WAAR WILT U _,sysr35 BEGINNEN IE INKOPIIt (V/M) HOUDERS WEDKANT Reijenga Postma Hagg Telefonische advertentieverkoper Wij zoeken een projectmedewerker Automatisering m/v PAGINA 24 LEIDSE COURANT ZATERDAG 5 NOVEMBEI enkhuizen] FRANCHISE-BASIS) Ons buro met 25 medewerkers is aktief op het gebied van woningbouw, utiliteitsbouw en stedebouwkundig EERSTE TEKENAARS m/v TEKENAARS m/v bij voorkeur op HTS-nivo. Voor belde funkties is ervaring met of belangstelling voor het tekenen middels de komputer een voorwaarde. Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan: Buro voor architektuur en stedebouw REIJENGA POSTMA HAGG b.v., Herenstraat 2, 2271 CG Voorburg, t.a.v. Willem Jan Hagg Bij de Directie Materieel Koninklijke Luchtmacht, afdeling Verwerving, bu reau Verwerving Elektronisch Grond- materieel in Den Haag is plaats voor TAAK De 1 e inkoper zorgt voor de aan koop van de elektronische gronduit- rusting, inclusief computer hard- en software. Zij/hij beoordeelt en eva lueert technische en commerciële in formatie voor de aankoop. Tevens formuleert zij/hij offerte- aanvragen, maakt bestelorders en stelt de commerciële voorwaarden daarvan vast. Daarnaast begeleidt zij/hij projecten m.b.t. commerciële en contractuele aspecten. Tenslotte hoort het doen van marktonderzoek, corresponderen en onderhandelen met leveranciers ook tot de werk zaamheden. GEVRAAGD Het diploma HTS-E of gelijk waardige combinatie van opleiding en werkervaring en het diploma zelf standig inkoper of ISFAH of de be reidheid één van deze te behalen. Verder zijn goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands, Engels en kennis van de Duitse taal van belang. De kandida(a)t(e) heeft een zakelijke in- stelling en goede contactuele eigen- schappen. Daarnaast is ervaring met I geautomatiseerde systemen vereist. f Ervaring in een technisch-commer- ciële functie is een pré. GEBODEN Het bruto jaarsalaris bedraagt maximaal circa 61.000,-, incl. 8% vakantie-uitkering. Inlichtingen over de functie kunt u krijgen bij de heer ing. F.M. Neumann rvmsumt(070-492821) en over de selectiepro cedure bij de heer F.C. Raaff (070- 492426). Een psychologisch onder zoek kan deel uitmaken van de selec tieprocedure. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. Uw sollicitatie graag binnen twee weken na verschijning van dit blad richten aan Korps Luchtmacht- staven, hoofd bureau Burgerperso neel, Postbus 20703, 2500 ES Den i\« burgerpersoneel defensie STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS De Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de r Leiden (S.B.B.O. Leiden) verzorgt de opleidingen van ruim 2.6 leerlingen. Met de hulp van 130 personeelsleden worden deze leerlingen op-S geleid voor het door hen gekozen beroep binnen 17 vakrichtingenP en zo'n 60 verschillende opleidingsmogelijkheden. Het is hierdoor! een complexe organisatie, die ook sterk in beweging is. Binnen del( nogal veranderende kaders, die de overheid en het bedrijfslevens daarvoor aangeeft wil de school trachten een optimaal onderwijs-L aanbod aan te bieden voor de behoefte in onze regio aan opleidin-| gen in het kader van de Wet op het Leerlingwezen. Om recht te doen aan de doelstellingen van de school zal zekerl voor de toekomst het uiterste worden gevergd van de eigen orga-l nisatie. Sleutelwoorden in deze ontwikkeling zijn efficiency, kwa-| liteit en een op de cursist gerichte belangstelling, begrippen dieI met ieders loyale medewerking steeds duidelijkere vormen moe-| ten aannemen. Voor de sturing van dit proces zoekt de S.B.B.O. LeidenI een uitgesproken energieke en deskundige man of vrouw als adjunct directeur personeel en organisatie met een volledige weektaak. In verband met de samenstelling van het huidige directie team wordt bij gelijke geschiktheid de voorkeur gegeven aan een vrouw. Functie-informatie: De aan te stellen medewerker zal binnen het directieteam speciaal worden belast met werkzaamheden op het gebied van: werving, selectie, aanstelling, beoordeling en ontslagprocedu res organisatie-ontwikkeling met inbegrip van de bijbehorende functiebeschrijvingen, formatievoorstellen, systemen en pro cedures ondersteuning en advisering van medewerk(st)ers bij het