Freek ontlaadt zich op nieuwjaarsdag ^gincLEVISIE-PROGRAMMA'S üeidóo. Goutant ZATERDAG 31 DECEMBER 1988 PAGINA 25 uit 1961 KRO Capitein j.00 Nieuwjaarswens door een gf- Mgr. Lescrauwaet. wort KRO/RKK ®t.05-12.00 Eucharistieviering, vanuit het klooster St. Jo- zefsberg van de zusters inderen Clarissen te Megen. 1958 v». NOS die loo Nieuws voor doven, zorgt df VARA j.30 Een wereld (One world), I documentaire over de ver- houding tussen de rijke uit 1946, landen en de Derde We- ne Keliyj reld. vier *.-2i TV-Werk journaal. Presen- eid nat tatie: Paula Patricio en Tias' Pieter Jan Hagens. 6.46 TV-Magazine. Presenta- ihe deit tie: Annette van Trigt en Felix Meurders. NOS 730 Journaal. VARA TV-Magazine. Presenta- ,ie: Annette van Trigt en f Felix Meurders. .01 Ovide en zijn vriendjes, Belgisch/Canadese teken filmserie. Afl.: De rode vlek; 14 De Smurfen, tekenfilmse rie. Afl.: Groenten zijn ge zond; !7 De grote Meneer Kaktus show, kinderprogramma met Peter Jan Rens; .54 Kwik en Flupke, Vlaamse tekenfilmserie. NOS ,00 Journaal VARA ;s Flying doctors, Austra lische serie. Afl.: Vlucht met hindernissen. Voor een arm jong gezin wordt een hulpactie op touw ge zet. Als de man verdwijnt, denkt iedereen dat hij zijn gezin in de steek laat. ,52 Per seconde wijzer, quiz. Presentatie: Kees Drie huis. 196810.27 is Lee Towers'Gala of the i expf Year (2), m.m.v. o.a. Labi Siffre en het Metropole Or kest. 1.20 Golden Girls, Amerikaan se comedy-serie. Afl.: Nieuwe buren. De dames hebben de nieuwe buren te eten gevraagd. Ze zijn verbaasd als de politie zich bij hen installeert om die buren te bespieden. 1.45 Achter het nieuws, actua liteitenmagazine. Foi !2 15 lsi VARA Matinee concert: Armida (2), tweede deel van deze opera van Verdi. Radio Symfonie Orkest en het Groot Omroepkoor m.m.v. Nelly Miricioiu, Bru ce Ford e.a. de pei 3.23 Journaal. Kees Driehuis presenteert 'Per seconde wijzer'. Ned. 1 om 19.52 UUr. FOTO: ANP NEDERLAND2 i ope- 13.00 19.00 20.00 20.10 22.50 23.41 VPRO Kom, we maken ral Documentaire als inlei ding op de opera ,,De naam van de maan". Ge sprekken met componist Kees Olthuis en schrijvers Annie M.G. Schmidt en Flip van Duyn. Met frag menten uit vroegere musi cals en tv-series van Schmidt, zoals 'Ja zuster, nee zuster' en 'Pension Hommeles'. 12.20 De naam van de maan, opera van Annie M.G. Schmidt en Flip Duymn. Muziek van Kees Olthuis. Met: Nederlands Jeugd Strijkorkest o.l.v. Roland Kieft. NOS Nieuws voordoven. VPRO Bij Lobith, talkshow met Ivette Forster en Guilly Koster. NOS (TJournaal. VPRO deels EBuster Keaton: A hard act to follow (2), drie delige documentaire serie over het leven en werk van Buster Keaton. De ontlading, nieuwjaars conférence van Freek de Jonge, geregisseerd door Jop Pannekoek. Transit, magazine over buitenlandse jongeren die terugkeren naar hun ge boorteplaats. Vandaag: Rio de Janeiro. Van Dis in de IJsbreker, talkshow met gasten. NOS Journaal. NEDERLAND 3 NOS 09.00 Nieuws voordoven. FEDUCO 11.00 Open Universiteit: Milieu biotechnologie. NOS 11.30 Weekjournaal. 12.00-12.07 Vooruitblik Pinter cyclus. 