Filia a/chef m HEAO-ers CE met ervaring in een commerciële buitendienstfunctie m/v De Schoenenreus BORSUMIJ TEXTILES B.V. MODELNAAISTERS bewaarder/ penitentiair inrichtingswerker als Inspecteur Levensverzekeringen v/m OPZOEK NAAR PERSONEEL? I DE KRANT K0M1 OVERAL. rUBLICniEBENEEK LEIDSE COURANT ZATERDAG 29 OKTOBER 19 Delta Lloyd is één van de grootste verzekeraars op de Nederlandse markt. Daarnaast zorgen wij voor een solide belegging van de premies van onze verzekerden. Optimale service is volgens ons van het grootste belang. Daarom verwachten wij van onze medewerkers een service-gerichte instelling, gekoppeld aan initiatief en verantwoordelijkheidsgevoel. Zij vinden bij ons een grote variëteit aan vakgebieden en functies. En dus een grote verscheidenheid aan mensen. Voor het rayon Rijswijk zoeken wij Een zelfstandige buitendienstfunctie Als Inspecteur Leven bij Delta Lloyd onderhoudt u contacten met een groot aantal tussenpersonen, merendeels assurantiekantoren. Eén van uw voornaamste taken wordt het in stand houden en uitbreiden van een organisatie van actief werkende tussenpersonen. U reikt hen de helpende hand op zeer uiteenlopende terreinen, zoals verzekerings techniek, verkooptechniek en verkoopbevordering. U bent de vakman/vrouw, die vakmensen adviseert. Zelfstandigheid, persoonlijke vrijheid en (omzet)verantwoor- delijkheid zijn kenmerkend voor de functie. U woont in uw werkgebied/rayon; uw huis is uw kantoor. Opleiding en honorering Om vakmensen te kunnen adviseren, moet u het vertrouwen hebben van uw relaties. Dat vertrouwen krijgt u mede dankzij een uitstekende kennis van zaken. Als ervaren Inspecteur Leven beschikt u al over die vak kennis. Als u geen verkoopervaring heeft in het "leven-vak", dan kunt u - m.i.v. 1 februari 1989 - een theoretische opleiding van vijf maanden volgen, die intern in Amsterdam wordt gegeven. Daarna kunt u, onder goede leiding en praktische begeleiding, in 2 tot 4 jaar uitgroeien tot Inspecteur Levensverzekeringen. Tijdens deze periode ontvangt u een vast salaris. Het inkomen van een volwaardig Inspecteur wordt bepaald door een vast salaris plus provisie. U kunt bij Delta Lloyd rekenen op een eigentijds pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Tevens ontvangt u een vaste maandelijkse onkostenvergoeding. U krijgt de beschikking over een maatschappij-auto. Wie komen in aanmerking? Belangrijk is dat u verkoopervaring heeft. Maar zeker zo belangrijk is de wijze, waarop u met mensen omgaat, uw overtuigingskracht, uw doorzettings- en incasserings vermogen. Uiteraard heeft u belangstelling voor pensioen- problematiek en belastingtechniek, bedrijfsconstructies en financieringen. U heeft een HEAO-CE opleiding en bent in het bezit van het rijbewijs BE. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 33 jaar. Meer informatie? Neemt u daarvoor contact op met de heer M. Behrend, Rayon-directeur Rijswijk, (070) 94 93 61. Wij nodigen mannen en vrouwen uitte reageren Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie en met vermelding van het rayon - richten aan Delta Lloyd Verzekeringsgroep NV, de heerTh.M.J. van der Wardt, afdeling Personeelzaken, Postbus 1000,1000 BA Amsterdam. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties worden behandeld volgens de Delta Lloyd- sollicitatiecode, die is gebaseerd op richtlijnen van de Nederlandse Vereniging voor Personeelbeleid. delta lloyd Spaklerweg 4 1096 BA Amsterdam DE SCHOENENREUS OPENT ZIJN 36e FILIAAL IN DEN HAAG. De Schoenenreus, een zeer dynamisch winkel filiaalbedrijf, snel groeiend naar 50 filialen in Nederland, opent binnenkort zijn 36e filiaal (600 m2) aan de Vlamingstraat in Den Haag. Voor deze nieuwe vestiging, de eerste in de Randstad, zoeken wij kontakt met gegadigden voor de funktie van Onze gedachten gaan hierbij uit naar kommercieel ingestelde kandidaten, leeftijd v.a. 25 jaar, met ruime verkoopervaring in de branche. Leiding geven, perfekt kunnen organiseren, medewerksters kunnen inspireren en de zorg dat de kliënten goed begeleid worden in ons zelfbedieningssysteem, behoren tot het takenpakket. De funktie, in onze prettige organisatie, is boeiend en afwisselend. Het salaris en de emolumenten zijn aantrekkelijk. Tevens zoeken wij voor dit nieuwe filiaal aktieve en representatieve Verkoopsters In vasts dienst en part-tirne^ Belangstellenden nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitatie met pasfoto en c.v. te richten aan de direktie van: Postbus 72. 5400 AB Uden NB De Lasso 4 - 2371 GV Roelof arendsveen zoekt op korte termijn (full-time) Een gedegen praktische ervaring is beslist noodzakelijk. Sollicitaties onder telefoonnummer 01713-8247. Onze relatie is een uiterst gedegen, snel groeiend automobielconcern te Den Haag met 250 personeelsleden, dat diverse activiteiten ontplooit, waaronder de import van Mazda automobielen en het beheer van diverse dealerschappen. Ter uitbreiding en aanvulling van de totale activiteiten en het dienstenpakket roepen wij kandidaten op voor de functie van: ALGEMEEN FUNCTIONARIS MA/ voor de afdeling bedrijfs- en particuliere verzekeringen en financieringen. De functie: analyse, ontwikkeling, beheer en uitbreiding van de bestaande bedrijfsverzekeringsportefeuille van het concern op middelkorte termijn uitbreiding van de activiteiten naar de grote potentiële markt van zowel de zakelijke als particuliere autokopers van de individuele dealerbedrijven verzorging van de complete afhandeling richting betrokken maatschappijen. Uw profiel: opleiding op uitstekend middelbaar tot HBO-niveau enige jaren praktijkervaring binnen de verzekeringsbranche is een pre in bezit van branchegericht vakbekwaamheidsdiploma, minimaal B-niveau woonachtig in Den Haag of directe omgeving of eventueel bereidheid tot vestiging in de standplaats ondernemend creatief commercieel representatief stressbestendig 30-40 jaar. Geboden: een uiterst uitdagende groeifunctie in de dynamische wereld van de auto-industrie met een salaris in overeenstemming met de zwaarte van de functie en uitstekende emolumenten. Indien u zich terugvindt in deze ambitieuze en verantwoorde lijke functie, gelieve uw reactie, vergezeld van een curriculum vitae en pasfoto, te richten aan: Allison Agencies B.V., t.a.v. de heer E. Bours, Postbus 459 2100 AL Heemstede (tel.: 023-293350) Bij de Directie Materieel van de Koninklijke Luchtmacht (KLu), afde ling Bedrijfsvoeringssystemen in Den Haag is plaats voor een O O TAAK Het bureauhoofd is verantwoor delijk voor het beheren van ongeveer 20.000 verschillende voorschriften, boekwerken, technische documenta tie, orders en andere publicaties, die de KLu voor de uitvoering van haar taak in gebruik heeft. Zij/hij ontwerpt procedures voor de publicatievoor ziening en het publicatiebeheer en geeft adviezen over het invoeren, wij zigen, aanvuUen, herzien, intrekken en verwerven van publicaties. Het be heer van het geautomatiseerde publi catiesysteem is een belangrijk facet van de functie. Een boeiend aspect is het geven van voorlichting aan alle systeemgebruikers en het incidenteel lesgeven aan opleidingsinstituten van de KLu. Zij/hij geeft leiding aan drie medewerkers en treedt op als plaats vervangend sectiehoofd. GEVRAAGD Een diploma VWO/MEAQ en de AMBI modules 1-1, HE-1, HE-2 en HB-1 of