Galm van bommen in Zuiderpark klinkt na [leven jaar cel oor ex-atleet ra Spelers willen Masters Europa Sport op tv Clubkaart niet ter discussie .onder Korotkov zorgt voor primeur Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! ag» ^ort CeidócSowumt dinsdag 13 december 1988 pagina 7 "fer debutanten in ijshockeyteam zekerjj] 'ergroi|ni elligd. imelij an al ïlijke kenin, prer 92 spr n aam gen t vers ERE Bondscoach Larry van Wieren r voor het vier-landéntoernooi, dat komend deinde in Utrecht wordt gespeeld, vier de nten in de ijshockeyselectie opgenomen. Wieren stuurde Jan de Vries en Rob Her- ïrath (beiden Heerenveen), Frans Janssen ijl pegen), John Vorstenbosch (Geleen) voor eerst een uitnodiging voor de nationale l. Nederland opent vrijdag het toernooi met ledstrijd tegen Roemenië. Zaterdag is Dene ten opponent en op de slotdag volgt de ont- ting met Joegoslavië. Itfaectie ziet er als volgt uit: doel. Polman Tuin (Heer- *n), Bruisten (Nijmegen), Nienhuis (Rotterdam); Geesink, Van der Werf, H. Hille, De Vries Heerenveen), Homburg (Nijmegen), Wensink (Ge- pa en Van Galen-Last, (Tilburg); aanval: Berteling, B. ;e (beiden Rotterdam). Toren (Groningen), Van Hunen •;rdam). Stoer, Janssen, Moons (allen Nijmegen), Van n (Tilburg), Koren, Herckenrath (beiden Heeren- Mollen. Louwers, Vorstenbosch (allen Geleen). i OPg« chilli rij te il gel Blanchard houdt Europese titel HELSINKI Alex Blanchard heeft gisteren zijn Europese bokstitel in het zwaar-middengewicht met succes verde digd. Het gevecht tussen Blanchard en de Fin Tarmo Uusi- virta, gehouden in het ijshockeystadion te Helsinki, eindig de onbeslist. De partij werd gehouden onder auspiciën van de IBF, de International Boxing Federation. Het Belgische jurylid kende Blanchard de zege toe, terwijl het Finse lid van de jury zijn landgenoot iets sterker achtte. Het Engelse jurylid zag geen krachtsverschil tussen beide boksers. Een combinatie van links-rechtse stoten had Uusivirta in de negende ronde op de knieen gebracht. Terwijl de arbi ter telde, kon de Fin nauwelijks op zijn benen staan. In slechts twee van de twaalf ronden was Uusivirta de betere bokser. De 3.000 toeschouwers zagen hun 31-jarige favoriet in de vierde en laatste drie minuten de punten-achterstand tegen Blanchard voor een deel wegwerken. Op 26 maart 1986 eindigde een gevecht tussen de Nederlander en de Fin Alex Blanchard (links) in duel met in Amsterdam eveneens onbeslist. de Fin Uusivirta. foto: anp NEW YORK Het Masters-toer- nooi, waaraan jaarlijks in december de beste acht tennissers van de we reldranglijst deelnemen, verlaat mogelijk Madison Square Garden in New York. Een aantal topspe- lers, onder wie de Zweed Stefan Edberg, heeft de ATP verzocht vanaf 1990 het evenement in Euro pa onder te brengen. Eén van de voornaamste redenen achter het verzoek is het gebrek aan trainingsfaciliteiten in New York, maar tennis zou de volgens de spelers in Europa ook meer uit straling hebben. De Zweedse tennisser Mats Wilan- der heeft in 1988 financieel het meest geprofiteerd van de Grand Prix-toernooien. De nummer één van de wereldranglijst verdiende dit jaar ruim 3,4 miljoen gulden aan prijzengeld. Boris Becker bereikte op de valreep de tweede plaats. Door zijn winst in het Masters-toer- nooi en daaraan verbonden bonus kwam de Westduitser dicht in de buurt van Wilander. Becker incas seerde slechts 60.000 gulden min der. Ivan Lendl moest het doen met iets minder dan één miljoen dollar (ongeveer twee miljoen gul den). De Tsjechoslowaak werd ook nog voorbijgestreefd door Stefan Edberg, die bijna drie miljoen gul den op zijn rekening kon laten bij schrijven. Boerebach en Plomp vervangers in bondsteam van Libregts ZEIST In