12.15 Nieuwjaarsconcert sikverein in Wenen. De Wiener Philharmoniker o.l.v. Carlos Kleiber voeren werken uit van de familie Strauss. M.m.v. het ballet van de Staatsoper. Chore ografie: Gerlinde Dill. Ne derlands commentaar: Joop van Zijl (tevens in ste reo op radio 4). 13.30 Studio Sport, met ski springen te Garmisch Par- tenkirchen. 15.45 Kinderen van Ghana, film van Bert Haanstra in sa menwerking met Unicef- Nederland. Commentaar: Herman van Veen. 16.15 De jonge prinsen, tv-re- gistratie van de voorstel ling van het Rotterdams jeugdtheater Hofplein. Met: Rik de Lange, Jasper Damsteegt, Mimi Kok e.a. Toneelregie: Theo Ham. Twee pleegkinderen ver zinnen dat ze prinsen zijn. Hierdoor gebeurt er van al les. 17.20 Nieuws voordoven. 17.30 Journaal. 17.35 Sesamstraat. TELEAC 18.00 Grafische technieken Les 7. 18.30 lïlZelf mode maken. Les 4. NOS 19.00 De bedwelmende tango (Tango stupéfiant), regis tratie van een optreden 1 van de Franse zangeres Helene Delavault. 19.47 Tzigane vioolconcert van Ravel, uitgevoerd door het Radio Symfonie Orkest van Bazel o.l.v. Matthias Bamert met Bettina Boller, viool. 20.00 Journaal. FEDUCO 20.10 Hollandse nieuwe: Suc cesvolle jongeren in 1988. NOS 20.40 Avondvoorstelling - 8 x Pinter: Nacht, start van de serie tv-drama's en films van Harold Pinter. Van avond de eenakter Nacht, met Marjon Brandsma en Peter Oosthoek. De herin neringen van een man en een vrouw aan hun eerste kennismaking komen niet overeen. Voorafgaand een interview met de schrijver. RVU 22.00 Werken aan werk. Afl.: As best, adembenemend. NOS 22.30 Journaal. 22.35 Nieuws voor doven. CD Ondertiteling via Teletekst S Tweetalige of stereo-uitzending D Zwart/wit-uitzendlng ■H Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst 0 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver- ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele Herhaling it ondertitels 'De Ontlading'. Nieuwjaarsconféren- ce van Freek de Jonge. VPRO-tele- visie. Ned. 2 om 21.04 uur. Zondag HILVERSUM Toen Freek de Jonge door de politie werd aangehouden, gaf hij een vals adres op. Dat van zijn schoon ouders. Hij wist niet zo gauw een ander vals adres. Met dit soort grappen blijft hij zijn voorstellingen doorspek ken, los van het verhaal dat als een rode draad door zijn optre den heen loopt. Dat gebeurt on der de titel „De Ontlading". Deze show vloeit direct voort uit zijn tot eind vorige maand gespeelde optreden „De goeroe en de dissident". Zijn voorstellingen „De Goe roe" en „De Ontlading" voegde hij voor uitzending op tv samen tot één show onder de titel „De Ontlading". Hierin brengt hij het beste onder uit deze beide shows. In zaalvoorstellingen probeerde hij vooraf de grap pen en de verhalen van beide programma's uit. Over de inhoud hiervan heeft hij laten weten: „Boeren, vis sers en politie-agenten lappen het gezag aan hun laars. De studenten moeten het ontgel den. Je kan hier in dit land de bodem verzuren, de zee leegro ven of je broek laten zakken, maar je mag de regering niet in de buik treffen. De homo lu- dens is op euthanasie na dood. Voordat de grenzen in Europa opengaan hebben wij een nieuw paspoort en hebben de zagddonors en de draagmoe