I Het Concertgebouworkest is een schitterend Marlot Bloemhard vangt reacties van kijkers op ■ELEVISIE-PROGRAMMA'S Ccidbc6outtmt ZATERDAG 22 OKTOBER 1988 PAGINA 19 EDERLAND 1 KRO/RKK Omroepparochie, eucha ristieviering in de parochie van St. Franciscus Xaveri- us te Amersfoort, j-12.30 5 voor 12, tweewe kelijks religieus magazine met Ad Langebent. NOS Nieuws voordoven. VARA I Merijntje Gijzens jeugd (3), elfdelige serie naar de roman-cyclus van A.M. de Jong. Merijntje is gelukkig en heeft plezier in het le ven: een onverwachte vrije dag, vissen op het Vliet, daarna nog een bezoek bij Anne Walter en morgen misdienaar. I TV-Werkjournaal. Presen tatie: Paula Patricio en Pieter Jan Hagens. i Nederland museumland, serie over Nederlandse musea. Presentatie: Dieu- wertje Blok. i Hel ontroerparcours. Bart Peeters en zijn team op zoek naar mooie dingen. Vandaag: Tuinkabouters. NOS I Journaal. VARA i Er]De VARA feliciteert, ge varieerd programma waar in kijkers een felicitatie kunnen richten aan fami lieleden, vrienden en be kenden. VARA's kindermenu. 1. Ovide en zijn vriendjes, Belgisch/Canadese teken filmserie. Afl.: De schat van de Azpeken. 2. De Smur fen, tekenfilmserie. Afl.: De smurfobiel heeft de toe komst. 3. Meneer Kaktus, kinderprogramma met Pe ter Jan Rens. 4. Kwik en Flupke, Vlaamse teken filmserie. NOS l Journaal VARA Hl Flying doctors, Austra lische tv-serie. Afl.: Harte- kreten. Cooper's Crossing maakt zich op voor een feest in Hawaiiaanse stijl. De vliegende dokters we ten na een auto-ongeluk de ongelukkige bestuurder van de auto te redden, maar volgens een vrouw in de buurt was er nog een kind in de wagen. Laat maar zitten, Neder landse comedyserie. Afl. 3: Quitte of dubbel. Wereldwijs, informatief spelprogramma. Thema: De Wereldzee. Presenta tie: Robert ten Brink en Hanneke Kappen. Achter het nieuws, actua liteitenrubriek met een re portage over de toene mende belangstelling voor paranormale genezing. Verder een interview met Simon Wiesenthal over de vraag wie nog de meest gezochte oorlogsmisdadi gers zijn en hoe lang je nog moet doorgaan met ver volging. 22.17 De octopus (La piovra III, 3), zevendelige Italiaanse misdaadserie met Michele Placido in de hoofdrol. Carlo Antinarl voelt zich bedreigd en gaat haastig op weg naar Sicilië om zijn oude vader Nicola om hulp te vragen. Ondertussen wordt een oude vijand van Corrado, advocaat Terra- sini vrijgelaten. 23.23 Welbeschouwd, forum over actuele zaken onder voorzitterschap van Mar jolein Uitzinger. Forumle den: Hans Gruijters, Han- nie van Leeuwen, André van der Louw en Anne Lize van der Stoel. 00.03 Natuurmoment. Presenta tie: Hanneke Kappen. NOS 00.08 Journaal. NEDERLAND2 VPRO 09.00 Inke Pinke, kinderpro gramma. Afl.4: Hik, ik schrik. 09.15 Marre, animatieserie. Afl.4: Cirucus. 09.20 Broertjes, serie. Afl.4: De storm. In plaats van te sla pen hebben René en Frank veel meer zin om het ver haal van Sinbad te gaan spelen. 09.35 Codenaam koken. Pre sentatie: Jaap Poot. 09.45 Achterwerk uit de kast, kindeprogramma. 10.05 Hals over kop, Duitse kin derserie. Afl.4: Op zoek naar een walvisbot. Jo- chem heeft Anne een echt walvisbot gegeven, maar dedag daarna is Anne het bot al kwijt. 10.35-11.00 Brillekoker, kinder programma. NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden. VPRO 19.00 Bij Lobith, gevarieerde talkshow gepresenteerd door Ivette Forster en Guil- ly Koster. NOS 20.00 [T'Joumaal. VPRO 20.10 Van Kooten De Bie's: Keek op de week. In vijf tien minuten leert u blazen en tuten. 