3e haastige buit van Veronica IDIO/TELEVISIE Overleg toekomst Radio 1 opnieuw opgestart IOOGLERAAR MASSA-COMMUNICATIE ANNE VAN DER MEIDEN: 1S QeidóaQowumt MAANDAG 17 OKTOBER 1988 PAGINA 11 ndtijd en extra ild voor hilversum VERSUM Minister Brinkman van C heeft de totale omvang van radio- feievisiezendtijd voor het seizoen /89 definitief vastgesteld. De televi- .•ndtijd bedraagt in totaal 7899 uur op lasis en de radiozendtijd komt op 586 per week (d.w.z. ruim 30.000 uur jaar). In verband met de start van >rland 3 en de daarmee gepaard __ide zenderkleuring is er extra zend- toegewezen aan de omroepverenigin- om de middagprogramma's op Ne- ,nd 1 en 2 te kunnen handhaven, de NOS krijgt extra zendtijd toege- jn: 312 uur per jaar. Hiervoor wordt extra bedrag beschikbaar gesteld van liljoen De zendtijd van de STER is televisie uitgebreid van 318 uur naar imaal 395 uur per jaar. HILVERSUM Een paritair samen gestelde werkgroep uit de regionale en landelijke omroep zal de komende tijd trachten tot een werkbaar model te komen voor de samenwerking tus sen de regionale en landelijke zendge machtigden op Radio 1. Op tafel liggen twee voorstellen, die er beide van uitgaan dat de regionale omroep met ingang van oktober 1989, als het huidige contract tussen de partners afloopt, gemiddeld zo'n 12 uur per dag gaat uitzenden. Het eerste model waarover de werk groep zich zal buigen gaat uit van een samenwerkingsvorm die nog veel overeenkomsten vertoont met de oude situatie. De landelijke omroepen zou den daarin in totaal twee uur actuali teiten op prime-time uren brengen. Daarbij wordt er vanuit gegaan dat de regionale omroep uitzendt tussen ze ven uur 's morgens en zeven uur 's avonds. Radio West, een van de twee provinciale zenders van Zuid-Hol land, is daar in zijn voorgestelde pro grammering voor het nieuwe jaar bij voorbeeld al op vooruitgelopen. Het tweede model gaat veel verder en houdt in feite het einde in van afzon derlijke programma's van de landelij ke zendgemachtigden. De regionale en landelijke omroep gaan nauw sa menwerken op het gebied van de nieuws en actualiteiten-uitwisseling, bijvoorbeeld via een informatiebank. Nieuwsfeiten en eventueel achter gronden worden voortdurende uitge wisseld en kunnen vrijelijk door de deelnemers worden gebruikt. Het ac cent van de landelijke actualiteiten uitzendingen zou binnen dit model naar de middengolfzender verhuizen. Gezien de complexiteit van dit model, waaraan vele juridische en organisa torische problemen vastzitten, wordt niet verwacht dat deze samenwer kingsvorm al tijdig in oktober vol gend jaar gestalte zal hebben gekre gen. Wellicht dat een oplossing gevon den kan worden in een overgangspe riode, waarin geleidelijk van het ene model naar het andere wordt overge stapt. ILVERSUM - Jarenlang balde dit spotje door de her: „192, goed idee'. Wie de zestiger jaren jong was smde af op Veronica. Dat heepje voor de kust van iheveningen symboliseerde vrijheidsideaal, dat door >le volkstammen plotsklaps l hoogste goed werd verhe ft Als vrije jongens voelde en zich thuis bij Joost, Lex, neke en Rob. p 31 augustus 1974 spatte de H oom uiteen. Nota bene een PR-minister, Harry van ii oom. besloot de piraat te elhalen en in het lied „Ve- nica sorry' snikte Peter oelewijn namens het halve - i ederlandse artiestendom z'n H irdriet uit over het verdwij- van de zeezender. Een taal als een spannend ;ensboek was ten einde, ir niemand op gerekend gebeurde: er kwam een twee. Een zendvergun- als aspirant-omroep