Reekers in Oranje via de Bundesliga (S\y sportuitslagen Schorsing en spreekverbod voor bondscoach Chris de Korte iBondsteam voor Buderen in maak AC Milan trekt streep door plan Libregts Geen achterdeurtje voor Van Gennip KOERSEN Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! PAG ORT £ctdóe(3ou/unti DINSDAG IS NOVEMBER 1988 PAGINA 11 uilget)opbaan Hide in gevaar /oor raacfTERDAM De loopbaan van Feyenoords doel- 3 gratiJoop Hiele is in gevaar. De zondag in het duel te- e vanfcjax opgelopen knieblessure kan het einde beteke- tan de voetbalcarrière van de international. I WTIhterste kruisband van de rechterknie van de doelman is, [jgtfkt na onderzoek in het Franciscus-ziekenhuis, gescheurd. Is is het achterkapsel van de knie zwaar beschadigd. De N run13" wercl ecbter niet geopereerd. Hij ligt sinds zondag met in Boefkwetste knie in een soort roeibak. Die zorgt ervoor dat !0-208ojnie, met strekken en buigen, vier keer per minuut wordt (a|); gen om zodoende de bloedsomloop in het gewricht en kap- li Vverzorgen. Dat moet de genezing aan de knie bevorderen. 21.00 ]'eie weer voetballen, dan dient hij tenminste drie we- t.00. te blijven liggen. Daarna zal worden bekeken hoe de morninjre zich heeft hersteld. De doelman zal zelfs bij een voor- herstel minstens twee maanden uit de roulatie zijn. DEN HAAG De Judobond Nederland heeft bondscoach Chris de Korte op non- actief gesteld. Die maatregel is genomen naar aanleiding van de gebeurtenissen rond het toernooi om het Europees kam pioenschap voor landenteams. Daarnaast is De Korte een spreekverbod opgelegd. De judobond heeft een onderzoek inge steld naar de gang van zaken rond de Eu ropese titelstrijd in Visé. Twee weken ge leden trok Nederland, nadat de loting al was verricht, de herenploeg voor het toer nooi terug. Bestuur en bondscoach verwij ten elkaar die beslissing te hebben geno men. De Korte zou lang in onzekerheid zijn gehouden of Nederland kon meedoen. De ultieme afzegging kan de JBN een geldboete van maximaal 8000 gulden ople veren. De vaderlandse judotop zal zich donderdag beraden over situatie. i De Korte heeft zich de laatste maanden voortdurend geërgerd aan het gebrek aan besluitvaardigheid. Hij noemde het top- sportbeleid van de al sinds deze zomer in een bestuurscrisis verkerende JBN vorige maand een „trieste puinhoop." Voor het intermezzo-Dompeling werd de Judobond Nederland gedurende elf jaar met stevige hand geleid door Henk van Oosten. Ook Barcelona wil Koeman BARCELONA - De voetbalclub Barcelona heeft onder leiding van trainer Johan Cruijff definitief de jacht geopend op PSV-libero Ro nald Koeman. De in Barcelona wo nende Nederlandse journalist en voetbalmakelaar Theo Stols heeft van Barcelona-voorzitter Josep Lluis Nunez de opdracht gekregen zo snel mogelijk naar Nederland te reizen om te onderhandelen met Koemans zaakwaarnemer Lagen dijk. Barcelona wil, dat Lagendijk belooft met niemand een transfer- contract te tekenen, voordat de Ca talaanse miljoenenploeg van Cruijff een bod heeft kunnen doen. Nichtje van Vergeer eerste in marathon DEN HAAG Corrie Vergeer, een nichtje van oud-wereldkampioen schaatsen Hein Vergeer, heeft