studerende voor deze modu les. De voorkeur gaat uit naar iemand met kennis en ervaring op het gebied van systeembeheer. Een goede mon delinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid in het Nederlands en Engels is van groot belang, evenals kennis van Duits. Daarnaast beschikt zij/hij over goede contactuele eigenschappen en lei dinggevende capaciteiten. GEBODEN Het bruto jaarsalaris bedraagt maximaal circa 53.000,-, incl. 8% vakantie-uitkering. REACTIES Inlichtingen omtrent de functie kunnen worden ingewonnen bij ma joor H.B. Groenheijde (070-492449) en over de selectieprocedure bij de heer F.C. Raaff (070-492426). Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Uw sollicitatie graag binnen twee weken na verschijning van dit blad richten aan het Korps Lucht machtstaven, hoofd bureau Burger personeel, Postbus 20703, 2500 ES Den Haag. burgerpersoneel defensie in het Huis van Bewaring in Den Haag In het Huis van Bewaring aan de Van Alkemadelaan in Den Haag verblijven momenteel ca 160 (preventief gehechte) volwassen mannen. Wanneer renovatie en nieuwbouw in deze inrichting eind 1988 zijn afgerond, zal de totale opnamecapaciteit 285 plaatsen bedragen. In verband met deze uitbreiding zoeken wij enthousiaste vrouwen en mannen, die interesse hebben in de baan van bewaarder/penitentiair inrichtingswerker. Aanstelling kan op korte termijn plaatsvinden. Het werk De functie van bewaarder/penitentiair inrichtingswerker is in de eerste plaats beveiligingswerk, zoals het voorkomen van ontvluchtingen. Maar er is meer Gedetineerden zijn mensen in een moeilijke situatie, die het recht hebben straks weer normaal in de samenleving te worden opgenomen. Dus bezig zijn met de gedetineerden in arbeid, vormings-, sport- en ontspannings activiteiten is ook een taak. Het is een baan die niet altijd even gemak kelijk is, maar die wel veel voldoening kan geven. En u krijgt er een gedegen opleiding voor. In diensttijd. Wij bieden Bij aanvang van uw opleiding begint u direct te verdienen: minimaal 2223,- bruto per maand en maxi maal 2736,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Na die opleiding kunt u na enige jaren een salaris van 2972,- bruto per maand bereiken met een uitloop op grond van diensttijd tot 3130,- bruto per maand. Bevordering is onder bepaalde voorwaarden mogelijk. Deze brutosalarissen zijn exclusief 8% vakantie-toeslag en een toelage voor het verrichten van onregelmatige diensten. Wij vragen een leeftijd van min. 24 en max. 48 jaar een opleiding op tenminste MAVO-niveau een MBO-IW-opleiding of studerend hiervoor wordt op prijs gesteld bereidheid in Den Haag of omgeving te wonen bereidheid te werken in een volledige baan op onregelmatige tijden bereidheid mee te werken aan psycho logisch, geneeskundig en antecedenten onderzoek bereidheid tijdens de opleiding de stages - zo nodig ook elders in het land te volgen. Meer weten over de functie? Stuur dan de',nevenstaande bon (in een enveloppe alp brief gefrankeerd) naar: de afdeling Personeelsadministratie van het Huis: van Bewaring, Postbus 90719 2509 LS Den Haag. U krijgt dan een informatiepakket met solli citatieformulier toegestuurd. Na selectie van de geretoumeerde'sollici- tatieformulieren zullen de hiervoor in aanmerking komende kandidaten worden uitgenodigd voor een voorlichtings bijeenkomst op zaterdag 26 november a s. De bon moet uiterlijk 8 november 1988 binnen zijn v vatünr 8-0096/0167 Yjj-w—T (inzenden in enveloppe, B L/IM gefrankeerd als brief) Wilt u mij een informatiepakket toezenden Straat en huisnummer: Postcode en plaats: Geboortedatum: Project: HvB Den Haag

Leidse Courant | 1988 | | pagina 24