via de Raad van State geen plaats meer is voor gei tewollen sokken, luchtkaste len en smeulend kampvuur. De yuppie-geest maakte Ve ronica tot haar filosofie en ze scoort hiermee gigantisch. Winnen, daar gaat het om, voor verliezers is geen plaats. De winnaarsmentaliteit is kenmerkend voor Veronica. Hoe valt dit enorme succes te verklaren? Anne van der Meiden, hoogleraar massa communicatie in Amstel veen. zegt geen waterdichte verklaring te hebben, maar noemt wel enkele factoren die deze spectaculaire groei in de hand hebben gewerkt: „Veronica is een omroep die het beeld biedt van gemak kelijk te consumeren werke lijkheid. Af en toe hebben de programma's niveau, denk maar aan sommige achter grondreportages, maar het overwegende beeld is vlot en niet al te moeilijk. De tv-se- ries staan synoniem voor ge makkelijk consumptie. Ik spreek in dit verband ook wel eens van haastige buit en snelle buit", doceert Van der Meiden. „Veel jonge mensen.' zo ver volgt hij, „worden gepakt door dat schreeuwerige, op gewonden toontjè waarop Veronica-omroepers hun aankondigingen doen. De be doeling van die disc-jockeys is om niet verstaan te worden. Dat was 20 jaar gele den al zo en dat geldt nu nog steeds. Dit binnensnavels mompelen was ook een tijd lang mode in het avantgar- distische toneel. Hoe het ook van onderdrukt martelaar schap". Geloofsafval Volgens Van der Meiden heeft de geloofsafval Veroni ca ook in de kaart gespeeld. „Vroeger keken NCRV-leden alleen naar NCRV-program- ma's. Een rooms-katholieke pa streepte in de gids de KRO-programma's aan en voor de rest kwam de tv niet aan. Je wilde je eigen geloof en denken weerspiegeld zien in de programma's van jouw omroep. Dat is allemaal ver- omroep, anderd". Anne van der Meiden: „Veronica belichaamt de huidige tijds geest: snel, dynamisch, jong en rijk'. foto: dijkstra zij, het spreekt de jeugd enorm aan. Marketingtech nisch is dit een goede zet". „Veronica is geen controver siële omroep, ze doet geen politieke keuzes. Ze is vrij van bindingen en staat voor no-nonsense. Velen worden gepakt door dat vrijheidsge voel. Doen waar je zin in hebt, zoals lekker uitgaan en geld verdienen, daar gaat het om ..Op een bepaald moment is de groei de belangrijkste werfkracht. Het is in om er bij te zijn. Er is dan wel geen ideologische identiteit, maar noem het een ideologie van „Wohlempfinden'. Je voelt je lekker als bij die club hoort. Veronica heeft zich ook altijd comfortabel kunnen wente len in de rol van underdog, „Je hebt nu quizzen en series die onderling verwisselbaar zijn. De identiteit van de om roep valt niet meer af te le zen van de programma's. Een uitzondering rrioet gemaakt worden voor VPRO, IKON en EO die zich wel duidelijk profileren en vasthouden aan bepaalde structuren. Dat identiteitsverlies wordt steeds groter". De één miljoengrens is nu bereikt. Verwacht Van der Meiden nog een verdere stij ging van het aantal leden? „Moeilijk te zeggen. Toch zal Veronica nog de gevolgen ondervinden van de geboor tedaling die rond 1970 intrad. Maar er is nog een enkele re den om de huidige en zo suc cesvol gebleken marketing- politiek te veranderen. Vero nica belichaamt de huidige tijdsgeest: snel, dynamisch, jong en rijk. De oorsprong, het schip van de „vrije jon gens'. HENK WANINGE NEDERLAND 1 KRO 15.30 Neighbours. Australische serie. Dat Daphne bij Des intrekt blijkt meteen te be tekenen dat zij Des zijn huis herinricht. Marcia Taylor komt een gesprek tussen Kim en Scott ter ore via een bandje. 