gekleurd gezien k zing zoals ik gekleed ben 'f$8& [DIO/TELEVISIE CcidócSomant DINSDAG 11 OKTOBER 1988 PAGINA 17 __hnny Kraaykamp toont als komiek nog geen slijtage Lroepster van de NCRV kondigde |ag een Laurel Hardy-film aan P de woorden: „Dat wordt een uur Ji!'\ vergezeld van zo'n olijke blik, QCt wel. Ze was daarmee slachtoffer Vt wijdverbreide misverstand dat jlm van Stan en Ollie per definitie - ichsucces is (te vergelijken met Jlpanidee dat een film die getekend T definitie leuk voor kinderen is). CRV en haar omroepster hadden !rscjpze keer goed mis: het ging hier tolpn dramatisch slechte produktie tusf nadagen van de twee grote ko- j »n, die zich in de jaren veertig end en steunend maar weer eens feen serie belegen grappen werk- I Die per ongeluk met hun laatste >p een veiling gekochte klok bij- ig kfeeld, die even later op straat aan ïrtefementen wordt gereden - dat was 'an jste keer ontzettend leuk, maar nu Bin maar pathetisch. Je kon boven- je heren naast het artistieke ook isieke verval behoorlijk aanzien. Tatste hoeft niet erg te zijn natuur- lohnny Kraaykamp is ook geen vijfendertig meer, maar als komiek nog springlevend, zoals hij de afgelopen sei zoenen kon bewijzen in 'De Brekers' en vanaf zondag bij de VARA in een nieu we serie onder de naam 'Laat maar zit ten'. De sleet zit er nog niet in bij Kraaykamp, die zijn tegenspelers met gemak van het scherm speelt en wiens grote onschuldige ogen nog altijd een onontkoombare komische werking hebben. Het IS toch komedie-tiid op de Neder landse televisie, lijkt het. Deze week begint Mien Dobbelsteen in Zeg 'ns Aaa (mede geschreven door Alexander 'Farce Majeure' Pola) met haar achtste seizoen; komende zaterdag zien we Anne-Wil Blankers (die vorige week een soort verjaardag vierde bij Mies Bouwman) en Peter Faber in hun eer ste komische serie: 'Prettig geregeld', een produkt van Jan 'Farce Majeure' Fillekers, Fred 'Farce Majeure' Bena- vente en Henk 'Farce Majeure' van der Horst. Waar zouden die het vak toch geleerd hebben?... Vorige week mochten we Ati Dijck- meester een gesprek zien voeren met schrijvers en spelers van Zeg 'ns Aaa. Over heden en verleden van de serie, over wie welke grappen verzint, over hoe het is om eraan mee te doen. Wil len jullie dat soort gesprekken nou nooit meer doen, jongens? Ik bedoel: ik heb nooit begrepen wat er nou de aar digheid van is, van die 'kijkjes achter- de schermen' - een tv-serie is leuk of goed of niet, maar ik ben niet geïnte resseerd in de persoon achter het ka rakter, als u me kunt volgen. De 'magie', als ik het zo mag noemen, van een toneelstuk is toch, dat je min of meer gaat geloven in de uitgebeelde personen. Als je nou maar flink vaak hoort en ziet, dat het allemaal maar nep is, bedacht, in elkaar gemonteerd - dan wordt het toch steeds moeilijker om je nog een béétje te verplaatsen in wat je te zien krijgt. Het NOS-magazine TV3 is weer (bijna) elke dag te zien aan het begin van de tv-avond op Nederland 3. Na de pre sentatieperikelen van vorig seizoen is er nu nog maar één presentator: de Vlaming Carl Huybrechts, en hij heeft kennelijk veel plezier in het nieuwe 'item' waarin een tv-fragmentje van de voorgaande avond wordt getoond, een fragmentje waarin iets mis gaat. Altijd leuk natuurlijk, je vrolijk maken ten koste van je collega's. Maar in mijn ogen kan dat alleen maar als je kunt garanderen dat je eigen pro gramma nooit in de fout gaat. En dat nu, beste makers van TV3, lukte jullie in je eerste week van het nieuwe sei zoen van geen kant. Ook bij jullie gaat van alles mis, met beeld, geluid, over gangen - jullie lijken wel het laatste programma dat recht van spreken heeft als het gaat over fouten maken. En dan heb ik het