De Rijkspolitie in de randstad zoekt mensei die van hun mond het beste wapen maken. DOCENTEN M/V SECTOR ECONOMIE EN MANAGEMENT LEID(ST)ER BEJAARDENVERZORGING PART-TIME VERKOOPASSISTENT(E) (m/v) leerkracht m/v ADVERTEER MEER Wij zoeken een medewerker op HB0- niveaum/v ^SIJTHOFF PERS Kom bij de politie, als mensenkennis ie beste wapen is. f|!H PAGINA 20 LEIDSE COURANT ZATERDAG 22 OKTOBER 19 HAAGSE De Avond-HEAO te 's-Gravenhage, sinds 1 september 1987 onder deel von de sector Economie en Management, verzorgt sinds 1978 Hoger Deeltijd onderwijs. De school telt thans bijna 1.400 studenten. Naast de mogelijkheid te studeren voor een diploma HEAO, kan men er deelnemen aan Post-HBO-cursussen. Tevens verzorgt de school contractonderwijs. Voor studenten met een deficiënte vooropleiding wiskunde, organiseert de school een voorcursus wiskunde, waarbij gebruik wordt gemaakt van in eigen beheer ontwikkeld Computer Gestuurd onderwijs. De school kent de volgende studierichtingen resp. afstudeer varianten: Bedrijfseconomische afdeling Bedrijfsinformatica afdeling Commerciële economische afdeling Internationaal management (variant binnen de CE-afdeling) Commercieel management en Communicatiekunde (variant binnen de CE-afdeling) Economisch juridische afdeling Recht en Personeelsmanagement (variant binnen de EJ-afd.) Afdeling Bestuurskunde Voor deze functies is gewenst: Frans - praktijkervaring - onderwijservaring De voorkeur zal uitgaan naar kandidaten die deze onderwijstaak willen combineren met hun werkzaamheden in de praktijk. Alleen op die manier kan worden voorkomen dat onze studenten, werkzaam in de praktijk, een "andere taal" spreken als hun docenten. Van onze docenten wordt verwacht dat ze, naast hun lestaak, in staat en bereid zijn om te participeren in het Op korte termijn treden wij graag in contact met voor de vervulling van de volgende vacatures Bedrijfseconomie 4 uur uur vakgroep- en afdelingsoverleg, in de ontwikkeling van leer plannen en het begeleiden van studenten. Procedure Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer D. Vuijk of de heer L.J. van der Velde, adjunct directeur onderwijszaken van de avond HEAO. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitoe, alsmede de naam van dit blad, kunt u uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze oproep zenden aan de heer Drs. R.T.M. Rietbroek, sectordirecteur, adres: Houtrustweg 2,2566 HA 's-Gravenhage. HOGESCHOOL De Haagse Hogeschool biedt als een van de grootste HBO-instellingen van Nederland een uniek en breed scala aan onderwijsmogelijkheden. De hogeschool heeft ruim 50 studierichtingen, verdeeld over vijf onder wijssectoren: Economie en Management Techniek, Onderwijs, Gezondheids zorg, Welzijn en Sociaal beleid. Voorts de inter- sector Informatica en Informatiekunde. Daarnaast verzorgt de hogeschool post HBO, contractonderwijs, maatschappelijke dienst verlening en contract onderzoek. De Haagse Hogeschool telt ruim 11.000 studenten en 1.100 medewerkers. Houtrustweg 2 2566 HA 's-Grovenhage Telefoon 070-639973 AVOND HEAO 'S-GRAVENHAGE _l£|„ Het A fl centrum voor gezinsverzorging en 'I fl maatschappelijk werk Rijswijk en Voorburg vraagt een van 22 jaar of ouder, die een loondienstverband wil aan gaan voor 40 uur per week. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van een van de volgende diploma's: H.B.O.-J; H.B.O.-B; M.B.O.-S.D. Funktie-inhoud het organiseren van hulpverleningen; het begeleiden van de verzorgenden en helpenden, die in de hulpverleningssituaties worden ingezet; het verzorgen van administratieve werkzaamheden, die voortvloeien uit de betreffende hulpverleningen. Informatie kunt u inwinnen bij mevrouw W. J. Tielemans, hoofdleidinggevende; telefoon 070-90.68.60. