Dames Grasshoppers stellen teleur Foreholte machtig tegen Odin Zeven debutanten in hockeyselectie LZ'86 CONSOLIDEERT TOPPOSITIE Ank van der Bosch tilt HYS uit dal Nuttige zege Leython Forescat^( winter kampioen LEIDEN De dames van Grasshoppers mochten za terdag na een reeks van yier uitwedstrijden weer eens voor eigen publiek optreden. Het bezoekende Voorburg won verdiend met 57-60. De heren van Leiderdorp moesten hun overwinning op Leiden vorige week duur betalen. De roes kreeg de omvang van een kater door het verlies tegen het zwakke RZ (66-48). Leiden profi teerde door te winnen van US (82-68). De dames van Grasshoppers deden het voor een eredivisie debutant in de eerste competi tieronde zeker niet slecht. De dames bezetten met drie over winningen de zevende plaats op de ranglijst, terwijl de wijze van spelen uitzicht gaf op meer. In sporthal Cleijn Duijn zaterdag vertrouwde men er dan ook op, dat tegen hekkes- luiter Voorburg zou worden gewonnen. Het pakte anders Uit. Voorburg, dat tot dan toe slechts eenmaal won, nota bene van Grasshoppers, ver scheen uiterst geconcentreerd binnen de lijnen. De Katwijk- sen werden duidelijk afgebluft en keken voortdurend tegen een achterstand aan. De aan vankelijke onderschatting van de tegenstander werd in de r.ust (30-36) door Grasshoppers verwisseld voor een behoorlij ke dosis vechtlust. Ook Voor burg liet zich wat dat betreft niet onbetuigd. De duels wer den grimmiger en scheidsrech ter De Jager, die er zaterdag alleen voor stond, maar deson danks een uitstekende wed strijd floot, had alle moeite om de wedstrijd in de hand te houden. Het is triest te moeten vaststellen, dat waar de speel sters zichzelf wisten de be heersen, het aanwezige pu bliek zichzelf totaal niet in de hand hield. Racistische kreten richting Lace Strong, de zwar te Amerikaanse coach van Voorburg, ordinaire scheldpar tijen aan het adres van de Voorburgspeelsters en na af loop schermutselingen met - en het bedreigen van diezelfde speelsters, devalueerden het duel enorm. De inhaalrace van Grasshop pers, die vanaf 38-53 bij 57-57 door een uitblinkende Anne- lies Schaap werd voltooid, was daarom sportief gezien bij voorbaat al een mislukking. De Voorburgse Esther van de Bosch, die ook in Voorburg al een verschil met Grasshoppers uitdrukte, tekende ook nu vlak voor tijd stoïcijns voor de beslissende treffer. Van af stand schoot zij de winst bin nen (57-60), winst met een ui terst bittere nasmaak, dat wel. Na de onderlinge confrontatie tussen Leiden en Leiderdorp, stond er dit weekeinde voor beide ploegen een ogenschijn lijk makkelijk opgave op het programma. Leiden speelde in Blitz-toernooi LEIDEN Het Blitz-bas- ketbaltoernooi kent weer een attractief deelnemers veld. Op tweede kerstdag (26 december) zullen Ha- poel Tel Aviv, Racing Maes Mechelen, Miniware Weert en het Joegoslavi sche Sibenka in sporthal de Vliethorst strijd leveren om het de Blitz-trofee. eigen huis tegen US, dat mo menteel een degradatieplaats bezet. De Amsterdamse stu denten knokten daarom ver beten voor een goed resultaat. Ze wierpen met hun zónever dediging een voor Leiden las tige hindernis op, waardoor de strijd aanvankelijk gelijk op ging. Het gat met de rust (40- 34) was weinig overtuigend. De Amsterdammers op hun beurt hadden aanvallend wei nig in hun mars. Leiden kwam niet meer in de proble men. Behalve Erik Paul van Weeren (25p,55%), en Tjomas Gussen (20p,60%) zag ook Thijs Minderhout (18p,75%) zijn naam zaterdag op de topsco- rerslijst verschijnen. Belangrijk voor Leiden, maar de echte winst lag in het ver rassende verlies van Leider dorp. In Rotterdam verloor de ploeg van coach Bert Samson kansloos van RZ (66-48, rust 36-16). Leiderdorp, dat