VASTGOED Tito's Joegoslavië bevindt zich in een doodlopende straat Politie Manchester neemt psycholoog in de arm bij jacht op verkrachter Computerfanaat lajj maanden post van Belgische premier "n ri® 31 In alle huizen thuis 3 zakken tuinturf 10,- 't Wil M( WILGAAl KAN Hl INC KRAI BUITENLAND fteidóatowuwL ZATERDAG 22 OKTOBER 1988 PAGINA SYSTEEM IS TOT OP DE DRAAD VERSLETEN (Van onze verslaggever Leo van Vlijmen) BELGRADO De Joego slavische koffiehuizen zijn de enige plaatsen die niet onder de crisis te lijden hebben. Vanaf acht uur 's- ochtends tot elf uur 'sa- vonds blijft vrijwel geen stoel onbezet en wordt er zwaarwichtig gediscus sieerd. Het thema luidt onverander lijk „crisis". Daarmee wordt alles bedoeld wat er in Joego slavië mis is: de crisis in Koso vo, de economische crisis, de bestuurlijke crisis, de crisis binnen de Bond van Commu nisten van Joegoslavië. Zeven jaar na Tito's dood zijn de kafana's nog steeds broed plaatsen van politieke discus sie. Er wordt in het wilde weg gespeculeerd over een „Liba- nisering" van Joegoslavië (waarbij men voor het gemak lijkt te vergeten dat er in Li banon juist over Balkanisering gesproken wordt), over een eventueel ingrijpen van het Joegoslavische Volksleger, over Servische strafexpedities naar Kosovo en vooral over de vraag hoeveel de inflatie mor gen weer zal bedragen. Moeilijk sterfbed Niet alleen in de kafana's maakt men zich zorgen over wat er van Tito's Joegoslavië terecht moet komen. Regering en partij staan radeloos voor een sociale, politieke en econo mische chaos die ongemerkt maar onstuitbaar op de Joego- slaven is afgekomen. Noch het parlement, noch het Centrale Comité, dat deze week in cri sis-zitting bijeen was, heeft concrete oplossingen bij de hand. Tito's Joegoslavië lijkt een moeilijk sterfbed te heb ben. De zes republieken (en twee autonome gebieden), de vier talen en de drie godsdien sten die de verschillende na tionale tradities een stempel hebben opgedrukt, blijken nog steeds niet bij elkaar te passen. Van de „bratstvo i jedinstvo" (broederschap en eenheid) waarmee Josip Broz Tito alle Serviërs, Kroaten, Macedo- niërs, Montenegrijnen, Bos- niëfs, Slowenen en Sjiptaren tot Joegoslaven wilde bekeren is niet veel meer overgeble ven. „Eigenlijk heeft er maar één Joegoslaaf bestaan en dat was Tito zelf", zegt een Servische collega. „Zelfs zijn naaste me dewerkers bleven in hun hart Sloween, Serviër, Kroaat en wilden het liefst zo min moge lijk met andere nationaliteiten te maken hebben". Kapseizen In 1974 meende Tito het natio naliteiten-probleem te hebben opgelost. In de nieuwe Grond wet werd voorzien in zes repu blieken en twee (bij Servië aangesloten) autonome gebie den, met zeer uitgebreide be voegdheden. De eenheid van Joegoslavië moest gewaar borgd worden door de federale regering en het federale parle ment. Maar al gauw bleek dat de federale organen op wezen lijke punten vrijwel geen of in elk geval veel te weinig macht hadden. Elke federale wet moet niet alleen door de „skupstina", het bondsparle- ment, worden aangenomen, maar moet ook worden goed gekeurd door elk van de acht parlementen van de republie ken en autonome gebieden. „Dit heeft tot gevolg dat Joe goslavië feitelijk vanuit acht machtscentra wordt gere