Mies Bouwman, gevraagd of zij 20 miljoen haalt: „Volmondig ja ïiJADIO/TELEVISIE CeidócSomant DONDERDAG 27 OKTOBER 1988 PAGINA 17 14 i); 14 (Hei )EON Klokhuis" en Jeugdjournaal" [fw uilen zendtijd lx»" LVERSUM Het NOS- I igdprogramma „Het Klok- m c| is" ruilt vanaf 30 oktober 6306}" zendtijd met het „Jeugd- 5.2liirnaar'. Dat betekent dat tstgenoemde voortaan van 15 tot 19.25 is te zien. reden voor deze ruil is de is om het „Journaal" van ROPclen uur op Nederland 1 en „Jeugdjournaal" op Neder- id 3 niet tegelijkertijd uit te w iden. Een voorstel om het 3 Ie jeugdblok van de NOS te TROI atsen van 18.45 tot 19.25 r is door het NOS-bestuur ;ewezen. Teleac, die zijn uit- iding dan een kwartier ver- 20.)egd zag, had daar onover- II nelijke bezwaren tegen. s. H. Hemink i.-hoofd NCRV-tv LVERSUM Drs. H. He- ik (40), hoofd filmzaken de NCRV, is per 1 januari )EON 9 benoemd tot adjunct- 1.30. ,fd van de televisiedienst. is in die functie belast met produktieleiding en verant- ordelijk voor het financiële, ield »iliteiten- en personeelsbe- JDlO,r van NCRV-t. Hemink rkt sinds 1976 bij de NCRV, '14 ivankelijk als beleidsadvi- I.45. r bij de onderzoeksafdeling. Matarna deed hij enkele jaren raring op als programmama- Hemink is sinds zes jaar ^"*V antwoordelijk voor de aan- op van buitenlandse televi- Drogramma's. In 1987 werd daarnaast ook plaatsver- ngend hoofd televisiedienst de NCRV, met presentatie eind regie als speciaal aan- htsgebied. v'.j ans in de groei in i'oints in space" LVERSUM - De choreo- aaf Merce Cunningham en nponist John Cage ontwier- samen het ballet „Points pace". Deze beide Ameri- inse kunstenaars werken al |en samen. Zij maakten het Iciaal voor registratie in de ■studio en stapten er mee Tir de BBC. Regisseur Bob pkyer ging met dit werk- )k aan de gang en schiep een bduktie, waarin men een ns in de groei tot stand ziet pen. NOS-tv zendt het vrij- gavond uit op Ned. 3 om È5 uur. Omdat een dergelij- I onderneming maanden rgt hebben zowel Cunning- im als Cage vooraf hun idee- I aan de dansers voorgelegd I samen met hen uitgepro- erd. Op deze wijze ziet men zet en uiteindelijk resultaat (elkaar vloeien. „Samen" actie voor gehandicapten, presentatie Mies Bouwman, AVRO- tv, Ned. 2 om 20.29 uur, vanavond. AALSMEER - Mies Bouw man, gistermiddag tijdens een laatste inspectie van het podium van de Aals- meerse tv-tempel van Joop van den Ende, waar vanavond de actie voor de gehandicaptensport speelt: „Hier moeten vanavond 20 miljoen binnenkomen. Er staan 250 telefoons be mand gereed. We zullen er van alles aan doen om het zover te laten komen. Hoe we dat doen moet een verrassing blijven. Het gaat er om de kijkers aan een fraaie uitzending en de gehandicapten aan hun Wereldspelen in As sen in 1990 te helpen. Als je mij vraagt, gaat het luk ken, dan zeg ik volmondig ja". Zij kreeg hierin direct bijval van de heer A. van Emden, voorzitter van de Stichting Wereldspelen Gehandicapten Assen: „We hebben er hoge verwachtingen van mede door de medewerking van de AVRO en mevrouw Bouw man. Zij heeft al eerder haar grote inzet getoond bij de tot standkoming van „Het dorp". Sindsdien heeft het denken over gehandicapten, over hun plaats in de samenleving een hele ontwikkeling doorge maakt. In Assen zullen 2500 sporters elkaar ontmoeten. Zij worden vergezeld door 700 be geleiders en 1600 vrijwilligers. Daar is het bedrag voor nodig, dat we begroot hebben op 20 miljoen. De Johan Willem Fri- so Kazerne zal ingericht worden tot tijdelijk verblijf". Mies op haar beurt: "Het