De Veluwe loopt verder uit op Scylla en Avanti Kansen TOP slinken Strijd tussen De Danaïden en Het Zuiden onbeslist SPORT ËeidóaQowuwt MAANDAG 6 MAART 1989 PAGINA Stigter opnieuw achter Dirks LEIDEN Tonnie Dirks bewees dit weekeinde niet alleen in het terrein Aart Stigter de baas te zijn. tegen In Zaandam bleef Dirks, Stigter in een wegwedstrijd duidelijk voor. Na 30 kilometer kwam de num- twee van het NK veldloop als eerste over de streep in 1.31.22 Stigter volgde op meer dan jt achterstand als twee- lag op zijn beurt weer gaand» J rust de' >elpuh' i Voorn >ch iel id sne iet 5- Leidse t beten drie kwart Jan van Rijthoven. In de wedstrijd öjbij de dames, die volledig beheerst werd door een afvaardiging van de nationale lange afstandselectie, kwam Joke Kleyweg tot een fraaie derde plaast in 1.55.17 uur. Jeugdatleten overtuigen LEIDEN Tijdens indoorwedstrijden voor junioren A en B in de Haagse Houtrusthallen vestigde een aantal Leidse atle ten opmerkelijke resultaten. Voor de beste prestaties zorg den Margriet Loos zij won het hoogspringen bij de meisjes met 1.60 meter en Onno van Heyningen, die zegevierde bij het polsstok hoogspringen. Hij sprong 3.80 meter ondanks het feit dat hij hinder van de wind ondervond. Pascal van Dooren won bij de jongens B met 3.60 meter voor Bataaf Mark van Bel, die met 3.20 meter een clubrecord verbrijzel de dat al langer stond dan hijzelf oud is (17 jaar). Bianca Vermond was de snelste op de 200 meter in de knappe tijd van 27.2 seconden. Wilmar Kortleever zegevierde op de 400 meter in 51.3 seconden. Johan van Velzen werd tweede bij het kogelstoten jongens A met 11.92 meter en verbeterde op dit nummer een 18 jaar oud Batavenrecord van Theo Bru- sche. Stefan Molenaar kwam twee maal tot 24.0 seconden op de 200 meter en scoorde ook qog een goede 8.5 seconden op de 60 meter horden. Sterk was daarnaast het optreden van Fabian Ross (Holland) en Mare van der Jagt (AAV'36) op de 60 meter (beide 7.2 seconden). Charles Veldhoven Nederlands kampioen ASSEN - Charles Veldho ven is zondag in Assen ge huldigd als de nieuwe Ne derlandse kampioen shorttrack. Veldhoven was bij de na winst op de 1500 en 500 me ter, zaterdag al nagenoeg zeker van de titel. Hij was ook de sterke op de afsluitende 3000 meter. Slechts op de 1000 me ter werd hij afgetroefd door Richard Suyten, die daarnaast als tweede eindigde op de 500 meter. Genoeg voor een twee de positie in de algemene rangschikking. Jan Hoogeveen legde met een vierde plaats op de 1000 en een derde stek op de 3000 meter beslag op de vijfde plek. Claudia Wolvers behaalde bij de dames het zilver, terwijl het brons naar Monique Velzeboer ging. Anja van der Poel ein digde als vijfde. Latere winna res Van Koetsveld moest zon dag beide afstanden (1000 en 3000 meter) winnen om zich Claudia Wolvers, die twee maal tweede werd, van het lijf te houden. Wolvers schreef een dag eerder al de 1500 me ter op haar naam. Op die af stand bleef zij onder andere Anja van der Poel (derde) voor. De 500 meter was weg gelegd voor Monique Velze boer. Met twee vierde plaatsen op de 1000 en 3000 maakte de Oud Adese duidelijk dat haar studie dit seizoen voorrang heeft. Op laatstgenoemde af stand was ook nog een plaats op het erepodium weggelegd voor Anja van der Poel (der de). De finale aflossing bij de heren won IHCL, voor Alblas- serwaard en Trias. Van der Meer Leiden-coach zoekt oorzaak volgt 'iftosdorffop gjecj1^ gpe| bij zichzelf ILEIDEN De heren van Uiba Leiden wonnen in een weinig opzienbarende vedstrijd van het Alphen- jse BVO (79-73). Wel op- Jzienbarend is het vertrek van coach Paul Rosdorff. „Het klikte niet meer zo als ik het