geerd", zegt de Servische col lega. „Er zitten niet alleen acht kapiteins maar ook acht bemanningen op een boot. En ze willen allemaal een andere koers varen. Dan kan men zich toch niet erover verbazen dat het schip voortdurend dreigt te kapseizen". Potentaten Openlijke, en niet zelden felle, kritiek is er op Tito's uiteinde lijke concept van Joegoslavië. Dat stelt plaatselijke potenta ten niet alleen in staat onge breideld hun macht uit te oe fenen. maar ook zichzelf en hun familie te verrijken. Kri tische groepen stellen Tito zelf verantwoordelijk voor de eco nomische crisis. Was het wer kelijk nodig dat hij over heel Joegoslavië verspreid 28 pri- vé-villa's bezat? Wat had het met socialisme van doen toen hij een heel eiland, Brioni, tot zijn persoonlijke bezit maakte? De mythe van Tito loopt ten eind. In de val van zijn voet stuk sleept hij de nu regerende bonzen mee. Niet alleen in de kafana's. maar ook in de pers wordt de overdaad waarin tal van hoge functionarissen leven aan de kaak gesteld. „Waarom", zo schreef een krant in Belgrado, „moet een zo door economi sche problemen geteisterd land er honderdzeventigdui zend dienstauto's met chauf feur op nahouden?". En dan komt de Servische lei der Slobodan Milosevic in beeld, de slimme politicus die de kritiek van de man van de straat overneemt en zelf een toonbeeld van soberheid is. Op de crisis-zitting van het Centrale Comité stelde hij een reeks drastische bezuinigings maatregelen voor: het aantal dienstreizen zou evenals het wagenpark met vijftig procent moeten worden verminderd; het bureaucratische apparaat zou binnen een half jaar met eenderde moeten worden in gekrompen. Maar de leden van het Centrale Comité, die voor een deel zelf tot de gedu peerden zouden behoren, wil den er niets van weten. Honger lijden Staande voor de skupstina, het bondsparlement, wijst de Ser vische collega op de twee om hoog springende bronzen paar den die de ingang flankeren. „Vroeger golden die als het symbool van de vooruitgang; nu staan ze alleen nog maar voor de steigerende inflatie". De inflatie in Joegoslavië ligt dichter bij de driehonderd dan bij de tweehonderd procent. Begin dit jaar kreeg je voor honderd gulden 70.000 dinar; nu, nog geen tien maanden la ter, is de koers gestegen tot ruim 171.000 dinar. De prijzen stijgen uiteraard navenant en dat maakt Joegoslavië tot een schijnwereld. Want er is wel van alles te krijgen en de win kels puilen zelfs uit. „Dat is geen teken van overvloed, maar juist van armoede. De mensen kunnen voor hun di nars niets kopen", legt de eco noom Dragomir Bacevic uit. Hij heeft pas een onderzoek afgesloten naar het bestedings patroon van werklozen in de Joegoslavische hoofdstad. „Daar wordt echt honger gele den. Een gezin met een kind kan van een uitkering abso luut niet rondkomen. Wan neer de koopkracht van deze grote groep zou stijgen zouden de winkeletalages binnen de kortste keren heel wat leger zijn". Onderzoeken, analyses en ideeën worden in over vloed geproduceerd, maar alle studies, brainstormings en ar tikelen hebben tot nu toe niet kunnen voorkomen dat de cri sis groter en groter wordt. Ontbrekende visie Ook de Bond van Communis ten van Joegoslavië weet, zoals op zijn crisis-zitting overduide lijk