Trainer Hiddink kan bij PS V niet alles wegpraten Misverstanden rondom stoppen van Jan Keizer AC Milan door Je mist gered Voller houdt AS Roma in toernooi UEFA Cup Aanvallers brengen FC Groningen verder CeidócSomant oetbalpasjes Engeland in Wales EUROPA CUP 1 EUROPA CUP 2 UEFA CUP Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! DONDERDAG 10 NOVEMBER 1988 PAGINA 9 DEN HAAG Een mis verstand in de communi catie met de UEFA heeft ertoe geleid dat Jan Kei zer op 5 augustus j.l. ver vroegd afscheid heeft ge nomen als scheidsrechter in het betaald voetbal. Dat is de lezing van Rena- to Orlando, lid van het se cretariaat van de UEFA in Zurich. foto: dijkstra Naar aanleiding van de door Keizer gefloten tweede wed strijd van de UEFA Cup-fi nale tussen Bayer Leverku- sen en Espanol zou de Volen- dammer van de lijst van in ternationale arbiters zijn af gevoerd. „Ordinaire roddel", aldus Keizer. „In absolute zin niet helemaal juist, al zit er wel een grond van waar heid in", aldus Orlando. Keizer: „Ik heb een brief van Hans Bangerter, de se cretaris van de UFEA zelf, gedateerd 26 mei, dus acht dagen na de wedstrijd, waar in hij de lijnrechters Van der Laar en Mulder en mij als scheidsrechter hartelijk be dankt voor de wezenlijke bij drage, die wij leverden aan deze fantastische wedstrijd. Trouwens ook uit de waarde ringscijfers vier en twee blijkt dat. De vier betekent in dit verband uitstekend, de twee dat het een erg moeilij ke wedstrijd betrof". Orlando: „Het gaat niet om de wijze van fluiten. Wat dat betreft deed Keizer het uit stekend. Maar om wat er na afloop bij het nemen van de strafschoppen gebeurde. Toen liepen Jan en Alleman op het veld. Men moet zich voorstellen wat er zou zijn gebeurd als een Spaanse speler op de grond was gaan liggen en had geroepen, dat hij door een fotograaf of journalist was geschopt". Keizer: „De omstandigheden waren niet normaal. Er was een tribune in aanbouw. Te voren hebben wij daar goede afspraken over gemaakt met het bestuur van de UEFA". Desondanks liep het uit de hand, met als gevolg dat Bayer Leverkusen een boete werd opgelegd van 50.000 mark. In hoger beroep werd dat enigszins teruggebracht. Keizer trad daarbij als getui ge op. Uit niets zou zijn ge bleken dat de UEFA hem medeschuldig achtte. Orlando: „Het gaat om de rapportage van het gebeuren. Die was niet correct. We kennen Keizer toch: veel te lief. Het gaat in de praktijk als volgt: als de papieren niet goed worden ingevuld moet de desbetreffende scheids rechter even pauzeren. In het geval van Keizer was dat hooguit één Europa Cup-ron de geweest. In de tweede en derde ronde zou hij gewoon weer zijn ingeschakeld. Kei zer heeft dat echter verkeerd begrepen en is meteen ge stopt' Sport op tv Nederland 3, 22.55 uur Samen vatting Rode Ster Belgrado-AC Milan. Sky Channel, 22.30 uur Worste len. Super Channel, 20.30 uur Ame rican football. Super Channel, 22.00 uur Ne derlands voetbal. Super Channel, 2&30 uur. Golf. MORGEN Duitsland 3, 15.00 uur Tennis: herentoernool Stuttgart. BBC 2, 00.20 en 17.20 uur Ten nis: herentoernooi Wembley. BBC 2, 15.15 uur Sport on fri- day. rd< [Van onze correspondent Roger Simons) i sti NDEN De Britse autori- en voeren vanaf volgend tbalseizoen in Engeland en les eeri landelijk systeem plastic identiteitspasjes in vandalen in toom te kun- i houden. Supporters zon- een dergelijk kaartje zul- niet meer via de draaihek- op de tribunes mogen ko- i. Bekende voetbalvanda- krijgen geen pasje. Wie ider dit bewijs van inschrij- 'ójfl g als supporter een zit- of ""j, anplaats probeert te verove- uisc beêaat een overtreding. misn en ander werd gisteren in loor nden wereldkundig .'