nog niet eens over de (alweer) rechtuit schofterige manier waarop Ischa Meyer de gasten in de vrijdagaflevering bejegende. Is dat leuk? Zou dat satire zijn? Mogelijk, maar ik krijg het zweet in de handen als ik het zie. RENE DE COCQ erii 'ALIE COLE OP „PLATEN 10-DAAGSE": 10-daagse. Muziekprogram- ;OS-telovisie. Ned. 2 om 22.15 navond. )0r DOORN „Soms twij- wel eens over mijn car- ials zangeres. Dan denk jd ik mijn studie in de blogie en sociologie maar laakt. Ik geloof dat ik pede dokter zou zijn ge- echt waar. Ik heb de inte om mij voor hon- procent in te zetten voor na|n ik wil doen. Boven- '*er hou ik enorm veel van 1 O^n. Soms fantaseer ik wel no^oe m,jn leven er zou )ordn uitgezien. Ik denk heel igeriormaler dan nu (lacht), senwaarschijnlijk nog ge- Vety zijn... Maar ja, het le- irgaifeeft een andere wending len. Ik bewandel de weg por mij is uitgestippeld. ben ik zeker van", zegt p Cole aan de vooravond ^Je „Platen 10-daagse". als ik het even niet zie dan denk ik, er komt jd, dat ik iets anders ga ■anjlk heb er over gedacht eer naar school te gaan. toezon om twee, drie jaar te advstuderen zodat ik mijn nen.aal kan halen. Wat mij tegenhoudt, is dat ik er en het geld niet voor m mijn carrière als zan- voor zo'n lange tijd te __preken. Maar ik hou van en, dat vond ik vroeger nd al heel erg leuk. Ik i die periode natuurlijk n platen kunnen blijven maken, maar ik zou geen con certen meer kunnen geven en die zijn juist heel belangrijk voor mij. Ze zijn mijn verzeke ring voor de toekomst. Door mijn optredens voor televisie om de elpee „Everlasting" on der de aandacht te brengen, heb ik de laatste maanden veel werk gekregen. Het gevolg is dat ik voor het eerst in tien jaar, weer een Europese tour nee kan ondernemen. Het lijkt mij daarom niet verstandig er nu het bijltje bij neer te gooi en, daar ben ik veel te slim en te veel zakenvrouw voor. Ik wil voor alle tijd en energie die ik in mijn carrière heb ge stoken, nu wel eens die rijke financiële vergoeding zien". Ziek „Het leven van een artiest is niet gemakkelijk. Zo kan ik nooit ziek zijn, want dan heb ik een rechtzaak aan mijn broek. Er is namelijk niemand die mijn plaats kan innemen. Bovendien ben ik ook nog een alleenstaande ouder. Robbie, mijn zoon, heeft geen vader. Hoewel zijn vader en ik waren gescheiden, is zijn vader een paar jaar geleden overleden. Hij heeft dus alleen mij nog. Tot nu toe heb ik mij weten te redden, maar dat is niet altijd gemakkelijk geweest. Als het maar even kan, neem ik hem mee. Zo gaan we in november samen naar Japan en is hij deze zomer zes weken mee op tournee geweest. In zo'n perio de ben ik meer moeder dan zangeres. Ik maak mij dan constant zorgen over hem, elke dag en de hele dag lang. We doen veel samen en dat heeft vooral organisatorisch verregaande gevolgen. Maar je kan zo'n jongen toch niet de hele dag aan zijn lot overla ten". Verwennen „Ik ben wel blij dat ik een zoon heb en geen dochter, want die zijn veel lastiger. Dat merk ik aan mijn vriendin. Zij geeft echt een fortuin uit aan nieuwe kleren, juwelen en de nieuwste tennisschoenen voor haar dochter. Dat is echt een verwent kind. Ik heb gepro beerd Robbie niet te verpes ten. Okee, hij heeft zijn eigen televisie en zijn eigen telefoon toestel, maar geen eigen num mer. Hij houdt, net als ik, ook van mooie kleren, maar loopt niet constant te zeuren dat hij weer iets nieuws wil. Wat dat betreft ben ik veel erger. Ik ga graag winkelen en neem elke gelegenheid daarvoor waar. Ik kocht tot voor kort ook alles waarvan ik dacht dat ik het leuk vond. Als ik dan een half jaar later in de kast keek, dacht ik wel eens: heb ik dat gekocht? Eens in het half jaar geef ik kleren weg, maar het worden