gisteravond een schaatsmarathon over 25 ronden op de Uithof in Den Haag gewonnen. Vergeer (Warmond) liet in de wedstrijd Tineke Dijkshoorn (Schipluiden) achter zich. Derde werd Marjan van der Berg (Rijnsburg), vierde werd Suzanne van Meerten (Den Haag) en vijf de Margret van Egmond uit Rijnsburg. Bij de heren, die een wedstrijd over 50 ronden reden, zegevierde Jan de Roon uit Rockanje. De Roon liet de volgende rijders achter zich: Steven Zoon (Rockanje), Arjan Kooi (Hoekse Waard), Alex Jansen (Leiden) en Conrad Alleblas (Delft). De wedstrijden op de Uithof, die werden bijge woond door 300 toeschouwers, waren de eerste editie van een reeks van vijf. Ing to 19.00, j fietnan 1A.AD.I 9.00, I the/v 14.45,! 9.00, I SCHEDE Het de- van de ontmoeting Issen drie mogelijk aan- aande internationals is greed zijn minst opmerke- f'menjk- Althans waar het ManJat om Rob Reekers. lo. t/rv 1 (al)' ebben Fred Rutten en ieter Huistra het En- hedese Diekmansta- iiNGEion als thuishaven, Rob F»»ter gekers bewaart zeker wo'1 iet de beste herinnerin- STRA»n aan de veelal onge- (16Vllige arena, waar FC wente z'n thuiswedstrij- N^mh^n te spelen. i 22-jarige middenvelder prom" Vfl Bochum bezoekt op rm vrije zondag liever een T,Mstrijdje van de KW Josser dan van de club, die 2 i .30)g altijd regelmatig moet ibeariiren waarom deze Rob O0- Bekers enkele jaren gele- »n niet goed genoeg werd ?'acht voor een A-contract. spui- r Maar als gevolg van een eervolle uitnodiging met Oranje af te reizen naar Ita lië voor het spelen van een oefeninterland wordt dat verleden grijnzend naar de vergetelheid gedrukt. En poseert Reekers met een oranje shirt gewillig samen met Rutten en Huistra voor de camera. In het dampige Bochum wordt Reekers door de sup porters van Vfl op handen gedragen. Reekers: „Het is natuurlijk wel moeilijker om te moeten voetballen met een elftal dat nog nooit samen heeft gespeeld dan wanneer je mee mag doen met negen of tien spelers die er ook bij het EK bij waren. Het lijkt er ook een beetje op of niet iedereen het nu nog even serieus neemt. Maar ik beschouw het toch gewoon als een kans voor mij, die ik wil grijpen". Al was het maar 16); EIST Als alles volgens plan verloopt dan wordt uil"0? laar een hondse) ft al in het leven geroepen. i,u,at liet keuzeheer Thijs Libregts gisteren in Zeist ook eten. Het nieuw te vormen team zal bestaan uit 'Meiers, die te oud zijn voor Jong Oranje en net niet «6. led genoeg zijn voor het A-elftal, lutteii •„^^bregts stelt pogingen in het werk om het „andere" Oranje io'po;°P 14 december te laten oefenen tegen een Nederlandse ifclub of een streekelftal. iregts, die al geruime tijd bezig is aan de uitwerking van plan, is er in de aanloop van het duel Italië - Nederland a van overtuigd geraakt, dat zo'n team heel nuttig is. „In situatie als nu, waarin je spelers nodig hebt voor je A- tl, pluk je ze overal vandaan. In de toekomst moet het zo 1, dat de selectie elke keer aangevuld wordt met jongens, in het bondsteam spelen. Jongens, die je dus regelmatig je beschikking hebt. Dat werkt een stuk eenvoudiger". |k wordt binnenkort begonnen met het samenstellen van olympisch