(j akt door sportminister Co- Moynihan. De ministeriële lichting viel samen met de jlicatie van het rapport van speciale regeringscommis- die afgelopen zomer door mier Thatcher werd aange- ld om te onderzoeken op ov lke manier doeltreffend een 00] de zou kunnen worden ge le d akt aan het alsmaar toene- inde voetbalvandalisme. a 'aar geëist :gen Schuster .RCELONA De Spaanse icier van justitie heeft giste- i een jaar gevangenisstraf iist tegen stervoetballer rnd Schuster op beschuldi- g van belastingontduiking. lerlfeen de voorzitter van pusters voormalige club celona, bouwondernemer Dekl^P Uluis Nunez, eiste de of- ier twee maanden celstraf beschuldiging van mede- htigheid. Het vonnis wordt nen twee weken verwacht. Igens de openbare aankla- r heeft Schuster in 1985 be- ajjji ist ruim 100.000 te weinig a( lasting betaald. Schuster zou ,ls a deel van zijn salaris zwart bben ontvangen. Clubvoor- iet ter Nunez zou hieraan heb- - j, meegewerkt. 3 lc g.E PORTO PSV heeft niets verloren dan een deel van zijn reputatie. Op zich pijnlijk genoeg, maar een nederlaag van 2-0 tegen de ex-houder van de Europese beker en de bezitter van de we reldbeker FC Porto, is natuurlijk niet zo'n ramp omdat er geen enkele consequentie voor het toernooi van de lands kampioenen aan verbon den was na de 5-0 van Eindhoven. PSV draaide in Porto niet echt lekker. Mogelijk door het vrijwillig prijsgeven van actiesnelheid in de eerste helft. Dat bleek niet meer te rug te dringen. „Wij wilden rustig spelen, maar bepaald niet voorzichtig", verklaarde Hiddink. „Als dat de bedoe ling was geweest had ik wel een buitenspeler laten vallen voor een man voor meer ver dedigend positiespel. Wij speelden echter met het zelf de elftal als in Eindhoven". Wat wel anders was dan in de eerste wedstrijd, was het gedrag van PSV. Er zat geen drift in het elftal. De herin nering aan de 5-0, aan de ze kerheid dus van plaatsing bij de laatste acht, was niet te verdringen. „Ik heb", vertelde Hiddink, „uitgebreid op de groep inge praat. Maar bepaalde dingen kun je niet wegpraten. Be houdend Voetbal, was in deze omstandigheid geen slechte zaak, maar ook wanneer je de controle over de wedstrijd op de eerste plaats stelt, moet je een doel hebben. Moet je af Gerald Vanenburg staat een beetje model voor de manier waarop PSV zich door Porto in de hoek liet zetten. De Nederlander moet Barbosa laten lopen. en toe echt vooruit willen". Dat nu wilde PSV nauwe lijks. In een slechts voor een kwart gevuld stadion sukkel den de twee ploegen de eer ste helft door. PSV het meest in balbezit, Porto het meest op de helft van de tegenstan der. Porto's tijdelijk coach Murca doorbrak de verveling door zo'n twintig minuten voor rust zijn derde aanval ler, Rui Aguas, in te zetten voor middenvelder Sousa. Een ongekende ingreep, want sinds mensenheugenis heeft Porto niet meer met drie spitsen gevoetbald. PSV had niet echt moeite met die verandering, omdat Heintze en Gerets de flanken goed onder controle hadden en Valckx en Koot zich in het centrum gesteund wisten door Koeman. De terughoudendheid van Koeman werd voor een ge deelte