gebleken is, geen uitweg. De partij begint dan ook steeds meer haar geloofwaardigheid te verliezen, met name bij de arbeiders. De staatsvakbond vertoont een enorme leegloop en van de 75.000 Joegoslaven die in 1984 de partij de rug toekeerden, behoorde meer dan de helft tot de arbeiders klasse. Ook de jongeren zien niets meer in de partij. Drie ouderejaars aan de economi sche faculteit van de universi teit van Belgrado, die op hun zeventiende jaar partijlid zijn geworden, houden het nu wel voor gezien. „Je kunt toch geen enkele invloed uitoefe nen. Het wemelt er van de huichelaars". En Milosevic? „Hem kun je vertrouwen. Nog wel. Maar hij zit in de verkeerde boot. De partij is uitgekaart. Ze heeft geen visie, geen concept, geen toekomst". Terwijl de partij de greep op het werkende volk verliest, zit de religie blijkbaar in de lift. Volgens jongste onderzoeken in Kroatië is de afgelopen ja ren de belangstelling voor kerk en godsdienst met name onder de arbeiders opzienba rend toegenomen. In Servië spint de orthodoxe kerk garen bij het groeiende nationalisme. In de protest-demonstraties worden niet alleen beeltenis sen van voormalige Servische koningen, maar ook ikonen van Servische heiligen meege dragen. En in Split noemde twintig jaar geleden nog slechts 33 procent van de jeugd zich godsdienstig. Dat percen tage is nu tot ver boven de vijftig gestegen en driekwart van de kerkse jongeren komt uit een arbeidersmilieu. De idolen van deze jeugd zijn moeder Teresa en de paus. Le nin staat op de elfde plaats. Tito komt op de lijst niet voor. Midden in de rivier de Drina, waar Servië en Bosnië aan el kaar grenzen staat een groot portret van Tito met daaron der de in steen gehouwen tekst: „Kameraad Tito, wij zweren je dat we nooit van jouw weg zullen afwijken". Maar in de kafana's is men het er al lang over eens dat Tito's Joegoslavië zich in een doodlo pende straat bevindt. MANCHESTER De po litie van Manchester heeft de hulp ingeroepen van een professor in de psy chologie bij het opsporen van een man, bijgenaamd „de Vos", die zes ver krachtingen op zijn gewe ten heeft. De man is begin twintig en van Afro-Caribische origine. In anderhalf jaar tijd heeft hij zes vrouwen verkracht en drie anderen aangerand. Op één na waren al zijn slachtoffers stu denten, die in het zuiden van Manchester op kamers in grote huizen of studentenflats wo nen. De politie gelooft dat „de Vos" de handel en wandel van zijn slachtoffers precies bestudeert alvorens hij hen aanvalt in hun eigen woning. De vrouw merkt pas dat er een indringer is wanneer ze een mes tegen haar keel en een hand over haar mond voelt. Eén van de vragen die de psy choloog zal moeten oplossen is waarom de aanrander met op zet kiest voor studentes van de universiteit van Manchester en colleges in de directe omge ving. In dit gebied bevindt zich de grootste concentratie studenten in het land; circa dertigduizend. Hoofdinspecteur Arnold Bea- les, die het onderzoek leidt, heeft professor David Canter van de universiteit van Sussex gevraagd te helpen bij het sa menstellen van een profiel schets van de dader. De ver krachtingen zullen tot op het kleinste detail worden bestu deerd in de hoop daar aanwij zingen omtrent de levensstijl en de woonomgeving van de