gaat om een verschrikkelijk goede zaak. Hoe de avond ook ver loopt, waarin de kijkers worden opgeroepen deze we reldspelen te sponsoren met hun bijdragen, ook komt de discussie over de rechten van de gehandicapten weer op gang. Het is toch van de gekke en schandelijk, dat er niet aan geld is te komen voor dit soort evenementen, terwijl de be- roepssport volop sponsorgeld krijgt". Mies Bouwman temidden van de actieleiders Joop van den Ende van Studio Aalsmeer en Wibo van der Linde, directeur AVRO-tv. FOTO: dijkstra Ofschoon Mies gelooft in het welslagen, zal het moeilijk worden om op deze avond de telling bij te houden. Er zijn bedrijven gepolst over bijdra gen, maar de AVRO moet heel voorzichtig met de dreiging van gratis reclame om gaan. Bovendien is er moeilijk peil op te trekken hoeveel kijkers zullen reageren op de oproep van Mies om de in hun tv-gids van deze week ingeprikte gele kaart in te vullen en op de bus te doen. Je moet nog maar af wachten hoeveel mensen dit spontaan zullen doen. Daar is geen peil op te trekken, hoog stens een slag in de lucht te maken. Mies, bijgevallen door Joop van den Ende: „Je moet maar denken aan de verkiezingen. Daar rekenen ze ook tevoren uit waar de winst zal vallen, al zitten ze er soms procenten naast. Zo hebben wij ook een prognose laten maken. Maar hoe een duur onderzoek je ook laat verrichten, je blijft voor verrassingen staan". Mies heeft evenwel voldoende vertrouwen in zichzelf en in de prognoses. Wibo van den Linde, chef AVRO-tv laat we ten, dat de AVRO een bedrag van 600.000 gulden voor deze uitzending heeft neergeteld, zodat er niet al te veel aan het bedrag van 20 miljoen zal worden geknaagd door de on vermijdelijk ook te maken on kosten. De geldkant van deze zaak zorgt niet voor de enige ver rassing. Mies zegt er nog veel meer in petto te hebben. Niet alleen verschijnen er bekende Nederlanders in haar show, maar ook artiesten, die op haar verzoek iets heel anders zullen brengen dan het nor male repertoire. Wibo van den Linde gaat des gevraagd ook nog in op de klachten van vele gehandicap ten, dat zij het als een onwaar dige zaak beschouwen, dat er een liefdadige acie op touw ge zet moet worden om hen aan hun recht op het beoefenen van sport te helpen. Wibo: „Daar val ik hen hele maal in bij. Maar de zaak ligt momenteel niet anders. Daar om werkt de AVRO graag aan deze actie mee. Hopelijk zal het in de toekomst nooit meer nodig zijn. Daarvoor is het ook nodig, dat deze tv-actie slaagt. Als we tegen het middernach telijk uur het beoogde bedrag nog niet binnen hebben, gaan we door tot half twee in de nacht en mogelijk zelfs tot half zes in de ochtend". Terwijl we met Mies over het podium lopen, worden daar juist twee stoelen neergezet, kennelijk bedoeld voor het plegen van interviews door Mies met bekende Nederlan ders. Vraag aan Mies: „Zien we morgenavond ook de „Stoel van Mies" weer terug, die we nog kennen van Mies-en-scè- ne?" Mies: „Er zijn nog meer stoe len dan alleen maar de stoel van Mies". Vraag aan Joop van den Ende: wat te doen als het streefbe drag vanavond niet gehaald wordt? Joop: „Daar zullen we heel eerlijk in zijn. Als we rond half één duidelijk inzien, dat we de verwachtingen te hoog hebben gespannen en op geen stukken na de 20 miljoen ha len, zullen we dat de kijker onverbloemd meedelen". Betekent dit ook dat deze tv- avond daarmee als een nacht kaars uitgaat, luidt onze vraag aan Wibo van den Linde. Wibo: „Dat weet ik nog niet. Dat moet ik eerst even over leggen met Mies". Mies met deze vraag gecon fronteerd: „Ook dat moet een verrassing blijven. Maar ik re ken op een groot feest". TON OLIEMULLER VARA 16.01 Neighbours, Australische serie. Jim weet Scott over te halen weer naar huis te komen. Daarna gaat Scott op zoek naar Kim. 16.25 Vol super, informatief pro gramma voor 11 tot 14 ja rigen. Presentatie: Peter Lusse. 