ders elkaar gevonden in een belangenorganisatie. Wat bete kenen al deze ontwikkelingen voor een fel meelevende confe rencier op nieuwjaarsdag? Maar één ding: „t)e ontlading". Welke keus doet hij uit beide voorstellingen? In „De goeroe en de dissident" haalt hij uit naar het kwiswezen op radio en tv. Niet alleen zijn vroegere kompaan Bram Vermeulen wast hij de oren uit. Ook het lieve span Willy Walden en Oase Rasmussen, tot voor kort op de radio, wordt afgeschil derd als het paar dat zoveel lie ve woordjes in zijn conversatie doet, dat het besluit om die op band te zetten. Dat bespaart een hoop moeite als zij daar weer aan toe zijn. Een druk op de knop volstaat. De band loopt uit de spoelen en resulteert in een warboel, waarvan Freek poogt de eindjes aan elkaar te knopen. Dit mislukt. De ban den ontwikkelen zich tot een sambarokje, waarin Freek een vrolijk dansje uitvoert. Maar naar verluidt zal Hennie Huis man ook tot verstikkens toe mét zijn kop in de emmers vol tranen worden geduwd, tranen die hij uit gasten en kijkers weet los te persen. Dissident Als vaste kijker voert Freek de totale ellende van het kwiswe zen als een loden last met zich mee. In dat opzicht stelt hij zich op als een dissident, ie mand die zich tegen de mode van deze dagen keert, een dis sident uit zelfbehoud. Hij hakt in op het huidige beeld van de samenleving en heeft nu al me- - delijden met de archeologen van over driehonderd jaar, die met hun schepjes in de aarde zullen wroeten en vat op onze verwarde tijd moeten proberen te krijgen, zo als los zand hangt onze hedendaagse cultuur aan elkaar. Daarmee doelt hij op de kinderporno, de incest, de krantenfusies en het vreemde lingenbeleid. Freek is niet alleen voortdu rend aan het woord. Hij speel de in zijn zaalvoorstellingen zijn zorgen ook uit. Hij werkte met tafels van verschillende formaten, die hij ingespannen bezig is te stapelen. Met ge bruikmaking van deze tafels bouwde hij zijn voorstelling op. Naar een climax. Hij beklom ook het wankele bouwwerk. Op het hoogste punt aangeko men sprak hij vervolgens het volk aan zijn voeten als een goeroe toe. Als goeroe begeeft hij zich ook badinerend in het vaarwater van de dichter Simon Vinke noog, die nooit verlegen zit om wat uitspraken vol verhaspelde wijsheden. Freek eigent zich daarbij de sleutelwoorden van Simon toe, zoals discipline, wijsheid, verschoning, onthech ting en niet te vergeten de geestelijke concentratie. Ge makkelijk zat, volgens Freek. Dat is gewoon „totaal denken aan absoluut niets". Bij dit laatste onderwerp aan« beland praat hij in zijn zaal voorstellingen het publiek naar stilte toe, de stilte waarin de concentratie kan worden be leefd. Hij verdwijnt dan achter het doek, na te hebben voorge steld na de pauze verdere aan dacht aan'dit gegeven te wij den. Dan stijgt er als te doen gebruikelijk applaus op. Freek komt verontwaardigd terug. De stilte is verbroken, kan hij weer opnieuw beginnen. Geen Freek de Jonge met zijn vrouw Hella, die achter de schermen in elke show Freek terzijde staat. ETSE ROJE HEL doen op die manier. Hij ver dwijnt voor de tweede maal achter het doek, maar