verkrachter uit te distilleren. De kennis van professor Can ter is al eerder van onschatba re waarde gebleken. Bij de jacht op de verkrachter die op treinen en langs de spoorlijn in Londen opereerde, werd ook de hulp van Canter inge roepen. Terwijl de zoektocht naar „de Vos" voortduurt, heeft de uni versiteit van Manchester de bewaking in al haar studente naccommodaties verscherpt. Studenten die kamers huren in huizen of flats logeren tijde lijk bij elkaar op de bovenste Met gebalde vuist protesteren Servische jongeren van het Centraal Comité. Het portret van Tito Is afgedaan voor de Joegoslaven. ÜÉT Jf tegen het povere resultaat van de vergadering het symbool voor hun ongenoegen. Tito heeft (Van onze correspondent Frans Boogaard) BRUSSEL De compu terfanaat die erin geslaagd is de Belgische regerings computer te kraken, heeft maandenlang ongestoord de elektronische post van premier Wilfried Martens gelezen. Met zijn personal computer een simpel, draagbaar apparaatje verschafte hij zich dage lijks toegang tot het ge heugen van de centrale computer van de regering. Deze onthulling in de Belgi sche krant De Standaard heeft gisteren in regeringskringen in Brussel voor grote conster natie gezorgd. Zonder dat ie mand het heeft beseft, hebben allerlei staatsgeheimen maan denlang te grabbel gelegen. Maar „Wepuntem" (W.M), zo als de voor zijn plezier inbre kende Brusselse computerfre ak zich noemt, heeft afgelopen zomer ook alle persoonlijke post gelezen die premier Mar tens naar zijn zomerverblijf in het Zuidfranse Cap Bénat is nagestuurd. Martens zelf staat in tegenstelling tot veel van zijn ministers bekend als een fanatiek gebruiker van de Bis tel-computer; wie ooit bij de premier op bezoek komt ont snapt nimmer aan een demon stratie. Maar Wepuntem had bovendien nog toegang tot een reeks andere centrale compu ters: die van Justitie (Justel), Economische Zaken (Credoc) en Financiën (Budgetex). De man trad enige tijd geleden in contact met De Standaard, om dat voor hem de lol van het inbreken eraf was. Hij hoopt {on dat het Bistel-systeem, meer dan een half miljard g iai den heeft gekost plus nog ei en ruim zeven miljoen gulc ie voor beveiliging, als gev<jjn van zijn tussenkomst beter i c gen vreemde indringers wo ;rl afgeschermd, zodat het voor hem weer leuk wordt te proberen in de databank po door te dringen. Paswoord Wepuntem, die voor de co puterindustrie èn voor de derwereld goud waard zijn, heeft zich in de maani dat hij de overheidscompi puur voor de lol naliep, a; vertrouwd kunnen maken de werkmethoden van Belgische kabinet. Volg! Wepuntem zouden verscl lende kabinetsleden het bruik van hun computer langrijk moeten opvoer Minstens vijftien bewindsl den lezen vrijwel nooit h .j elektronische post. Sommii hadden in hun persoonli rubrieken wekenoude briev die Wepuntem bereidwil voor hen opruimde. Tenmin tien ministers en staatssecre rissen hadden niet eens een gen paswoord. Voor twee v b hen voerde Wepuntem dat i at in de centrale computer in. ia afgelopen dinsdag, toen hij tg redacteur van De Startdag een demonstratie gaf, comr niceerde hij via het sche - met een andere nachtelijke n breker, die zich verder rpg: bekend heeft gemaakt. Ccsni puterdeskundigen vragen z n( af hoe het