oplossen van problemen die met het werk of de werksituatie verband houden personeelsinzet en scholingsactiviteiten. algemene beheersaangelegenheden. Tevens krijgt deze functionaris op termijn mede tot taak het bege leiden van de implementatie van (deel) fusies tussen onze en aan verwante instellingen. Functie-eisen: Tertiair onderwijs met een vakkenpakket dat relevant is voor de betreffende functie; een aantal jaren ervaring met management- personeels- en or ganisatiewed; ruime contactuele, verbale en redactionele vaardigheden; het vermogen zelfstandig te analyseren en bevindingen om te zetten in beleidsvoorstellen. leeftijd bij voorkeur tussen 30-40 jaar. Aanstelling: Aanstelling geschiedt in vaste dienst, na een tijdelijke aanstel ling van één jaar. Salariëring volgens rijksregeling schaal 10 met als maximum salarisuitzicht schaal 11 BBRA, afhankelijk van opleiding, leef tijd en ervaring. Onmiddellijke opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Het Rechtspositiebesluit Onderwijs is van toepassing. Belangstelling? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie met daarbij gevoegd een cur riculum vitae binnen drie weken na het verschijnen van deze ad vertentie aan de heer W. de Rooij, directeur van de S.B.B.O. Leiden, postbus 9030, 2300 PA LEIDEN. Eventuele inlichtingen worden zonodig ook gaarne verstrekt door de heer De Rooij, die daartoe tijdens kantooruren bereikbaar is on der nummer 071 - 76 92 42 of privé onder nummer 071 - 14 62 77. Bij de selectie zullen wij gebruik maken van het Psychologisch Ad viesbureau Slikboer Ten Hagen Co. De sollicitatie-procedure van de S-B.B.O Leiden is geënt op de sollicitatiecode van een der besturenorganisaties. Zeestraat 65'1 Meloen 070-614011 Postbus 16400 2500 Bk 's-Gravenhagc VUGA Uitgeverij B.V. is een onafhankelijke, middelgrote uitgeverij, gevestigd te 's-Gravenhage. De publikaties zijn gericht op overheid, bedrijfsleven, instellingen en vrije beroepen en liggen op het terrein van openbaar bestuur, ruimtelijke ordening, welzijn, bedrijfs- en sociale wetenschappen. De ontwikkeling en het beheer van de uitgaven vinden plaats in uitgeefgroepen. In deze groepen werken een Hoofd, één of meer uitgevers en redacteuren samen. Enkele gespecialiseerde afdelingen, zoals de afdeling produktie-begeleiding, advertentie-exploitatie en promotie zorgen voor ondersteuning. Op de afdeling advertentie-exploitatie is wegens uitbreiding van activiteiten plaats voor een: De taken Iemand met ervaring in de telefonische advertentieverkoop weet wat het vak inhoudt: op intensieve wijze contacten leggen en onderhouden met adverteerders en reclame bureaus. Maar vooral op het juiste moment: scoren. U bent verantwoordelijk voor het realiseren van onze omzetdoelstellingen. Geen gemakkelijke baan. Maar onze vak bladen staan goed aangeschreven en de verkoopactiviteiten worden promotioneel krachtig ondersteund. Wat wij vragen en bieden Uitstekende verbale kwaliteiten, een commer ciële instelling en resultaatgerichtheid zijn uw belangrijkste eigenschappen. Verder heeft u tenminste een opleiding op HAVO-niveau. Ervaring in de advertentieverkoop is nood zakelijk. Daar staat tegenover een uitdagende baan bij een middelgrote en expansieve uitgeverij met een uitstekend salaris en bijpassende secundaire voorzieningen. Belangstelling? Bel dan zo snel mogelijk met L. Muijser, Chef Advertentie-exploitatie, telefoon (070) 614011 of privé (010) 4585330. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie van VUGA Uitgeverij BV. Postbus 16400 2500 BK 's-GRAVENHAGE. Sijthoif Pers is een grote, moderne uitgeverij. Zij maakt de dagbladen Haagsche Courant, Het Binnenhof, Goudsche Courant, Leidse Cou rant en Rotterdams Nieuwsblad. Ook worden tal van huis-aan-huis- bladen uitgegeven onder de merknaam 'Uw Thuiskrant'. Daarnaast is Sijthoff Pers actief op het gebied van documentatie en elektro nische informatievoorziening. Het hoofdkantoor en het grafisch bedrijf staan in de Plaspoelpolder in Rijswijk en zijn uitstekend bereikbaar Totaal wer ken rond de 1.500 mensen, van wie ongeveer 300 in een dertigtal vestigin gen verspreid over Zuid-Holland. 