16.50 TV-Werkjournaal pro gramma over werk. Pre sentatie: Paula Patricio en Pieter Jan Hagens. 17.15 Popeye, tekenfilmserie. NOS 17.30 Journaal. VARA 17.47 Achter het nieuws, actua liteitenrubriek. 18.02 VARA's kindermenu. 1. Ovide en zijn vriendjes, Belgisch-Canadese teken filmserie. Afl.: De Olympi sche Spelen. 2. De Smur fen, tekenfilmserie. Afl.: De overstroming. 3. De Snor kels, tekenfilmserie. -Afl.: Speciale voorstelling. 4. Boes, tekenfilmserie. Afl.: Dollen met mollen. NOS 19.00 Journaal. VARA 19.19 EI De baas in huisl? Ame rikaanse comedyserie. Afl.: Vaste verkering. Tony heeft voor de hele familie gereserveerd in hun favo riete Chinese restaurant. Maar Samantha heeft al een afspraakje met Jesse en daar geeft ze de voor keur aan... 19.50 Natuurmoment Presen tatie: Hanneke Kappen. 19.55 Labyrinth, spelprogram- ma gespresenteerd door Peter Jan Rens. 20.20 EI Zeg 'ns AAA, Neder landse comedyserie. Afl. 3: Leugentje om bestwil. De dag van de voorselectie van de Wie kent wie kwis nadert en Koos en Mien oefenen uit alle macht. Ly- die mag precies op de dag van de voorselectie van de kwis naar huis. 20.45 Konsumentenman, con sumentenrubriek gepre senteerd door Frits Bom. 21.35 E] Cagney and Lacey, Amerikaanse politieserie. Afl.: Uitlokking. Cagney, Lacey, Petrie en Isbecki- worden tijdelijk ingedeeld bij de Narcotica Brigade en als ze het goed doen kan er wel eens een pro motie aan vast zitten. Johnson, hun tijdelijke chef, is al tevreden als ze een klein visje vangen, maar het viertal weer meer. NOS 22.30 Journaal. VARA 22.40-23.20 Sonja op donder dag. Vier (ex-) Nederlan ders praten met Sonja Ba rend in New York over hun leven. AVRO 16.15 m Kokkerellen, wekelijks culinair programma, door Ria van Eijndhoven. Van daag: Groot vlees. 16.35 Die schwarzwaldklinik, Duitse ziekenhuisserie. Afl.: Das Gestandnis. In de Schwarzwaldklinik heerst wat beroering omtrent de benoeming van de nieuwe anesthesie-assistent Dr. Ackermann. Christa ont dekt steeds meer over de amoureuze belevenissen van Prof. Brinkmann in Amerika. 17.20 Nature of things, natuur serie. Afl.: De harems van de berg Abu. 17.45 Airwolf, Amerikaanse se rie. Afl.: Kingdom comes. Na een spectaculaire lan- ding met parachutes we ten Terry Cooper en haar handlangers door te drin gen tot het doel van hun in val. 18.30 The Real Ghostbusters, tekenfilmserie gebaseerd op de speelfilm Ghostbus ters. Afl.: Wie is de dader? 18.55 De Fabeltjeskrant. Afl.: Terug naar het praathuis. 19.00 David, de kabouter, te kenfilmserie gebaseerd op het boek 'De Kabouter' van Rien Poortvliet. Afl.3: De baby trol. 19.23 AVRO Sportpanorama, impressie van de achtste Paralympics, Olympische Spelen voor Gehandicap ten, die van 15 t/m 24 ok tober in Seoul werden ge houden. NOS 20.00 (S Journaal en weerover- zicht. AVRO 20.29 Aktie Gehandicapten Sport, amusementspro gramma ter inleioding van de actie t.b.v. de Wereld spelen voor Gehandicap ten in 1990 te Assen. Pre sentatie: Mies Bouwman. NOS 00.05 Journaal. AVRO 00.10 Aktie Gehandicapten Sport, vervolg van dit amusementsprogramma. Pas als het streefbedrag van 20 miljoen gulden is bereikt wordt het pro gramma afgesloten. NEDERLAND3 17.30 17.46 