de voetbalselectie voor het Nederlands bondsteam, dat vanavond in Sittard een wedstrijd tegen Fortuna Sit- tard speelt, zijn twee wijzigingen aange bracht. Fons Mallien van Willem II en Pierre Blattler (Roda JC) zijn niet be schikbaar wegens blessures. Zij worden vervangen door Michel Boerebach van Roda JC en Gerrit Plomp, die het afge lopen weekeinde scoorde voor FC Utrecht. Bondscoach Thijs Libregts beschouwt het V>ondsteam als een tussenstation voor spelers die (nog) niet toe zijn aan het „grote" Oranje. I Jenkins wilde geld en succes, verzeilde in de drugsscene en d gepakt. foto: ap *1 DIEGO David Jen- 5, in 1971 Europees kam- ;n op de 400 meter, is giste- door een rechtbank in San »o tot zeven jaar gevange- traf veroordeeld wegens aandeel in een omvangrij- handel in anabole steroï- Jenkins maakte deel uit een syndicaat, dat voor oenen guldens aan verbo- spierversterkende midde- uit Mexico haalde en de idukten aan Amerikaanse rtscholen en body-builders jkocht. ft is één van de ernstigste |en die ik in de afgelopen jaar heb meegemaakt", klaarde rechter Lawrence tng bij het uitspreken van [vonnis. De rechter wees in verklaring op de academi- e en sportieve achtergrond r de 36-jarige Brit: „Jij had i mogelijkheden. Geestelijk r begaafd en succes in de ■twereld. Maar dan komt Aicht om de hoek kijken rordt al het goede door het ^gespoeld". De in Leices- geboren Jenkins bekende jaar al schuld voor het iribueren van de middelen, ins leek in 1970 de wereld zijn voeten te hebben. Op ntien-jarige leeftijd kwam 'in bezit van de Europese ti- op de 400 meter. De toe- j er rooskleurig uit. gold als een van de voor- imste kandidaten voor ipisch goud op de 400 me- De Spelen in München en echter een rampzalig Inement v.oor de atleet. Jen- slaagde er echter niet in te kwalificeren voor de fi- van zijn favoriete afstand, de Britse estafetteploeg eindigde Jenkins wel als twee de. Frustratie Daarna ging Jenkins in al zijn frustatie op zoek naar midde len, die hem een grote titel en naam zouden kunnen bezor gen. Hij begon met krachttrai ning om meer inhoud te krij gen. Hij las vele werken over sport-psychologie en nam Da vid Hemery, olympisch kam pioen op de 400 meter horden in 1968, in dienst als trainer. Hemery maakte ook deel uit van de zilveren estafetteploeg van München. Met het gebruik van anabole steroïden heeft Jenkins ge tracht zijn prestaties te verbe teren. Wanneer hij daarmee startte, is niet bekend. Gunstig effect kan het in ieder geval niet hebben gehad. De tijd waarmee hij in 1980 tijdens de Olympische Spelen in Moskou zevende werd op de 400 meter (45,56 seconden) was slechter dan die waarmee hij in 1971 Europees kampioen werd. Na de Spelen "in Moskou beëindigde Jenkins zijn spor tieve loopbaan en vertrok zo als zoveel sporters naar Cali- fornië, waar hij het als onder nemer niet onaardig deed. Maar de Brit wilde meer. Suc ces. En succes betekent geld. Hij kwam in aanraking met de smokkel van anabole steroden. Vorig jaar werd hij gearres teerd bij zijn zoveelste poging verboden middelen de Vere nigde Staten binnen te lood sen. Zijn droom van rijkdom en faam was daarmee direkt over. js vragen I HAAG De gegevens van de [prijsvragen zijn: o 49 eerste prijs: geen winnaar, de prijs: 2 x 150 000; derde prijs: 5.935,80; vierde prijs: 2.8o0 x prij- tweede prijs: 4 wi Toto 49 eerste prijs: 4 x 5.356,00; tweede prijs: 73 x 195,60; derde prijs: 565 x 63,10. Toto gelijk 49 eerste prijs: geen win naar; tweede prijs: 1 x 328,90; derde prijs: 25 x 65,70; vierde prijs: 609 x4,30. DEN HAAG Woede en onbegrip overheersen de re acties op de bommen en bom melding die zondag een bizar einde maakten aan FC Den Haag-RBC. In het Zuider park keren