lastische danspasjes muzikale wervelwind O ieukentelevisie: de TROS doet dat verreweg het best gekleurd gezien AGIN, ADIO/TELEVISIE EeidoeSou/umt WOENSDAG 28 DECEMBER 1988 PAGINA 9 riet lederla het af eden &en vj n van roeg 6, kte re] nwinsl iuwe 8,29%. len zie s bij perso Neder ïrenigi j eiiu wai cuuiiuci tuenje naai uc aliteit van de eet- en kookrubrieken de Nederlandse televisie. Het begon met „Kokkerellen" bij de AVRO. 3seizoen kun je 's middags haast de niet meer aanzetten of er staat ie- \nd uitjes te snijden, jkkerellen" is er nog steeds. Nog ier met chefkok Ria van Eijndho- achter de pannen. Ze begon des samen met presentatrice Sonja van )sdij. die schotels mocht aangeven ORTRET VAN MICHAEL JACKSON >or<| d rol n met terug, -hting oord. De a 'eyeno cominjf' de opi eld kunnen er niet onderuit: ondanks i goéde wil en boodschappen van ■de en licht is Kerstmis steeds meer ffeest geworden van eens even fiks rtafel gaan. Omdat we hier niet ach- •willen blijven, u weet hoe trendbe st we zijn, doen we even een verge lend warenonderzoekje naar de en aanpakken, maar die samenwerking liep al snel wat deukjes op. Sonja stond kennelijk voornamelijk in de weg, werd in een volgend seizoen verbannen naar de eettafel en het oplezen van de benodigde ingrediënten en de door „mijn slijter" geadviseerde wijn, en is nu geheel afgeschaft. Ria doet „Kokkerellen" nu geheel solo al nodigt ze zo nu en dan een gast uit. Kan ze dat? In mijn ogen eigenlijk niet. Ze lijkt me een gezellig mens, met een vlotte babbel en op haar keukentech- I nieken valt niet veel af te dingen. Maar ze is net iets te oubollig, begint zichzelf behoorlijk te herhalen en vertoont dit seizoen een pijnlijk gebrek aan inspira tie. Dezelfde AVRO vertoont dit seizoen nóg een keukëhheld in actie, de kok Nico Tien, die onder de titel Chinese Chef" de geheimen van deze keuken mag verklappen. Het keukendeel van dit programma wordt voorafgegaan door een filmreportage uit China zelf, waarin we iets zien van het land, het volk en het eten. Dat is dan ook met een het inspirerendste deel van de show, want dié Tien is voornamelijk een mompelende binnenvetter, die aan de gang gehouden moet worden door een dame met de naam Cocky Andreo- li, die de kennelijk verplichte rol van onbenul heeft toegewezen gekregen: ze moet alsmaar wezenloos verrast staan doen over de handigheidjes van Nico en het overheerlijke van zijn produk- ten. Derde kok is Ton Boer, die vóór de TROS zijn kunsten vertoont in het middagprogramma „Fleur". Dat is de beste: hij weet heel helder te vertellen wat hij doet en waarom, formuleert voortreffelijk en de gespreksvorm ziet er heel wat natuurlijker uit dan bij de Chinese Chef. Tenslotte het kookgedoe bij „Tineke" op zaterdagmiddag. Chaos natuurlijk, zoals het meeste waar Tineke in het midden staat, maar niet ongezellig. RENE DE COCQ sn intdown. Muziekprogramma met hael Jackson. Veronica-televisie. hij re 2 om 19.00 uur. Woensdag. cums lvERSUM Michael 'ks°n »s de meest besproken ]fest van 1988 en het kon bij- niet anders of de omroep 'primair kiest voor kijkeij- rnoest hem aan het einde f het jaar nog een keer in schijnwerpers zetten. Het Igramma dat daarvoor werd ^ozen, is „Countdown". Ve w -ca Speejt daarbij handig in de Michael-mania, die in derland onder meer bleek i top tien hits en zijn drie uitverkochte Kuip- concerten in juni van dit jaar. Het programma met Michael Jackson is opgebouwd rond beelden van zijn