20.26 Belevenissen, tweeweke lijks pfogramma waarin de actualiteit door middel van de dagboek-formule wordt belicht. 20.51 De vijfde generatie (1), driedelige Zweedse thriller naar een verhaal van Tho mas Borgström. Met To- mas Fryk, Sverre Anker- Ousdahl, Gunnel.Fred e.a. Als de 18-jarige Jens Ham- ren zijn vader in het zie kenhuis bezoekt, slaat de /oegó wonin ijk b( 5 Bollie en Billie tekenfilmse rie voor kinderen. Afl.7: De ge broken ruit. Beertje Colargol kinderse- Vrouwtje Theelepel teken filmserie voor kinderen. Afl.: Boris en Roxane? Zorgen voor de bezorging. My little pony, Amerikaanse tekenfilmserie. Afl.: Het spook van ponyparadijs (2). Eucharistieviering, vanuit de Kerk O.L.V. Goede Bijstand te Brussel. De zevende dag, praatcafé met: Blikvanger, nieuwsbeel den; Confrontatie, politieke discussie; Zeven op zeven, weekoverzicht. Met represen tatieve studiogasten en Etien- ne van den Bergh. Sunday Proms. BRT Filharmo nisch Ork. o.l.v. Fernand Ter- by. Walter Boeykens, klarinet. 1. Egmont-ouverture, Beetho ven. 2. Klarinetconc. in f kl.t., von Weber. Huizen kijken reeks over bouwen, vebouwen en wonen. Presentatie: Paul de Bolle. Duitse volksdansen in de vrije natuur, Duitse show van Wolf gang Sowada. EDe jaren zestig: De on- kreukbaren (The untoucha bles), Amerikaanse politieserie. Afl. 2: Geluksnummers. Nieuws in teletekst. Tik tak, animatieserie. Plons Afl.: Plons en de ka- Er was een keer...*, korte ver haaltjes verteld door Jef Burm. Vandaag: De mislukte bedien de. Leven... en laten leven, twee wekelijks milieuprogramma met vragenspel; actualiteiten rubriek; film en studio-onder werpen; gif en Suriname. Pre sentatie: Gil Claes. Mededelingen en program ma-overzicht. Nieuws. Kijk uit, verkeerstips. Van daag: De veiligheidsgordel is Sportweekend. Made in Vlaanderen: Klein Londen, Klein Berlijn (2). Ze vendelige serie over een klein Vlaams dorp tijdens de oor logsjaren. Met: Paul Cammer- mans, Ilse Uitterlinden, Wim Danckaert e.a. De Duitsers zijn België binnengevallen en Char ley biedt vele bewoners onder dak in zijn schuilkelders. Hij is verbijsterd over de groeiende verbroedering tussen de Duit sers en de bewoners van het Frans Hals van Antwerpen, portret van deze portretschil- Nacht van de film, programma rond het internationale filmge- beuren te Gent. M.m.v. Koen Crucke, Goerges Delerue en het destivalorkest KMC-gent o.l.v. Dirk Brosse. Presentatie: Betty Mellaerts en Johan Thie- lemans. ■00.20 Nieuws en Coda. Plasti sche kunsten: Vrouw met keu- Skenmes (1919) van H. Hoek uit de serie 100 meesterwerken. 1-18.00 Stadion, sportmagazine. Robert Strack in 'The untou chables'. BRT 1 om 17.00 uur. FOTO: ANP Opération 48.81.00. Le crédit a court terme, infor matieve serie over geldlenin gen. Afl. 1: Le fonds de roule- Reflets du libéralisme poli tieke uitzending. Protestantse kerkdienst. - Faire le point. Discussiepro gramma. Journaal. Actualité3 a la une. Opération 48.81.00. Jeunes solistes, kamermuziek met jonge amateursolisten. Gast: Philippe Lafontaine. Pre sentatie: Georges Dumortier. Variétés la une Opération 48.81.0. L'adieu aux as (2), serie met Bruno Pradal, Daniel Rivière, Gernot Endemann e.a. Visa pour le monde, natuurdo- cumentaireserie. Vandaag: An- Cinéma a la une. Opération 48.81.00. Agence tous risques (The A- Team), Amerikaanse tv-serie met George Peppard, Dwight Schultz, Mr. T. e.a. Afl.: Echec aux affreux. Noubanimé, gevarieerd kinde programma met 'Malvira' en 'Poivre et sel'. Opération 48.81.00. Le week-end