0 s abs ENTHOUSIASTE HB0-ER (M/V) M [avbbf— verkoper /A KALKUUVTOR Administratief medewerk(st)er BOUWKUNDIG TEKENAAR m/v Knuf b.v. groepsleidster medewerkster organisatie directie-secretaresse /A KOSTEN- DESKUNDIGE LEIDSE COURANT ZATERDAG 14 JANUARI 1< POI Sport .(EK d skiën hel). rfu» jort op Hg» iën. Hg»» alvoett tgHêjFr itttont il:lor. eiie Sp totatw liulam esten. IC 1. end. JC 2, 1 |ty Cha y Chl y Cha y Chi ORGE idarla SV-Rai •derla alom ilgië I llflii6! lilalai thau-1 uitsla juitalai lort-F iitslai IC 2, IC Z BC 2, BC 2, ky Cl ari)s-[ iy ct ty Cl Adviesbureau Holland w BOUWNIJVERHEID, VOLKSHUISVESTING EN VERWANTE BEDRIJVEN. e-advii U'S) Extern personeel- en organisatiewerk vergt specialisatie. Er is diepgaande kennis van de bedrijfstak als geheel nodig samen met jarenlange ervaring bij een groot aantal bedreven en instellingen Zeker waar het gaat om vitale posten in een organisatie. Onze kennis voegt iets In de loop der jaren vonden honderden In strikt vertrouwelijke sfeer kunt u ter oriëntatie en voor een afspraak, kontakt opnemen met dhr M Besteman. tel 03486-2149 (2118). ook s avonds e ngara nhjke behandeling en stipte informatie ti|dens de sollicitatie procedure Schriftelijke reakties kunnen, binnen 2 weken na verschijnen van dit blad worden Een sollicitatieformulier kan desgewenst telefonisch worden aangevraagd Gegevens van kandidaten worden ver trouwelijk behandeld eerst na toe stemming van de kandidaat volgt rappor tage aan de opdrachtgever. Uiteraard worden zowel manneli|ke als vrouweh|ke kandidaten uitgenodigd te reageren. Internationaal Advies bureau voor Personeel en Organisatie "Holland" b.v., Postbus 57, 3420 DB Oudewater. ADVIESBUREAU HOLLAND Welke perfektionist wenst waardering en goede sfeer? Onze opdrachtgever is een grote BOUWONDER NEMING, deel uitmakend van een groot concern. In de woningbouw neemt het bedrijf een zeer vooraan staande positie in, die bovendien winstgevend en stabiel is. De regiovestiging bouwt projekten tot 200 woningen en heeft een omzet van ca. f 100 mil joen. De onderneming heeft als beleid haar medewerkers ontplooiings- en doorgroeimogelijkheden te bieden. Aan dit streven ligt een goed personeelsplan ten grondslag. Van de direktie van een zelfstandige regiovestiging in Zuid-Holland kregen wij de opdracht tot introduktie van een Vanaf richtprijs t/m de definitieve kostprijs bent u verantwoordelijk voor de prijsvorming van projekten die voornamelijk betrekking hebben op de groot schalige woningbouw en seriematige utiliteitsbouw. Dit op grond van moderne technieken en procedures, die stoelen op automatisering. Ook in de wervings- en voorbereidingsfase levert u een grote inbreng t.a.v. kostenkonsekwenties. Verzameling van gegevens t.b.v. nakalkulatie is een belangrijk aspekt van deze funktie. Kwaliteiten: Heeft u een opleiding cfie ligt op MTS/HTS-niveau Bouwkunde (c.q. W W) en u heeft minimaal 3 jaar ervaring in kalkulatiewerk en u bent niet ouder dan 30 jaar, dan liggen hier aantrekkelijke mogelijkheden voor u. Werkgebied: Zuid-Holland. Het Algemeen Verbond Bouwbedrijf is de overkoepelende organisatie van ondernemersverenigingen in het uitvoerend bouwbedrijf. Het AVBB heeft tot taak de gezamenlijke belangen van de ondernemers in deze sector te behartigen. Bij het AVBB werkteen aantal kleine teams uit verschillende vakgebieden samen aan beleidsvoorbereidend en -uitvoerend werk. In verband met vertrek van de huidige medewerkster zoeken wij op korte termijn een die zich gaat bezighouden met het verzorgen van de crediteurenadministratie en urenadministratie, alsmede administratieve ondersteuning verleent bij de diverse andere, volledig geautomatiseerde, financiële administraties. Functie-eisen - MAVO