'm m m mm i rotterdam Wij zoeken nog: capaciteiten die nodig zijn om een eigen klantenkring op te bouwen leeftijd 25-45 jaar beschikking over enig startkapitaal flexibiliteit ten aanzien van de werktijden interesse in de draf- en rensport. Wij bieden: een modern ingericht pand, vrij van huur een grondige training de mogelijkheid een nieuwe/eigen zaak op te zetten professionele ondersteuning een inkomen dat gebaseerd is op de omzet die u realiseert. Gezien de huidige omzet stijgingen en gunstige toekomstvoorspel lingen, is dit zeer interessant. Heeft u belangstelling voor het wedkantoor- houdersschap en denkt u aan bovenstaande eisen te voldoen? Zet dan in op uw toekomst en richt uw uitgebreide sollici tatie aan: LADBROKE Totalisator, t.a.v. Mevr. Drs. C. van Aalderen, Antwoordnr. 475, 2509 WR 's-Gravenhage. Telefoon 070-610173. LADBROKE TOTALISATOR Ladbroke totalisator is een belangrijke divisie van de Ladbroke Group of Companies, één van de grootste ondernemingen in Europa en Amerika op het gebied van hotel- (Hilton), kantoor- en winkelprojecten en is tevens groeiend actief in de vrijetijds en doe het-zelf branche. Ladbroke Totalizator is een onder neming die zich bezighoudt met racing. In 26 jaar is Ladbroke uitgegroeid tot s werelds grootste organisator in het afsluiten van weddenschappen op paarderennen en harddraverijen. Zowel op de baan zelf als via een keten van afzonderlijke wed kantoren. Van de Ministeries Landbouw en Visserij en Justitie heeft Ladbroke het alleenrecht verkregen voor het organiseren van de paardentotahsator in Nederland Kandidaten voor deze functie (vanaf 30 jaar) dienen bij voorkeur te beschikken over het diploma HEAO of HTS Informatica, danwel een vergelijkbare combmatie van opleiding en ervaring, alsmede minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Goede contactuele eigenschappen en het vermogen tot tactvol optreden zijn onontbeerlijk, terwijl naar kandi daten met inzicht en kennis in de grafische bedrijfstak voorkeur uitgaat. Nadere informatie over de vacature wordt u desgewenst verstrekt door de heer R. Met, hoofd Technisch Rekencentrum, telefoon 070 -190 335. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Sijthoff Pers, Afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer I.W.M. Bekkering, Postbus 16050, 2500 AA Den Haag, onder vermelding van vapaturenummer T-052 op brief en envelop. Wij bieden potentiële ondernemers de unieke kans een eigen bedrijf op te zetten met Ladbroke^als hulpvaardige onderneming op de achtergrond. De voor 1988 geplande uitbreiding van 75 wedkantoren is bijna gerealiseerd. Er staan nog 10 te openen wedkantoren op het programma en wel in de volgende plaatsen: ALMELO, AMSTERDAM, AMSTELVEEN, ENKHUIZEN. HOOFDDORP en ROTTERDAM. Ook op andere locaties zijn er mogelijkheden om een wedkantoor te beginnen. Uw taak: Na een grondige training en begeleiding ter plekke krijgt u de verantwoordelijkheid voor de exploitatie en het dagelijks beheer van een wedkantoor, een kantoor waar men geld in kan zetten op paardenrennen. U werkt voor eigen rekening en verantwoording, maar met Ladbroke als inspringer op de achtergrond heeft u veel minder risico's. Wij vragen: feeling voor, en bij voorkeur ervaring met het zelfstandige ondernemersschap en de Op onze afdeling Technische Systeem Ontwikkeling, onderdeel van het Technisch Rekencentrum van onze sector Grafisch Be drijf, is plaats voor een projectmedewerker Automatisering op HBO-niveau. De afdeling houdt zicht bezig met het ontwik kelen en coördineren van grafisch technische verwerkingssystemen. Daartoe worden nieu we ontwikkelingen op het gebied van beeld en tekstverwerking gesignaleerd en beoor deeld op toepasbaarheid. Systeemanalyse en handhaven van een adequate afstemming tus sen te automatiseren werkprocessen en de daarmee samenhangende werkprocessen genieten een hoge prioriteit. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het initiëren, coördineren en begeleiden van automatiseringsprojecten, het adviseren over toepassingsmogelijkheden c.q. invoenng van hardware, software alsmede systeemnetwer ken, het deelnemen aan in- en extern overleg, project- en werkgroepen als automatisenngs- deskundige. ï- d"iw LADBROKE Ur Totalisator

Leidse Courant | 1988 | | pagina 24