sportif, sport ge presenteerd door Michel Le- comte. P.M.U. Beige. Journaal. Opération 48.81.00. Cinéma a la Une. Cinéma, Franse tv-serie met Alain Delon, Edwige Feuillière, Ingrld Held, e.a. Afl. 1: Les pla nos de Berlin. Julin Manda is op en top een filmster. Het ene trauma volgt het andere, maar iets wat elke dag terugkeert, Is het beeld van zijn moeder Margueritte. Hij brengt het niet meer op om zijn moeder in de psychiatrische inrichting op te zoeken. Opération 48.81.00. Billet doux, spelprogramma rond de nationale loterij. Gas ten: Leopold Nord, Black Lau rent Morain e.v.a. Presentatie: Thierry Luthers. Livres propos literair maga zine. Vandaag: Le crayon et Opération 48.81.00. Laatste nieuws. daar geïnstalleerde ultra moderne computer, de 4042, op tilt. Een paar da gen later wordt er bij Jens geheel onverwacht een personal computer be zorgd. Vanaf dat moment beginnen de gebeurtenis sen een steeds vreemder verloop te krijgen. 21.51 Diogenes, internationaal belangwekkende fenome nen of gebeurtenissen worden op eigenzinnige wijze belicht. 22.52 Fatzy Co, late-night-en- tertainment-show. Lea ding lady: Fatzy Smith. NOS 23.28 Journaal. NEDERLAND3 09.00 11.00 17.15 17.30 17.35 17.45 NOS Nieuws voordoven. FEDUCO Open Universiteit: Micro economie. NOS Weekjournaal. Het Capitool-Solo. Minis ter-president Ruud Lub bers wordt aan de tand ge voeld door een journalis ten-team onder voorzitter schap van Fred Verbakei. FEDUCO 13.35 Cities to live in, do cumentaireserie over Eu ropese Steden. Afl.2: Tur ku, in Finland. NOS Nieuws voor doven. Journaal. Sportuitslagen. Sesamstraat. TELEAC Cursus Marketing, les 7. Cursus De Geld- en Effec tenhandel, les 2. NOS Studio Sport. lïlJournaal. IKON lil De Papegaai, zesdelige dramaserie van Hans Hyl- kema. Afl. 4: Welkom in Tyros. NOS Panoramiek, achtergron den van de buitenlandse politiek. Het machinekind, tv-spel over de langzame, maar onafwendbare metamor fose van een normaal kind tot een menselijke robot. Met Danny Wensink, Lot Lohr, Moniek Kramer en Joost Boer. Regie: Mia Meijer. RVU/EDUCOM Werken aan Werk: Ver zorging. Afl. 3: Kruiswerk en kraamzorg. NOS Journaal. TELEAC Voorlichtingsprogramma over de cursus Latijn. Voorlichtingsprogramma over de cursus De Jaren dertig. NOS Nieuws voor doven. DUITSLAND 1 09.25 Programma-weekoverzicht. 09.55 Het programma met de muis, kinderprogramma 10.25 Der Gelbe Flus3, documentai reserie over China. Afl. 2: Astromab. 11.15 Von Zeit zu Zeit seh' ich den Alten (gern. Dieter Dorn ver filmt zijn Faust-enscenering. 12.00 Presseclub. 12.45 Tagesschau, met Wochenspie- 20.40 21.15 22.35 22.40 22.55 13.10 Magazin der Woche, regionaal overzicht. Programma-weekoverzicht. Grossalarm: Die Toten Hosen, jeugdprogramma over een punkband. Sandkasten-Django8, kinder serie. Afl. 3: Dampfbad, Kirsc- hkern und Kamille. Mantel/Degen: Des Königs Dieb (The king's thief), Ameri kaanse speelfilm uit 1955 van Robert Z. Leonard. Met: David Niven, Ann Blyth, George San- Is] Video des Jahres. Video's die genomineerd zijn voor Die Goldene Europa 1988. ARD-Ratgeber: Gesundheit. Den letzten Weg gemeinsam gehen, reportage over ster vensbegeleiding. Tagesschau. Wir über uns. Sportschau. SLindenstrasae, tv-serie met Joachim Luger, Maqrie-Luise Marjan, Moritz A. Sachs e.a. Afl.: Aus heiterem Himel? Weltspiegel, reportages van buitenland-correspondenten. Sportschau-Telegramm. Programma-overzicht. HTagesschau. Das Film-Festival: Die Verse- hwundenen (La hlstoria ofici- al), Argentijnse speelfilm uit 1985 van Luis Puenzo. Met Hector Alterlo, Norma Alean- dro. Chela Ruiz e.a. Titel, Thesen, Temperamente, cultureel magazine. Tagesschau. Hundert Meisterwerke. Afl.: William Bethune met vrouw en dochter, schilderij van david Wilkle. Perestrojka unter Feuer, do cumentaire over het Moskouse tijdschrift 'Ogonjok'. Tagesschau. Nachtgedanken. DUITSLAND 2 08.15 Programma-weekoverzicht. 