dezelf de tegenstander eerder in de competitie met een kleine 40 punten verschil had afgestraft, betaalde de tol van het twee gevecht met aartsrivaal Lei den een week eerder. Een ge brek aan concentratie resul teerde in een teamschotper- centage van 25%. Samson ont kende, dat de enorme kater voortvloeide uit de overwin ningsroes van de derby: „Lei den heeft hier niets mee van doen. We zaten met onze ge dachten bij ASVU, de tegen stander van komende week. ASVU is ook gezien de compe titiestand een veel belangrij ker tegenstander dan RZ. Een foute gedachte, dat blijkt wel uit het feit, dat we verliezen. We zijn gewoon niet goed ge noeg om ons te kunnen per mitteren een keer niet bij de les te zijn". Leiden is zoals gezegd de la chende derde. De ploeg staat weer alleen op kop met twee winstpunten meer dan ASVU en Leiderdorp. ASVU bleek in het nabije verleden een pretti ge tegenstander voor Leiden, niet echter voor BVO. In Am sterdam kreeg de ploeg van Ben Ponsioen klop van de Amsterdamse studenten. Het gemis van Jeff Robinson deed zich voelen. Ondanks de uit stekende inbreng van Peter de Boer (29p) en de 37-38 rust stand, pakte ASVU met 78-73 de winst. „Goaltjepisser" Si mon Bruin was namens de Amsterdammers met 26 pun ten in de tweede helft de voor naamste boosdoener. In de damespromotiedivisie bleven de dames van Lisse weer met lege handen. Tegen Petra van der Oever pakt de rebound namens Grasshop pers. De Katwijkse dames gin gen verrassend onderuit tegen Voorburg. FOTO: BRAM VEEFKIND het zeer fysiek spelende Landslake Lions speelden de Lisse-dames de eerste helft nog op alleszins respectabel ni veau, dat in 41-32 resulteerde. Na de pauze leidde het arbitra le duo wat minder strak. Lisse raakte daardoor duidelijk geïntimideerd en gaf opnieuw de winst uit handen. Eind stand 66-73. •De dames van MSV reisden zaterdag af naar Haaksbergen. De ongeslagen koploper Tone go kende weinig respect voor het uitgedunde team van de Noordwijkers. Zonder de ern stig aan de knie geblesseerde Ria Bröring, en met een nau welijks fitte Marian Janson (schouderblessure) werd het een afgetekende 90-53 voor Tonego. "In de eerste klasse rayon ver liep de generale repetitie voor de derby tussen de heren van MSV en Grasshoppers, zater dag in Noordwijk, voor beide ploegen 'voortreffelijk'. Grass hoppers verloor kansloos bij Binnenland met 110-81, via een ruststand van 65-41. Voor de heren van MSV viel het verlies nog iets groter uit. In Delft tegen de reserves van DAS werd het via 56-22 uit eindelijk 100-68. SPORT CcidóeSoiWCMlt maandag 28 november i988 pagina DEN HAAG Bondscoach Hans Jorritsma heeft zeven debu tanten opgenomen in de Nederlandse hockey-selectie die in ja nuari deelneemt aan het Indira Gandhi-toernooi in India. Het zijn Siderius, Veen (HGC), Poortenaar (SCHC), Drenth (Amster dam). Van der Meulen, Middeldorp (HDM) en Visschers (Oranje Zwart). Jorritsma vertrekt met een groep van vijftien spelers naar Bombay waar de ploeg naast het gastland Groot-Brittannië, Pakistan, Spanje en de Sovjetunie. Bovelander, Van de Honert en Weterings kunnen de trip om studie-redenen niet meema ken. Vergeleken met de Olympische Spelen in Seoul, waar Oranje derde werd, zijn Schlatmann, Klaassen, Faber, Benninga, Kruize, Steens en Jansen uit de groep verdwenen. Kruize en doelman Jansen zijn verhinderd door werkomstandigheden. De selectie bestaat uit: Diepeveen, Kooyman (Bloemendaal); M. De- lissen, Siderius, Veen (HGC); Crucq (Klein Zwitserland); Brink man (Kampong); Poortenaar (SCHC); Jesse, Drenth (Amster dam); Van der Meulen, Middeldorp (HDM); Visschers (Oranje Zwart); Leistra, Parlevliet (Tilburg). LEIDEN Wanneer het zo doorgaat met LZ '86, staan er dit jaar twee