gecompenseerd door Vanenburg, die zowel aan vallend als verdedigend veel middenveldwerk opknapte, maar de aanval geen vuist kon geven. Daarvoor was Kieft in een halve wedstrijd toch niet fit genoeg, werd Gillhaus in zijn drie kwartier door Kongolo en Geraldao teveel buiten het spel gehou den, daarvoor bleek ook Kieft's spitsbroeder Ellerman en Janssen toch letterlijk en figuurlijk nog te mager. PSV was niet, zoals in Eind hoven, evenwichtig. Er was een aantal mensen waarop kon worden gebouwd, Koe man, Vanenburg, Gerets en Heintze. Maar er waren er ook die geen greep op de wedstrijd kregen. Naast de drie aanvallers ook Lerby. De inzet van de Deen was er altijd, de ruimtedekking op Magelheas en op de vaak naar rechts afwijkende Mad- jer, was een volstrekte slag in de lucht. „Lerby heeft ver- schrikkeljk hard gewwerkt," vond Hiddink. „Hij is met Gerets en Koeman een speler die zoveel Europese ervaring heeft, dat hij altijd waardevol is voor een elftal. Dat zijn mannen die je niet hoeft te vertellen dat er ook na 5-0 nog wat gedaan dient te wor den". In de tweede helft moest er nog meer gedaan worden, want op slag van rust had in valler Rui Aguas, na aange ven van Madier en een ge deeltelijk geblokkeerd schot van Magelheas, het even wicht in de stand verstoord. PSV, met Gillhaus 'op de plaats van Kieft, wilde nog best, maar Porto stond het niet toe. Vooral in de laatste 35 minuten is er vrijwel al leen maar in de richting van het doel van Van Breukelen gespeeld. Niet omdat PSV (twintig terugspeelballen) het wilde, maar omdat Porto het wenste. Door de druk op Va nenburg hadden de Portuge zen hadden vrij baan op een groot deel van de linkerkant. Doordat Lerby „zwom" tus sen Janssen en Heintze, die opmerkelijk veel gaatjes stop te, waren er ook mogelijkhe den aan de rechterkant. Ma gelheas, inleider van de tref fer van Rui Aguas, had het vlak voor rust al aangetoond. Madjer deed het nog eens een minuut of acht voor tijd. Weer langs de kant van Ler by, dit keer met een perfecte voorzet naar invaller Domin- gos. Van Breukelen had geen kans. FC Porto (Por) - PSV (Ned) 2-0 (1- 0) 44. Rui Aguas 1-0, 83. Domingos 2-0. Scheidsrechter Courtney (Eng). Toeschouwers: 19.000. Porto: Ze Beto; Joao Pinto, Geral dao, N'Kongolo, Inacio (Domingos); Bandeirinha, Jaime Pacheco, Ma- gelhaes, Sousa (Rui Aguas); Gomes, Madjer. PSV: Van Breukelen; Gerets, Koot, Valckx, Heintze; Ellerman (Veld man), Vanenburg, Koeman, Lerby; FC Porto (Por)-PSV (Ned) 2-0 (0-5): 44. Rul Aguas 1-0, 83. Domingos 2-0. ^Scheidsrechter Courtney (Eng). Toeschouwers: 19.000. IFK Göteborg (Zwe)-Nentori Tirana (Alb) 1-0 (0-3): 30. Forsberg 1-0. Scheidsrechter: Smith (Sch). Toeschouwers: 4434. Spartak Moskou (Sov)-Steaua Bukarest (Roe) 1-2 (0-3): 11. Lakatus 0-1, 44. Tsjerenkov 1-1, 90. Balint 1-2. Scheidsrechter: Föckler (Wdl). Toe schouwers: 40.000. Galasataray (Tur)-Xamax Neuchatel (Zwi) 5-0 (3-0): 19. Ugur 1-0, 52. Cu- neyt 2-0, 75. Ugar 3-0, 80. Tanju 4-0, 87. Tanju 5-0. Scheidsrechter: Qui- niou (Fra). Toeschouwers: 35.000. AS Monaco (Fra)-Club Brugge (Bel) 6-1 (0-1): 5. Fofana 1-0, 8. Sonor 2-0, 24. Tourè 3-0, 27. Fofana 4-0, 30. Tourè 5-0, 62. Audoor 5-1, 73. Fofana 6-1. Scheidsrechter: Galler (Zwi). Toeschouwers: 16.000. Metallist Charkov (Sov)-Roda JC (Nad) 0-0 (0-1). Scheidsrechter Germa- nakos (Gri). Toeschouwers: 36.000. Anderlecht (BelpKV Mechelen (Bel) 0-2 (0-1): 17. Koeman 0-1, 46. Ohana 0-2. Scheidsrechter: Tritschler (Wdl). Toeschouwers: 30.000. Lech Poznan (Pol)-Bareelona (Spa) 1-1 (1-1) na verlenging, Barcelona wint na strafschoppen (5-4): 30. Kruszczynski (strafschop) 1-0,38. cernan- dez 1-1. Scheidsrechter: Deda (Tur). Toeschouwers: 25.000. Aarhua (Den)-Cardiff City (Wal) 4-0 (2-1): 15. Pingel 1-0. 