laat zijn wijsvinger waarschuwend ach ter. Ont-bijten In de zaal begint hij trouwens met een plastic zak op zijn kop. Hij speelt dan de man die zijn gezicht niet durft laten zien. Hij heeft hiervoor taalspelletjes bij de hand, die niet van zin zijn ontbloot. In werkwoorden als ontaarden, zo betoogt hij. houdt het voor voegsel „ont" in, dat men niet meer aardt. De neiging om zich aan de aarde te binden stokt. Er treedt gedrag op dat niets meer te maken heeft met het natuurlijke gedrag. Zo neemt ont-moeten de dwang van het moeten weg. Daarom ontmoet je een vriend en word je door je familie bezocht. Maar „ont" kan ook slaan op het beginnen van een handeling. Zo kun je ont-bijten zien als het eerste bijten op een dag. Ook de bloemen spreken bij Freek een taal, zoals ooit eerder bij Guido Gezelle. Maar het komt bij Freek wel heel anders over. Bloemen als vast onderdeel van kwisses daar dreigt de klad in te komen qua welsprekendheid. In zijn on dubbelzinnig antwoord op dit misbruik vliegen de bloemk noppen in het rond, symbolisch voor de wijze waarop falende kwiskandidaten met bloemen om de oren worden geslagen om die mislukkelingen snel van het podium af te voeren. Zo speelt het kwiswezen met de waarde van de mens. Het tv-optreden zal hier en daar afwijking vertonen van de gebeurtenissen in de zalen tot de laatste dag, eergisteren nog in Amsterdam. Maar in grote lijnen zei hij vast te zullen hou den aan het door hem ontwor pen podiumverhaal. Als gedre ven figuur brengt hij aan het slot een geladen toespraak, die ook nu weer iets weg heeft van een boodschap aan de wereld. Zelf omschrijft hij zijn bood schap ongeveer als volgt: „Moet de mens als individu zich naast en boven de gemeenschap op stellen als een dissident met een specifiek eigen persoonlijk heid, altijd in de weer om gangbare opvattingen te bestrij den, of moet hij als een goeroe temidden van de menigte gaan staan met alle gevaar zich daarin te verliezen". Heel zijn programma is geba seerd op de klim naar omhoog, het bereiken van een betere wereld, waarbij hij voortdu rend kans loopt te struikelen. Men kan niet zeggen, dat hij dan weer moeizaam overeind komt, want hij beweegt zich vi taal door zijn eigen voorstelling heen. Tot „De Ontlading" er op volgt. TON OLIEMULLER Hoogtep 11-00 Delvaux, de slaapwandelaar Zwe van Sint Idesbald. Biografie van de schilder Paul Delbaux. .15 Nieuwjaarsconcert uit Wenen. Werken van de familie Josef Strauss uitgevoerd door de IEL gton. 9. Cuf 18 Corrv '8 e Hun ie. Anf 1939 .00 Bollie en Billie, voor kinderen. Afl. 17: Het ver re Westen. >9.05 Beertje Colargol kinderse- i.20 Vrouwtje Theelepel, teken filmserie voor kinderen. Dub bele afl.: De Theelepels hou den de kopjes erbij/De moto- Wiener Carlos Kleiber en- het ballet van de Nationale Opera van Wenen. Panorama - Jaaroverzicht Julio Iglesias Exotische show rond de zanger Julio Iglesias. 15.30 I Vrijgezel met 40 kinderen. Belgische speelfilm uit 1958 van Jet Bruyninckx. Met: Cha- rel Janssens, Co Flower, Bob 17.55 Nieuws. 00 Tik tak animaties* .05 Plons All.: Plons e kspecii |0 spel over plant, dier en leefmi lieu; actualiteitenrubriek; film; studio-onderwerp. Presentatie: Gil Claes. 