mogelijk is gew< dat geen van de bewindsliec ooit heeft gemerkt dat vree" den in hun persoonlijke >ei brieken snuffelden, om elke consultatie van de ge f0t vens met de tijd erbij wo dl afgemeld. yL deJ| 'anifl npujl aarM verdiepingen. Vriendjes en mannelijke studiegenoten zijn veelal tot lijfwacht gebombar deerd. Er zijn speciale studen tenbussen ingesteld om eenza me vrouwen 's avonds laat vei lig naar huis te brengen, net zoals in Leeds ten tijde van de „Yorkshire Ripper". De bus chauffeur zet de dame zo dicht mogelijk bij haar huis af en' rijdt pas weg als ze veilig bin nen is. Rechercheurs geven groepen studenten op de universiteit van Manchester advies over het gebruik van sloten, alarm installaties en dievenklauwen. Bij veel winkeliers in de stad kunnen studenten op vertoon van hun collegekaart korting krijgen op hang- en sluitwerk. Intussen heboen vertegen woordigers van de studenten- bond bijna vijfduizend hand alarminstallaties uitgedeeld. Het succes van het gratis ver strekte hand-alarm werd vorig weekend al bewezen. Een 22- jarig meisje werd wakker van gerommel in haar kamer en zag vaag de contouren van een man. Ogenblikkelijk schakelde ze het alarm in, waarop de in dringer de benen nam. IAN SMITH (c) The Times, Londen KOUDEKERK A/D RIJN Burg. Verheullaan 15. f 154.000,— Uitst. onderh. eengezinswoning met voor- en achtert., schuur en achterom. Rustig gel. vlakbij alle voorz. In- del.: Gang, toilet, trapk., keuken, woonkam. (7,37 x 3,50) met open haard en tuindeur. Ie et.: Overl. met 2e toilet, 3 sl. kamers met kasten, badkam. met ligbad. 2e et.: Overl. met C.V.-gasketel en wasmachine- aansl., grote kamer met dakkapel. Haagweg 122. f 135.000,— Zonnige 3 4 kamer-hoekflat (3e et.) met fraai ruim uitz. en zonnige ligging. Voorz.v. lift, parkeerterr., ber ging en eigen C.V. Grotendeels dubbel glas, waardoor zeer lage energiekosten. Indel.: Gang, ruime hal, gro te woonkam. (oorspr. 2 kam.) met extra zijraam en groot zonnig balkon, 2 sl.kamertf, gemod. keuken, badkam. met ligbad, toilet en veel kastruimte. Plantijnstraat 70, Cronestein. f 138.000,— Royale 3-kam. serviceflat op de 6e et. met ruim uit zicht, berging en veel kastruimte. Cronestein is voorz.v. vele extra voorz. o.a. huismeester, restau rant, logeerkam., recreatiezalen e.d. Indel.: Hal, gar derobe, toilet, keuken m. balkon, woonkam. m. bal kon (Z), studeerkam. m. balkon, grote sl.kam. en bad kam. m. zitbad en doorl. n. toilet. Hoogmadeseweg 56. f 820.000,— Sfeervol vrijst. landhuis op 4670 m2 grond (bouwjr. '74) m. rieten kap, dubb. garage, hooizolder en paar denstal. Prima ligging vlakbij alle voorz. en uitvalswe gen. Indel.: Ruime hal, kast, garderobe, toilet, werk- kam., grote L-woonkam., open haard, plavuizen, vloerverw. en schuifpui, eetkam., gedeelt. open keu ken met alle app., bijkeuken met wasmach.aansl., doorl. n. garage. 1e et.: Gang, berging, 4 sl.kam., toi let, badkam. m. ligbad, douche. Voorz.v. C.V.-gas. Berlicumstraat 2. f198.000.— Goed onderh. woonh. met voor- en diepe (ca. 20 mtr.) en zonnige achtert., schuur en achterom. Voorz.v. dubbel glas, dakisolatie en C.V.-gas. Indel.: Gang toi let, keuken met app. en keldertje, woonkam. met opensl. deuren, kasten en kurkparket. 