wilde", moti veerde Rosdorff zijn be slissing om op te stappen. iLeiderdorp kon de succes- reeks tegen Beverwijk bekronen met een derde overwinning. Door |het 70-60 verlies lijkt de huidige vierde plaats in de competitie het maximaal Ihaalbare voor de 'dorpe- naren'. Luba Leiden verdedigde zater- lag de toppositie op de rang- ijst Een gegeven dat zolang de competitie duurt al geldt Leiden maar waaraan de '-idenaren maar niet schijnen wennen. De spanning vreet het spel van Leiden, dat maar moeizaam zijn wed strijden wint. Coach Paul Ros dorff die enkele weken gele den nog verklaarde geen oor zaak te kénnen voor het slech- J. (e presteren, heeft nu besloten J_ dat het zijn eigen persoon is, die Leiden in de weg staat bij het bereiken van het kampi- kenissiioenschap. Rosdorff voelde dat !ste ne- er niet voldoende vertrouwen de Al-j-in hem werd gesteld door de ■t teanjspelers en dat er nog maar le rodfclecht naar hem werd geluis- aed. ilterd. Door op te stappen heeft Rosdorff erger voor Leiden Toclfwillen voorkomen. Het mana- ;ement van Leiden is blij met beslissing van Rosdorff. >ok daar was het vertrouwen de ad-interim coach mini- al, maar om herhaling van de trieste 'Bakhuizen' geschie- -an vorig jaar te voorko- je tradpien, besloot men Rosdorff taf dapooralsnog te handhaven. Mi- hiel van der Meer wordt derd^de nieuwe hoofdcoach ;enadé4Leiden met op papier Rosdorff ils assistent. Van der Meer ide-te-j- rig jaar nog 'de redder' van derstreept Rosdorff nog eens Leiden mag dus nu weer de de juistheid van zijn beslissing, krenten uit de pap eten, echter want een coach die niet in ditmaal opgediend door Ros- zichzelf gelooft, is geen coach, dorff zelf. „Ik denk dat Leiden Van der Meer kan daarente- zonder mij meer kans maakt gen heel wat meer ontspannen om kampioen te worden", on- op de bank plaatsnemen. Hij Met name dankzij Thijs Minderhout (16) slaagde Leiden erin een kleine voorsprong op BVO na rust nog iets uit te bouwen. FOTO: HENK SNATERSE heeft tenslotte iets geërft waar hij nooit om heeft gevraagd! Leiden won zaterdag zoals verwacht van BVO dat onge veer een kwartier lang iets van vechtlust liet zien (27-32). Vanaf dat moment legden de Alphenaren zich bij een ne derlaag neer. Leiden pakte met de rust een minimale voorsprong (40-38) en slaagde erin die in de tweede helft nog iets uit te bouwen, met name dankzij goed werk van Thijs Minderhout. De eindstand werd bepaald op 79-73. Gussen spelend met een rugblessure werd topscorer voor Leiden met 18 punten. Van Weeren kwam op een totaal vai* 13. Het zullen voor van Weeren voorlopig de laatste zijn. De Leiden-speler is voor twee wedstrijden geschorst. Leiderdorp dat de komende zondag tegenstander is van Leiden speelde zaterdag in en tegen Beverwijk. Een directe confrontatie tussen de num mers drie van de ranglijst. Be verwijk dat nog een gooi naar het kampioenschap wil doen kende weliswaar behoorlijk wat problemen met Leider dorp, maar het won uiteinde lijk toch vrij gemakkelijk. „De eerste helft vallen we slecht aan, de tweede helft verdedi gen we niet goed", vatte Sam son de oorzaken van het ver lies samen. Na rust (28-24) kreeg Leiderdorp bij 51-49 nog volop kansen, maar het ver zuimde vier minuten lang te scoren. Beverwijk dat al die tijd ook niet succesvol was, vond als eerste weer het netje en het besliste daarmee de wedstrijd. Voor Leiderdorp betekent dit waarschijnlijk dat de vierde plaats in de competi tie het hoogst haalbare is, dit tot ongenoegen van coach Bert Samson: „Iedereen denkt dat wij daar ook horen, terwijl ik vind dat we beter kunnen. Plaats vier is een bevestiging voor al die mensen die denken dat wij