25. Andersen 2- 0. 75. Andersen 3-0. 82. Stampe (strafschop) 4-0. Scheidsrechter: Natri (Fin). Toeschouwers: 3700. Panathinaikos (Gri>-Sredets Sofia (Bul) 0-1 (0-2): 85. Penev (strafschop) 0-1. Scheidsrechter: Hackett (Gbr). Toeschouwers: 60.000. Dynamo Bukarest (Roe)-Dundee United (Sch) 1-1 (1-0): 79. Bauwman 0- 1. 83. Mateut 1-1. Scheidsrechter: Thomas (Ned). Toeschouwers: 20.000. Sampdoria (Ita)-Carl Zeiss Jena (DDR) 3-1 (1-1): 25. Vlerchowod 1-0, 43. Cerezo 2-0, 53. Vialli 3-0, 69. Raab 3-1. Scheidsrechter: Valentine (Sch). Toeschouwers 20.000. Sakaryaspor (Tur >-Ein tracht Frankfurt (Wdl) 0-3 (1-3): 9. Sievers 0-1, 32. Binz 0-2, 66. Schulz 0-3. Scheidsrechter: Forstinger (Oos). Toeschouwers: 10.000. Servette (Zwl>-FC Groningen (Ned) 1-1 (0-2): 30. SchÖllibaum 1-0, 64. Meijer 1-1. Scheidsrechter: Lanese (Ita). Toeschouwers: 12.000. Austria Wien (Oos)-Haarts of Midlothian (Sch) 0-1 (0-0): 58. Galloway 0- 1. Scheidsrechter: Negreira (Spa). Toeschouwers: 15.000. Real Sociedad (Spa)-Sporting Lissabon (Por) 0-0 (2-1). Scheidsrechter; Schmidhuber (Wdl). Toeschouwers: 25.000. Waregem (Bel)-Dynamo Dresden (DDR) 2-1 (1-4): 9. Niederbacher 1-0, 49. Van Backel 2-0, 54. Gütschow (strafschop) 2-1. Scheidsrechter: Coo per (Wal). Toeschouwers: 7000. VfB Stuttgart (Wdl)-Dynamo Zagreb 1-1 (3-1): 66. Mlhajlhovlc 0-1, 68. Walter 1-1. Scheidsrechter: Correia (Por). Toeschouwers: 17.600. Dunajska Streda (Tsj)-Bayern München (Wdl) 0-2 (1-3): 4. Thon (straf schop) 0-1, 28. Thon 2-0. Scheidsrechter: Donelly (Nlr). Toeschouwers: 13.000. Turun Palloseura (Fin)-Vlenna (Oos) 1-0 (1-2): 69. Sulonen 1-0. Scheids rechter: Savtsjenko (Sov). Toeschouwers: 4000. Atletico Bilbao (SpahJuventue (Ita) 3-2 (1*5): 35. Laudrup 0-1, 51. Uralde 1-1, 57. Andrinua 2-1, 69. Andrlnua 3-1, 76. Gallla 3-2. Scheidsrechter: Fredrlksson (Zwe). Toeschouwers: 25.000. Glasgow Rangers (Sch)-FC Köln (Wdl) 1-1 (0-2): 76. Drlnkell 1-0, 90. Janssen 1-1. Scheidsrechter: Agnolin (Ita). Toeschouwers: 44.000. Napoli (Ita)-Lokomötlv Leipzig (DDR) 2-0 (1-0): 2. Franclni 1-0, 62. De Na- poli 2-0. Scheidsrechter: Sandoz (Zwi). Toeschouwers: 55.000. Inter Milan (Ita)-Malmö FF (Zwe) 1-1 (1-0): 12. Diaz 1-0, 66. Nllsson 1-1. Scheidsrechter: Bouillet (Fra). Toeschouwers: 45.000. Benfica (Por)-Club Luik (Bel) 1-1 (1-2): 18. Malbasa 0-1, 50. Uma 1-f. Scheidsrechter: Habermann (DDR). Toeschouwers: 60.000. AS Rome (Ita)-Partizan Belgrado (Joe) 2-0 (2-4): 20. Vóller 1-0, 72. Glan- nini (strafschop) 2-0. Scheidsrechter: Sanchez Arminia (Spa). Toeschou wers: 25.000. De vet gedrukte clubs hebben zich geplaatst voor de volgen de ronde. Tussen haakjes de uitslagen van de eerste serie wedstrijden. 