15.55 ÜVrouwen in Nederland Documentaire over vrouwen in Nederland. 16.45 KRO's tekenfilmfestival. 17.00 Kinderkookkafé. Presen tatie: Marjolein Macran- der. NOS 17.30 Journaal. KRO 17.46 De hitquiz. Popquiz gepre senteerd oor Henk West broek. 18.40 Tom en Jerry. NOS 19.00 Journaal. KRO 19.17 Volmaakte vreemden. Amerikaanse comedyse rie. Afl. 3: Het rijbewijs. 19.52 Het zwaard van eer (4), achtdelige Australische tv- serie. Als Tony met verlof komt blijkt hij zich niet thuis te voelen bij Esse en haar pacifistische vrien den. Ondanks het feit dat ze nog steeds van elkaar houden merken Tony en Esse dat ze van elkaar aan het vervreemden zijn. 20.40 Van je familie moet je het hebben (2), vierdelige do cumentaireserie over ge luk en ongeluk in het fami lieleven. 21.20 Yes, minister Engelse comedyserie met o.a. Paul Eddington en Nigel Haw thorne. Afl. 8: De zorgzame samenleving. 21.50 Hoofdpersoon. Aad van den Heuvel volgt een hoofdpersoon uit de actu aliteit. Ditmaal is dat Mar co van Basten. NOS 22.30 Journaal. KRO 22.40 Papa Wojtyla, driedelige Engelse documentairese rie over het pontificaat van Paus Johannes Paules II, dat tien jaar geleden een aanvang nam. Deel 1: Zijn jeugd en persoonlijke ach tergrond. KRO/RKK 23.30-23.35 Avé Maria. De Sint Bavo-Cantorij o.l.v. Jan Valkestijn zingt het Maria- lied .Salve Regina" (Schu bert) in de St. Bavo-Kathe- draal in Haarlem. NEDERLAND2 AVRO 16.00 iriDe Chinese chef. Edu catieve serie over de Chi nese keuken. Afl. 3: Hong- kongse keuken. 16.28 AVRO Service Salon. Ge varieerd programma ge- 18.00 18.10 18.30 18.55 19.00 19.25 20.00 20.29 presenteerd door Catheri ne Keyl en Amanda Spoel. I Ontdek je plekje. Van daag: Coevorden. lEAVRO TV cursus: Om gaan met paard en pony Opgezadeld met een mens (3), achtdelige se rie over het paardrijden. Foofur. Tekenfilmserie. Afl.: Een Rus in New York. De Fabeltjeskrant Afl.: Gebonk. Wordt vervolgd. Stripma gazine. Presentatie: Han Peekei. AVRO's Sportpanorama. Sportmagazine. NOS t Journaal en weerover- zicht. AVRO Meryl Streep-cyclus: Sophie's choice, Ameri kaanse speelfilm uit 1982 van Alan J.Pakula. Met Meryl Streep, Kevin Kline, Peter McNicol e.a. De 22- jarige ex-marinier Stingo komt naar New York om zich aan het schrijven te wijden. Hij vindt een kamer een wat bijzonder huis. het .Pink Palace', dat mede bewoond wordt door de intellectueel Nathan en de mooie Poolse Sophie, die van haar oorlogsbeleve nissen niet los schijnt te kunnen komen. Het verlies van al degenen die haar dierbaar waren en de keu ze die zij moest maken, lijkt zich te herhalen in haar genegenheid tot Nat han en Stingo. AVRO's Televisier. Actua liteitenrubriek. Presenta tie: Ria Bremer, Karei van der Graaf, Pleter Vare kamp en Cees van der Wel. Night court. Amerikaanse comedyserie. Afl.: Pick a number. Leo Baldassare heeft de lieve som van 3 miljoen dollar in de loterij gewonnen en vindt dat Harry Stone degene is aan Andrew Clark in 'Sword of ho nour'. Ned. 1 om 19.52 uur. FOTO: KRO wie het geld toekomt. Har ry denkt er anders over en roddeljournalist Craven weet daar meteen op in te springen. 00.15 European Business Weekly. Overzicht van de belangrijkste zakelijke ontwikkelingen. Presenta tie: Leontien Ceulemans en Peter Hobday. NOS 00.45 Journaal NEDERLAND 3 NOS 17.15 Nieuws voor doven en slechthorenden. 17.30 Journaal. 17.46 Sesamstraat. FEDUCO 18.00 Medelanders Nederlan ders: Muhenan Grandi - grote vrouwen, documen taire over Antilliaanse vrouwen die de pensioen gerechtigde leeftijd heb ben bereikt. EDUCOM 18.30 3ÜHelp. Informatieve serie over hulpverlening. Afl. 3: Seksuele problemen. 