niet beter kunnen. Ik denk dat dat onzin is. Wij heb ben bewezen dat wij van ie dereen kunnen winnen. Wij horen gewoon bij de top". Te gen Leiden is Samson van plan dat nog eens te bevesti gen: „Leiden denkt dat ze hier gaat winnen, ik weet wel be ter!" De heren van Lisse speelden zaterdag een matige partij, al thans dat idee krijg je als je naar de score kijkt. Lisse te kende over tweemaal twintig minuten voor slechts 71 pun ten en dat ligt ver onder het gemiddelde. Tegenstander Wyba deed het evenwel niet beter. Zij kwamen uit op 64 punten. Jurgen Goudzwaard was na rust met drie driepun ters op rij het meest verant woordelijk voor de zege van zijn ploeg. In de damespromo tiedivisie zit de spanning met name in de staart van de com petitie. Lisse vecht daar tegen de dreigende degradatie en met succes, want het won drie van de laatste vier wedstrij den. Zondag was het PSV de nummer twee van de ranglijst dat door een fel Lisseteam met groot gemak werd verslagen. druk dat Lisse met de rust al een ruime voorsprong had (40- 23). Na de pauze krabbelde PSV nog iets terug maar Mar jolein Drijver bracht met ze ven punten op rij het verschil weer terug. Lisse won uitein delijk met 70-53. De kans op degradatie blijft vooralsnog levensgroot aanwe zig. Medekandidaten Akrides en DAS wonnen hun wedstrij den namelijk ook. De dames van MSV voegden zich zater dag ook bij die kandidaten door met duidelijk verschil van hekkesluiter Racing Am sterdam te verliezen (69-42, rust 40-20). MSV en DAS heb ben nu beide 20 punten uit 22 wedstrijden. Lisse staat op 14 punten, Racing Amsterdam heeft er 10. Er staan nog zes wedstrijden op het program- ra Leiderdorp speelden zeer verdienstelijk tegen koploper OSG. Coach van Zandwijk had eigenlijk wel iets meer verwacht van zijn ploeg, die het in de tweede helft van de competitie goed doet. OSG was via 22-31 met de rust, met 59-69 net iets ster ker. Sportwereld Boogschieten Tiny Re- niers is in Nederland nog steeds de beste handboog- jschutter. De Brabander be- Lö wees dat gisteren andermaal bij de nationale indoor-titel- itrijd in Den Bosch. Reniers ;wam met 120 pijlen - 60 op !5 meter en 60 op 18 meter - ot een totaal van 1156 pun- [ten. Henk Vogels werd twee met 1145, vijf punten r dan Erwin Verstege en 0p'ylPeter Kerkhof, die het bfons ben etyerover<^en- y®ra"jskilopen Bij de Winteru- js an niversiade hebben de Neder- 1"® vflandse skilopers genoegen dienen te nemen met plaat- raastasen jn je achterhoede. Bij de dames, tien kilometer vrije AttJÏ Stijl, werd Marjan Vlasveld ?rwin r^e» Marjofie van de Bunt Hoge 48e en Helene van Schijndel schotéi^- Russin Svetlanskaja terkan won de heren, waar de i jnTsjechoslo waak Litcheka de nd wa 30 km klassiek won, werd AS( Krouwel 54e, Boomsma 58e, ah Stevens 593 en Vermeulen 1-0) gen (b 1 en due D, rnaajm; Sassenjt' r. Vooif ling stam 'i ad Alk Turnen De Nederlandse Mulle RSG-ploeg is bij een interna- tn de 2tionale wedstrijd in Thiais in cste in de buurt van Parijs derde ge- gemist worden met 35,15 punten, endrik achter Frankrijk en Grieke- t diref land. sloos J Rugby De Nijmeegse rug- brach byelub Oemoemenoe heeft in i tean de kwartfinales van het toer- idstrijd nooi om de Nederlandse be- r (eei ker met 11-9 gewonnen van beland 't Gooi. [Voetbal Cambuur heeft gisteren in een oefenwed- rijd met 4-0 (1-0) gewonnen tweedeklasser Lemmer, doelpunten werden ge- aakt door Kuitert, Haver- tort, Landskroon en McNul- ei Vo oetbal De op 18 februari 'afgelaste wedstrijd in de eer de mejste divisie Emmen - AZ is door de KNVB opnieuw vastgesteld voor dinsdag 4 april. LEIDEN In de eredivi sie tafeltennis kwam uit de Leidse