08.45 Am schönsten ist, was wir nicht begreifen können Portret van de natuurweten schapper en bisschop Niels Stensen. 09.15 Eucharistieviering. Celebrant: Abt Berthold Heigl. 10.05 Mosaik. 11.00 Stadtschreiber Matinee: Mainzer Feste, elektronisch dagboek van Ludwig Harig en Wolfgang Lörcher. 12.00 (S Das Sonntagskonzert auf Tournee: British Tattoo 1988, taptoe vanuit de Deutschland- halle in Berlijn. 12.45 Heute. 12.47 Sonntagsgesprach. 13.15 Damals, vor vierzig Jahren, serie oude weekjournaals. 13.30 Guckloch, bricht over een Franse televisiezender voor kinderen. 13.35 Die Welt des Marchens: Zwerg Nase, animatiefilm. RICCARDO CHAILLY: Avondvoorstelling. Portret van Ri chard Choilly. NOS-televisie. Ned. 3 om 20.29 uur. Vrijdag. HILVERSUM - „Het Concert gebouworkest is een schitte rend instrument". De pas be noemde dirigent Riccardo Chailly als opvolger per 1 sep tember van Bernhard Haitink giet onomwonden zijn lof uit over het Amsterdamse orkest in het filmische portret, dat NOS-televisie vrijdag op het scherm brengt. Filmer Klaas Rusticus liet de graag pratende man uitgebreid aan het woord, met als resul taat liefst vier en een half uur film, waarvan hij het meren deel weg moest snijden, dit on danks zijn tragische gevoelens in de hoop dat dit ooit nog eens zijn bruikbaarheid kan bewijzen. Voor de uitzenddatum is geko zen, omdat deze zes dagen voor het Eurovisiedebuut valt van het Amsterdamse orkest onder zijn leiding met de uit voering van Verdi's Requiem, dat gelijktijdig op radio en te levisie zal zijn te beluisteren. Hiermee viert het Concert gebouworkest zijn eeuwfeest. De BBC vroeg de NOS al om het portret van Chailly eerder uit te mogen zenden dan de NOS zelf. De omroep zag vol doende reden om de BBC te verzoeken begrip te hebben voor het eerstvertoningsrecht van de NOS. Filmer Klaas Rusticus heeft in dit portret bepaald niet de ca mera het werk laten doen. Hij Riccardo Chailly: Ik kon wel plaatste deze voor de helft van de tijd bewegingsloos voor het gezicht van de graag vertellen de Chailly en voor de andere helft vanuit de zaal op zijn rug, zodat men diens musice rende armbewegingen bijna analytisch kan volgen. De meest intrigerende diri- geerhouding neemt men waar als hij de maatstok houdt naast de hand waarvan duim en wijsvingertop op elkaar aan sluiten. Hij is dan bezig van zijn lievelingscomponist Bruckner het onderste uit de kan te halen aan verrassing en verrukking. Hij voegt er direct aan toe, dat hij wat componis- van vreugde". FOTO: NOS ten betreft vooral hecht aan de laatromantiek. Op dat moment betuigt hij ook enthousiast zijn hulde aan het Amsterdamse gezelschap, sa mengesteld uit musici, die op vingeraanwijzing elke noot het gewenste accent verlenen. Hij komt er niet over uitgepraat hoe blazers en strijkers in vol maakte harmonie onder zijn leiding een werk herscheppen in de door hem opgeroepen klankkleur in elke verlangde stijl. Voor de komende vier jaar staan vier wereldtournees van dit orkest op het program ma. Voorzover het aan Chailly ligt, zal hij met die Amster damse muziek de wereld over rompelen. De Italiaan Riccardo kan prachtig