18.45 Taal van Alledag (3). NOS 19.00 (TlJeugdjournaal. 19.10 EËHet Klokhuis. Informa tief jeugdprogramma. 19.25 Natuur naast je deur. Se rie die het dierenleven in en om het huis laat zien. Afl. 1: De spin. 19.31 Staatsloterij. Tweede trekking. SOCUTERA 19.36 Vrouwen van de wereld. Film van de NOVIB. PP 19.41 Uitzending van de PSP. NOS 20.00 SJournaal en weerover- zicht. 20.29 Voor niks gaat de zon op. Consumentenrubriek. Afl.: Gezondheidszorg onder het mes. 21.16 Sport Studio. Sportmaga zine. IKON/KRO/RKK 21.55 Kenmerk. Actualiteitenru briek met een reportage over de positie van de Kur- den. Tienduizenden Kur- den verblijven in vluchte lingenkampen in Turkije. Ze zijn gevlucht voor het oorlogsgeweld tussen Iran en Iraq en voor de door Iraq uitgevoerde bombar dementen met chemische wapens. IKON 22.20 Bericht van de Wilde Gan zen. NOS 22.30 Journaal. 22.40 Den Haag Vandaag. Parle mentaire rubriek. FEDUCO 22.55 Open Universiteit Afl.: Televisie en de Ameri kaanse presidentsverkie zingen. NOS 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden. 3 Garcia en Philippe Noi- i de film 'Le quatrième Jpir'. RTBF 1 om 20.10 uur. FOTO: NCRV >7.30 Van pool tot avanaar |Afl.: Togo. Nieuws in teletekst. Tik Tak Animatieserie. Afl.: Plons en de pad- itoelen. Kameleon. Doe-programma Ivoor kinderen. Vandaag: Volksspelletjes. Presentatie: |Danny Verbiest. Willem Tell (William Teil), 24- dellge Amerikaans/Britse jeug dreeks rond de legende van Willem Tell. Met Will Lyman. Jeremy Clyde. Robert Morley. ;Roger Daltrey e.a. Afl. 7: De in name. 0e eerste winter (First win ter), korte Canadese jeugdfilm van John N. Smith. 1830: De Canadese wildernis. Een moe der en twee kinderen wonen alleen, terwijl de vader elders werkt als houthakker. Wanneer jmoeder aan longontsteking sterft, moeten de kinderen al leen de winter doorkomen. Uitzending door darden: jLichtpunt, programma van de Vrijzinnige Verenigingen. Mededelingen en program ma-overzicht. Fanclub. Ben Crabbè presen teert nieuw talent en de kijker mag kiezen wie een vedette Iwordt. Vandaag: Johnny Jones goochelaar). Vreemdeling in eigen land (Alien years, slot), zesdelige Australische serie van Donald Crombie. over een in Australië ilevende Duitse lamilie ten tijde van WO I. Met John Hargrea- ves. Victoria Longley. Chris- itoph Waltz e.a. Gezondheid. Maandelijks ge- (londheldsmagazine. Presenta tie: Dr. Toon Goossens, Piet de Valkeneer. Karla Rodts en Paul Peyskens. Thema: Hoge bloeddruk. Paul Daniels Show met de illusionist Paul Daniels. Zomerrock. Hoogtepunten uit de zomerrockfestlvals van af gelopen zomer in België en Nederland. Vandaag: Werchter (2). Met: Ziggy Marley. Los Lo bos en Carmel. Presentatie: Bart Peeters. 23.20 Nieuws an Coda. De War» duiven, van Roger M.J.de 18.45 Bijleren, een nieuwe kans tiendelige reeks. 19.00 Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische serie. Andy ontmoet iemand die zijn leven zal beïnvloeden. Stephen doet een wanhopige poging om de plannen voor het slacht huis te verijdelen. 19.25 LComedy Capers: Hoe men sheriff wordt (The tenderfoot), korte komische film met Char lie Chase. 19 40 Mededelingen en program ma-overzicht. 19 45 Nieuws. 20.10. Kwidam. Videospelletje met Marleen Gordts. 20.15 Extra Time. Sportprogramma. 20.50 Made in Belgium. Modemaga zine. Vandaag: Herfst- en win tercollectie voor dames, heren en kinderen; Regen- en lede ren kleding. 