er steeds minder. Ik heb inmiddels geleerd mijn geld wat verstandiger uit te geven. Maar ik kan niet zeg gen dat Robbie een verwend knulletje is. Hoewel... Hij heeft altijd iemand die voor hem Natalie Cole: „Ik heb inmiddels ger uit te geven", zorgt. Bovendien weet hij dat hij altijd wel ergens een goede maaltijd kan krijgen. Hij wordt omringd door mensen die om hem geven. Maar hij is enigkind, dus hij hoeft nooit wat te delen. Toch is hij be hoorlijk zelfstandig en vrij be trouwbaar". Anders „Nee, genoeg van het geven van concerten krijg ik niet. Elke avond is toch anders. Als ik mij lelijk voel, zing ik an ders dan op de dagen dat ik er goed uitzie. Veel heeft ook te maken met de manier waarop ik mij kleed. Ik zing eigenlijk 1 geleerd mijn geld wat verstandi- FOTO: ANP zoals ik gekleed ben. Als ik een spijkerbroek aan heb, zing ik funky, terwijl ik met een jurk aan sexier materiaal breng. Maar hoewel ik sommi ge nummers al tien jaar zing, vervelen ze mij nooit. Ik vind altijd wel een manier om het interessant te houden. Boven dien besef ik mij elke avond weer dat er mensen in de zaal zitten die mij nog nooit dat materiaal hebben horen zin gen. Voor hen moet ik het interessant houden. Als artiest kan je dus niet egoïstisch zijn. Dan hou je het niet lang vol in deze business". HANS PIËT NEDERLAND 1 NCRV James Herriot Engelse serie. Affl.: De kneepjes van het vak. James ontmoet de veearts Granville Bennet en raakt onmiddellijk ge fascineerd door zijn le vensstijl. Inmiddels pro beert Siegfried zo goed mogelijk de rol van schuld eiser te spelen. CD Rondom tien: Uit het nest gevallen Presenta tie: Henk Mochel. Herinneringen aan Feike Asma (slot). Programma in twee delen over het leven en werk van deze in 1984 overleden organist. NOS Journaal. NCRV De kinderen van Bolder buren (2), zevendelige jeugserie naar het gelijk namige boek van Astrid Lindgren. In de drie huizen in Bolderburen wonen ze ven kinderen die de boel aardig op stelten kunnen zetten. De ducktales. Tekenfim- serie van Walt Disney in het Nederlands gespro ken. Vanmiddag: Brunhil- de Baktaart. Alex. Tekenfilmserie. Kleine Isar. Achttiendelige getekende serie naar het gelijknamige boek van Bertus Aafjes. Afl. 2: Een vreselijk plan. De kleine koning Isar en zijn ezeltje Asinus zijn op zoek naar de Koning van de Wereld. NOS Journaal. NCRV Bull's eye. Spelprogram- ma. Presentatie: Guido Jonckers. 19.44 Cosby show. Amerikaan se comedy-serie. Vanessa is kwaad omdat ze als meisje gediscrimineerd wordt. Opa Huxtable ont moet een oude vriend en Cliff maakt hete chili... hele hete! 20.09 A different world. Ameri kaanse comedyserie. Tus sen Denise en haar kamer genote Jaleesa Vison klikt het niet zo erg. Daarom zoekt Denise haar toe vlucht tot een andere huis genoot. 20.40 Murder she wrote. Detec tiveserie. Afl.: Niet geestig. Jessica bezoekt haar neef je Grady die als accoun tant op een advocatenkan toor werkt. Grady en zijn collega's zijn ervan over tuigd dat er een geest in het gebouw huist. Wan neer deze .geest' begint te moorden, gaat Jessica op onderzoek uit. 21.26 Hier en Nu. Actualiteiten rubriek. 19.00 19.18 22.07 Adempauze. De Dracht ster cantorij en de Swee- linck-cantorij o.l.v. Willem Vogel zingt ,U, God, loven wij'. NOS 22.30 Journaal. 22.40-23.30 Entree. Cultureel magazine. Presentatie: Doris Baaten. NEDERLAND2 17.50 18.30 18.50 18.55 TROS TROS dinsdagmatinee: The rounders, Amerikaan se speelfilm uit 1965 van Burt Kennedy. Met Henry Fonda, Glenn Ford, e.a. Ben Jones en Howdy Lewis zijn twee cowboy's die dro men van veel geld en een leven op een tropisch eiland. Ze hopen met de opbrengst van het gesto len paard OI'Fooler hun droom- te verwezenlijken, maar het paard denkt daar anders over. De avonturier (4), Brits- /Nieuwzeelandse serie. Het schip dat is binnenge lopen in het Maori-dorp zou Vincent en zijn mak kers een kans tot ontsnap ping kunnen geven. SI TROS popformule TROS autovraagbaak. 