pro moties te wachten, zowel voor de A- als de B- ploeg. Zaterdag stond voor de eerstgeneomde de landelijke B- competitie op het programma. Waar schijnlijk heeft de Leidse zwemvereniging de kop positie kunnen handha ven. Voor de B-ploeg was het de districtscompetitie waar voor werd gestre den. Ook hierin voldeed de vereniging aan de ver wachtingen en bleef in het bezit van de alreeds veroverde eerste plaats. Met name Dennis Schouten bleek zaterdag in Leiden weer goed op dreef te zijn. Op de 100 school vestigde hij met 1.12.5 een nieuw Nederlands jaargangrecord. 2.10.2 op de 200 vrij is goed voor een nieuw kringrecord en op de derde af stand, de 100 vlinder klokte hij nog een zeer redelijke tijd van 1.09.1. Broer Mare kon hier natuurlijk niet achterblijven en deed van zich spreken door op de 200 rug een limiet te be halen; 2.32.8. Op deze afstand moest hij Bas Willemsen wel voorlaten, die het in 2.30.7 af legde. Antoine van Weerde tikte op de 200 school ruim twee secon den sneller aan als vorige week tijdens de selectiewed strijden, zijn tijd van 2.22.7 be tekende nu een nieuw seizoen- record voor hem. Op de 100 vrij meisjes 74 en later wisten drie LZ zwemsters beslag te leggen op de drie bovenste plaatsen, wat overigens niet zo heel verwonderlijk was aange zien LZ weinig weerstand had van de twee andere ploegen die in de middenmoot mee draaien. Buiten dat betrof het wel drie hele goede prestaties van Danny van Klink, Nancy Kijk in de Vegte en Jimmy van Deelen. Zij tikten aan in achtereenvolgens 1.03.1, 1.03.8 en 1.04.3. Kijk in de Vegte en Van Klink leverden nog een goede prestatie op de 200 wis sel, hier tikte Kijk in de Vegte 0,2 seconde eerder aan als Van Klink die de klokken op 2.35.4 deed stilstaan. Op dezelfde af stand waren het Richard van Duyvenbode en Robert-Jan Bakker die in 2.47.5 en 2.51.3 een prima tijd zwommen. De Zijl reisde zaterdag af naar Tiel om daar aan de B- compe titie deel te nemen. Van de drie daar aanwezige vereni gingen moest De Zijl, teleur stellend, het onderspit delven. Ondanks dat het deze zwem ploeg dit seizoen niet voor de wind gaat zijn het altijd weer de jongens onder de 14 jaar die goed presteren, zo ook zater dag weer; Robin Sprinkhuizen zwom naar een limiet op de 200 vrij in 2.06.4, een verbete ring met ruim twee seconden. Brons kreeg Sprinkhuizen toe gewezen op de 200 rug, die hij in,een matige, 2.28.4 aflegde. Op de 100 vlinder waren het Mike van Beukering en Erik Ouwekerk die beiden een per soonlijk record zwommen en daarmee tevens de tweede en derde plaats bezetten (1.13.9 en 1.14.6). bij de jongens 72 en later leg den Niels Joor en Laurens van Kampen de 100 school allebei af in 1.18.8 wat een gedeelde tweede plaats opleverde en voor beiden ook een verbete ring betekende. Joor, die de laatste tijd goed draait op de schoolslag, verscherpte ook zijn tijd op de dubbele afstand, wat hem een derde plaats op leverde. LEIDEN De handbalsters van Odin zullen met ge mengde gevoelens terugkijken op het duel met Data- team Foréholte. De op de vierde plaats vertoevende ploeg had gekozen voor een „handballende" opzet, maar het incasseerde daarmee niet alleen de lof van Jan Kecskemethy en de dank van het publiek, maar dus ook gewoon een 32-11 nederlaag. Nog niet eerder zagen de toeschouwers in de Gaasbak zo'n handbalshow. Alleen het toetje was een slap aftreksel van de hoofdmaaltijd. In het laatste kwartier speelde Foreholte, dat in deze competitie voor het eerst meer dan dertig maal scoor de, slordig. Het haalde zich daarmee regelmatig de gram van Jan Kecskemthy op de hals. Aan de kant voerde hij kleine toneelstukjes op om zijn speelsters (en keepster) toch vooral duidelijk te maken hoe het wel zou