elgische overheid straft >e Wilde voor dopinggebruik Schaker Drejev overtuigend Europees kampioen MISVERSTAND ROND SCHAATSRACEKNOL ^Belgische rallyrijders Kin Zweden verongelukt IEHAPERS IN EERSTE fONDE UITGESCHAKELD Hapoel superieur Schultz met moeite langs Francaise Derly GINA ((PORT CeidoeSowuvnt DINSDAG 3 JANUARI 1989 PAGINA 7 Mitchell toch naar Chelsea OTTERDAM Dave Mitchell, de overbodig geworden spits n Feyenoord, debuteert zaterdag bij de Engelse club Chelsea. Australiër, die sinds de terugkeer in de Kuip van Peter geen basisplaats meer had, heeft een contract gete- •r drieëneenhalf jaar. et enige dat een snelle overgang nog in de weg kan staan is de ansfersom, die is bepaald op 525.000 gulden. Mitchell, ander- alf jaar geleden door Feyenoord overgenomen van Eintracht rankfurt, bereikte al eerder overeenstemming met de koploper jn de Engelse tweede divisie. De 26-jarige aanvaller werd toen hter afgekeurd door de medische staf van Chelsea, in verband «4 et een rugafwijking. Na een onderzoek door Rotterdamse spe- 156 alisten bleek de Australische international echter niets te man- 53 >ren. errit Plomp vertrekt vandaag gewoon met FC Utrecht naar n trainingskamp in Portugal. De transfer van de verdediger 117 lar Grasshoppers staat voorlopig op een laag pitje. De onder- Dave Mitchell. 57. andelingen over de hoogte van de transfer, die gisteren zouden 6N orden voortgezet, gingen niet door. Het management van de 2JJJ witserse ploeg liet niets meer van zich horen. ARNHEM Alexei Drejev uit de Sovjetunie is gisteren in Arnhem Eu ropees jeugdkampioen schaken ge worden. De 18-jarige speler uit Sta vropol won in de slotronde overtui gend van de Nederlandse kampioen Loek van Wely. Titelverdediger Boris Gelfand be haalde hetzelfde puntentotaal als zijn landgenoot. Hij werd echter de dupe van de regel, dat bij een gelijk aantal punten het onderlinge resultaat de doorslag geeft. Van Wely werd de beste Ne derlander van het toernooi. Hij ein digde op de elfde plaats. Arsenal neemt afstand LONDEN Arsenal nam gisteren afstand van mede koploper Norwich City in de Engelse league door een duidelijke zege (2-0) op Tottenham Hot spur. Norwich kwam niet verder dan een gelijk spel tegen Queen's Park Rangers, 1-1. Arsenal, dat een recordaantaal toeschouwers trok op Highbury (45.000), had zijn overwinning vooral te danken aan Paul Merson. Hij maakte het eerste doelpunt, zijn achtste van dit seizoen, en bereidde het tweede kort voor tijd voor. Michael Thomas gaf uiteindelijk het beslissende tikje. Een doelpunt van de veteraan Alan Taylor bezorg de Norwich City een gelijk spel tegen Queen's Park Rangers. De 35-jarige aan- en invaller, die sinds het voorjaar van 1980 niet meer in de hoogste afdeling had gespeeld, maakte het enige doelpunt van zijn ploeg. Het was niet voldoende voor de winst. Enkele minuten voor het eindsignaal maak te Mark Falco voor de thuisclub gelijk. DEN HAAG Olympisch kampioene Monique Knol heeft verbaasd en boos gereageerd op het bericht van de organisatie van de alterna tieve elfstedentocht in Oostenrijk, dat ze zich zou hebben ingeschre ven voor het evenement. De wielrenster weet niets van die aanmelding en ^il ook niets weten van een elfstedentocht. Ze heeft volgens haar trainer en vriend Wil lem Kruijs in geen vier jaar meer op schaatsen gestaan en is ook niet van plan dat te gaan doen. Het misverstand kwam in de wereld toen de ploegleider van Knols formatie, met de naam van de olympische kampioene op de achter grond, bij de organisatie van de alternatieve elfstedentocht een trai ningskamp probeerde te regelen voor zijn andere pupillen. Organisa tor Aart Koopmans: „We zaten vol. Er was alleen nog plaats voor ve detten. Voor Monique en haar ploeg heb ik iets kunnen regelen. Ik was te goedgelovig, ik had eerst persoonlijk contact met haar moeten opnemen. Net als zij voel ik me behoorlijk bedonderd". 