18.00 18.15 18.30 20.00 20.29 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Sesamstraat. Paspoort (Pasos), pro gramma in het Servokroa- tisch en het Nederlands. IOS Zon op... camera loopt (2). TELEAC Ca va? Cursus Frans, les 5. NOS CD Jeugdjournaal. CE Het Klokhuis, informa tief jeugdprogramma. TV-3, gevarieerd magazine gepresenteerd door Carl Huybregts. CD Journaal en weerover- zicht. RVU People matter, driedelige documentaireserie n.a.v. de 40e verjaardag van de Verklaring van de Rechten van de Mens. Afl. 1: India, vrouwenrechten, i Rijkeluiswens, discussie programma over de ver wachtingen van ouders over de toekomst van hun kinderen. NOS Uit de kunst, magazine ge presenteerd door Leoni Jansen. HV Kwartslag: De uitvinder, programma over het werk van Sebastiaan Vos. NOS i Journaal. i Den Haag Vandaag, parle mentaire rubriek. Nieuws voor doven en slechthorenden. Robert Powell speelt de rol van gentle- man-avontu- rier Hannay in de gelijknami ge serie. Ned. 1 om 20.17 Wie schrijft, die blijft literair magazine. 25 Kilimanjaro nieuwsmagazine ir kinderen. 55 Nieuws in teletekst. DO Tik Tak animatieserie. D5 Plons Afl.: Plons en de re genboog. 10 Konijntje Ruitoor, tekenfilmse- Afl.: De toverauto. 15 Het potlood en de gom, Hon gaarse tekenfilmserie. 25 Kung Fu, Amerikaanse serie met David Carradine, Keye Luke. Philip Ann e.a. Afl.: Ne- 15 Uitzending door derden: Pro gramma van de Liberale Syn dicale Omroepvereniging. 10 Mededelingen en program ma-overzicht. 15 Nieuws. [10 Kunst-zaken. !0 Hoger-Lager, spelprogramma waarin twee duo's het tegen elkaar opnemen aan de hand van speelkaarten. Presentatie: Walter Capiau. i5 Panorama. Actualiteiten. iO Lorentz en zonen (Lorentz Söhne), elfdelige Duitse kro niek van een wijnbouwersfami lie in het Markgraferland tus sen Freiburg en 'Bazel. Met: Ernst Schroder, Hannelore Eis ner. Gerd Baltus e.a. Afl. 7: Een naam is goud waard. 15-22.55 Nieuws en Coda. An dante uit sonate in b kl.t. BWV 1030. Bach. Uitgevoerd door Frank Theuns, dwarsfluit en J. van Landeghem, klavecimbel. RT 2 100 Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische tv-se- rie. Leigh is woedend om wat Irene en Roland Shane hebben aangedaan. .23 Intermezzo. Corrente van Bach, uitgevoerd door Frank Theuns. dwarsfluit. 25 B Comedy Capers: Een nieu we filmster (The Hollywood extra), korte komische film met Bobby Dunn. 40 Programma-overzicht. Nieuws. 10 Kwidam, videospelletje met Marleen Gordts. 15-00.05 Ludwig, Ityaliaans/ Frans/Westduitse speelfilm uit 1972 van Luchino Visconti. Met Helmut Berger, Romy Schneider, Trevor Howard e.a. BF 1 .10 Nouba, nouba, tekenfilmmaga- 30 Jamais deux sans toi, geva rieerd informatief programma. 00 Journaal. 03 Ce soir, Waalse actualiteiten. 30 Journaal. .00 Autant savoir, informatieve se- I Oeil pour oeil (Lone wolf McQuade), Amerikaanse speelfilm uit 1983 van Stene Carver. Met Chuck Norris, Da vid Carradine, Barbara Carrera i Le monde du cinéma, filmru briek gepresenteerd door Sè- lim Sasson. Vandaag: Rencon- Laatste nieuws. >-23.45 La pensée socialists, politieke uitzending. Angela Winkler speelt de hoofdrol in de film 'Heller Wahn'. Duitsland 1 om 23,00 uur. DUITSLAND 1 16.00 Die Trickfilmschau. 16.15 Ich, Christian Hahn, kinderse rie. Afl.: Das Gerlicht. 16.40 Telekatz, kinderprogramma met Castor en Lola. 16.45 Achtung Klappel Kinder als Reporter. Vandaag: De politie van Bremen. 17.15 Tagesschau. 17.25 Tandarra, serie. Afl.: Der Fest- tagsclou. 18.26 Tagesschau. 18.30 Hier und Heute, actualiteiten. 