Arjan van Leeuwen gelooft niet in carrièreplanning 1.195.» sportuitslagen Lezeri service Oproep aan Westduitse vandalen: „kom massaal naar de Kuip' SCHOTLAND 'SIJTHOFF PERS Wel hymne, maar geen koningshuis Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! f>ORT CcicLeSoutont WOENSDAG 15 FEBRUARI 1989 PAGINA "ÏDK FOTO: DIJKSTRA acied Larsson tgeschakeld iCKHOLM Peter Lars- fe/an Ajax is zo ernstig aan 'rechterenkel geblesseerd, hij vandaag wordt geope- in Göteborg. Larsson zal est van het voetbalseizoen (uitgeschakeld en mist de lificatiewedstrijd voor het ►ldkampioenschap van den tegen Polen op 7 mei. json raakte op 4 december m competitiewedstrijd van I geblesseerd. Sindsdien pi hij niet meer in actie. port op tv llgië Nederlands 2, 20.00 uun iortavond. llgië Noderlands 2, 21.55 uur jetbal: Portugal-België. litaland 2, 22.40 uur: tafelten- (West Duitsland-Zweden) en Blhandbal (West Duitsland- ïorwegen). ,-y Channel, 19.00 uur. Euro- DRGEN |C 2,17.30 uur Tennis: vetera- ntoernooi. kr Channel, 14.00 uur: Euro- pmerkelijk ansfer tic Cantona fan onze correspondent Bob van Huët) 1,1 JS Eric Cantona, de irige steraanvaller van npique Marseille en en- terrible van het Franse bal, zal de rest van het sei- uitkomen voor Bordeaux, pvergang kwam rond na [opmerkelijke ontmoeting in Bernard Tapie en Clau- |ez, de luidruchtige voor- rs van Marseille en Bor- ix, die eikaars bloed wel pen drinken. leaux-trainer Aime Jac- zal echter niet van Canto- talenten kunnen profite- I Hij werd gisteren op jide voet ontslagen wegens lechte resultaten van de (ndins in de Franse com- nager Wim Jesse laat FC Twente CHEDE Manager Wim gaat weg bij FC Twente. S gisteravond beslist. Het Itverband tussen de En- |ese eredivisieclub en de doorlichter van de KNVB acht maanden geduurd. Afrekening EK nog niet openbaar ZEIST Het sectiebestuur betaald voetbal heeft gisteravond de definitieve afrekening van het Europees kampioenschap gefiatteerd. De afrekening is gemaakt door penningmeester Henk Hut en ging vergezeld van een accountantsverklaring. Dit heeft voorlichter Fred Racké gisteravond meegedeeld. De financiële commissie van de KNVB zal zich er vanavond over buigen. Het is van de uitkomst van die bijeenkomst af hankelijk wanneer het sectiebestuur de afrekening van het Europees kampioenschap openbaar maakt en toestuurt naar de deelnemers aan de bijzondere algemene vergadering be taald voetbal op 7 jnaart. De financiële uitkomst van het voor Nederland sportief zo succesvolle Europees kampioenschap is in de voetbalwereld al maanden een discussiepunt. Er is veel geld uitgegeven aan banketten rond de finale, waar de door Ruud Gullit verguis de bobo's zich te goed deden, er werden veel gratis entreek- aarten uitgedeeld en zou een bedrag van 100.000 gulden in het niets verdwenen zijn. ZEIST Westduitse hooligans worden in het „supporters"-magazine Fan Treff opgeroepen om massaal op te draven bij de WK-kwalifi- catiewedstrijd Nederland - West-Duitsland, die op 26 april in de Rotterdamse Kuip wordt gespeeld. Inxhet artikel worden oproerkraai ers gevraagd om in groten getale voor onrust te zorgen rond deze interland. Om te voorko men dat geregistreerde vandalen bij de grens worden teruggestuurd, wordt aangeraden om via België naar Nederland te reizen. In de Westduitse pers wordt het angstvallig ver zwegen, maar ook in de Bundesliga neemt het ge weld in en rond de stadions toe. De beruchte Duit se supportersgroepen zijn hard op weg om