vertellen hoe elke stad in Italië het decor biedt voor de levenswijze die men er daar op nahoudt. Het spreekt uit de muren hoe de mensen zich daar tot elkaar verhou den. Dat begint al op de sta tions. Het beeld van die steden roept in Riccardo muziek op. Dat overkwam hem opnieuw in Amsterdam. Hij zegt: „Ik werd volkomen verrast door het aanbod van mijn benoe ming. Ik vind het belangrijk, dat de orkestleden zelf mij hebben voorgedragen als een van de meest belangrijke kan didaten. Ik moest mezelf be dwingen om niet van vreugde te gaan dansen. Ik had er nooit van gedroomd, dat die functie voor mij weggelegd zou zijn. Ik had er hoogstens op gerekend nog eens als gast- dirigent te worden gevraagd bij dit orkest, dat door mijn voorganger tot zulk een poly glot instrument is gemaakt". Hij bedoelt met die laatste kwalificatie te zeggen, dat dit orkest in staat is alle verlang de klanken op te roepen, in een zo pure en harmonisch in strumentale taal in de vertol king, dat er bij elke uitvoering voor hem een nieuw perspec tief ontstaat, een nieuwe kijk op een bekend stuk muziek. Er zijn geen twee eendere uit voeringen. Muziek ontstaat en bestaat bij de gratie van het moment waarop zij wordt ge maakt. TON OLIEMULLER Bart Peeters in zee met kabouters HILVERSUM - Hoeveel zijn er nog en kunnen ze tegen zure regen? En hoe zit het met het vrouwtje van de tuinkabouter? In het „Ontroerparcours" van komende zondag gaat Bart Peeters op zoek naar ant woorden op deze vragen, VARA-tv, Nederland 1 om 17.05 uur. Peeters stelt zich voor een ontdek kingsreis te maken naar heden, verleden en toe komst van de pupulairste vorm van beeldhouwkunst ter wereld. De tuinkabou ter dreigt een minder heidsfiguur te worden. De kijker ziet achtereenvol gens in actie de verzame laar, de hovenier, de doe- het-zelver en de fabrikant. Bekende en onbekende Nederlanders brengen on der woorden wat de beto vering van deze steeds va ker van kunststof gemaak te dwergen is. Is het hun ijver, vriendelijkheid en waakzaamheid? Of juist hun magie en anarchie? Marlot Bloemhard leest bin nengekomen brieven voor. FOTO: TROS 14.15 Bettkanten-Ge8chïchten: Der Hut im Wasser. Met Ernst H. Hilbich, Volker Prechtel, Klrja Schuck e.a. 14.45 Kinder-Kino-Festival: Kapitan Nemo, Britse avonturenfilm voor de jeugd uit 1969 van Ja- HILVERSUM Na een succesvolle start in het voorjaar komt het TROS televisie-programma „Hallo" met ingang van dinsdag 1 november te rug. Deze keer in een tweewekelijkse frekwen- tie met als vaste uitzend tijd 17.00 uur, na het nieu we „vrouwenweekblad" Fleur. „Hallo" wordt de „ingezonden brief op televisie", waarvan de enveloppen zullen worden ge opend en de inhoud zal worden voorgedragen door Marlot Bloemhard. De reakties van kijkers op radio- en tele visieprogramma's vormen het uitgangspunt bij het samen stellen van de rubriek. Er zijn veranderingen ten op zichte van de voorjaars-uitzen- dingen: de vormgeving is dras tisch aangepast, behalve op TROS-programma's kunnen de kijkers ook reageren op uit zendingen van andere omroe pen en in de presentatie heb ben Astrid Joosten en Jaap Jongbloed plaatsgemaakt voor Marlot Bloemhard en Freek Simon. Marlot debuteerde enkele ja ren geleden bij de TROS als omroepster en presenteerde daarna o.a. „Vakantiekompas" en „Autovraagbaak". Freek Simon heeft als presentator/ eindredakteur zijn sporen ver diend in talloze informatieve programma's, zowel op radio als op televisie. Nieuw in het programma zijn ook twee vas te onderdelen, de „Kromme Teen van