en/of HAVO diploma; - studerend voor praktijkdiploma boekhouden; - leeftijd circa 22 jaar; - enige jaren kantoorervaring. Voor de functie geldt dat kandidaten de militaire dienstplicht vervuld moeten hebben of daarvan zijn vrijgesteld. Belangstellenden Zij, die menen aan de gestelde voorwaarden te voldoen, kunnen dit schriftelijk kenbaar maken. Het Algemeen Verbond BouwDedrijf (AVBB) is gevestigd aan de Benoordenhoutseweg 21, hoek Jozef Israëlslaan, te 's-Gravenhage. Voor telefonische informatie kunt u zich richten tot de heer Th.J.M. Wassenaar, hoofd administratie, die tijdens de kantooruren te bereiken is onder nr. 070-26.20.21. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het Algemeen Verbond Bouwbedrijf (AVBB), ta.v. de heer J.M. Nieuwveld, Postbus 90603,2509 LP 's-Gravenhage. voor 32 uur met affiniteit voor bewonersvraagstukken als medewerker participatie- en verhuurbeleid bij een woningbouwvereniging Neutrale Woningbouwvereniging „Hof van Delft" bezit in Delft ongeveer 2.500 woningen in een aantal wijken. Voor een goed onderhoud en beheer zorgen ruim 30 personeelsleden. Na een periode van snelle groei maakte de or ganisatie een proces van vernieuwing en toene mende professionalisering door. Klantgericht heid en marktgerichtheid zijn belangrijke sleu telwoorden. Door het vertrek van de huidige functionaris is op de afdeling Bewonerszaken de vacature ont staan van participatiemedewerker. Wat de functie inhoudt Als participatiemedewerker bent u de interme diair tussen Hof van Delft en de bewonerscom missies in de verschillende complexen. Daar waar nog geen bewonerscommissies zijn, heeft u een initiërende rol. In de beleidsontwikkeling wordt van u een belangrijke inbreng verwacht. Het participatiebeleid en marketingvraagstuk- ken zijn daarbij belangrijke taakvelden. U ver zorgt de managementinformatie vanuit de afde ling aan directeur en bestuur. Verder maakt u samen met de afdelingshoofden en de directeur deel uit van de staf, waarin be leidsvoorbereiding en beleidsuitvoering worden gecoördineerd. U vertegenwoordigt hierbij de beide andere medewerkers van de afdeling aan wie u ook leiding geeft. Wat de functie zo aantrekkelijk maakt De job heeft alle kenmerken van een pioniers functie. Met name op het gebied van toekomst gericht denken, vervalsignalerlng en dergelijke moet nog veel werk worden verricht. Door de beperkte omvang van de organisatie zijn er korte beslislijnen, waardoor over vraag stukken die uit het overleg met bewoners naar voren komen, snel kan worden besloten. Uw profiel U heeft een relevante HBO-opleidlng met suc ces doorlopen en hebt tenminste enige jaren er varing in het maatschappelijk veld. De volkshuisvesting is voor u geen onbekend terrein. De afwisseling van het werken op be- leidsnivo met tegelijkertijd de directe omgang met bewonersgroepen trekt u aan. U bent ge wend voor uw belangen op te komen en ziet er niet tegen op periodiek 's avonds te vergade ren. Automatiseringsprocessen hebben uw belang stelling. Werken in teamverband spreekt u aan en u voelt affiniteit om in een non-profitorgani- satie te werken. Wat wordt geboden Een boeiende baan in een prettige werkomge ving. Voor de vaststelling van het salaris en de overi ge arbeidsvoorwaarden is de CAO voor perso neel in dienst van woningcorporaties van toe passing. Een psychologiscn onderzoek kan deel uitma ken van de selectieprocedure. Een medisch on derzoek is verplicht. