(glrnnqs) administrateur mv Een lening van de Postbank kanugeld besparen. TECHNISCH COMMERCIEEL ADVISEUR Medewerker directiesecretariaat Tfe FULL-TIME TEAMLID (m/v) Bejaardenverzorgende of Ziekenverzorgende (m/v) POSTBANK KNOGO Nederland B.V. gevestigd te Rijswijk is onderdeel van de KNOGO Corporation USA, een suksesvolle onderneming op het gebied van elek tronische winkelbeveiliging. Door de kombinatievan een goed produkt met een optimale serviceverlening, neemt de organisatie snel in omvang toe. Momenteel is vakant de funktie van De funktie: Als zelfstandig administrateur bent u verantwoordelijk voor de financiële administratie (orderverwerking, fakturering, budgettering, verslaglegging, salarissen etc.). KNOGO maakt gebruik van het Exact-softwarepakket op een PS-2 computersysteem. Voorts onderhoudt u de kontakten met externe relaties en verzorgt de rapportage aan het Europese hoofdkantoor te België. Er wordt van u een kritische betrokkenheid verwacht ten aanzien van het gehele bedrijfsgebeuren. Gevraagd wordt: een relevante ervaring en vakkennis op HBO-niveau goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift affiniteit met automatische gegevensverwerking kwalitei ten met betrekking tot kontaktuele vaardigheid en leiding geven een flinke dosis akkuratesse leeftijd 30 - 40 jaar. Geboden wordt: Een afwisselende en zelfstandige verantwoordelijkheid in een internationaal bedrijf. Aan de funktie zijn uitstekende primaire en sekundaire arbeidsvoorwaarden verbonden. U gelieve uw sollicitatie te richten aan het APAB, postbus 85830, 2508 CM Den Haag, t.a.v. de heer Th. J. Webbers. ALGEMEEN PSYCHOTECHNISCH ADVIESBUREAU bouwmaterialen Zijn/haar taak zal bestaan uit: a. het adviseren van de juiste materialen bij een gegeven probleem b. het regelen van de expeditie c. het verkopen van bouwmaterialen aan de balie d. het behandelen van telefonisch gestelde vraagstukken c.q. bestellingen Geboden wordt: a. een afwisselende werkkring in een dynamisch bedrijf b. een goede doorgroeimogelijkheid c. een salaris overeenkomstig de zwaarte van de functie d. een gedegen vakopleiding Wij verlangen: a. een dynamische persoonlijkheid met goede contactuele eigenschappen b. leeftijd tot 25 jaar, dienstplicht vervuld hebbende of vrijgesteld hiervan c. een grote inzet d. commerciële aanleg Uw geschreven sollicitatie inclusief curriculum vitae verwachten wij binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad t.a.v. de heer A. Noppen. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedu re. ELFRINGS BOUWMATERIALEN B.V. Postbus 164, 2501 CD DEN HAAG. tno zoekt voor de directiesecretariaten van het Instituut voor Experimentele Gerontologie en het Radiobiologisch Instituut een medewerker directiesecretariaat m/v. Taakstelling is het samen met collega's zorgdragen voor de afhandeling van de correspondentie die naast Nederlands- zowel Engels- als Franstalig kan zijn. Naast de correspondentie dienen met behulp van tekstverwerkende apparatuur (bij voorkeur Word Perfect) wetenschappelijke manuscripten te worden uitgetypt, waarbij tevens de zorg voor een goede vormgeving van belang is. Het secretariaat heeft ook taken bij de voorbereiding van vergaderingen en organisatie van wetenschappelijke congressen. Werkomgeving is het directiesecretariaat waar u zult werken onder leiding van de directiesecretaresse en samen met collega's aan de directeur, het managementteam en de wetenschappelijke onderzoekers service zal verlenen. De secretariaten zijn uitgerust met moderne kantoorapparatuur. Vereist is een havo-opleiding, aangevuld met een secretaresse-opleiding. Goede beheersing van de talen in woord en geschrift is noodzakelijk. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met enige kennis van de medische terminologie en ervaring met stenografie. Informeren/solliciteren Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw T.A. Hofland, tel. (015) 13 69 40, toestel 302 of mevrouw A. Draisma, toestel 201. Sollicitaties met vermelding van nummer HC-1650-01 binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de heer WM. Klapwijk, Personeelsdienst hgo/rep tno, Postbus 5815,2280 HV Rijswijk. TNO Research voor de praktijk e Film Geluidsdienst B.V. Audio-Visuele Media Cobaltstraat 16-18 2718 RM Zoetermeer De NATIONALE FILM EN GELUIDSDIENST B.V. is een toonaange vend bedrijf op het gebied van audiovisuele media voor instellin gen en bedrijven. Voor talloze organisaties wordt in de vorm van advies en appara tuur ondersteuning verleend bij de produktie of presentatie van bedrijfsjournaals, voorlichtingsprogramma's en promotie-video. Teneinde onze relaties de gelegenheid te geven meer kennis te verwerven van het bedenken en opzetten van een audiovisuele produktie, organiseren wij regelmatig kursussen en praktijkdagen. Voor de eerstvolgende KURSUS "kreativiteit binnen audio-visue- le produktieproce8sen" stellen wij deelname ook open voor be drijven die nog geen vaste relatie met de NFGD hebben. De 2-daagse kursus vindt plaats op 18 en 25 november 1988 en heeft een algemeen karakter. In de toekomst zal voor de deelne mers de mogelijkheid geopend worden een meer gespecialiseerde kursus te volgen. Bovendien zullen er de komende maanden prak tijkdagen worden georganiseerd waarbij de nadruk zal liggen op de techniek van het werken met audiovisuele apparatuur. De kosten voor de kursus. in november bedragen per deelnemer 750.