8- delige cursus. Deel 2: De koeling. Presentatie: Mar lot Bloemhard, Wim van Dijk. Pim Vos en Daan van de Wall Bake. Animal crackers Pro gramma waarin dieren het hoogste woord voeren. De Fabeltjeskrant Afl.: Brandnetels. TROS radio is springle vend. Overzicht van de winterprogramma's van de TROS op de radio. 'Allo, 'allo. Engelse come dyserie met David Croft, Jeremy Lloyd e.a. Een klein Frans café: Eigenaar René gaat zover in zijn be leefdheid voor de plaatse lijke officieren, dat hij er van beticht wordt te heu len met de vijand. NOS E Journaal en weerover- zicht. Gordon Kaye als café-eigenaar René in 'Allo, allo'. Ned. 2 om 19.15 UUr. FOTO: TROS TROS 20.29 CD De fabriek •.dertiendeli ge Nederlandse dramase rie. Afl.5: Van je vrienden- Dries gelooft niet dat hij de fabriek nog kan redden. Dan komt Berend Groen, een jeugdvriend van Dries, om hem te helpen. 21.30 De TROS tv-show op reis. Ivo Niehe praat met promi nente persoonlijkheden in het buitenland. 22.15 0 Platen 10-daagse (2). Muziekprogramma vanuit de Ericahal in Apeldoorn, m.m.v. Al Bano en Romina Power, Benny Neijman. Demis Roussos, Nathalie Cole, e.a. Presentatie: Lin da de Mol. 23.00 TROS Aktua. Aktualitei- tenrubriek. NOS 23.35-23.40 Journaal. NEDERLAND3 20.00 20.29 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Sesamstraat. FEDUCO Medelanders Nederlan ders: Terrazzieri in Olan- da/Terrazzowerkers in Nederland. Documentaire over het typisch Italiaanse beroep van terrazzo-/gra- nitowerker. TELEAC Cursus Genealogie. Les 5. NOS E Jeugdjournaal. ODHet klokhuis. Informa tief jeugdprogramma. TV-3. Gevarieerd magazi ne. Presentatie: Carl Huy- bregts. CD Journaal en weerover- zicht. Van Gewest tot Gewest. Reportages uit de regio. Onderwerpen: 1. Vliegveld Venlo. 2. De vleermuisvol ger. 3. Sluizenbescher- ming in West-Overijssel. The Netherlands Concert Jazz Band (1), tweedelig concert dat begin dit jaar werd opgenomen in het Akademie Theater in Utrecht. 'Tribute', compo sitie voor de NOS-tv ge schreven door componis t/arrangeur/pianist Frans Eisen. Uitgevoerd door The Netherlands Concert Jazz Band o.l.v. Henk Meutgeert. RVU/EDUCOM Vaderschap (slot), twee delige serie over vaders en hun kinderen. Deel 2: Va ders en hun dochters. NOS Journaal. Den Haag Vandaag. Parle mentaire rubriek. Van daag: Algemene beschou wingen. Nieuws voor doven en slechthorenden. ibyrint: Vrouwen van Vlaan- omerrock Hoogtepunten |t de zomerrockfestivals van e afgelopen zomer in Neder- ind en België. Vandaag: ferchter (1). Met: 10.000 Ma- lacs en John Hiatt. Presenta- fc: Bart Peeters. mondstand Informatief leristisbh programma met als pofdthema: Luik. Verder een leine reportage en informatie II de wereld van reizen en lerisme. Presentatie: Herman ble. ik Tak Animatieserie, rikballon. Kleutermagazine, resentatie: Francis Verdoodt, inderen in Europa: Rikkie, ver een Deens 8-jarig meisje Bt blind is. kleinste zwerver (The Litt- |st hobo), 18-delige Canadese lugdserie waarin een Duitse theper de hoofdrol speelt. 11.17: Een schaap in wolvekle- irshow. Belgische documen- lire over een show met oude jiegtuigen in Harlingen jexas). ftzending door derden. Pro- famma van de Christen-De- iocratlsche Omroep, otto-winnaars, mededelin- en en programma-overzicht. unst-zaken. D. Kwis gepresenteerd door ërman van Molle. Vandaag pelen Roel Jacobs en Johan in der Beke tegen Guido van leen en Jos Schools. Inja Mosa (50). 