1e et.: Overl. met 2e toilet, 3 sl.kam., balkon en badkam. met lig bad. 2e et.: Overl. met berging, zolderkam. met dak- Floralaan 63. f 119.000,— 3-(oorspr. 4)kamerflat op de 3e (top)woonlaag, balkon (Z), eigen C.V. en berging. 4 jr. gel. geheel verbouwd en gemoderniseerd, prima onderhouden. Gunstig gel. vlakbij winkels en openb. vervoer. Indel.: Gang, toilet, woonkam. (oorspr. 2 kam.) met balkon, 2 sl.kamers m. kastenwand, keuken m. werkbalkon en nieuwe in richting en app., badkam. m. douche en wastafel. Oegstgeester gegadigden genieten de voorkeur M.K. Onneslaan 15. f240.000,— Flink modern woonhuis met voor en zonnige achtert., schuur en achterom. Verkeersarm gel. vlakbij winkels, scholen etc. Aparte garage, spouwisolatie. Indel.: Hall, toilet, Z-woonkam. (38 m2), moderne keuken en tuindeur. 1e et.: Badkam. met ligbad en 2e toilet, 3 ruime kamers met ingeb. kasten. 2e et.: Ruime zolder met berging, stookruimte met C.V.-combiketel, grote kamer met dakkapel en kasten. Garage 15.000, MAKELAARDIJ 071 - 1751 51 GEVERSSTRAAT 63 OEGSTGEEST J rjHj; WOUBRUGGE In de dorpskern gesitueerd, en nabij dagelijk se voorzieningen. WOUBRUGGE heeft een landelijk karakter en is gelegen in een groen en waterrijk gebied en centraal t/o van de randsteden en uitvalswegen. 2 woningen type 2/1 kap met garage Iedere woning is gelegen op circa 330 m2 grond met een achtertuin van circa 20.00 me ter diep en 10.00 meter breed. Gelet op de lengte van de tuin en de hoogte van de hui zen heeft u altijd een zonnige achtertuin. Indeling: Ruime ontvangsthal, keuken aan de voorzijde, speelse tuin/woonkamer circa 42 m2 met div. hoekjes, toilet, schuifpui naar ter ras, garage welke ook via de hal te bereiken is. Oprit voor de garage. 1e etage: Drie slaapkamers resp. 2.80x4.70/ 2.80x4.70 3.50x2.60, badkamer 2.60x3.50 welke door u ingevuld kan worden. 2e etage: Grote zolderkamer met 2 grote tui melramen, mog. tot 4e slaapkamer. De woningen worden v.v. ankerloze spouw muren, dus geen contact geluid, geheel voor zien van optimale isolatie, alsmede van isole rende beglazing, hardhouten kozijnen. Gelegen op erfpachtgrond, uitgegeven door de kerk, deze erfpacht is 100% fiscaal aftrek baar. De indeling Is bespreekbaar. Vrije vestiging. Koopprijzen geheel woon- en sleutelklaar ƒ296.500.- v.o.n. Voor brochure of nader informatie belt u Hoogmade - Goedhart - Vastgoed GOEDHART VASTGOED Herenweg 32 Rijnsaterwoude 01721-9973 Tuincentrum Van Winsen, Herenweg 54, Warmond, 01711-10282. Niet het grootste maar wel het goedkoopste tuincentrum. Grote sortering bloembollen en andere tuinbenodigden. Open haard te koop openhaardhout, alle soorten in voorraad, ook aan- maakhout, gratis thuisbezorgd, v. Wijngaarden, Rijneveld 130, Boskoop. Tel. 01727-14382 - reparaties Dagel. vanaf 9 uur. Zaterdag van 10 tot 13 uur. Tandtech nisch laboratorium C. van Ber ge Henegouwen, Vronkenln. 23, Leiderdorp. Tel. 071-892777. Geen filiaal. Gebroken ruiten, glas in lood, REPARATIES worden door mij met spoed hersteld. Ook leve ring ventilatoren. Glasrepara tiebedrijf D. Galjaard, De Sltter- laan 76. tel. 071-132916. Karakterbespreking m.b.v. de ASTROLOGIE door gedipl. nat. geneesk. therap. H. Derks. Tel. 02523-76033. PLAATS EENS EEN KLEINTJE VLOOIENMARKT Iedere zaterdag de bekende en gezellige Z.H. Vlooienmarkt Vrijd. 