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van curricu lum vitae, kunt u binnen tien dagen sturen naar: Neutrale Woningbouwvereniging „Hof van Delft", Vulcanusweg 267, 2624 AV Delft, t.a.v. de directeur, de heer G. J. P. van den Beuken. Voor eventuele inlichtingen kunt u hem bellen, telefoon 015-569385. NEUTRALE WONINGBOUW VERENIGING „HOF VAN DELFT" Het wetenschappelijk instituut voor het CDA zoekt op korte termijn voor haar se cretariaat een full-time SECRETARESSE v/m in het bijzonder ter administratieve en organisatori sche ondersteuning van de adjunct-directeur en een wetenschappelijk medewerker. Wij stellen ons van de betrokkene voor dat zij/hij: - een opleiding Havo/VWO heeft gevolgd met een secretaresse-opleiding of een andere opleiding op administratief-organisatorisch gebied - zelfstandig hoofd- en bijzaken kan onderschelden - het vermogen heeft om onder tijdsdruk prima werk te leveren en ervaring heeft in soortgelijke functies - zich kan verenigen met grondslag en uitgangspun ten van het CDA. De werkzaamheden bestaan uit: bewaking van de agenda's en afspraken maken; administratieve en organisatorische ondersteuning van onderzoekscom missies vanaf de start tot en met de publikatie van rapporten: brieven opstellen; notuleren; organiseren van studieconferenties. Het werken binnen het Wetenschappelijk Instituut vraagt om plezier in het samenwerken met anderen en goede contactuele eigenschappen. De salariëring (inschaling in schaal 6 2.488.- - 3.484.-) is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het In stituut kent een eigen CAO en volgt het bedrijfsleven. Schriftelijke sollicitaties (tot 24 Januari 1989) kunnen gericht worden aan de directeur van het Wetenschap pelijk Instituut voor het CDA, drs. A. M. Oostlander, Dr. Kuyperstraat 5, 2514 BA Den Haag. Voor telefoni sche Inlichtingen: 070-924021, mevr. T. Ivens. Opticien/filiaalhouder Luyckx Optiek b.v. vraagt voor haar filiaal in Noordwijk aan Zee een opticiën/optometrist/contactlens- specialist of studerende hiervoor met goede contactuele eigenschappen en winkelervaring. U wordt geboden een goede salariëring, reiskostenvergoeding, premievrij pensioen en een aangename werkkring in een moderne optiekspeciaalzaak. Uw sollicitatie zal met discretie worden behandeld. Solliciteren kunt u door het sturen van een brief naar Luyckx Optiek b.v. t.a.v. dhr. P. D. Luyckx, de Kempenaerstr. 115, 2341 GK Oegstgeest of te bellen overdag behalve 's maandags, 071-172150 en 's avonds na 19.00 uur 071-172583. Architekten- en ingenieursburo PETRIE Pioenweg 13 2565 AX 's-Gravenhage MTS-, HTS-nlvo. Enige ervaring in woning- en utiliteitsbouw strekt tot aanbeveling. Salariëring in principe op basis van CAO. Sollicitaties binnen veertien dagen schriftelijk te richten aan het buro t.a.v. Ir. M. L. N. A. Starrenburg b.i. Winkelcentrum Leidsenhage Herenmode- en Herenkleding sinds 1897 zoekt per dlrekt een: Wij vragen: - middelbare schoolopleiding - bekendheid met het vak - enige talenkennis, - leeftijd tot 30 jaar. Wij bieden: - goede werksfeer, - salaris met groeimogelijkheden. Kortom: een aantrekkelijke functie. P.C. en R.K. School voor I.H.N.O./L.H.N.O. van Horvettestraat 3 2274 JW Voorburg. Gevraagd per 1 april docent(e) aardrijkskunde/ geschiedenis voor 14 uur Van docenten wordt verwacht dat ze zich ten volle inzetten voor de school en de grondslag onderschrijven. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan de direktie van de de heer Th. J. G. Hulshof Van Horvettestraat 3. 