ZOEK JE WATANDERS, KOM JE NAAR MIJNDERS [group 4] MEDEWERKER VOEDINGSAAHGE LEGEKHEDE (V/M) bewaarder/ penitentiair inrichtingswerker LEERLING VERKOPER M/V v| Ministerie van Justitie Hoofd (v/m) accounting assistant (m/v) Welke accurate, servicebewuste MBO-er drukt zijn* stempel op onze Postkamer/Nabewerking? nutsspaarbank |»po.lec I» polec Er is niets te koop in de wereld, of 't komt in de krant. LEIDSE COURANT ZATERDAG 14 JANUARI 19! Mijnders Meubelen is met zes vestigingen op de diverse meubelboulevards in de Randstad, een duidelijk expansie-gerichte onderneming. De sterke omzetgroei is daarbij niet alleen het gevolg van onze aktuele kollektie eigentijdse en klassieke meubelen, maar zeker ook van de kwaliteiten van onze medewerkers. Voor onze vestiging te Leiderdorp komen wij op korte termijn graag in kontakt met een Na een gedegen interne opleiding, waarin u o.m. op de diverse afdelingen binnen onze organisatie een korte tijd geplaatst wordt, bestaat de mogelijkheid door te groeien naar de funktie verkoper. Als opleiding heeft u met goed gevolgde LDS doorlopen. Verkoopervaring is een pré. Voor bovengenoemde funktie kunt u schrijven naar Mijnders Meubelen B.V., t.a.v. afdeling Personeels zaken, Postbus 230, 2160 AF. Lisse. Wilt u in uw brief ook het vakaturenummer vermelden. Leerling Verkoper: 064. MEUBELEN L vraagt t.b.v. de Centrale Directie Financieel Economische Zaken, afdeling Financieel Beheer een onderafdeling Verificatie en Betaalbaarstelling 38 uur per week Taak: de onderafdeling Verificatie en Betaalbaarstelling is verantwoor delijk voor een volledige en juiste afdracht van de betaalbaar gestelde declaraties/facturen. De functionaris wordt belast met de leiding/coördinatie van negen medewerkers en is o.m. verantwoordelijk voor de juiste uitvoering van registratie- en verificatie werkzaamheden; het hoofd is belast met het opstellen en/of actualiseren van procedures en werkinstructies etc. en het fiatteren van betaalopdrachten. Daarnaast adviseert zij/hij diverse geledingen binnen het departement over het taakgebied en wordt er deelgenomen aan (inter) departementale werk groepen. Gevraagd: diploma MEAO, MBA (bij voorkeur SPD-1 leidinggevende capaciteiten; ervaring m.b.t. overheidsadministratie; praktische kennis en ervaring m.b.t. de financiële informatie voorziening. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f4.115,- bruto per maand exclusief 8% vakantie-uitkering. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Nadere informatie kan worden verstrekt door de heer A.J. Oostdam, telefoon 070-706581 Sollicitaties onder vermelding van bovenstaand vacaturenummer binnen 14 dagen na verschijning van deze publicatie te richten aan het ministerie van Justitie, t.a.v. het hoofd van de hoofdafdeling Personeel Ministerie, Postbus 203012500 EH 's-Gravenhage. Justitie wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achter stand op de arbeidsmarkt van gehandicapten en leden van etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. Group 4 Securitas (International) B.V. is de houdstermaatschappij van een inter nationaal opererende organisatie op het gebied van Beveiliging en Bewaking. %MSECURITAS Het internationale hoofdkantoor van Group 4 Securitas, waaraan de Europese werkmaatschappijen rapporteren, is gevestigd in een modern kantoor aan het Prinsevinkenpark 2 in 's-Gravenhage. Voor het Group Financial Department zoeken wij een Functie: 'Deze medewerker zal, naast het verrichten van boekhoudkundige taken in het algemeen, zich in het bijzonder bezighouden met de M.I.S. rapportering en de consolidatie van de financiële rapportering van de werkmaatschappijen Voorts zal hij na een inwerkperiode worden belast met het systeembeheer van het p.c. netwerk. Gevraagd: Opleiding: tenminste MEAO (fin./ec. richting). - Enkele jaren, ervaring. - Goede beheersing van de Engelse taal (de voertaal binnen het kantoor is hoofd zakelijk Engels). - Een dienstverlenende instelling. - Leeftijd ca, 25 jaar. Geboden wordt een afwisselende functie in een klein team, waarbij de honorering in overeenstemming is met het belang van de functie. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke reacties met c.v. te zenden aan de Group Accounting Manager, de heer G. Bosqué, Group 4 Securitas B.V, Prinsevinkenpark 2, 2585 HJ Den Haag, die desgewenst ook telefonisch nadere informatie kan verstrekken. Telefoon 070-519191. 