de „achterstand" op hun Nederlandse en Engelse col lega's weg te werken. Dat bleek al tijdens het EK, vorig jaar juni, waar de politie het meest te stellen had met de supporters van het gastland. Van het aantal arrestanten, dat de duizend ruimschoots overtrof, bezat tweederde de Duitse nationaliteit. In het blad Fan Treff, dat in een oplage van enke le duizenden wordt gedrukt en gretig aftrek vindt op de staantribunes van alle Bundesligaclubs, worden de beruchte aanhangers van alle clubs verzocht zich voor één keer te herenigen. „Op 26 april is de revanche in Rotterdam", meldt het blad. „Iedereen weet wat er op het spel staat. Kom daarom allemaal in beweging en zorg ervoor, dat je deze éénmalige gebeurtenis meemaakt. Het maakt niet uit welke vereniging je steunt of bij welke groepering je hoort. Het enige dat telt is met elkaar samenwerken. Nu kunnen wij onze buren eens laten zien, op welke manier wij ons team het best kunnen steunen en naar het WK in Italië zullen leiden. Het zou toch een lachertje zijn als Holland ons een toffe vakantie in Italië door de neus zou boren. Natuurlijk zal niet iedereen in het bezit zijn van kaarten voor het duel, maar dat maakt niet uit. Het gaat erom, dat je erbij bent". „Wij zullen, wel zien hoe alles verloopt, vervolgt de anonieme schrijver van het artikel. „Hopelijk wordt het geen fiasco, maar een historisch mo ment. Het woord is nu aan ons. Wij hebben een goede naam te verliezen. Wij moeten van deze dag een onvergetelijke belevenis maken, zodat wij la ter zelfs nog door onze kleinkinderen benijd wor den. Holland, doe de poorten maar open, want de Duitsers komen in looppas". RICHARD THANNHAUSER ZOETERMEERS DAMTALENT VERTROUWT OP INTUÏTIE ZOETERMEER Veni, vidi, vici. Hij kwam, zag en warempel, hij over won ook nog. Die Latijn se lijfspreuk van Julius Caesar is aardig van toe passing op Arjan van Leeuwen. Hij werkte zich practisch vanuit het niets naar de finaleronde van het Nederlands dam kampioenschap. Maar waar de Romeinse keizer nooit genoeg kon krijgen van zijn successen aan het front, stelt de 20-jari-. ge Zoetermeerder zich bescheidener op. Van Leeuwen gelooft name lijk niet in een carrière planning. „Je zou het zeker prachtig vinden als ik hier ga zitten verkondigen dat ik binnen vijf jaar bij de internationale top hoop te komen, hè. He laas, dan moet ik je teleur stellen, hoor. Ik doe liever niet zo opschepperig. Ik zie wel wat er op me afkomt, laat me niet zo gauw gek ma ken. Gebeurt het dan toch, nou, ja, leuk, dan gebeurt het gewoon. Maar daar ga ik dus niet vanuit. Ik doe gewoon m'n best en merk vanzelf wel waar het schip strandt", aldus de tweedejaars student informatica aan de Techni sche Universiteit in Delft. Wiens bootje bij de halve fi nales van de aanloop naar datzelfde NK ook voor hem zelf onverwachts lang bleef varen. Van Leeuwen werd op het laatste moment aan het toer nooi, dat uitgesmeerd over vijf weekeinden in Zwolle plaats vond, toegevoegd. „Evert Bronstring had geen zin of vond het misschien te ver weg, dat weet ik niet, maar hij trok zich in elk ge val terug. Die kans kon ik natuurlijk niet laten liggen". De invitatie om te komen aanschuiven aan het dam bord, lag op de deurmat van de ouderlijke woning in Zoe- termeèr toen Van Leeuwen terugkeerde van het wereld kampioenschap jeugd in het Franse Granville. „Daar ben ik vierde geworden. Een plaats die me wel zinde, maar toch was ik niet tevreden over m'n partijen tijdens dat toernooi". Ritme