1-0 lelers en begeleiders druipen af nadat Rode Ster Belgrado - Z Milan moest worden gestaakt als gevolg van hevige mist. ts, F0T0: AP ELGRADO AC Milan gisteravond door de eergoden voorlopig be- ied voor vroegtijdige uit- 2J(hakeling in het Europa ip I-toernooi. Ngjmiljoenenclub stond in de eede ontmoeting met Rode :r Belgrado op een 1-0 ach- g'jj stand, toen de mist in het jl dion in de 56ste minuut zo t :ht werd, dat de Westduitse J leidsrechter Dieter Pauly ge 1 onverantwoord vond om mn rder te spelen. De wedstrijd de irdt, ijs en weder dienende, gjj ndaag overgespeeld. sp »de Ster had in Milaan een de gelijkspel uit het vuur ge sleept en begon de tweede ont moeting dank zij het eventueel dubbel tellende uitdoelpunt al met één been in de derde ron de. Na een eerste helft waarin weinig gebeurde en totaal geen mist was, kwam de thuis club door een treffer van De- jan Savicevic in de 50ste mi nuut op voorsprong. Milan, dat de geblesseerde Ruud Gullit mist, zal het vandaag zonder aanvaller Pietro Virdis moeten stellen, die door Pauly uit het veld werd gestuurd. Ook Carlo Ancelotti zal aan de kant moeten blijven wegens twee met geel bestrafte overtredin gen tegen Refik Sabanadzovic. UEFA-functionarissen meld den gisteren dat AC Milan de nieuwe wedstrijd wel weer met elf man mag beginnen. DEN HAAG Rudi Vol ler heeft zijn beste wed strijd in anderhalf jaar Italië aangewend om het één helft met tien man opererende AS Roma langs Partizan Belgrado bij de laatste zestien van het UEFA-bekertoernooi te brengen. De Westduitse international, meestal bankzitter in Rome, moest gisteren aan de slag we gens de schorsingen van zijn teamgenoten Renato en Rizzi- telli. De miskende Völler bleek een voortdurende plaag voor de Joegoslaven, die door de 2-0 van Roma hun voor sprong van 4-2 uit de eerste wedstrijd verloren zagen gaan. Völler maakte één doelpunt en dwong de strafschop af, die Giannini achttien minuten voor tijd de gelegenheid tot de beslissende treffer gaf. Giannini was de speler, die in Belgrado kort voor tijd door een aansteker werd gevloerd. De Italiaanse international werd toen per brancard afge voerd, maar alle pogingen van Roma om bij de rechtsprekers van de UEFA de 4-2 omgezet te krijgen in een reglementai re 0-3 mislukten. Alle nasleep gaf bij AS Roma de inspiratie om de zaak op het veld recht te zetten. Kort na rust kreeg AS Roma de tegenslag van de rode kaart wegens herhaalde overtredingen voor centrum verdediger Manfredonia. Benfica werd verrassend uit geschakeld door Club Luik. In Portugal werd het 1-1, nadat de Belgen thuis eerst met 2-1 hadden gewonnen. Galatasaray In het belangrijkste Europese bekertoernooi, dat van de landskampioenen, haalden AS Monaco en Galatasaray gister avond fors uit. Monaco, dat veertien dagen geleden in de uitwedstrijd met 1-0 verloor van Club Brugge, strafte de Belgische kampioen fors af: 6- 1. Het Turkse Galatasaray, dat met een schijnbaar hopeloze achterstand van 0-3 aan de re turn tegen Neuchatel Xamax begon, scoorde in Istanbul liefst vijf maal. IFK Göteborg, in 1982 en 1987 winnaar van de UEFA-beker, kon in de thuiswedstrijd tegen het Albanese Nendori voor 4400 toeschouwers geen in druk maken. De Zweden die veertien dagen geleden in Ti rana met 3-0 wonnen, zege vierden met 1-0 dank zij een treffer van Leif Forsberg. Dapper De dapperste man bij Spartak Moskou - Steaua Bukarest was de Westduitse scheidsrechter Werner Föckler. Bij een tem peratuur van twaalf graden onder nul was de arbiter de enige die geen maillot droeg. Föckner kreeg voor zijn moed een applaus van de 40.000 toe schouwers. De Russische voet ballers hadden zich zelfs met mutsen getooid om zich tegen de bittere koude te bescher men. Steaua, dat thuis reeds