19,25 Programma-overzicht, hl '9.30 Nieuws. f 19.45 Sportweekend. Made in Vlaanderen: Gejaagd door het weekend. Tv-film van Peter Simons naar een draai boek van Guido de Craene. Met: Mitta van der Maat, Mie- ke Bouve, Ingrid de Vos e.a. Een jongeman i? erg onhandig in het contact met het andere gesiacht. Op een dag mist hij de trein en beleeft i te avonturen i dames van uiteenlopende leef- voorbije re W, Dingenen en Bart de Pauw. 22.30 Nieuws. 22.45 Leonard Cohen: Songs of a life. Portret van Leonard Co- hen. In de jaren '50 was hij in schreef twee romans en enkele liedjes. Vanaf de jaren zeventig groeide zijn bekendheid als zanger. Dit programma werd opgenomen tijdens zijn tour compleet beeld van Cohen, 21 jaar na Suzanne. 23.55 Poolshoogte. Veertiendaagse astronomische rubriek van dr. G.Bodifée. Vandaag: Orion re geert de winterhemel; Een su- 100 meesterwerken. 19.30 Nieuws. i of the desert), Engels- Libanese speelfilm fenterrein voor de Tweede V\ reldoorlog. De fascisten tred meedogenloos op tegen burgerbevolking, maar zij h* tussen de DUITSLAND 1 09.25 Programma-weekoverzicht. 09.55 Tagesscheu. 10.00 Symphonia fantastique, opus 14 van Hector Berlioz. Symfo nieorkest van de Bayerische Rundfunk o.l.v. Sir Colin Davis. 11.10 Hairataschwindal komedie van Edgas Bessen en Günter Handke. Met: Karl-Helnz Krei- enbaum, Ursula Hinrichs, Her- ma Hoehn e.a. Beeldregie: Hei- ga Stumpf. 12.50 fflJonasi und die weisse Schildkröte, Nieuwzeelandse speelfilm naar een vertelling van Joy Cowley. Met: Telo Me- lasel, Pat Evlson, Ansae Walla- 14.20 Es geaah am See, kinderfilm i K.M. Peyton. Met: I 15.40 Gleichnisse: Des verlorene Schaf und vom Hirten, der die 99 übrigen zuriickliess, um Schatz. 16.40 Geschichten aus der Heimat Sag Prost Neujahr, Lie- e Mui n in V Philhar o.l.v. Carlos Kleiber voeren werken uit van de familie Strauss m.m.v. het Ballet van de Staatsoper. 13.30 Skispringen te Garmisch Par- goon), Amerikaanse speelfilm uit 1980 van Randal Kleiser. Met: Brooke Shleldsl, Chris topher Atkins, Leo McKern e.a. Twee jonge schipbreukelingen, Richard en zijn nichtje Emmeli- ne. blijven alleen achter op een id. Al spoedig 17.55 Actualitès a la une. 18.00 Poivre et sel, serie. Afl. 12: Jeu d'ène. Met: Patachou, Henri Virlogeux, Annick Blancheteau 18.25 Le père Damien, documentai- 19.25 P.M.U. Belgo. 19.30 Journaal. 20.00 Cinéma a la une. 20.05 Carlo blanche Raymond De- vos, showprogramma m.m.v. Annie Cordy, Yves Duteil, Toots Thielemans, Julos Beau- carne, Philippe Geluck e.a. 21.35 La grando Zorro (Zorro the gay blade). Amerikaanse speelfilm uit 1981 van Peter Medak. Met: Georges Hamil ton, Lauren Hutton, Ron Leib- Don Diego, de 23.10-23.40 Laatste journaal. 17.35 Wir über uns: Peter Strohm, eine Krimi-Serie entsteht. 17.40 QiTango zwischen Eis und i Rita Waschbüsch uit Le- 3 Wendll, Robert Zimmer- 19.58 Programma-overzicht. 20.00 KTageaschau. 