85-delige Bra- iiaanse serie van Reynaldo oury en Jayme Monjardin Bar het boek van Mario Den- one Pacheco Fernandez en b poëzie van Castro Alves. let: Lucelia Santos, Ruben de Blco en Chica Xavier. Rodolfo n Ricardo laten de trein on- erweg stoppen zodat Rodolfo fn geliefde Sinja Mosa kan Chaken. Ze gaan weg naar de Kjilombo. Ondertussen wordt e slavendrijver op het land- oed ,an de baron betrapt. Hij Brtelt de baron dat Rodolfo Hjenlijk de gemaskerde ruiter en biedt aan Rodolfo te zul len doden In ruil voor voedsel 21.40 Concert. 8 Slavische dansen, opus 46. van Dvorak, uitge voerd door het BRT-Filharmo- nisch Orkest o.l.v. Fernand 22.20-22.40 Nieuwe en Coda. Ron do. van Christian Gottlieb Scheidier, uitgevoerd door het gitaarduo Giuliani (Johan Van- decaveye en Luc Cauwelier). BRT 2 19.00 Zonen en dochters. (Sons and daughters), Australische serie. Leigh's poging om een wig te drijven tussen Tim en Leanne heeft een boemerang-effect. 19.23 Intermezzo. Largo, uit sonate opus 65, van Chopin, uitge voerd door Jozef de Beenhou wer, piano en E. Baeyens, cel lo. 19.25 D ComedyCapers:Hetarties- tenpension (The starboar- ders), korte komische film met Billy Bevan. 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht. 19.45 Nieuws. 20.10 Kwidam. Videospelletje met Marleen Gordts. 20.15 Modem: De Fenix. Uitzending n.a.v. de lancering van het ruimteveer 'Discovery'. 20.50 Argus. Praatprogramma waar in Jan van Rompaey de media doorlicht. Gastvrouw: Jessie de Caluwó. 22.00-22.40 Uitzending door der den. Programma van de Libe rale Televisie- en Radio-Om- RTBF 1 18.00 Nouba nouba. Tekenfilms. 18.30 Jamais deux sans toi. Geva rieerd informatief programma. 19.00 Nieuwsoverzicht. 19.03 Ce soir. Waalse actualiteiten. 19.26 Lotto en Joker. 19.30 Journaal. 20.00 Opèration 48.81.00. 20.05 Actualités a la une 20.10 L'Europe de la toison d'Or. In formatieve serie. Afl. 1: Le dèfi bourguigon (1360-1419). 21.05 Babel. Wetenschappelijk pro gramma. Vandaag: C'est la vie... A la propos de la mort. 23.05-23.35 Journaal. DUITSLAND 1 Die Trickfilmschau. Spass am Dienstag. Tagesschau. Friedrich und Friederike. Afl.: Die Umleitung. Ein heikler Fall. Serie. Afl.: Die Seenot. Tagesschau. Hier und Heute. Actualiteiten. Hafendetektiv. Afl.: Brillanten- 19.58 Programma-overzicht. 20.00 IDTagesschau. 20.15 E DieMontagamaler. Spelpro- gramma met Sigi Harreis. Van daag speler, teams van natuur- filmers en regisseurs en twee kinderteams. 21.00 Report. 21.45 Dallas. Amerikaanse serie met Barbara Bel Geddes, Patrick Duffy, Linda Gray e.a. Afl.: Vom Winde verweht. 22.30 Tagesthemen. 23.00 Europiiisches Film- und Fern- sehjahr 1988. Troublemaker. Tv-film van Andy Bausch. Met: Thierry Vanwerveke, Ender Frings. Nicole Max e.a. 00.40 Tagesschau. 00.45 Nachtgedanken. DUITSLAND 2 16.00 Die Fraggles. Afl.: Die blaue Kugel. 16.25 Kleiner Garten für kleine Leu te. Vandaag: pompoenen. 16.30 Das Geisterschloss. Kinderse rie naar het boek van Luca M. Boston. Met: Alec Christie. Daphne Oxenford, George Malpas e.a. Afl.1: Tolly kehrt 16.55 Heute. 17.10 E Tele-lllustrierte, actualitei ten, sport en amusement. 17.45 Schwarz auf weiss - Die Jagd nach Schlagzeilen, spelpro- gramma. Gasten: prof.dr. Her bert König en Peter Kraus. Presentatie: Dieter Thomas Heck. 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute. 19.30 (EDie Reportage: Schmetter- linge gibt's nicht mehr, repor tage over de tegengestelde be langen van landbouw en mi lieubescherming. 20.15 Die Sport-Reportage. Aansl.: Heute-journal. 22.00 Apropos Film. Filmmagazine. 22.30 Das kleine Fernsehspiel: New York ist nicht Haïti (Haitian corner), tv-film van Raoul Peck. Met: Patrick Rameau, Alio Auguste-Judith, George Wilson e.a. 00.10 Heute. DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II, cursus wiskunde. 