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direkteur van ons Centrum, de heer T. Meijer, Geestbrugkade 35, 2281 CX Rijswijk. JMS DISTRIBUTIE BV Is een klein dynamisch bedrijf, gevestigd aan de rand van 's-Gravenhage en telt momenteel 17 medewer kers. Zij richt zich voornamelijk op de import en distributie van North Star systemen, PC's en printers. Onze gedachten gaan uit haar iemand die zelfstandig kan wer ken en een commerciële of secretariële opleiding heeft genoten. Tot zijn/haar taken zal behoren het verzenden van documenta tie, het verzorgen van offertes en correspondentie, het vastleg gen van afspraken en het aannemen van de telefoon. Ook tele fonische acquisitie kan tot het takenpakket gaan behoren. Voor deze functie zoeken wij iemand die 20 25 uur per week wil werken. De werktijden kunnen in onderling overleg worden vastgesteld. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties richten aan: JMS DISTRIBUTIE BV Heulweg 133, 2295 KE Kwintsheul t.a.v. Dhr. A. J. G. Janszen. De Stichting Parochiële Scholen te Hazerswoude-dorp zoekt voor zo spoedig mogelijk een voor de basisschool „St. Michaël" te Hazerswoude-dorp. De vakature heeft een omvang van 0.6. In principe is de betrekking beschikbaar tot augustus 1989, maar verlenging is mogelijk. Voor nadere informatie kunt u inlichtingen inwinnen bij de directeur, de heer A. Kortekaas (tel. school: 01728-9869). Van de sollicitanten wordt verwacht, dat ze bereid zijn hun katholieke levensovertuiging uit te dragen, dat ze breed inzetbaar zijn en dat ze zo mogelijk enige ervaring hebben. Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het bestuur der bovenvermelde stichting, Postbus 22, 2390 AA Hazerswoude-dorp. Sijthofl Pers is een grote, moderne uitgeverij. Zij maakt de dagbladen Haagsche Courant, Het Binnenhof, Goudsche Courant, Leidse Courant en Rotterdams Nieuwsblad. Ook worden tal van huis-aan-huis-bladen uitgegeven onder de merknaam 'Uw Thuiskrant'. Daarnaast is Sijthoff Pers actief op het gebied van documentatie en el sche informatievoorziening. Het hoofdkantoor en het grafisch bedrijf de Plaspoelpolder in Rijswijk en zijn uitstekend bereikbaar. Totaal werken rond de 1.500 mensen bij Sijthoff Pers, waarvan ongeveer 300 in een dertigtal vestigingen verspreid over Zuid-Holland. Ten behoeve van de sector Cijfermatig Beheer vraagt Sijthoff Pers voor de Control lersafdeling een medewerker, in het bezit van het diploma HEAO-bedrijfseconomische afdeling, of met een afgeronde SPD-ll oplei ding. De afdeling ressorteert rechtstreeks onder de stafdirecteur Cijfermatig Beheer en telt, naast het hoofd van de afdeling, zes medewerkers. De werkzaamheden bestaan o.m. uit: - het opstellen en beoordelen van begrotin gen en meerjarenramingen ten behoeve van alle bedrijfsonderdelen van Sijthoff Pers, - het analyseren en voorzien van commentaar van resultatenoverzichten, - het oplossen van ad hoe vraagstukken op bedrijfseconomisch en financieel gebied, - het onderhouden van contacten op diverse niveaus binnen het bedrijf. Naast eerdergenoemde opleiding wordt van kandidaten verwacht dat zij enige jaren ervaring hebben in de accountancy of admini stratie van een groter bedrijfsonderdeel, be schikken over een analytisch inzicht en het vermogen om cijfermateriaal te interpreteren. Een goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid, alsmede een zelfstan dige, flexibele opstelling behoren tot de func- tie-eisen. Gedacht wordt aan kandidaten in de leeftijd van 25- 30 jaar. Nadere informatie over de vacature wordt u desgewenst verstrekt door de heer A. Heeren, plaatsvervangend hoofd Controllersafdeling, telefoon 070-190 375. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Sijthoff Pers, Afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw A. van der Lans. Postbus 16050. 