000 De Nutsspaarbank heeft 80 vestigingen in de regio Den Haag/Leiden/ Noordwijk/Zoetermeer, verdeeld over 10 districten. Op het hoofdkantoor in Den Haag en in de vestigingen werken ruim 700 medewerkers. Als moderne bank voert de Nutsspaarbank een breed dienstenpakket, zowel gericht op de particuliere als de zakelijke dienstverlening. In een bankbedrijf neemt het schriftelijk vastleggen van en rapporteren over transacties een voorname plaats in. Het is dan ook essen tieel dat verzending, verspreiding, verwerking e.d. goed en tijdig zijn geregeld. Denkt u bij voorbeeld maar aan alle rekeningafschriften voor klanten. Binnen Interne Zaken speelt de afdeling Postkamer/Nabewerking op dit terrein een belangrijke rol. Wij zoeken nu een accurate en servicebe wuste MBO-er, die wij de leiding kunnen toe vertrouwen over deze afdeling. Uw functie U geeft dagelijks leiding aan en bent verant woordelijk voor de organisatie van de groepen Postkamer en Nabewerking. Acht medewer kers houden zich onder uw supervisie bezig met: - verwerken van de inkomende en uitgaande post (intern en extern) - computer-outputverwerking van o.a. reke ningafschriften en afdelingsoverzichten, het couverteren en distribueren hiervan - verrichten van reproduktie- en nabewer kingswerkzaamheden. U rapporteert aan het Hoofd Interne Zaken. Uw opleiding en ervaring U hebt een MTS, MEAO of gelijkwaardige opleiding. U bent bekend met grafische repro- duktietechnieken. Tevens hebt u belangstelling voor en zo mogelijk kennis van automatisering, hetgeen bijvoorbeeld blijkt uit het bezit van enkele AMBI-modules. Naast organisatie- en improvisatietalent, beschikt u over leidingge vende capaciteiten. Uw leeftijd is ten hoogste 40 jaar. Uw reactie Meer informatie geeft de heer E.J. Hiep, hoofd Interne Zaken; telefoon 070-120456. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan mevrouw G. de Waard, personeelsconsulente, Nutsspaarbank, afdeling Personeelszaken, Jan Hendrikstraat 4, 2512 GL Den Haag. 'Wij rekenen zowel op reacties van mannen als vrouwen. Technisch projectenbureau zoekt voor de afdeling ELEKTROTECHNIEK Werkvoorbereider Elektro t.b.v. woning- en utiliteitsbouw, ervaren Constructeur Elektro HTS-E 2 a 3 jaar ervaring op adviesbureau Tekenaar Elektro t.b.u woning- en utiliteitsbouw Electrical Engineer Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec, Laan van Meerdervoort 178 2517 BH 's-Gravenhage. Telefoon (070) 45 14 00. Polec, Haagseveer 60-62 3011 DA Rotterdam. Telefoon (010) 411 71 11. Polec levert ruim 20 jaar! specialisme op maat ;a>' evers '4> staalconstructies hillegom bv heeft plaats voor een: Technisch-administratief medewerker (m/v) Zijn/haar werkzaamheden zullen bestaan uit: 1. het begroten van projekten m.b.v. een speciaal ontwikkeld computersysteem; 2. de financiële begeleiding van de door ons uit te voeren werken en het zonodig aangeven van korrekties tijdens de produktielooptijd; 3. het verzorgen van resultaat-overzichten. Ervaringsgebied: hij of zij moet ervaring hebben in de staalconstructiebranche en als tekenaar of werkvoorbe reider werkzaam zijn geweest. Algemeen: dit is binnen onze organisatie een nieuwe funktie en biedt daardoor mogelijkheden om hieraan kreatief vorm te geven. Uw sollicitatie gelieve u te richten aan: Evers Staalconstructies Hillegom b.v. Horst ten Daallaan 5,2181 GP Hillegom. Technisch projectenbureau zoekl voor de afdeling WERKTUIGBOUW Groepsleider AC/CV HTS HIT, ervaring op ingenieursbureaus Tekenaar AC/CV enige ervaring vereist Mechanical Engineer Tekenaar Constructeur Piping Constructeur Piping Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec, Laan van Meerdervoort 178 2517 BH 's-Gravenhage. Telefoon (070) 45 14 00. Polec, Haagseveer 60-62 3011 DA Rotterdam. Telefoon (010)411 71 11. Polec levert ruim 20 jaar specialisme op maat Bij de Directie Materieel Koninklij Luchtmacht, afdeling Ondersteunt de Systemen, sectie Intendan bureau Technologie en Ontwikkeli in Den Haag is plaats voor eet 11 111/ ^et takenpakket van deze med| werk(st)er omvat o.m. het samensté len van de maandelijkse prijslijst v« alle levensmiddelen en