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport. 19.40 Raamprogramma van de re gionale studio's. 20.00 Weltweit. 20.45 Maz ab (6), spelprogramma gepresenteerd door Harald Schmidt. 21.30 West 3 aktuell. 21.45 Plus 3, sociaal-economisch magazine. 22.15 Landesspiegel: Mord in Frille, documentaire. 22.45 Drei vor Mitternacht. Aansl.: Laatste nieuws. BBC 1 15.50 Children's BBC, kindermaga zine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a. 'P.C. Pinker- ton'. kinderprogramma. Afl.: Practice makes perfect, 'Fire man Sam' tekenfilmserie, 'Ratman', tekenfilmserie, 'Beat the teacher', spelprogramma en 'Chegwin checks it out'. Afl. 4: Money. 17.00 Newsround, jeugdjournaal. 17.10 Grange Hill (9), jeugdserie over een middelbare school. 17.35 Neighbours Australisch fe uilleton met Anne Charleston, Kylie Minogue, Craig McLach- 18.00 Nieuws en weerbericht. 18.35 London plus, regionaal pro gramma. 19.00 Telly addicts, spelprogramma gepresenteerd door Noel Ed monds. 19.30 (üEastEnders, familiefeuilleton met Michael Cashman, Chris Matthews. Nick Berry e.a. 20.00 Fawlty Towers comedyserie met John Cleese, Connie Booth, Prunella Scales en An drew Sachs. 20.30 Double first (5), zesdelige co medyserie met Michael Willi ams. Ann Bell. Jennifer Hilary 21.00 Nieuws, regionaal nieuws en weerbericht. 21.30 Noble house (slot), vierdelige Amerikaanse serie naar de ro man van James Clavell, over een rederij In Hong Kong. Met: Pierce Brosnan, Deborah Raf- fin, Ben Masters, Denholm El liot, Gordon Jackson e.a. 23.00 E, The Untouchables, Ameri kaanse politieserie. Afl.: The Jack Legs and Diamond Story. 23.50 Weerbericht. BBC 2 15.00 Nieuws en weerbericht. 15.03 Conservative Party Conferen ce. Rechtstreeks verslag vanuit Brighton. 17.30 Gardeners' world, tuiniertlps. 18.00 The Rounders, Amerikaanse speelfilm uit 1965 van Burt Kennedy. Met: Glenn Ford, Henry Fonda, Sue Ane langdon e.a. 19.20 Conservative Party Conferen ce. Rechtstreeks verslag. 19.45 Wildscreen '88. Uitreiking van de Zilveren Panda's door ZKH Prins Philip. 21.00 mRed dwarf, komische scien- ce-fictionserie met Chris Bar- rie, Craig Charles, Norman Lo- vett e.a. Afl. 6: Parallel univer- 21.30 The mind machine, dertiende lige documentaireserie over de menselijke hersenen. Afl. 5: Ef fecten van drugs als cocaïne, nicotine, heroïne, valium en al cohol op de hersenen. 22.20 Screenplay first: Facts of life. TV-film van Amanda Macken zie Stuart en Laura Sims. Met o.a. Natalie Robb en Philippe Giraudeau. De elfjarige Alice uit Edinburgh ontdekt de sexu- aliteit door de verhouding van haar moeder met de muziekle raar Francois. 22.55 Newsnight, actualiteitenmaga zine. 23.40 Weerbericht. 23.45-00.30 Nurses, zesdelige docu mentaireserie over het werk van verpleegkundigen. Afl. 3: A hidden problem. SKY CHANNEL NEDERLAND 1 I E Eurochart Top 50 Pop- programma. i The DJ Kat Show. Kinderma gazine met Linda de Mol en DJ Kat. The Monkees Comedyserie. The Times Headlines News. I Dream of Jeannie Come dyserie. Europees weerbericht. The Ropers Comedyserie. The Times Headline News. Hawk. Avonturenserie. The Times Headline News. Fantasy Island Special. Avon turenserie. Europees weerbericht. World Championship Wo men» Golf. The Times Headline News. 23.00 NFL Football. 00.00 E Pop Formule Poppro gramma. 00.57 Europees weerberichL 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Concerts from Dean Clough. 01.30 Music of Man. 02.30 Guitar concert. 03.30 Science and Technology from 03.55-06h45PTHE LANDSCAPE CHANNEL. Non-stop muziek programma met klassiek, jazz, pop en New-Age-muziek. met beelden uit de natuur en com puter-animaties. 