elftal, dat over twee jaar aan de voorronde de Spelen van Barcelona begint. „Omdat spelers in Bar- ina niet ouder mogen zijn dan 23 jaar, beginnen wij nu |t een groep spelers, die ongeveer 19 jaar oud zijn", zei Li- ïgts. Zij hebben dan bijna vier jaar de tijd om naar Barcelo- rapyi toe te werken". om in beeld te zijn, wan neer over twee jaar de groep van 22 moet worden vastgesteld voor het WK in Italië. En dus stond Rob Reekers vanmorgen in de nog zeer prille ochtend relatief opge wekt naast zijn bed in zijn ouderlijk huis te Losser om zich rond de klok van zes te kunnen melden ten huize van Fred Rutten. Bijna ge lijktijdig zette daar Pieter Huistra zijn brandweer- kleurige vierwieler voor de deur om als chauffeur op te treden voor het drietal, dat de opdracht meekreeg om uiterlijk kwart voor acht de vertrekhal van Schiphol te bereiken. Onderweg was er tijd voor een nadere kennismaking met vooral Pieter Huistra, van wie hij heeft gehoord dat „hij snel en individueel sterk is. Met Rutten heb ik nog een paar wedstrijden in het tweede van Twente ge speeld, toen Fred naast het eerste stond". Wat dus al weer een aantal jaren gele den is. Ruim drie jaar gele den haakte Reekers zelf af bij FC Twente, omdat hij zich na drie jaar in het tweede elftal niet wenste neer te leggen bij de ge dachte zijn wedstrijdjes voortaan op dinsdagavon den te moeten spelen. „Voetballen doe je in het weekend", luidt anno 1988 zijn simpele verklaring, die evenwel ook moet zijn in gegeven door een ver meend gebrek aan erken ning. „Achteraf is het in derdaad een hele goede keus geweest", bevestigt de linksbenige middenvelder, die destijds de wijk nam naar ASC Schöppingen, dat onder meer dank zij zijn in breng en die van zijn plaatsgenoten Bennie Brinkman en Jeroen Wotte de titel in de Oberliga Westfalen opeiste. „De reis kostenvergoeding was pri ma en ik wilde in elk geval niet naar Sportclub Ensche de, omdat mijn vader daar toen trainer was. Speel je Ruud Gulllt afvaller 7 FOTO'S: DIJKSTRA GULLIT MAG NIET IN ORANJE UITKOMEN ZEIST Vol goede moed selecteerde bonds coach Thijs Libregts eind vorige week zeventien internationals voor de oefeninterland van mor gen tegen Italië, maar hij had de uitnodigingen nog maar net op de bus gedaan of de eerste af zeggingen rolden al bin nen. Gisteren in Zeist genodigd, was de absentielijst al ge groeid tot zes man, waar door Oranje behoorlijk in zijn hemd staat. En om dat dat kennelijk nog niet genoeg was zadelde AC Milan Libregts giste ren met een zevende probleem op. De medi sche staf van de Italiaan se club liet vriendelijk doch dringend per telex weten dat Ruud Gullit vandaag werd terug ver wacht op Milanello, om dat volgens informatie van haptonoom Ted Troost de blessure van Gullit nog niet voldoen de was genezen. Voor Gullit heeft Libregts nog geen nieuwe speler uit- Voor de afwezigen Willem Kieft, Jan Wouters, John Bosman, Erwin Koeman, Adrie van Tiggelen en reser vedoelman Joop Hiele nodig de Libregts op de Valreep het zestal John van Loen, René Eykelkamp, Hendrie Krüzen, Rob Reekers, Adick Koot en Stanley Menzo uit. Van die nieuwelingen speelt in ieder geval Rob Reekers. Libregts: „Ik wil wel eens zien wat hij kan". Libregts treedt met een iet wat vreemde selectie Italië tegemoet. In de zestien man tellende selectie zitten vier centrumverdedigers en zes mensen, die bij hun club op links spelen. Voor de rech terkant heeft Libregts op pa pier alleen Suvrijn en Va.