21.20 Dat spleetje tussen d'r tanden (Gap-toothed-women). Ameri kaanse documentaire over vrouwen die 'les dents du bon- heur' bezitten. 21.50-22.40 De draad van Ariadne: De hectaren van het geheu gen. Kris Smet praat over het geheugen met Prof. van Outry- ve d'Ydewalle (psycholoog aan de K.U.L.). Prof. W.A. Wage naar (Prof. in de experimentele psychologie aan de Rijksuni versiteit van Leiden) en Mevr. Lieve Mens (verbonden aan het Nationaal Fonds voor We tenschappelijk Onderzoek). RTBF 1 18.00 Nouba nouba. Tekenfilmmaga- 18.30 Jamais deux sans toi. Geva rieerd informatief programma. 19.00 Journaal. 19.03 Ce soir. Waalse actualiteiten. 19.24 Paardenkoeraen. 19.30 Journaal. 20.00 Contacts. Verkeerstips. 20.05 Opërations 48.81.00. 20.10 l'Ecran témoin: Le quatrième pouvoir. Franse speelfilm uit 1985 van Serge Leroy. Met Philippe Noiret, Nicole Garcia, Jean-Claude Brialy e.a. Een terrorist ontvoert een journalist van de Paris-Matin. Gaande weg blijkt de Franse betrok kenheid bij wapenhandel aan een van de strijdende partijen in het Midden-Oosten. Aanslui tend: Debat. 23.05 Journaal. 23.35-23.45 Tribyne Economique at Sociale: La F.G.T.B. DUITSLAND 1 16.00 Die Trickfilmachau. 16.15 Het programma met de muia. 16.45 Sandkasten-Djangoa, kinder- 17.15 Tagesschau. 17.25 Fame, Amerikaanse serie. 18.26 Tagesschau. 18.30 Hier und Heute, actualiteiten. 18.52 Grosstadtrevier, serie. 19.58 Programma-overzicht. 20.00 I Tagesschau. 20.15 Oh Gott, Herr Pfarrer, tv-serie met Robert Atzorn, Maren Kroymann, Stella Adorf e.a. Afl. 3: Ich habe dich bei dei- nem Namen 'gerufen'. 21.10 Rückwërts in die Zukunft: Amerikas Gewerkschaften im Wahlkampf, reportage over de vakbonden tijdens de Ameri kaanse verkiezingen. 21.45 Ein Münchner in New York. Afl.: Dem Fischer Wolfgang wird's zu eng, toeristische reis van Fischer Wolfgang, met als startpunt New York. 22.30 Tagesthemen, actualiteiten. 23 00 Das Nacht-Studio: Verse- hwendetes Leben (Kettevalt mennyezet). Hongaarse speel film uit 1981 van Pal Gabor. Met Julia Bastl, Jan Nowicki. Edit Abraham e.a. 00.40 Tagesschau. 00.45 Nachtgedankan. DUITSLAND 2 l Boomer, der Streuner, serie. Afl.: Hundediebe. i Verkehraarena. I IS Tele-lllustrierte. i SOKO 5113, tv-serie. I Programma-overzicht, i Heute. i Der schóne Mann, tv-film van Marianne Lüdcke naar de ge lijknamige roman van Dieter Welleshoff. I WISO, sociaal-economisch ma gazine. Heute-journal. i Ach du liebe Zeit, programma met de tijd ais thema. I Europaisches Filmfestival im ZDF: Franceses, tv-fllm van Verena Rudolph. Met: Eva Lis- sa. Dorothea Neff. Bernhard Wosien e.a. i Heute. DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II, cursus Duits. 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktuelle Stunda. 20.00 Sketchup, humoristisch pro gramma. 20.30 DDR vor Ort: Ein biaschan Sehnsucht Johannes Helm, portret van deze wetenschap per en schilder. 21.00 Landesspiegek Video-Kunst- Köln, reportage. 21.30 West 3 Aktuell. 21.45 Hillerufe: Wegen aus der Kri- ae. Afl.: Marianne Herzorg, portret van een vrouw In zware depressie. 22.45 Rückblende: Vor 75 Jehren Einweihung des Völkersc- hlachtdenkmals in Leipzig, documentaire over het In 1913 opgerichte monument voor de doden van de veldslag bij Leipzig in 1813. 23.00 Kabylon - Adam im Wunder- land der .Median, medlaru- briek. 00.00 Laatste nieuws. BBC 1 15.50 Children'e BBC, kindermaga zine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a. 'Stoppit and Tidyup'. 