de gesprekken steevast terug bij hetzelfde onderwerp. Vooral bij de trouwe supporters klinkt de galm van de bommen nog duidelijk na. De Haagse politie zei van morgen nog geen steek te zijn opgeschoten in het tech nisch onderzoek en de speur tocht naar mogelijk verdach ten. Het bestuur van FC Den Haag zei het gisteren met bloemen en een fruitmand. Voorzitter Walraven (die te genover de supporters heeft verklaard tegenstander te zijn van de pasjesregeling) en vice-voorzitter Corsmit pro beerden daarmee de pijn te verzachten bij de 17-jarige Remco Smit, die als gevolg van de explosie van een vuurwerkbom in ziekenhuis Leyenburg belandde. „Er zal waarschijnlijk de rest van mijn leven wel wat van die verwondingen te zien blijven", vertelde Smit. „Mijn geluk was dat die bom onder een auto ontplofte. Dat heeft de klap geremd. Anders was ik misschien wel een been kwijtgeweest". „Voor de wedstrijd stonden we in een grote groep te wachten voor het hek. Waar voor dat was, wist ik eigen lijk niet. Pas later hoorde ik dat het te maken had met een protest tegen de pasjesre geling". Smit, die vroeger in De Haagse voetbalsupporter Remco Smit (midden), die zondag gewond raakte buiten het sta dion van FC Den Haag, kreeg gistermiddag bezoek van voorzitter Walraven (links) en vice- voorzitter Corsmit van FC Den Haag. foto: cees verkerk hand van zijn vader voor het Ook onder de oudere fans eerst een duel van FC Den Haag en stapte later over naar Midden-Noord. Vader Smit heeft hem inmiddels de jeugd van Quick Steps voetbalde, werd door de ex plosie evenals twee van zijn vrienden getroffen door ron- drazend materiaal. In het zie kenhuis lag Smit vervolgens sterk afgeraden ooit nog een twee uur op de operatietafel,- voet te zetten in het Haagse waar artsen talloze deeltjes voetbalstadion. „Het Zuider- „glas en zo" uit zijn benen park blijft nou eenmaal boei peuterden. Smit: „Ze hebben een flink stuk huid moeten wegsnijden om erbij te kun nen". Het slachtoffer bezocht op negenjarige leeftijd aan de en, maar óls ik in de toe komst nog een keer ga, ga ik wel op de tribune zitten. Wat er zondag is gebeurd, is ge woon schandalig", aldus Smit. blijven de bommen van afge lopen zondag nog nagalmen. Toekijkend bij een trainings partijtje van de A-selectie discussiëren zij heftig over de jongste trammelant. Onder de vele suggesties van de da gelijkse bezoekers van het Zuiderpark: „Ze moeten dat nieuwe stadhuis gewoon ver geten en het geld gebruiken om op dezelfde plaats een ge vangenis neer te zetten". ROB LANGEVELD Heracles - FC Den Haag op 18 januari DEN HAAG De KNVB heeft het voetbalduel in de eerste divisie tussen Hera cles en FC Den Haag vast gesteld op woensdag 18 ja nuari. De ontmoeting werd op zondag 4 decem ber afgelast vanwege de slechte gesteldheid van het terrein. Bij de gemeente Almelo is met verwonde ring gereageerd op het feit dat het duel is vastgesteld op een woensdagavond. Heracles speelt, in ver band met de geloofsover tuiging van de veelvuldig scorende spits Folkert Vel- ten, de thuiswedstrijden op zaterdagavonden. Vanwe ge mogelijke problemen tussen Haagse fans en winkelend publiek werd het aanvankelijk vastge stelde duel echter, zoals gebruikelijk bij uitwed strijden van FC Den Haag, verschoven van naar zon dag (waardoor Velten niet had kunnen meedoen). Een woordvoerder van de gemeente achtte het gis termiddag „zeer onwaar schijnlijk" dat de burge meester van Almelo wel toestemming zal geven voor het spelen van het duel op een woensdaga vond. Nederland 2, 23.00 uur TROS Sport Special: Nederlandse ex peditie in Noord-Pakistan. TV 5, 20.00 uur: Sport. BBC 1, 21.30 uur Sportquiz. Sky Channel, 22.15 uur: Ameri can Football. Super Channel, 21.30 uur Voet bal. KOERSEN DEN HAAG Elf draverijen staan er vanavond om 18.30 op jet pro gramma van Hilversum. Morgen is de eerste start op Nootdorp om 14.30 uur. Onze tips voor Hilversum lui- le koers: Comrade, Ciao Magnus, Cindy R (10-6-3). 