de Week" en „Klei ne Mensen, Grote Wensen". Kijkers kunnen zowel telefo nisch als schriftelijk hun ei kwijt bij de makers van „Hal lo" via het telefoonnummer 06-321.213.3 tijdens de uitzen ding en op postbus 7000, 1201 AL Hilversum op andere mo menten. „Hallo" is een projekt, waarin TROS-tv en -radio elkaar aan vullen en assisteren. Op Radio 1 wordt met ingang van woensdag 2 november een we kelijkse rubriek geprogram meerd, waarin wordt ingegaan op de reakties, die de televisie uitzendingen op de dinsdag middagen hebben opgeroepen. Freek Simon presenteert de 15 minuten durende radio-versie met dezelfde titel. Uitzendtijd is 15.45 tot 15.59 uur. Hill, de '20.000 Lieues sous les Mers' van Jules Verne. Met Robert Ryan, Chuck Connors, Nanette Newman e.a. 16.25 Umwelt. 16.55 Danke schön, verslag van de actie Sorgenkind. 17.05 Heute. 17.10 Die Sport-Reportage, met Ar- nim Basche. Met o.a. Tennis - Grand Prix Toernooi voor da mes te Zürich. 18.10 ML - Mona Lisa, vrouwenma gazine gepresenteerd door Maria von Welser. 18.50 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.10 Bonn direkt, politiek nieuws. 19.30 ETerra-X: Wo lag Atlantis? Auf der Suche nach einem ver- schwundenen Kontinent. Do cumentaireserie. Afl.1: Alte Welt. 20.15 Wieviel Liebe braucht der Mensch? Duitse film van Mi chael Günther met Gustl Bayr- hammer, Antje Weisgerber, Erich Hallhuber, Heidi Mahler 21.15 Heute en Sport am Sonntag. 21.30 m Faszination Musik - Das in ternationale Musiktheater: Der Troubadour, opera van Giuseppe Verdi. Uitgevoerd door het Koor en Orkest van de Metropolitan Opera van New York o.l.v. James Levlne m.m.v. Luciano Pavarotti, Eva Marton, Sherrill Milnes e.a. 00.15 Heute. DUITSLAND 3 Telekolleg aktuell, algemene informatie over de cursussen. Telekolleg II cursussen. Sehen statt horen, weekjour naal voor doven. Ihro Heimat - Unsere Heimat, programma voor werknemers uit Griekenland, Spanje en Joegoslavië. Tele-Akademie. Prof. Dr. Ro bert Spaemann: Das Ende des modernen Bewusstseins (2). Berlin - Sinfonie einer Gross- stadt, stomme film van Walter Ruttmann uit 1927. Teletek8toverzicht. Lander-Menschen-Abenteuer: Lendenschurz und T-Shirt, documentaire. Kaufen, kochen, essen a la maison, culinaire tips. Van daag: Rundvlees. Aut und davonl Jeugdserie over Australië in de 19e eeuw. Afl.: Der Schatz des Inkas. Gott und die Welt: Christen begehren auf, documentaire over het geloof in Tsjechoslo- wakije. Aktuelle Stunde, regionaal magazine. Sport im Westen. Erzahulungen eines Nachbarn (Nagaya Shinshi-roku), Japan se speelfilm uit 1947 van Ozu Yasujiro. Met: Lida Choko, Aoki Hohi, Ozawa Eltaro e.a. Anmerkungen zu Ozu Yasuji ro, portret van deze regisseur. Wost 3 aktuell. Ich stelle mich: Frank Elstner. Experiments: lm memoriam Gabor Body, vier videofilms van deze Hongaarse filmer. Jazz vor Mitternacht. Laatste nieuws. BBC 1 John Travolta in de film 'Blow out'. BBC 2 om 23.20 uur. FOTO: PR laar, die wordt dwarsgezeten door een oude dame. Met: Ni- gel Planer, Joyce Carey en Ro bin Bailey. 23.20 Nieuws en weerbericht. 23.35 Everyman: Papa Wojtyla, the first ten years (2), driedelig portret van de eerste nlet-ltali- aanse paus in 455 jaar. 00.25 O'Donnell investigates age informatieve serie over de ge volgen van het ouder worden. Afl.: Fit for life. 00.55 Network east Magazine voor Aziaten. 01.35 Weerbericht. 09.30 The flashing blade. 09.55 Playbus. 10.15 Umbrella. 10.30 This is the day. 11.00 In the know. Afl.: Successful learning. 11.10 Spelling in out. 11.20 Help your child with maths. 