'A bear behind". "Ru pert the bear", 'Laurel and Hardy". "Defenders of the earth' en 'Beat the teacher". 16.55 Newsround. Jeugdjournaal. 17.05 XBlue Peter. Kinderprogram ma met nieuws uit Amerika. 17.35 Neighbours Australische tv- serie met Anne Charleston. Ky- lie Minogue. Craig McLachlan Nieuws en weerbericht. London plus. Regionaal pro- gramma. Wogan. Praatprogramma met Terry Wogan. Watchdog. Consumentenma gazine. [uWyatt's watchdogs (1), zes delige comedyserie over een man die een burgerwacht be gint nadat zijn zuster is be roofd. Met Brian Wilde. James Warrior. April Walker, Anne Riddler. David Jackson e.a. 2lNo frills (slot), zevendelige comedyserie over een moeder die bij haar gescheiden doch-: ter en 16-jarige kleindochter intrekt. Met Kathy Staff, Belin da Sinclair, Katharine Schle- slnger e.a. Nieuws an weerbericht. Panorama. Actualiteitenru briek. Miami Vice. Amerikaanse poli tieserie met Don Johnson, Phi lip Michael Thomas e.a. Film '88. Filmmagazine gepre senteerd door Barry Norman. Berliners (slot), documentaire serie. Afl. 3: West and east, waarin acteur Andrew Sachs terugblikt op zijn jeugdjaren in het vooroorlogse Berlijn. Waerbaricht. BBC 2 16.00 Kampioenschappen snooker te Reading. 17.30 MacGragor's Scotland. 18.00 DEF II: Ibiza '88. Reisimpres sie. 18.35 DEF II: Scene plays: Crossing the aky, jeugddrama met Wa- bei Slyolwe, Michael Mascol 19.05 Tekenfilm. 19.10 Perfect strangers. Comedyse rie. All.: Since I lost my baby. 19.35 Snooker. Grand Prix toernooi te Reading. 20.05 1 Reaching for tha akiea, do cumentaireserie over de ge schiedenis van de luchtvaart. Afl. 6: Quest for speed. 21.00 The surfer. Australische speel film uit 1986 van Frank Shields. Met Garry Day, Gosia Dobrowolska e.a. 22.35 Newanight. Actualiteiten. 23.20 Weerbericht. 23.25-00.35 Kampioenschappen snooker. Samenvatting. CD Ondertiteling via Teletekst E Tweetalige of stereo-uitzending E Zwarl/wlt-uitzending ■H Zwart/wlt-uitzending met onder titeling via Teletekst SI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels KI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzendlng in orginele versie met onderlitels Herhaling SKY CHANNEL NEDERLAND 1 16.00 9 Engelse Top 40 17.00 The DJ Kat Show. Kinderma gazine met Linda de Mol en DJ Kat. 18.00 The Monkeea Comedyserie. 18.28 The Times Headline News. 18.30 I Dream of Jaannia Come dyserie. 18.57 Europees weerbericht. 19.00 The Ropera Comedyserie. 19.28 The Times Headline News. 19.30 Tandarra. Avonturenserie. 20.28 Tha Times Headline News. 20.30 Monday Movie: Murder in the first parson singular. Ameri kaanse speelfilm uit 1974. 21.47 Europees weerbericht. 21.50 Motor Sports news. 22.18 The Times Headlin Newa. 22.20 The 1988 Europa Cup. 23.20 Soul in the City. 00.25 ES Canada calling. 00.57 Europees weerbericht. 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Prague Chamber ballet 02.15 George Pompidou Centre. 03.15 Maya. 03.25 Sciance and technology from Phillips. 03.30-06.30 THE LANDSCAPE CHANNEL. Non-stop muziek programma met klassiek, jazz, pop en New-Age-muziek, met beelden uit de natuur en com- puter-animaties. NCRV 15.30 James Herriol Engel se serie. 16.20 ïDe verdwenen ri vier. Natuurfilm 17.10 Herinneringen aan Piet van Egmond. NOS 17.30 Journaal. NCRV 17.45-18 10 De kin deren van Bolderburen (3). jeugserie. NEDERLAND 2 TROS 16.00 De koelte en de harts tocht, speelfilm. 17.25 De avonturier. 17.50-18.30 Popformule. BRT 1 15.00 Zonen en dochters 15.25 Gezondheid 15.55 Bijleren, een nieuwe kans 16.10 Kameleon 16.40-17.20 Zomerrock DUITSLAND 1 SUPER CHANNEL 09.45 ZDF-info Verbraucher. 