18.52" Falcon Crest, serie. Afl.: Reise ohne wiederkehr. 19.58 Programma-overzicht. 20.00 (DTagesschau. 20.15 Untern Deutschen Dachern. Afl.: Allzeit mobil. Documentai re over de ADAC, de Allgemei- ne Deutsche Automibil Club. 21.00 Der 7. Sinn. 21.03 0 Musikantenstadl, amuse mentsprogramma vanuit Han gar 2 op het vliegveld van Kla- genfurt. Presentatie: Karl Moik. M.m.v. Quintett Feld am See, Vreni und Rudl, Gleissen- tal Sextett e.a. 22.30 Tagesthemen, actualiteiten. 23.00 Europees Film- en Televisie jaar 1988: Heller Wahn. Tv- speelfilm van Margarethe von trotta. Met Hanna Schygulla, Angela Winkler, Peter Strie- beck e.a. Schilderes Ruth, een mensenschuwe vrouw, komt in contact met de literatuurdo cente Olga, die getrouwd is met een succesvolle theaterre gisseur. Hun relatie wordt, te gen de zin van de jaloerse echtgenoot van de schilderes die aanvankelijk de toenemen de zelfstandigheid van zijn vrouw toejuichte, steeds inten siever. 00.45 Tagesschau. 00.50 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff. DUITSLAND 2 15.55 Heute. 16.00 Die Schliimpfe, tekenfilm. Afl.: König der Schlümpfe. 16.10 Pfiff, sportprogramma voor de jeugd. Presentatie: Sabine Nö- 16.55 Heute. 0 Tele-lllustrierte, sport, actu aliteiten en amusement. Agentin mit Herz, serie. Met: Kate Jackson, Bruce Boxleit- ner. Beverly Garland e.a. Afl.: Das Geheimnis der Pyramide. Programma-overzicht. Heute. Aus Duisburg: Ihr Einsatz bit- te... Spelen en gesprekken tij dens Made in Germany. Pre sentatie: Dieter Thomas Heek. Wenn Mutter trinkt. Program ma over alcoholverslaafde moeders en hun kinderen in de serie 'Kinder Kinder'. Presen tatie: Michael Albus. Heute-journal. ZDF-Talkshow, live vanuit de Alten Oper in Frankfurt. Ge spreksleiding: Amelie Fried en Harry Valerien. li SchmutzigerFluss(Dorono kawa), Japanse speelfilm uit 1981 van Kohei Oguri. Met: Nobutaka Asahara, Takahiro Tamura, Yumiko Sadako e.a. Japan 1956: Aan de oever van een rivrier in Osaka heeft Shin- pei met zijn jonge vrouw Sada ko een klein restaurant. Hun zoontje Nobuo. enig kind, raaakt bevriend met Ki'ichi, die met zijn moeder en oudere zus op de boot woont. Voor Nobuo gaat er een wereld open: zo ontdekt hij dat Ki'ichi's moe der voor haar levensonder houd mannen op de boot ont- Heute. DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II, cursus sociolo gie. Les 6. 18.30 Het programma met de muis. 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport. 19.40 Raamprogramma van de re gionale studio's. 20.00 B Nur dies eine Mal (Just this once). Amerikaanse speelfilm uit 1952 van Don Weis. Met: Janet Leigh, Peter Lawford, Lewis Stone e.a. Mark Macle- ne heeft per jaar een miljoen dollar te besteden. Daaraan komt hij te kort, zodat de be heerder van zijn kapitaal de jonge en resolute advocate Lucy Duncan Inschakelt om de financiën te regelen. Zij zet Mark op een zakgeld van 50 dollar per week. 21.27 West 3 Aktuell. 21.45 Die Mulattin Else, oder: Eine deutsche Art zu lieben, docu mentaire over een mulattin in Cameroon die haar Duitse va der probeert terug te vinden. 22.45 Jakub der Glasmacher, der tiendelige Tsjechische tv-serie. Met Ludek Munzar, Barbara Svobodova, Petr Kostka e.a. Afl.5: Die Krise. 23.40 Nachgespielt: Der unterirdi- eche Jules Verne, documen taire over „Reis naar het mid delpunt van de aarde", van Ju les Verne. 