11.35 Russian languago and people. Afl. 2: The russian alphabet. 12.00 Deutsch Direkt. 12.25 Bazaar. Consumentenmagazi ne. Presentatie: Judl Spiers. 12.50 British Sign Language. Afl. 2: Handshapes. 13.05 See hearl 13.30 Country file (1). 13.55 Nieuws voor de landbouw. 14.00 Nieuws. 14.03 On the record, actualiteiten magazine met o.a. politieke roddels door John Cole. 15.00 EEastEnders Omnibus, her haling van de deze week uitge zonden afleveringen van dit fe uilleton met Michael Robartes, Gerry Hoxham e.a. 16.00 EThe capture, Amerikaanse speelfilm uit 1950 van John Sturges. Met Lew Ayres, Tere sa Wright. Victor Jory e.a. 17.30 Motor Show, overzicht van de bezienswaardigheden op de British International Motor- show in Birmingham. 18.20 The clothes show, modema gazine gepresenteerd door Se- lina Scott en Jeff Banks. 18.45 EThe franchise affair (5), zes delige tv-serie, die zich af speelt te Milford; Shropshire, in de jaren veertig. Met o.a. Patrick Malahide en Joanna McCallum. 19.15 ESpelling it out (2). Educatie ve serie over de Engelse taal. Presentatie: Don Henderson. 19.25 Nieuws en weerbericht. 19.40 ESongs of praise, religieuze muziek. Vandaag: Helens- 20.15 ELast of the summer wine. Zesdelige comedyserie met Bill Owen, Peter Sallls en Michael Aldridge. Afl. 2: The treasure of the deep. 20.45 B Howard's way (9), veertlen- delige dramaserie met Maurice Colbourne, Dulcie Gray e.a. 21.35 SBread (6), dertiendelige co medyserie met Brian Murray, Rita Tushingham, Joan Both 22.05 S Sunday Pramlero: Number 27, tv-film van Michael Palin, over een nietsontziende make- BBC 2 i Tekenfilms. i Blue Peter Omnibus. Informa tief kinderprogramma, i Ovide, tekenfilmserie. Afl.: The creature of the cave, i Windmill. I Sky pirates, kinderfilm. I The mind machine dertien delige documentaireserie over de menselijke hersenen. Afl. 6: Madness, i Horse of the year show. I 40 Minutes: Dolebustera, re portage over het werk van het fraude-onderzoeksteam van de sociale dienst in Oost-Kent. i Kampioenschappen Snooker te Reading. Rechtstreeks ver slag. i Music In camera: Festival of the sound. I Rugby special. The Roux Brothers, culinair magazine met Albert en Michel Roux. i The money programme, i The natural world, serie na- tuurdocumentalres. Vandaag: A passion for Grouse. I EFace to face serie herha lingen van spraakmakende in terviews uit de vijftiger en zes tiger jaren. Afl. 3: John Free man in g#sprek met Dame Edith Sitwen. i Out of the doll's house, acht- dellge documentaireserie over de positie van vrouwen sinds het begin van deze eeuw. Afl. 3: Thinking of England, over de geschiedenis van de vrouw en seks. Kampioenschappen Snooker, samenvatting, i The Americain wave: Blow out, Amerikaanse speelfilm uit 1981 van Brian de Palma. Met: John Travolta. Nancy Allen. John Lithgow e.a. -02.00 Kampioenschappen Snooker, samenvatting. SKY CHANNEL 08.00 Fun Factory 12.00 H Sky Trax. 14.30 Golf. 15.25 Transworld Sport. 16.30 Fashion TV. Modemagazine. 17.00 The Ghost Mrs. Muir 17.30 Eurochart Top 50. 18.28 The Times Headline News. 18.30 Beyond 2000. Documentairese- 19.28 The Times Headline News. 19.30 The Bionic Woman. Tv-serie. 20.28 The Times Headline News. 20.30 Sunday Movie: Adam. Ameri kaanse speelfilm uit 1983. 22.28 The Times Headline News. 22.30 Entertainment this Week. Nieuws uit de showbusiness. 23.30 Citylights. Praatprogramma. 00.00 1 Eurochart Top 50 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Mikado. 03.30 Welsh Crafts. 