20.15 S enS Jenseits von Afrika (Out of Africa). Amerikaanse speelfilm uit 1985 van Sydney Pollack. Met: Meryl Streep. Robert Redford, Klaus Maria vond van WO I komt de jonge Deense Karen Dinesen naar Afrika en trouwt daar met haar f Baron Bror Blixen. Terwijl grote koffieplantage in Kenia op te bouwen. Al snel betekent 22.50 Kulturreportage. Parijs - Euro pese culturele hoofdstad 1989. 23.20 Tagesschau. dor eDh fenètre des Rouet' van Simenon. Met: Bil lie Zöckler, Hannelore Eisner, Hannelore Schroth e.a. 00.25 Tagesschau. 00.30 Nachtgedanken. DUITSLAND 2 09.00 SI Programma-weekoverzicht. 09.30 lm Zeichen dea Regenbo- gens. Protestantse nieuwjaars- dienst vanuit Voorgangers: Ma hard KSssmann. 10.15 Moaaik. 11.15 Album '88: Bilder einas Jah- hoogtepunten van het !gelopen j 12.15 Faszination Musik, jaarsconcert uit Wenen. Wer- de familie Strauss, de Wiener Staatsoper o.l.v Carlos Kleiber. 15.30 Heuta. 16.35 Katarina die Grosse, Holiday Silvia Seidel, reportage i het n 18.00 SI Nonni und Manni, die Jun- gen von der Feuerinsel, serie met Einar örn Einarsson, Lisa Harrow, Luc Merenda, e.a. Afl.6. 18.55 Programma-overzicht. 19.00 Heute. Aansl.: Ansprache des ZDF-Intendanten Professor Dieter Stolte. 19.20 Faszination Musik: An die Freude - Bonn wird 2000. Symfonie no 9 In d opus 125 Beethovenhal van Bonn o.l.v. Dennis Russell Davies. 19.45 Noble House, 4-delige tv-film naar de gelijknamige roman van Gary Nelson. Met: Pierce Brosnan, Deborah Raffin, Ben Masters, e.a. traum (2001 - A space Odys sey), Engelse speelfilm uit 1968 van Stanley Kubrick. Met: Keir Dullea. Gary Lockwood, Willi am Sylvester e.a. In 2001 wordt door een vondst op de pen op de oorsprong van de mens. Prompt wordt het ruim teschip Discovery uitgezonden naar Jupiter. Maar onderweg krijgt de bemanning proble men met een eigenzinnige comjjuter. 23.45 Tapia Blixens afrikanischer Traum Portret van deze Deense schrijfster en haar boek 'Out of Africa". 00.30 Hauta. DUITSLAND 3 16.00 Aul eigenen Füssen film over een Jonge Turkse die haar eigen weg gaat. 16.15 Harlem Story, muzikale hoog tepunten uit de tijd van de Zwarte Muziek. 16.30 Das Geheimnis das siabtan Wegea, 13-dellge serie van Karst van der Meulen. side-story, Bernstein. 21.20 West 3 aktuell. 21.25 Zwaite Heimat, documentaire over een Oostduits gezin, dat opnieuw begint in de Bondsre publiek. 22.10 Berliner Skala - Erinnerungen an ein Variété. 22.40 Ein tchönes Madchen wie Ich (Une belle fille comme mol). 3 Lafont, Claude Brasseur, Tom Hulce als Wolfgang Amadeus Mozart en Elizabeth Berridge als Constanze Mozart in de film 'Amadeus'. BBC 1 om 20.45 uur. FOTO: CONCORDE FILM 00.15 EThe asphalt jungle, Ameri- BBC 1 New Year'a Day. 09.55 Playbus. All.: Why bird stop. 10.15 Articles of faith, gebedsdienst. 10.30 Mainatone on Offa's Dyke. 11.00 Sign extra. 11.25 Tom and Jerry, tekenfilm. 11.40 The Pink Panther, Amerikaan se speelfilm uit 1963 van Blake Edwards. Met: David Niven, Peter Sellers. Capucine e.a. De 14.30 met Anne Gregg. 15.00 iCEastEndsrs Omnibus, feuil leton met Michael Robartes, 16.00 The three musketeers, Ameri- gazine met ditmaal aandacht voor modetrends in India. 18.40 The antiques roadshow. Pre- liederen vanaf het eiland Barra voor de Schotse kust. 20.15 fflOnly tools and horsea, Forman. Met: Tom Hulce, F. Murray Abraham, Elizabeth Berridge e.a. 23.20 Nieuws en weerbericht. 