste vei, is, zal het team in de laatlat ecl twee wedstrijden geën spel(iet ,m meer hoeven af te staan, zo(ninim er nog alle kans is degrada nens te ontlopen. Van Duyvenbo108e 1 werd binnen twee uur van l^den bord gejaagd. Van Loon spe|e "ltl de zoals gewoonlijk een kn; enl 1! pe partij, maar maakte 1 '!euw| deze keer ook af. Ook Vrie .en' en teamleider Smit wonnP' ichte In de tijdnoodfase ging laas. "S fout. Henriétte de Greef sto'er>kei goed, maar gaf een toren wiet fo en ook Fred Slingerland v'f aar te goedgeefs. Vergeer gaf lieuw de veertigste zet een gew<*/r nen stelling en de partij |y|(] handen. Reedijk, uit het zes gehaald, wist zich 51/2 uurf\-«7-f: verdedigen, maar zakte toM V t alsnog door het ijs. LSG 2 liet een tweede mati^^^" punt liggen. Van Zijp speeL..„_ Vaniver wilde j won, overigens via een lek£UJ combinatie. Westra Hoekze en Geertsma brachten Li DEN met soepele overwinningen Konin een ruime voorsprong, müverkg ook hier ging het met [loonei vlaggetje op vallen mis. Vdie di Ketel ging in remisestellim Ve door zijn vlag en Bensch leplei verknalde een gelijkstaa ivinds: eindspel. Sikkel stond gewc e blij' nen, wist met een mooie co-entag oinatie ook nog een dame freest winnen, maar toen bleek -taatss stelling remise. Hagendijk vfiorge loor terecht, eindstand 4-4. (ers u 3en E Elk regionaal team dat uit vordt. derde klasse degradeert, ho iefc>bei ook extra degradatie in de pfcen j; motieklasse van de LSB tverkr Lisse moet nu, na een twe< verlies, gaan oppassen, krijgt het nog twee niet al n zware tegenstanders. Het te; heeft 6 matchpunten. Bakl» won als enige, Lemmers, Jaasl/ der Aardweg, Godijn en der Poel remiseerden. M af»in Hal, Lommerse en Ros<] |ffn f verloren. Alphen en LS(^llnk zijn beide degradatiekandii;~; ten. LSG (5 mpt.) lijkt nu vT 7 lig, maar Alphen (6 m krijgt nog de nummers 1 ed jf uit de poule. Voor LSG wi nen Otten, De Boer, DuyndÖEN en Mieremet van respectie ïetsb lijk Baas, De Graaf, P. Pa%usspr nier en H. Passenier. D JfeI stonden tegenover de verli partijen van Lind, Huysd en Van der Giessen tegen S bijvei ling, De Wit en De Jo eerd. Hockx nam in betere steil zwart remise tegen Van Dijk aan gaan de overwinning veilig te si3 len. morgi

Leidse Courant | 1989 | | pagina 26