2274 JW Voorburg. Inlichtingen tel.: 070-865252 school 070-994707 privé Kinderdagverblijf DE KINDERKRING Gevestigd in het provinciehuis te Den Haag zoekt per 1 april 1989 een voor de babygroep, voor 32 uur per week Het kinderdagverblijf biedt plaats aan 40 kinderen in de leeftijd vanaf 6 weken tot 4 jaar. De babyleidster zal in samenwerking met kollega's de zorg dragen voor 8 baby's vanaf 6 weken tot 1V4 Jaar. Van de sollicitanten verwachten wij een afgeronde beroepsopleiding (kraamverzorgster, MDGO-AW, KV-JV, MBO-JW) en een enthousiaste inzet. Leeftijd tot plm. 28 jaar. De werktijden liggen tussen 7.45-17.30 uur. Sollicitaties voor 27 januari richten aan: mevr. H. Zijlstra, Kinderdagverblijf De Kinderkring, Koningskade 1, gebouw D, parterre 2596 AA Den Haag. Informatie tussen 13.30-14.00 uur tel. 070-116977. gemeentedrukkerij van 's-gravenhage De Gemecntcdrukkerij van 's-Gravenhage heeft ccn aantal vacat secties Drukkerij, Zetterij en Afwerking/Magazijn. De Gemecntcdrukkerij produceert voor gemeentelijke diensten en bedrijven, alsmede gesubsidieerde instellingen, onder andere gebruiksdrukwerken, geïllustreerde brochures, catalogi, enz. Tevens beheert zij het drukwerk voor opdrachtgevers. 2) Offset-drukker li'™'*#»-* Taak: het vervaardigen van gevarieerd kwaliteitsdrukwerk in écn of meer kleuren, op groot-offsetpersen van verschillend formaat. Vereisten: diploma Grafische LTS. plus het diploma groot-offset-drukker. Ervaring als offset-drukker. b> Fotozetter vac.nr. 3088-13 Tank: het vervaardigen van fotografisch zetsel niet behulp van uiteenlopende soorten fotozetapparatuur, w.o. de linotronic-computergcstuurdc fotozetmachine voor ingewikkeld en hoogwaardig zetsel. Daarnaast verricht de aan te trekken mcdcwcrk(st)er zowel micro- als macrovlakdrukwcrkzaam- Vcrcistcn: Basisopleiding op MAVO-nivcau, aangevuld met het diploma vakman/technicus G.O.C. (modules fotozettcn, micro-/macromontagc). Ervaring als fotozetter. c) Medewerker vac.nr. 3088-C magazijn/afwerking Taak: het afwerken van grafische producten en het beheren van zowel het grondstoffenmagazijn als het gcrccdproductmagazijn. Vereisten: diploma Grafische LTS, aangevuld niet het diploma magazijnassis tent. Naast ruime kennis van en ervaring met binderij-appnratuur dient de aan te trekken medewerker een goede kennis te hebben van chemicaliën, papier en magazijnbeheer. Ervaring met automatisering strekt tot aanbeveling. Voor de functies a en b is maximaal bereikbaar ccn salaris van f 2.972,- per maand. Op grond van diensttijd is uitloop mogelijk tot f 3.130,-. Voor de functie c bedraagt het maximum salaris f 2.736,- per maand. Uitloop is mogelijk tot f 2.972,-. De mogelijkheid bestaat dat ér in de toekomst sprake zal zijn van onregelmatige werktijden. Uiteraard zal hier ccn vergoeding tegenover staan. Informatie Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer R. Holstein, telefoon 070-12 36 69. Voor deze functies geldt: Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. De gemeente Den Haag wil meer vrou wen en leden van etnisch- culturele minderheidsgroe peringen in dienst nemen. Daarom worden juist zij, als zij menen aan de gestelde eisen te voldoen, uitdrukke lijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Gemeentesecretarie, Bureau Pers. en Org.. Postbus HO.OOO, 2508 GA 's-Gravenhage, onder vermelding van het genoemde va Gemeente 's-Gravenhage -y r.i rw-k\vj 'A l"l'M a #11111111 Het NCOV Is de centrale organisatie van ondernemers in het midden- en kleinbedrijf en behartigt de collectie ve en individuele belangen van ondernemers. Ten behoeve van het landelijk secretariaat wordt ge vraagd een Funktie-informatie De funktionaris zal met name werkzaam zijn ten be hoeve van de vrouwenorganisatie van het NCOV en worden belast met taken op het gebied van de organi satie en interne voorlichting. Funktie-eisen opleiding op HBO-niveau uitstekende verbale en redactionele vaardigheden communicatief met organisatievermogen kennis van of affiniteit met het bedrijfsleven teamwerker die ook zelfstandig uit de voeten kan Het NCOV behartigt vanuit een christelijke visie op mens en samenleving de belangen van de aangeslote nen. Met voortvarendheid en met