- nenburg, twee middenvel ders. Desalniettemin blijft Li bregts de oefenwedstrijd be langrijk vinden. „Dergelijke duels behoor je altijd serièus te nemen", vond hij. „In Zeist doen wij dat dan ook" zeker". Binnenkort zal Libregts met de leiding van PSV praten over het ontstane conflict over de trainingsstage, die Oranje in januari gaat maken in Israel. Zoals bekend wil PSV, dat de spelers direct na de interland op 6 januari te gen Israel zich bij de Eindho- vense ploeg voegen, die in München zal deelnemen aan een zaalvoetbaltoernooi. Li bregts voelt daar weinig voor en werd door PSV publieke lijk als „dwarsligger" bestem peld. Menzo (Ajax). verdediging: Ronald Koeman en Koot (PSV), Rutten (FC Twente), Rijkaard (AC Milan) en Silooy (Ra- Tdenveld: Vanenburg en Kruzen (PSV), Reekers (VfL Bochum) en Suvrijn (Roda JC). aanval: Van Basten (AC Milan), jrgen K Bochui dan twee keer slecht en je blijft staan, dan krijg je ge garandeerd verwijten dat je alleen maar speelt omdat je pa trainer is. Dat kan niet". Al heeft palief, voormalig B-international Dick, onte genzeggelijk een positieve invloed uitgeoefend op de carrière van zijn zoon. „Hij heeft me altijd wakker ge stelling je behoort te heb ben en geeft me nog steeds veel tips. Ik heb veel aan hem te danken". „Alles eromheen maakt de Bundesliga toch een stuk aantrekkelijker dan de ere divisie", vertelt Reekers. „Zaterdag komt- Borussia Dortmund bij ons op bezoek houden, geleerd welke in- voor de streekderby. Zeker weten dat er toch een man of veertigduizend zitten. Misschien dat ik iets te vroeg voor Bochum heb ge kozen. Later hadden ook Borussia Mönchengladbach, Schalke en Kaiserslautern interesse, maar toen lag ik al vast. Maar je weet na tuurlijk ook niet of je bij een van die clubs doorge broken was. Dus wat dat betreft is Bochum toch een Êoede keus geweest", .inkspoot' Reekers heeft pas sinds enkele weken het gevoel weer in goede doen te zijn. Zijn meniscusopera tie in maart werkte langer door dan hem lief was. „Ei genlijk ben ik daarna veel te vroeg weer begonnen. Maar nu gaat het prima". WILLEM PFEIFFER irten is een stuk van leven geweest. Ik heb jaar geleden mijn nek itoken voor het profes te circuit. Mag ik dan op oude dag een paar cen- lakken? Trouwens, schrijf bajnog niet af, hè...? Voorlo- :n ik nog steeds wereld- tioen en neem ik op de tdranglijst de tweede Dat is heus niet it, op die namier kan ik best een paar jaartjes ïond Ceulemans in zijn Algemeen Dagblad) Kwayasse, een Marok- jongen bij ons, voet een tijdje. Hij heeft nog ek k zoveel blessures gehad. 