97i OTWERPEN De cor- 36; sctionele rechtbank van ^(Uitwerpen heeft de wiel renner Etienne de Wilde isteren veroordeeld tot Een gevangenisstraf van Eén maand voorwaarde- en een geldboete van 30 gulden. De Belgische J ;ampioen werd tijdens de gse van Antwer- J >en, begin oktober, op do ling betrapt door ambte- 5 laren van Vlaamse Ge meenschap, verbonden aan het Belgische ministe rie voor volksgezondheid. In zijn urinemonster wer den sporen van neo-tes- tosteron aangetroffen. Het is voor het eerst in jaren dat de Belgische justitie tot be straffen van een sportman overgaat. De „Vlaamse Ge meenschap" controleert sinds drie jaar - naast de sportbon den - allerlei sportlieden op dopegebruik. Inmiddels wer den tientallen positief bevon den: wielrenners, atleten, krachtsporters en vooral body builders. Eén op de tien gecon- troleerden had verboden sti mulantia gebruikt. De opzet was, dat de betref fende sportbonden hier op zouden inspringen om de do ping in te dammen. De sport bonden deden tot nu toe niets met de bevindingen van de „Vlaamse Gemeenschap". De ambtenaren ondervonden eerder tegenwerking van de sportofficials. Bij sommige sportevenementen ontstonden soms absurde situaties. Het ge beurde meermalen dat bijvoor beeld na afloop van een wie lerklassieker twee dopingcon troles werden gehouden: een van de bond en een van de overheid. Het gebeurde vaak dat één renner (de winnaar) voor beide controles werd op geroepen. Drie jaar lang konden de be trapte sporters de positieve ge vallen van de overheid nege ren. Hun bond deed er niets mee en bij de rechtbanken werden ze geseponeerd. Etien ne de Wilde, die in 1988 een topjaar doormaakte, werd in het nieuwe jaar de eerste, voor wie zo'n zaak een gevolg had. Bij een herhaling draait de Belgische kampioen het ge vang in. Hij was niet bij de uit spraak van de rechter aanwe zig. Wel reageerde hij nijdig op de veroordeling. „Ik ben er het er niet mee eens. Er zijn procedurefouten gemaakt". ik l^A v x, V. m Etienne de Wilde, op de archieffoto als etappewinnaar van Pa- rijs-Nice, is de eerste Belg die door de overheid wordt bestrafd na het gebruik van verboden stimulerende middelen. Ijshockeyer steelt parfum ANCHORAGE Een speler van het Tsjechoslo waakse ijs- hockeyteam is bij het toernooi om de wereldtitel voor junio ren in Anchorage betrapt op winkeldiefstal. De achttienjari ge Roman Kontsek, een van de succesvolste schutters van het evenement in Alaska, werd in een warenhuis door de bedrijfsrecherche in de kraag gevat, nadat hij twee flesjes parfum in zijn zak had gestoken zonder te betalen. Na verhoor door de politie werd de ijshockeyer naar zijn ho- tèl gestuurd. De leiding van de Tsjechoslowaakse selectie schorste Kontsek onmiddellijk voor de resterende wedstrii- den. Volgens chef d'équipe Josef Taraba hangt Kontsek thuis een schorsing van anderhalf jaar boven het hoofd we gens dit vergrijp. Op 23 december werd de Sovjetrus Sergej Gomoliako ook al aangehouden wegens „proletarisch win kelen". Zijn ploegleider zag af van bestraffing. 