regio alleen BT Lifters in actie. De heren uit Oegstgeest waren kansloos tegen titelpreten- dent De Blaeuwe Werelt. Door de 0-18 nederlaag, die de thuisploeg werd toegebracht, zijn de kan sen op de titel voor De Veluwe een stuk roos kleuriger geworden. De formatie van de familie Van Spanje (Henk, Ron en Jaap) en Edwin Angenent be zit nu 62 punten en ziet Com- test/Scylla en Maxell/Avanti daar precies 20 punten achter, op de tweede plaats staan. Wel dienen de Leidse en Hazers- woudse formatie de uitgestelde duels tegen Tempo Team en Shot nog in te halen, maar die opponenten zijn iets minder „eenvoudig" te verslaan dan Lifters. De situatie van Oegst geest is halverwege de lente competitie als uitzichtloos te betitelen. In de tweede divisie had Scyl la 2 eigenlijk van het Amstel- veense NBM/VDO moeten winnen. De eindstand was 5-5. Omdat het „eerste" niet in ac tie kwam en Frits Kantebeen niet hoefde te coachen, kon hij drie punten binnenbrengen. Ook Martin van Rijn scoorde eenmaal in een enkelspel en samen met Kantebeen in de dubbel. Lars Wittebrood kan de vorm maar niet vinden en bleef puntloos. Gert-Jan Bots en Jozef Homans zaten „op de bank". Scylla en NMB bevin den zich in de onderste regio nen. Een gevoelig verlies leed ook Avanti 2. Met maar liefst 1-9 vertrok koploper FVT 1 naar Rotterdam. Alleen Ellen Bakker kreeg Rotterdammer Westerhof op de knieën. In de andere partijen was Bakker, evenals Timo van der Voort en Wilco Lucas, kansloos. De dames van Avanti boekten in de eredivisie het minst slechte resultaat van het sei zoen. Van Middelburg-Zuid werd met slechts 4-6 verloren, wat tevens het meest haalbare was. José Bakker scoorde tweemaal tegen Miranda Kars- dorp en Paula de Jong een maal. De Zeelandse formatie staat op de een na laatste plek, juist boven het ongelukkige Avanti. In de eerste divisie was het gevecht tussen DOCOS en Veldhoven spannend. Omdat Tessa Bröcker en Marijn Ol den uit vorm waren, diende Anja Heijnen voor de meeste winstpartijen te zorgen. Zij won er drie, Brocker en Olden ieder één. DOCOS speelt ko mende zaterdag een inhaal wedstrijd tegen Hercules. In de andere eerste divisie won Scylla met 6-4 van Tempo Team. Heidi de Haas en Judith Lepelaar hadden de belang rijkste inbreng met hun twee single-overwinningen en winst in het dubbelspel. Sophia Vaalburg zorgde voor de zesde overwinning. Scylla 2 kon niet op tegen De Brug. De uitslag werd 4-6, omdat Monique Azier niet in staat was te win nen. Corien de Jong won tweemaal, Lucette van Gorp eenmaal en tezamen het dub belspel^ DEN HAAG TOP heeft door een 16-16 gelijkspel de degradatie van Die Ha- ghe bezegeld, maar loopt een kwade kans om ook uit de hoofdklasse te val len. De ploeg uit Sassen- heim staat momenteel ge lijk met Groen Geel, dat in haar laatste duel met Rohda beslist winstkansen bezit. Daarentegen lijken Engel c.s. kansloot in hun thuisbeurt tegen titelgega- digde DKOD, dat even zeer moet winnen. Moch ten TOP en Groen Geel toch op gelijke hoogte blij ven, dan zullen zij nog een extra duel om degradatie spelen. De selectie van TOP begon vrijdagavond al aan de voor bereiding op het cruciale tref fen met Die Haghe. Coach Jas per Engel riep verrassender wijs ook Frank Nijenhuis op, die vorig seizoen na een con flict met korfbal was gestopt. „Ik werd eind vorige week ge beld of ik als i LEIDEN Voor het Leidse korfbal dreigt het zaalseizoen 1988-1989 een weinig florissante balans op te leveren. De Danaï den is de enige kampi oenskandidaat, maar kon concurrent Het Zuiden vooralsnog niet afschud den (13-13). Fluks degra deerde naar de afdeling en na Velocitas dreigen ook Crescendo en Zuider