1 de een zaterdagmiddag ben aan kijken. Ik wist niet ik zag. Grote kerels die nota bene in een of an- onderelftal uit een lagere volkomen verrot zo intens gemeen, je ook van onze sport ft nooit gaan er ongetrain- ~iensen de ring in. Ze elkaar inderdaad op de maar vallen elkaar na af- wel zoenend in de ar- Onze jongens moeten na afloop met de tegenstander eten. Wat mii betreft hangen ze in elk clubnuis een boksbal en zeker in de catacomben van het Aiax stadion". (Bokstrainer Ruud van der Linden van Albert Cuyp in de Volkskrant) „Ik heb het prima naar mijn zin in Mechelen. Bij de gezel ligheid en gemoedelijkheid van de stad en de mensen voel ik me heel goed en ook sportief gaat het de laatste tijd redelijk. In mijn eerste wed strijd tegen RWDM speelde ik als rechtshalf, maar dat was geen succes, ook al omdat we met 1-0 verloren. Er werd van mij verwacht dat ik voor evenwicht op het middenveld zou zorgen, maar dat valt niet mee in zo'n ploeg. Je speelt een soort voetbal waarin het onmogelijk is het spel naar je toe te trekken. Sinds ik als li bero speel en de verdediging organiseer gaat het een stuk beter". (Ben Wijnstekers van Me chelen in Trouw). „Als ooit bewezen is hoe een proforganisatie in elkaar steekt, dan is dat afgelopen week wel bij AC Milan geble ken. Nog nooit heb ik meege maakt, dat in het belang van het resultaat alle krachten binnen de club zo werden ge bundeld. Daarvoor moest werkelijk alles opzij en dat is ook de enige reden geweest dat we er tegen Rode Ster niet onderdoor zijn gegaan. Wat ik in Belgrado heb mee- FOTO: DIJKSTRA gemaakt, grenst echt aan het ongelooflijke". (Ruud Gullit in de Tele graaf) „Veldrijden was vroeger al leen overwinteren voor het wegseizoen, nu is het steeds meer een specifieke tak net eigen specialisten geworden. Adri van der Poel noem ik ook een specialist, maar toe vallig is hij dat zowel op de weg als in het veld. Door gaans is' er een flink loopge deelte in een parkoers opge nomen en ook een stuk tegen een helling op met modder en zand. Dat moet je liggen. Bij de WK in Zwitserland was ie dereen verbaasd dat Van der Poel het redde in die blub- bertroep, terwijl Stamsnijder het liet afweten. Maar dat kan bij de laatste (net als zijn Bel gische vriend en rivaal Libo- ton) liggen aan de voorberei ding die hij meer op de Super Prestige (en het geld) afstemt dan op het WK". (KNwU-bestuurder Stel van den Berghe in de Volkskrant). „Als geen ander weet ik wat er in de gedachten van die „gassies" omgaat. Als broekie heb ik zelf een keiharde leer school gehad bij Feyenoord, op dat moment de beste club van de wereld. Ik heb geleerd niet alleen naar de kwaliteit van de spelers te kijken, maar ook naar de levenswijze. Die aanpak blijkt te werken. Hoe wel er al een jeugdselectie van 21 jongens voor ons was samengesteld, bezet de ploeg de eerste plaats in de hoofd klasse. Er is duidelijk sprake van een progressie. Wij bewij zen dat met minder getalen teerde spelers ook behoorlijk kan worden gepresteerd". (Jeugdtrainer Ruud Geels van Telstar in het Alge meen Dagblad). „Ik merk voortdurend om me heen dat veel mensen me een „oude" coach vinden. Ja, in derdaad, als je het relateert aan de gemiddelde leeftijd van trainers. Maar ik vind het leuk om te doen, dus wat heb ik met leeftijden te maken. Dingen doen die je leuk vindt, daar gaat het om. Zo heb ik zelf niet geambieerd om tot m'n vut langs een sportveld te staan als journalist, maar