03.40 Charlie Byrd. 04.00-07.00 THE LANDSCAPE CHANNEL. SUPER CHANNEL 07.00 Supertime Club. 10.00 Supersounds. Popprogramma. 11.00 Lionel Ritchie. Muziekspecial. 11.30 Tube Compilations. 12.00 Rafferty's Rule. Tv-serle. 13.00 Touristic magazin. 13.30 Motor cycling events. 14.25 Europees weerbericht. 14.30 Gaelic football'88. 15.30 American College Football. 16.30 Supersounds. Popprogramma. 17.30 The World Tomorrow. 18.00 Classic Concentration. 18.25 Gillette Soccer Scene. 18.55 Look Out Europe. 19.55 The Muppet Show. 20.25 Europees weerbericht. 20.30 Divorce American Style. Ame rikaanse speelfilm uit 1967. 22.35 Europees weerbericht. 22.40 European Business Weekly. 23.10 Major league baseball'88. 00.10-01.00 Supersounds. MTV EUROPE 07.00 Ray Cokes. 11.00 MTV's European top 20. 12.00 Ray Cokes. 14.00 Maiken Wexo. 16.00 Week in rock. 16.30 Maiken Wexo. 17.00 MTV Classics. 18.00 Kino. 18.30 Maiken Wexo. 21.30 Spotlight. 22.30 Maiken Wexo. 23.00 Take the blame. 23.30 Gast-vj. 02.30-06.30 Night voices. TV 5 12.00 L'Asaiette Anglaise. 13.00 Journaal. 13.30 Cinq Demières Minutes. 15.00 Sacrée Soiree. 16.05 Bréves. 16.10 Les Carnets de L'Aventure. 16.30 Histoires Naturelles. 17.00 Sports Magazine. 17.55 Bréves et Météo Européene. 18.00 Les Scénaristes. 19.00 La Chance aux Chansons. 19.30 Papier Glpcé. 20.00 Champs-Elysées. 22.00 Journaal. 22.30 Europees weerbericht 22.35 7 sur 7. 23.30 Sirocco. 00.30-01.00 Papier Glacé. NEDERLAND 1 KRO 15.30 Neighbours, Australische serie. KRO/RKK 15.55 Papa Wojtyla 3-delige documentaireserie. KRO 16.45 Tom en Jerry. 17.00 Kinder- kookkafé. 17.16 Algemene Loterij Nederland. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.46 De hitquiz. NEDERLAND 2 BRT 1 15.00 Zonen en dochters (Sonc and daughters) 15,25 Leven en laten leven 16.45-17.40 Frans Hals van Antwerpen 17.55 Nieuws. DUITSLAND 1 nik serie. 10.50 Mantel/Degen 12.15 Weltspiegel. 12.55 Persover zicht. 13.00 Tagesschau. 13.15 Ein de. 14.30 Aerobic op het Russische beeldscherm. 15.00 Tagesschau. 15.05 Sinha Mopa. 15.30 Frauange- schichten. 16.00 Die Trickfilmschau. 16.15 Het programma met de muis. 16.45 Sandkasten-Djangos 17.15 Tagesschau. 17.25 Fame. DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1. 13.15-13.45 Diakonie Das notwendige tun 15.55 Heute. 16.00 Boomer der Streuner. 16.25 Roobarb. 16.30 Technik 2000. 16.55 Heute. 17.10 (D Tele-lllustrierte. BBC 1 07.35 ERKO short. 07.55 Weer. 08.00 Breakfast Time. 10.00 Nieuws. 10.03 Open air. 10.20 Kilroy. 11.00 Nieuws. 11.03 Tekenfilm. 11.25 Chil dren's BBC. 11.30 Playbus. 11.50 Jimbo and the Jet Set. 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuws. 12.03 Open air. 13.00 Nieuws. 13.03 Daytime live. 14.00 Nieuws. 14.30 Neigh bours. 14.50 Going for gold. 15.15 Ironside 16.05 Hudson and Halls. 16.25 Bazaar. 16.50 Children's BBC. SKY CHANNEL 07.00 Good Morning Scandinavia. 08.00 DJ Kat Show. 09.00 Teken films. 10.00 IS Sky Trax 13.00 Another world. 14.00 Beyond 2000. 15.00 The Cisco Kid. 15.30 Skippy. 16.00 S Engelse Top 40 17.00 DJ Kat Show. SUPER CHANNEL 07.00 Nieuws. 07.15 European Busi ness Weekly 07.45 Nieuws. 08.00 Supertime. 09.00 Sons and daugh ters. 09.25 Capitol. 10.00 Touristic magazine. 10.30 Daley Thompson's Bodyshop. 10.55 Chinese cookery. 11.20 Discovering patchwork. 11.50 You are what you eat. 12.00 Carry on laughing. 12.30 Kate and Allie. 13.00 Capitol. 13.30 Sons and daughters. 14.00 Nurse. 15.00 Su persounds. 16.00 Supertime.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 19