TE HTM ONDERNEMEND VOOR ONDERNEMERS, DAT IS DE ACCOUNTANT- AI XMIMSTRVI IEt >NSl I ,ENTöib DIE WIJ ZOEKEN TECHNICUS ELEKTRONICA Admou Accountants-administratieconsulenten aankomend personeelsconsulent m Tweede Kamer der Staten-Generaal PRODUKTIELEIDER m/v Administratief/Technisch medewerker (1e medewerker) m/v Nederlands Meetinstituut LEIDSE COURANT ZATERDAG 12 NOVEMB F Hf» anfn et midden- en kleinbedrijf bevindt zich in een duidelijk veranderingsproces. De voortschrijden de automatisering alsmede zich snel wijzigende afzet- mógelijkheden dwingen tot slagvaardig ondernemen. Externe expertise kan daarbij van groot belang zijn. Admo Accountants-administratieconsulenten is een snel groeiende adviespraktijk met 30 vestigingen, actief in geheel Nederland. Wij bieden onze cliënten des kundigheid op het terrein van de administratieve organisatie, het tot stand brengen van de jaarstukken, fiscaal-juridische vraagstuk ken en subsidiemogelijk heden. Daarnaast adviseert ADMO haar cliënten op het gebied van de interne automatiseringsorganistatie en het opstellen van onder- nemings- en financie ringsplannen. Ook besteden wij veel aandacht aan de ontwikkeling van nieuwe adviesprodukten ten behoeve van onze cliën ten. Zo is een methode ontwikkeld om kernpro blemen binnen de bedrijfsvoering snel te onderkennen en syste matisch aan te pakken. Met dit programma, MINISTRAT, brengt ADMO strategische plan ning binnen het bereik van de ondernemer in het midden- en kleinbedrijf. Als deel van de Van Dien groep beschikt ADMO eveneens op vele andere terreinen over zeer specialistische kennis. Om het hoge niveau van dienst verlening aan onze cliënten te handhaven, stellen wij dan ook zware eisen aan de persoonlijke kwaliteiten van onze medewerkers. Voor ons kantoor in Den Haag zoeken wij een accountant-administratieconsulent die zelfstandig i)l91,,, n,^ een eigen cliëntenbestand '"fcjil op bovenstaande terreinen zal adviseren, maar dit ook op eigen kracht verder kan uitbouwen. Wij denken hierbij aan een onder nemende, zakelijk ingestel de accountants-adviseur - met aantoonbare ervaring, maar ook diegenen die ver gevorderd zijn met de AA- studie en over een brede ervaring beschikken worden uitgenodigd te solliciteren. Spreekt deze functie u aan, dan nodigen wij u graag uit telefonisch of schriftelijk te reageren: ADMO, t.a.v. de heer R.H. van Ede, Hoofd Personeelszaken, Fizeaustraat 2, 1097 SC Amsterdam. Inlichtingen: de heer W.C.M. Schaap AA, tel. 070-426333. De afdeling Personeelszaken verricht haar^ werkzaamheden ten behoeve van de Tweede Kamer, de Stenografische Dienst en de Griffie Interparlementaire Betrekkingen. In totaal betreft dit ruim 450 medewerkers. De afdeling bestaat uit 9 medewerkers, waarvan 2 consulenten. De vacature ontstaat door toenemende werkzaamheden op het gebied van onder meer formatiewerk, loopbaanbeleid e.d. Doorgroei naar de functie van consulent behoort tot de mogelijkheden. Functie-informatie: verrichten van ondersteunende werkzaamheden op het gebied van werving en selectie en formatie- werk; leveren van een bijdrage aan het opzetten van procedures met betrekking tot werkoverleg, functionerings- en beoordelings gesprekken; zorg dragen voor het inhuren van uitzendkrachten; leveren van een bijdrage aan diverse andere werkzaamheden. Vereist: bezit van diploma MBO-AP/PB dan wel een gelijkwaardige combinatie van op* leiding en ervaring; studerend voor HBO-PW; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid alsmede goede sociale vaardigheden. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 4.724,- per maand (schaal 9). De Tweede Kamer der Staten-Generaal wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid genieten vrouwen de voorkeur. De mogelijkheid tot bemiddeling bij kinder opvang is aanwezig. Telefonische informatie over de functie kan worden verkregen bij het hoofd van de afdeling Personeel, de heer G. Verhoeff (070-183000). Schriftelijke sollicitaties in te zenden binnen twee weken na het verschijnen van deze vacaturemelding aan het hoofd Personeels zaken van de Tweede Kamer der Staten- Generaal, Binnenhof 1A, 2513 AA Den Haag. Sigarettenfabriek Ed. Laurens BV. .te 's-Gravenhage is een dynamisch en energiek bedrijf dat voortdurend op zoek is naar nieuwe technieken en ontwikkelingen gericht op de optimalisering van het door ons af te leveren produkt. Voor de sigarettenfabrikage- en vetyakkingsafdeling, waar met behidp van een geavanceerd machinepark dagelijks vele miljoenen sigaretten geproduceerd en verpakt worden, zoeken wij een produktieleider die leiding zal gaan geven aan een dertigtal medewerkers om samen een deel van de produktie te verzorgen. Hij/Zij regelt en coördineert de dagelijkse gang van zaken binnen de hem/haar toevertrouwde produktie-nnit eyi werkt hierbij nauw samen met de leiding van andere units, de technische dienst en kwaliteitsdienst. Hij/Zij rapporteert rechtstreeks aan de produktiemanager. Om deze belangrijke taak te kunnen vervullen moet de gezochte produktieleider passen in het navolgende profiel: - het vermogen tot slagvaardig optreden - een H.T.S. opleiding of een opleiding H.B.O. niveau met als afstudeerrichting proceskunde of levensmiddelen technologie - enkele jaren ervaring in een leidinggevende funktie en affiniteit - tot de voedings- en genotmiddelenindustrie - leeftijd omstreeks 30 jaar. Is dit uw profiel? schrijf dan een brief met c.v. naar: Sigarettenfabriek Ed. Laurens BV x t.a.v. de heer A. H. Hasp er Postbus 16017 2500 BA DEN HAAG- (tel.: 070-495751) Ed. Laurens B.V. is. met een marktaandeel van ruim 20%. in Nederland een grote fabrikant in de sigarettenindustrie Pijlers van het merkenpakket vormen marktleider Caballero, Tivoli, Golden Fiction alsmede exclusieve merken als Cartier en Paco Rabanne. Moderne marketing- en verkooptechnieken onder steunen het op lange termijn gerichte merkenbeleid. Snelle machines zorgen voor een vlot verloop van het produktieproces. Kwaliteit staat hoog in het vaandel geschreven Ed Laurens B.V. is een financieel gezonde onder neming met 330 medewer kers. die een grote betrokken heidtot het bedrijf hebben. Nederlands Meetinstituut Van S winden Laboratorium IJkwezen Test- en Advies centrum Wacht andijvie zeggen als iemand a ppelmoes vraagt. Stotteraars weten heus wel wat ze zeg gen willen, dus in de rede vallen helpt niet. Geef ze liever even de tijd om uit hun woor den te komen. Dat ver mindert al gauw de spanning. Zo komt een gesprek vlotter op gang en gaan we elkaar ook 'n beetje beter be- grij pen. Doen we dat? Informatie voor mensen met stotter- problemen bij zichzelf, in hun gezin of naaste omgeving: 01808-1531 of SVS, Postbus 119, 3500 AC Utrecht. Geef slot teraars even de tijd. VOOR EEN UITDAGENDE TOEKOMST! Een groep ondernemingen die het centrum vormt van de metrologie (kennis van het meten) en een zeer belangrijke bijdrage levert aan het onderhouden en verbeteren van kwaliteitsnormen. Onder meer beheert en ontwikkelt zij de nationale fysische en chemische standaarden en is onafhankelijk toezichthouder op de IJkwet en de Wet op de Kansspelen. De nationale en internationale zeer goed aangeschreven groep is werkzaam voor een keur van ondernemingen, instellingen en (semi)overheidsdiensten. Ef werken bijna 300 uitstekend opgeleide, goed gemotiveerde mensen. Ten behoeve van het Bedrijfsbureau van het Van Swinden Laboratorium wordt gevraagd een: Het Bedrijfsbureau is belast met de complete klantbehandeling van het Van Swinden Laboratorium. Zij is niet alleen informatie verstrekker, maar verzorgt ook de gehele orderadministratie, werkplanning en beheert de technische documentatie. Daarnaast heeft men een signaalfunctie t.a v het Intern Kalibratiesysteem (IKR) De afdeling bestaat uit 4 personen o.l.v de chef Bedrijfsbureau. Functie-informatie: De administratief/technisch medewerker zal worden belast met de volgende werkzaam heden: technisch/commerciele ondersteuning voor de afdeling Electrische Standaarden, inclusief de klaptbehandeling hiervoor; uren-, offerte- en orderverwerking alsmede de facturering, maken van een goede werkplanning; administratief/secretariele ondersteuning voor de afdeling Electrische Standaarden, bewaken van het Intern Kalibratiesysteem (IKR); beheer van de technische documentatie, plaatsvervangend chef voor de afdeling Bedrijfsbureau Functie-eisen: HAVO/MBO met natuurkunde; interesse in electrotechniek; fysisch inzicht (kennis van fysische groot heden en meettechniek); commerciële vaardigheden, ervaring met werkplanning en geautomati seerde systemen, sociale vaardigheden en affiniteit tot managementondersteuning; typevaardigheid. maximaal te bereiken f 3.616,- bruto per maand (schaal 7) Standplaats: Delft. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer L K. Vogelezang, tel 015 - 6915 33. Belangstellenden kunnen zich schriftelijk aanmelden bij de afdeling Personeelszaken Organisatie-ontwikkeling, t.a.v. mevrouw E. Rijpkema, Postbus 654, 2600 AR Delft Hiep, ijk. SA. Vof 2253 S T A N D A KWAL lerde e vijfd ■n heef I de c 79. Di |er zilv ids 15 y van irie mi £uren lunten De HTM verzorgt het openbaar jnde g vervoer in de agglomeratie Den l^èes Haag. Per werkdag vervoeren wij ,an het ca. 350.000 passagiers. Dit doen F macl we door inzet van onze ruim 2.200^^, werknemers en het gebruik van onsj0nale technisch hoogwaardige tram- en p-,v? busmaterieel binnen een sterke in- frastructuur lynastn een va Wij willen graag in contact treden ynastii met mensen die ten behoeve van ;n kra onze infrastructuur hun kennis, er- varing en belangstelling willen aan- jet $0I wenden in de functie van vacaturenummer 2.2.20 Functie-informatie Onze afdeling Elektrische Inrichtingen is verantwoordelijk voor elektrische en elektronische installaties in gebouwen en langs onze tram- en buslijnen. Dit doen wij met ruim 55 medewerkers, waarvan ongeveer 12 in de elektronica sector. Binnen het zich snel ontwikkelende vakgebied van de elektronica bij ons bedrijf is de noodzaak ontstaan elek- tronicamonteurs aan te stellen die zich hebben bekwaamd in en zijn opgeleid voor technische automatisering m.b.t. elektronische installaties. De nieuw aan te stellen medewerker zal een functie vervullen die, naast het voorkomen en verhelpen van storingen aan wissel-, sein-, telecommunicatie-, radio-, t.v.- en videoapparatuur, vooral gericht zal zijn op: het maken van computerprogramma's voor de in het lijnennet en gebouwen geplaatste programmeerbare units; het verrichten van onderzoek, het ontwerpen en beproeven van elektro nische installaties; het begeleiden van ingebruikname van nieuwe elektronische apparatuur (o.a. in projectvorm); het verzorgen van instructie inzake ontwerp en programmering aan elektronicamonteurs het beheer van codebestanden en registratie van plaatsing en doel van programmerbare units. Betrokkene zal deel nemen aan een storingsdienst. Functie-eisen 1 De eisen en wensen die wij t.a.v. I de aan te stellen functionaris hebben, zijn: diploma MTS-Elekronica; aanvullende opleiding microproces- I sortechniek; aanvullende opleiding (of studerend voor) de opleiding computertechniek;» kennis van de dujtse en engelse taal; enige jaren ervaring als elektronica- t monteur; f bij voorkeur ervaring m.b.t. geauto- f matiseerde systemen en programma- talen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, alsmede j contactuele vaardigheden; rijbewijs B. De functie wordt gehonoreerd met een salaris tot maximaal ƒ3.833,- bruto per maand. j Emolumenten zijn onder andere: j opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, verhuiskostenregeling, vrij vervoer op HTM-lijnen en goede studiefaciliteiten. Als wij uw belangstelling met deze va cature hebben gewekt, dan nodigen wij j u uit om een sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te zenden aan: HTM, afd. Elektrische Inrichtingen, t.a.v. de Heer ir. S.M.C. Louwerse, Fruitweg 240, 2525,KJ Den Haag, onder vermelding van het vacaturenr. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Louwerse hoofd van de afdeling, of de heer N.W. Verhoeven, personeelsconsulent, onder telefoonnummer 070 - 84 84 30 (secretariaat). Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. :de jde v geha zeer dien teite

Leidse Courant | 1988 | | pagina 26