ik heb geen enkel probleem met mensen die dat met grote gre tigheid wel doen. Ik heb het volleybal altijd gevolgd en als ik een ploeg bezig zag dacht ik toch vaak: ik zou nog steeds aan de slag willen. Ik wil nu minstens een jaar laten zien dat ik het trainen en coa chen nog steeds in de vingers heb en voor deze generatie ook een naam worden". (Trainer/coach Hidde van der Ploeg van Deltalloyd/ AMVJ in Volleybal) „Ik ben zelf een keer ver weg van de bobo's en pr-mensen naar vrouwenvoetbal wezen kijken. Voor mij was duidelijk dat het vrouwenvoetbal geen sikkepit voorstelde. Vrouwen voetbal staat in Nederland in de kinderschoenen. Ik vrees dat dat voorlopig nog wel zo zal blijven. Dat is niet discri minerend, dat is de de reali teit". Raymond Ceulemans: paar (Kees Jansma in VoïtbaI jaartjes FOTO: DIJKSTRA International) DEVENTER Yvonne van Gennip zal bij de wedstrij den om de IJselcup komende zaterdag in Deventer niet voor het gewest Gelderland uitkomen. De drievoudig olympisch kampioen uit Haarlem miste zondag door een internationale wedstrijd in Frankfurt de selectiewed strijd voor het gewest Noord-Holland/Utrecht en zette zich daarmee volgens de reglementen van dat gewest buitenspel. Via Hein Vergeer, via het bureau Ice Productions verantwoordelijk voor de alternatieve kernploeg, had het gewest Van Gennip be naderd. Gisteravond haalde het gewestelijk bestuur van Gelderland een streep door de stunt die prrman Jan van de Vegt had bedacht. Volgens de Twellonaar moet een rijdster in het gewest woon achtig zijn om bij de IJselcup te mogen starten. MUZf Sportprijsvragen DEN HAAG De gegevens van de sportprijsvragen zijn: Lotto 45 eerste prijs: 1 x 400.674,60; tweede prijs: 1 x 150.000,00; derde prijs: 134 x 1.182,40; vierde prijs: 5.104 x 31,00; vijfde prijs: 69.170 x 5,00. Cijferspel 45 eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 4 x; derde priis: 26 x; vierde prijs: 235 x; vijfde prijs: 2.492 x; vas te prijzen Toto 45 eerste prijs: 3 7.382,10; tweede prijs: 590,50; derde prijs: 126,80. Toto gelijk eerste prijs: geen winnaar; tweede prijs: 5 x elk 87,60; derde prijs: 29 x 75,50; vierde prijs: 617 x 5,60. 25 291 Sport op tv VANDAAG Nederland 1, 22.40 uur Liever sportiever. TV 5, 20.00 uur Sport. BBC 1, 21.30 uur Sportquiz. Sky Channel, J5L25 uur Ameri can football. Super Channel, 20.30 uur Bas ketbal. Super Channel, 21.30 uur Voet bal. MORGEN België Nederlanda 2, 16.50 uur Voetbal: Tsjechoslowaklje-Bel- gië. Duitsland 1, 12.30 uur Zeilen. BBC 2,16.50 uur Voetbal: Enge- land-Saudiarabië. DEN HAAG Vanavond koerst Hilversum en morgen begint voor de baan van Noot dorp het winterseizoen op de woensdagmiddag. Onze tips voor deze twee meetings lui den. Hilversum vanavond 18.00 uur. Ie koers: Carola Bonni, Cor Berg, Ciola (10-8-7). 2e koers: Domo Dutch, Duke Hano ver. Dagobert Duck (7-8-9). 3e koers: Beauty Space, Clen White- summer, Credit Arden (4-6-7), 4e koers: Bobo Buitenzorg, Chianti van Epse. Burgomeister (8-5-9), 5c koers: Björn Pride, Anne V, Cesar di Tricia (4-1-9). 6e koers: Zeus van Echten, Zeno Oostland, Woerden (4-7-8). 7e koers: Bianca Capello, Balequina K, Anneriet (1-4-3). 