moeten. Na afloop was hij echter „niet ontevreden", om direct daarop de drie fouten van zijn team op te sommen. Break-outs werden niet „100% afgemaakt", er werd teveel laag geschoten, en de hoekdek- king klopte niet. Odin begon met een persoonlijke dekking op Christine Knig- ge. Het hield dat tot ver in de tweede helft vol. Die dekking was al na tien minuten gedegradeerd tot een papieren maat regel. Vanaf 2-2 liep de Voorhoutse formatie via zes break outs op rij, die meestal direct, maar ook vanuit de tweede golf en de zeven-meter-streep werden afgerond, uit naar 8-2. Daarmee was het verzet van het team van Hennie Romeijn snel gebroken. Bij rust keek het tegen een 16-5 achterstand aan, in de tweede helft bouwde Foreholte de zege simpel uit naar 32-11. Een belangrijk aandeel daarin had Marianne Bult. Zij scoorde 12 doelpunten, waarvan er 9 uit vrijwel identiek genomen strafworpen kwamen. Alleen Foreholtes dertigste doelpunt voorzag ze van een verassingslintje door de bal in de bovenhoek te plaatsen. Marianne Bult benut één van de negen door haar verzilverde strafworpen. Foreholte won eenvoudig met 32-11. FOTO: ANDRÉ VAN HAASTEREN LEIDEN De handbal sters van HVS hebben het zich in de wedstrijd tegen De Treffers lastig ge maakt. Slordig spel, wei nig fut en veel balverlies zetten de Stompwijksen halverwege op achter stand. Door de persoonlij ke inbreng van Ank van der Bosch bleef HVS een nederlaag bespaard; 10-12. De heren van Saturnus hadden een makkie tegen Kwiek Sport. De teller stokte bij 11-27. HVS-coach Tjits de Groot wil de Ank van der Bosch bij haar rentree sparen. Na een slechte eerste heift, waarin HVS tegen de lange speelsters van De Treffers weinig kansen creëer de en bovendien tegen een 6-2 achterstand aanliep, moest De Groot noodgedwongen een forser beroep doen op de erva ren opbouwspeelster. Van der Bosch begreep wat er van haar werd verwacht. Met drie doel punten op rij zette ze de Stompwijkse ploeg op het goe de spoor. De ongeslagen koplo per liep uit naar 6-8, zag de ploeg uit Krimpen nog even langszij komen, maar won toch met 10-12. Olympia en OASE boden de weinige toeschou wers een saaie vertoning. OASE kon tevreden zijn met de acht treffers die het bij jel- kaar sprokkeldé, hoewel zeker drie daarvan op het conto van keepster Hermien Goedkoop (die wel twee strafworpen stopte) konden worden ge schreven. Maar voor de ploeg van Hans van Loenen was het verheugend te zien dat er dreiging van de opbouwspeel- sters uitging. Olympia toonde vooral aan dat het in staat is een overtalsituatie uit te spe len, maar het bakte er verder weinig van. Het won na een ruststand van 5-8 met 8-14. Paul 't Mannetje, trainer-coach van HVV is ondanks het 9-10 verlies tegen WIK geen som ber man. Hij ziet een duidelij ke stijgende lijn bij zijn ploeg, die inderdaad in een goede pe riode na de rust de halverwege opgelopen 5-2 achterstand om boog naar een 9-8 voorsprong. HVV mist op dit moment ech ter opbouwsters. Dat gemis wreekte zich tegen WIK, dat zich meer en meer terugtrok in een afwachtende stelling. Een foute pass en een onnodig weggegeven strafworp beze gelden het lot van HVV: 9-10. De heren van Saturnus had den geen kind aan Kwiek Sport. De machine kwam wel iswaar moeizaam op gang (na een kwartier stond er pas een 2-3 stand op het bordh maar met break-outs en eenvoudige effectieve aanvallen, waarbij de bal soms door niet meer dan drie handen werd be roerd, stonden de Leidenaren bij rust al op een 2-12 voor sprong. De tweede helft werd besteed aan experimenten, die niet altijd even effectief wa ren. Saturnus won met 11-27. DWS was oppermachtig tegen Rijnstreek. De mannen uit Alphen moesten het stellen zonder de geblesseerde opbou wers