laatste we reldtournee en de zojuist ver schenen rolprent „Moonwal- ker". In de studio komt onder anderen Brandon Adams aan het woord. Hij speelt in de film de dubbelrol van Zeke en de jonge Michael. Brandon Adams: „Michael zag mij dan sen en was gelijk verkocht. Hij vond het geweldig. Daarom kreeg ik in de film ook de rol van de jonge Michael toebe deeld in de parodie op „Bad". In eerste instantie zou ik al leen een van zijn drie jonge vrienden spelen". Dat Michael voor het witte doek zou kiezen, werd een paar jaar geleden duidelijk. In een interview zei hij: „Acteren is voor mij de meeest pure vorm van plezier. Het is alsof je een ander persoon wordt, vooral als je niet gehinderd door allerlei problemen, je he lemaal kan laten gaan. Op zo'n moment is het pure magie en die creëer ik graag. Het is ge weldig om iets te maken dat ongewoon is, dat vooruit loopt op zijn tijd. Het is tenslotte toch de bedoeling om de men sen te verrassen". Spielberg lichael Jackson in een scène uit „Smooth Criminal". I TV p l b] Dat „Moonwalker" een musi- cal-achtig jasje heeft gekregen, is voor een groot deel te dan ken aan regisseur Steven Spielberg. Hij wist Michael er toe over te halen. Spielberg had ook graag de regie voor zijn rekening genomen, maar moest afhaken omdat andere werkzaamheden („Who Fra med Roger Rabbit") hem in beslag namen. Toch laat Mi chael zijn vriend opdraven en kiest daarvoor een uiterst ko mische manier. Hij zet de re gisseur als kleifiguur in een cowboy-decor, een genre waar Steven nooit voor zou kiezen. het is ook een van de meest persoonlijke rolprenten, die de laatste jaren in Hollywood werd gemaakt. Het verhaal Brandon Adams: „Michael zag mij dansen en was gelijk verkocht". FOTO: MPG laat vooral zien dat de 30-jari- ge artiest een kind is gebleven, dat zich graag verliest in dag dromen. Zijn fantasie, gevoed door oude films met Fred As- taire en werk als Spielbergs „E.T", staat centraal. Daarbij wordt Michaels belevingswe reld doorspekt met een grote dosis humor. De aardigste uit werking daarvan biedt het nummer „Speed Demon", waarin hij als konijn op de motor achterna wordt gezeten door speelse kleifiguren. Met „Moonwalker" probeert Jackson zijn ultieme wens in veryulling te laten gaan, na melijk de mensen gelukkig maken. Hij zei daarover ooit eens: „Dat is de positieve kant van de showbusiness. Zij biedt iedereen de kans even te ont snappen aan de werkelijk heid". Laatste tournee Tijdens, zijn laatste tournee (kortgeleden kondigde hij aan het podium niet meer te zullen betreden) probeerde hij het publiek ook zijn fantasiewe reld binnen te voeren. Hij deed dat door middel van een wervelwind aan muzikaliteit, die werd getoonzet op een aan tal opwindende choreogra fieën. Vooral zijn befaamde moonwalk zorgde daarbij voor wilde reacties. Net als op het witte doek, creëerde hij op het podium sprookjes en leefde hij zijn fantasie uit in, wat het best omschreven kan worden als, levende videoclips. Dat hij nu definitief heeft ge kozen voor de clip en de film lijkt niet zo vreemd, want zo als hij onlangs zei: „Een optre den duurt slechts een avond en is voor een beperkt pu bliek, terwijl een goede acteer prestatie op film niet alleen door duizenden mensen over de gehele wereld kan worden meebeleefd, maar ook eeuwig heidswaarde heeft". HANS PIET NEDERLAND 1 15.20 De belevenissen van Las sie, Amerikaanse serie. Afl.:The well of love. 16.55 Clip. 17.00 D'r kan nog meer bij e, kinderprogramma. NOS 17.30 Journaal. EO 17.46-18.00 Tijdsein-Buiten land, actualiteitenrubriek. 