169.50 - O 164.80 19 00 STOCKHOLM Twee Belgische rallyrijders die zich in Zwe- i4SjnTen VOOI"t>ereidden op een wedstrijd, zijn gisteren tijdens een jjQQ trainingsrit met hun auto op een onbewaakte overweg gegrepen 57.00 Ppor een trein en overleden. Dat heeft de politie meegedeeld. L)e slachtoffers werden geïdentificeerd als Georg Fernand Jose Mignot (40) en Bernard Charles de Lathuy (28). Het is het eerste tlodelijke ongeval uit de 39-jarige geschiedenis van de Zweedse rally, die vrijdag begint en zondagmiddag eindigt. 31,4 WELLINGTON Michiel Schapers is zijn Oceanische tournee ij iiëcht begonnen. Hij verloor vanochten in de eerste ronde van 1.' iet met 145.000 dollar gedoteerde Grand-Prixtoernooi van Wel- ington met 3-6,4-6 van David Lewis, de jongere broer van de 3,Wimbledon-finalist van 1983 Chris Lewis. Schapers veront- 162,0 chuldigde zich met de opmerking, dat hij een lichte aanval van "pronchitis de nederlaag in de hand had gewerkt. Hij overweegt iph terug te trekken uit het toernooi van Auckland, dat volgen- É^Week wordt gehouden. >ls=verliezer bevond Schapers, die in Nieuw-Zeeland derde was «plaatst, zich in gezelschap van Ramesh Krishnan. De titelhou- ler4en als eerste geplaatste Indiase speler verloor met 4-6,6-1,3-6 de Westduitser Patrick Baur. HAARLEM Hapoel Tel Aviv heeft op superieure wijze de eerste wedstrijd in de finalepoule van de Haarlemse Basketbalweek gewonnen. Bij het eindsig naal bedroeg het verschil met Marathon Oil Chicago slechts vijf punten (108- 103), maar de Israëlische zege was nooit in gevaar. Hapoel had voortdurend een vooréprong van tien tot twaalf punten. Hoe ge makkelijk de Amerikanen werden tegengehouden blijkt wel uit het feit, dat Hapoels coach Adler pas acht minuten voor tijd de eerste spelerswissel toe paste. Den Bosch was in de poule om de plaatsen 4 tot en met 7 niet opgewassen tegen Statyba Vilj- noes (Sovjetunie), 93-106 (49- 63). Heel even wekte Nashua Den Bosch de illusie Statyba Viljnioes een slag toe te kun- Verdediger Dalius Darulis van Statyba concentreert zich op Mike Reddick (rechts) van Den Bosch. FOTO: ANP nen brengen. De 1-3-1 zone stelde de Litouwse ploeg voor problemen: 13-5. Na een time out van coach Girskis stond het echter binnen een minuut 13-13 en was de Nederlandse kampioen verder kansloos. Grote man van Statyba was letterlijk en figuurlijk Vai- nauskas met 29 punten. Jan Dekker, de Nederlandse coach, vond het spel van zijn mannen beneden alle peil. „Dertig keer balverlies, daar kan ik geen commentaar op hebben", zei Dekker. ^Ja ook sdag 155,50 et - ing t< naai "tfondi dagen rnatio klorr 50. Bi; Hoog st van steeg ties ja- hanc ddelde de be vooi )c-van VNU let au- i stee) 1,70 ,Jk werkte als onderwijzer op een school in de Schilders wijk, daar heb je niet met eenheidsworsten te maken. Het was boeiend werk, ik "dwong respect af bij de kin deren, omdat ik ook buiten schooluren actief was, dat sloeg aan. Je kunt het haast niet geloven, maar wanneer ik op een woensdagmiddag met de kinderen naar het strand ging, kwam ik er ach ter dat er kinderen bij waren die nog nooit de zee hadden gezien, terwijl ze toch in Den Haag woonden. Ik heb de ou ders bij allerlei projecten be trokken, daardoor ontstond er een gevoel dat we het sa men deden". Trainer Aad de Mos van &V Mechelen in Voetbal International Special. „Na de wedstrijd tegen Duits land ben ik op een verkeerde manier uit mijn bol gegaan. Wat ik met het shirt van Thon heb gedaan, deugde niet. Misschien is dat het ont- deugende trekje, dat nog al- :tijd in me zit. Het was na