HTM f ergra ADMINISTRATEUR OP SPD-I NIVEAU iSSi Wij zoeken een junior project-adviseur m/v ten behoeve van de admini stratieve automatisering. 'SIJTHOFF PERS ergra optiekspecialisten opticien/optometrist (m/v) ASSISTENT LEIDINGGEVENDE n/u^s Ervaren secretaresse die projecten in de gezondheids zorg ondersteunt PAGINA 10 LEIDSE COURANT ZATERDAG 5 NOVEMBER 'OF Sijthofl Pers is een grote, moderne uitgeverij. Zij maakt de dagbladen Haagsche Courant, Het Binnenhof, Goudsche Courant, Leidse Cou rant en Rotterdams Nieuwsblad. Ook worden tal van huis-aan-huis- bladen uitgegeven onder de merknaam 'Uw Thuiskrant'. Daarnaast is Sijthoff Pers actief op het gebied van documentatie en elektro nische informatievoorziening Het hoofdkantoor en het grafisch bedrijf staan in de Plaspoelpolder in Rijswijk en zijn uitstekend bereikbaar. Totaal wer ken rond de 1.500 mensen, van wie ongeveer 300 in een dertigtal vestigin gen verspreid over Zuid-Holland. Voor de afdeling Project-Advisering vragen wij een jonge medewerker (tot 25 jaar). Hij/zij gaat adviseren in de aanpak en de begeleiding van administratieve automatiseringsprojecten binnen alle bedrijfsonderdelen van Sijthoff Pers. Dit behelst onder meer het opstellen van procedures en eisenpakketten, het maken van knelpunten- en informatie-analyses, en het uitvoeren van toepasbaar- heidsoriderzoeken. De nadruk van de functie ligt op de bedrijfskundige aspecten van administratieve auto matiseringsvraagstukken. De nieuwe medewerker onderhoudt door middel van vergaderingen, interviews, presentaties en schrif telijke rapportages, contact'met betrokken lijnfunctio- narissen. Na een in werk periode wordt hij/zij, onder leiding van de project-adviseur, ingezet bij de uitvoering van deelprojecten. In een later stadium is het mogelijk te groeien naar een volledig zelfstandige begeleiding van projecten. Voor deze functie wordt gedacht aan kandidaten die minimaal beschikken overeen H.B.O.-opleiding (H.E.A.O.-B.I.), contactueel zijn ingesteld, en tactvol kunnen optreden. Belangstelling? De heerdrs. H.J.W. van Riggelen, Project-Adviseur en bereikbaar onder nummer 070 -190397, informeert u graag nader. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Sijthoff Pers B.V., Afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de mevrouw A. van der Lans Postbus 16050, 2500 AA Den Haag Onder vermelding van het vacaturenummer 88136 HH, op brief en envelop. Makro is een moderne zelfbe- dieningsgroothandel die in de sectoren Food en Non Food een uitgebreid assortiment levert aan afnemers uit detailhandel, ambacht, grootverbruik en horeca. Makro heeft 7 vestigingen in Nederland, te weten in Amsterdam, Best. Breda, Delft, Duiven, Hengelo en Nuth. Werken bij Makro is bouwen aan je toekomst Bij Makro Delft, waar 650 mensen werken, zijn wij op zoek naar: toekomstig kader Ben je bij voorkeur niet ouder dan 25 jaar, heb je een opleiding op MBO-niveau (zoals MMO, Havo ed.) en heb je interesse in een loopbaan binnen de distributie èn vind je het niet erg om onderaan te beginnen, dan willen wij graag met je in contact komen. Ook mensen die al werkzaam zijn in een (aankomend) middenkaderfunctie in de distributie kunnen solliciteren. Vanuit een praktische werksituatie word je opgeleid voor een leidinggevende functie op middenkaderniveau. Tijdens deze interne opleiding zal behalve aan voorraadbeheer, presentatie van goederen ed. veel aandacht besteed worden aan verschillende aspecten van het leidinggeven. Naast een prettig werkklimaat en een goed toekomstperspectief bieden wij onder andere een goed salaris, een 13e maand en 8% vakantietoeslag. Is je belangstelling gewekt? Neem dan contact op met de heer H.G.M. Bierens van onze Personeeldienst. Een sollicitatieformulier wordt dan toegezonden. Ook kun je bij hem eventuele aanvullende informatie verkrijgen. Personeeldienst Makro Zelfbedieningsgroothandel Delft cv, Schieweg 104, Postbus 188,2600 AD Delft, telefoon (015) 56 92 28, toestel 133. Bet; ERED Vanav Willen Fortur Morgt FC Tv Ajax-I bw i EERS Vanai NAC- SC C Telstc Eindh Helmi Morg DS'75 Excel FC D Vitesi AUTO HUREN zoeken met spoed zowel voor haar contactlensafdeling als voor een van haar optiekzaken in Den Haag een Laan van Meerdervoort 135 2517 AW Den Haag Tel.: (070) 65 08 55. Hij of zij moet beschikken over goede contactuele en commerciële eigenschappen. Aan een enthousiaste medewerker