10.00 Heute. 10.03 Oh Gott, Herr Pfarrer 11.00 Die Dollarfalle 12.25 WISO 12.55 Persoverzicht. 13.00-13.15 Heute. 15.00 Tagesschau. 15.05 Sin- ha Moea. 15.30 Wie Frauen ihrer Angst begegnen. 16.00 Die Trick- (ilmschau. 16.15 Spass am Dien stag. 17.15 Tagesschau. 17.25 Frie- drich und Friederike. 16.00 Supertime. Kindermagazine. 17.00 Supersounds. Popprogramma. 18.00 Super Channel News. 18.15 Classic Concentration. Spel- programma. 18.40 Kate and Allie. Comedyserie. 19.10 ®Say Ah, Nederlandse come- 19.40 The film show. Filmmagazine. 20.10 Europees weerbericht. 20.15 Super Channel Nieuws. 20.30 Feature Film: Broken promi se. Amerikaanse tv-film. 22.20 Monday night Football. 23.20 Super Channel News. 23.40 Europees weerbericht. 23.40-00.45 Supersounds Poppro gramma. DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1. 13.15-13.45 Psychologie der Hoffnung. 15.55 Heute. 16.00 Die Fraggles. 16 25 Kleiner Garten (ür kleine Leute. 16.30 Das Geisterschloss. 16.55 Heute. 17.10 H Tele-lllustrierte. BBC 1 MTV EUROPE 16.00 Maiken Wexo. 16.30 Club MTV, programma met dansmuziek vanuit het Palladi um in New York. 17.00 3 From 1 at 5: Tranaviaion 17.15 Maiken Wexe. 18.30 Op tilt, aandacht voor Neder landse en Belgische muziek, met Marcel Vanthilt. 19.00 Remote control, spelprogram- 19.30 MTV at the moviea. 20.00 Ray Cokea. 23.00 Gast-vj. 02.00-06.30 Night voices. 06 35 ERKO Short. 06.55 Weer. 07.00 Breakfast Time. 09.00 Nieuws. 09.03 Open air. 09.20 Kilroy. 10.00 Nieuws. 10.03 Going for gold. 10.25 Children's BBC. 10.55 Five to ele ven. 11.00 Nieuws. 11.03 Open air. 12.00 Nieuws. 12.03 Daytime live. 13.00 Nieuws 13.30 Neighbours. 13.50 Going for gold. 14.15 I On your toes, speelfilm. 15.50 Children's BBC. 17.00 Newsround. SKY CHANNEL 07.00 Good Morning Scandinavia. 08.00 The DJ Kat Wake-Up Club. 08.05 The DJ Kat Show. 09.00 Den nis. 09.30 Jayce and the Wheeled Warriors. 10.00 9 Sky Trax 13.00 Another World. 14.00 City Lights. 16.00 IS! Eurochart Top 50. TV 5 SUPER CHANNEL 17.00 Récrèation. 17.30 Cijfers en letters. 17.55 Les brèves. 18.00 Julien Fontanes magistrat. 19.30 Papier glacé. 20.00 L'autobua du show-buaineaa. 21.00 Nouveau monde. 22.00 Journaal. 22.35 A la recherche det hurone. 23.00 Nord/Sud. 23 30 Gui Dao China (3). 00.30 01.00 Papier glacé. 07.00 Nieuwa. 07.15 European Busi ness Weekly 07.45 Nieuws. 08.00 Supertime. 09.00 Sons and Daugh ters. 09.25 Capitol. 09.50 Everyday Yoga. 10.00 Life Styles of the Rich and Famous. 10.20 Swim. 10.50 Ve getarian Kitchen. 11.20 Better than New. 11.45 Hold down a Chord. 12.00 Teachers Only. 12.30 Kate and Allie. 13.00 Capitol. 13.25 Weer. 13.30 Sona and Daughters. 14.00 Cassie A Co. 14.55 Weer. 15.00 Su peracids. 16.00 Supertime. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 14.05 VOO: Nieuwsradio. 19.02 Veronica Sport. 20.02 Club Veronica Trend. 21.02 KRO: Jazz Connection. 22.02 Op de eerste rang 22.50 In het teken van de regenboog. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 AVRO: Easy listening. 02.02-07.00 AVRO's nachtdienst. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 EO: Tijdsein. 18.25 Kom er eens uit. 18.50 De wolkenwagen. 19.00-07.00 Zie Radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.02 AVRO: Het steenen tijdperk. 20.02 Muziek met Meta. 22.02 Candlelight. 23.02-24.00 Droomgeheimen. RADIO 4 18.02 VARA: Blazers magazine. 18.30 De klassieken 20.00 Nieuws 20.02 De VARA matinee. 