22.58 EO 10.00 Vrouw zijn. Praatprogram ma. 10.45 TV-fruitmand. NOS 13.00 Nieuws voor doven. EO 15.00 De na tuur van Noord-Amerika. 15.25 Jong geleerd. 15.58 EHallo Nederland. 16.25 Lassie. Amerikaanse serie. 16.50 E Kinderkrant. NOS 17.30 Journaal. EO 17.46 Tijdsein. NEDERLAND 2 VOO 16.00 Seabert. 16.10 B.O.O.S.I Kinderprogramma. 16.35 Crossbow. 17.00 Family ties. Comedyserie. 17.20 Starcom. 17.45 Call to glory. BRT 1 15.00 Zonen en dochters 15.25 I.Q. 15.55 Juke Box. 16.00 Supero ma, jeugdserie. 16.25 Foofur. 16.50 Frankenstein» tante. DUITSLAND 1 SUPER CHANNEL 09.45 ARD-Ratgeber. 10.00 Heute. 10.23 Die Sport-Reportage. 11.55 Umschau. 12.10 Report. 12.55 Per soverzicht. 13.00-13.15 Tagesschau. 15.00 Tagesschau. 15.05 Sinha Mo?a - Die Tochter des Sklavenhal- ters. 15.30 Chic. 16.00 Die Trickfilm schau. 16.15 Das doppelte Gesicht. 17.15 Tagesschau. 16.00 Supertime. Kindermagazine. 17.00 Supersounds. Popprogramma. 18.00 Super Channel News en weer. 18.15 Classic Concentration. Spel programma. 18.40 Kate and Allie. Comedyserie. 19.10 Flame Trees of Thika. Tv-se- 20.10 Europees weerbericht. 20.15 Super Channel News. 20.30 Sportsworld. 21.30 Gillette Soccer Scene. 22.00 Super Dutch Football. 23.05 Super Channel News. 23.25 Europees weerbericht. 23.30-00.30 Supersounds DUITSLAND 2 09.45-13.15 Zie Duitsland 1. 15.55 Heute. 16.00 Die Ewoks, tekenfilmse rie. 16.25 Bettkanten-Geschichten: Ein roter Luftballon e. 16.55 Heute. 17.10 E Tele-lllustrierte. BBC 1 MTV EUROPE 16.00 YO 16.30 Club MTV. 17.00 3 From 1 at 5: Talking Heads. 17.15 Maiken Wexo. 17.30 MTV's European Top 20. 18.30 Ray Cokes. 19.00 Remote control, spelprogram- 19.30 MTV at the movies. 20.00 Take the blame. 20.30 Ray Cokes. 21.00 Week in rock (USA). 21.30 Ray Cokes. 22.00 The Show, met een gastpre- sentator. 23.00 Gast-vj. 02.00-06.30 Night voices. 06.35 RKO short. 06.55 Weerbericht. 07.00 Breakfast time. 09.00 Nieuws. 09.03 In the making. 09.25 Conser vative Party Conference. 10.25 Chil dren's BBC. 10-55 Five to eleven. 11.00 Nieuws. 11.03 Conservative Party Conference. 12.30 Look stran ger. 13.00 Nieuws. 13.30 Neigh bours. 13.50 Knots landing. 14.35 I've got a secret. 15.05 Laverne and Shirley. 15.30 Tekenfilms. 15.50 Children's BBC. 17.00 Newsround. SKY CHANNEL 07.00 Good morning Scandinavia. 08.00 DJ Kat Show. 09.00 Teken films. 10.00 E Sky Trax. 13.00 Ano ther world. 14.00 E Pop Formule. 14.30 Ask Dr. Ruth. 15.00 Barrier Reef. 15.30 Skippy. 17.00 The DJ Kat Show. TV 5 SUPER CHANNEL 16.10 Les erreurs judicial res. 16.30 Bonjour bon eppetit. 17.00 Recreation. 17.30 Des Chilfres et des Lettres. 17.50 Les brèves. 18.00 Clementine. 19.30 Papier glacé. 20.00 Sports Magazine. 21.00 L'oeil en coulisse. 22.00 Journaal. 22.35 L'homme fragile. 00.00-00.30 Papier Glacé. ters. 09.25 Capitol. 09.50 Everyday Yoga. 10.00 The Film Show. 10.30 Training Dogs the Woodhouse Way. 10.55 Taste of Health. 11.20 Make it Pay. 11.50 Save a Life. 12.00 Alio, Alio. 12.30 Kate and Allie. 13.00 Ca pitol. 13.25 Weerbericht. 13.30 Sons and Daughters. 14.00 Flame Trees of Thika. 14.55 Weer. 15.00 Super sounds. 16.00 Supertime. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 14.05 VOO: Nieuwsradio. 19.02 VPRO: Plantage magazine. 20.02 Borét? 21.02 EO: Van u wil ik zingen. 21.39 Hemelsbreed. 22.02 Begrijpt u wat u leest? 22.20 België totaal. 22.30 Als mensen veranderen. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VARA: De nacht klinkt anders. 01.02 Muziek in de nacht. 05.02-07.00 VARA's Ochtendhumeur. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.05 VPRO: Boeken. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.02 VARA: Dubbellisjes. 20.02 Popkrant. 21.02 VARA's Vuurwerk. 22.02 VARA's Poppodium. 