2e koers: Brenda V, Clazina Morgan, Cheetah Rider (7-6-5). 3e koers: Celest Greenacre, Charlene K. Chris Wielinga (1-5-2). 4e koers: Cherie Wielinga, Catch Me Jacky, Carla T (3-5-2). 5e koers: Ceder du Bois, Briesly, Anne V (4-9-7). 6e koers: Barry Quick, Bravo Zijp- veld, Anjo Vredenburch (5-7-2). 7e koers: Zachery Baker, Yko Gold. Zoeff Neyenrode (7-5-2). 8e koers: Columbus Bowl, Ace Maid, Amor van Zuilen (7-4-5). 9e koers: Annfine Mountain, Zipper Spencer, Udo Windspiel (9-6-8). 10e koers: Clark Buitenzorg, Chicago, Carbith S (8-6-7). 11e koers: Zoro Volomon, Anne Ney enrode, Wilma Fortuna (5-6-9). Nootdorp morgen. Ie koers: Derrek Baker, Delfhy Bui tenhof, Davidia Rose (7-3-4). 2e koers: Crack Oostland, Cor Berg, Cherie Brovee (4-6-10). 3e koers: Yankee Lady, Carthamus G, Cherry B (7-10-4). 4e koers: Zonnebloem S, Ares Wog- meer, Antrapid Aldorp (2-3-10). 5e koers: Cronic Way, Bea V, Crissi Westland (4-5-3). 6e koers: Ycks di Robles. Zilver For tuna, Arizona Guapa (5-6-3). 7e koers: Crack Westland, Adel Flight, Bongo 1-2-8). 8e koers: Bajazet W, Champ Rotary, Cereal (1-3-9). 9e koers: Uncle Tom, Ypco OosÜand, Wez Warber (4-9-8). 10e koers: Agretty, Bo Bo Batavus, Young Love (10-3-8). lie koers: Bambino Ricardo, Zanny Oranje, Ajax Buitenzorg (4-3-8). ZEIST De bondsvergadering van de KNVB heeft gisteren een erg rustig verloop gehad. Na het openingswoord van Martin Kastermans, de vervan ger van voorzitter Jo van Marle die thuis herstelt van een hart operatie, raasde het bestuur met instemming van de afgevaar digden door de agendapunten. Zelfs een onderwerp als de KNVB-clubkaart bleek een for mele zaak en geen aanleiding tot enige discussie. Aandacht was er vooral voor het eeuwfeest van de Neder landse voetbalbond. Gisteren werd het jubileumprogramma officieel gepresenteerd, verge zeld van een promotiefilmpje over 100 jaar KNVB. De feeste lijkheden omvatten onder meer in januari al het wereldkampi oenschap zaalvoetbal en een symposium voor voetbaltrai ners. Het nieuwe seizoen zal be ginnen met een wedstrijd om de Nederlandse Super Cup tus sen de landskampioen en de be kerwinnaar. Het jubileumjaar, dat bol staat van de activiteiten op zowel prof- als amateurniveau, wordt besloten met een galawedstrijd tussen Nederland en Engeland op 13 december 1989 in De Kuip. De financiering van alle evenementen en publicaties was geraamd op ruim 2,4 mil joen gulden, maar kon worden teruggebracht tot ongeveer twee miljoen door het wegval len van het Europees kampi oenschap voor dames. De KNVB heeft 735.000 gulden op de begroting gezet voor de festi viteiten. 06i mogelijkheden zijn bij tlide basketbal groter. Het is Intrekkelijker om naar te ":en. Bij het rolstoelbasket- kun je geen zone-verdedi- Ing spelen. Dat zou zelf- foord betekenen. Bovendien it je met die grote stoelen in èt veld. Dat beperkt de be- [egingsruimte onder de bas et aanzienlijk. Topsport wil t het niet noemen. Zo lang er et vier keer per week wordt ïtraind, verdient ook rol- oelbasketbal die betiteling iet. De mentaliteit bij de ieeste sporters is niet de lentaliteit van mij. Je moet lort niet zo belangrijk vin- ïn, wordt vaak geroepen, laar basketbal is voor mij in van de weinige dingen in et leven, die ik echt leuk ind. Daarom wil ik in deze x>rt als trainer verder ko len. Dat heeft overigens iets met mijn handicap te ïaken. Mijn doel is over een antal jaren een vereniging it de eredivisie te trainen. Gehandicapte basketbal