18.30 Tijdsein Radar, jongeren programma. Vandaag een special rond de Engelse voetballer Glenn Hoddle. NOS 19.00 Journaal. EO 19.20 De negerhut van oom Tom (Uncle Tom's cabin), Amerikaanse speelfilm uit 1987 van Stan Lathan over de slavin Eliza die met haar zoon Jim naar Canada vlucht en over Tom. een begaafde slaaf die weigert te vluchten en uiteindelijk wordt verkocht aan de wrede slavenhandelaar Degree. Met:. Philicia Ras had, 1 Samuel Jackson, Avery Brooks e.a. 21.17 God verandert mensen, praatprogramma. NOS 22.30 Journaal. EO 22.40 Jaaroverzicht, hoogte punten uit Tijdsein van het afgelopen jaar. 23.10 Ars musica. Wiener Symphoniker o.l.v. Gen- nardy Rosjdestvensky. So list: Viktoria Postnikova, piano. 1. Wedding cake, Saint Saens. 2. Ouverture Fledermaus, Strauss. 23.40-23.45 Tenslotte, slot woord door drs. J.H. Vele- ma uit Nunspeet. NEDERLAND 2 16.00 16.10 16.55 17.20 17.45 18.30 18.55 19.00 VOO Seabert, tekenfilmserie. Afl.: Een tijding uit Tibet. 1 B.O.O.S.l Kinderpro gramma gepresenteerd door Bart de Graaft. M Pim de Pinguin, Russi- sche-Japanse tekenfilm in twee delen voor jong en oud over het leven van de kleine pinquin Pim. Afl.2 (slot). De leukste liedjes uit Mijn eerste keer. Starcom, tekenfilmserie. Afl.: De laatste star ranger. Call to glory 24-delige Amerikaanse serie. Afl.: De realiteit. El Mijn eerste keer, pro gramma waarin ervaringen en emoties van kinderen die iets voor het eerst mee maken centraal staan. Vandaag: Eten. De Fabeltjeskrant. Afl.: Stofzuigen. Countdownspecial: Mi chael Jackson, poppro gramma gepresenteerd door Wessel van Diepen. NOS 20.00 ^Journaal. VOO 20.29 Married with children, Amerikaanse comedyse rie. Afl.: De laatste ham burgers. Dochter Kelly komt depressief thuis om dat ze niet is uitgenodigd voor het feest van het jaar. Peggy probeert nu een goed woordje te doen bij de moeder van het feest varken. 20.55 Spijkerhoek speciaal, voorproefje op een nieuwe 13-delige dramaserie van Andrew Wilson en Michael Briant. 21.15 Sportgala: Strandrace special, terugblik op de strandrace in Schevenin- gen. 22.00 Nieuwslijn, actualiteiten rubriek mer vier reporta ges over mensen die de helpende hand bieden aan personen die het moeilijk hebben in de maatschap pij. De reportages zijn ge maakt in Londen, Wenen en Nederland. In Londen zorgen vrijwilligers voor de opvang van bejaarden die moeten rondkomen van het Britse staatspensioen van 130 gulden per week. In het opvangcentrum Traiskirchen voor Oost- blok-vluchtelingen in We nen begeleiden vrijwilli gers mensen die daar wachten op toegang tot het vrije westen. In Neder land worden elk jaar bij honderden gastgezinnen kinderen uit bijv. de Fran se industriestad Lille opge nomen om hen een pretti ge Kerstvakantie te bezor gen. Tot slot aandacht voor een gezin In het Noordbrabantse plaatsje Zeeland, dat een thuis biedt aan een groep zwak- begaafden en psychia trisch patiënten. Presenta tie: Jaap van Meekren en Ruud Hendriks. 22.45 In concert: Carl Perkins Friends. 