Toch zat Arjan van Leeuwen kennelijk nog in het juiste ritme, want na de eerste drie ronden in de halve finales van de nationale titelstrijd, prijkten er al vijf punten achter z'n naam. Over het begin, daar in Zwolle: „Wel licht dat sommige tegenstan ders mij wat hebben onder schat, te veel risico's namen. Want niemand kende mijn spel nog. Heb ik lekker van geprofiteerd". Over het ver volg: „Toen ik daarna ook nog van Auke Scholma won, wist ik dat ik het zou halen. Daarna kon ik wat behou dender spelen, had een goede voorsprong opge bouwd. Remises waren vol doende en omdat ik toen ook nog tegenstanders trof die in dezelfde situatie verkeerden, is het vrij eenvoudig gegaan. Nee, in problemen ben ik ei genlijk niet geweest". Over het slot, Van Leeuwen verza melde een knappe totaal-sco re van dertien uit negen, goed voor de eerste plaats in groep A. „Tja, nooit verwacht natuurlijk hè. Ik was er heel blij mee". En dan, met een voorzichtige blik op de dingen die nog ko men gaan: „Nu zal moeten blijken of het al dan niet een uitschieter is geweest. De an dere spelers kennen mij nu en in de finale wordt de te genstand uiteraard nog zwaarder. Ach, ik merk het wel. Kampioen zal ik heus niet worden, maar helemaal onderaan zie ik mezelf toch ook niet eindigen". Bestuderen De komende maanden, het NK wordt in de Paas-vakan- tie in Leeuwarden gehouden, zal Arjan van Leeuwen onge twijfeld nog regelmatig met de neus in de studieboeken duiken. „Ja, grootmeester- partijen bestuderen en analy seren, dat hoort er nu een maal bij. Anders kom je nooit zo ver. Een beetje bibliotheek moet je wel in je koppie heb ben zitten. Al kun je dat na tuurlijk ook overdrijven. Voor het WK jeugd had het spel van bepaalde tegenstan ders heel zorgvuldig bestu deerd. Maar ik verloor in de eerste ronde en kwam toen hele andere spelers tegen. Die fout maak ik dus maar niet meer. Dan maar wat Arjan van Leeuwen: „Niet zo opschepperig". FOTO: CEES VERKERK minder theorie en wat meer praktijk-ervaring opdoen door zoveel partijen partijen te spelen. Ik heb een zekere basis-kennis, maar vertrouw ook veel op m'n gevoel, op m'n intuïtie". Ook tijdens zijn partijen zal Arjan van Leeuwen niet zo snel eindeloos naar een be paalde stelling op het bord gaan zitten staren. „Vooral in de beginfase speel ik behoor lijk snel. Zo houd ik aan het einde van de partij wat meer tijd over om rustig te gaan rekenen. Lijkt me beter dan andersom. Sommige spelers denken al na enkele zetten lang na. Moeten zij weten, hoor, dan loop ik wel even een rondje. Maar later komen ze dan in tijdnood, moeten in belangrijke situaties soms snelle beslissingen nemen en gaan dan de fout in". DID Arjan van Leeuwen interes seerde zich ook best wel voor andere sporten, maar koos al op jeugdige leeftijd voor het dammen. „Af en toe voetbal ik nog wel eens wat om me te ontspannen. Maar dam men is hoofdzaak. Ik heb me op m'n tiende hier in Zoeter- meer bij de vereniging DID (Dammen Is Denken, red.) aangemeld, waar ik overi gens nog steeds zit. Heel ge zellig, maar hopelijk slagen we er dit seizoen toch in naar de eerste klasse landelijk te promoveren. Zo niet, dan moet ik maar eens op zoek naar een andere vereniging. Anders blijf ik beneden m'n niveau spelen". De voorliefde voor het exacte denken bleek ook op het Oranje Nassau College waar hij in een vlot tempo het Atheneum-diploma haalde. „Het ging min of meer van zelf, ik heb nooit echt hoeven blokken. Die exacte vakken