00.25 Laatste nieuws. Ondertiteling via Teletekst Tweetalige of stereo-uitzending 1 Zwart/wit-ultzendlng Cl Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst Bij nlet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels 3 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Herhaling BBC 1 15.15 E The first legion, Amerikaan se speelfilm uit 1951 van Dou glas Sirk. 16.40 Tekenfilm. 16.50 Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane. 18.00 Newsround, jeugdjournaal. 18.05 Hl Blue Peter, informatief kin derprogramma met nieuws uit Amerika. Presentatie: Caron Keating, Yvette Fieldingen Mark Curry. 18.35 Neighbours Australisch fe uilleton met Anne Charleston, Kylie Minogue, Fiona Corke 19.00 Nieuws en weerbericht. 19.35 London Plus, regionaal nieuwsmagazine. 20.00 Top of the pops, popprogram ma met een overzicht van de Engelse hitparade. 20.30 mEastEnders, familiefeuilleton met Michael Cashman, Chris Matthews, Nick Berry e.a. 21.00 Tomorrow's world. Weten schappelijk magazine. 21.30 CEThe river (2), zesdelige co medyserie van Michael Aitkins met David Essex en Kate Murphy. 22.00 Uitzending van de politieke partijen. Conservative Party. 22.05 Nieuws en weerbericht. 22.35 0The Lenny Henry Show (slot), comedyshow met ko miek Lenny Henry en zijn gas- 23.05 Question time. Discussie pro- gramma waarin het publiek vragen stelt aan politici. Pre sentatie: Sir Robin Day. 00.05 Rapido, 6-delige serie. Afl.2. 00.35 E The Untouchables, Ameri kaanse politieserie met Robert Stack. Afl.: The Dutch Schulz Story. 01.25 Weerbsricht. BBC 2 Nieuws en weerbericht. The musk connection. Nieuws en weerbericht. Dr. Kildare Amerikaanse se rie met Richard Chamberlain. Travellers in time, zesdelige serie. Afl.1: South with Shac- kleton. Rock Athlete, 3-delige serie. Afl.2: New extremes. Holiday outings: Denemarken. Country file, magazine over het buitenleven. B Kordaclasaic: The man who could work miracles, Engelse speelfilm uit 1937 van Lothar Mendes. Met: Roland Young, Ralph Richardson, Joan Gard- 20.20 Maestro: Cliff Morgan. 21.00 Open space: All in a day's work, reportage over ernstige bedrijfsongelukken. 21.30 Top gear, automagazine. 22.00 Alexei Sayie's stuff, anarchis tische humor van Aiexei Sayle m.m.v. Tony Millan, Harriet Thorpe, Felicity Montagne, An gus Deayton en Mark Williams. 22.30 Forty minutes, documentaire serie. Afl.: I want to live, ver slag van het gevecht van een 40-jarige hoofdonderwijzeres tegen haar kanker. 23.10 Nothing by chance. 23.40 Uitzending van de politieke partijen. Conservative Party. 23.45 Nawanight, actualiteiten. 00.30 Weerbericht. 00.35-01.15 DEF II: Ibiza '92 ver slag var) dit popfestival. SKY CHANNEL 16.00 0 Countdown. Popprogram- 17.00 The DJ Kat Show. Gevarieerd kindermagazine met Linda de Mol en DJ Kat. 18.00 The Monkees Comedyserie. 18.28 The Times Headline News. 18.30 I dream of Jeannie Come dyserie. 18.57 Europees weerbericht. 19.00 A Hole Lot of Trouble. Komi sche film met o.a. Arthur Lowe. 19.28 The Times Headline News. 19.30 Emergency. Dramaserie. 20.28 The Times Headline News. 20.30 Thursday Movie: KGB - The Secret War. Amerikaanse tv- film. 22.17 Europees weerbericht. 22.20 WWF Superstars of Wrestling. 23.18 The Times Headline News. 23.20 Mortgage Corporation Tennis. 00.25 0 Canada Calling. 00.57 Europees weerbericht. 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Music of Ages Past. 01.45 Isaac Stern. 02.35 Sir Michael Tippet. 03.25 Missa Espiritual. 04.00-07.00 THE LANDSCAPE CHANNEL. Non-stop muziek programma met klassiek, jazz, pop en New-Age-muziek, met beelden uit de natuur en com puter-animaties. SUPER CHANNEL 16.00 Supertime. Kindermagazine. 17.00 Supersounds. Popprogramma. 