22.00 Jazz-op-vier. 23.00-00.00 Het zout in de pap. RADIO 5 18.10 VARA: Chips die je niet kunt 18.20 PP: Programma van D66. 18.30 NOS: Voor blinden. 18.40 Kleine zendgemachtigden. 19.00 Voor buitenlanders. 20.30 HV: Amerika, droom of hersen spoeling? 21.35-22.00 NOS: Hobbyscoop. REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine. Actualiteiten. SOR: (via kabel: FM 92.9 Mhz) 18.00-19.00 Sporttrlbu- ne. Omroep Rijnland: (Vla FM-fre- quentie 105.7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op maandag 19.00 Leiderdorp Lokaal 20.00-21.30 Turks programma. Verder BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 Lekenmoraal en filosofie. 19.10 Actueel. 19.30 Tierce, quarte en top-vijf. 19.33 BRT-combo. 20.03 Radio Tropical. 21.03 Passage'88. 21.30 Hatabra. 22.05 Parlando. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee lot twee BRT 2 17.10 Bistro Gerard. 19.10 Zig-zag. 22.05 Maneuvers in het donker. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 Gitaarmuziek. 19.45 Muziek van onze tijd. 20.30 Concert door het ensemble Sinfonia. 21.45 Vlaams Symfonisch. 22.30 Blues and jazz. 23.15-23.25 Kamermuziek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 KRO: Echo-magazine. 07.15 Het levende woord. 07.33 Echo-magazine 09.02 Ratel- vooraankondiging. 09.05 Met de KRO. met Anne 10.02 HpO's Schone Kunsten. 10.05 Als er één over de dam is. 11.02 KRO's Schone Kunsten. 11.05 Echo-magazine. 12.05 KRO's Schone Kunsten. 13.05 Echo Magazine. 14.05 VOO: Nieuwsradio. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO's Radiojournaal. 09.03 EO: De Muzikale Fruitmand. 10.03 Vrouw zijn. 11.30 Ik zou wel eens willen weten. 12.03 Lunchtime magazine. 13.03 Tijdsein. 13.30 VPRO: De plantage 15.05 De Vlaamse Connectie. 16.05 Ischa. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VARA: Holland wordt wakker! 09.03 Rigter. 11.03 Angelique. 12.03 VARA's Steen Beenshow. 14.03 Twee meter de lucht In. 16.03 De verrukkelijke vijftien. RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 TROS: Een goede morgen. 09.00 Continu klassiek. 11.00 TROS Concertzaal. 12.15 Nieuwe klassieke platen. 13.00 Nieuws 13.02 De klassieke Top tien. 13.30 Belcantorium. 16.00 NCRV: Het kunstbedrijf. RADIO 5 09.02 NOS Sportief 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: De creatie. 10.00 NCRV: De wereld zingt Gods lof. 10.50 Tekst en uitleg. 11.00 Studio 55. 12.00 Nieuws. 12.05 De verdieping. 13.00 NOS: Nieuws. 13.10 Nederland en zijn buren. 13.30 Rondom het woord. 14.00 Leerhuis. 14.30 TELEAC: Vrouw en computer. 15.00 NOS: Schone wereld. 16.00 Op de rand van het recht. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine. 12.00-13.00 Lunchuur. Radio Rijn mond: 07.00 Ochtendmagazine. 09.00 Hans van Vliet. 12.00 Lunchprogram- ma. 14.00 Tineke Speksnijder. 1&0O- 17.00 Rijnmond getapt. BRT 1 05.31 Met 1 Wakker. 08.20 Klaarwakker. 09.05 Uit de band 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel 13.30 Tussendoor 14.03 78 Toeren tijd. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Sjapoo. 08.12 NV hoop doet leven. 10.03 Broccoli. 12.00 regioprogramma. 13.10 Onvergetelijk. 13.45 orgelrecital Ivan Guillni. 14.00 De gewapende man. 17.00 Focus. BRT 3 07.05 Goede morgen. 08.15 Klassiek ochtendconcert. 09.15 Johannes Brahms. 10.30 Schoolradio. 11.30 Uil de Romantiek 12.50 Tafelmuziek 13.10 Actueel. 1&£5 Mooi: werken van grote com ponisten 16.3P Pianowerken van Darius Mik haud.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 11