liggen me wel. Beter dan taal", aldus de ook een duide lijk evenwichtige indruk ma kende Aijan van Leeuwen die wel weet wat „Veni, vidi, vici" betekent. Of hij straks opnieuw een dergelijke stunt kan uithalen, moet worden afgewacht. Oftewel: „Ge beurt het, dan gebeurt het gewoon". DICK KIERS KETBAL Cup voor bekerwinnaar* finale*: Cibona Zagreb (Joe}-Real (Spa) 91-92 (47-53), Zalghlris Is (Sov)-Caserta (Ita) 86-80 (49- RDESPORT in van Hilversum l koers, 2000 m: 1. Doncamielo j. Bouwhuis) 2.43,8-1.21,9, 2. Biel- '3. Claudia Pride. Toto: winnend SF richt atform op - Na de opheffing iet Nationaal Sportover- 'leeft de Nederlandse federatie een nieuw po- geschapen, waar sport aatschappij elkaar kun- ontmoeten. Het heet form Sport en Maat- |>pij". Naast de oude ïrs sport (vertegen- ligd door NSF-voorzit- :hreve) en overheid jecretaris Dees van zijn bij het nieuwe eg het bedrijfsleven )-voorzitter Van Lede) S media (NOS-voorzitter [der Reijden) nauw be- 2,10, plaats 1,70 1,70 3,70, koppel 9,00, trio 199,80. Tweede koers, 2000 m: 1. Easy Stages (H. Grift) 2.41,7-1.20,9, 2. Diamant C, 3. Beautypride V. Niet gestart: Cambridge Dakota. Toto: winnend 1,50, plaats 1,10 1,40 1,40, koppel 3,90, trio 16,00. Derde koers, 2000 m: 1. Duncan Crown (H. Langeweg) 2.43,0-1.21,5, 2. Crack Oostland, 3. Barones Wilkes. Niet gestart: Caesar d'Herest. Toto: winnend 1,20, plaats 1,00 3,30, koppel 3,40, trio 39,40. vierde koers, 1609 m: 1. Candy Jeanet (H. Schoonhoven) 2.07,8-1.19,4, 2. Cha- monie T. 3. Cheetah Rider. Niet gestart: August. Toto: winnend 3,50, plaats 2,10 3,20 4,20, koppel 31,20, trio 556,10. Vijlde koers, 2000 m: 1. Catch Me Jac- ky (H. Grift) 2.43,1-1.21,6, 2. Charming Pearl, 3. Clska Crown, 4. Bellatrix If. Toto: winnend 4,20, plaats 1,10 1,30 1,10, koppel 5,00, trio 35,70, kwartet 217,20. Zesde koers, 1609 m: 1. Butterfly Noti ce (J. Ruijgrok) 2.06,0-1.18,3, 2. Bob Rush, 3. Chylayla Prinses. Niet gestart: Zamora van Barke. Toto: winnend 7,80, plaats 1,70 1,60 2,60, koppel 17,50, trio 575,20. Zevende koers, 2000 m: 1. Zoeff Ney- enrode (P. Weidema) 2.37,8-1.18,9, 2. Yli- us O, 3. Yshamo Lerona. Toto: winnend 3,00, plaats 1,70 2,00 2,00, koppel 10,30, trio 221,70. Achtste koers, 2000 m: 1. Ashley Siro (C. de Leeuw) 2.38,7-1.19,3, 2. Codo Lucswolle, 3. Amazing Star, 4. Yerry Dof fer. Toto: winnend 10,80, plaats 2,40 1,70 1,50, koppel 21,00, trio 289,70, kwartet 2.515,50. Negende koers 2440 m: 1. Bajonaire Veha (J. Bot) 3.16,6-1.20,6, 2. Coloured Snow, 3. Angeliek Supreme. Toto: win nend 2,70, plaats 1,60 1,80 3,30, koppel 7,00, trio 89,90. Uitbetaling W5 voor de volgorde 7-9-3- 8-5: 2.083,50. Omzet totalieator: 298.642,00. TENNIS Toernooi van Milaan 1e ronde: Sjerkasov (Sov)-leconte (Fra) 7-6, 4-6, 6-3, Cane (lta)-Carbonell (Spa) 6-3, 6-2, Srejber (Tsj)-Masso (Arg) 7-5, 6- 2. Jelen (Brd)-Gustafsson (Zwe) 6-4, 6-2, Camporesi-Mecir (Tsj) 6-4, 7-6. VOETBAL Engeland Everton-Aston Villa 1-1 Schotland Hamilton-Aberdeen 0-2 Oefenduel Arsenal-Frankrijk 2-0 (0-0). 61. Hayes 1- 0, 75. Smith 2-0. Scheidsrechter: Ward (Eng). Toeschouwers: 21.785. WIELRENNEN Nice-Alassio 1. Van Eynde (Bel) 4.25,10, 2. Vitali (Ita) z.t., 3. Delia Santa (Ita) z.t., 4. Decrion (Fra) z.t., 5. Willems (Bel) op 28 sec, 6. Gioia (Ita) z.t.,7. Perinl (Ita) z.t.. 8. Mierze- lewski (Pol) z.t., 9. Serediuk (Pol) op 1,15, 10. Calcatera (Ita). ZWEMMEN Wereldbeker in Göteborg 200 m vrij: 1. Holmertz (Zwe) 1.48,99, 2. Werner (Zwe) 1.51,98, 3. Gleria (Ita) 1.51,98, 4. O'Hare (Can) 1.52,29. 