23.40 Hitchhiker, Amerikaanse science-fictionserie. Een jonge regisseur moet een actrice zover zien te krij gen dat zij meedoet aan een climax-scène in zijn film. NOS 00.10 Journaal. NEDERLAND3 17.30 17.46 18.00 18.30 19.00 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Sesamstraat. De grote vakantie van Ramo en Necla, jeugdfilm (2). TELEAC De jaren dertig. Les 4. NOS Jonathan, jeugdfilm over het jongetje Jonathan die besluit zijn nieuwe juf te helpen, wanneer zij een auto-ongeluk krijgt, i TV-3. gevarieerd magazi ne. i ^Journaal. i 3Het Oranjejaar, jaaro verzicht Studio Sport, i Journaal. i Cinemagazine, een pro gramma over films en film makers, i Studio Sport, i Nieuws voor doven en slechthorenden. Philicia Rashad, beter bekend als Claire Huxtable uit de 'Cosby Show', in een scène uit de Amerikaanse speelfilm 'Uncle Tom's cabin". Ned. 1 om 19.20 uur. FOTO: anp Iet c RT 1 IS opk,55 juke Box. od-\ doel wel] van] fHvp '®ne uit de Hitchcock-film 'The man who knew too much' met ,inp„tmes Stewart (m.). BRT 2 om 22.15 uur. FOTO: anp daughters), Australische serie. 19.15 Sinja Mosa, Braziliaanse serie met Lucelia Santos. 19.40 Programma-overzicht. 19.45 Nieuwa. 20.10 Kwidam, videospelletjes met Marleen Gordts. 20.15 Het Sportoverzicht 1988. Niet alleen beelden van de belang rijkste sportgebeurtenissen in 1988, maar ook reacties en commentaar van de auteurs. 22.15-00.10 De man die teveel wist (The man who knew too much), Amerikaanse speelfilm uit 1956 van Alfred Hitchcock. Met: Ja mes Stewart. Doris Day, Daniel Gelin, e.a. De Amerikaanse fa milie Mac Kenna en hun zoon Hank komen in Marrakesch in contact met de mysterieuze Fransman Louis Bernard, die de dag daarop wordt ver moord en stervend aan de dokter verklaart dat binnen kort een prominente staats man in Londen vermoord zal worden. ,00 Candy Candy, tekenfilmserie, het \£25 Foofur, 26-delige Amerikaanse tekenfilmserie gebaseerd op fi guren gecreeërd door Phil Mendez. Afl.26: Raki is verlief- d/Annabel op de punktoer. ,50-17.35 Spit McPhee (True story of Spit McPhee). 4-delige Au stralische serie naar de roman - van James Aldridge. Afl.3. Met: Sir John Mins, Philip Han cock, John Bach e.a. .55 Nieuws. .00 Tik tak animatieserie. 05 Plons Afl.; Plons en de pal jas. moe iten de i dekk de npge Miluo Merlina detective-reeks v achl dklai de b ing :r vli n: eelni ïaar ïrhal oeslo ninu tijd kinderen. Afl. 17: Het mysterie van de blauwe kanarie. Met: Paul Ricour, Lea Couzin, Mleke .40 Zelden zonder zondag, pro gramma n.a.v. het 75-jarig be staan van de Vlaamse scout beweging. Presentatie: Pat Donnez. .05 Korte film. 145 Uitzending door derden. .40 Programma-overzicht. 45 Nieuws. 10 Kunst-zeken. 15 I.Q., quiz gepresenteerd door Herman van Molle. Vandaag spelen Ronny Swiggens en Pe ter Vandenbossche tegen Eric ia van Meensel en Luk van Looy. de ^en zaa't voor 'we® (Ein Fall für zwei). Duitse politieserie. Afl.25: De tuinman en de dood. Met: Günther Strack, Claus Theo Gartner, e.a. Eén van de werknemers van de Frankfurt- se bank Rimbach, die van bode tot klusjesman is gede gradeerd, wil zich wreken. Als hij een skelet in Rimbachs tuin opgraaft heeft hij het middel gevonden. .45 Moviola, filmmagazine. Thema: Sergei Eisenstein. Documen taire van Gian Carlo Bertelli over het leven van deze Russi fy-. sche cineast. Fragmenten uit iCIjL 'Pantserkruiser Potemkin', 'Oktober'. 'Alexander Nevskj', 'Ivan de Verschrikkelijke' e.a. .'45 Nationale Loterij. Vrij(j!.50- Nieuws. mor f'00 Volleybal, finale van het toer nooi de Witte Molen In Sint- Niklaas, samenvatting. ;35-23.40 Coda. De tijd is troebel van Margaretha van Oosten rijk. Vertaling: Marcel Obiak. 1T 2 150 Zonen en dochters (Sons and RTBF 1 16.00 L'écran des vacances. 16.25 Croc notes. 16.30 Mr.Hiccup. 16.35 De Smurfen. 