tuurlijk iets meer dan katte- kwaad. Mijn broer Erwin zou zoiets nooit zijn overkomen. :Het was ook niet echt tot Thon gericht. Thon is voor mij nog een van de meest sympathieke Duitsers. Het was simpel een domme reac tie op de overwinning op Duitsland. Het zal niet een tweede keer gebeuren". Ronald Koeman in het Al gemeen Dagblad aii t belangrijker dat artsen, trai ners, atleten en journalisten voor een tijdje terugkeren naar de schoolbanken en hun kennis over biologie en bio chemie ophalen. Dan zouden ze als voorstanders van do ping namelijk kunnen leren dat prestatie en prestatiever- betrering geen medisch en zeker geen farmacologisch, maar louter een biologisch probleem of fenomeen is". Dopingexpert Prof. Man fred Donike in De Volks krant „Het is in principe makkelij ker iri je eentje een expeditie te ondernemen naar de Noordpool, dan wegcoach binnen de atletiek te zijn. Want over het eerste zijn boeken volgeschreven, maar van dat laatste wist geen hond iets af. Daarom is het onvoorstelbaar dat in in al die jaren nooit door het be stuur ben uitgenodigd om eens bij te praten. Ik ben al tijd beoordeeld op wat zij van anderen hoorden". Oud-a tletiekcoach Wim Verhoorn in de Haagsche Courant. „Johan wordt meer betwete rig in plaats van gelukkiger. Hij kan niet zeggen: sorry, dat weet ik niet... Ik herin ner me een verhaal van Van Hanegem, die hem met de FOTO: DIJKSTRA andere spelers bij Feyenoord te pakken nam. Cruijff be weerde alle spelers te kennen en de spelers van Feyenoord spraken af een speler te noe men die absoluut niet be stond. Komt Cruijff binnen, zeggen die gasten tegen el kaar: verdomme, die Labollo of zo, dat is een goeie. Ant woordde Cruijff: o, die ken ik al lang. Typisch Johan". Maarten ae Vos van Inter Football in Voetbal Inter national nog „Ik geniet roem, van het herkend wor den. Maar ik zou nooit zo willen worden als Michael Jackson, die zijn huis niet meer uit durft. Ik zal niet alle rollen aanvaarden, al leen maar om tv-actrice te zijn. Ik zou iets willen doen, waarin ik mezelf zou kunnen spelen. Mijn leven, de relatie met Al. In een film wil ik ie mand anders spelen. Het liefst met iemand met een slecht karakter. Griffith ben ik m'n hele leven al". Atlete Florence Griffith in Sport International „In het Nederlands zaalvoet balteam horen gewoon een paar Volendammers te staan. Niet alleen omdat ze hun sporen in het verleden heb ben nagelaten, maar puur op kwaliteit. De besten moeten er gewoon in. Persoonlijk vind ik het een onbegrijpelij ke zaak dat er nooit een Vo- lendammer door Groene- woud is geselecteerd. Zelf tweevoudig Gouden Schoen winnaar Dick Kes werd over het hoofd gezien. Er loopt in Nederland geen betere dan Dick Kes, maar die Groene- woud ziet dat kennelijk niet". Voetballer Jan „Barre" Mo lenaar in Zaalvoetbal Ma gazine „Ik ben daar in Zeist ooit voor het D-examen gezakt. Ik kwam binnen en toen werd ik apart gezet van de andere jongens. Ik mocht niet afkijken. Dus sta ik op en lever dat papiertje blanco in. Die man zegt dat ik eerst mijn handtekening moet zet ten. Ik doe het en zie toeval lig het woord doping staan. „Niet goed", zet ik erachter. Dat bleek een juist antwoord. Maar het was natuurlijk wel het enige antwoord dat ik goed had. Bij de trainerscur sus waren er jongens die de auto gingen wassen van de docent. Ik heb mijn eigen auto een jaar niet gewassen Wim van Hanegem: auto was sen. FOTO: ANP ter blaadje te komen. Ja, la ten ze de zenuwen krijgen". Wim van Hanegem in de