1500 m vri): 1. Galtsov (Sov) 15.37,54. 2. Taylor (Can) 15.49,98, 3. Darzynkiewicz (VSt) 15.53,33. 50 m school: 1. Dekker (Ned) 29,33, 2. Cleveland (Can) 29,53, 3. Mayer (BRD) 29,79. 50 m vlinder: 1. Pontlng (Can) 24,90, 2. Ikasjenko (Sov) 24,92, 3. Wallin (Zwe) 25,53. 50 m rug: 1. Tewsbury (Can) 26,72, 2. Ml- 200 m wissel: 1. Hladky (BRD) 2.04,64, 2. Blrdman (Zwe) 2.06,55, 3. Peterson (Zwe) 2.06.70. RxPm'vril: 1. Dltmann (DDR) 57,88, 2. Nyberg (Zwe) 57,93, 3. Higson (Can) 57,94, 4. Van Bentum (Ned) 57,94. 400 m vrij: 1. Bochse (DDR) 4.18,39, 2. Benslmon (Fra) 4.19,40, 3. Wurzburger (Can) 4.20,71. 100 m school: 1. Bogomllova (Bui) 1.10.71, 2. Rex (DDR) 1.11,88, 3. Higson (Can) 1,11,93. 100 m vlinder: 1. Van Bentum (Ned) 1.02,05, 2. Cater (Can) 1.03,33, 3. Rous- saki (Gri) 1.04,80. 100 m rug: 1. Eichhorst (DDR) 1.04,29, 2. Loveless (VSt) 1.04,61, 3. Andersen (Can) 1.04,76. 400 m wissel: 1. Meier (DDR) 4.52.70. 2. Marianne Muis (Ned) 4.57,13, 3. Atkins (GBr) 5.01,37, 4. Read (GBr) 5.03,66, 5. Mildred Muis (Ned) 5.04,23. 9 daagse bus/bootreis Vertrek: donderdag 6 april Geniet van een unieke rondreis door dit prachtige natuurgebied, onder leiding van een Nederlandse reisleider. U zult zeker onder indruk zijn van de Highlands, Aviemore en het schitterende Edinburgh! Aan boord verblijft u in een luxe special buitenhut met douche/toilet. Tijdens de rondreis logeert u in uitstekende midden klasse hotels in kamers met alle facilitei ten. De gehele reis is op basis van half- pension. Inclusief: «vervoer per luxe touring car «overtocht Rotterdam-Hull v.v. in special buitenhutten «Nederlandse reis- begeleiding. Exclusief: «lunches «verzekeringen ■eventuele entreegelden Uitsluitend persoonlijk reserveren, Spui, Oen Heeg en bij de Goudeche tegen contante betaling, bij de Courant, Markt 26, Gouda, Haagsche Courant/dagblad Het geopend van ma. t/m vrij. van Het Binnenhof, Spuistraat 71/hoek 9.00 t/m 17.00 uur. POSTBUS 16050 2500 AA OEN HAAG TELEFOON 070-190862 Nijssen uitgeschakeld MEMPHIS Tom Nijssen is in het tennistoernooi van Memphis niet verder gekomen dan de tweede ronde. De Lim burger werd uitgeschakeld door de 16-jarige Amerikaan Michael Chang: 6-1, 6-3. Elly van Hulst heeft meegedeeld zich fit genoeg te voelen om in Houtrust te kunnen starten. FOTO: MILAN KONVALINKA EK INDOOR-ATLETIEK IN HOUTRUST DEN HAAG Hans Koomen treedt aanstaand weekeinde op als ceremo niemeester bij de twintig ste Europese kampioen schappen indoor-atletiek in Houtrust. Volgens Koomen en zijn mede-or ganisatoren is zo'n beetje alles in kannen en krui ken. Alleen het nog steeds niet geplaatste scorebord baart de betrokkenen nog kopzorgen. De belofte van leverancier Schelde is dat het materiaal „tijdig" zal woorden geleverd, maar insiders melden hierin al geen enkel vertrouwen meer te hebben. Hagenaar Koomen, chef d'e- quipe bij de Spelen van 1972, is gebonden aan een strak pro- cotol van de Europese atletiek- bond (EAA), maar drukte er toch wat eigen ideetjes door. Zo strikte hij Rob van der Lin den, hoofddocent aan het con servatorium van Rotterdam, voor het componeren van een speciale hymne. Koomen: „Tij dens het vlaghijsen bij de prijs uitreikingen mag het volkslied niet worden gespeeld. Daarom hebben we speciaal een her kenningstune laten schrijven". De klanken zullen pas na de openingsceremonie op zater dagmiddag door de Scheve- ningse drumfanfare Duindorp voor het eerst ten gehore wor den