bieden wij een goed salaris en afwisselende werkkring. Heeft u belangstelling? Maak dan een afspraak voor een gesprek en vraag naar de heer Verbeek, tel. nr. 070-650855 tst. 19. Of schrijf een brief aan Ergra Optiekspecialisten, Postbus 241, 2501 CE Den Haag t.a.v. W.C.M. Verbeek. KONINKLIJKE NEDERLANDSE CENTRALE VERENIGING TOT BESTRIJDING DER TUBERCULOSE De Vereniging (KNCV), gevestigd te 's-Gravenhage, Is een particuliere instelling die d.m.v. deskundigheidsbevordering en dienstverlening de georganiseerde tuberculosebestrijding in Nederland ondersteunt. In internationaal verband levert zij een belangrijke bijdrage aan de kwaliteitsverbetering van de tuberculosebestrijding In ontwikkelingslanden. De KNCV vraagt per 1 mei 1989 in verband met pensionering van de huidige functionaris een ADMINISTRATEUR/CHEF DE BUREAU (m/v) Deze zal als rechterhand van de directeur de eindverantwoordelijkheid dragen van het totale financieel- administratieve proces binnen de organisatie. Hij/zij zal tevens worden belast met de dagelijkse leiding van het secretariaat, wat betreft de niet-medische zaken. Een belangrijk onderdeel van het takenpakket vormt het administratieve beheer van de door de vereniging gesteunde projecten in ontwikkelingslanden. Gezien de veranderingen in de organisatie van de vereniging, wordt van betrokkene een actieve deelname gevraagd aan de voorbereiding en bewaking van het KNCV-beleid. Hij/zij zal daarnaast kunnen worden aangesteld tot secretaris of penningmeester van enige aan de vereniging nauw verwante stichtingen, die eveneens in het gebouw van de vereniging zijn gehuisvest. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae, tot uiterlijk 19 november 1988 richten aan de voorzitter KNCV, Riouwstraat 7, 2585 GP 's-Gravenhage. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij resp. de algemeen directeur en economisch directeur van de KNCV (tel. 070-543843). Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het einddiploma HBS/HEAO, alsook van het SPD boekhouden en ervaring te hebben op het gebied van de automatisering, alsmede te beschikken over goede contactuele eigenschappen. Werken in teamverband is een belangrijk aspect van de taakvervulling. Gedacht wordt aan een candidaat candidate van 40-45 jaar, bij voorkeur woonachtig in Den Haag of omgeving. Redactionele capaciteiten, beheersing van de Engelse en/of Franse taal en bekendheid met de gezondheidszorg strekken tot aanbeveling. Salariëring en andere arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het belang van de functie. Pensioen wordt verzekerd bij het PGGM te Zeist. [Ill centrum voor gezinsverzorging en maatschappelijk werk rijswijk en voorburg Bent u in het bezit van het diploma MEAO en wilt u een baan in de dienstverlenende sektor? Dan kunt u solliciteren voor de funktie Wij zoeken voor deze nieuwe funktie binnen onze organisatie een 2e gediplomeerde MEAO-er, die belangstelling heeft voor: het organiseren van hulpverleningen; het verrichten van werkzaamheden m.b.t. administratie en registratie t.b.v. de hulpverlening. Om deze taken goed te kunnen vervullen dient u: te beschikken over kontaktuele eigenschappen; te kunnen organiseren en improviseren; administratief onderlegd te zijn. Voor de administratieve taken zal gebruik worden gemaakt van ons komputersysteem. Er bestaat een mogelijkheid gebruik te maken van een kur- susaanbod dat is afgestemd op ons systeem. Voor salariëring en overige arbeidsvoorwaarden is de CAO gezinsverzorging en maatschappelijk werk van toepassing. Schriftelijke sollicitaties dient u te richten aan de direkteur van het CGM, de heer T. Meijer, Geestbrugkade 35, 2281 CX Rijswijk. De HTM verzorgt het openbaar vervoer in de agglomeratie Den Haag. Per werkdag vervoeren wij ca. 350.000 passagiers. Dit doen we door inzet van onze ruim 2.200 werknemers en het gebruik van ons, technisch hoog waardig, tram- en busmaterieel. Voor het leiden van de financiële administratie van onze werkplaats autobussen zoeken wij een Afdelings-informatie De afdeling Busmaterieel, zoals wij deze werkplaats noemen, verzorgt het 200 bussen tellende wagenpark van de HTM. Naast onderhoud en repara tie wordt op deze afdeling de aanschaf van nieuwe bussen voorbereid. De ont wikkeling vindt buiten ons bedrijf plaats. Binnen de afdeling Busmaterieel zijn ruim 70 personen werkzaam, waarvan het grootste gedeelte actief is in