trainer Henk Arends van 'alidesportvereniging Py- hon in de Amersfoortse 'ourant „Weet je wat mij teleurstelt? Dat het allemaal zo lang heeft geduurd. Bijna een half jaar ben ik door alles en iedereen lastig gevallen. Ben Johnson wordt positief bevonden tij dens de Olympische Spelen en hup, de telefoon staat weer roodgloeiend. Het leek wel alsof de mensen over niets an ders meer met me konden praten dan over doping.' En steeds maar weer werd er ge vraagd of dat rapport nog niet, af was". Wielrenner Geert-Jan Theu- nisse in de Haagsche Cou rant „Wij hebben nog nooit een speler weggekocht bij een an der team. Iedereen is it vrije wil naar De Lier gekomen. De harde kern bestond jaren geleden uit Ton Plummen, Wim Kortenray en mijn per soon. In de loop der tijd zijn daar mensen als Eric Kok, René Warmerdam, Walter Huberts, Ronald Chandra etc. bijgekomen. Waarom? Heel simpel. Omdat de beste bow lers van Nederland met el kaar in een team willen spe len. Klasse trekt klasse aan. Vergelijk het maar met welke sport je ook wilt en je ziet het zelfde beeld. Ik wil best toe geven dat we in de wandel gangen wel eens iets van onze belangstelling laten blijken. Maar dat doen we pas als vaststaat dat zo iemand voor zichzelf al heeft uitgemaakt dat hij zijn oude team zal ver laten. Beste voorbeeld daar van is de komst van Warmer dam en Kok. Die hebben we pas voorgesteld naar De Liers te komen, toen bekend was dat Knijn uit elkaar zou val len. Dat zou ik dus niet onder de noemer „ronselen" willen plaatsen. Het zou niet in onze gedachten opkomen iemand te benaderen, die het uitste kend naar zijn zin heeft bij zijn club". Peter Lefber van hoofdklas se-club De Lier in Bowling „In Nederland werd jarenlang het Canadese systeem ge speeld, wat natuurlijk te be grijpen was omdat het Neder landse Canadezen waren die doordrongen tot het hoogste niveau. Ik ben een hele ande re weg ingeslagen. Het Euro pese ijshockey, waarin het heel veel bewegen zonder puck zeer belangrijk is. Dat in tegenstelling tot Canada, waarin alles geconcentreerd is rond de man met de puck. De Europese stijl vereist veel meer denkwerk van alle spe lers, maar betekent vaak meer snelheid in het spel. Het vereist dus ook meer conditie. Daarom heb ik jongens nodig die voor de sport twaalf maanden leven. Vorig jaar wonnen we met 11-0 van Chi na, maar veel belangrijker voor mij was bijvoorbeeld dat er 240 goede passes waren". IJshockey-bondscoach Lar ry van Wieren in de Tele graaf „Ik heb op de snookertafel onlangs nog een serie van 69 gemaakt en kan me voorstel len dat mensen er graag naar kijken. Het is spannend en makkelijk te begrijpen, ook voor vrouwen. Maar als je eenmaal de techniek beheerst, wordt het spel eentonig. De Engelsen zijn eraan verslaafd en de echte topspelers verdie nen miljoenen. Maar ik zou er mijn dagen niet mee kunnen vullen. Volgens mij stomp je er van af. Zeker als carambo le-biljarter die bij elke stoot uit tientallen mogelijkheden kan kiezen". Biljarter Torbjörn Blom- da hl in de Volkskrant „Ik ben uiteraard dolblij met mijn toerkaart en ik doe in 1989 gegarandeerd aan alle kampioenschappen in Europa mee. Maar dat neemt niet weg dat ik mij nu niet ineens de meerdere van Ruud Bos voel. Wij kunnen samen in één of twee jaar naar de wereldtop doorstoten. Alleen lukt hern dat niet. Je hebt competitie nodig". En: „Ik ben Ruud Bos in Zweden tegen het lijf gelo pen. Een ambitieuze prof, die misschien wel té hard aan zijn toekomst werkt. Hij bezit erg veel ervaring in het golf. In zijn ontwikkeling is hij verder dan ik. We werden na mei dikke vrienden. Zes maanden ben ik daarom bij mijn oom en tante in Wassenaar blijven wonen. Ruud en ik hebben in die tijd veel