Gerard en Wim Rijn. De hierdoor wel zeer onervaren ploeg werd op alle fronten door het snel combinerende DWS voorbijgelopen. Na een tussenstand van 0-7 won DWS met 8-24. Uitslagen. Dames: Saturnus - Fore holte 2 6-15, Northa - Wings 2 16-9, Kwiek Sport 2 - Rijnstreek 5-6, Quin- tus 3 - Fairplay 15-12, Rijnsoever - HVV 3 22-17. Heren: Saturnus 2 - Olympia 17-9, HVV - VELO 18-16, Foreholte - EHC 2 18-17, Rijnsoever - HEC 2 19-21, Northa - Quintus 5 15- 12, Kwiek Sport 2 - Fairplay 19-21. LEIDEN Forescate, hield zijn koppositie ii jjj®] tweede klasse. De h« jJJJ hebben één punt nujt d dan concurrent Bei broek, ondanks een r„ lijkspel tegen VVV. Bal» Le< Er gebeurde weinig in de ste helft, het bleef 0-0, veranderde na de rust. Fi cate startte sterk en kwaï tien minuten met 0-1 door een doelpunt van Wc van Paassen. Jelmer Sien werd vervolgens onderuil haald, wat een strafbal verde. Bernard Thieme sc echter naast. Vijf minutei ter reageerde Erik Cornell attent bij een scrimmage kwam Forescate met 2-0 Doordat Peter van Esvelc Bernard Thieme gebless raakten, kon Forescate voorsprong niet behou VVV ging de druk opvo en er werd tot twee keei uit de rebound van een corner gescoord: 2-2. Een verzwakt Leiden vc zich benadeeld in de weds tegen Schaerweyde. Dat voel begon al na tien min bij de openingstreffer, dii een overtreding volgde, r niet voor gefloten was. HlDr Jansen Schoonhoven ma met een tip in 1-1. Leiden Je Schaerweyde het initiatief men, er ontbraken ten s drie Leidse basisspelers ter en Maurits Eikenhou Peter Verstappen). Friso Deursen die nu in de stond, raakte tien mini del voor rust geblesseerd en vervangen door Jeroen Ni Bovendien kreeg Leiden een dubieuze strafbal tegei de tweede helft keek LI tegen een 2-1 achterstand tijd voor actie. Jeroen Dub zette een aanval op, werd blokkeerd en had eigenlijk strafbal moeten krijgen, werd een strafcorner, die opleverde. Na een kwaï maakte Schearweyde wat overtredingen op de van de cirkel, maar er u niet gefloten. Schaerwf scoorde wel 3-1 in deze tie. Trainer coach Ma Drijver werd vervolgens het veld gestuurd en toen Leiden het 'koppie' han'^'p Vijf minuten voor het ve 'vaj sende fluitsignaal ma £r Schaerweyde de eerste rechte' goal: 4-1. Roomburg speelde een i lijke wedstrijd tegen Wit. Wel misten de pl drietal corners in tien m ten. Zwart Wit kwam voor rust voor te staan een succesvolle strafcorner tweede helft besloot Room! eens te gaan scoren. Het ee doelpunt van Oscar Sni werd afgekeurd. Room bleef aanvallen en dat v een kwartier voor tijd belo met een velddoelpunt Rutger van Schaick uit voorzet van Gert Ter Roomburg drukte door en minuten voor tijd werd de van Bas Koning keurig a t maakt door Oscar Snijden ,^ed< ste ;ed< be arti de n ege ta, LEIDEN De heren van het Voorschotense Gemi- ni-Kangeroes en het Lei- derdorpse Leython blijven verbazen. Na vorig seizoen net de degradatiedans ontsprongen te zijn, speelt Gemini nu een sterk sei zoen, resulterend in de koppositie, bijna halver wege de competitie. Ley thon presteert, na vorig seizoen juist heel hoog ge ëindigd te zijn, erg matig en staat op dit moment op een elfde (en dus degrada tie) plaats. Graficon staat ook boven aan, een plaats die de ploeg zichzelf aan het be gin van de competitie niet toegedacht had. Leython behaalde tegen OVRA een nuttige overwin ning, maar liet door te,wissel vallig spel wel een punt lig gen. Ook een set verliezen na ruim voorgestaan te hebben is dit grillige team niet vreemd. Met 2-0 voorstaan en toch ver liezen, nadat volledige winst binnen handbereik lag: een 10- 2 voorsprong in de vierde set. Dat overkwam Novo tegen Skania in een bijna drie uur durende wedstrijd. Het werd een knokpartij met veel lange