de sectoren: reparatie en onderhoud, car rosserie en elektrotechniek. Een klein gedeelte van het personeel is dienstverlenend aan de afdeling vanuit een stafpositie. De administratie, verantwoordelijk voor het Financieel beheer van de afde ling busmaterieel, opereert derhalve in een technische omgeving. Dit vraagt een intensieve sturing en beheersing van de administratieve processen. Wij hechten hieraan grote waarde omdat op grond van financieel-economische ana lyses voorgenomen beleidsbeslissingen worden beïnvloed. De functie U geeft leiding aan uw sector die bestaat uit totaal 4 medewerkers. Deze sector verwerkt gegevens van o.a.: urenverantwoording, inkoop/magazijn beheer, factuurbehandeling, exploitatie, investering en diensten van derden. Bij deze verwerking wordt veelvuldig ge bruik gemaakt van PC en Mainframe. Als administrateur brengt u verslag uit aan het afdelingshoofd en bent verant woordelijk voor het financiële beheer van.de afdeling. Dit houdt onder meer in: het overleg vaststellen van begrotin gen, budgetbewaking en het beheersen vacaturenummer 2.4.26 van alle financieel administatieve pro cessen. In verband hiermee zult u veelvuldig betrokken worden bij over legvormen binnen de afdeling en met de directie. Functie-eisen U heeft een middelbare opleiding afge rond aangevuld met MBA en SPD-I en u beschikt over minimaal 5 jaar rele vante werkervaring. U heeft ervaring in het leidinggeven en bent bekend met administratieve automatiseringssyste men. U kunt zich mondeling en schrif telijk goed uitdrukken en u kunt goed met mensen van verschillend niveau omgaan. Van u wordt verwacht dat u de gegevens die uw sector verwerkt analyseert en verwoordt in beleids voorstellen. Het maximum te bereiken salaris be draagt ruim f.55.000,— bruto per jaar (salarisgroep 9) excl. vakantietoeslag. Emolumenten zijn o.a.: Opname in het Algemeen Burgelijk Pensioenfonds, gunstige studiefaciliteiten, vrijvervoéf, premiespaarregeling. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Geïnteresseerd? Dan nodigen wij u uit uw sollicitatiebrief met C.V., binnen 10 dagen na verschijnen van deze adver tentie, te zenden aan dhr. R.H. Peters, afdeling Busmaterieel, postbus 28503, 2502 KM Den Haag o.v.v. vacature nummer 2.4.26. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. R.H. Peters -waar nemend hoofd busmaterieel- telefoon 070-848490 en dhr. S.C. Lugtenburg -sector personeelsconsulent techniek telefoon 070-848593. tno zoekt voor de afdeling Administratieve Ondersteuning van Projecten (adop) van het Nederlands Instituut voor Praeventieve Gezondheidszorg (nipg) te Leiden een secretaresse/administra tief medewerker (m/v) t.b.v. de sector Arbeidsomstandigheden- onderzoek. Taakstelling van deze functie is tweeledig, namelijk enerzijds secretariële werkzaamheden, zoals verzorgen van correspondentie, bijhouden van agenda's, regelen van afspraken en anderzijds administratieve werkzaamheden zoals beheer en onderhoud van een sectorarchief, registreren van de voortgang van projecten en onderhouden van contacten over het werk van de sector. Werkomgeving is de afdeling adop die voor 70 wetenschappelijk onderzoekers (merendeels sociaal wetenschap pers, ingenieurs en medici) de secretariaats- en administratieve werkzaamheden verzorgt. Dit werk wordt uitgevoerd door 8 secretaressen/administratief medewerkers, gelocaliseerd op verschillende secretariaten (van 1 2 medewerkers). Zij verzorgen ieder een bepaalde onderzoekssector. Vereist is een havo/vwo-diploma, bij voorkeur aangevuld met een secretariële en/of administratieve opleiding. Tevens hebt u ervaring in het werken met tekstverwerkende apparatuur, met name met "WordPerfect". In verband met de zwaarte van de functie is enige jaren ervaring in een soortgelijke functie onontbeerlijk. Informeren/solliciteren: Mevrouw W. Knipscheer, hoofd van de afdeling adop, telefoon (071) 17 86 56 vertelt u graag meer over de inhoud van deze functie. Uw sollicitatie kunt u - met vermelding van nummer hc- 1631-14 - richten aan: Personeelsdienst tno-locatie Leiden, Postbus 945, 2300 ax Leiden. Nederlands Instituut voor Praeventieve Gezondheidszorg TNO TNO Research voor de praktijk - 7-, olc pet eg: •Gen rden ïorrrb leers zou (icier 1 v<j n, m i me s en do i gr tu gen i c< rban [bazi htei ïgsh irijv idee ico 1 [de af i n dc in v lber n di in", 11 on

Leidse Courant | 1988 | | pagina 10