gebracht. Koomen wil slechts onthullen dat de tonen „goed passen bij de moderne kleuren van Houtrust". De ce remoniemeester: „We hebben Van der Linden zelfs een beet- i'e moeten afremmen. Want je ïoort het immers 24 keer in twee dagen". Meisjes in tradi tionele Scheveningse kleder dracht zullen de ceremonies completeren. Ook aan de slui tingsceremonie, op zondaga vond, heeft Koomen een „lu diek" tintje gegeven. De over dracht van de vlag aan Glas gow, waar de volgende, 21e, EK-indoor wordt gehouden, wordt opgefleurd door een op treden van de showband Vic tory, dat in het verleden al eens furore maakte met pauze optredens bij FC Den Haag. Koningshuis In het pas geopende Houtrust zal het koningshuis komende weekeinde verstek laten gaan en dat betekent een fikse tè- DEN HAAG leurstelling voor Koomen en zijn mede-organisatoren. Orga nisatie-voorzitter Bart Kap- penburg: „Het toernooi moet worden geopend door of na mens het staatshoofd. We had den hier graag prins Willem Alexander te gast gehad". De aangekondigde komst van pre mier Lubbers verzacht het leed een beetje, maar het had voor de EK-orgariisatoren nog veel beroerder kunnen uitpak ken. Drie weken geleden im mers brak brand uit in een ka mer van het Bel Air Hotel. Twee deelnemertjes aan een jeugdcongres van de Verenig de Naties waren wat onoplet tend geweest, maar de Haagse brandweer voorkwam dat het vuur oversloeg naar andere kamers. Daarmee voorkwa men de spuitgasten in ieder geval qen heleboel ellende voor het organisatie-comité, dat het nabij Houtrust gelegen hotel immers had afgehuurd voor de onderbrenging van de atleten. Het recordaantal van 697 atleten en begeleiders was zelfs te groot om in het ene hotel te huisvesten, waardoor onder meer wordt uitgeweken naar De Bijhorst en Promena de (begeleiders en VIP's) en naar Atlantic (pers). Ook Elly van Hulst neemt haar intrek in een hotel. Zij heeft laten weten geen last meer te ondervinden van haar kwetsuur en wil graag starten in Houtrust. Waar vanaf mor gen in de voorverkoop nog slechts een paar honderd kaar ten te krijgen zijn. De nieuwe sporthal telt in totaal 3800 stoelen, maar een flink deel daarvan gaat „de pers", die met 244 schrijvende journalis ten, 51 fotografen, 50 televisie commentatoren en 17 radio verslaggevers vertegenwoor digd zal zijn. Alleen voor het WK turnen in Ahoy' meldden zich tot nu toe nóg meer bin nen- en buitenlandse verslag gevers voor een sportevene ment in Nederland. ROB LANGEVELD Bayern München slachtoffer in bekersensatie MUNCHEN Karlsruhe SC heeft gisteravond voor een grote sensatie gezorgd door in München herfstkampioen Bayern München uit het West duitse bekertoernooi te kege len. De beslissing viel zes mi nuten voor het einde toen Bogdan de vierde treffer van Karlsruhe maakte. Daarmee bepaalde hij de eindstand op 4- 3 voor de bezoekers. In de Voor beide teams was de be kerwedstrijd het eerste duel na een tien weken durende winterslaap. De ploeg van Winfred Schafer, die door de scheidsrechter, in de tweede helft voor zijn onophoudelijke commentaar op de leiding naar de bijna lege tribunes werd verwezen, plaatste in het laatste kwartier een succesvol le demarrage. Invaller Heisig zorgde een kwartier voor het einde voor de onverwachte ge lijkmaker, na een blunder van doelman Aumann. Zes minu ten voor het slotsignaal maak te Bogdan de sensatie compleet door een vrije trap van Har- forth af te ronden.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 15