18.00 Nieuws en weerbericht. 18.15 Classic Concentration. Spel programma. 18.40 Kate and Allie. Comedyserie. 19.10 Touristic Magazine. 19.40 Videofashionl Modemagazine. 20.10 Europees weerbericht. 20.15 Super Channel nieuws. 20.30 American College Football. 21.30 Renaulta 5 Turbo Cup. 22.00 Super Dutch Football. 23.05 Super Channel nieuws. 23.25 Europees weerbericht. 23.30 World of Golf. 23.40-00.40 Supersounds MTV EUROPE 16.00 Maiken Wexe. 16.30 Club MTV. 17.00 3 From 1 at 5: Michael Jack- 17.15 Maiken Wexo. 18.30 Ray Cokes. 19.00 Remote control. 19.30 MTV at the moviea. 20.00 Summerrock, popfestivals in Nederland en België. 21.00 Ray Cokes. 22 00 MTV'» Metal Hammer. 23.00 Gast-vj. 01.30 Away from the pulsebeat. 02.00-06.30 Night voices. TV 5 16.05 Nieuws. 16.10 Las Erreurs Judiciaires. 16.30 Bonjour, Bon Appétit. 17.00 Rècréation. 17.30 Des chiffres et des lettree. 17.55 Nieuws en weerbericht. 18.00 Ciné-Club. 19.30 Paier Glacé. 20.00 La Marche du Siècle. 22.00 Journaal. 22.30 Europees weerbericht. 22.35 Apostrophes. 23.45 Ushuaia. 00.15-00.45 Papier Glacé. NEDERLAND 1 KRO 15.30 Cousteau's herontdek king van de wereld. 16.15 (DDe ap pelgaard 17.15 Pimmetje Panda. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.46- 18.86 Klassewerk internationaal. NEDERLAND 2 TROS 16.00 Te land, ter zee en in de lucht 16.50 Tita Tovenaar kin derserie. 17.15 Familie Oudenrijn 17.40-18.05 TROS Aktua junior. BRT 1 15.00 Zonen en dochters 15.25 Hoger-lager 16.00 Panorama 16.55-17.30 Modem: Vlaams genie DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tagesthe men. 10.23 0 Musikantenstadl 12.10 Unter deutschen Dachern 13.00 Tagesschau. 13.15 Reisewege zur Kunst: Frankreich. 14.00 Hallo Spencer. 14.30 Spionageschiff 15.30 Tagesschau. 15.35 Vorhang auf - Film ab. 15.45 Cinderella '88 (1), modern rocksprookje. 17.15 Ta gesschau. 17.25 Hart aber herzlich. DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1. 13.15 Europa diese Woche. 14.05 Diakonie - Das notwendige Tun. 14.35 Ventilator: Drachenfutter. Film van Jan Schütte. 15.55 Heute. 16.00 Waldheimat: Die Kinderjahre des Peter Rosegger. 16.25 Freizeit... und was man daraus machen kann. 16.55 Heute. 17.10 0 Tele-lllustrierte. BBC 1 07.35 B RKO Short. 07.55 Nieuws. 08.00 Breakfast time. 10.00 Nieuws. 10.03 Open air. 10.20 Kilroy. 11.00 Nieuws. 11.05 Going for gold. 11.25 Children's BBC. 11.55 Five to ele ven. 12.00 Nieuws. 12.03 Open air. 13.00 Nieuws. 13.03 Daytime live. 14.00 Journaal. 14.30 Neighbours. 14.50 B Knight without armour, En gelse speelfilm. 16.35 Tekenfilm. SKY CHANNEL 07.00 Good morning Scandinavia. 08.00 DJ Kat Show. 09.00 Teken films. 10.00 0 Sky Trax. 13.00 Ano ther World. 14.00 City Light». 14.30 Earthfile. 15.00 Cisco Kid 15.30 Bailey's Bird 16.00 0 Countdown. 17.00 The DJ Kat Show. SUPER CHANNEL 07.00 Nieuws. 07.15 European Busi ness Weekly 07.45 Nieuws. 08.00 Supertime. 09.00 Sons and Daugh ters. 09.25 Capitol. 09.50 Everyday Yoga. 10.00 Videofashionl 10.30 Tom Keating on Painters. 10.55 Floyd on Food. 11.25 Craft of the Potter. 11.50 You in Mind. 12.00 03 Say Ah. 12.30 Kate and Allie. 13.00 Capitol. 13.25 Wear. 13.30 Sone and Daughters. 14.00 Lotus Eaters. 14.55 Wear. 15.00 Super sounds. 16.00 Supertime. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 KRO: Echo-Magazine. 18.35 Man en paard. 19.02 KRO's Country time. 19.55 Column. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 EO: True light. 01.02 Country uur. 02.02 Voor wie niet slapen kan. 03.02 Gospel van toen. 04.02 Ochtend-mix. 05.02-07.00 Wakker op weg. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 VOO: Hollandse hits. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.02 TROS: Dance tracks. 21.02 De CD Show 23.02-00.00 Sesjun. RADIO 4 16.00 VPRO: De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak. 21.00-00.00 Het Podium. RADIO 5 18.10 KRO: Lezen voor de lijst. 18.40 IOS: Turks programma. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Genealogie. 21.00 Ouderenwijzer. 21.30 Prono? REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine. SOR: (via kabel: FM 92.9 Mhz) 18.00-19.00 Editie Rijswijk. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30- 19.00 Vandaag de dag op donderdag. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Middagmagazine. BRT 1 16.05 Neem je tijd. 18.10 Actueel. 18.30 De BRT-big band. 18.45 Gastprogramma: de PVV. 18.55 Beiaardmuziek, 19.10 Actueel. 19.33 BRT-combo. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Basiseducatie (3). 21.30 De taalstrijd. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Amazone. 18.00 Over stuur. 19.10 Funky Town. 22.05 Boem Boem. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 Cante Flamengo. 19.00 Dossier. 19.45 Home Made, werken van Her- berigs ea Meulemans. 20.30 Recital Karoly Mocsari. 21.50 Intermezzo. 22.00-23.45 Nieuwe muziek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VPRO: Het Gebouw. 13.08 NCRV: Hier en nu. 13.35 Kerk Vandaag. 14.05 NCRV-V.I.P.- roem. 16.05 VARA: Radio I Vrijdageditie. KRO: Het levende woord KRO's Ontbijtshow. Postbus 900. Adres Onbekend. In antwoord op. Postbus 900. Van twaalf tot twee. Ratel. De vijver. TROS: Jan Kok draait op ver- Nederlands hitwerk. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VOO: Ook goeiemorgen. 09.03 Goud van Oud. 12.03 Rob Stenders. 13.03 Erik de Zwart. 15.03 De Top 40. RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 VARA: Vroeg Ochtendconcert. 08.00 Nieuws 08.02 Vroeg Ochtendconcert (2). 09.00 Het int. concertcircuit. 10.05 Strijkkwartetten. 11.00 De notenkraker. 12.30 Jazz-op-vier-concert. 13.00 Nieuws. 13.02 Operette. 14.00 EO: Orgeldagen Rijnstreek. 14.30 In klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Het overzicht. 10.00 AVRO: Meer dan muziek. 11.00 Een leven lang. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.00 Nieuws. 13.10 VPRO: Het Gebouw. 14.00 Schoolradio. 15.00 Het spoor. 16.45 Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio Weal: (via FM-frequentie Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine met regionaal nieuwsoverzicht, actualitei ten, weer en verkeer. 12.00-13.00 Lun- chuur met actualiteiten, land- en tuin bouw, uit-tip van de dag en 'Hebbes'. Radio Rijnmond: 07.00 Ochtendma gazine. 09.00 Hans van Vliet. 12.00 Lunchprogramma. 14.00 Tineke Speksnijder. 16.00-17.00 Rijnmond getapt. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Klaarwakker. 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor. 14.03 Welkom in Vlaanderen. 15.03 Zo d'ouden zongen. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.12 Brussel X. 10.03 Platenpoets. 11.55 Mediatips. 12.00 Ontkoppeling. 13.10 Goed op vrijdag. 14.00 Pluche en plastiek. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendvariaties. 09.15 Matinee (1). 10.30 Schoolradio. 11.10 B.O. actualiteit 5+6. 11.30 Matinee (2). 12.10 Tafelmuziek. 13.10 Aktueel. 1&25 Victoria de Los Angeles, sop raan: liederen van Schubert, Brahms. Chopin en Mendels sohn.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 17