inzet zal de funktio naris daaraan mede vorm geven. Daartoe behoren ook diverse externe kontakten en vertegenwoordigingen namens de organisatie. Als leeftijdsindicatie geldt: niet ouder dan dertig jaar. Schriftelijke sollicitaties kunnen gezonden worden aan het NCOV. t.a.v. N. Schouten, Treubstraat 25, 2288 EH Rijswijk onder vermelding van sollicitatie. Het Centraal Orgaan voor de Economische Betrekkingen met het Buitenland Prinses Bealrixlasn 5, 2595 AK Den Haag roept kandidaten op voor de a.s. vacature' CC Onze gedachten gaan uit naar een ervaren secretaresse met middelbare schooloplei ding en diploma's steno Nederlands en En gels, die alle voorkomende werkzaamheden op een klein secretariaat kan verrichten. Ervaring met tekstverwerking (WordPer fect) is vereist. Gewenste datum van indiensttreding: z.s.m., maar bij voorkeur 1 februari 1989. Schriftelijke sollicitaties dienen vóór 23 ja nuari a.s. te worden gericht aan de direc teur van het Centraal Orgaan voor de Eco nomische Betrekkingen met het Buitenland, Postbus 95308, 2509 CH Den Haag. it Op de envelop dient het „Persoonlijk" vermeld te zijn. woord BOUWNIJVERHEID, VOLKSHUISVESTING EN VERWANTE BEDRIJVEN. Adviesbureau Holland is aangesloten bij de OAWS (Organisatie van werving- en selectie-adviseurs). Exlern personeel- en organisatiewerk vergt specialisatie Er is diepgaande kennis van de bedrijfstak als geheel nodig samen mei jarenlange ervaring bij een groot aantal bedrijven en instellingen Zeker waar hel gaal om vitale posten in een organisatie Onze kennis voegt iets essentieels toe aan de interne expertise In de loop der jaren vonden honderden In strikt vertrouwelijke sfeer kunt u, ter oriëntatie en voor een afspraak, kontakt opnemen met dhr M Besteman. tel 03486-2149 (2118). ook s avonds en in hel weekend Wij staan garant voor een persoonlijke behandeling en slipte informatie tijdens de sollicitatie procedure Schriftelijke reakties kunnen, binnen 2 weken na verschijnen van dit blad worden gericht aan onderstaand adres Een sollicitatieformulier kan desgewenst telefonisch worden aangevraagd Gegevens van kandidaten worden ver trouwelijk behandeld, eerst na toe slemming van de kandidaal volgt rappor tage aan de opdrachtgever Uiteraard worden zowel mannelijke als vrouwelijke kandidaten uitgenodigd te reageren. Internationaal Advies bureau voor Personeel en Organisatie "Holland" b.v., Postbus 57, 3420 DB Oudewater. ADVIESBUREAU HOLLANE Deze trekkersrol doet een beroep op uw spankracht Onze opdrachtgever is een grote BOUWONDER NEMING, deel uitmakend van een groot concern. In de woningbouw neemt het bedrijf een zeer vooraan staande positie in, die bovendien winstgevend en stabiel is. De regiovestiging bouwt projekten tot 200 woningen en heeft een omzet van ca. f 100 mil joen. De onderneming heeft als beleid haar medewerkers ontplooiings- en doorgroeimogelijkheden te bieden. Aan dit streven ligt een goed personeelsplan ten grondslag. Van de direktie van een zelfstandige regiovestiging in Zuid-Holland kregen wij de opdracht tot introduktie van een U bent in deze funktie in feite verantwoordelijk voor de gehele kostenanalyse van grote en soms ingewikkelde bouwprojekten. Dit mede met behulp van moderne technieken. Hierbij vervult u een leidinggevende rol t.a.v. enkele kalkulatoren. Tevens vervult u een z.g. trekkersrol voor de toegewezen werken. Kwaliteiten Uw opleidingsniveau is minimaal HTS, u heeft ambi ties en u will meer dan standaard kalkulatiewerk. U beschikt over ruime ervaring in ingewikkelde kalkulatiewerken, waarin het woningbouwpakket een ruime plaats inneemt. U bent niet ouder dan ongeveer 45 jaar. Werkgebied: Zuid-Holland.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 16