kwartier uit de tweede klasse te verdwijnen. Daardoor belooft de derde klasse flink bezet te ra ken, want inmiddels zijn KNS en Ons Eiland uit Rijndelfland omhoog ge komen en ook Madjoe heeft kans op promotie. Bijna had Pernix de tweehon derd doelpunten al tegen VEO volgemaakt, maar in de laatste elf minuten wilden de beno digde drie goals niet meer val len: 20-17. Janneke Mulder, goed op schot met vijf treffers, Robin Arnoldus, Peter (2) en Carla Kuipers, Erika Velders en Casper de Rooy zetten hun club van 8-7 op 20-13 en daar mee stond de overwinning vroegtijdig vast. Het gehele achttal kwam in dit sportieve duel tot scoren, zodat er sterk revanche werd genomen voor de midweekse nederlaag tegen De Vinken. „Het is mazzel dat we nog ge lijk konden komen en dat ter wijl wii toch de betere ploeg waren,' constateerde trainer John Tims over Fides Pacta, dat bij Swift (A) op 12-12 ein digde. Zijn ploeg bezat gerui me tijd een overwicht, dat door Jarl Willem Meijer (5), Bettina Sommeling, Frank Pe ter de Haas en Nico Pikaar (al len twee keer) via 4-6 (rust) tot 7-11 ook in de score tot uit drukking kwam. De thuisclub schoot in de laatste zeven mi nuten ineens door naar 12-11, waarna Wilma Neuteboom dertig seconden voor tijd het verblijf in de overgangsklasse definitief veilig stelde. De produktie van Fiks be stond bij Antilopen uit zes strafworpen en drie veldgoals en dat was te weinig om 12-9 verlies te ontlopen. Coach Henny Piket, die na drie sei zoenen uit Oegstgeest vertrekt, zag Nico van Weizen (2), Jac queline Anholts, Gwenny de Best en Diederick van Veen tot 4-5 het scoreverloop dicte ren, maar rondom de rust werd het 8-5. Doordat de oran je-blauwen motivatie en schot ontbeerden, bleek deze achter stand niet meer te overbrug gen. De titelstrijd van De Danaï den en Het Zuiden blijft na het 13-13 gelijkspel open en dat ondanks de 7-4 tussenstand via Eric Kromhout (3), Moni que Slingerland en Heiko Lo cher (2) in de eerste twintig minuten. „Wij lieten er teveel door en ik ben geen loodgieter, dus je moet de zaak niet laten verstoppen," omschreef coach René Versloot plastisch de te rugval, die zich uitte in moei zaam opbrengen en afvangen. Daardoor kregen de bezoekers op 11-12 en 12-13 goede winst kansen. maar topscorer Krom hout (7) en invaller Marcel Keijzer in de slotminuut be slisten net nog anders. Crescendo ging in de eerste helft mee in het hoge tempo van Ados, dat op de gladde vloer van haar eigen sporthal beter uit de voeten kwam (rust 8-5). De Leidse ploeg met Pe ter Baak (4), Debbie Blog, Ani ta en Wijnand Alberts (2) als productiefste spelers moest na 8-8 op 11-10 meer risiko ne men, hetgeen verkeerd uit pakte in de vorm van 13-11. Een met drie invallers spelend Velocitas gaf aan KOAG zo'n veertig minuten goed partij met doeltreffende acties van S*.even de Ronde (2), Renee Corts, Selma van Hulst en Bert van Osnabrugge (6-5). De acht van Rien van Poelgeest miste op deze stand een straf- worp en kreeg vijf tegentref fers te incasseren, waardoor er toch weer verloren werd: 12-6. „Als wij een goal maakten, werd er gelijk een fout ge maakt, zodat de tegenstander ook scoorde," verklaarde trai ner Wim van Huis de reden waarom Zuiderkwartier niet verder dan één doelpunt uit liep op Atlantis. Dirk Jan de Kreek (4), Simone van der Kaay (2), Michael Martens en Martin Verhorik gaven hem tot 7-8 hoop op een zege maar in de laatste achttien minuten viel Van der Kaay met een verdraaide knie uit en kwam de thuisclub vlak voor tijd nog op 11-10 uit. Dank zij vier strafworpen van Alfred Lambooy (3) en Marcel van Duyvenbpde kwam De Algemene al gauw op 6-3 te gen DES, dat desondanks