28 okt. van 17.00 tof 22.00 uur VLOOIENMARKT Beurshal Boskoop. Vrij entree! Inl.: 01714-4535/5111. AUBERGES, in het superskige bied Portes du Soleil voor (stu- denten)groepen en andere ski liefhebbers. Reisb. Intermezzo, 070-203500. I WATERSPORT Marina Monnickendam De gezellige jachthaven met alle faciliteiten. Inl. 02995-2595. En kele ligplaatsen beschikbaar. Wlnterberging. Let op moet weg! KAGENAAR 16 bij 2 1/2 m„ 4-pers., vaste sl.plaats, gas.k., wc, keuken, gasstel, koelk. 400 l„ r.v.s. wa tertanks, port. t.v. Gr mot. ruim met 2 cyl. Samova motor, mooie grote goed onderh. boot, vr.pr. 13.500.-. Tel. 070-99.61.79: tussen 18 en 23 u. bellen. Prachtige GOLDEN RE' VER pups, HD-gek. en La dor, reu, 7 mnd. Tel. 01 8335. T.k.: Polly KAJUITBOOT Pilot 520, met 20 pk buitenboordmo tor. Pr. n.o.t.k. Tel. na 19.00 u.: 070-235860. Te koop GEVRAAGD: Stacara vans, contante betaling. Tel. 01611-1516/1762. Vandaag grote caravan vouw wagen SHOW. Bij Theo Stet b.v. meest gesorteerde adres in Ne derland, keuze uit tientallen nieuwe en gebruikte caravans en vouwwagens tegen scherpe prijzen. Voortenten v.a. 295,-, gasflessen 6 kg. gevuld 59,95, blokbatterijen 3,95, goede slaapzakken 28,75 enz. enz. Kom eens vrijblijvend kijken. Ons adres: Steekterweg 78, Al phen a.d. Rijn, tel. 01720- 93844/93845. Vrijdag koop avond. Te koop 3 x 3-pers. caravans voor ÉÉN PRIJS 1000.- totaal. Tel. 01742-3910. INTRODUCTIE!! van de nieuwste modellen 1989 o.a. Award, Bürstner. Beljerland, Hobby en Knaus. Nog enkele van 1988 nu de laagste prijs. Keus uit ca. 80 perf. occa sions. Ingeruild 15 vouwwa gens v.a. 1000,-. Opruiming van voortenten, alle bekende merken tot 20% korting. Win tertenten v.a. 279,-. Tot ziens bij C. C. Bos, Wouters- weg 8, "s-Gravenzande, 01748-12683. CARAVAN te koop 10x3 mtr. voll. Ingericht, Camping Lokker stee te Warmond. 19.500,-. Tel. 070-466612. Te koop VOUWWAGEN merk Scout Pino '86, vr.pr. f 5.500,-. Tel. 070-667251. TABBERT 320 BKT '74. Uniek 2 pers. exemplaar, voor de liefhebber. Geheel compl., rijklaar. Bovag '88. vaste prijs 2000.-. Tel. 070- 645686. BRILJANTEN en diamentei gen. Wij hebben er 200. zen? Voor 250,- hebt u a leuke. Van Ruiten, Antii Kort Rapenburg 12, Lelde Draadloze TELEFOONS n tercom, bereik 450 m. f met 15 km. 750.-. Half jr Tel. 070-637530. Te k. MINI CLUBMAN ES 1300 bj. 1979. prijs keukenblok f 85.-. spoef w.c., stoppenkast e.d. 11943. T.k.a., I DIEREN EN Wa PLANTEN T.k.: Yorkshire TERRIER, rt T.k. Perz. POESJE. 2( stamboom, ingeënt en wormd. Tel. 952482 (070) )i I. prachtig* IPANIELPI Te koop gelse COCKÈRSPANIELI abrikoosje pup, tegen red! prijs, ingeënt parvo. 04110-1747. BOBTAIL, reu. 5 mnd. oud delijk, stamboom. Tel. 895569. 'O T.k.a. LABRADOR-pup ts! zwart, teef, 12 wk. oud, geënt, ontwormd, met st boom en zindelijk. Tel. 938545. Renault 4 GTL Te huur luxe auto's, vanaf per dag. Autoverhuur P GERS, Hoofdstraat 104 L dorp. Tel. 071-894040. 'lik ln Zaterdag 29 oktober verschijnt bij deze krant de special B de stand van zaken op de vastgoedmarkt Informatie over de adverteermogelijkheden In ded.. special wordt u graag verstrekt door Ronald te Boekhorst, bereikbaar onder nummer 071 - 122 244i £cidoc (2ouna/nt hei Pp

Leidse Courant | 1988 | | pagina 6