consumptii artikelen t.b.v. de onderdelen van Koninklijke Luchtmacht. Voorts assisteert deze functionaris t keuken- en voedingsdeskundige i zake inspectie, kwaliteitsonderzorj materiaalkeuze en automatisering q voedingsgebied. Tevens worden enige administratie! werkzaamheden op het vakgebit verricht. GEVRAAGD 1 Voor deze afwisselende activit» 2 ten denken wij aan een vakmd (vrouw) met het diploma Middelba j] Hotelschool of gelijkwaardige coj binatie van opleiding en ervarin| F Ervaring met het werken met een pe sonal computer alsmede bereidhei tot het volgen van een aanvullend opleiding is vereist. Zij/hij voelt zit thuis in een team en beschikt ovi z goede redactionele en contactuel c vaardigheden. f GEBODEN I Het bruto jaarsalaris bedraa minimaal circa 30.000,- en mai maal circa 46.000,-, incl. 8% vaka| tietoeslag. REACTIES Nadere informatie omtrent c functie kan worden ingewonnen bij o heer ing. J.C.H. v.d. Broek (071 492770) en over de selectieprocedui bij de heer F.C. Raaff (070-49242( Bij gelijke geschiktheid geniete leden van etnische groepen en gehai dicapten de voorkeur. Sollicitaties gelieve u binne twee weken na verschijning van d blad in te zenden aan het hooi bureau Burgerpersoneel Korps Luch machtstaven, Postbus 20703, 2500 Den Haag. av burgerpersoneel defense lv (v/m) in het Jeugdhuis van Bewaring "De Sprang" in Den Haag In het Jeugdhuis van Bewaring "De Sprang" in de Stevinstraat in Den Haag verblijven 133 voornamelijk preventief (voorlopig) gehechte jeugdige mannen (van 18 tot 23 jaar). Een aanzienlijk deel van de bevolking is voor de eerste keer in een Huis van Bewaring ingesloten. Een aantal dat inmiddels veroordeeld is, wacht op overplaatsing naar een gevangenis of T.B.S.-inrichting of is in beroep of cassatie gegaan. Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrouwen en mannen, die interesse hebben in de baan van bewaarder/penitentiair inrichtingswerker. Het werk De functie van bewaarder/penitentiair inrichtingswerker is in de eerste plaats beveiligingswerk, zoals het voorkomen van ontvluchtingen: Maar er is meer. Gedetineerden zijn mensen in een moeilijke situatie, die het recht hebben straks weer normaal in de samenleving te worden dpgenomen. Dus bezig zijn met gedetineerden in arbeid, vormings-, sport- en ontspanningsactiviteiten is ook een taak. Het is een baan die met altijd even gemak kelijk is, maar die wel veel voldoening kan geven. En u krijgt er een gedegen opleiding voor. In diensttijd. Wij bieden Bij aanvang van uw opleiding begint u direct te verdienen: minimaal 2223',- bruto per maand en maxi maal 2736,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Na die opleiding kunt u na enige jaren een salaris van 2972,- bruto per maand bereiken met een uitloop op grond van diensttijd tot 3130,- bruto per maand. Bevordering is onder bepaalde voorwaarden mogelijk. Deze brutosalarissen zijn exclusief 8% vakantie-toeslag en een toelage voor het verrichten van onregelmatige diensten. Wij vragen een leeftijd van min. 24 en max. 48 jaar een opleiding op tenminste MAVO-niveau een MBO-IW-opleiding of studerend hiervoor wordt op prijs gesteld bereidheid in Den Haag of omgeving te wonen bereidheid te werken in een volledige baan op onregelmatige tijden bereidheid mee te werken aan psycho logisch, geneeskundig en antecedenten-1 onderzoek. Meer weten over de functie? Stuur dan de nevenstaandfe bon (in een enveloppe als brief gefrankeerd) aan de Directeur van het Jeugdhuis van Bewaring "De Sprang", Postbus 87810, 2508 DE Den Haag. U krijgt dan een informatiepakket met solli citatieformulier toegestuurd. Na selectie van de geretourneerde sollici tatieformulieren zullen de hiervoor in aanmerking komende kandidaten worden uitgenodigd voor een voorlichtings bijeenkomst op zaterdag 4 februari a.s. De bon moet uiterlijk 23 januari 1989 binnen zijn. Justitie wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van leden van etnische minderheden. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd te solliciteren. (inzenden in enveloppe, ■DUIM gefrankeerd als brief) Wilt u mij een informatiepakket toezenden. Straat en huisnummer: Postcode en plaats: Geboortedatum: Project: Project "De Sprang" Den Haag 1989 Man O Vrouw O

Leidse Courant | 1989 | | pagina 28