17.00 Tekenfilm. 17.10 Noël au thaatre: Crasse tig- 17.15 Mimi Craca. 18.00 Nouba nouba, met Alex, La souris motorisèe, Plastinots en Le Petit vampire. 18.30 Jamais deux sans toi, geva rieerd informatief programma. 19.00 Nieuwsoverzicht. 19.03 Ce soir, Waalse actualiteiten. 19.25 Lotto en Joker. 19.30 Journaal. 20.00 Mourir pour Barossa (The alien Years). 6-delige serie van Donald Cromble. Met: Chris topher Waltz, John Hargrea- ves. Kim Krejus e.a. Afl.4. 21.00 Festival de Rochefort, verslag van het Festival du rire te Ro chefort. Vandaag: Jempy, Mare Jolivet e.a. 21.45 Retour au chateau (Brideshe- ad revisited), 6-delige Engelse serie naar de roman van Eve lyn Waugh. Met: Jeremy Irons. Anthony Andrews, Diana Quick. e.a.Afj.4. 23.20 Fantaisie video: Orphèe van Gluck. 23.25 Journaal. 23.55-00.05 Informations, riflexions et interrogations laïques. ^Juitslan^ DUITSLAND 1 16.15 Cuore, Italiaanse serie naar de gelijknamige roman van Ed- mondo de Amicis. Afl.6. 17.15 Tagesschau. 17.25 03 Nur keine Hemmungen, let tergreepraadsels met Michael Schanze. 18.26 Tagesschau. 18.30 Hier und Heute. 18.52 Zirkus Humberto, serie. 19.58 Programma-overzicht. 20.00 mTagesschau. 20.15 (DTatort, Duitse -'politieserie. Afl.: Moltke. 21.45 BRDDR - ein anderer Bliek, serie van 3 documentaires van overgekomen Oost-Duitsers over de Bondsrepubliek. Deel 2: Grenzüberschreitung. 22.30 Tagesthemen, actualiteiten. 23.00 Starlight one - Irrflug ins All, Amerikaanse speelfilm uit 1982 van Jerry Jameson. Met: Lee Majors, Lauren Hutton, Ray Milland e.a. 00.45 Tagesschau. 00.50 Nachtgedanken. DUITSLAND 2 Mowglis Brüder, tekenfilm. Bettkanten-Geschichten Heute. [3 Tele-lllustrierte. 0 Nonni und Manni, die Jun- gen von der Feuerinsel, serie. Heute. S Na siehstel, muziek en gas ten bij Günther Jauch. Kennzeichen D, nieuws uit Oost- en West-Duitsland. Fatman, oder: Der Dicke und Ich, Amerikaanse detectivese rie. Afl.: Der Staranwalt. Met: William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell e.a. Heute-Journal. Kontext: ...nicht wie die Schriftgelehrten - Streit um Eugen Drwermanns Kritik der religiösen Rede. Liebestoll - Fool f or love (Foól for love), Amerikaanse speel film uit 1985 van Robert Alt man. Met: Sam Shepard, Kim Basinger, Harry Dean Stanton DUITSLAND 3 16.30 Der Maulwurf komt in die Stadt, tekenfilm. 17.00 Unternehmen Kriachan, docu mentaire over een Initiatief van de Oost-Duitse milieubewe ging. 17.45 Magnum, Amerikaanse serie. Met: Tom Selleck, John Hiller- man, Roger E. Mosley e.a. Afl.: Ein Toter Kehrt zurück. 18.30 Links und Rechts vom Aqua- tor - special. 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met sport en nieuws. 20.00 Die Zwillingsschwestern, 2- delig Engels tv-spel van Robert Chenault en Melville Chavelson naar de roman van Judith Mi chael. Met: Stefanle Powers. Gina Lollobrlgida e.a. Deel 2. 21.30 West 3 Aktuell. 21.45 E Phantombilder, portret van de filmregisseur Frriedrich Wil helm Murnau, tg.v. zijn ge boortedag. 100 jaar geleden. 22.30 E Friedrich Wilhelm Murnau: Faust, ein deutsche Volkssa ge, Duitse speelfilm uit 1925 teland BBC 1 15.10 Geronimo, Amerikaanse speel film uit 1962 van Arnold Laven. Met: Chuck Connors, Ross Martin. Kamala Devi e.a. 16.50 Children's BBC, kindermaga zine met Andy Crane. 17.45 Film special: Bushfire Moon, 2-delige tv-film. Afl.1. 18.35 Neighbours, Australische serie met Anne Charleston, Kylie Mi- nogue, Fiona Corke e.a. 19.00 Nieuws. 