met 3-0 had gewonnen, was na elf minuten al veilig toen La- catus voor 0-1 zorgde. GENEVE Sinds FC Groningen zich weer een club van de provincie voelt, doet de ploeg inter nationaal van zich spre ken. De formatie van trai ner Westerhof bereikte gisteravond de derde ron de van het toernooi om de UEFA-beker. Na Atletico Madrid moest ook Servet- te eraan geloven. De 1-1 in Genève was meer dan voldoende, nadat Gronin gen twee weken eerder in het Oosterpark (2-0) de basis had gelegd. Evenals in de thuiswedstrijd behaalde FC Groningen een welhaast perfect resultaat in een matige wedstrijd. De ploeg deed ongeveer alles wat trai ner Westerhof vooraf had ver boden, maar deed één ding wel goed. FC Groningen scoorde opnieuw. De gelijkma ker van Hennie Meijer (1-1) halverwege de tweede helft was de redding op het mo ment, dat de onervaren ploeg onder de druk van de tegen stander leek te bezwijken. FC Groningen schijnt dit sei zoen overal te scoren. Slechts bij Ajax uit bleef tot nu toe de nul staan. „We wisten dat het bij Servette ook moest luk ken", zei Roossien, die evenals Van Dijk alle Europese avon turen van zijn club heeft mee gemaakt. „We hebben onbere kenbare aanvallers. We weten zelf vaak niet wat Eykelkamp of Meijer aan het doen zijn. Maar we weten wel dat ze bij na altijd een doelpunt maken. Daardoor konden we in Ma drid in moeilijke periodes rus tig blijven en daardoor zijn we er nu ook in blijven". Trainer Westerhof had vlak voor de aftrap aangegeven waar de zwakke plekken van zijn team lagen. „Als Servette erin slaagt ons onder druk te zetten, krijgen we het erg moeilijk". De oefenmeester nam zijn maatregelen. Hij zet te verrassend de offensief in gestelde middenvelder Regtop in de basis. De bedoeling was veel in balbezit te komen en vooral te blijven. De opzet luk te niet. Servette, dat niet bepaald over een indrukwekkend elftal be schikt, maakte wel pressie. FC Groningen moest terug en kwam in moeilijkheden. Even als afgelopen zondag tegen Sparta, waar de ploeg zijn slechtste wedstrijd van dit sei zoen speelde, was het balver lies legio. Groningen kwam niet aan de opbouw toe. Ser vette wel. Het kon eigenlijk niet goed gaan. Aanvankelijk kon Van Dijk, die de rol van laatste man in plaats van de aan zijn rug geblesseerde Koe vermans vervulde, veel corri geren. Bovendien had doel man Tukker bij enkele ge vaarlijk indraaiende hoek schoppen van Rummenigge het geluk aan zijn zijde. Tot de 30e minuut. Een afgeslagen corner kwam terecht bij Schöllibaum, die van 20 meter bekwaam inschoot. Dezelfde speler leek zes minu ten voor rust opnieuw toe te slaan. Zijn treffer werd afge keurd wegens buitenspel, hoe wel de beslissing van scheids rechter Lanese discutabel was. De aangever, Cacciapaglia, had echter wel off side ge staan, maar de grensrechter weigerde te vlaggen. De in greep bij van Lanese leek daardoor veel op een goedma- kertje. Servette (Zwi) - FC Groningen (Ned) 1-1 (1-0): 30. SchSllibaum 1-0, 64. Meijer 1-1. Gele kaart: Besnard (Ser vette) en De Wolf (Groningen). Scheidsrechter Lanese (Ita). Toe schouwers: 12.000. Servette: Kobel; Hasslaer (Hertig), Bamert, Besnard. Schallibaum; Sin- val. Cacciapaglia, Favre, Bonvin; Rummenigge, Eriksen. Groningen: Tukker; De Wolf. Van Dijk, Boekweg; Olde Riekerink. Koorman. Regtop. Roossien. Ten Caat; Eijkelkamp, Meijer.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 9