van eikaars fou ten opgestoken. Ook John Woof heeft ons geholpen". Golfer Chris van der Velde in het Algemeen Dagblad „Ik keek mijn ogen uit. Onbe wust denk je toch: Ajax, dat betekent veel winnen, iedere tegenstander je wil opleggen. Dat pakte anders uit. De na weeën van het vorige seizoen werktert duidelijk door, ook in de pers. Ontzettend moei lijk om te daar tegen te wape nen, om je er niet door te la ten beïnvloeden. Kijk, bij FC Groningen had ik al wat mee gemaakt, maar bij Ajax ging, bij FC Groningen vergeleken, alles in het kwadraat". Voetballer Mark Verkuijl in Ajax-magazine Konstantin Korotkov bouwt zo veel voorsprong op dat hij nog net de sprintende meute kan voorblijven. foto: anp ALKMAAR Konstantin Korotkov heeft gisteren in Alkmaar de eerste schaats wedstrijd van de marathonzes- daagse gewonnen. De rijder uit de Sovjetunie ontsnapte enige ronden voor het einde van ae ruim 42 kilometer lange wed strijd. Richard van Kempen, leider in het klassement om de KNSB-beker, eindigde als tweede. Korotkov is één van de drie Sovjet-schaatsers uit het marathonpeloton. De an dere twee, Dmitri Botsjkaijov en Alexander Mozin, schaat sten gisteren eveneens zeer aanvallend. Korotkov achterhaalde op het moordend zware ijs in Alk maar de drie ronden voor het einde de ontsnapte Gert Ja- kobs, ging er over heen en hield aan de streep juist vol doende over op de sprintende groep van 33 man. De zesde marathonzesdaagse is opnieuw een puntenkoers. Uit loopronden worden gewaar deerd met drie klassement- spunten, maar zijn niet zoals vorig jaar doorslaggevend voor de rangschikking. De mara thoncommissie van de KNSB is teruggekeerd op het oude systeem, waarin de rijder met het hoogste puntenaantal de eindwinnaar wordt. Debet aan die ontwikkeling is Van Kem pen, die vorig seizoen al voor aanvang van de finale met twee ronden voorsprong zeker was van de eindzege. Twee klassementsprints per etappe moeten de heerschappij van Van Kempen aan het wankelen brengen. Die opzet lijkt te mislukken. De rietdek ker heeft het vernieuwde re glement nauwkeurig bestu deerd en heeft zijn strategie aangepast. In Alkmaar stond hij gisteravond aan de basis voor een vroege ontsnapping. Hij werd gevolgd door 33 rij ders, onder wie alle concur renten inclusief de drie Rus sen. In het verdere verloop bleef Van Kempen uiterst waakzaam en bepaalde hij zijn aandacht op de tussensprints. De zesdaagse kreeg met de zege van Korotkov de primeur van een buitenlandse winnaar. Een ontwikkeling die de ma rathonschaatsers deugd zal doen. De rijders snakken naar internationale erkenning, maar voelen zich in dat stre ven tegengewerkt door de LTC marathon. En de ISU, die in het marathonschaatsen nog minder brood ziet dan in het klassements-schaatsen en zich concentreert op het kunstrij den, de tak die de dollars doet binnenstromen. Drie leden van de kernploe gen maakten hun opwachting in Alkmaar. Bij de dames wa ren Marieke Stam en Petra Moolhuizen van de partij, bij de heren Bart Veldkamp. Al leen Veldkamp kreeg toestem ming alle zes dagen van start te gaan in de marathon. i der Ploeg (As sen), 6. Moolhuizen (Weesp). Heren: 1. Korotkov (Sov), 2. Van Kempen (Nieuwveen), 3. Kramer (Oudeschoot), 4. Kromkamp (Olde- holtpade), 5. Dijkstra (Pesse), 6. Klei ne (Kerkenveld), 7 Vunderink (Raaite). 8 De Boer (Edam), 9. Schalij (Nigtevecht), 10. Pronk (Oost-Graft- dijk), 11. Takken (Schellingwoude), 12- Jasch (WD1), 13- Vriend (Enkhui- (Ankeveen), 17. Pieterse (Diemen), 18. Cazemier (Den Horn), 19. Hagen (Lisse), 20. Jakobs (Helmond) Klassement: 1. Van Kempen 32 pun ten. 2. Kramer 29, 3 Kromkamp 26, 4. Korotkov 23,1, 5. Dijkstra 22.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 7