Haagsche Post „Kijk eens naar Romario. Die bidt toch ook Aandachtrek- kerij Mijn hemel, als je nou de beste bent, je bent bekend en je valt op Als ik dat doe dan voel ik een soort power. (Ze doet de beweging voor, haalt diep adem, kijkt om hoog en ademt weer uit.) Ik merk dan dat de spanning uit mijn lichaam verdwijnt zodat ik me volledig op de start kan concentreren. Het enige wat ik dan nog hoor is de stem van de starter en het startschot. Als ik niet zou bidden zou ik me onzeker voelen. Dan ontbreekt er een schakel in mijn voorberei ding. Ik zou iets missen. Nee, het is geen vorm van bijge loof, het is mijn geloof". Nelli Cooman in Vrij Ne derland BRISBANE Brenda Schultz heeft gisteren de tweede ronde bereikt van het tennistoernooi in Brisbane, een voorbereidings wedstrijd van de Nederlandse damesploeg op de open Australi sche kampioenschappen later deze maand in Melbourne. De als negende geplaatste Nederlandse versloeg de Franeaise Emma- nuelle Derly met moeite. Schultz besliste het duel pas in de tie break van de derde set. Mark Koevermans was in het toernooi van Adelaide de surprise van de eerste ronde. De tennisser uit Bergschenhoek speelde on bevangen tegen de internationaal veel hoger aangeslagen Au straliër Simon Youl en won overtuigend: 6-4, 6-2. Tom Nijssen toonde tegen de onbekende Zuidafrikaan Neil Broad alleen de eerste twee sets inspiratie en vaardigheid, maar dat was onvol doende voor een plaats in de volgende ronde: 5-7, 6-3, 1-6. Zowel Andrej Tsjesnokov, de favoriet, als de Australiër Darren Cahill, als tweede geplaatst, werden al in de eerste ronde uitge schakeld. Een Libiër probeert de Finse coureur Vatanen onderweg een vloerkleed te verkopen. FOTO: AP Franse motorrijders zoek TERMIT-KAOBOUL De hulptroepen van de organisatoren van de woestijnrally Parijs-Dakar zochten gisteren vergeefs naar twee Franse motorrijders. Vanochtend waren Bernard Le- bon en Patrick Basty al 42 uur zoek. Beiden waren voor het eerst in de woestijnrally gestart. De Fransman Patrick Tambay bij de auto's en de Italiaan Fran co Picco bij de motoren waren gisteren de dagwinnaars. De vijf de etappe ging over 535 kilometer door de woestijn van Teneré van Dirkou naar Termit-Kaoboul in Niger. In het autoklassement steeg het Nederlandse echtpaar Kees en Mieke Tijsterman steeg naar de zesde plaats. In de vijfde etappe was het paar op de tiende plaats geëindigd. De Belg Jacky Ickx behield de leiding. Hij finishte gisteren evenals zijn Finse ploeg genoot Ari Vatanen in dezelfde tijd als Tambay. Bij de start van de vijfde etappe in Dirkou waren al 136 van de 396 deelnemers uitgevallen. De grootste moeilijkheden moeten nog komen. Sport op tv Sky Channel, 22.20 i can football. Sky Channel, 23.00 i MORGEN Duitsland 1, 12.55 u springen Innsbruck. Heister naar jeugd top-twaalf ZOETERMEER De Neder- landse tafeltennisbond heeft op 7 en 8 januari bij de jeugd top-twaalf in de Zwitserse plaats Wadenswil als het mee zit zelfs twee vertegenwoordi gers. De zeventienjarige Dan ny Heister van het Leidse Scylla is als vijfde uitgenodigd en de één jaar oudere Trinko Keen (Shot Wageningen) als eerste reserve. In de regel is deze reservist ook zeker van deelneming aan het toernooi. Heister baarde onlangs opzien bij de nationale titelstrijd door de halve finales te bereiken. Daarin werd hij verslagen door kampioen Paul Haldan. Schaatsers Hogervorst en Pieterse naar Italië COLLALBO Een groep van zes gewestelijke rijders doet deze week mee aan de tweede en derde