19.30 London plus, regionaal nieuwsmagazine. 20.00 Wogan, talkshow met Terry Wogan. Vandaag: James Ste wart special. 20.40 m Doctor Who, 14-delige science-fiction serie met o.a. Sylvester McCoy en Sophie Al- dred. Afl. 13: The greatest show in the Galaxy (3). 21.05 mThe Guiness Book of Re cords Hall of Fame. David Frost ontvangt record-brekers. Met o.a. Paul McCartney, Sir Edmund Hillary, Bob Geldof en Vesna Vulovic, die een val van bijna 10 kilometer overleefde toen haar vliegtuig neerstortte. 22.00 Nieuws en weerbericht. 22.30 Wife begins at 40, comedy-se- rie met Lizza Goddard, Ray Cooney, John Quale e.a. 00.00 mTwo rode together, Ameri kaanse speelfilm uit 1961 van John Ford. Met: James Ste wart, Richard Widmark, Shirley 01.45 Weerbericht. BBC 2 16.03 Showreel 88. Tony Robinson introduceert in 5 programma's de nominaties voor de BBC Television and Radio Times Award. Afl.3: Goblin van Tony 16.40 Nieuws en weerbericht. 16.50 Women of our century, serie van 4 vrouwen-portretten. Afl.2: Paule Vezelay. 17.30 Royal Institute Christmas lec tures. "The home of the future', serie van 5 lezingen van Prof. Gareth Roberts over de tech nologie van de toekomst. Van daag: Toegepaste wetenschap in huis. 18.30 Jack High. Master bowls toer nooi 19.00 E The treasure of the Sierra Madre, Amerikaanse speelfilm uit 1948 van John Huston. Met: Humphrey Bogart, Walter Huston, Tim Holt e.a. 21.05 An evening at the American Ballet Theatre. Twee baletten van het American Ballet Thea tre o.l.v. Mikhail Baryshnlkov. 1. Apollo op muziek van Stra vinsky. Choreografie: Balanchi- ne. Met: Christine Dunham, Leslie Brwone, Stephanie Sland. 2. Who cares? op mu ziek van Gershwin. Choreogra fie: Balanchine. 22.00 mThe French and Saunders Christmas Special, humoris tisch programma. Gasten: Ali son Moyet en Raw Sex. 22.40 fflThe cotton club, Amerikaan se speelfilm van Franicis Cop pola. Met: Richard Gere, Diane Lang, Gregory Hines e.a. 00.40 Weerbericht. 00.45-02.05 Schalcken the painter, horrorfilm van Leslie Megahey naar een vertelling van Sheri dan Lefanu. Met: Jeremy Cly de. Cheryl Kennedy, John Hus- SKY CHANNEL 16.00 S Pop Formule. 17.00 The DJ Kat Show. 18.00 Gidget. 18.30 I dream of Jeannie Come dyserie. 18.57 Europees weerbericht. 19.00 The Ghost and Mrs.Muir Comedyserie. 19.30 Special Friends. 20.30 Police Story Special: The Jar. Misdaadserie. 22.12 Europees weerbericht. 22.15 International Motor Sports 1988. 23.15 Snow Report. 23.20 Thailand Panorama. Docu mentaireserie. 23.50 Paris to Dakar Rally. 00.05 News Review 1988. Jaarover zicht. 00.57 Europees weerbericht. 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Celtic Heritage. 01.50 Playing Shakespeare. 02.20 National Gallery Series. 03.20 Science and Technology. 03.40-06.30 THE LANDSCAPE CHANNEL. Non-stop muziek programma met klassiek, jazz, pop en New-Age-muziek, met beelden uit de natuur en com puter-animaties. SUPER CHANNEL (Programma's onder voorbehoud) 16.00 Supertime. 17.00 Power Hour. 18.00 Super Channel Newt en Eu ropees weerbericht. 18.15 Classic Concentration. Spel- programma. 18.40 Kate and Allie. Comedyserie. 19.10 The Kenny Everett Show. Co medyserie. 19.40 Power Boats 1988 IOGP. 20.10 Europees weerbericht. 20.15 Super Channel News. 20.30 Feature Film: Mr. Blandings Builds His Dream House. Speelfilm. 22.10 World Seniors PGA Golf '88. 23.10 Super Channel News. 23.30 Europees weerbericht. 23.35-00.35 Power Hour. MTV EUROPE 15.30 Marcel Vanthilt. 