23.02 Tracks. RADIO 4 18.02 NCRV: Lied van de week. 18.15 Leger des Heilskwartier. 18.30 Muziek in vrije tijd. 19.30 Kamermuziek uit de barok. 20.00 Nieuws. 20.02 Muzikale reizen. 21.30 Literama. 22.30 Orgelconcert. 23.10 Kamermuziek. 23.45 Muziek in eigen tijd. RADIO 5 18.10 NCRV: Vers op vijf. 18.20 PP: Uitzending van de PSP. 18.30 KRO: Vertel met wat. 18.40 Taal en teken. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 TELEAC: Grafische technieken. 21.00 Ca va? 21.30-22.00 Steden en hun verleden. REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine. SOR: (via kabel: FM 92.9 Mhz) 18.00-19.00 Als vanouds. Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op dinsdag 19.00 Voorschoten Lokaal 20.00-23.00 Pop wetenswaardigheden. Verder als Ra dio 1. Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Middagmagazine. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT Big Band. 18.45 Gastprogramma. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actualiteiten. 19.30 Paardenkoersen. 19.33 Wijswijzer. 20.10 Voel je thuis. 21.03 Imago. 23.10 Crooners Soft Music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 18.00 Het orgeltje van yesterday. 19.10 Rockgolf. 22.05 Je weet het maar nooit. 23.30-02.00 Van twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Volksmuziek: Cuba. 19.00 Essay. 19.45 Pianomuziek. 20.20 Concert. 22.15 Intermezzo. 22.30 Luisterspel. 23.30-23.45 Coda. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VARA: Radio l woensdageditie. 13.08 TROS: TROS Aktua. 13.25 Het Journalistenforum. 14.05 Binnenlandse zaken. 14.30 Klantenservice. 16.05 EO: Tijdsein. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VOO: Ook Goeiemorgen. 09.03 Muziek terwijl u werkt. 11.03 Tineke. 12.03 Will wil wel. 14.03 Terug in de tijd. 15.03 Nederland Muziekland. 17.03 NCRV: Hier en nu. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 EO: Ronduit Music-time. 09.03 Muziek motief. 10.03 Expresso. 11.03 Country trail. 12.03 Praise. 13.03 VPRO: Toga Party. 14.03 Nozems-a-gogo. 16.03 Janssen en Janssen. RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 NCRV: Preludium. 08.00 Nieuws. 08.02 Het levende Woord. 08.10 Platennieuws. 08.45 Te Deum Laudamus. 09.15 Onder de hoogtezon. 10.00 OrkestpaJet. 11.30 Pianomuziek. 12.10 Carl Philipp Emanuel Bach. 12.30 Promenade. 13.00 Nieuws. 13.02 EO: Lunchconcert. 14.00 Songs of praise. 14.30 Solisten. 15.00 AVRO: In de kaart gespeeld. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: 125 jaar strijd. 10.00 TROS: TROS Postbus 270. 11.00 De duvel is oud. 12.00 Nieuws. 12.05 IKON: Het oog van de naald. 13.00 Nieuws. 13.10 NOS Wereldwijzer. 14.00 FEDUCO: Wijzer op 5. 15.00 NOS: Meer over minder. 16.00 TROS: Schlagerfestival. REGIONAAL Radio West: (via FM-frequentie Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine. 12.00-13.00 Lunchprogramma. Radio Rijnmond: 07.00 Ochtendmagazine. 09.00 Hans van Vliet. 12.00 Lunchpro gramma. 14.00 Tineke Speksnijder. 16.00-17.00 Rijnmond getapt. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.00 Nieuws. 08.20 Klaarwakker. 09.05 Uit de band. 11.30 Het Vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor. 14.03 Van kattekwaad tot erger. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Goedemorgen, morgen. 08.12 Firma Platenboer Zonen. 10.08 Het eerste bedrijf. 12.00 Ontkoppeling. 13.10 Made in Germany. 14.00 Dilemma. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen (1). 08.15 Klassiek ochtendconcerl. 09.15 Symfonische muziek. 10.00 Schoolradio. 11.00 Ernest Pingoud. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Actueel 13.25 Musical Snuff Box. 14.00 Der Corregidor. opera. 16.20 Pianomuziek.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 17