- (exclusief 20% BTW, inclusief lunch). Voor telefonische aanmelding of nadere informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw M. van Bemmel, telefoon 079-41.18.71. Dekkersduin is een Vrijzinnig Christelijk Verzorgingstehuis dat plaats biedt aan 85 bewoners en 60 bewoners in aanleunwoningen. Het tehuis beschikt over een HUISKAMER voor groepsverzorglng, waar meer zorg behoevende bewoners 7 dagen per week van 8.00 tot 20.00 uur worden begeleid. Er is veel aandacht voor een goed leefklimaat en er worden vele aktiviteiten georganiseerd. Dekkersduin heeft een belangrijke funktie in het flankerend beleid w.o. tijdelijke opnamen. In het tehuis werken ca. 50 medewerkers, stagiaires en ca. 20 vrijwilligers. VERZORGINGSTEHUIS DEKKERSDUIN Wegens uitbreiding zoeken wij voor onze HUISKAMER op korte termijn een Op creatieve en enthousiaste wijze onze bewoners begeleiden en verzorgen. Meedenken in het beleid van en ontplooien van aktiviteiten voor de huiskamer. FUNKTIE-EISEN: Een verzorgende of verpleegkundige opleiding met ervaring in het werken met groepen. Het vermogen in een klein team samen te werken. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een man. Tevens zoeken wij een gediplomeerde alle diensten, voor 20 uur per week. INFORMATIE en SOLLICITATIE: Salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring. Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. De koördinator zorg, mevr. A. M. C. Diesfeldt, zal u gaarne informeren over de funkties (070-254074); bij voorkeur tussen 11.00 en 12.00 uur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen aan de direktle van Dekkersduin, Campanulastraat 6, Postbus 50502, 2505 LM 's-Gravenhage. Een caravan koopt u niet zomaar even. Daarvoor is het een te grote aanschaf U let dus, behalve op type en inrichting, scherp op de prijs. Dat is logisch. Waarom zou u dan wel zomaar even een lening afsluiten voor uw caravan? Zonder uafte vra gen ofu misschien te duur leent. Want al zou u in hetzelfde aantal termijnen aflossen, dan be tekent dat niet dat u maandelijks hetzelfde bedrag betaalt Niet alle leningen hebben namelijk dezelfde prijs. Er zijn wettelijk voor dit soort kredieten maximumtarieven vastgesteld. Een aantal financiële in stellingen hanteert deze hoogste tarieven, terwijl dit geen verplichting is. Er kunnen ook lagere tarieven worden gehanteerd. We zullen u aan de hand van een voorbeeld laten zien wat dat voor consequenties heeft Stel dat u bij zon instel ling een persoonlijke lening afsluit van f20.000,-. Door dit hoogste tarief betaalt u vijfjaar lang: f447,19* per maand. Dat betekent dat u, mis schien zonder het te weten, te duur leent waardoor uw caravan onno dig duurder wordt Bij de Postbank lost u na melijk een persoonlijke lening van f20.000,- in hetzelfde aantal termij nen af maar met een lager bedrag per maand. Hierdoor bent u ruim f1.350,- goedkoper uit Dit komt omdat de Post bank één van de financiële instel lingen is die tarieven onder het wet telijk maximum rekent. U kunt dat zelfbekijken in de tabel hiernaast Stel dat u bij de Postbank een persoonlijke lening neemt van f20.000,-. Bij de Postbank betaalt u vijfjaar lang: f 424,55* per maand. Bij de Postbank bent u dus voor een persoonlijke lening van bij voorbeeld f20.000r goedkoper uit Voor meer informatie, ook over ons doorlopend krediet kunt u de bon insturen. U krijgt dan de folder met aanvraagformulier thuisgestuurd. U kunt de folder ook telefonisch aanvragen: 06-0400. Wilt u meer specifieke in formatie? Bel 058-95 80 01 (beide nummers zijn van maandag t/m vrijdag tot 21.00 uur en zaterdag tot 12.00 uur bereikbaar). Enkele voorbeelden van maximümtarieven en Postbanktarie ven voor persoonlijke leningen (huidige tarieven; wijzigingen voorbehou den). Laat de cijfers voo zichzelf spreken Maandelijk te betalen* volgens Bedrag in betalen wettelijk bij Verschil handen i Postbank per maand f 5.000,- 12 f457,23l(19n0%) f442.67 (11.9%) f 14,56 f 10.000.- 36 f344,95 (15.7%) f322,48 (10,4%) f22.47 f 15.000.- 36 f508.50 (14.3%) f483,73 (10.4%) f24,77 f20.000.- 60 f447,19 (12.9%) f424.55 (10,4%) f22.64 f30.000.- 60 f666,78 (12,6%) f636,82 (10,4%) f29,96 f40.000.- 60 f883,00 (12,3%) f849,09 (10,4%) f33,91 Het maximaal te lenen bedrag is f50.000.-. In deze tabel staat tussen haakjes de rente per jaar op basis van samengestelde rjrj Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar^ DOn Postbank N.V., Consumptief Krediet, Antwoordnummer 4,8900 PE LEEUWARDEN.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 18