17.00 3 From 1 at 5. 17.15 Maiken Wexo. 18.30 Club MTV. 19.00 MTV at the movies. 19.30 Remote control. 20.00 Ray Cokes. 23.00 MTV at the movies 23.30 Marcel Vanthilt. 00.00 Your Scene: Yol Met Sophie Bramly. 00.30 Your scene: Funk mix. 01.00-07.00 Night videos, met van 02.00-02.30 Club MTV TV 5 16.10 La Mémoire des Siècles. 16.30 Bonjour, bon appétit. 17.00 Récróation. 17.30 Des chiffres et des lettres. 17.55 Brèves et Météo Européene. 18.00 Les Cinq dernióres Minutes. 19.30 Papier Glacé. 20.00 Mon Oeil. 20.50 Case Ouverte. 21.30 Musique Classique. 22.00 Journaal. 22.30 Europees weerbericht. 22.35 Cinéma, Cinèmas. 23.30 Continents Francophones. 00.30-01.00 Santé Visions. TV NEDERLAND 1 VARA 16.01 Neighbours. 16.24 EZeg 'ns AAA 16.49 Garfield. 17.14 Popeye. NOS 17.30 Journaal. VARA 17.47 Achter het nieuws. NEDERLAND 2 BRT 1 14.00 Verwant 14.50 t.O. e. 15.20 Zonen en dochters 15.45 60-plus 16.25 Zelden zonder zondag 16.50 Juke box. 17.00 Anna van het Groene Huis, jeugdserie. DUITSLAND 1 09.45 ZDF-info Arbeit und Beruf. 10.00 Heute. 10.03 Wilder Westen inclusive (3). 11.55 Umschau. 12.10 Kennzeichen D. 12.55 Persoverzicht. 13.00 Heute. 13.15 Safari zur Hölle (Rhino), speelfilm. 14.45 Die Trick- filmschau. 15.00 Tagesschau. 15.05 Sinha Mo$a. 15.30 Neu gesehen: Sterns Stunde 16.15 Ich, Christian Hahn. 16.40 Mission Terra, Expedi- tionen zum blauen Planeten. 17.15 Tagesschau. 17.25 Tandarra. DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1. 13.15 ZDF- Info 13.30 Der seltsame Fall des St.Nikolaus. 14.20 Der schwarze Bu- merang 15.55 Heute. 16.00 Mein Lieblingsstier. 16.10 Die Welt der Marionetten. 16.55 Heute. 17.10 El Tele-lllustrierte. BBC 1 07.35 Kirkwood Brown in Photo phonies. 07.55 Weerbericht. 08.00 Breakfast time. 09.30 The Flintsto- nes. 10.00 Nieuws. 10.03 Now it's Christmas. 10.30 Why don't you? 11.00 Nieuws. Aansl.: Now it's Christ mas. 11.30 Playbus: The Patch Shop. 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuws. Aansl.: Rolf Harris Cartoon Time. 13.00 Nieuws. Aansl.: The gar den party. 14.00 Nieuws. 14.15 Neighbours. 14.40 Holiday quiz. 15.10 mDevil-Ship Pirates, speelfilm. 16.30 Tom Jerry Festival. SKY CHANNEL 06.30 European Business Channel. 07.00 Good Morning Scandinavia. 08.00 DJ Kat Show. 09.00 Teken films. 10.00 a Sky Trax 12.40 Go Europe. 13.00 Another World. 14.uD Ask Dr. Ruth. 14.30 News Review 1988. 15.30 Castaway. 16.00 El Countdown. 17.00 DJ Kat Show. SUPER CHANNEL (Programma's onder voorbehoud) 07.00 Nieuws. 07.15 European Busi ness Weekly. 07 45 Nieuws. 08.00 Supertime. 09.00 Little Woman. 10.30 Sisters in the Name of Love. 11.30 Film: My Favourite Wife. 13.00 Capitol. 13.25 Weer. 13.30 Sons and Daughters. 14.00 Onedin Line. 14.55 Weer. 15.00 Power Hour. 16.00 Su pertime. 17.00 Tracking. RADIO 1 teder heet uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18.45 Waar waren we ook alweer? 19.02 VOO: Zwarte gat-special. 20.30 The war of the worlds 22.30 Muziek uit Het zwarte gat. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgspot. 01.02 Romance 02.02 Clair-Obscur. 04.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07-07.00 Vandaag... donderdag RADIO 2 teder heet uur nieuws (NOS). 18.03 De wereld zingt Gods lof. 18.54 NCRV: In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie radio 1. RADIO 3 teder heet uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.02 VPRO: De wereldontvanger. 