2500 AA Den Haag. onder vermelding van vacaturenummer 88163 op brief en envelop. Van den Boom Accountantskantoor Van den Boom is een jonge organisatie, gevestigd in Den Haag, met een snel groeiende orderportefeuille en aktief op verschillende werkterreinen. Er zijn momenteel drie personen werkzaam: een registeraccountant, een bedrijfskundige en een assistent-accountant. Naast de controle van financiële verantwoordingen, voeren wij in hoofdzaak adviesopdrachten uit ten be hoeve van de ondersteuning van het management bij diverse projecten, zoals het tot stand brengen van doelmatige en betrouwbare administratieve organi saties en het opstellen en implementeren van infor matiebeleid. Waar nodig leveren wij bijdragen aan de oplossing van automatiseringsvraagstukken. De advies- en controle-opdrachten worden met grote zelfstandigheid uitgevoerd. Gezien de huidige en verwachte ontwikkeling in de orderportefeuille en gezien ons plan, om in enkele jaren uit te groeien naar een organisatie van ongeveer tien personen, is er ruimte voor eert (aankomend) registeraccountant m/v Funktie-eisen: Geboden wordt: een afgeronde studie voor registeraccountant resp. ge vorderd t/m NIVRA-AO, of doctoraal bedr.-economie en 2 jr. ervaring; gedegen inzicht in en ervaring met administratieve orga nisatie, automatisering en organisatie-ontwikkeling; een initiërende/innoverende instelling en goede analyti sche, kontaktuele en schriftelijke vaardigheden. collegiale samenwerking in een klein kantoor met grote expertise; de uitdaging om zelfstandig als adviseur te funktioneren; salaris mede afhankelijk van opleiding, ervaring en inzet. Wie voorts over een gezonde dosis eigenwijsheid, humor en doorzettingsvermogen beschikt, wordt uitgenodigd om binnen 14 dagen schriftelijk of telefonisch te reageren. Accountantskantoor Van den Boom Bachmanstraat 12, 2596 JC Den Haag tel. 070-61.66.96 privé tel. 040-12.18.01 De Stichting R.K. Begraafplaatsen te Den Haag beheert d uit 1830 daterende begraafplaats met monumentale bouwwei ken en graven aan de Kerkhoflaan 10 en het Sint Barbarakerl hof bij de Binckhorstlaan. Er werken in het totaal ca. 15 medewerk(st)ers, waarvan 3 o de afdeling administratie. In opdracht van de direktie zoeken wij een ADMINISTRATEUR m/v (m.b.a.-niveau) Betrokkene rapporteert aan de direkteur en geeft leiding aan medewerksters. Naast het uitvoeren van de gangbare final cieel-administratieve taken onderhoudt hij kontakt met natx staanden en begrafenisondernemers. Op het kleine kantoc heerst een collegiale werksfeer. Het is een gevarieerde baa met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Funktie-eisen: passende opleiding representatief voorkomen goede kontaktkwaliteiten goed administratief-organisatievermogen ervaring met (het invoeren van) automatisering leeftijdsindikatie: 25-35 jaar. U wordt verzocht uw sollicitatiebrief (bij voorkeur getypt) m« volledige vermelding van opleiding en ervaring zo spoedig mi gelijk te zenden aan drs. F.E. Nelwan op onderstaand adres. psychologisch instituut hof b.v., frankenslag 158,2582 HX 's-gravanhage Je kunt een uit de hand gelopen burenruzie natuurlijk altijd oplos sen door iemand mee te nemen naar het bureau. Maarje lost een burenruzie pas echt op als je redelijk blijft, ook wan neer ze je uitschelden of met elkaar >p de vuist gaan. Dat is dan ook wat we van jou verwachten, als je bij de Rijkspolitie werkt Waar het dus vooral op aankomt is dat je met mensen kunt omgaan. En dat geldt niet alleen alsjeeen burenruzie moet oplossen, maar ook als je bijvoorbeeld naar een inbraak moet of op straat aan bet surveilleren bent Als jij het een uitdaging vindt om van je mond je beste wapen te maken, dan is er plaats voor je bij de Rijkspolitie. Want met name de Rijkspolitie in de randstad heeft mensen nodig. Wil je daar aan de slag, dan moetje nog het volgende weten.Je moet in ieder geval minimaal MAVO-D hebben (MAVO-C of LBO-C met Nederlands, een vreemde taal plus wis- of natuur kunde is ook voldoende). Enje moet minstens 19 jaar zijn, maar sollici teren kan al bij 18'/a. Wil je meer informatie over het werk bij de Rijkspolitie, de aanstel- lingseisen en de opleiding van 20 maanden aan één van de politie scholen, vul dan de bon in en vraag de brochure aan. Alsje nu reageert, benje in ieder geval één van de eersten met een kans op aanstelling in 1989. 1 Stuur mij de gratis brochure. Naam:Di Straat: Postcode: Woonplaats: Prov.:Tel.nr.: Geb. daL:Diploma: Sturen naar: Afdeling Personeels- I voorziening Rijkspolitie, Postbus 2324, 3500 GH Utrecht.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 20