8e koers: Cenia Tonnawerd, Attack, Bo van de Lente (7-5-6). 9e koers: Britta, Channa Hanover, Zoef Uithuizen (2-9-8). 10e koers: Yme K, AU or Nothing, Zonnestraaltje (6-8-3). lie koers: Annabell Hanover, Crack Buitenzorg, Alljay HAnover (7-3-9). Nootdorp morgen 14.30 uur. Ie koers: Ceroja H, Ceres Rosa. Champioen of Boko (4-6-10). 2e koers: Cronic Way, Cherry B. Bri an Pitt (3-6-5). 3e koers: Caesar K, Crypton Pitt, Bas S (5-6-10). 4e koers: Zeddertrans R, Yvan S, Yonker Ulandia (8-4-9). 5e koers: Cirianne N, Bajazet W, Adel Flight (6-10-4). 6e koers: Ajax Buitenzorg, Atlanta. Vareljo B (8-2-10) 7e koers: Ciska H, Another Star, Ze nith B (6-2-3). 8e koers: Adonis V, AUetico, Bruno (9-8-4). 9e koers: Afra Baker, Bitonto Men del, Anton Geesink (9-6-8). 10e koers: Uncle Tom, Zodiac Vrye- nesse, Yick Buitenzorg, Yfred Star (6-1-9-4). 11e koers: Zachery Baker, Yke Ba ker, Zarolien H (7-0-8). Oosting neemt eerste horde VALKENSWAARD Menno Oosting heeft de eerste, lastige, horde bij het Challenger-toer- nooi in Valkenswaard met de nodige indruk gewonnen. De tennisser uit Eindhoven ver sloeg gisteren in de eerste ron de van het evenement de Bel- fische-Tsjechoslowaak Libor 'imek in twee sets. Ook Ralph Kok, die zich via de kwalifica ties voor het hoofdtoernooi plaatste, kwam de eerste schif ting door. Hii versloeg verras send eenvoudig Glenn Schaap, één van de nationale spelers die van toemooi-directeur Van Eysden een „wild-card" voor het evenement had gekregen. Paul Haarhuis slaagde er niet in het goede voorbeeld van Oosting en Kok te volgen. De Eindhovenaar leed een duide lijk nederlaag tegen de Zweed Lars Wahlgren: 4-6, 4-6. Voor Haarhuis kwam daarmee een vroegtijdig einde aan een suc cesvolle periode. Hij won afge lopen zondag de Rotterdam Open door winst in de finale op Oosting. Tussen de partijen door plaatste hij zich ook nog, door twee overwinningen, voor het hoofdtoernooi in Val kenswaard. SCHAKEN Olympiad* In Salonlkl Heren: Nederland-Mexlco 2 1/2-1/2 (Van der Wiel-SInslega 1-0, Sosonko- Esplnoza 1/2-1/2, Van der Sterren- Martin 1-0, Douven-Hernandez alg.), Filipijnen-Sovjetunle 1-3, Engeland- Griekenland 2 1/2-1 1/2, IJsland-Ca nada 1 1/2-1 1/2, Verenigdè Staten- China 1 1/2-1 1/2. Stand: 1. Frankrijk en Indonesië 7 1/2, 3. Peru en Roemenië 7 1 afg.. 5. Argentinië. Oost-Dultsland. Tsjechoslowaki'e, Zweden en Honga rije 7, 10. o a. neerland 6 1/2 1. Dames: Nedei:.""i-P0ien 1/2-2 1/2 (Van der Mije-Bru:> --:n 0-1, De Greei-Jozwlak 1/2-1/*, rewes- Szmacinska 0-1), HongarlJe-FrankrIJk 3-0, Denemmarken-Roemenlë 0-3, Tsjechoslowaklje-Zwltserland 2-1, Bulgarije-Sovjetunle 0-2 1. Stand: 1. Hongarije, Roemenië. Gri». kenland en Cuba 6. 5. Israel. Spanje. China en West-Dultsland 5 1/2. TENNIS Ternooi Valkenswaard Eerste ronde herenenkel: Rlglewskl (WDIKJensen (VS*) 6-3. 6-2; Rahnasto (Fin>-Pech (Fra) 7-6, 6-1; Korda (Tsj)- Mronz (Wdl) 6-1, 6-2; Masso (Argh Apell (Zwe) 4-6, 6-1, 6-4; Kok (Ned)- Schaap (Ned) 6-2, 6-4, Oosting (Ned)- Pimek (Tsj) 6-3, 7-6, Wahlgren (Zwe)- Haarhuls (Ned) 6-4, 6-4; Moralng (WdlhHaldln (Zwe) 6-4, 3-6, 6-3.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 11