21.02 Het front. 22.02 La stampa. 23.02 Stompin'. RADIO 4 18.02 AVRO: Cédea. 20.00 Nieuws. 20.02 Brahms en Schönberg. 21.40 Chanticleer tegen polio. 22.00 Voor het stil wordt en wat later. RADIO 5 18.10 TROS: Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van de PPR. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 TELEAC: Belcanto. 21.00 Latijn. 22.30 Qa va? 22.00-22.30 You're welcome. REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine. SOR: (via kabel: FM 92.9 Mhz) 18.00-19.00 Rijswijkse Rockgolf. Om roep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op woensdag. 18.30 Moker. 19.00-20.00 Rijnsburg Lokaal. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Middagmaga- BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT Combo. 18.45 Protestantse uitz.. 19.10 Actueel. 19.30 Accordeon en Vlaamse liedjes. 20.03 In de club: jazz. 21.03 A Night of Great Movie Music. 22.10 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 19.10 Dansvergunning. 22.05 Jazzkaffee. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 Rommelpot. 19.00 Symposium. 19.45 Jazz criss-cross. 20.30-23.45 Musica Antlqua. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO's Radiojournaal. 09.05 Arbeidsvitaminen. 10.45 Leuterkoek en zandgebak. 12.02 Voorburg is jarig. 13.05 AVRO's Radiojournaal. 14.02 AVRO: Koperen Ko en Nikke- 16.05 KRO: Echo-Magazine. NCRV: Het levende woord. Vandaag... donderdag. Hier en Nu. Ontmoeting. Willem Wever. Plein publiek. Heer en meester. Middagpauzedienst. Hier en nu. Lichte muziek. De tafel van vier. Coup soleil. De familieshow. VOO: Nederlandstalige top 30 van 1988. RADIO 3 teder heet uur nieuws (NOS). 07.03 TROS: De havermoutshow. 09.03 Gouden uren. 12.03 Vijftig Pop of een envelop. 14.03 De nationale hitparade top 100. RADIO 4 07.00 Nieuws 07.02 VOO: Ochtendstemming. 08.00 Nieuws 09.00 Veronica's meesterwerken (1). 10.30 Muziek voor miljoenen. 12.00 Veronica's meesterwerken (2). 13.00 Nieuws. 13.02 Ned. Muziekland Klassiek. 14.00 EO: Metronomium in concert. 15.30 Zeggen en schrijven. 16.00 VPRO: De beweging. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Muzlekrevue. 10.00 KRO: Zonnebloem. 11.00 De 50+ seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Kruispunt. 12.20 Tussen de regels. 12.30 Hier woont God bij de mensen. 12.53 In gesprek met de bisschop. 13.00 Nieuws. 13.10 De derde wereld. 13.40 Da Capo. 14.00 Klasse 15.00 Damokles. 16.00 NOS Cultuur. REGIONAAL Radio West: (vla FM-frequentie Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine. 12.00-13.00 Lunchuur. Omroep Rijn land: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 10.30-12.00 Voor senioren. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 07.00 Och tendmagazine. 09.00 Hans van Vliet. 12.00 Lunchprogramma. 14.00 Tineke Speksnijder. 16.00-17.00 Rijnmond getapt. BRT 1 05.31 Met I wakker. 08.20 Klaarwakker. 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor. 14.03 Klapstool. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Muziekboetiek. 10.03 Parkeerschijf. 12.00 Gewestelijk programma. 13.10 Jos Ghijsen. 13.15 Roddelradio. 14.00 Hitbox. 17.00 Focus. 17.10 Amazone. BRT 3 07.00 Goede Morgen. 08.15 Ochtendvariaties. 09.15 Morgenmuziek. 10.15 Liederen van Giuliani. 11.15 Matinee. 12.00 Tafelmuziek: Veradni. Rameau. 13.10 Actueel. 13.25 Muzikaal dessert. 14.00 Muziek van epigonen. 16.30 Wel thuis.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 9