23.35 Everyman, documentaireserie. Vandaag: A drop in t Hayden, Louis Calhern, Sam BBC 2 10.10 Boss Cat, kinderprogramma. 10.35 Blue Peter Review of the Year 18.00 Rugby special. 18.55 Ski aunday. 19.35 Tokyo Strijkkwartet speelt werken van Schubert. 20.15 The travel show guides: Cen- i. il hiator das, documentair drie beroemdste watervallen ter wereld: De Victoria in Afri ka. Iguzu In Zuid-Amerika en de Niagara In Noord-Amerika. 21.35 EJohn Freeman interviewde Lord Reith. Herhaling van een zitter van de BBC. 22.05 Nativity blues, tv-spel van Sue Dunderdale en Jeremy An- cock. Met o.a. Alfred Molina, Julia Swift en Trudie Styler. In. James Mason, Edward Fox SKY CHANNEL 8.00 Fun Factory Kindermagazi- 14.00 Si Canada Calling. 14.30 (9 Soft and Romantic. 15.30 Eye on Sport. 16.30 Fashion TV. Modemagazine. 17.00 The Pet Show. 17.30 (9 Eurochart Top 50. Poppro gramma. 18.30 Beyond 2000. Documentaire. two lovers. Speelfilr 23.50 19 Eurochart Top 50 01.00 THE ARTS CHANNEL: i LANDSCAPE CHANNEL. SUPER CHANNEL i Supertime Club, i Hit Machine. Popprogramma. I I Feature Film: Follow the Fleet. Amerikaanse speelfilm. i It is Written. I Australian Touring Car Championships. I Human Rights Nowl Amnesty- Sting en Bruce Springsteen. I The Muppet Show. 22.40 European Business Weekly. 23.10 r-—* 23.40-0 MTV EUROPE 07.00 MTVI 11.00 Marcel Vanthilt. 13.30 Crowded House apeclal 14.00 MTV's European top 20. 16.30 Week in rock 17.00 MTV Classics. 18.00 Guest vj hour Pia Zadora. 19.00 A conversation with Sting 19.45 Maiken Wexo. 20.00 Kino videos. Filmsoundtracks. 21.00 The MTV Spotlight: MTV'e New Music Assault. 22.00 Maiken Wexo. 23.00 Steve Blame Show. 23.30-07.00 Night videos. TV 5 12.00 L'Asslette Anglaise. 12.45 Da La Cave Au Grenier. 4.45 Apostrophes. 17.55 Brèves et Météo Europeans. 18.00 Histoires extraordinairst. 19.00 Ushuaia. 19.30 Papier glacé. 20.00 La Siréne dea Grisarda. 20.30 Lea tolles anno» du twist. 22.00 Journaal. 22.30 Europees weerbericht. 22.35 Retrospective Information ^V^Maanda^J NEDERLAND 1 KRO 15.40 Neighbours, Australische poppenkraam. 17.00 Er wa9 eens- het leven, tekenfilmserie. 17.30 Jour- NEDERLAND 2 AVRO 16.00 (S+TT) AVRO's Service Salon, gevarieerd magazine. 17.30 Chinese Chef, serie over de Chinese BRT 1 Nieuwzeelandse jeugdserie. 17.30 Snorkels, Amerikaanse tekenfilmse- 17.55 Nieuws. DUITSLAND 1 rie. 10.50 Didi auf vollen Touren 12.15 Umschau. 12.25 Kaum zu glauben 12.55 Persoverzicht. 13.00 Heute. 13.15 Christoph Co lumbus. Engelse speelfilm uit 1948. ;rie. 15.30 Neu gesehen ...J spin 16 15 pro_ BBC 1 10.00 Now it's Christmas met Henry's cat. 10.10 Charlie Brown. 10.35 Why don't you? 11.05 gang). Engelse speelfilm uit 1962. SKY CHANNEL 06.30 European Business Channel. 07.00 Good Morning Scandinavia. 08.00 The DJ Kat Wake-Up Club. 08.05 The DJ Ket Show. 09.00 Den nis. 09.30 The Littles. 10.00 Canada calling. 10.30 The best of Count- .00 Beyond 2000. 15.00 Elephant Boy. 15.30 Castaway. 16.00 The Nescafe UK Top 40. 17.00 The DJ SUPER CHANNEL MTV EUROPE piocramma. 12.30-15.30 MTVI

Leidse Courant | 1988 | | pagina 25