rally's waarin de Delftenaren over de sterkste zenuwen be schikten. Door in een goede wedstrijd met 3-0 vrij eenvou dig van Inter Amicos te win nen en verlies van de nummer één, staat Gemini-K nu aan kop. Ook Graficon staat eerste door, weliswaar in een slechte wedstrijd, met 3-1 van Zovoc te winnen. Alleen de eerste set liet Graficon liggen. De stij gende lijn zet door bij Leython 2. Zonder Hans Broere speel den de Leiderdorpers een spannende wedstrijd tegen Acco DOS, waarbij er van een echt krachtsverschil geen sprake was. Met tweemaal 15- 11 won Leython de eerste twee sets. Daarna sloeg het concentratieverlies toe. Door echter over iets sterkere zenu wen te-beschikken dan Acco, won Leython na een 11-14 achterstand ook de laatste set met 16-14. Leython 3 heeft kennelijk nog steeds last van aanpassingsproblemen. Het team verloor met 3-2 van het tot dat moment puntloze Al phen. „Kansloos", zo typeerde Paul van Rhijn het verlies van LUSV teg%n Riva. Vooral blok en aanval op het midden en het serveren was zwak, terwijl ook de verdediging in de rally het liet afweten. Slechts de pass uit de opslag kreeg een voldoende. Ook kansloos was Novo 2, mede door het gemis van vier spelers. Agon was met 3-0 in 49 minuten de ge lukkige. Na een hele goede prestatie vorige week, de winst op koploper VOY, liet VCS het na één set afweten. DOS won met 3-1. De dames van Gemini-K speelden tegen het hoger ge klasseerde en vrij arrogante Bosta the Smash. De eerste set ging vrij gelijkop en ondanks de hardhandige uitschakeling van Linda Gommans, die een bal in haar gezicht kreeg, won Gemini. /De daaropvolgende sets werd Gemini wegge speeld. Daarna kwamen de Voorschotense dames echter sterk terug: 2-2. De vijfde en beslissende set werd een for maliteit: 15-2 voor Bosta. Spanning en sensatie in de wedstrijd Leython - SVC. Tine de Bloois sloeg het eerste gat door tot 9-0 te serveren en met 15-3 was er geen vuiltje aan de lucht. Rommelig spel en een blessure van Annemiek Ouds hoorn zorgden ervoor dat SVC gelijk kon komen. Met een goed aanvallende Co Pronk kwam Leython weer op voor sprong, maar de vierde set wil de niet lukken. Bii een 11-1 |de s Oc achterstand werd coach lem Spierdijk wegens een merking aan het adres varid r scheidsrechter (op dat mon ienl had hij al een gele en "L kaart) uit de zaal gezet, publiek reageerde hierop Leython als een waanzini te gaan aanmoedigen en hielp. De ploeg kwam terujl 13-13 en zelfs op 14-13 - een rode kaart uitgedeeld de tegenpartij. Constern alom toen Leython ook vierde set met 16-14 won. Gemini 2 begon als een tr De 11-2 voorsprong werd i ter omgebogen in een 1 verlies door goed serveren Thor. Aangeslagen verlorei Kangeroes ook de volgende en het leek even op een verlies af te gaan. Een paar lukkige ballen aan het ei van de derde set deden he ^P' keren. Gemini won met 1 d en ging enthousiast verder, ne: 9. De beslissende fase werd isp spannend. Thor, aangen ,e j digd door haar eigen heij team en Gemini door de genstander van de Thor he Jd hield het langste het hi yt. koel: 17-15 en daarmee t tijc punten rijker. De grotere,! wt valskracht (ook de zachte !grcj val) door een goede pass een beter geformeerd blok Zovoc brak de dames van mini 3 op. Zij wonnen nog de eerste set, maar de w was voor Zovoc met 3-1. Oi maakte te veel persoonl fouten om Liusna de wins ner ontnemen, alhoewel de vtèn 1 strijd wel gelijk op ging. tar winst was uiteindelijk te tw; ken aan een beter blok en ne goede serveren van met n dei Irene Buurman. Weinig tej n; punten maar wel een I ede moeizame wedstrijd. Zo 'g peerde Simone Bizo de 'oes Novo met 3-1 gewonnen v ry strijd tegen AV'40. ANGÉlf, VAN DEN CLOOSl

Leidse Courant | 1988 | | pagina 20