wedstrijd van het Driebanentoernooi. Marcel Hogervorst (Lisse), Wijnand Kooiman (Bergambacht). Pie- ter Pieterse (Noorden), Margo van Dijk (Den Bosch), Lisette Kansen (Bergen) en Jeanctte Udema (Kropswolde) starten morgen en donderdag op de nieuwe kunstijsbaan in Collal- bo, Noord-Italië. Komend weekeinde wordt de vorige week in Inzeil begonnen reeks 'in Innsbruck besloten. NOOTDORP Onze tips voor de draverijen op de baan van Nootdorp die morgenmid dag worden gehouden, eerste start half drie, luiden: Ie koers: Cathy Buitenzorg. Brownie Flower, Co Co Groenhof (9-10-8). 2e Koers: Cleo van Gelre. Concorde W. Chane Buitenzorg (5-7-4). 3e koers: Cherry B. Brett Williarps, Crista Rijnstroom (2-3-1) koers: Ztegfried B. Always Rider. Bonheur Westland (2-9"-7). koers: Carlo Buitenlust. Bo Bo :rd, Zorro Buitenzorg (2-3-6). Prijsvragen DEN HAAG De resultaten van de verschillende sport- prijsvragen luiden als volgt: Lotto 52: le prijs: geen winnaar. 2e ^8x^6 47^,40, 4 "priip 3.684xf lföo. 5e prijs:. 59 103xf.5,00. Toto 52: le prijs: geen winnaar, 2e prijs: 2xf.4.238,00, 3e prijs: 117x1.184,90. Toto-gelijk 52: le prijs: geen winnaar, 2e prijs: geen winnaar. 3e prijs: 7xf.230.00, 4e prijs: 238xfl0.40 sportuitslagen Coventry-Sheffield Wednesday 5-0, Luton-Southampton 6-1, Middles brough-Manchester United 1-0, Mill- wall-Charlton 1-0, Newcastle-Derby County 0-1, Nottingham Forest-Ever- ton 2-0, Queen's Park Rangers-Nor wich 1-1, West Ham United-Wimble- »n 1,-2, Arsenal-Tottenham Hotspur AUTOSPORT Parijs-Dakar Klassementen na 5e etappe: Auto's: 1 Ickx/Tarin (Bel) Peugeot 405 Tur bo 16. 2. Vatanen/Berglund (Fin- /Zwe) Peugeot 405 Turbo 16 op 4.17, 3. Zaniroli/Andrié (Fra) Lange Rover 200 op 2.01 04. 4 Tambay/Le- moyne (Fra) Mitsubishi Pajero 2.04.19, 5 Fontenay/Musmar (Fra) Mitsubishi Pajero 3.13.18. 6 Kees en Mieke Tijsterman (Ned) Mitsubishi Pajero 3.51.44. Motoren: 1. Picco (Ita) Yamaha, 2. Laley (Fra) Honda op 53.45, 3. Teruzzi (Ita) Cagiva 1 15.47. 4 Magnaldi (Fra) Honda 1.18.26, 5. Morales (Fra) Honda 1.19.28, 6. Orioli (Ita) Cagiva 1.23.10. BASKETBAL Haarlemse basketbalweek Sibenka (Joe)-Brisbane Bullets (Aus) 80-75 (38-36), Den Bosch (Ned)-Staty- cago 108-103 (59-47). SCHAKEN EK jeugd in Arnhem Manca (Ita)- Mackay (Sch) 1/2-1/2, Thorhallsson (IJs)-Aschwanden (Zwi) 0-1. Van der Werf (Ned)- Gul lulu (Tur) 1/2-1/2, Ryan (Ier)-Almei da (Por) 1-0, Daniilidis (Gri)-Lonj (Wal) 1-0, Hamalainen (Fin)-Menghi (Brd)-Knshnan (Ind) 6-4, 1-C Lewis (Nze)-Schapers (Ned) 6-3. 6-4; Evernden (Nze)-Wckesa (Ken) 6-1. 2- 6. 6-1. Svantesson (Zwe)-Cunha-Silva (Por) 7-5, 6-4. 2e ronde: Michibala (Can)-Moraing (Brd) 6-2, 6-4. Toernooi in Adelaide Eerste ronde: Dyke (Aus)-Anderson (Aus) 5-7, 6-4, 6-4, Broad (Zaf)-Nijs- (Lux) 1/2-1/2. Meessen (Bel)-Stafra (Mal) 1-0, Ozanne (Gue)-Hanse >g (Sov) 6-3. 6-1. Toernooi in Brisbane Eerste ronde: Horvath (Vst)-Javci (Vst) 6-3. 7-5. Bollegraf (Ned)-Wu Gelfand 10.5, 3. Lev 8.5, 4. Djurhuus, Fabrego. Horvath en Wessman 8. 8. Delchev, Dêgraeve, Topakian 7.5, 11. Wahls, Van der Werf 7, 13. Mrva, Adams. Kula. Manca. Mackay. Asc- hwanden, Van der Werf, Ryan, Da niilidis 6.5. TENNIS Toernooi in Wellington 6-2. 3-6, 6-3, Smylie (Aus)-Temesv. (Hon) 6-3. 7-5. Herr (Vst)-McCann (Aus) 6-4, 6-4, Bakkum (Ned)-Werdel (Vst) 6-1. 6-1. WIELRENNEN Veldrit in Muntelier (Zwi) Richard (Zwi) 1 04 47. 2 Van Bakel Oosting (Ned)-Kures (Vst) 6-3, 6-3, (Ned) op 0.24, 3. Buechi (Zwi) 0.26.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 7