tot 8-6 dreigend in de buurt bleef. Brenda Venema sloeg twee maal scoren een gat naar vier punten en dat bleef tot de slot minuut intact, toen het nog 13- 11 werd. Tijdens het tweede kwartier kwam Tempo definitief los van Vriendenschdbr (B), door dat Els Franke (2), Marjan Wielinga en Ronald Drieduite de score van 4-3 naar 8-3 (rust) opvoerden. De thuisclub was vooral verdedigend sterk op dreef en had met wat meer fortuin ruimer dan 12-8 ge- De veerkracht van Fluks was na het uitvallen van Aad van Drongelen (licht gescheurde enkelband) geheel verdwenen, toen Weidevogels van 5-3 (rust) in tien minuten tijd op 8- 3 kwam. Anne Passchier en Kees Zwanenburg waren de enigen die nog scoorden en dat was veel te weinig om aan 11- 5 verlies te ontsnappen en daarmee degradatie naar de afdeling. Eric Kromhout heeft alle reden tot juichen. Met zeven doelpunten d(Sn een belangrijk aandeel In het gelijke spel tegen Het Zuidei had de topscorer van De DanaT- Foto: Henk Snaterse. de en dat wilde ik wel, ook omdat we de problemen in middels uitgepraat hebben", lichtte Nijenhuis zijn terug keer bij TOP toe en hij ver scheen na veertig minuten daadwerkelijk in het veld. De Sassenheimers hadden voor dien steeds tegen een achter stand gevochten (9-8 rust), mede omdat de opstelling sterk gewijzigd was en Stella van der Zaag in de vijfde mi nuut al met een gescheurde kuitspier was uitgevallen. Toen Nijenhuis inviel had de tweede aanval via Anne van der Zaag en Ron van der Wil- lik eindelijk het evenwicht hersteld met 12-12. „Het ge vaar moest in de beginaanval van Karin Westerbeek komen, maar na haar drie goals was dat vak doodgebloed en als pinchitter is Frank natuurlijk een prima kracht", verklaarde coach Engel zijn ingreep, die met een doelpunt van inval ster Barbara Romsom zelfs 12- 13 opleverde. Zijn volgelingen lieten echter de kansen liggen om de thuisclub de genadeklap toe te dienen en er moest tot 16-16 nog driemaal een achter stand weggewerkt worden. Bijna was Frank Nijenhuis ook matchwinnaar geworden, maar zijn schot sprong in de slotminuut van de punt van de paal net verkeerd weg en dat onfortuin kan in de degrada tiestrijd duur blijken te zijn ge weest. Klaas Jünger overleden LEIDEN Vrijdag jongstle den is na een langdurig ziek bed op 52-jarige leeftijd Klaas Jünger overleden. Het district Leiden van de tennisbond ver liest in de Noordwijker Jünger een markante persoonlijkheid, die in een toch betrekkelijk korte bestuursloopbaan een aantal waardevolle zaken aan het Leidse tennis heeft toege voegd. In zijn functie van vice-voor- zitter van de commissie gese lecteerd jeugdtennis werkte Klaas Jünger aktief mee aan het tot stand komen van de bloeiperiode in het Leidse ten nis. Als bondsgedelegeerde van een groot aantal toernooi en raakte Jünger bekend als de man, die met vakkennis, takt en humor de vaak tegen strijdige spelersbelangen tot een oplossing wist te brengen. Tot het einde van het tennisei- zoen 1988 bleef Klaas Jünger zijn hobby, de tennissport, die nen. Een ziekte dwong hem tot terugtreden. Vlasveld 32ste op Universiade LEIDEN Marianne Vlas veld toonde tijdens de Univer siade in Sofia opnieuw aan de sterkste langlaufster van Ne derland te zijn. Op de tien ki lometer klassiek eindigde ze in een tijd van 33.41 minuten op de 32ste plaats. Winnares werd de Russische Helena Sedseds- kaya in 29.01 minuten. Twee de Nederlandse werd Marjorie van den Bunt uit Reeuwijk. Bij de heren kwam Ruben Krau- wel op de 30 kilometer als snelste Nederlander over de streep op ruime achterstand van de Tsjechische winnaar "eter Liscicas.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 19